NordVPN pret Surfshark

Kur Surfshark pārstāv jauno VPN pakalpojumu šķirni, NordVPN ir vecs kaujas zirdziņš, uz kuru cilvēki uzticas visu vecumu.

Zemāk es abus šos pakalpojumu sniedzējus esmu salīdzinājis viens pret otru un novērtējis tos pēc vairākiem ar VPN saistītiem faktoriem, lai uzzinātu, kurš šķiet uzvarošs.

Contents

Uzsver

NordVPN Surfshark
 1. 5 200+ serveri collā 58 valstis
 2. AES-256-CBC šifrēšana
 3. 6 vienlaicīgi savienojumi
 4. Atbloķē visas straumēšanas platformas
 5. Pārbaudīta politika, kurā nav žurnālu
 1. 1040+ serveri 61+ valstis
 2. Pieejami īpaši IP
 3. Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 4. Lietotnes visām platformām / ierīcēm
 5. Verificēta žurnālu neesamības politika (revidēta)

Cenas un atlaides

NordVPN Surfshark
Abonēšanas periods 1 mēnesis 1 mēnesis
1 gads 1 gads
2 gadi 2 gadi
3 gadi
Īpašs piedāvājums 70% atlaide 3 gadu plānam 84% atlaide 25 mēnešu plānam
Augstākā cena mēnesī 11,95 USD 11,95 USD
Zemākā cena mēnesī 3,49 USD 1,91 USD
Viena gada cena 83,88 USD 71,88 USD
Naudas atdošanas garantija 30 dienas 30 dienas

Ja mēs runājam par cenu noteikšanu, Surfshark mēdz būt lētākais variants starp diviem, neskatoties uz to, ka mēs sākam ar vienādu mēneša cenu noteikšanu. Ja jūs izvēlaties mēneša plānu, jums būs jāmaksā 11,95 USD ar Surfshark un NordVPN.

Tomēr, turpinot izvēlēties ilgāka termiņa plānus, cenas pazeminās. Vietās, kur NordVPN sākas ar 6,99 ASV dolāriem uz viena gada plānu, kopsummā līdz USD 83,88, Surfshark ir pieejams par USD 5,99, rēķins ir USD 71,88 gadā.

NordVPN piedāvā vairāk līmeņu, salīdzinot ar Surfshark, piemēram, arī 2 gadu un 3 gadu plānu. Tikmēr pēdējais piedāvā tikai 2 gadu plānu, kas joprojām ir diezgan saprātīgs.

Ja vēlaties iegūt vislabāko vērtību no NordVPN, dodieties uz viņu 3 gadu darījumu, kas ikmēneša izmaksas samazina līdz 3,49 USD. No otras puses, Surfshark’Vislabākais piedāvājums ir viņu 2 gadu plānā, kas sākas ar minimālo USD 1,91 mēnesī.

Ciktāl tas attiecas uz bezmaksas izmēģinājumiem, gan NordVPN, gan Surfshark ir atteikušies no tā pieejamības. Tomēr abos gadījumos jums ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu.

Saņemiet šo labāko NordVPN piedāvājumu: 70% atlaide 3 gadu plānam

Saņemiet šo labāko Surfshark piedāvājumu: Ietaupiet 84% no maksas par 2 gadu vecumu

Iespējas

NordVPN Surfshark
Vienlaicīgi savienojumi 6 Neierobežots
Operētājsistēmas lietotnes Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, Kodi un Fire TV
Ierīču manuāla instalēšana Komplektējošās kastes, maršrutētāji un Linux Maršrutētāji, televizora pierīces un Linux
Sadalītā tunelēšana Nav pieejams Jā (visas lietotnes)
Bezmaksas papildinājumi Pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome un Firefox, CyberSec, DoubleVPN, SmartPlay Shadowsocks atbalsts, Hacklock, Blindsearch, NoBorders režīms, TrustDNS

Funkcijām gan NordVPN, gan Surfshark mēdz būt diezgan novatoriskas, ieviešot savu rīku un tehnoloģiju komplektu, lai lietotājiem nodrošinātu maksimālu aizsardzību tiešsaistē un privātumu.

