Tinder VPN نقش Cupid و rsquo را بازی می کند و عشق را باز می کند در سال 2023

راست کش رفتن و شما در نیمه راه برای پیدا کردن یک شریک بالقوه هستید! چه چیزی می تواند جذاب تر از آن سناریو باشد؟ اگر هنوز هم از این پدیده شگفت آور آگاه هستید ، پس ما شما را به دنیای هیجان زده و اتفاق افتاده از تیندر ، جهان خوش آمدید.’بزرگترین سرویس آشنایی!

اما همه کشورها ، مدارس و محل کار برای رسیدن به عشق شما نیستند ، بنابراین آنها ممنوعیتی برای Tinder ایجاد می کنند و شما را از استفاده از خدمات غیرفعال می کنند! با این حال ، دان’نگران باشید زیرا با وجود ممنوعیت ، با کمک بهترین VPN ، هنوز می توانید به Tinder دسترسی پیدا کنید

در اینجا راهنمای ما در مورد Tinder VPN حاوی روش هایی در مورد چگونگی دور زدن ممنوعیت سرویس ، بهترین VPN برای انجام کار ، دلایلی که چرا دولت ها و مدارس آن را ممنوع می کنند ، روندهای Google در Tinder VPN ، اتصال به Facebook Tinder و موارد دیگر است..

Contents

بهترین VPN برای Tinder

 1. Tinder VPN Trend 2023
 2. Tinder در مناطق مختلف مسدود شده است
 3. بهترین برنامه های Tinder VPN در سال 2023
 4. آیا Tinder با VPN کار نمی کند?

برنامه Tinder چیست؟?

به عبارت ساده ، Tinder برنامه Go-To برای همه مجردها است که به دنبال یک شریک مناسب برای اتصال آن هستند. اما صبر کنید ، تیندر کاملاً اسپیرتر و خنک تر از تصویری است که تعریف ساده دارد.

از زمان آغاز به کار ، تیندر با ایجاد سهولت در دیدار با خواستگاران بالقوه یا شرکای دوست یابی با چنین سهولتی ، دنیای دوستیابی را متحول کرده است که حتی افراد درونگرا نیز می توانند امیدوار باشند که بتوانند مسابقه خود را پیدا کنند..

فیس بوک ، توییتر ، واتساپ برخی از جهان هستند’حوزه های تأثیرگذار رسانه های اجتماعی اما هدف آنها این است که ارتباط شما با افرادی را که قبلاً می شناسید آسان تر کند. Tinder دقیقا برعکس آن است! در Tinder ، با افرادی که به آنها اهدا می کنید آشنا می شوید’از قبل می دانید ، با ارائه یک عنصر هیجان ، یک عامل X ، که هیچ برنامه دیگری فراهم نمی کند.

همانطور که بنیانگذاران آن گفتند ، تیندر با این عقیده که در صورت برقراری ارتباط با شخصی ، آسانتر می شود اگر از قبل بدانید که به آنها علاقه مند هستند ، دقیقاً مانند Uber یک ایده انقلابی برای ارتباط دادن سواری با مسافران خود بود ، Tinder تک آهنگهایی که نتونست وصل کنه’حتی می دانید که آنها می توانند یکدیگر را خیلی دوست دارند!

اتصال فیس بوک Tinder

Tinder براساس سیستم پروفایل کاربر است که از داده های پروفایل Facebook خود برای ساختن پروفایل Tinder استفاده می کند. این یکی از بهترین سیستمهای تلقی شده در برنامه Tinder است زیرا شناسه فیس بوک شما حاوی تقریباً همه چیزهایی است که یک برنامه دوست یابی می تواند نیاز داشته باشد. عکس های شما ، لایک ها و لایک های احتمالی شما ، لیست دوستان شما و غیره لیست می کند ، همه چیز را در پروفایل Facebook خود توسط Tinder برای یافتن بازی مناسب استفاده می کنید. عالی نیست’آن را?

tinder vpn

چگونه می توان از Tinder استفاده کرد?

استفاده از Tinder بسیار آسان است ، حتی ساده تر از استفاده از Facebook ، زیرا از uber-cool استفاده می کند “کش رفتن” به دلیل ویژگی اصلی آن در همخوانی مردم است. تیندر در اصل عکس هایی را همراه با نام ، سن و حرفه شخصی شما به شما ارائه می دهد که به طور بالقوه می توانید مناسب به عنوان یک شریک زندگی دوستانه پیدا کنید و اگر دوست دارید آن شخص را دوست داشته باشید ، به شما یک انگشت صحیح را می دهد! اگر اینطور نیست ، سپس انگشت خود را به سمت چپ و Tinder نمایه دیگری ارائه دهید!

