סקירה של ExpressVPN 2023

סמכות שיפוט BVI
מחיר 6.67 $ לחודש (99.95 $ לשנה)
שרתים 3,000+
יומנים אין יומנים
הצפנה AES-256-CBC
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.expressvpn.com/
תאימות Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

החל מ- $ 8.32 לחודש לפי תכנית שנתית, ExpressVPN עשוי להיות יקר, אך זהו שירות אוניברסלי יוצא דופן.. זוהי בחירה מושלמת לכל צרכי ה- VPN שלך, ומכאן שהיא מדורגת מספר 3 ברשימות שלנו.

הספק אפילו מתהדר ברשת מאסיבית של 3,000+ שרתים בעלי ביצועים גבוהים ב -160 מיקומים ברחבי העולם, המספקים מהירויות ממוצעות מדהימות של 85.29 מגהביט לשנייה בהורדה ו -76.92 מגהביט לשנייה בהעלאה.

באשר לאמינותו, ה- VPN אינו נופל תחת סמכות שיפוט בעיניים 5-9-14 וממוקם באיי הבתולה הבריטיים. זה גם תואם לכל המכשירים העיקריים כמו חלונות, מק, iOS, אנדרואיד, לינוקס, נתבים, קונסולות משחק וטלוויזיות חכמות..

באופן כללי, ExpressVPN הוא ספק מלא ויעיל, אך מכיוון שהוא יקר משתמשים רבים מהססים לבחור בכך.. משתמשים המחפשים שירותים במחירים סבירים בדרך כלל בוחרים Surfshark או PureVPN.

Contents

ניתוח של ExpressVPN’אבטחה

על בסיס ExpressVPN’על פי מיקום, ביקורת אבטחה, מדיניות צו וכניית רישום, הניתוח המעמיק שלי מגלה כי הספק הוא אפשרות מתאימה למודעות הפרטיות. להלן סקירה מקיפה יותר על אבטחתם:

ממוקם באיי הבתולה הבריטיים (תחום שיפוט אינטרנטי בטוח)

זו מדינה קטנה שלמרות שהיא נתונה תחת תחום המלוכה הבריטית, היא עצמאית לחלוטין בניהול ענייניה הפנימיים; איי בתולה בריטיים.

זה המקום בו ExpressVPN יש את המטה שלה, שעובד לטובת הספק הגדול ביותר, כמו המיקום נקי מחוקי מעקב פולשני וחוקי שמירת נתונים.

עבור ExpressVPN הדבר מגדיל את אמינותו ומגן על שירותו מפני התעסקות בלתי נאותה על ידי רשויות החוק במקומות אחרים. הם אף פרסמו הסבר בקנה מידה מלא לגבי BVI וחוקי הנתונים שלה.

מטה ExpressVPN

מדיניות רישום – ניתן לאתר אותך?

ExpressVPN נמנע מניהול כל יומני, נקודה. אין מטא נתונים, היסטוריית גלישה של משתמשים, משתמש’IP משלו / אמיתי או של שרת ה- VPN המחובר אל, שאילתות DNS וכו ‘נרשמות על ידי הספק.

הם אפילו מציינים זאת בבירור באתר האינטרנט שלהם, כפי שתוכלו לראות בתמונת המסך שלהלן. גם, לתת’אל תשכח את המקרה בו רשויות טורקיה תפסו שרתי ExpressVPN.

זה היה בעקבות אירוע בו נרצח שגריר רוסיה בטורקיה, והשוטר החיצוני האחראי מחק את חשבונות המדיה החברתית שלו באמצעות ExpressVPN.

לאחר תפיסת השרתים לא נמצא מידע על רישום, לאמת כי ExpressVPN הוא אכן ספק ללא התחברות (קרא את ההצהרה הרשמית כאן).

מדיניות רישום ברורה

פרוטוקולים ומידע על הצפנה

ExpressVPN תומך בכל פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים. אלה כוללים PPTP, SSTP, L2TP / IPSec (במכשירי iOS) ו- OpenVPN (TCP ו- UDP) בכל הפלטפורמות / המכשירים האחרים..

לפרוטוקול OpenVPN, הוא משתמש בצ’יפים של AES-256-CBC עם אימות נתונים של HMAC SHA-256 בערוץ הנתונים, ומצפני AES-256-GCM עם לחיצת יד RSA-384 ולחץ נתונים של HMAC SHA-256 בערוץ הבקרה.

סודיות קדימה מושלמת (PFS) ניתנת דרך החלפת המפתחות דיפי-הלמן DH-2048. אין ממש ממש דרך לעבור ולפענח צורה זו של הצפנה, אפילו באמצעות מתקפת הכוח הזרוע המתוחכמת ביותר.

