Nejlepší VPN pro Torrenting: Stáhněte si Torrenty bezpečně

Nejlepší VPN pro Torrenting

Pokud chcete při stahování torrentů zůstat neviditelní pro lovce porušení autorských práv a místní poskytovatele internetových služeb, potřebujete spolehlivou službu VPN. Níže naleznete doporučení pro ty nejlepší pro uTorrent / bitTorrent:

Nejlepší VPN služby pro Torrenting

 1. Ivacy: Náš nejlepší výběr pro torrentery. Dostupné servery P2p. K dispozici za 2,25 $ / měsíc .
 2. Surfshark: Nejlepší rozpočet pro VPN / P2P sdílení souborů. Rychlé rychlosti stahování torrentů. Náklady 1,99 $ / měsíc (+ 3 měsíce zdarma).
 3. ExpressVPN: Hodnota VPN nabitá pro torrenting. Žádné omezení šířky pásma nebo omezení rychlosti. K dispozici za 8,32 $ / měsíc
 4. CyberGhost: Rychlá a bezpečná VPN pro piráty. “Torrent anonymně” režim k dispozici. Cena začíná na $ 2,75 / mo
 5. PureVPN: Vzestupná trendová VPN pro torrenting. Pro sdílení souborů jsou k dispozici vyhrazené servery. K dispozici za 2,91 $ / měsíc

5 nejlepších VPN pro Torrenting v roce 2020

Po analýze a porovnání jejich nákladů, hodnocení důvěryhodnosti a výkonu / funkcí P2P:

1. Ivacy

Ivacy je 1. místo pro Torrenting VPN

 • Cena: 2,25 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.8

Společnost Ivacy se sídlem v Singapuru a zahájená v roce 2007 konečně začala získávat pověst, kterou si zaslouží. Většina to neví, ale za vytvoření konceptu Split Tunneling, který je nyní tak slavný, odpovídá poskytovatel.

Poskytovatel nabízí ty nejlepší funkce pro uživatele v Číně a poskytuje vysoké rychlosti, čímž prokazuje svou hodnotu spolehlivé VPN pro torrentery. Nabízí vyhrazené servery pro činnosti p2p, stejně jako pro streamingové platformy jako Netflix a Disney Plus.

Chcete-li se k nim dostat, můžete stejně jako já kontaktovat jejich podporu 24/7 live chat. Poskytnou vám vyčerpávající seznam serverů pro pokračování v činnosti torrentingu, bez jakýchkoli legálních potíží nebo zásahů od vašeho poskytovatele internetových služeb..

Pro šifrování používá Ivacy AES-256-CBC se standardním klíčem RSA-2048 pro připojení OpenVPN. Protokolování relace probíhá, ale vyprší po 48 hodinách. Chcete-li získat nejlepší nabídku řešení VPN, jděte na jejich dvouletý plán, který začíná na 1,99 $ / měsíc. (účtováno 48 $).

Možnosti předplatného Ivacy

 1. Měsíční předplatné: 9,95 $
 2. Roční předplatné: 3,33 $ / měsíc (40 $ účtováno jednou)
 3. Předplatné na 2 roky: 2,25 $ / měsíc (48 $ účtováno jednou)

Nebo získejte další informace o poskytovateli přečtením této recenze Ivacy

2. Surfshark

Logo Surfshark

 • Cena: 1,99 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.4

Cenově dostupná VPN což je vysoce doporučeno pro sdílení souborů Peer-to-Peer. Nováček Surfshark zůstává věrný svému slibu bezpečného torrentování. Rovněž jde o kilometr navíc, nabízí neomezenou šířku pásma a simultánní připojení a robustní funkci Kill Switch.

K dispozici je seznam speciálních P2P serverů, ale torrentování je povoleno na všech serverech i v zakázaných zemích. Surfshark může také přesměrovat provoz na speciální servery P2P v Kanadě nebo Nizozemsku.