Abi VPN piedāvā vietējās lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Apple TV un iepriekš konfigurētu maršrutētāja lietotni. Lai gan Kodi rīcībā ir nolistiem paredzēts papildinājums, viņu VPN var iegūt arī Fire TV.

Arī NordVPN un Surfshark piedāvā pārlūkprogrammu paplašinājumus pārlūkprogrammām Google Chrome un Mozilla Firefox. Ja salīdzinām viņus abus, es’d saka, ka Surfshark piedāvā labāku drošību un tūlītēju savienojumu abās platformās.

Izmantojot NordVPN, jūs iegūstat piekļuvi tādiem rīkiem kā CyberSec (uzreiz bloķē aizdomīgās vietnes), DoubleVPN (savieno ar diviem dažādiem VPN serveriem) un SmartPlay (tūlītēja atbloķēšana un straumēšana VoDs)..

Turpretī Surfshark piedāvā vairāk stimulu ar Shadowsocks atbalstu, Hacklock funkciju (datu noplūdes rīks identitātes zādzību aizsardzībai), BlindSearch, NoBorders režīmu (piekļuvei Ķīnā) un daudz ko citu..

Iespēju atbloķēšana

NordVPN Surfshark
Netflix
Hulu
Sky Go
Amazon Prime
BBC iPlayer
ABS
CBS
NBC
ITV
4. kanāls
  PureVPN salīdzinājumā ar PIA (privāta piekļuve internetam)

Atbloķēšanas ziņā gan NordVPN, gan Surfshark ir diezgan proaktīvi un uzticami. Viņiem veiksmīgi izdodas apiet satura ierobežojumus, VPN aizliegumus un ģeogrāfiskos ierobežojumus dažādiem pakalpojumu pēc pieprasījuma pakalpojumiem (VoD).

Tajos ietilpst straumēšanas platformas, piemēram, Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu un pat Disney Plus. Arī VPN procesos process ir diezgan vienkāršs un neprasa raķešu zinātni.

Piemēram, ja vēlaties atbloķēt Netflix ASV versiju, vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri ASV pie jebkura VPN klienta, lai piekļūtu visai satura bibliotēkai ar iecienītākajām filmām / TV šoviem.

Ķīna

NordVPN ir novirzīšanas vietne uz Ķīnu, taču galvenā problēma, ar kuru lietotājiem nāksies saskarties ar šo pakalpojumu Ķīnā, ir tā, ka tā’t dažreiz atbild. Tu uzvarēji’t nevarētu piekļūt jebkam ilgāku laika periodu.

Surfshark ir jaudīgāks un atsaucīgāks, piedāvājot Ķīnai VPN pakalpojumus. Šis VPN neattiecas uz lieliem ugunsmūriem un Ķīnā pieejamo pakalpojumu atbloķēšanu.

Surfshark ir daudz piemērotāks VPN Ķīnai, jo tā serveri spēj atbloķēt daudzas vietnes Ķīnā, kas nozīmē, ka tās ļoti labi reaģē un nedod problēmas, kas saistītas ar dīkstāvi..

Lietotāji Ķīnā var lejupielādēt Surfshark no viņiem veltītās ķīniešu lapas šeit: https://shark-cn.com/

Lietotāji Ķīnā var lejupielādēt NordVPN no viņiem veltītās ķīniešu lapas šeit: http://nord-for-zh.com/

Vētraina

NordVPN necieš izstumšanu lielāka serveru skaita dēļ, tāpēc tas ir ātrāks, jo daudz labāk garantē serveru tuvumu. Tas arī noplūst brīvi un visnotaļ draudzīgi.