چگونه می توان از Tinder استفاده کرد

اگر شخصی که شما به سمت راست Swiped کرده اید ، نمایه خود را نیز تغییر می دهد ، سپس BINGO! می توانید با چت صحبت کنید!

ثبت نام در Tinder

برای ثبت نام در Tinder ، در بهترین حالت فقط به پروفایل Facebook نیاز دارید. اگر قبلاً یکی از آنها را داشته باشید ، Tinder یک پنجره ورود به سیستم به شما ارائه می دهد:

ثبت نام در Tinder

کلیک کنید روی “برای ورود با فیس بوک” گزینه و فقط می خواهد شماره تلفن خود را برای ارسال یک کد مبتنی بر شماره ، که شما آن را وارد یک پنجره کد فعال سازی می کنید و مشخصات خود را تنظیم کنید! خیلی راحت درسته؟ از نظر ما ، شاید یکی از ساده ترین مراحل ثبت نام در هر سایت اجتماعی ما باشد’تا کنون روبرو شده اید!

برنامه های Tinder و سازگاری

وقتی صحبت از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می شود ، بزرگترین نگرانی که آنها باید به آن بپردازند سازگاری است. یعنی اینکه چند نوع سیستم عامل بستر رسانه های اجتماعی سازگاری ذاتی را برای?

خوب ، Tinder آن را بسیار مناسب و اساسی نگه داشته است تا آنجا که سازگاری مربوط به آن است ، زیرا نسخه دسک تاپ ، یک برنامه اندرویدی و یک برنامه iOS وجود دارد. در حالی که برنامه های Android و iOS متعارف هستند ، ما واقعاً دوست داریم که آنها یک نسخه دسک تاپ را ارائه دهند تا افراد حتی بتوانند از Tinder در رایانه های شخصی خود استفاده کنند. سایر برنامه های محبوب رسانه های اجتماعی مانند Snapchat don’T سازگاری دسک تاپ را ارائه می دهد و این تبدیل به پاشنه آشیل آنها شده است ، بنابراین Tinder در اینجا امتیازات بالایی را کسب می کند!

  19 بهترین VPN برای اپرا - شکستن از طریق محدودیت های جغرافیایی از طریق Opera VPN

برنامه Android Tinder

برنامه های Tinder و سازگاری

برنامه Tinder iOS

اتصال فیس بوک Tinder

Tinder VPN Trend 2023

اگر فکر می کنید دریافت VPN برای Tinder چیز عجیبی است یا خیر’خیلی اتفاق می افتد ، پس متاسفانه اشتباه می کنید. این’زیرا ، به همان اندازه که Tinder Ban واقعی است ، Tinder VPN نیز وجود دارد و در اینجا Google Trends برای Tinder VPN در طی سال گذشته نشان می دهد که چقدر علاقه کاربر به دریافت بهترین VPN برای Tinder وجود دارد:

Tinder VPN Trend 2023

Tinder در مناطق مختلف مسدود شده است

در حالی که Tinder یک برنامه معصوم و سرگرم کننده به نظر می رسد که شادی را گسترش می دهد و تنهایی را با ارتقاء روابط بین مردم از طریق پلتفرم خود از بین می برد ، بسیاری از کشورها برای مسدود کردن برنامه اقدام کرده اند!

Tinder در مناطق مختلف مسدود شده است

این کشورها اکثراً در منطقه خاورمیانه واقع شده اند که دولت ها از محافظه کار گرفته تا فوق العاده محافظه کار هستند. این دولت ها ممنوعیت هایی را بر روی Tinder قرار داده اند زیرا معتقدند این برنامه با هنجارهای اجتماعی آنها مطابقت ندارد یا فقط مجاز نیست در کشورهایشان مجاز باشد. خوب ،’یک سپر برای مجردها است ، زیرا قلبها نمی خورند’مرزها را بدون در نظر گرفتن اینکه در کجا زندگی می کنید ، بشناسید!

Tinder همچنین در دفاتر ، محل های کار ، مؤسسات آموزشی و موارد دیگر مسدود شده است “رسمی” مکانهایی در کشورهای غربی مانند ایالات متحده ، انگلیس ، اسپانیا ، کانادا ، آلمان در میان بسیاری دیگر.

