NordVPN در مقابل ExpressVPN

NordVPN در مقابل ExpressVPN

کاربران مرتباً در بسیاری از وب سایتهای نقد و بررسی قرار می گیرند که این دو را به عنوان ارائه دهنده های برتر در بازار ذکر می کنند. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو VPN را در برابر یکدیگر قرار دهید?

آیا امکان اعلام برنده در بین این دو وجود دارد؟ خوب ، این راهنمای NordVPN در مقابل ExpressVPN تمام جزئیات آبدار را به شما ارائه می دهد. برای تجزیه و تحلیل مقایسه آنها به زیر نگاهی بیندازید.

نکات برجسته
NordVPN ExpressVPN
 1. 5،300+ سرور در 58 کشور
 2. رمزگذاری AES-256-CBC
 3. 6 اتصال همزمان
 4. همه بسترهای نرم افزاری را مسدود می کند
 5. حسابرسی بدون خط مشی
 1. 3،000+ سرور در 94 کشور
 2. AES-256-CBC و AES-256-GCM
 3. 3 اتصال همزمان
 4. برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

Contents

قیمت گذاری و تخفیف

NordVPN ExpressVPN
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 6 ماه
2 سال 1 سال
3 سال
پیشنهاد ویژه 70٪ تخفیف در یک برنامه 3 ساله 3 ماه رایگان با برنامه 1 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 11.95 دلار 12.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 3.49 دلار $ 8.32
قیمت یک ساله $ 83.88 99.5 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 30 روز

هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN ، قیمت گذاری نقش مهمی در فرآیند تصمیم گیری دارد. بهترین خدمات ممکن است کمی گران باشد ، اما همیشه می توانید معاملات ارزان و در عین حال شگفت انگیز VPN را اعمال کنید.

برای NordVPN ، قیمت گذاری ماهانه از 11.95 دلار شروع می شود. با این حال ، شما همیشه می توانید اشتراک دو ساله خود را انتخاب کنید ، که تخفیف شگفت انگیز 24٪ به شما می دهد.

البته هرچه مدت زمان طولانی تر باشد ، قیمت گذاری ارزان تر است. اگر سالانه می روید ، 41٪ تخفیف دریافت می کنید. این بدان معنی است که شما فقط 6.99 دلار در ماه پرداخت می کنید.

اگرچه برای به دست آوردن بهترین ارزش ، من به کاربران توصیه می کنم که برای برنامه 3 ساله خود اقدام کنند ، که هزینه های ماهانه را به 3.49 دلار کاهش می دهد (یک بار به عنوان $ 125.64). 

ExpressVPN تمایل دارد گزینه پرهزینه‌ترین در میان این دو باشد و ماهانه 12.95 دلار هزینه دارد. با این حال ، مشابه Nord ، می توانید تخفیف های بهتری با مدت طولانی تر دریافت کنید.

به عنوان مثال ، برنامه شش ماهه برای هر ماه 9.99 دلار هزینه خواهد داشت. (هر 6 ماه به عنوان 59.95 دلار صورتحساب) و سالانه 8.32 دلار در ماه. (صورتحساب به عنوان 99.95 دلار در هر 12 ماه).

با توجه به ضمانت برگشت پول ، هر دو ExpressVPN و NordVPN بازپرداخت 30 روزه ارائه می دهند ، در صورت رضایت از هر دو خدمات ، می توانید از آن استفاده کنید..

دریافت این بهترین پیشنهاد برای NordVPN: 70٪ تخفیف در برنامه 3 ساله

دریافت این بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: در هزینه ویژه 1 ساله خود 35٪ پس انداز کنید

امکانات

NordVPN ExpressVPN
اتصالات همزمان 6 3
برنامه های سیستم عامل Windows، MacOS، Linux، Android، iOS، Amazon Fire TV Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV و روترها
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم ، روتر و لینوکس برخی از روترها ، جعبه های برتر را تنظیم کنید
تقسیم تونل در دسترس نیست بله (فقط برنامه های رومیزی)
اضافی اضافی برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ، CyberSec ، DoubleVPN ، SmartPlay Media Streamer Smart DNS ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari

اگر در مورد سازگاری و ویژگی های برنامه ها صحبت کنیم ، ExpressVPN و NordVPN از نظر مساوی برخوردار هستند. البته ، ExpressVPN از طریق پشتیبانی روتر خود ، حاشیه ای کسب می کند.

