ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג: הורד Torrents בבטחה

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

אם ברצונך להישאר בלתי נראה לציידים של הפרות זכויות יוצרים וספקי שירותי אינטרנט מקומיים תוך כדי הורדת טורנטים, אתה צריך שירות VPN אמין. להלן תוכלו למצוא המלצות על הטובות ביותר עבור uTorrent / BitTorrent:

שירותי VPN הטובים ביותר לאירועים

 1. Ivacy: הבחירה המובילה שלנו לסיקור. שרתים ספציפיים P2p זמינים. זמין תמורת 2.25 $ לחודש .
 2. כריש גולש: VPN הכי ידידותי לתקציב לשיתוף קבצי P2P / קבצים. מהירויות מהירות להורדת טורנטים. עולה 1.99 דולר לחודש (+ 3 חודשים חינם).
 3. ExpressVPN: VPN מלא-ערך לסיבוב. אין כובע רוחב פס או הגבלת מהירויות. זמין תמורת 8.32 $ לחודש
 4. CyberGhost: VPN מהיר ומאובטח לפיראטים. “טורנט בעילום שם” מצב זמין. המחיר מתחיל מ- 2.75 $ לחודש
 5. PureVPN: VPN מגמה כלפי מעלה לצורך סיקור. שרתים ייעודיים זמינים לשיתוף קבצים. זמין במחיר של 2.91 $ לחודש

5 VPNs הטובים ביותר לטרנינג בשנת 2023

בדוק את חמשת ה- VPN הטובות ביותר לביצוע סיקור המתואר בפירוט, לאחר ניתוח והשוואה של העלויות שלהם, דירוגי אמון הפילוט וביצועים / תכונות P2P:

1. Ivacy

איבסי מדורגת במקום הראשון עבור VPN המרתק

 • מחיר: 2.25 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 4.8

שבסיסה בסינגפור והושק בשנת 2007, איבסי התחילה סוף סוף לקבל את המוניטין הראוי לה. רובם לא יודעים זאת, אך הספק אחראי על יצירת הקונספט המפוצל, המפורסם כעת.

הספק מציע את התכונות הטובות ביותר למשתמשים בסין ומספק מהירויות מהירות, מה שמוכיח את שוויו כ- VPN אמין עבור טורנטים. הוא מציע שרתים ייעודיים לפעילויות p2p, באותה צורה שהיא עושה לפלטפורמות סטרימינג כמו נטפליקס ודיסני פלוס.

כדי לגשת אליהם, אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה הצ’אט שלהם בשידור חי 24/7, כמו שעשיתי. הם יספקו לכם רשימה מרתקת של שרתים להמשך פעילות הטריקה שלכם, ללא כל טרחה או הפרעה משפטית מצד ספק האינטרנט שלכם..

לצורך הצפנה, Ivacy משתמשת ב- AES-256-CBC עם מפתח RSA-2048 סטנדרטי לחיבורי OpenVPN. יש רישום של פעילויות באתר, אך התוקף פג לאחר 48 שעות. כדי להשיג את העסקה הטובה ביותר ל- VPN, עבור על התוכנית לשנתיים שלהם, שמתחילה ב -1.99 דולר לחודש. (חיוב 48 $).

אפשרויות מנוי של Ivacy

 1. מנוי חודשי: 9.95 $
 2. מנוי שנתי: $ 3.33 לחודש ($ 40 מחויב פעם אחת)
 3. מנוי לשנתיים: 2.25 $ לחודש (48 $ מחויבים פעם אחת)

או קבל תובנות נוספות על הספק על ידי קריאת סקירת Ivacy זו

2. גולש

לוגו הגלישה

 • מחיר: 1.99 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 4.4

VPN בר השגה שמומלץ מאוד לשיתוף קבצים בין עמיתים לעמית. המועדון החדש Surfshark נשאר נאמן בהבטחתו לסיבוב מאובטח. זה גם הולך בקילומטר הנוסף, מציע רוחב פס בלתי מוגבל וחיבורים בו זמנית ותכונה Kill Switch חזקה.

קיימת רשימת שרתים P2P מיוחדת המיועדת לרשותה, אך סיבוב מותר בכל השרתים אפילו בארצות אסורות. Surfshark עשוי גם להפנות תנועה לשרתי P2P מיוחדים בקנדה או בהולנד.

רק הקפד לעבור תחילה מהפרוטוקול מ- IKEv2 ל- OpenVPN (UDP), כך שתוכל לקבל הצפנה חזקה בדרגה צבאית באמצעות AES-256-CBC או AES-256-GCM.