اما اگر قلب شما می خواهد راهی برای رسیدن به عشق پیدا کند ، همیشه راهی برای محدود کردن وجود دارد!

اشتراک گذاری موقعیت مکانی Tinder

از زمان بسیار قدیم ، افراد سخت بینی سعی کرده اند بهترین سطح خود را برای سرکوب عشق و دلسوزی انجام دهند ، اما عشق هیچ محدودیتی نمی داند و سرانجام راه خود را برای رسیدن به آزادی می یابد! و در این حالت ، بهترین راه دور زدن Tinder Ban از طریق بهترین VPN است!

دلیل این امر ممنوعیت دسترسی هر برنامه یا وب سایت در هر مکان یا کشور با مسدود کردن دسترسی به آدرسهای IP به آن برنامه یا وب سایت است. VPN به شما امکان می دهد با مسیریابی شما از طریق یک آدرس IP متفاوت ، این ممنوعیت را دور بزنید و از این طریق دنیای عشق را برای شما باز کنید.!

اگر می خواهید مسابقه کاملی را در Tinder پیدا کنید ، بهترین VPN کوپید شما است!

Tinder VPN نقش Cupid و rsquo را بازی می کند و عشق را باز می کند در سال 2023

بهترین برنامه های Tinder VPN در سال 2023

خوب ، ما در مورد چگونگی VPN ها می توانیم در صورت عدم امکان رفع انسداد Tinder به شما گفتگو کنیم’حتی در محل کار ، مدرسه یا کشور شما مسدود شده است ، اما آنچه در واقع باعث می شود یک VPN به اندازه کافی مناسب باشد تا بتواند وظیفه باز کردن قفل Tinder را به طور کامل انجام دهد?

تعداد VPN های موجود در بازار اکنون به صدها نفر می رسد ، اما همه آنها از ویژگی ها و قدرت شلیک برخوردار نیستند تا از محدودیت های جغرافیایی و ممنوعیت برنامه هایی مانند Tinder استفاده کنند.!

این’از آنجا که ، بهترین VPN برای Tinder باید بسیار سریع باشد ، تعداد زیادی سرور ارائه دهد ، امنیت عالی را برای کاربر فراهم کند ، پشتیبانی چت زنده ارائه دهد و از دیگر ویژگیهای دیگر مقرون به صرفه باشد.

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 3. NordVPN

  NordVPN

  $ 11،95 $3.49هر ماه

  • 5200+ سرور در 60 کشور جهان
  • 6 اتصال همزمان
  • با US / UK / JP Netflix همکاری می کند
  • عملکرد عالی P2p / torrenting
  • دو برابر VPN و پیاز روی VPN
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  بازدید از سایت 70٪ تخفیف تخفیف
  نقد را بخوانید

اما چرا همه این ویژگی ها را در VPN برای Tinder می خواهیم؟ خوب ، اینجا دلایلی وجود دارد:

فوق العاده سریع: آیا می خواهید در برنامه Tinder باشید و منتظر بمانید که پروفایل ها بارها بار بیفتد؟ برنده شد’آیا آن را از بین بردن همه سرگرم کننده و هیجان از بودن در برنامه در وهله اول؟ بدیهی است بله! VPN از ویژگی های امنیتی زیادی برخوردار است که می تواند سرعت اتصال به اینترنت شما را کاهش دهد ، بنابراین اگر با VPN اشتباه وارد شوید ، شانس خود را برای پیدا کردن یک بازی خداحافظی مناسب ببوسید.!

تعداد سرورهای زیادی را پیشنهاد دهید: همانطور که ما هستیم’قبلاً در این راهنما قبلاً ذکر شده است ، برای دور زدن ممنوعیت Tinder در بسیاری از کشورها و مکانهای کاری ، باید به یک آدرس IP متصل شوید که’توسط کشور شما مسدود نشده است’ISP ها یا فایروال محل کار ، و سپس برای دسترسی و باز کردن Tinder به راحتی استفاده کنید. تعداد زیاد سرور به معنای پیروزی شماست’هرگز نگران نباشید که سرور VPN شما برای رفع انسداد Tinder کار نکند. هزاران سرور برای دسترسی به Tinder در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد تا بتوانید به آنها وصل شوید!

علاوه بر این ، تعداد سرورها به این معنی است که شما حتی می توانید با استفاده از همان VPN سایتهای محدود جغرافیایی مانند Netflix US را از حالت مسدود خارج کنید.!