با این حال ، جایی که ExpressVPN یک برنامه روتر سازگار با روترهای DD-WRT و گوجه فرنگی را ارائه می دهد ، NordVPN روترهای از پیش تنظیم شده VPN را برای کاربران خود در دسترس قرار می دهد..

با توجه به تونل زنی اسپلیت ، ExpressVPN فقط از برنامه های دسک تاپ پشتیبانی می کند ، در حالی که NordVPN این ویژگی را در مشتری های VPN خود نمی گنجاند..

با این حال ، آنها لیستی از ویژگی های مفید مانند CyberSec (محافظت در برابر تبلیغات / بدافزار / ردیاب) ، SmartPlay (پخش سریع) و DoubleVPN را در دسترس قرار می دهند..

بسیاری از این موارد ، غیر از رقابت Media Streamer با ExpressVPN ، در ExpressVPN وجود ندارد ، که به کاربران امکان می دهد از پخش صاف تری در سرویس های VoD لذت ببرند..

برای سازگاری مرورگر ، هر دو ExpressVPN و NordVPN افزونه هایی را برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Safari ارائه می دهند. بنابراین ، این دوباره کراوات در اینجا است.

  ExpressVPN در مقابل PureVPN

با توجه به اتصالات همزمان ، ExpressVPN فقط از 3 ورود به سیستم پشتیبانی می کند ، در حالی که NordVPN امکان ایجاد 6 چند ورود را فراهم می کند!

انسداد قابلیت ها

NordVPN ExpressVPN
نتفلیکس تمام کتابخانه های Netflix 13 کتابخانه
هولو آره آره
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون آره آره
iPlayer بی بی سی آره آره
ABS آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

ExpressVPN و NordVPN هر دو قادر به انسداد همه VoD های محبوب در بازار هستند. ExpressVPN در رفع انسداد VoD در برخی از سرورها با کمی مشکل روبرو است.

با این حال ، آنها هنوز هم قادر به باز کردن 13 کتابخانه مختلف Netflix هستند. از طرف دیگر ، NordVPN تمایل دارد که برای جریان سازی و رفع انسداد سیستم عامل های مختلف راهی بهتر باشد.

اگر به تیم پشتیبانی آنها نزدیک شوید ، آنها لیستی از شما را به شما می دهند “کار کردن” سرورها با این حال ، من’سرورهای آزمایش شده به استثنای لیست ، و نورد هنوز قادر به پخش صاف در تمام کانالها بود.

چین

اگر من کاملاً بی طرف باشم ، NordVPN و ExpressVPN گزینه های خوبی برای کسانی است که در چین ساکن هستند ، اما برای افرادی که ممکن است بخواهند به محتوای چینی در جاهای دیگر دسترسی پیدا کنند نیست..

این امر به این دلیل است که Nord و Express هم سرور در چین ارائه نمی دهند. اگرچه ، آنها به دلیل ارائه صفحات اختصاصی چینی ، عملکرد بهتری را به ساکنان ارائه می دهند.

کاربران در چین می توانند ExpressVPN را از صفحه اختصاصی چینی خود از اینجا بارگیری کنند: http://exp4links4.net/ و کاربران NordVPN را از اینجا مشاهده کنید: http://nord-for-zh.com/

رابط و رابط

NordVPN ExpressVPN
جادوگر تنظیم خودکار Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux, روترهای Windows ، Mac ، Android ، iOS ، Linux ، Tomato و DD-WRT
انتخاب محل اصلی مبتنی بر نقشه مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

اگر این دو سرویس را با هم مقایسه کنیم ، ExpressVPN تمایل دارد ظاهری ساده تر و در عین حال کاربر پسند داشته باشد. آنها با ترکیبی از رنگ های قرمز و سفید به چشم انداز سنتی خود می چسبند.

این در تمام برنامه های دسک تاپ و موبایل آن سازگار است. صفحه اصلی فاقد درهم و برهمی است و برای اتصال آسان دکمه اتصال روشن و قابل مشاهده در مرکز دارد.

گزینه های انتخاب کشور و مکان های هوشمند برای یافتن آسان سرورها در پایین قرار داده شده است که می توانید از آنها برای رفع انسداد VoD استفاده کنید یا در torrenting p2p شرکت کنید.