מכיוון ש- BVI הוא מקלט בטוח, אתה יכול להסתובב עם שקט נפשי רב, וגם להתנחם בידיעה שלסורשארק יש מדיניות סיבוב חזקה וללא כניסה. זה אפילו מציע מתג להרוג.

במהלך בדיקת מהירויות השרת בארה”ב עבור P2P / טורנט ב- uTorrent, Surfshark העביר 87.39 מגהביט לשנייה להוריד ו – 60.63 מגהביט לשנייה להעלות בממוצע. לא רע בכלל.

אפשרויות מנויים ל- Surfshark

 1. מנוי חודשי – 11.95 $ לחודש
 2. מנוי שנתי – $ 5.99 לחודש
 3. מנוי לשנתיים – 1.99 דולר לחודש

או קרא את סקירת הגולשים המעמיקה שלנו למידע נוסף

3. ExpressVPN

לוגו ExpressVPN

 • מחיר: 8.32 $ לחודש 6.67 $ לחודש.
 • דירוג Trustpilot: 4.8

ExpressVPN האוניברסלי והמהיר ביותר מציע יכולות p2p יוצאת דופן עבור משתמשי uTorrent. למרות שאין רשימה מיוחדת של שרתי סיקור, עדיין תוכלו ליהנות מהירויות מהבהבות בכל מקום.

הוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN (TCP ו- UDP) עבור p2p ומספק הצפנה באמצעות שני צ’יפים שונים: AES-256-CBC ו- AES-256-GCM כך שתקבלו גם אבטחה מרבית.

הוסף את זה לתחום השיפוט הבטוח של BVI ומדיניות אי-רישום מאומתת אפילו הרשויות הטורקיות לא יכלו לעקוף, ואתה יכול להרגיש הקלה כי ExpressVPN היא בחירה מצוינת להוריד טורנטים..

שלא לדבר על הספק, הוא בטוח מפני דליפות כתובות WebRTC / DNS / IP ותכונת מתג ההרג שלו עובדת נפלאות בשמירה על זהותך אם ה- VPN שלך מתנתק בזמן שיתוף קבצים ב- p2p / קובץ.

במהלך בדיקת מהירויות השרת בארה”ב עבור p2p / torrenting ב- uTorrent, ExpressVPN נמסר 85.29 מגהביט לשנייה להוריד ו – 76.92 מגהביט לשנייה העלה, והבהיר שוב שאתה מקבל מהירויות מהבהבות.

אפשרויות מנוי ExpressVPN

 1. מנוי חודשי: $ 12.95 מחויב פעם אחת
 2. מנוי חצי שנתי: $ 9.99 לחודש
 3. מנוי ל 12 חודשים: 8.32 $ לחודש

או קבל תובנות נוספות על הספק על ידי קריאת סקירת ExpressVPN זו

4. CyberGhost

לוגו CyberGhost

 • מחיר: 2.75 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 4.7

אני בדרך כלל ממליץ על CyberGhost לצרכי ביטול החסימה של המשתמשים, אך בדיקת זה ב- uTorrent גילה שהיא למעשה בחירה מצוינת להורדת סיקורי טירה בצורה בטוחה ומהירה מדי.

בדומה ל- Ivacy ו- Surf, CyberGhost מציעה רשימת שרתים מיוחדת p2p. אתה יכול לגשת אליהם על ידי כניסה “p2p” לסרגל החיפוש בפינה השמאלית העליונה של לקוח Windows.

שרתים אלה משתמשים בפרוטוקול OpenVPN (UDP) וההצפנה ניתנת באמצעות קידוד AES-256, קידוד RSA-4096 ואימות hash SHA384.

הספק גם ללא כל דליפות כתובות WebRTC / DNS / IP, מציע שרת proxy SOCKS5 לזירוז סיקור, ומתג להרוג אוטומטי להגנה על זהותך..

במהלך בדיקת מהירויות השרת בארה”ב עבור p2p / torrenting ב- uTorrent, CyberGhost העבירה 74.22 מגהביט לשנייה להוריד ו – 70.29 מגהביט לשנייה להעלות. הורדת טורנטים הייתה מהירה ונטולת פיגורים.

אפשרויות מנויים של Cyberghost

 1. מנוי חודשי: $ 12.99 לחודש
 2. מנוי שנתי: $ 5.99 לחודש
 3. מנוי לשנתיים: 3.69 $ לחודש
 4. מנוי לשלוש שנים: 2.75 $ לחודש

או בדוק את סקירת CyberGhost הזו לניתוח מפורט יותר

5. PureVPN

לוגו PureVPN

 • מחיר: 2.91 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 4.7

יש סיבה מדוע אני קורא ל- PureVPN שירות מלא תכונות. לצורך סיבוב ספציפי, זה בין הספקים הבודדים המציעים תכונה של העברת יציאת P2P, כתוספת עבור $ 0.99.

