دور زدن VPN بلوک با استفاده از قدرت انسداد

دشمنان اینترنت مانند چین ، ایران ، روسیه ، سوریه و مصر اکنون در حال تمرکز روی مسدود کردن VPN هستند – روشی برای متوقف کردن تونل گذاری پروتکل رمزگذاری شده که شهروندان را ناشناس نگه می دارد.

سرویس های آنلاین مانند Hulu ، Netflix و iPlayer BBC نیز از این درخواست پیروی می کنند و از دسترسی کاربران در سراسر جهان با استفاده از VoD ها با یک سرویس VPN برای انسداد محتویات جغرافیایی محدود جلوگیری می کنند..

به اندازه کافی بد بود که کاربران مجبور باشند مراقب سیاست های ورود به سیستم و نشت نباشند ، اما اکنون آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که VPN انتخاب شده از چنین موانعی در امان است.!

از این گذشته ، کل هدف استفاده از VPN حفظ هویت شما ناشناس است ، حتی در کشورهایی که عموماً در تهیه اطلاعات خاص در دسترس عموم هستند ، سختگیرانه هستند..

اینجاست که یک ویژگی به نام “انسداد” مفید است – a.k.a. “StealthVPN” توسط اکثر ارائه دهندگان در بازار ، که اجازه می دهد تا برای جلوگیری از مسدود شدن VPN.

بنابراین ، این راهنمای BestVPN.co برای کاربران آگاهی از حریم خصوصی است که در آن زندگی می کنند “دشمن اینترنت” مکانها در اینجا ، من اطلاعات عمیق در مورد انسداد ، چگونگی عملکرد و کاربردهای بسیاری از آن را ارائه خواهم داد!

Contents

راهنمای تفصیلی VFN Obfuscation 2023

 1. چگونه VPN از انسداد استفاده می کند?
 2. نحوه تبدیل داده های VPN به ‘مبهم’ بسته ها
 3. بحث و گفتگو درباره XOR Obfuscation
 4. Obfsproxy چیست?
 5. VPN هایی که ارائه می دهند “انسداد”
 6. کجا VPN Obfuscation مفید است?

Obfuscation چیست?

به عبارتی غیرمستقیم ، انسداد شامل استفاده از فناوری های مختلف و کد برنامه نویسی است تا درک چیزی دشوار باشد.

محصولات / خدمات مختلف مختلفی برای جلوگیری از مهاجمین از مهندسی معکوس یک نرم افزار اختصاصی استفاده می کنند..

این فرایند ممکن است شامل رمزگذاری کد باشد ، تغییر نام اسامی متغیر به برچسب های بی معنی ، افزودن کد بلااستفاده به یک کتابخانه برنامه یا حذف اطلاعات فوق الذکر.

Obfuscators به ​​طور معمول برای تبدیل خودکار کد منبع مستقیم به برنامه ای استفاده می شود که مانند نسخه اصلی کار می کند ، اما خواندن و درک آنها سخت تر است..

به همین دلیل استبداد از روشهای مطمئن برای پنهان کردن ترافیک VPN ، مبدل کردن ترافیک به نظر می رسد مانند ترافیک منظم بدون رمزگذاری است و به کاربران امکان می دهد از بلوک های VPN دور بزنند..

این کار با پنهان کردن همه درخواستهای ارسال شده و دریافت شده در پشت رمزگذاری استاندارد HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) ، مانند اتصال به وب سایت بانکی از طریق درگاه 443.

چگونه VPN از انسداد استفاده می کند?

VPN ها به اینترنت شما امکان عبور از یک تونل امن و رمزگذاری شده را می دهند. آنها همچنین با ارائه یک آدرس IP جدید بر اساس سروری که به آن متصل می شوید ، مکان شما را پنهان می کنند و شما را از ناعقاب آژانس های دولتی ، مجرمان سایبری و شکارچیان حق نشر ناشناس نگه می دارند..

این یکی از دلایلی است که این ابزارها برای عشایر دیجیتال و مرد معمولی ، که در آن مسدود کردن آدرس های IP ، پورت ها ، DNS و پروتکل ها وجود دارد ، بسیار محبوب هستند. با این حال ، VPN ها خود هدف در کشورهایی هستند که از Deep Packet Inspection (DPI) برای مسدود کردن برنامه ها / پروتکل های هدفمند استفاده می کنند..

از آنجا که DPI’بر اساس نوع بسته و نه شماره پورت عمل می کنید ، تا زمانی که استفاده نکنید ، نمی توانید از این ممنوعیت ها محافظت کامل دریافت کنید “انسداد”. در زیر می توانید یک نمودار را مشاهده کنید که چگونه یک اتصال عادی با استفاده از پروتکل OpenVPN را نشان می دهد.