Nejprve se ujistěte, že nejprve přepnete protokol z IKEv2 na OpenVPN (UDP), abyste mohli přijímat silné vojenské šifrování prostřednictvím AES-256-CBC nebo AES-256-GCM..

Protože BVI je bezpečné útočiště, můžete torrentovat s velkým klidem mysli a také se ujistit, že Surfshark má silnou politiku torrentování a bez protokolování. Nabízí dokonce přepínač zabíjení.

Při testování rychlosti serveru USA pro P2P / torrenting na uTorrentu byl Surfshark dodán 87,39 Mb / s stáhnout a 60,63 Mb / s nahrávat v průměru. To vůbec není špatné.

Možnosti předplatného surfshark

 1. Měsíční předplatné – 11,95 $ / měsíc
 2. Roční předplatné – 5,99 $ / měsíc
 3. Předplatné na 2 roky – 1,99 $ / měsíc

Nebo si přečtěte naši podrobnou recenzi Surfshark pro více informací

3. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

 • Cena: 8,32 $ / mo 6,67 $ / mo.
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.8

Univerzální a nejrychlejší ExpressVPN nabízí uživatelům uTorrentu výjimečné možnosti p2p. Přestože neexistuje žádný speciální seznam serverů torrent, stále si můžete užívat rychlých rychlostí na jakémkoli místě.

Používá protokol OpenVPN (TCP a UDP) pro p2p a poskytuje šifrování pomocí dvou různých šifrů: AES-256-CBC a AES-256-GCM, takže získáte také maximální zabezpečení.

Přidejte to k bezpečné jurisdikci BVI a ověřte politiku bez protokolování, kterou by turecké úřady nemohly obejít, a můžete mít pocit, že se ulevilo, že ExpressVPN je skvělá volba ke stažení torrentů..

Nemluvě o tom, že poskytovatel je v bezpečí před úniky adres WebRTC / DNS / IP a funkce přepínače zabíjení zázraků udržuje vaši identitu skrytou, pokud se vaše VPN odpojí během sdílení p2p / souborů.

Při testování rychlosti serveru USA pro p2p / torrenting na uTorrentu byl doručen ExpressVPN 85,29 Mb / s stáhnout a 76,92 Mb / s nahrajte a znovu vyjasněte, že dostanete vysoké rychlosti.

Možnosti předplatného ExpressVPN

 1. Měsíční předplatné: 12,95 $ účtováno jednou
 2. Pololetní předplatné: 9,99 $ / měsíc
 3. Předplatné na 12 měsíců: 8,32 $ / měsíc

Nebo si přečtěte tuto recenzi ExpressVPN a získejte další informace o poskytovateli

4. CyberGhost

Logo CyberGhost

 • Cena: 2,75 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.7

Obvykle doporučuji CyberGhost pro odblokování potřeb uživatelů, ale jeho testování na uTorrent odhalilo, že je to vlastně skvělá volba pro bezpečné a rychlé stahování torrentů..

Podobně jako Ivacy a Surf nabízí CyberGhost speciální seznam serverů p2p. Přístup k nim získáte zadáním “p2p” do vyhledávací lišty v levém horním rohu klienta Windows.

Tyto servery využívají protokol OpenVPN (UDP) a šifrování je zajištěno pomocí šifrování AES-256, šifrování klíčů RSA-4096 a autentizace hash SHA384.

Poskytovatel je také osvobozený od všech úniků adres WebRTC / DNS / IP, nabízí proxy server SOCKS5 pro zrychlení torrentů a automatický přepínač zabíjení, který chrání vaši identitu.

Při testování rychlosti serveru USA pro p2p / torrenting na uTorrentu dodal CyberGhost 74,22 Mb / s stáhnout a 70,29 Mb / s nahrát. Stahování torrentů bylo rychlé a bez zpoždění.