אתה יכול ללמוד כיצד להגדיר את התצורה כך שתאיץ את הורדות ה- uTorrent שלך, שעובד היטב בשילוב עם “שיתוף קבצים” מצב זמין בכל הלקוחות.

הספק משתמש ב- OpenVPN (UDP) לשרתי ה- p2p שלו וההצפנה זמינה באמצעות צופן AES-256, קידוד RSA-4096 ואימות hash SHA384.

מדיניות הרישום עשויה להיות מעט מבלבלת, אך תכונות כמו SOCKS5 Proxy, מנהרת פיצול, מתג הרג אוטומטי והעברת נמל נותנות לה יתרון על פני שמות אחרים..

בזמן בדיקת מהירויות השרת בארה”ב עבור p2p / torrenting ב- uTorrent, PureVPN מספק בממוצע 81.88 מגהביט לשנייה ו 69.71 מגהביט לשנייה להעלות.

המבצעים הטובים ביותר של PureVPN

 1. תכנית חודשית אחת – 10.95 $ לחודש.
 2. תוכנית לשנה אחת – 5.18 דולר לחודש.
 3. תכנית 5 שנים – 2.91 $ לחודש (99.00 $ מחויב פעם אחת)

או קרא את סקירת PureVPN המעמיקה שלנו למידע נוסף.

כיצד בחרתי את ה- VPN הטוב ביותר לאירועים (קריטריוני דירוג)?

אם אתה משתמש ב- uTorrent להורדת טורנטים, אתה בטח יודע זאת ה- VPN אתה מנוי אמור להציע מהירויות הורדה מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל. עם זאת, גורמים אחרים נדרשים להתחשב גם בהערכת VPNs p2p. הערכתי כל ספק על בסיס:

 1. שיפוט – אם לספק יש את המטה שלו בברית עיניים 5/9/14 או במדינה עם קבוצה של חוקים לשמירת נתונים פולשניים, הוא אינו מתאים להורדה ב- uTorrent.
 2. מיקומי שרת –ה- VPN הטובים ביותר מספקים לך מספר גבוה של מיקומי שרתים למינוף מהירויות מהירות תוך כדי הורדות p2p / torrent..
 3. ללא דליפה – עליכם להבטיח כי הספק נקי מכל מיני דליפות WebRTC / DNS / IP; אחרת, תצטרך לשלם קנסות כבדים.
 4. ביצועי מהירות – ה- VPN אמור להציע מהירויות מהירות לאורך כל היום, כך שתמנף נוחות מרבית.
 5. חוזק הצפנה – ספקי האינטרנט יכולים לראות בבירור פעילות של שיתוף קבצים בלתי חוקי אם החיבור שלך אינו מוגן. הצפנה חזקה שומרת על זהותך.

כיצד להאיץ הורדות uTorrent עם VPN

כשמדובר בהורדת טורנטים מ- uTorrent, לעתים קרובות אתה עלול להתסכל מהירויות רוחב הפס הירודה. יכולות להיות סיבות רבות לביצוע סוער גרוע.

עם זאת, אם כבר יש לך רשת מהירה, ישנם כמה זמנים זמינים להגברת המהירות הכוללת. עקוב אחר הטיפים שלהלן כדי להגדיל את המהירות של הורדות uTorrent שלך:

הורד טורנטים עם מספר זרעים גבוה

כשאתה מוריד סיקור, לקוח uTorrent תופס את הקובץ הגזור ממחשבים שונים. אלה הסידרים שממשיכים לשתף את הקובץ, גם לאחר השלמת ההורדה.

חפש זורעים נוספים על סיבוב כדי לשפר את מהירויות ההורדה שלך, אך עיין גם בתגובות בעמוד למטה. דעות של אחרים עוזרות לזהות אם הסיקור ברור מוירוסים / תוכנות זדוניות.

הורד טורנטים עם מספר זרעים גבוה

הגדר את “רוחב הפס” הגדרות למהירות מרבית

דרך נוספת להגביר את מהירויות ההורדה ב- uTorrent היא לשנות את הגדרות רוחב הפס.

 1. הקלק על ה “אפשרויות” בכרטיסייה בפינה השמאלית העליונה.
 2. גלול למטה ולחץ על “העדפות”.
 3. מצא ופתח את הלשונית המסומנת “רוחב הפס”.
 4. הגבל את קצב ההעלאה וההורדה הגלובלי שלך על ידי שינוי הערכים בכל שדה.

רצוי לשמור על שיעור ההעלאה הגלובלי כ 80% ממהירות ההעלאה שלך, כלומר 14 kb / s. באשר לשיעור ההורדה הגלובלי, שנה את הערך ל – “0”.