Surfshark pieļauj P2P aktivitātes savos serveros, un tas necieš no noplūdēm. Vienīgā problēma ir tā, ka ierobežotā serveru skaita dēļ daži lietotāji dažos tīklos var saskarties ar mazu ātrumu.

Iestatīšana un saskarne

NordVPN Surfshark
Automātiskās iestatīšanas vednis Windows, Mac, Android, iOS un Linux, Windows, Mac, Android, iOS un Amazon Fire TV
Galvenā atrašanās vietas izvēle Balstīta uz karti Uz sarakstu balstīta
Papildu iestatījumu lapas
Mobilais draudzīgs

Izmantojot NordVPN, jums būs lietotnes, lai aizsargātu visas jūsu ierīces, piemēram, Windows, Mac un iPhone. Pakalpojumu sniedzējs pat paplašina iedzimto atbalstu maršrutētājiem, izmantojot veltītas iestatīšanas rokasgrāmatas.

.Apk fails ir pieejams arī tiem, kuri vēlas manuāli iestatīt VPN operētājsistēmā Android. Lietotne Firestick ir paredzēta arī straumēšanas entuziastiem. Kopumā NordVPN piedāvātā saderība ir neticami.

Labākā daļa no visiem: NordVPN’Lietotnes ir stabilas, un tās nelieto’t crash vispār, bet to saskarne ir nedaudz clunky. Savienojuma laiki ir labi, bet ne lieliski. Tās lietotnēm ir laba lietotāja saskarne / UX, taču nepieciešams zināms laiks, lai pierastu.

NordVPN interfeiss

Surfshark’Lietotnes ir veidotas minimālistiskā veidā, kas padara tās ļoti draudzīgas lietotājam. Lietotne’GUI ir īpaši lieliski, tāpat kā arhitektūra, tāpēc jūs uzvarējāt’t nav lielas navigācijas problēmas.

Arī lietotnes ir stabilas. Atbildes laiks serverim šobrīd ir apmēram 10 sekundes, kas ir ievērojami labāk nekā NordVPN. Lai izveidotu savienojumu ar dažādiem serveriem, nav nepieciešams ilgs laiks.

Mēs varēja pieņemt, ka Surfshark ir NordVPN’s ir vienāds, bet tas’tas tā nav. Bijusī ir izrādījusies labāka energoefektivitātes savietojamības un lietotāju ērtuma ziņā lielākajā daļā platformu.

Surfshark straumēšanas režīms

Severs un veiktspēja

NordVPN Surfshark
Servera valstis 58. lpp 61
Kopējais serveru skaits 5,200+ 1,040
Ātruma zaudēšana  19,2% 10,1%

Pašlaik NordVPN ir serveru tīkls, kas sastāv no 5200 + serveriem 58 pasaules valstīs. Tas viens pats ļauj NordVPN piedāvāt daudz labāku pieredzi lietotājiem visā pasaulē nekā citi VPN, ieskaitot Surfshark.

  NordVPN vs TunnelBear - kas ir drošāks 2023. gadā

Liels serveru skaits nozīmē mazāku drūzmēšanos, jo lietotāju slodze tiek sadalīta vienmērīgi. Tā kā serveri ir pieejami 60 valstīs, vairums tos var atrast arī tuvu savai atrašanās vietai, tādējādi ievērojami samazinot iespējas piedzīvot kavēšanos.

Iepriekš Surfshark bija 800+ serveri 50+ valstīs. Tomēr līdz 2023. gada beigām viņi ir paplašinājuši šo sarakstu līdz vairāk nekā 1040 serveriem 61 pasaules valstī, un tie visi nodrošina lielu ātrumu un atbloķēšanas iespējas..