چگونه VPN از انسداد استفاده می کند

Obfuscation کاملاً متفاوت عمل می کند و از حمل و نقلهای قابل حمل برای مجاورت ترافیک داخل تونلهای مبهم استفاده می کند ، که هویت یا عبور از آنها دشوارتر است..

بیشتر VPN ها از پروتکل OpenVPN برای پیاده سازی استفاده می کنند “XOR انسداد” a.k.a. OpenVPN Scramble ، که در برابر بازرسی بسته های عمیق بسیار مفید است (DPI).

OpenVPN Scramble از الگوریتم رمزگذاری XOR برای شکستن بلوکهای پیشرفته VPN استفاده شده توسط کشورهایی مانند چین ، ایران ، روسیه ، سوریه و مصر استفاده می کند.

VPN انسداد چیست؟

رمزگذاری XOR

تلفظ شده به عنوان “سابق یا”, XOR – مخفف Exclusive یا. این یک نوع عمل ریاضی است که از رمز XOR استفاده می کند ، که هر الفبایی را در یک رشته جایگزین می کند و به عدد دیگری تغذیه می کند..

از آنجا که الگوریتم برگشت پذیر است ، می توانید رشته خروجی را دوباره به همان رمزگذار تغذیه کنید ، در پایان با رشته اصلی و رمزگذاری شده از آن خارج شوید.

این نوع رمزگذاری شده توسط XOR به عنوان آن نیز شناخته می شود “رمز افزودنی” یا ROT13 ، که تکنسین های باهوش برای ایجاد پیام های مخفی از آن استفاده می کنند.

تقلا کردن Openvpn چقدر موثر است (XOR Obfuscation)?

هنگامی که به سروری متصل می شوید که از XOR Obfuscation استفاده می کند ، داده های رمزگذاری شده OpenVPN با رمزگذاری های XOR ، برای DPI ها و سیستم هایی مانند “فایروال عالی” به هویت.

این یکی از دلایلی است که باعث شده است تا به بدترین وجهی در بازار VPN ها بدست آید ، زیرا همچنین یک تکنیک اجرای آسان را اتخاذ می کند.

حتی می توانید توسعه دهندگان نرم افزارهای مخرب را با استفاده از انسداد برای مخفی کردن کد های نامطبوع خود از شناسایی ضد بدافزار پیدا کنید. آنها از یک مقدار 1 بایت استفاده می کنند که نقش a را بازی می کند “کلید”.

کد خراب شده سپس در هر بایت داده ، XOR کدگذاری می شود’وارد کردن هر بایت با کلید انتخاب شده. با این وجود ، می توان از کلیدهای طولانی تر نیز استفاده کرد ، که بیشتر VPN ها از آن استفاده می کنند.

به طور معمول ، اثربخشی XOR برای scrambling داده ها کاملاً به میزان تصادفی یک کلید استفاده شده بستگی دارد ، از این رو چرا بسیار موثر است – که با استفاده گسترده آن نیز قابل اثبات است..

شما حتی می توانید یک تست را انجام دهید. یک VPN معمولی را روشن کنید و آن را در Wireshark تست کنید. ترافیک OpenVPN دیده می شود. با فعال شدن Obfuscation ، Wireshark دیگر ترافیک OpenVPN را مشخص نمی کند.

تقلا OpenVPN (XF Obususation)

نحوه تبدیل داده های VPN به ‘مبهم’ بسته ها

وقتی به آن وصل می شوید “سرور مبهم” یا فعال کنید “StealthVPN” این ویژگی ، مکانیکی را به جلو می برد که مسدود کردن تونل های VPN را غیرممکن می کند.

در نظر داشته باشید اگرچه روند بسته به نوع Obfuscation ممکن است متفاوت باشد. از آنجا که بیشتر VPN ها از روش XOR Obfuscation استفاده می کنند ، من مراحل این ویژگی خاص را برجسته کرده ام:

مرحله شماره 1 – فعال کردن اتصال منظم OpenVPN رمزگذاری شده

بسته های داده OpenVPN از دو بخش Header و The Payload تشکیل شده است. اولی دارای اطلاعات شناسایی و مسیریابی بسته است. مورد دوم ، رمزگذاری شده آن بسته های داده است که توسط سرور VPN به آدرس وب مربوطه ارسال می شود.

از آنجا که هدر دارای اطلاعات قابل شناسایی برای منبع یک بسته می باشد ، همچنین شامل شماره پورت (#) به همراه داده هایی است که بسته ها را به عنوان “OpenVPN”. این چیزی است که به طور معمول به سیستم های VPN Block و Deep Packet Inspection (DPI) اجازه می دهد تا شناسایی کنند که شما از VPN استفاده می کنید.

مرحله شماره 2 – حذف داده های VPN از هدر

ارائه دهنده اکنون استفاده خواهد کرد “XOR انسداد” برای جلوگیری از شناسایی پروتکل VPN ، تمام Metadata را از سربرگ بسته ، و تبدیل آن به اطلاعات بی معنی ،.