קידוד כיתה צבאית של ExpressVPN

בדיקות דליפת WebRTC / DNS / IP ExpressVPN

רק כדי להזכיר לכם מדוע ExpressVPN מוערך כל כך בכל התעשייה ועל ידי משתמשים ברחבי העולם, ערכתי בדיקת דליפת כתובות WebRTC / DNS / IP..

התוצאות, כמו תמיד, היו מצוינות. לא התגלה דליפה כזו. הספק הוא סימן ההיכר של הגדולה בענף, כך שאם אתה רוצה להירשם אליו, עשה זאת בלי שום חששות.

 1. https://ipx.ac/run – עבר
 2. https://ipleak.org/ – עבר
 3. https://ipleak.net/ – עבר
 4. https://browserleaks.com/webrtc – עבר

מבחן דליפת WebRTC של אפליקציית ExpressVPN

מיקומי שרת ExpressVPN: 3,000+ שרתים ב 94 מדינות

ל- ExpressVPN יש כיום למעלה מ 3000 שרתים, הפזורים ב -94 מדינות ו -160 מיקומים ברחבי העולם. זהו אחד המספרים הגבוהים ביותר העוסקים בשרתים.

רשת שרתים כה גדולה דאגה לכך לא חוויתי בעיות רוחב פס או צפיפות בשרת כלשהו שמחובר אליו במהלך הזרמת, סיקור, מהירות, ובדיקת דליפות..

מכיוון שהרשת מופצת גם כן, תמיד יהיה לכם שרת הממוקם קרוב מאוד אליכם, בין אם אתם בלוקסמבורג, כלכותה או הונג קונג זה לא משנה!

שרתי ExpressVPN וסקירת ביצועים

מבחן מהירות בשרתים שונים (ארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, גרמניה, צרפת)

בממוצע, ExpressVPN סיפק 85.29 מגהביט לשנייה בהעלאה ו 76.92 מגהבייט לשנייה בהעלאות. הספק מצליח להתריס נגד כל הסיכויים ולהציע מהירויות ראויות לשבח. בדיקת מיקומי שרת שונים באתר speedtest.net חשפה תוצאות פנומנליות:

שרת ארה”ב בריטניה אוסטרליה גרמניה צרפת ממוצע
הורד 95.23 מגהביט לשנייה 79.43 מגהביט לשנייה 85.18 מגהביט לשנייה 76.89 מגהביט לשנייה 81.55 מגהביט לשנייה 85.29 מגהביט לשנייה
העלה 69.21 מגהביט לשנייה 60.49 מגהביט לשנייה 70.99 מגהביט לשנייה 60.72 מגהביט לשנייה 59.27 מגהביט לשנייה 76.92 מגהביט לשנייה
פינג 105 שניות 111 שניות 62 שניות 79 שניות 70 שניות 85.4 שניות

האם שרתי ExpressVPN עובדים עם נטפליקס ארה”ב?

תשמחו לשמוע את זה ExpressVPN מצליח בהצלחה לבטל את חסימת Netflix ו- VoDs אחרים כמו Amazon Prime, BBC iPlayer, HBO Now, מה שהופך אותה לאופציה המופלאה לבילוי!

לנוחיותך, אפילו יצרתי בלוג וספקתי רשימת שרתי עבודה עבור Netflix להלן, המתעדכן באופן קבוע כדי להבטיח שלא תתקלו בבעיות בזמן הזרמת.

5 שרתים עובדים עבור Netflix US
 1. לוס אנג’לס 5 (Ultra HD)
 2. ניו ג’רזי 3 (Ultra HD)
 3. לוס אנג’לס 4 (Ultra HD)
 4. ניו ג’רזי 1 (Ultra HD)
 5. ניו יורק 2 (Ultra HD)
4 שרתים עובדים עבור Netflix בריטניה
 1. ברקשייר – 2 (Ultra HD)
 2. ברקשייר (Ultra HD)
 3. לונדון (Ultra HD)
 4. קנט (Ultra HD)
2 שרתים עובדים עבור Netflix JP
 1. טוקיו 1 (Ultra HD)
 2. טוקיו 3 (Ultra HD)
2 שרתים עובדים עבור Netflix DE
 1. נירנברג (Ultra HD)
 2. פרנקפורט – 2 (Ultra HD) 

ExpressVPN Netflix

כיצד לצפות בנטפליקס עם ExpressVPN?