Drošība

NordVPN Surfshark
VPN protokoli PPTP, L2TP, IKEv2, OpenVPN L2TP, IPSec, IKEv2, Shadowsocks, OpenVPN
OpenVPN datu šifrēšana AES-256 AES-256
OpenVPN vadības kanāla šifrēšana RSA-2048 RSA-2048
Noklusēšanas tehnoloģija Obfsproxy Ēnu zeķes
Papildu aizsardzība Double-Hop maršruti un sīpoli pa VPN CleanWeb, Multihop, Whitelister
Lietotņu drošība Nogalināšanas slēdzis, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi Kill Switch un DNS / WebRTC / IP aizsardzība pret noplūdi
DNS statuss PrivātsDNS TrustDNS

NordVPN piedāvā atbalstu visiem atjauninātajiem protokoliem, ieskaitot IKEV2, L2TP un nozares standarta OpenVPN. Tas datu kanālā izmanto AES-256-CBC šifrus ar HMAc SHA256.

Savam vadības kanālam NordVPN izmanto to pašu šifrēšanu un autentifikāciju, kas ietverta RSA-2048. Perfekta priekšlaicīga slepenība (PFS) ir iestatīta, izmantojot spēcīgo DHE-4096 atslēgu apmaiņu.

Viņu mobilās lietotnes, tieši pretēji, jo īpaši iOS izmanto IKEv2 ar AES-256-GCM šifru un HMAC SHA2-384 datu autentifikāciju. PFE nodrošina DHE-3075 apmaiņa.

No otras puses, Surfshark ir liels IKEv2 protokola ventilators un izmanto to kā “noklusējuma” visās tās ierīcēs. Tomēr lietotājiem ir iespēja konfigurēt OpenVPN visās platformās.

Tas izmanto AES-256-GCM šifrus, tāpēc datu kanālā netiek nodrošināta papildu autentifikācija. Kontroles kanālam Surfshark izmanto AES-256-GCM šifru ar TLS atslēgu apmaiņu, kas nodrošināta, izmantojot RSA-2048.

Perfektu priekšlaicīgu slepenību nodrošina ECDH (384?) Atslēgu apmaiņa. Ja runājam par drošību kopumā, Surfshark noteikti ir tendence būt spēcīgāka. Atšķirībā no nesen uzlauztā NordVPN, Surf joprojām ir aizsargāts no šādām ievainojamībām.

Privātums

NordVPN Surfshark
Galvenā mītne Panama Britu Virdžīnu salas
Savienojuma žurnāli Nav Nav
Darbības žurnāli Nav Nav
Reģistrēšanās informācija Epasta adrese Epasta adrese
Anonīms maksājums Metodes Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin Dažādas kriptovalūtas

NordVPN atrodas Panamā, valstī, kurā nav datu saglabāšanas likumu. Arī Panama nav nevienas datu apmaiņas alianses sastāvdaļa. Tātad NordVPN’Galvenā mītne atrodas drošā reģionā.

Arī NordVPN to nedara’t uzturēt jebkāda veida sensitīvu informāciju par lietotājiem. Nav saglabāts IP, pārlūkošana netiek veikta’t nav pieteicies, un jūsu dati nav’t koplietota ar trešajām pusēm.

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, kas ir tikpat droša kā Panama. Arī BVI to nedara’t nav obligātu datu likumu, un tai arī nav dalības 5/9/14 Eyes Allians vai citās datu apmaiņas aģentūrās.

Surfsharkā nav būtisku problēmu’arī mežizstrādes politika. Pakalpojumu sniedzējam ir izdevies saglabāt savu privātuma politiku tīru, un tas ir nodrošinājis, ka lietotāji tai var akli uzticēties kā nulles žurnāla pakalpojums..

Konfigurācija

NordVPN Surfshark
Adreses piešķiršana Koplietota / statiska Koplietota / statiska
Statiskās IP 40+ vietas Vairāk nekā 6 vietas
DDoS aizsardzība Nav
NAT ugunsmūris

Konfigurācijām gan NordVPN, gan Surfshark atbalsta dinamiskās un statiskās IP adreses. Kur Nord piedāvā vairāk nekā atrašanās vietas, Surfshark pievieno papildu drošības elementus.