  بیشتر ارائه دهندگان VPN شفاف - فقط 4 از 16 قابل اعتماد هستند

به این فکر کنید که شبیه به یک ماشین است ، اما شخصی صفحه پلاک ، شماره موتور ، مارک تجاری و سایر برچسب ها را حذف کرد – تشخیص مدل / ساختن آن غیرممکن است..

مرحله شماره 3 – مبدل کردن داده های VPN به عنوان HTTP

مرحله 3 جایی است که نقش “XOR انسداد” پایان می یابد و فرایند پنهان کاری آغاز می شود. این روند شامل تبدیل “مبهم” عبور از ترافیک وب رمزگذاری شده HTTPS.

برای انجام این کار ، ارائه دهندگان از دو ویژگی برجسته داده های https استفاده می کنند: SSL / TLS Encryption و Port # 443 ، به کاربران امکان می دهند تا از طریق فایروال ها کشف نشوند..

رمزگذاری SSL / TLS

بسته های داده OpenVPN مبهم اکنون لایه دوم رمزگذاری را طی می کنند که از پروتکل SSL یا TLS استفاده می کند. این ممکن است بسته به سرویس VPN متفاوت باشد.

بندر شماره 443

پس از افزودن یک لایه اضافی برای رمزگذاری ، داده های VPN به پورت شماره 443 (استفاده شده توسط ترافیک HTTPS) اختصاص داده می شود و بسته ها را تقریباً شبیه به داده های HTTPS معمولی می کند ، که مسدود کردن آن غیرممکن است.!

بحث و گفتگو درباره XOR Obfuscation

در این واقعیت شکی نیست که XOR Obfuscation در تقویت ناشناس ماندن آنلاین شما بسیار مؤثر است ، و از شما در برابر تلاش های دولت برای جلوگیری از ترافیک OpenVPN محافظت می کند.

شناسایی ترافیک VPN هنگام ادغام XOR Obfuscation قطعاً پیچیده تر است ، اما برخی معتقدند که ممکن است همیشه چنین اثربخشی را ارائه ندهد.

به همین دلیل در اجرای هر نسخه رسمی OpenVPN از openvpn_xorpatch رد شده است ، در حالی که ارائه دهندگان تکه های خود را برای نزدیک شدن به مسئله بلوک های VPN ایجاد می کنند..

“ما به ویژه وقتی از راه حل به مراتب بهتری استفاده می شود ، که توسط جامعه TOR استفاده می شود ، از استفاده از چنین رویکردی خودداری کنیم. به آن obfsproxy گفته می شود و می تواند همراه OpenVPN بدون نیاز به ترکیب مجدد OpenVPN مورد استفاده قرار گیرد.”

تونلبلیک’نمایش s

در جایی که توسعه دهندگان OpenVPN GUI شامل پچ XOR Obfuscation نمی شوند ، Tunnelblick به دلیل اجرای آسان آن ، آن را گزینه خوبی قلمداد می کند..

“به سادگی پچ را روی سرور OpenVPN و OpenVPN اعمال کنید و برای هرکدام یک گزینه یکسان و یکسان را به پرونده های پیکربندی اضافه کنید. استفاده از obfsproxy پیچیده تر است زیرا مستلزم اجرای یک برنامه جداگانه دیگر بر روی سرور و مشتری است.”

این سهولت در اجرای برنامه به آنها اجازه داده است تا اصلاحاتی را در همه نسخه های OpenVPN موجود در Tunnelblick build 4420 ارائه دهند..

این وصله اصلاح شده از طریق یک بررسی جامع برای امنیت ، برنامه نویسی و حفظ حریم خصوصی صورت گرفته است – رفع خطاهای مربوط به سرریز بافر ، تغییر جهت اشاره گرهای تهی و اعتبار سنجی پارامتر کافی..

بیشتر ارائه دهندگان VPN که ارائه می دهند “تقلا OpenVPN” از این بهبود یافته XOR Patch استفاده کرده یا تغییرات مشابه را در نسخه اصلی ایجاد کنید. با این حال ، توسعه دهندگان OpenVPN به این عقیده پایبند هستند که Obfsproxy بسیار بهتر است.

Obfsproxy چیست?

روش دیگر “انسداد”, Obfsproxy که توسط شبکه Tor توسعه داده شده ، جایگزین مناسبی برای رمزهای XOR است. این داده ها را درون یک لایه انسداد که از حمل و نقل های قابل اتصال استفاده می کند ، پیچیده می کند.