אם Netflix לא עובד עם ExpressVPN, יכולות להיות שתי סיבות: או שהשרת המחובר נחסם או השתמשת בפרוטוקול שאינו נתמך. עקוב אחר השלבים שלהלן לביטול חסימת Netflix באמצעות ExpressVPN:

 1. לקבל האפליקציה הרלוונטית למערכת ההפעלה / המכשיר שלך
 2. ללכת להגדרות וודא שאתה משתמש בפרוטוקול OpenVPN
 3. התחבר לכל אחד מהדברים שהוזכרו לעיל “עובד” רשימת שרתים
 4. תהנה ביטול חסימת גרסאות שונות של Netflix באמצעות ExpressVPN!

האם ExpressVPN מאפשר אימה?

כן זה כן! ExpressVPN הוא ספק מהיר, נטול דליפות וחסר התחברות, מה שהופך אותו לאופציה איתנה להורדת טורנטים. רוב השרתים שלה ידידותיים ל- p2p ויש בו אפליקציות לכל המכשירים העיקריים.

ככזה, סיבוב עם ExpressVPN הוא בטוח ומאובטח להפליא. אתה יכול להשתמש באפליקציות שלהם כדי להוריד טורנטים מכל מקום ובכל מכשיר, עם תכונות כמו kill switch ו- מנהרות מפוצלים המשפרים עוד יותר את החוויה.

ExpressVPN עוקף את “חומת אש נהדרת” בסין!

ExpressVPN מראה את האצבע האמצעית לממשלת סין וטכניקות גילוי של חומת האש הגדולה על ידי שימוש בערפול, הגורם לתעבורת VPN להופיע כתעבורת HTTPS רגילה על ידי הפנייתה דרך יציאה 443.

החלק הטוב מכל: הספק מבוסס BVI הוא בין היחידים המציעים עמוד סיני ייעודי לתושבים במדינה כדי להוריד את האפליקציות שלהם וליהנות מחווית אינטרנט חינמית:

 • http://exp4links4.net/

סקירת תמיכת לקוחות ExpressVPN

תמיכת הלקוחות הטובה ביותר בכל ענף ה- VPN מוצעת על ידי ExpressVPN. כל שאלה או שאלה אחת נענקת על ידי מנהלים מאומנים במיוחד.

עם זאת, תמיכת הלקוחות לא מסתיימת רק בתמיכה בצ’אט חי. אם אתה מחפש פיתרון מיידי, קיים גם דף פתרון בעיות.

סקירת תמיכה של ExpressVPN

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות תחילת העבודה עם השירות, השימוש בתכונות שונות ושאלות נפוצות בנושא ה- VPN.

תמיכה בפתרון בעיות ExpressVPN

אם האפשרויות לעיל אינן מספיק מועילות, תמיד תוכלו לבקר בדף הדרכות ההתקנה. כאן תוכלו לקבל מדריכים ידניים כיצד להגדיר את ה- VPN בפלטפורמות שונות.

הדרכות להגדרת ExpressVPN

עלויות ExpressVPN, דרכי ניסיון, החזר כספי ותשלום

תוכניות התמחור ב- ExpressVPN מחולקות לשלוש ממגורות: חודשי (החל מ- $ 12.95), 6 חודשים (9.99 $ לחודש) ו- שנה במחיר של 8.32 $ לחודש.) משך זמן ארוך יותר מעניק לך את היכולת למנף הנחות טובות יותר.

כמעט 13 דולר בכל חודש, המנוי החודשי שלה הוא מעבר לתקציב, גם אם ה- VPN הטוב בעולם. הדבר נכון גם לתכנית של 6 חודשים: זה’זה יקר מדי בכמעט 10 $ לחודש.

למרות זאת, במחיר של 8.32 דולר לחודש לשנה’בשווי המנוי, ExpressVPN הוא אפשרות נהדרת, במיוחד כשאתה מחשיב את המחויבות שלה ללא תחרות לפרטיות, סטרימינג / סיבוב וביטחון.

סקירת מחירים expressvpn -

ניסיון בחינם של ExpressVPN אינו זמין? כן, ספק טוען להציע א “ללא סיכון” ניסיון VPN שנמשך 30 יום, אך הם למעשה מטמיעים לקוחות, כאשר במציאות התמריץ הזה הוא בלבד זמין בערבות ההחזר הכספי שלהם.

מטבעו, ניסיון חינם פירושו שתוכלו להירשם ל “חשבון חינמי” ומשתמשים בשירות ה- VPN למיצוי הפוטנציאל המלא או המצומצם שלו כדי לבדוק אם הוא מתאים לצרכים שלכם.

בנסיבות ExpressVPN, לחיצה על ה- “קבל ניסיון חינם” CTA יפנה אותך לדף המנוי שלהם, שם תצטרך להירשם לתכנית ולהזין את פרטי התשלום שלך.

לגבי אמצעי תשלום, הספק תומך ברשימה ענקית של אפשרויות. בין אלה כוללים כרטיסי אשראי, תשלומים ישירים וביטקוין האנונימי.