Možnosti předplatného Cyberghost

 1. Měsíční předplatné: 12,99 $ / měsíc
 2. Roční předplatné: 5,99 $ / měsíc
 3. Dvouleté předplatné: 3,69 $ / měsíc
 4. 3-roční předplatné: 2,75 $ / měsíc

Nebo si prohlédněte podrobnější analýzu v této recenzi CyberGhost

5. PureVPN

Logo PureVPN

 • Cena: 2,91 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.7

Existuje důvod, proč volám PureVPN jako služba nabitá funkcemi. Pokud jde konkrétně o torrenting, patří mezi několik poskytovatelů, kteří nabízejí funkci P2P Port Forwarding, jako doplněk za 0,99 $.

Naučíte se, jak ji nakonfigurovat pro zrychlení stahování uTorrent, což funguje dobře ve spojení s “Sdílení souborů” režim dostupný u všech klientů.

Poskytovatel používá OpenVPN (UDP) pro své servery p2p a šifrování je k dispozici prostřednictvím šifrování AES-256, šifrování klíče RSA-4096 a ověřování hash SHA384.

Zásady protokolování mohou být trochu matoucí, ale funkce jako SOCKS5 Proxy, Split Tunneling, Automatic Kill Switch a Port Forwarding dávají výhodu nad jinými jmény..

Při testování rychlosti serveru USA pro p2p / torrenting na uTorrentu, PureVPN přináší průměrně 81,88 Mb / s a 69,71 Mb / s nahrát.

Nejlepší nabídky PureVPN

 1. 1 měsíční plán – 10,95 $ / měsíc.
 2. Jednoletý plán – 5,18 $ / měsíc.
 3. Plán na 5 let – 2,91 $ / měsíc (účtováno 99,00 $ jednou)

Nebo si přečtěte naši podrobnou recenzi PureVPN pro více informací.

Jak jsem vybral nejlepší VPN pro torrent (kritéria hodnocení)?

Pokud pro stahování torrentů používáte uTorrent, pravděpodobně to víte VPN předplatné by vám mělo nabídnout rychlé rychlosti stahování a neomezenou šířku pásma. Při hodnocení VPN VPN p2p je však třeba zvážit i další faktory. Posoudil jsem každého poskytovatele na základě:

 1. Jurisdikce – Pokud má poskytovatel své sídlo v alianci nebo zemi Eyes 5/9/14 se souborem invazivních zákonů o uchovávání dat, není vhodné stahovat na uTorrent.
 2. Umístění serveru –Nejlepší sítě VPN vám poskytují velký počet umístění serveru pro využití vysokých rychlostí při zapojení do stahování p2p / torrent..
 3. Bez úniků – Musíte se ujistit, že poskytovatel není osvobozen od nejrůznějších úniků WebRTC / DNS / IP; jinak budete muset zaplatit statné pokuty.
 4. Rychlost – VPN by měla nabírat vysoké rychlosti po celý den, abyste využili maximální pohodlí.
 5. Šifrovací síla – Poskytovatelé internetových služeb mohou jasně vidět probíhající nelegální sdílení souborů, pokud není vaše připojení chráněno. Silné šifrování udržuje vaši identitu skrytou.

Jak zrychlit stahování uTorrent pomocí VPN

Pokud jde o stahování torrentů z uTorrentu, často vás může frustrovat nízká rychlost připojení. Může být mnoho důvodů pro špatný výkon torrentingu.

Pokud však již máte rychlou síť, jsou k dispozici některé vylepšení pro zvýšení celkové rychlosti. Postupujte podle níže uvedených tipů a zvyšte rychlost stahování uTorrent:

Stáhněte si torrent s velkým počtem secích strojů

Když stáhnete torrent, klient uTorrent uchopí pitvaný soubor z různých počítačů. Toto jsou semenaři, kteří soubor sdílejí i po dokončení stahování.

Podívejte se na další secí stroje na torrentu ke zvýšení rychlosti stahování, ale také se podívejte na komentáře na níže uvedené stránce. Názory ostatních pomáhají zjistit, zda je torrent bez virů / malwaru.