این ترافیک VPN (یا Tor) را تقلا می کند و به کاربران امکان دور زدن را می دهد “فایروال عالی” و محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید ، همه در حالی که از شناسایی VPN و انسداد نهایی محافظت می کنید.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، طبق نظر کاربران OpenVPN نیز انتخاب ارجح است ، زیرا نیازی به ترکیب مجدد OpenVPN نیست ، که این مورد برای XOR Obfuscation نیست..

چگونه Obfsproxy کار می کند?

مشابه XOR ، Obfsproxy باعث می شود اتصال VPN شما با تغییر نحوه نگاه به گردش ترافیک آنلاین ، در وب سایت ها / فایروال ها نامرئی شود. این به دور زدن انواع بلوک VPN کمک می کند.

حریم خصوصی / امنیت حتی برای فایروال هایی که از الگوریتم های DPI استفاده می کنند ، ثابت مانده است ، زیرا آنها با تعیین نوع ترافیک یعنی VPN ، SSL ، HTTP یا HTTP ، ترافیک اینترنت را طبقه بندی می کنند..

از آنجا که Obfsproxy به طور موثری از ترافیک OpenVPN جلوگیری می کند و به نظر می رسد مانند ترافیک منظم HTTP بی ضرر باشد ، حتی الگوریتم های DPI نمی توانند تشخیص دهند که آیا کاربر در VPN قرار دارد یا خیر..

این کار را با استفاده از “obfs2” ماژول هایی که یک لایه اضافی از رمزگذاری را در اطراف ترافیک به آن اضافه می کنند ، خواه OpenVPN یا Tor. این رمزگذاری از یک فرایند دستکاری بدون الگوهای بایت قابل تشخیص استفاده می کند.

کجا VPN Obfuscation مفید است?

موارد استفاده زیادی برای استفاده از Obfuscation یا به صورت XOR یا Obfsproxy وجود دارد. برای برخی از افراد ، که کاملاً نسبت به حفظ حریم شخصی هستند ، این فناوری یک ضرورت مطلق است.

دیگران می خواهند از پرت کردن یا درگیر شدن در فعالیتهای اشتراک گذاری فایل p2p / خودداری کنند تا هویت خود را حداکثر مخفی و ناشناس نگه دارند. با این حال ، در واقعیت ، استفاده از Obfuscation بسیار گسترده تر است:

دور زدن بلوک در کشورهایی که ممنوعیت VPN دارند

استفاده از VPN ها به شهروندان مانند من و شما اجازه می دهد تا از تمام اقدامات دولت و تلاش برای تنظیم اینترنت ، اطلاعات سانسور یا افراط در نظارت گسترده جلوگیری کنند..

چنین سرپیچی از شهروندان برای اکثر سازمانهای اطلاعاتی و کشورها با قوانین سرکوبگرانه که مانع آزادی بیان و مطبوعات است ، غیرقابل تحمل است.

این به این دولتهای تهاجمی در سرتاسر جهان ترغیب می شود تا تلاش کنند تا مانع VPN شوند. شرمساری در دور زدن این ممنوعیت ها ، بازگرداندن آزادی شما کمک می کند.

در زیر برخی کشورها را ذکر کرده ام که استفاده از VPN غیرقانونی است. شما می توانید اطمینان داشته باشید که با فعال کردن انسداد ، می توانید از عواقب قانونی خودداری کنید:

چین

این کشور در خط مقدم ممنوعیت و مسدود کردن خدمات VPN قرار دارد و فقط از ارائه دهندگان معتبر و دارای مجوز از طرف دولت چین خواست تا ادامه عملیات.

در یک مورد حتی یک مرد چینی 5 سال نیز دریافت کرد’ حکم زندان برای اجرای یک VPN چینی. این کشور جز معدود افرادی است که کنترل کامل اینترنت را در اختیار دارد.

آنها همچنین از Deep Packet Inspection (DPI) برای نظارت بر کلیه ترافیک ورودی به فضای مجازی چین ، شناسایی و مسدود کردن کلیه اتصالات از سرویس های VPN استفاده می کنند..

امارات متحده عربی

کشور و شهر مشهور آن “دبی” a.k.a. لاس وگاس از خاورمیانه ممکن است به دلیل صنعت گسترده توریستی شناخته شده است. با این حال ، آنها از نظر قوانین اینترنت کاملاً رگرسیون هستند.

در سال 2016 امارات قانونی را تصویب كرد كه استفاده از VPN را با مجازات حداكثر 2 میلیون درهم (تقریباً 540،000 دلار) مجازات و حبس موقت مجازات كرد..

در حالی که استفاده های مجاز برای VPN ها وجود دارد ، دولت با ممنوعیت تماس های VoIP و وب سایت های متعدد از جمله NETFLIX ، حریم خصوصی خود را به سطح بعدی می برد..

ایران

مشابه چین ، ایران قانونی را در سال 2013 تصویب كرد كه دسترسی به خدمات خارجی VPN را مسدود كرد. آنها خواستند كه فقط ارائه دهندگان مجوز از دولت ایران می توانند عملیاتی شوند.