סקירת שיטות תשלום של ExpressVPN

כיצד אוכל להוריד ExpressVPN?

 1. ללכת אל https://www.expressvpn.com/ ו לחץ על “קבל ExpressVPN” כפתור
 2. בחר תוכנית מתאימה. (אני ממליץ ללכת למנוי ל -12 חודשים).
 3. להיכנס כתובת הדוא”ל שלך בחר שיטת התשלום המועדפת.
 4. שלם את תהליך הקופה ושמור את כל פרטי הכניסה.
 5. לחץ על על “מוצרים” בכרטיסייה העליונה של האתר
 6. בחר במכשיר עליו ברצונך להשתמש ExpressVPN
 7. הורד האפליקציה בלחיצה פשוטה!

תוכלו למצוא אפליקציית ExpressVPN כמעט לכל מכשיר שאפשר להעלות על הדעת. אם זה’עבור Windows, Mac, Android, iOS או אפילו Firestick, לספק יש אפליקציה ייעודית, תואמת, הניתנת להורדה ישירות מהאתר.

אפליקציות ExpressVPN

בדקנו גם את כל האפליקציות שלהם ב- VirusTotal.com לכל וירוסים, תוכנות זדוניות או מנועים. וכל הבדיקות יצאו נקיות חריקות, מה שמצביע על ה- VPN הוא אפשרות טובה.

מבחן וירוס ExpressVPN

כיצד להתקין ExpressVPN ב- Amazon Firestick

 1. השקה ה “חנות הגוגל סטור” בטלוויזיה האש של אמזון
 2. לחפש בשביל ה “ExpressVPN” אפליקציה
 3. לחץ על “הורד” ולחכות להשלמת התהליך
 4. להתחבר באמצעות אישורי הכניסה שלך ל- ExpressVPN

כיצד להתקין ExpressVPN עבור Kodi

 1. הירשם באמצעות ExpressVPN על ידי קבלת מנוי
 2. הורד אפליקציית ה- VPN עבור המכשיר בו אתה משתמש Kodi
 3. התחבר לכל מיקום מאובטח להפעלת ה- VPN
 4. השקה קודי ותיהנה מהזרמה בבטחה במכשיר שלך!

החלופות הטובות ביותר ExpressVPN

ExpressVPN הוא ללא ספק שירות נהדר לכל צרכי הפרטיות, הזרימה, ההטלה והגלישה המקוונים שלך. עם זאת, מכיוון שזה מעט יקר, משתמשים עשויים לחפש חלופות מתאימות.

בין הטובים ביותר כוללים את PureVPN, מבוסס הונג קונג, שמתחיל ב -21.91 דולר לחודש. בתכנית ל -5 שנים. לקבלת אפשרות ידידותית יותר לתקציב, תוכלו לשקול הרשמה ל- Surfshark, הזמינה במחיר של עד 1.99 דולר לחודש. בתכנית לשנתיים.

האם אני ממליץ על ExpressVPN?

כן, אני כן ממליץ על ExpressVPN לכל אותם משתמשים המחפשים אחר שירות יעיל לכל הסביבה ולא אכפת לך לשלם מחיר מנוי גבוה של 8.32 $ לחודש. זה’יכולות אבטחה, פרטיות, סיבוב וזרם אינן מתאימות.

יש לך רשת ענקית של יותר מ -3,000 שרתים עם הפצה מצוינת. זה מאפשר לך לקבל ביצועים מקסימליים להורדת טורנטים ולהזרמת / ביטול חסימת ה- VoDs כמו Netflix, BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime.

ה- VPN רחוק גם מתחומי השיפוט של האויב באינטרנט ומציע אפליקציות לכל הפלטפורמות והמכשירים הפופולריים. זה כולל יישום נתב בו תוכלו להשתמש בכל מכשירי DD-WRT או Flashrouter של צד שלישי. אתה יכול להשיג תוכנית עבור $ 8.32 מכאן.

Похожие статьи

 • ביקורת VPN ל- Ivacy 2023

  תחום שיפוט סינגפור מחיר 2.25 $ לחודש (48 דולר לתכנית לשנתיים) שרתים 1000+ ב 100+ יומני מיקומים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • סקירת PureVPN 2023

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 דולר לחודש לשרת שנתיים לשרת 2,000+ ב -140 מדינות מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix…

 • סקירת Surfshark 2023

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת…

 • סקירת VPN מאובטחת של AVG 2023: האם VPN VPN טוב בכלל?

  תחום שיפוט צ’כיה מחיר 79.99 $ מחויב פעם אחת (תוכנית לשנה) שרתים 50+ יומנים כן הצפנה AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix כן מפחיד כן עובד…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  סקירת Surfshark 2023