برای دستگاه های تلفن همراه ، گزینه های تنظیمات کمتر از نسخه دسک تاپ آنها است. سوئیچ Kill و انتخاب پروتکل نیز به همراه ویژگی های تونل زنی اسپلیت وجود ندارد.

رابط ExpressVPN

از طرف دیگر NordVPN رابط گسترده تری دارد. برنامه Windows با نمایش بسیاری از مکان های سرور خود بر روی نقشه پویا ، راه اندازی می شود.

آنها همچنین جداگانه ای ارائه می دهند “تخصص” پانلی که در آن می توانید سرورهایی را برای کارهای خاص انتخاب کنید: به اشتراک گذاری فایل P2P / دسترسی ، دسترسی به یک IP اختصاصی ، DoubleVPN یا پیاز از طریق VPN.

اگر کلیک کنید “تنظیمات”, شما به لیستی از ویژگی هایی مانند CyberSec ، Internet Kill Switch ، نامرئی بودن در شبکه LAN که باعث تقویت حریم خصوصی شما بصورت آنلاین می شود دسترسی پیدا می کنید.

NordVPN’برنامه های تلفن همراه به همان اندازه کاربرپسند هستند ، با جابجایی ، امکان دسترسی به لیست کامل سرورها فراهم می شود ، و حتی می توانید سرورهای مبهم را مستقیماً فعال کنید.

رابط NordVPN

سرورها و عملکرد

NordVPN ExpressVPN
کشورهای سرور 58 94
تعداد کل سرورها 5،300+ 3،000

ExpressVPN دارای یک لیست عظیم از 3000 سرور در 94 کشور و 160 مکان در سراسر جهان است. این در حال حاضر بیش از بسیاری از رقبای آن در بازار است.

عملکرد در هر سرور نیز بسیار شگفت انگیز است و ExpressVPN قادر است به طور متوسط ​​85.29 مگابیت در ثانیه در بارگیری ها و 76.92 مگابیت بر ثانیه در بارگیری ها را بر اساس تست سرعت من تحویل دهد..

از طرف دیگر NordVPN دومین شبکه بزرگ در بازار VPN ها را ارائه می دهد (اولین آن CyberGhost است) و در کل به 5،300 سرور + در 58 کشور جهان

سرعت نیز کاملاً منطقی است و میانگین های مشابهی را که ExpressVPN تحویل داده است ، لمس می کنید. هر دو حتی با موفقیت از سیستم عامل های جریان استفاده کرده و در چین کار می کنند.

  PureVPN در مقابل NordVPN

با این حال ، شایان ذکر است که ExpressVPN از مکان های مجازی استفاده می کند. 33 سرور آنها مجازی هستند ، در حالی که همه NordVPN’سرورهای فیزیکی هستند و از اشخاص ثالث به دست می آیند.

اگرچه ، اخیراً NordVPN نیز به نفع آنها نبود’سرور فنلاند از Creanova هک شد ، و منجر به افشای کلیدهای خصوصی آنها شد (در بخش زیر بیشتر بخوانید).

امنیت

NordVPN ExpressVPN
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، OpenVPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-2048 RSA-4096
فناوری پنهانکاری آبفروکسی زنجیره بلوک رمزگذار
حفاظت اضافی مسیرهای دوقلله ای و پیاز بیش از VPN
امنیت برنامه Kill Switch ، Wi-Fi ، DNS / WebRTC / IP Leak Protection کلید کشتار
وضعیت DNS PrivateDNS DNS خصوصی

هر دو NordVPN و ExpressVPN حریم خصوصی و امنیت شگفت انگیزی را به کاربران ارائه می دهند. آنها از برخی از بهترین و پیشرفته ترین فناوری ها برای ناشناس ماندن هویت مشتریان استفاده می کنند.

NordVPN پشتیبانی از کلیه پروتکل ها ، از جمله OpenVPN ، L2TP و IKEv2 را ارائه می دهد. برای کانال داده ، ارائه دهنده از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA256 استفاده می کند.

برای کانال کنترل خود ، NordVPN از همان رمزگذاری شده و احراز هویت فوق در بالا ، با درج RSA-2048 استفاده می کند. پنهان کاری کامل Forward Forward (PFS) با استفاده از تبادل کلید DHE-4096 قوی تنظیم شده است.