  راهنمای راه اندازی VPN برای سیستم عامل های مختلف / دستگاه ها!

فروش یا ارتقاء خدمات VPN یک جرم در کشور است و می تواند به مجازات قانونی منجر شود ، اما استفاده از چنین ابزارهایی هنوز در بین مقامات دولتی و شهروندان بسیار رایج است..

عراق

داعش یک حضور آنلاین قدرتمند دارد و انواع فیلم ها را در رابطه با سرقت ، بمب گذاری ، و چه چیزی ایجاد نمی کند. برای مقابله با تجلی آنها ، دولت عراق اقدامات سختی برداشته است.

این شامل ممنوعیت خدمات VPN و سیستم عامل های SM و ایجاد خاموشی منظم اینترنت در سراسر کشور است. گرچه این کشور از محاصره داعش عاری است ، محدودیت های اینترنت همچنان برقرار است.

عمان

9 سال پیش ، دولت عمان قانونی را وضع کرد که استفاده از خدمات VPN را غیرقانونی می کند. هر کسی که با نقض این قانون دستگیر شود می تواند جریمه 500 ریالی جریمه شود (ترجمه به 1300 دلار تقریباً).

شرکتهایی که نیاز به استفاده از VPN دارند می توانند مجوز استفاده از مجوز دولت را صادر کنند ، اما شکستن چرخه می تواند به جریمه 1000 ریالی منجر شود..

بوقلمون

پس از به قدرت رسیدن اردوغان ، دولت در سال 2016 مسدود كردن خدمات Tor و VPN را آغاز كرد. ترکیه اكنون از فنون DPI استفاده می كند و چین را منعكس می كند’توانایی کشف و مسدود کردن ترافیک پوشیده.

اگر فردی با استفاده از یک سرویس VPN پیدا شود ، شخص به اجرای قانون علاقه مند می شود ، اما استفاده از VPN کاملاً گسترده است. برای نظارت بر سانسور در این کشور می توانید از بلوک های ترکیه استفاده کنید.

بلاروس

مشابه سایر کشورهایی که به این لیست بلوک VPN اضافه شده اند ، دولت بلاروس نیز در محدود کردن دسترسی به خدمات / برنامه های خارجی ، اعمال محدودیت ها / بلوک های محتوا سخت کار می کند..

در سال 2015 ، این کشور استفاده از خدمات VPN و Tor را ممنوع اعلام کرد و این امر را غیرقانونی دانست. با این حال ، این باعث نمی شود بلاروس ها از انجام آنچه می خواهند ، جلوگیری کنند و موانع قانونی / فناوری را دور بزنند.

اوگاندا

اوگاندا احتمالاً یکی از معدود کشورهایی است که قوانینی در آن وجود دارد که مالیات روزانه را به رسانه های اجتماعی و سایر خدمات برتر ارائه می دهد..

دولت اوگاندا حتی دستور ممنوعیت سرویس VPN از ISP ها را صادر کرده است ، به رغم اینکه هیچ قانون محکمی علیه چنین ابزارهای حریم خصوصی وجود ندارد.

ونزوئلا

در تاریخ 27 ژوئن 2023 – طبق گزارش سازمان های غیر دولتی دسترسی اکنون ، این کشور’بزرگترین ISP معروف به عنوان “CANTV” استفاده از شبکه های Tor و VPN که توسط ونزوئلا ها استفاده می شود را مسدود کرد.

این کار پس از دریافت دستورات دولت ، که ادعا می کنند تکنیکی بسیار ساده برای مسدود کردن هر دو ابزار ایجاد کرده است ، انجام شد.

مصر

پس از انقلاب مصر در سال 2011 ، دولت خواستار استفاده از بازرسی Deep Packet (DPI) برای انسداد اتصالات VPN برای جلوگیری از دسترسی شهروندان به محتوای محدود شد..

طبق سؤال ، سانسور پروتکل های مختلفی مانند PPTP ، L2TP و OpenVPN را هدف قرار داد تا کاربران نتوانند به سایت های رسانه ای قابل اعتراض و روزنامه ها دسترسی پیدا کنند..

مسدود کردن وب سایتها در دانشکده / دانشگاه / محل کار

علاوه بر دور زدن بلوک های VPN در کشورهای مختلف ، ایجاد مشکل احتمالی برای افرادی که مایل به انسداد اینترنت در شبکه های مدرسه / دانشگاه / کار خود هستند ، بسیار مفید است..

از آنجا که Obfuscation لایه ای از رمزگذاری اضافی را که از طریق آدرس HTTP ها پوشانده شده است ، اضافه می کند ، غیرممکن است که فایروال شبکه بتواند اتصال شما به سرویس های خارجی را مسدود کند..