امنیت عالی برای کاربر فراهم کنید: اگر شما دولت یا محل کار ممنوعیتی برای Tinder قرار داده اید ، آیا آنها به اندازه کافی احمق هستند که هیچ تلاشی برای دور زدن ممنوعیت خود را ردیابی نکنند ، تا بتوانند مقصر را فهمیده و مجازات کنند ، مطمئناً آنها پیروز شدند.’مثل آن باشم! بنابراین برای اینکه از این سناریو در امان باشید ، به یک VPN نیاز دارید که رمزگذاری AES 256 از نوع نظامی را به همراه پشتیبانی چند پروتکل و یک سیاست ورود به سیستم صفر برای شما در هر زمان ایمنی ارائه می دهد! برخی از بهترین VPN های ذکر شده در زیر حتی ویژگی های امنیتی دیگری مانند سوییچ kill ، Double VPN و پیاز را بیش از VPN ارائه می دهند تا گزینه های بیشتری را نیز در اختیار شما قرار دهند.!

پشتیبانی چت زنده: وقتی می خواهید از ممنوعیت یک سایت محدود یا برنامه مانند Tinder دور بزنید ، ممکن است با مشکلات فنی روبرو شوید که فقط با پشتیبانی عیب یابی سریع می توانید حل کنید! یک ویژگی چت زنده باعث می شود که با متخصصان فنی در مورد مشکلاتی که با شما روبرو هستید صحبت کرده و در طی چند دقیقه آنها را برطرف کنید!

مقرون به صرفه باشید: قیمت یک عامل بزرگ در هر خرید است و در مورد VPN ها نیز چنین است. مردم می خواهند راه حل اما نه با شکستن بانک خود در حالی که در آن هستند ، بنابراین بهترین VPN برای Tinder باید با قیمت مناسب باشد تا کاربر از میزان پولی که دارد احساس رضایت کند.’برای پرداخت ارزش آن’خارج شدن از آن!

دانستن اینکه آیا VPN با بررسی هر یک از سرویس ها به طور قابل اعتماد این ویژگی ها را ارائه می دهد یک درخواست بلند برای یک کاربر معمولی است ، اما دان’مثل ما نگران هستم’قبلاً دان ندارم’کار سخت را برای شما با تهیه لیست 3 بهترین VPN برتر برای Tinder در 2023 انجام دهید:

PureVPN

ارائه دهنده قدرتمند و سریع VPN با بهترین و سالم ترین لیست از ویژگی های ارائه شده با مقرون به صرفه ترین قیمت ها ، PureVPN یکی از بهترین سرویس ها در هنگام انتخاب VPN برای دور زدن ممنوعیت ها و محدودیت های جغرافیایی در برنامه ها و سرویس هایی مانند تینر.

بهترین برنامه های Tinder VPN در سال 2023

ارائه ویژگی های امنیتی برتر مانند رمزگذاری AES 256 ، پشتیبانی از پروتکل OpenVPN ، DoubleVPN ، Split Tunneling ، Kill Switch و پیاز بیش از VPN ، PureVPN شما را از بین می برد وقتی که از ناشناس بودن آنلاین خود محافظت می کند ، خصوصاً هنگام تلاش برای رفع انسداد مکانی که در آن محدود است.

PureVPN همچنین از سرورهای بسیار خوبی در خاورمیانه می تواند نامزد مناسبی برای Tinder Dubai VPN کند ، بنابراین اگر می خواهید برای تعطیلات به این شهر شگفت انگیز برنامه ریزی کنید ، PureVPN می تواند همراه شما باشد. جدای از آن PureVPN سرورهای بومی ایالات متحده را نیز ارائه می دهد که نه تنها برای دسترسی به Tinder بلکه برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در سایت هایی مانند Netflix US فوق العاده خوب نیز کار می کنند.!

سرعتی که ارائه می شود بسیار سریع است و همچنین تجربه ای ستاره ای Tinder را برای شما فراهم می کند و تا آنجا که قیمت گذاری پیش می رود ، شاید هیچ بهترین VPN از چنین کالیبر قیمت پایین سنگی مانند PureVPN را ارائه نمی دهد.!