از طرف دیگر برنامه های VPNs iOS از IKEv2 با رمزگذاری AES-256-GCM و تأیید هویت داده HMAC SHA2-384 استفاده می کنند. PFE توسط صرافی DHE-3075 ارائه می شود.

برای کاربرانی که با ExpressVPN ثبت نام کرده اند ، می توانید همان امنیت قدرتمند NordVPN را انتظار داشته باشید. این سرویس از پروتکل های OpenVPN ، SSTP ، L2TP / IPSec و PPTP پشتیبانی می کند.

برای امنیت ، از طریق رمزهای AES-256-CBC و AES-256-GCM محافظت می کنید. تفاوت این دو در چیزی است به نام “حملات متن رمزگذاری شده را انتخاب کنید”. AES-256-CBC از کد تأیید صحت پیام (MAC) ایمن استفاده می کند.

در مقابل ، AES-256-GCM کدهای احراز هویت داخلی دارد ، که این روند را بسیار سریع تر می کند! برای امنیت بیشتر ، ExpressVPN از رازداری Perfect Forward از طریق تبادل کلید DH-2048 Diffie-Hellman استفاده می کند.

از آنجا که هر دو ارائه دهنده با موفقیت آدرس IP شما را ناشناس می کنند و هیچگونه نشت WebRTC ، DNS یا IPv6 را آشکار نمی کنند ، تصمیم گیری در مورد برنده در بخش حفظ حریم خصوصی دشوار است. بنابراین ، در حال حاضر 2 امتیاز است!

فن آوری

از نظر فن آوری cloaking ، ExpressVPN از زنجیر بلوک کننده رمزنگاری و NordVPN Obfsproxy بدنام استفاده می کند ، که ترافیک VPN را به عنوان ترافیک معمولی HTTPS نمایش می دهد..

به این ترتیب ، دومی (Nord) قطعاً بهتر است حتی از نظر ویژگی هایی که ارائه می دهد سوئیچ Kill ، Wi-Fi و حفاظت نشت DNS / WebRTC / IP.

متأسفانه ، این ویژگیها به NordVPN کمک نمی کند تا از تلاش هک کردن دفاع کند و در نتیجه کلیدهای خصوصی آنها در معرض دید قرار بگیرند. می توانید در مورد حادثه کامل اینجا را بخوانید.

حریم خصوصی

NordVPN ExpressVPN
مرکز فرماندهی پاناما جزایر ویرجین انگلیس
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple، ZCaas، Ehterum، Litecoin، Bitcoin بیت کوین و نعنا

NordVPN و ExpressVPN هر دو دارای دفتر مرکزی خود در حوزه های قضایی امن ، به دور از چشم هوسران اتحادیه های پنج ، نه و چهارده چشم هستند..

جایی که ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، NordVPN دارای دفتر مرکزی خود در پاناما بسیار امن است. هر دو مکان عاری از قوانین نگهداری اجباری داده ها و قوانین نظارت گسترده نیستند.

به این ترتیب ، می توانید انتظار داشته باشید که آنها نسبت به آن VPN ها ، واقع در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و غیره ، که باید مطابق دستورات و درخواست های دولت باشند ، از آنها دفاع کنند..

با توجه به روش های پرداخت ناشناس ، ExpressVPN فقط از بیت کوین و نعنا پشتیبانی می کند ، در حالی که NordVPN Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple ، ZCaas ، Ehterum ، Litecoin ، Bitcoin و دیگران را می پذیرد..

  Surfshark در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

پیکربندی

NordVPN ExpressVPN
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک 40+ مکان هیچ یک
DDoS Protection آره هیچ یک
فایروال NAT آره آره

برای پیکربندی ها ، NordVPN از اکسپرس بالاتر دست می گیرد. در جایی که ارائه دهنده مستقر در BVI یک زیرساخت مشترک و اختصاص آدرس را اتخاذ می کند ، Nord از هم پشتیبانی می کند: پویا و هم ایستا.

این امر به ارائه دهنده مستقر در پاناما کمک می کند تا ضمن دسترسی به اطلاعات بانکی ، از کاربران خود به ویژه مهاجران / مسافرانی که مایل به دسترسی از راه دور به پرونده های اداری و محافظت هستند ، ارائه کند..

حتی دور زدن محدودیت های جغرافیایی در سیستم عامل های جریان را برای NordVPN آسان تر می کند ، زیرا شما از یک آدرس IP استفاده می کنید که خصوصی است و در بسیاری مواقع توسط بسیاری از کاربران مختلف استفاده نمی شود..