هنگامی که از VPN بدون ایجاد انسداد استفاده می کنید ، ممکن است دیوار آتش هنوز نشانه ای از ترافیک VPN دریافت کرده و آدرس IP شما را مسدود کند. انسداد باعث می شود که این امر با ناشناس نگه داشتن شما انجام شود.

سرپرست شبکه هیچ کس عاقل تر نخواهد بود و نمی تواند IP دقیق شما را نیز تشخیص دهد ، همچنین به دلیل تغییر مکان ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد دعوت به یک جلسه ناخوشایند وجود ندارد!

بسیاری از افراد برای دستیابی به وب سایتهایی که ممکن است توسط فایروال شبکه مسدود شوند ، از یک VPN در مدرسه یا شبکه کاری استفاده می کنند (نمونه های رایج آن عبارتند از: Facebook ، YouTube یا سایت های بازی)..

جلوگیری از پرتاب کردن پهنای باند / داده از ISP ها

کاهش سرعت شبکه ها ، به رغم اینکه بسیاری از کشورها قوانین خالص خنثی را رد می کنند ، متوقف می شود که به ISP ها کمک می کند تا به آنها اجازه دهند هر آنچه را می خواهند برای خدمات مختلف شارژ کنند..

به عنوان مثال ، اگر می خواهید با سرگرمی درگیر شوید ، برای دریافت پهنای باند / داده بیشتر ، باید یک بسته جداگانه خریداری کنید.

با این حال ، با وجود این تغییرات ، ISP ها پهنای باند شما را تحت فشار قرار می دهند. شرایط در مکانهایی که مجبور به دسترسی به اینترنت در هتلی هستید ، بسیار بدتر است.

با فعال سازی XOR Obfuscation یا سرور StealthVPN ، می توانید از پرتاب بسته های VPN جلوگیری کنید و در عین حفظ ثبات سرعت خود را در حداکثر حفظ کنید..

دریافت حریم خصوصی اضافی / ناشناس ماندن آنلاین

برای جمعیتی که بیش از حد آگاهی از حریم شخصی دارند ، ویژگی هایی مانند StealthVPN (Obfuscation) ، DoubleVPN ، پیاز بیش از VPN روش هایی برای دریافت ناشناس ماندن بیشتر و حفظ حریم خصوصی آنلاین هستند..

این می تواند برای افرادی باشد که عموماً کاملاً پنهانی هستند ، یا به مواردی که نیاز به حفظ حریم خصوصی زیادی دارند ، بپردازند که شامل ارسال اسناد از طریق یک شبکه خصوصی است که در سراسر جهان قابل دسترسی است..

هنگامی که سرورهای Stealth / Obfuscated را فعال می کنید ، حتی آژانس های جاسوسی ملی مانند NSA قادر به شناسایی شما نخواهند بود ، زیرا تمام ترافیک از طریق تونل HTTPS عبور می کند..

این امر نه تنها شما را از آژانسهای اطلاعاتی مخفی محافظت می کند ، بلکه تضمین می کند که در برابر شکارچیان نقض حق چاپ و مجرمان سایبری نیز نامرئی باشید..

VPN هایی که ارائه می دهند “انسداد”

احتمالاً شما در مورد آنچه فکر می کنید ، ایده خوبی دارید “انسداد” و چگونه باعث افزایش حریم خصوصی شما به صورت آنلاین می شود ، اما در مورد VPN هایی که در واقع این ویژگی را ارائه می دهند ، چه می گویند?

برای راحتی شما ، من تعدادی از بهترین ارائه دهنده هایی را ارائه می دهم که StealthVPN ، حالت انسداد یا سرورهای مبهم انتخابی در کشورهای مختلف را ارائه می دهند:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. VPN.AC
 4. VPNArea
 5. VyprVPN

NordVPN

مستقر در پاناما (به دور از حوزه های حقوقی Enemy Internet) ، NordVPN تمایل دارد که یک سرویس VPN همه جانبه باشد ، و دارای کلیه ویژگی ها و فناوری های پیشرفته مرتبط برای تقویت ناشناس بودن شما.

سرورهای مبهم آنها فقط در دستگاههای ویندوز و اندرویدی موجود است ، همانطور که در این بررسی NordVPN 2023 بحث کرده ام. برای فعال کردن ویژگی (در ویندوز) مراحل زیر را دنبال کنید:

نحوه فعال سازی سرورهای Obfuscated NordVPN

 1. دانلود برنامه NordVPN Windows
 2. وارد اعتبار ورود به سیستم برای استفاده از VPN
 3. برو به “تنظیمات” و کلیک بر “تنظیمات پیشرفته”
 4. بررسی “من می دانم چه می کنم” جعبه
 5. فعال کردن “سرورهای مبهم” گزینه
 6. لذت بردن دور زدن بلوک های VPN در کشورهای محدود.
  نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

VPN هایی که باعث ایجاد انسداد می شوند

ExpressVPN

ExpressVPN که مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا است و یکی از ابزارهای پیشرو در زمینه حفظ حریم خصوصی در بازار است و امنیت و حریم خصوصی بی نظیری را برای کاربران در سراسر جهان ارائه می دهد..