 • اشتراک ماهانه: یک بار واریز 10.95 دلار
 • اشتراک سالانه: 5.81 دلار در ماه (69.72 دلار یک بار صورتحساب)
 • اشتراک 5 ساله: 1.65 دلار در ماه (99 دلار یک بار صورتحساب)

طرفداران

 1. برنامه های قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه به عنوان VPN برای Tinder
 2. 2000+ سرورهای سراسر جهان
 3. سرورهای موجود در خاورمیانه
 4. پشتیبانی چت زنده
 5. برنامه های اختصاصی مشتری
 6. پیاز بیش از VPN
 7. تقسیم تونل
 8. سرعت سریع

منفی

 1. برنامه های افزودنی مرورگر don’به سرعت به عنوان برنامه های مشتری ارائه دهید

ارائه دهنده بازدید کنید

ExpressVPN

ExpressVPN با یک سرویس سریع و بسیار ایمن ، هنگامی که از واگذاری داده ها از سرورهای خود به مقامات ترکیه در طی یک تحقیق از مشخصات بالا خودداری کرد ، آن را به عنوان یکی از امن ترین خدمات VPN تأسیس کرد ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که این بهترین Tinder Dubai VPN است..

EpressVPN برای تینر

ExpressVPN با وجود ویژگیهای چشمگیر مانند Double VPN و غیره ، زیاد ارائه نمی دهد’USP اصلی در حال بدست آوردن اصول اولیه به طول های غیرقابل تصور است. بنابراین ، خواه سرعت آن ، در دسترس بودن سرور ، با عبور از محدودیت های جغرافیایی ، این ارائه دهنده را می توان به عنوان یک تجربه عالی VPN حساب کرد.

در جبهه امنیتی ، یک خط مشی ورود به سیستم صفر ، رمزگذاری AES 256 ، 2000 سرور فوق العاده ایمن ، پشتیبانی پروتکل OpenVPN و یک سوئیچ kill وجود دارد که به شما امکان می دهد تا از اینترنت محافظت کنید.

ExpressVPN ویژگی پشتیبانی عالی چت زنده ای دارد که هیچ وقت صرف نظر از نوع مشکلی که در تنظیم VPN یا استفاده از آن برای رفع انسداد هر چیزی وجود دارد ، به شما امکان نمی دهد. این برنامه همچنین یک رپرتوار فوق العاده از فیلم های آموزشی را ارائه می دهد که می توانند حتی از سخت ترین نصب ها مانند نسیم راهنمایی کنند.

یک لژیون از برنامه های اختصاصی و برنامه افزودنی مرورگر در دسترس است که می تواند به شما امکان دهد از تقریباً انواع دستگاه های محبوب و طاقچه ، Tinder را از حالت قفل خارج کنید..

تنها نکته منفی برای ExpressVPN این است که قیمت های آن نسبت به بقیه ارائه دهندگان موجود در لیست کاملاً بالاست ، اما اگر عملکرد و استحکام ویژگی های آن را در نظر بگیرید ، در این صورت قیمت بالا به راحتی می تواند توجیه شود تا شما را در نظر بگیرید VPN عالی برای رفع انسداد Tinder.

 • اشتراك ماهانه: 12،95 دلار صورتحساب يكبار
 • اشتراك نيمه سالانه: 9/99 دلار در ماه (59،95 دلار صورتحساب يكبار)
 • اشتراک سالانه: 8.32 دلار در ماه (99،95 $ یک بار صورتحساب)

طرفداران

 1. بهترین Tinder VPN با ویژگی های بسیار امن
 2. پشتیبانی پروتکل OpenVPN
 3. بیش از 2000 سرور
 4. رمزگذاری AES 256
 5. پشتیبانی چت زنده
 6. خط مشی ورود به سیستم صفر
 7. SmartDNS موجود است

منفی

 1. برنامه های گران قیمت

ارائه دهنده بازدید کنید

NordVPN

ارائه دهنده VPN با ارزش بالا و شهرت بسیار خوبی در ارائه برخی از بهترین خدمات رفع انسداد در کل صنعت ، NordVPN یک سرویس مورد علاقه کاربر است که با انواع نیازها ویژگی های امنیتی کاملاً یکپارچه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد..

NordVPN برای تینر

زیرساخت های سرور آن یکی از بهترین ها در کل دامنه VPN است زیرا بیش از 4000 سرور در سراسر جهان را در اختیار شما قرار می دهد تا با افزایش مهارت و مهارت بتوانید از برنامه های Tinder خود در هر کجا که واقع شده اید ، انسداد بگیرید..

NordVPN همچنین برنامه های اختصاصی مشتری VPN ، IP اختصاصی ، سرویس هوشمند DNS را ارائه می دهد تا به شما امکان دهد انواع سایت های محدود جغرافیایی را بدون مشکل به هم بزنید. بنابراین هنگامی که شما در Tinder نیستید که برای خود یک همسر پیدا می کنید ، می توانید به سایت هایی مانند Netflix US ، Hulu و Amazon Prime تغییر دهید تا نیازهای تماشای خود را برآورده کنید..