IP های اختصاصی به عنوان یک افزودنی توسط NordVPN در دسترس هستند ، به این معنی که مجبور خواهید بود هزینه اضافی را برای آنها پرداخت کنید ، با ویژگی هایی مانند محافظت DDoS که هزینه بیشتری را برای شما به همراه دارد. در زیر مروری بر قیمت گذاری و مکان هایی که می توانید یک IP اختصاصی دریافت کنید:

IP های اختصاصی NordVPN

خدمات مشتری

NordVPN ExpressVPN
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 30 دقیقه 33 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره بله (برون سپاری)

رقبا در صنعت VPN باید یک یا دو مورد را از NordVPN و ExpressVPN بیاموزند. هر دو ارائه دهنده کار بسیار خوبی در ارائه پشتیبانی فوری و مفید مشتری دارند.

شما به جز راهنمای تلفن ، گزینه های بسیار زیادی برای دریافت کمک دارید. صرف نظر از این ، شما هنوز هم می توانید برای پاسخ به گفتگوی زنده ، پشتیبانی از ایمیل و پایگاه دانش باشید.

من حتی یک بار در هر بار پاسخ از هر ارائه دهنده انجام دادم. این فرایند شامل ارسال هر دو ارائه دهنده چهار سؤال از طریق ایمیل بود. آمار هر VPN را در زیر مشاهده کنید:

NordVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا NordVPN با Netflix کار می کند? 12 دقیقه 1 آره
آیا NordVPN برای تورنتینگ خوب است? 40 دقیقه 1 آره
از چه رمزگذاری NordVPN استفاده می کند? 38 دقیقه 1 آره
چگونه NordVPN را فعال کنید’سرورهای مبهم? 30 دقیقه 1 آره

ExpressVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا ExpressVPN قابل ردیابی است? 15 دقیقه 1 آره
آیا ExpressVPN Logs را ذخیره می کند? 18 دقیقه 1 آره
نحوه تماشای Netflix با ExpressVPN? 55 دقیقه 1 آره
ExpressVPN چه ویژگی هایی را برای تورنت ارائه می دهد? 47 دقیقه 1 آره

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN برنده می شود

شکی نیست که NordVPN به اندازه ExpressVPN خوب است. متأسفانه رسوایی اخیر در مورد هک شدن آن باعث شده است که اعتبار و اعتبار خود را از دست بدهد.

به همین دلیل توصیه می کنم به دنبال گزینه ای بسیار ایمن تر و مطمئن ، ExpressVPN باشید ، زیرا هرگز هک نشده است و نه مخازن را ذخیره می کند..

VPN یک سرویس همه جانبه است که ارزش هزینه بالایی را دارد. با این حال ، اگر در جستجوی جایگزین ارزان تر هستید ، در نظر بگیرید با PureVPN مستقر در هنگ کنگ ثبت نام کنید!

Похожие статьи

 • NordVPN در مقابل Surfshark

  جایی که Surfshark نمایانگر نسل جدید خدمات برتر VPN است ، NordVPN یک اسب بخار قدیمی است که مردم در سنین طولانی به آن اعتماد کرده اند. در زیر سوراخ کرده ام…

 • ExpressVPN در مقابل TunnelBear

  جایی که ExpressVPN به عنوان یک رهبر در بازار بازار ایستاده است “حق بیمه” VPN ها ، TunnelBear اکنون مدتی است که مورد علاقه ی بین freebies است. امروز ، من خواهم بود…

 • ExpressVPN در مقابل IPVanish

  انتخاب سرویس VPN با تعداد زیادی گزینه موجود به صورت آنلاین ، همه کارهایی دشوار است که همه ادعا می کنند در بازار بهترین هستند….

 • ExpressVPN در مقابل TorGuard

  ExpressVPN و TorGuard هر دو سرویس معروف VPN هستند که در ایجاد فناوری های جدید و ویژگی های پیشرفته برای به حداکثر رساندن آنلاین جستجو می کنند….

 • ExpressVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  از آنجا که چشم اندازهای زیادی به خدمات VPN از یک نگاه غیرمستقیم نگاه می کنند ، عضویت در کسی که متناسب با نیازها و نیازهای آنها باشد تمایل به مشکل دارد…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me