آنها ارائه می دهند “StealthVPN” فقط در سرورهای هنگ کنگ ، مخصوصاً برای شکستن سانسور در سرزمین اصلی چین ، طراحی شده است ، اما باید در سایر کشورهایی که VPN ها مسدود هستند مفید باشد..

نحوه فعال سازی انسداد در ExpressVPN

 1. دانلود برنامه ExpressVPN Windows
 2. ورود به سیستم به حساب کاربری خود وارد کرده و کد فعال سازی را وارد کنید
 3. وصل کنید به سرورهای تعیین شده برای کاربران چین (از تیم پشتیبانی بخواهید)
 4. به عنوان مثال ، هنگ کنگ – 2 از Obfuscation استفاده می کند
 5. لذت بردن دور زدن بلوک های VPN!

نحوه فعال سازی انسداد در ExpressVPN

VPN Ac

مستقر در رومانی ، VPN. AC یک ارائه دهنده متمرکز بر امنیت است که عملکرد خوب و قابلیت های رفع انسداد را ارائه می دهد. این جزء معدود خدماتی است که در واقع در چین فعالیت می کند.

ارائه دهنده مشکلاتی را در تنظیمات پیشرفته خود ایجاد می کند ، که دوباره ترافیک VPN را به ترافیک HTTPS تبدیل می کند تا شما را از تکنیک های Deep Packet Inspection (DPI) نامرئی کند..

نحوه فعال سازی انسداد در VPN. AC

 1. دانلود VPN مربوطه برنامه AC برای دستگاه شما
 2. ورود به سیستم با وارد کردن اطلاعات خود به برنامه وارد شوید
 3. درون برنامه, برو به “پیشرفته” منو
 4. تغییر وضعیت بر “من در چین یا کشور سانسور دیگر هستم”
 5. اصابت “وصل کنید” و انتخاب کنید سرور از “چین بهینه شده است” لیست
 6. لذت بردن دور زدن بلوک های VPN و داشتن اینترنت بدون محدودیت

نحوه فعال سازی انسداد در VPN. AC

VPNArea

مستقر در بلغارستان (به دور از حوزه های قضایی Enemy Internet) ، VPNArea دارای امتیاز Trustpilot 7.9 است و به دلیل ارزانترین قیمت vpn و لیست اختصاصی IP ها مشهور است.

ارائه دهنده مشکل ایجاد مشکل در قالب سرورهای X-Stunnel را دارد ، به این معنی که آنها از XOR Obfuscation یا Obfsproxy برای تبدیل ترافیک VPN به HTTPS استفاده نمی کنند..

نحوه فعال سازی انسداد در VPNArea

 1. گرفتن برنامه VPN مناسب برای دستگاه شما
 2. باز کن برنامه را وارد کرده و جزئیات ورود به سیستم خود را وارد کنید
 3. کلیک بر “سرورها” و انتخاب کنید “ویژه”
 4. انتخاب کنید یکی از “ایکسونل” سرورهای موجود
 5. لذت بردن دور زدن بلوک های VPN در هر کشور!

نحوه فعال سازی انسداد در VPNArea

VyprVPN

مستقر در سوئیس ، VyprVPN از معدود ارائه دهنده هایی است که توسط یک شرکت شخص ثالث حسابرسی شده است ، که برای بازدید در دسترس عموم است.

ارائه دهنده از یک روش انسداد پیشرفته در پروتکل خود توسعه یافته موسوم به “استفاده می کند” استفاده می کند “پروتکل آفتابپرست”, که تمام ترافیک VPN را متوقف می کند تا مانند ترافیک معمولی HTTPS به نظر برسد.

نحوه فعال سازی انسداد در VyprVPN

 1. دانلود برنامه VyprVPN برای دستگاه مربوطه
 2. وارد نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سیستم
 3. کلیک روی “گزینه ها / تنظیمات برگزیده” گزینه
 4. انتخاب کنید “آفتابپرست” برای پروتکل VPN
 5. وصل کنید به سرور سریعتر موجود
 6. میان بر VPN در کشورهای محدود کننده مسدود می شود!

نحوه فعال سازی انسداد در VyprVPN

گزینه های مختلف برای تقابل OpenVPN

شکی نیست که XOR Obfuscation یا امنیت تأمین شده توسط Obfsproxy در پنهان کردن هویت شما ، scrambling اطلاعات شما و ناشناس کردن کلیه فعالیتها استثنایی است..