سرعت دان نیست’هنگامی که از اتصال NordVPN استفاده می کنید ، بسیار غرق می شوید ، بنابراین می توانید با استفاده از انسداد قفل آن در مدرسه یا محل کار ، از سرعت اتصال پایدار اطمینان داشته باشید..

NordVPN به دلیل ویژگی های امنیتی بالا که شامل Double VPN ، رمزگذاری AES 256 ، پشتیبانی از پروتکل OpenVPN ، خط مشی ورود به سیستم صفر و موارد دیگر برای امنیت در هنگام استفاده از Tinder در کشور می باشد ، بسیار عالی است..

قیمت ها در محدوده سطح متوسط ​​قرار دارند ، بنابراین به اندازه ExpressVPN نیستند بلکه حتی به اندازه PureVPN پایین نیستند ، بنابراین قطعاً می توانید آن را برای نیازهای رفع انسداد Tinder خود در نظر بگیرید. جدای از این ، NordVPN 30 روز ضمانت برگشت پول با یک محاکمه رایگان 3 روزه بدون تعهد صفر را ارائه می دهد که می توانید برای استفاده از VPN ثبت نام کنید و توانایی ها و ویژگی های آن را قبل از رفتن به برنامه های قیمت گذاری تست کنید..

 1. ماهانه: 11،99 دلار صورتحساب یک بار
 2. سالانه: 83.88 دلار صورتحساب یک بار
 3. 3 سال: 124.64 دلار یک بار صورتحساب

طرفداران

 1. بهترین VPN برای رفع انسداد Tinder با بیش از 4000+ سرور
 2. Double VPN
 3. سرعت های سریع با حداکثر سرعت پرتاب
 4. خط مشی صفر ورود به سیستم
 5. آزمایش رایگان به مدت 3 روز
 6. برنامه های اختصاصی مشتری

منفی

 1. نمی کند’هنوز یک ویژگی پشتیبانی چت زنده ارائه کرده اید

ارائه دهنده بازدید کنید

آیا Tinder با VPN کار نمی کند?

در حالی که بندرت اتفاق می افتد که Tinder نمی کند’با VPN کار کنید ، اما گاهی اوقات دستگاه شما ، به خصوص اگر از طریق تلفن همراه خود از Tinder استفاده می کنید ، در صورت روشن بودن مکان می توانید در مورد مکان خود دچار سردرگمی شوید..

این اتفاق می افتد زیرا دستگاه قبلاً موقعیت مکانی شما را از طریق سیگنال های GPS محلی جمع می کرد و هنگامی که VPN را با اتصال به مکان دیگری روشن می کنید ، دستگاه شما کمی گیج و گیج می شود که مکان واقعی شما چیست؟.

بهترین راه برای حل این مسئله خاموش کردن تلفن همراه خود است’قبل از استفاده از VPN گزینه موقعیت مکانی خاموش است.

آی تی’همچنین خوب است که حافظه نهان دستگاه خود را پاک کنید زیرا این امر همچنین می تواند با موقعیت واقعی و درک شده VPN شما ایجاد تضاد کند.

چگونه مشکلات Tinder VPN را حل نکنیم

اگر Tinder VPN شما هنوز پاسخ نمی دهد ، یا باید سیستم عامل خود را به روز کنید و یا برنامه خود را به روز کنید زیرا این مشکل وجود ندارد’در حالت عادی اتفاق می افتد. از طرف دیگر ، اگر هنوز مشکلی وجود دارد ، می توانید با VPN خود تماس بگیرید’پشتیبانی چت زنده برای عیب یابی!

نتیجه

Tinder یک برنامه فوق العاده است که به شما امکان می دهد تا با تعویق در یکی از ذاتی ترین فعالیت های انسانی یعنی پیدا کردن یک همسر روح ، اوقات فراغت خود را بدست آورید. اگر کشور یا محل کار شما و یا حتی مدرسه شما نمی خواهد’تصویب این ایده با ممنوعیت Tinder ، شما همیشه می توانید به بهترین VPN تکیه کنید تا در این سفر برای یافتن عشق و همراهی در هر جای دیگر ، به عنوان ناجی و ناجی خود عمل کنید.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  بهترین VPN برای ویندوز - هویت خود را بر روی رایانه / لپ تاپ خود مخفی کنید!