Kaip žiūrėti „American Idol 2023“ tiesioginius internetinius nemokamus srautus iš bet kur

Vienas didžiausių populiariausių televizijos renginių „American Idol“, vėl pradėdamas rengti šešioliktąjį sezoną, vėl pasirodys kovo 11 d., Gali pasigirti pavydėtinu TV laidos vedėjo reputacija ir aštuonerius metus iškovoti pirmą vietą kaip aukščiausią reitingą pelniusią laidą. Amerikos televizijoje laida yra gryna pramoga. Tai suteikia paprastam talentingam žmogui galimybę pasiekti nepaprastą įspūdį ir gerbėjams stebėti, kaip atsiskleidžia ši garsi kelionė.!

Contents

Žiūrėkite „American Idol 2023“ tiesioginius tiesioginius internetinius srautus iš bet kur

 1. „American Idol“ internetinė tiesioginė transliacija
 2. „American Idol Youtube“ transliacija
 3. Ar „American Idol on Tonight“?
 4. Kas yra „American Idol“ teisėjai
 5. „American Idol“ kanalų / transliuotojų sąrašai
 6. Kaip žiūrėti „American Idol“ iš bet kur
 7. „American American Idol Online“ Kanadoje
 8. „American Idol on Roku“
 9. „American Idol on Kodi“

Ar jūs taip pat džiaugiatės liudijęs Amerikos paieškas’kito dainavimo sensacija? Jei taip, tada perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip žiūrėti „American Idol“ internete naudojantis geriausiu vpn? Galų gale, kas nenorėtų’Nori žiūrėti laidą? Tai tiesiog pažodžiui prikausto visus prie televizoriaus su kiekvienu epizodu, vaizduojančiu istoriją. Ir tada sumenkinkite tą spaudimą, kuris kiekvieną savaitę kyla per balsavimo ir pašalinimo turus’s įkvepiantis nuotykis!

Ar „American Idol on Tonight“?

Ar „American Idol on Tonight“

„Premier“ 2023 m. Kovo 11 d – „American Idol“ šįkart pademonstravo tam tikrą išskirtinį talentą su daugybe pramogų ir smagių akimirkų, kurias reikia prisiminti visą gyvenimą. Taigi iš viso buvo baigta 15 epizodų, tai reiškia, kad vis dar turite daug žiūrėjimo. Nauji epizodai bus pasiekiami Gegužės 12 d. (Šeštadienis – „Top 7“), gegužės 13 d. (Sekmadienis – „Top 5“), gegužės 19 d. (Šeštadienis), o finalai artės gegužės 20 ir 21 d., kur pamatysite, kaip tapsite laimėtoju!

Kas yra teisėjai, einantys į „American Idol“?

Dėl savo įvertintos reakcijos ir puikių sprendimo įgūdžių teisėjai yra bene svarbiausia „American Idol“ laidos linija. Šį sezoną pasirodymas išlaikys normalų trijų teisėjų formatą ir jame vaidins Ketty Perry, Lionel Riche & Luke’as Brianas kaip naujųjų teisėjų dalis’ skydelis.

Kas yra „American Idol“ teisėjai?

Katy Perry, viena iš laidos teisėjų!

Laidos vedėjas bus radijo garsenybė Ryanas Seacrestas, nes jis buvo labai gerai priimtas’praėjusio sezono auditorijos meistrė.

Pirmasis epizodas, prasidedantis kovo 11 d., Sekmadienį, prasidės pradiniu klausymų ciklu ikoniniame Madison Square Garden Niujorke, kuriame skambės daugybė nuostabių balsų kartu su linksmomis akimirkomis, taigi’nepamirškite pamatyti žemiau esančių kanalų, kuriuose galite žiūrėti, kaip veiksmas vyksta ten ir tada, sąrašo!

„American Idol“ kanalų / transliuotojų sąrašai

Esame tikri, kad šį sezoną laimėjome’niekuo nesiskirkite. Tačiau to, ko turi stebėti šios mylimos televizijos franšizės gerbėjai, yra kanalo, kuriuo jis eteryje, pasikeitimas. „American Idol“ buvo tiesiogiai transliuojami NBC tinkle nuo pirmojo iki penkioliktojo sezono, tačiau šį kartą vartotojai ABC tinkle turės pamatyti šešioliktąjį sezoną..

  Vadovas, kaip žiūrėti „Survivor 35“ sezoną tiesiogiai internetu be laido

Oficialus „American Idol 2023“ transliuotojas!

„American Idol 2023“ kanalų / transliuotojų sąrašai

Šį sezoną „American Idol“’oficialus transliuotojas yra ABC tinklas, vietoj NBC, JAV, taigi visiems, gyvenantiems šalies geografinėse ribose, kiekvieną epizodą galite žiūrėti „ABC“ 20:00 EST, du kartus per savaitę sekmadieniais ir pirmadieniais.