آنها این واقعیت را پنهان می کنند که ترافیک شما رمزگذاری شده است ، اما عدم وجود انسداد نباید یک VPN عالی باشد. در اینجا چند روش دیگر برای پنهان کردن ترافیک VPN شما وجود دارد:

تونل SSL / TLS A.k.a. تونل

این یکی دیگر از تاکتیک های انسداد محکم است که با مسیریابی ترافیک VPN شما از طریق یک تونل امن و رمزگذاری شده TLS / SSL ، که توسط اتصالات HTTPS استفاده می شود ، کار می کند..

به این ترتیب ، هنگامی که اتصالات OpenVPN از طریق رمزگذاری یکسان انجام می شود ، شما نمی توانید آنها را جدا از ترافیک معمولی HTTPS ، مانند استفاده از XOR Obfuscation یا Obfsproxy بگویید..

از آنجا که داده OpenVPN درون یک لایه اضافی از رمزگذاری TLS / SSL پیچیده می شود ، حتی Deep Packet Inspect (DPI) نمی تواند به این شبکه نفوذ کند ، و همیشه شما را ناشناس نگه می دارد..

مرورگر Tor

کوتاه برای “روتر پیاز” (همچنین در آرم مرورگر نشان داده شده است) ، Tor ابتدا در تاریخ 20 سپتامبر 2002 برای نیروی دریایی ایالات متحده ساخته شد. این شبکه دارای سرور جهانی بود که به افراد امکان می داد اینترنت را ایمن و ناشناس جستجو کنند..

اکنون ، این محصول به سمت بخش غیر انتفاعی روی آورده است و اهمیت توسعه و تحقیقات ابزارهای حریم خصوصی آنلاین را گسترش داده است. از یک شبکه غیرمتمرکز استفاده می کند ، که چندین لایه محافظت از داده های کاربر را ارائه می دهد.

این سرویس ترافیک اینترنت را از طریق سرورهایی در سرتاسر جهان که بیش از هفت هزار رله تشکیل شده است هدایت می کند. این امر باعث پنهان کردن مناسب کاربران می شود’ موقعیت مکانی ، مانع از نظارت بر فعالیت شما برای هر کسی می شود.

تونل SSH

تونل های SSH روشی دیگر است که توسط VPN برای پوشش داده ها با یک لایه اضافی از رمزگذاری استفاده می شود ، با دور زدن خدمات فیلتر نشده کشف نشده است..

این نرم افزار در تعداد زیادی برنامه مختلف موجود است. به عنوان مثال ، هنگام ارسال و دریافت فایل از طریق FTP ، تونل های SSH با اطمینان و بدون نظارت و انسداد ، تمام داده ها را انتقال می دهند.

تنها مشکلی که در تونل سازی SSH وجود دارد این است که ممکن است در سرعت هایی که دریافت می کنید تأثیر بگذارد ، از این رو آنها گزینه مناسبی برای کسانی نیستند که می خواهند در جریان کار افراط کنند.

پروکسی SOCKS5 (ShadowSocks)

به عنوان راه حلی برای دستیابی به دسترسی بدون محدودیت در کشورهایی مانند چین ، ایران ، عراق ، ترکیه ، مصر و امارات معرفی شده است که از تکنیک های DPI استفاده می کنند – پروکسی SOCKS5 از پروتکل Socket Secure 5 استفاده می کند..

این پروتکل بسیار ایمن است و امکان انتقال صاف داده ها با استفاده از سرویس پراکسی را فراهم می کند ، در حالی که اضافه کردن یک لایه از تأیید اعتبار فقط کاربر در نظر گرفته شده می تواند دسترسی داشته باشد..

این امر نه تنها برای کاربرانی که در اشتراک گذاری فایل P2P / مشارکت دارند مفید واقع می شود ، بلکه همچنین معتبرتر و سریع تر از بعضی از روشهایی است که در بالا کاوش کرده ایم..

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

در کشورهایی که قوانین سخت اینترنت و بلوک های VPN دارند ، ویژگی هایی مانند انسداد به عنوان یک شوالیه در درخشش زره برای افراد دارای آگاهی از حریم خصوصی و کسانی که می خواهند از محدودیتها دور شوند ، عمل می کنند..

اگر در یک کشور رکود دار زندگی می کنید ، این ویژگی را فعال کنید. پیشنهادات بالا VPN باید اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید مطلبی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

البته اگر سوالی / پرس و جو داشتید ، از اظهار نظر زیر دریغ نکنید. من شخصاً پاسخ خواهم داد و تا آنجا که می توانم کمک کنم.

همچنین ، با به اشتراک گذاشتن این راهنما با سایر شهروندان متمرکز به حریم خصوصی ، به یک برادر کمک کنید که به دنبال راه حل هایی برای افزایش ناشناس بودن آنلاین خود است. یک روز دوست داشتنی را در پیش رو داشته باشید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me