Stáhněte si torrent s velkým počtem secích strojů

Nakonfigurujte “Šířka pásma” Nastavení pro maximální rychlost

Dalším způsobem, jak zvýšit rychlost stahování na uTorrentu, je změna nastavení šířky pásma.

 1. Klikněte na “Možnosti” v levém horním rohu.
 2. Přejděte dolů a klikněte na “Preference”.
 3. Vyhledejte a otevřete kartu označenou “Šířka pásma”.
 4. Omezte svou celkovou rychlost nahrávání a stahování jednoduše změnou hodnot v každém poli.

Doporučujeme ponechat rychlost globálního nahrávání jako 80% vaší rychlosti nahrávání, tj. 14 kb / s. Pokud jde o míru globálního stahování, změňte hodnotu na “0”.

Dalším hackem, který můžete použít pro zvýšení rychlosti v aplikaci, je změna počtu připojení, aby nedošlo k přetížení. Pro mnohé níže uvedené nastavení fungovalo docela dobře.

 1. Nastavte globální maximální počet připojení na 2300
 2. Nastavte maximální počet připojených vrstevníků na torrent na 250
 3. Nastavte počet slotů pro nahrávání na torrent na 14

uTorrent konfigurace nastavení šířky pásma

Přímé připojení k semenům

Často secí stroj’Nastavení brány firewall často brání procesu setí a zabraňuje uTorrentu získat všechna data ke stažení ze souboru Torrent.

Nyní není možné překonfigurovat všechny secí stroje’ nastavení brány firewall, ale můžete povolit svému klientovi uTorrent načítat všechna data přímo, bez rušení brány firewall:

 1. Přejít na “Možnosti” a vyberte “Preference”.
 2. Otevři “Spojení” kartu zleva
 3. Šek “Povolit mapování portů UPnP”
 4. Klíště “Povolit mapování portů NAT-PMP”.

uPřipojení přímo k semenům

Přidat výjimku k bráně Windows Firewall

Brána Windows Firewall může blokovat klienta torrentu a přerušit stahování a secí stroje přicházející z připojení BitTorrent. To brzdí celý zážitek z torrentu.

Chcete-li se problému zbavit, můžete “přidat výjimku k bráně firewall” přímo z aplikace uTorrent, čímž se zvýší celková rychlost. Můžete to udělat tak, že přejdete na Možnosti > Preference > Spojení.

uTorrent přidávání výjimky do brány firewall

Změňte obecná nastavení za účelem optimalizace uTorrentu

Jako další možnost, jak zvýšit rychlost stahování uTorrentu, zvažte změnu obecných nastavení klienta uTorrent..

To lze provést přechodem na Možnosti > Preference > Všeobecné. Po dokončení zkontrolujte “Připojte!! Ud k neúplným souborům” a “Předem přidělte všechny soubory” možnosti.

uTorrent Změna obecných nastavení

Přidejte do svých Torrent souborů další sledovače

Sledovače jsou užitečné pro optimalizaci a zvýšení rychlosti stahování torrentů. Přidání nových sledovačů vylepšuje zážitek z torrentu, protože do vašeho připojení přidávají nová semena / vrstevníky.

Tento proces zahrnuje přidání nových odkazů na stávající sledovače konkrétního souboru torrent. Chcete-li přidat nové, postupujte podle pokynů krok za krokem níže:

 1. Klikněte pravým tlačítkem na soubor torrent a klikněte na “Vlastnosti”
 2. Pod “Všeobecné” karta, bude seznam sledovačů.
 3. Přejděte na konec stránky, kde není žádný text.
 4. Vložte z tohoto odkazu sledovače do prázdného prostoru.

uTorrent přidávání dalších sledovačů

Nejlepší umístění VPN pro sdílení souborů P2P

Pokud hodně stahujete na uTorrentu, možná vás bude zajímat, jak získat nejlepší rychlosti a získat přístup k nejrychlejším p2p rojům.