Piemēram, NordVPN atbalsta īpašus IP vairāk nekā 40 vietās visā pasaulē. Surfshark šobrīd piedāvā tikai statiskus IP 6 un vairāk vietās dažādās pilsētās.

Īpaši IP ir pieejami kā papildinājums, kas nozīmē, ka par tiem jums būs jāmaksā papildus. Tomēr tie ir neticami parocīgi rīki, īpaši ceļotājiem, straumētājiem, straumēm utt.

  NordVPN vs TunnelBear - kas ir drošāks 2023. gadā

Klientu apkalpošana

NordVPN Surfshark
Video ceļveži
Meklējamā zināšanu bāze 
Atbalsts pa tālruni
E-pasta atbalsts
Vidējais e-pasta atbildes laiks 30 minūtes 25 minūtes
Biļešu atbalsts
Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

NordVPN’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir piemērots. Reakcijas laiks svārstās no minūtes līdz piecām minūtēm, kas ir diezgan lēns. Bet, tā kā ir ieviesta rindu sistēma, šie laiki ir gaidāmi.

Mana lielākā tērzēšanas komandas problēma ir tā, ka viņi bija nedaudz auksti atbildēs un dažreiz notikumi bija strupi, liekot man justies nevēlamam.

Surfshark’Klientu atbalsts ir daudz labāks nekā NordVPN. Atbildes tiek parādītas zibenīgi, jo tērzēšanas atbalsta izpildes laiks ir nepieciešams, lai atbildētu uz jautājumu, kas ir mazāks par 30 sekundēm.

Katru tehnisko vaicājumu viņi apstrādā detalizēti, un viņi meklē visus iespējamos risinājumus, kas jums palīdzētu. Turklāt tērzēšanas atbalsta speciālisti ir pieklājīgi un laipni.

Es pat veica pārbaudi par katra pakalpojumu sniedzēja reakcijas laikiem uz e-pasta atbalstu. Šajā procesā abiem pakalpojumu sniedzējiem tika nosūtīti četri jautājumi pa e-pastu. Skatiet katra VPN statistiku zemāk:

NordVPN

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai NordVPN darbojas kopā ar Netflix? 12 minūtes 1
Vai NordVPN ir labs Torrenting? 40 minūtes 1
Kādu šifrēšanu izmanto NordVPN? 38 minūtes 1
Kā aktivizēt NordVPN’s apmulsušie serveri? 30 minūtes 1

Surfshark

Jautājums Sākotnējais reakcijas laiks E-pastu skaits Atbildēja uz jautājumu
Vai Surfshark strādā ar Netflix? 20 minūtes 1
Vai Surfshark ir labs Torrenting? 25 minūtes 1
Vai Surfshark darbojas Ķīnā?? 30 minūtes 1
Kā aktivizēt apmulsināšanu? 24 minūtes 1

Citi izrakstīšanās salīdzinājumi

 1. PureVPN pret PIA
 2. NordVPN pret PIA
 3. PureVPN salīdzinājumā ar NordVPN
 4. NordVPN salīdzinājumā ar ExpressVPN
 5. ExpressVPN salīdzinājumā ar PureVPN

Uzvarētājs: Surfshark

Surfshark ir uzvarētājs

Nav šaubu, ka NordVPN ir tikpat labs kā Surfshark. Skumji, ka nesenais skandāls par tā uzlaušanu ir licis tam zaudēt visu uzticamību un reputāciju.

Tāpēc es iesaku izvēlēties daudz drošāku un uzticamāku iespēju Surfshark, jo tā nekad nav tikusi uzlauzta, kā arī neuzglabā žurnālus (pārbaudījusi un revidējusi Cure53).

Tas ir visaptverošs pakalpojums, kas atbloķē visus populāros VoD, darbojas Ķīnā un piedāvā maksimālu ātrumu straumēšanai un straumēšanai, turklāt tas ir ārkārtīgi izdevīgi!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me