„American Idol“ taip pat gali patikti atsisiųsdami oficialias „ABC“ programas iš „Google Play“ parduotuvės „Android“ vartotojams arba iš „iTunes“ parduotuvės „Apple“ vartotojams..

Žmonėms, kurie negyvena JAV, čia’Kaip jūs galite žiūrėti „American Idol“:

Šalis

Kanalas

Kaip transliuoti už JAV ribų

JAV žiūrėti „ABC“ tiesiogiai internetuABC tinklas      purevpn-logo

  Atblokuokite naudodami „PureVPN USA Server“

tik už 2,48 USD / mėn

Jungtinė Karalystė
Kanada
Prancūzijoje
JAE
Indija
Australija 8 lapė

Australija:

Daugelis vadino kitu “JAV”, dėl bendrų abiejų tautų vertybių ir interesų nė viena šalis „American Idol“ netaps žavesne nei Australija. Taigi tiems iš jūsų, gyvenančių Australijoje, „Fox8“ kanalas bus vieta, kur įsijausti į kovo 11 d!

Likusieji!

Jei atsitiksite bet kurioje šalyje, esančioje už aukščiau paminėtų vietų, artimiausiomis dienomis galite susipažinti su tokiu įvaizdžiu, jei bandysite žiūrėti „American Idol“.!

kaip žiūrėti amerikiečių stabą iš bet kur

Iš „Kinijos ugnies“ į Jungtinę Karalystę laimėjo „American Idol“ gerbėjai’t neturi prieigos prie laidos „ABC“ tinkle ar per bet kurį kitą kanalą savo šalyje.

Tačiau yra išeitis, kuri ne tik atvers jūsų leidimą „American Idol“, bet ir ateityje puikiai tiks panašiam turiniui, kuriam taikoma geografinė informacija. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite lengvai žiūrėti „American Idol“, tęskite vadovo skaitymą!

Kaip žiūrėti „American Idol“ iš bet kur?

Tai’ne tik „American Idol“, bet ir šiandien kiekviena kita programa susiduria su geografiniais apribojimais, atimdama milijonams žmonių galimybę žiūrėti mėgstamas programas, bet čia’ten, kur naudingi VPN.

VPN nėra vien tik tam, kad užtikrintų puikų internetinį saugumą ir duomenų apsaugą, nors jie taip pat yra puikūs, tačiau jie taip pat gali leisti atblokuoti geografiškai riboto turinio, pvz., „American Idol“, apgaudinėjant savo IP.

Populiariausi VPN teikėjai, tokie kaip „Nord VPN“, „Pure VPN“ ir kiti toliau pateiktoje lentelėje paminėti paslaugų teikėjai, yra vieni populiariausių ir labai patikimų geografiškai apriboto turinio atblokavimo priemonių..

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kol VPN to nedaro’Nereikės prisijungti prie abonentinio kabelio abonemento, tai tikrai leis jums jį peržiūrėti, kai tik turėsite galiojantį abonementą, nepriklausomai nuo to, kur esate už JAV ar jos teritorijų..

Daugelis aukščiau paminėtų VPT teikėjų turi skirtas VPN programas, skirtas suderinamiems įrenginiams, tokiems kaip „Windows“, „Mac OS“, „IOS“, „Android“ ir dar daugiau, todėl jūs’nereikia nerimauti, kad pasirinksite tam tikrą įrenginį, kad jis veiktų.

Tiesiog atsisiųskite VPN programą kartu su oficialia „ABC“ programa, prisiregistruokite su galiojančia abonementu ir žinosite, kaip lengvai žiūrėti „American Idol“..

Kaip žiūrėti „American Idol Online“ Kanadoje?

Jei gyvenate visai šalia sienos Kanadoje, esate vienas iš tų laimingųjų, kurie gali žiūrėti „American Idol“ neišdiegdami VPN. Labai lauktą pasirodymą galima stebėti per STV. Taigi don’nepamirškite prisijaukinti 19 val CT įjungta Kovo 11 d žiūrėti įdomų pirmąjį epizodą!

Kaip žiūrėti „American Idol“ apie Roku?

„Roku“ yra puikus būdas žiūrėti tokias programas kaip „American Idol“ dideliame televizoriaus ekrane. Inovatyvią TV transliacijos paslaugą yra neįtikėtinai lengva įdiegti ir konfigūruoti. Norėdami žiūrėti naujausią dainų konkurso sezoną, turėsite savo „Roku“ įrenginį aprūpinti „ABC“ priedu, kurį galite atsisiųsti čia. Nepamirškite naudoti VPN ir pasirinkite amerikiečių serverį, kad galėtumėte mėgautis šou.