VPN vám to může snadno dovolit, ale také potřebujete znát správné servery, ke kterým se můžete připojit. Rychlosti jsou nejrychlejší v následujících zemích:

Lotyšsko Řecko
Bulharsko Srbsko
Litva Irsko
Chorvatsko Rumunsko
Španělsko Švédsko

Právní problémy s torrentingem a pokutami za práva P2p

Torrenting sám je legální všemi účty ve většině zemí po celém světě. Jedná se o nezákonnou činnost pouze tehdy, pokud provádíte torrentování stahování materiálu chráněného autorskými právy.

Chcete-li se dozvědět více o druhu a závažnosti právních poplatků, kterým můžete čelit, musíte znát příslušné zákony týkající se pirátství ve vaší zemi..

Zde je přehled právních předpisů a problémů, s nimiž se můžete setkat v případě, že si dopřáte pirátství:

Spojené státy americké

USA jsou domovem vysoce rozvinutého právního režimu upravujícího otázky pirátství. Země má velmi přísný postoj ke stahování nezákonného obsahu všemi možnými prostředky.

Většina médií chráněných autorskými právy je vlastněna velkými firemními domy, jako jsou Disney, Warner Bros, Fox, Sony a podobně, takže často mají finanční svaly, které mohou projít soudními procesy všeho druhu.

Pirátství v USA může vést k zákonným trestům odnětí svobody až na pět let a pokutám ve výši 250 000 $.

Kanada

Tato sousední země USA není tak přísná, pokud jde o trestání lidí, kteří se dopouštějí pirátství. Jeho pirátské zákony existují, ale jsou stejně laxní jako její hranice, tj. Jsou tam, ale vy jste vyhráli’moc se chytit

Jediným relevantním zákonem, který se zabývá porušováním autorských práv v Kanadě, je “Zákon o modernizaci autorských práv”. Podle tohoto zákona mohou poskytovatelé internetových služeb zasílat oznámení porušovatelům autorských práv.

Maximální počet, který může držitel autorských práv udělat, je žalovat stranu porušující autorské práva, a to nejvýše 5 000 $. Toto je příliš pouhá částka, aby držitelé autorských práv měli zájem na podání soudního řízení.

Spojené království

Vzhledem k tomu, že již je zablokována velká většina větších Torrenting webů, jako je PirateBay, není pro fanoušky p2p docela přátelské místo..

Poskytovatelé internetových služeb s více než 400 000 uživateli jsou ze zákona povinni zasílat porušovatelům autorských práv dopisy o zastavení a zrušení. Zákon se však nevztahuje na poskytovatele internetových služeb, kteří mají méně než požadovaný počet účastníků.

Indie

Indický pirátský průmysl každoročně zavírá téměř 2,7 miliardy dolarů, což obviňuje místní žalostné škody v místních mediálních domech kvůli popularitě Bollywood a dalších regionálních kin.

Podle indického zákona o autorských právech může být osoba uvězněna po dobu nejvýše 7 let a může jí být udělena pokuta za 200 000 INR, pokud se zjistí, že porušuje autorská práva na jakýkoli mediální soubor nebo projekt.

Německo

Také v Německu držitelé autorských práv udělují za jejich jménem práva na podání žaloby za autorská práva a pokuty mohou dosahovat až 500 nebo dokonce 1 000 EUR.

Systém přesto není tak účinný, protože trollové autorské práva mohou sledovat pouze IP adresy a ne skutečné jména a identity, takže mnoho upozornění, která přicházejí, nejsou adresována lidem podle jména.

Zabalení věcí

Po přesvědčivých testech na 5 relevantních faktorech zahrnujících více než 70+ poskytovatelů doporučuji Surfshark jako nejlepší VPN pro Torrenting.

Surfshark ($ 1,99 / měsíc) je vaše nejlepší sázka jako Torrent VPN díky své neuvěřitelné bezpečnosti, službě bez úniku a zásadě nulování protokolování.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me