Kaip žiūrėti „American Idol“ apie Roku

Kaip žiūrėti „American Idol“ tiesioginę nemokamą transliaciją

Šiuo metu ABC neturi’t paskelbė apie bet kokį nemokamą „American Idol 16“ sezono tiesioginį transliavimą ir jį teiks tik trečiųjų šalių šaltiniai. Vis dėlto laimėjome’nerekomenduojame pasirinkti pagrindinio žiūrėjimo varianto, nes mes to nedarome’Kol kas dar nežinote, kas transliuos programą nemokamai internetu, ir, antra, prie daugelio trečiųjų šalių tokių programų transliavimo paslaugų dažnai pridedama daug nepatogumų sukeliančių skelbimų, kenksmingų šlamšto programų nuorodų ir kitų spoilerių, taigi sunaikinama visa patirtis! Donas’t eik už tai! Mėgaukitės FIFA pasaulio taurės atidarymo ceremonija „2k18“ tiesiogiai čia, svetainėje BestVPN.co

„American Idol“ „YouTube“ transliacija

amerikiečių stabų „youtube“ transliacija

Deja, nėra tiesioginio srauto nuorodų, kurios leistų jums žiūrėti 2023 „American Idol“ epizodus internetu iš „YouTube“. Vis dėlto yra oficialus „American Idol“ puslapis, kuriame galite reguliariai gauti vaizdo įrašų atnaujinimus, susijusius su naujausiais pasirodymais laidoje. Gali būti, kad geriau pasirinkti kitus srautinių išteklių šaltinius, nurodytus aukščiau esančiame vadove.

Kaip žiūrėti „American Idol on Kodi“?

Kodi diena iš dienos populiarėja ir mes labai rekomenduojame žiūrėti artėjantį „American Idol“ sezoną šioje puikioje internetinės žiniasklaidos peržiūros platformoje. Vienas geriausių būdų tai padaryti būtų atsisiųsti USTV priedą, kuris ne tik suteikia jums prieigą prie ABC, bet ir leidžia žiūrėti ir kitus populiarius Amerikos kanalus, tokius kaip NBC..

Be to, tai visiškai teisėta ir nemokama:

Kaip žiūrėti Amerikos stabą 2023 tiesioginiame eteryje „Kodi“

Čia’s lengviausias būdas įdiegti USTV savo „Kodi“:

Pastaba: norint pasiekti USTV DABAR srautus už JAV ribų, jums reikės VPN paslaugos 

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „Kodi“ iš čia
 2. Paleidę „Kodi“ programą, pasirinkite “Priedai”
 3. Viršutiniame kairiajame kampe bus parinktis “Pakuočių montuotojas”, spustelėkite jį
 4. Dabar pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos” > „Kodi“ priedų saugykla
 5. Spustelėkite USTVNow ir pradėkite diegimo procesą
 6. Dabar „USTVNow Addon“ bus įgalinta, kai gausite pranešimą
 7. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir spustelėkite ‘Priedai’ skirtukas
 8. Dabar eikite į vaizdo įrašų priedus
 9. Čia galite pamatyti USTVNow
 10. Paleisk jį ir mėgaukis žiūrėjimu

kaip žiūrėti amerikiečių stabą 2023 per kodi

Tačiau atminkite, kad pirmiausia turėsite susikurti savo sąskaitą USTV’svetainėje ir pasirinkę, kad būsite JAV pilietis, kai būsite paraginti. Mes patariame pradėti savo VPT Prieš pradėdami visa tai, pasirinkite amerikietišką intelektinę nuosavybę, kad užtikrintumėte, jog procesas vyksta sklandžiai ir be problemų.

Atblokuokite „USTV“ dabar

„American Idol“ atlikėjų, kurių laukiu būsimuose epizoduose

„American Idol“ teisėjai turėjo ilgą kelionę, kad surastų tik geriausius iš šimtų klausymų ir susitvarkytų į solidų 24 dalyvių sąrašą. Nuo tada mes matėme daugybę nuostabių dainininkų, grįžtančių namo, kai kurie su nuotaika, o kiti visiškai pražuvę. Tačiau kiekvienas epizodas gerėja, o štai keletas geriausių artėjančių artėjančių serijų atlikėjų, kurie tiesiogine prasme pralenkė šias scenas:

 1. Caleb Lee Hutchinson – “Nustebo“
 2. Michaelas J. Woodardas – “Gal šį kartą”
 3. Maddie Poppe – “Niekas tau neprilygsta”
 4. Gabby Barrett – “Kaip tu, Donai’t Skambink man daugiau”
 5. Kodas Foehneris – “Kas išgelbės tavo sielą”

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės visiems „American Idol“ gerbėjams žiūrėti televizijos laidą labai patogiai ir lengvai. Jei kyla problemų ar ieškote kitų būdų, kaip žiūrėti „American Idol“ internete, nedvejodami palikite komentarą žemiau. Mes’norėčiau išgirsti iš tavęs! Ir kaip teisėjai pasakytų “Tu’vėl vyksite į Holivudą!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ naudojant VPN - lengvas sąrankos vadovas „Android“ ir „Mac“ įrenginiams