גרזן נוסף בו תוכלו להשתמש בכדי להגביר את המהירות ביישום הוא לשנות את מספר החיבורים כדי למנוע עומס יתר. עבור רבים, ההגדרות שלהלן עבדו די טוב.

 1. הגדר את מספר החיבורים המרבי העולמי ל- 2300
 2. הגדר את המספר המרבי של עמיתים מחוברים לכל מבול ל -250
 3. הגדר את מספר משבצות ההעלאה לכל סיבוב ל 14

uTorrent הגדרת הגדרות רוחב פס

מתחברים ישירות לזרעים

לעתים קרובות, הזורע’הגדרות חומת האש של לעתים קרובות יכולות לעכב את תהליך הזריעה ומונע מ- uTorrent לקבל נתוני הורדה מקובץ הטורנט.

עכשיו אי אפשר שתגדיר מחדש כל זרעים’ הגדרות חומת אש, אך אתה יכול לאפשר ללקוח uTorrent שלך לאחזר את כל הנתונים ישירות, ללא הפרעה מחומת אש:

 1. עבור אל “אפשרויות” בתפריט ובחר “העדפות”.
 2. פתח את ה “חיבורים” לשמאל משמאל
 3. חשבון “אפשר מיפוי יציאת UPnP”
 4. תקתק “אפשר מיפוי יציאת NAT-PMP”.

uTorrent המתחבר ישירות לזרעים

הוסף חריג לחומת האש של Windows

חומת האש של Windows עשויה לחסום את לקוח הטורנט ולקטוע את ההורדות והזריקים הנכנסים מחיבורי BitTorrent. זה מעכב את כל החוויה הסוערת.

כדי להיפטר מהבעיה, תוכלו “הוסף חריג לחומת האש” מאפליקציית uTorrent ישירות כדי לשפר את המהירויות הכוללות. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר אל אפשרויות > העדפות > חיבורים.

uTorrent הוספת חריגה לחומת האש

שנה את ההגדרות הכלליות כדי לייעל את uTorrent

כאפשרות נוספת להגברת המהירות של הורדת uTorrent שלך, שקול לשנות את ההגדרות הכלליות של לקוח uTorrent.

אתה יכול לעשות זאת על ידי ניווט אל אפשרויות > העדפות > כללי. לאחר שתסיים, בדוק את “הוסף. Ud לקבצים לא שלמים” ו “הקצה מראש את כל הקבצים” אפשרויות.

uTorrent שינוי הגדרות כלליות

הוסף עוקבים נוספים בקבצי הטורנט שלך

מעקבים שימושיים לייעול והעצמת מהירויות ההורדה של סיקור. הוספת עוקבים חדשים משפרת את חווית הטרף שלך, מכיוון שהם מוסיפים זרעים / עמיתים חדשים לחיבור שלך.

תהליך זה כולל הוספת קישורים חדשים לעוקבים הקיימים של קובץ סיקור מסוים. כדי להוסיף חדשים, עקוב אחר ההוראות המפורטות להלן:

 1. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קובץ הסיקור ולחץ על “נכסים”
 2. תחת “כללי” בכרטיסייה, תהיה רשימת עוקבים.
 3. גלול לתחתית העמוד, שם אין טקסט.
 4. הדבק עוקבים מקישור זה במרחב הריק.

uTorrent הוספת עוקבים נוספים

מיקומי ה- VPN הטובים ביותר לשיתוף קבצים ב- P2P

אם אתה מוריד הרבה ב- uTorrent, ייתכן שתהיה מעוניין ללמוד כיצד להגיע למהירויות הטובות ביותר ולגשת לנחילי p2p המהירים ביותר..

VPN יכול בקלות לאפשר לך לעשות זאת, אך אתה צריך גם לדעת לשרתים הנכונים להתחברות אליהם. מהירויות מבול הן המהירות ביותר במדינות הבאות:

לטביה יוון
בולגריה סרביה
ליטא אירלנד
קרואטיה רומניה
ספרד שבדיה

סוגיות משפטיות עם קנסות אימה ומגבלות P2p

ההשתקה עצמה חוקית לכל הדעות ברוב המדינות בעולם. זוהי פעילות לא חוקית רק אם אתה עוסק בהמרה להורדת החומר המוגן בזכויות יוצרים.

כדי לדעת יותר על סוג וחומרתם של אישומים משפטיים שעומדים בפניך, עליך להכיר את החוקים הרלוונטיים בנושא פיראטיות במדינתך..

להלן פירוט ארצי של החוקים והנושאים המשפטיים שאפשר להתמודד איתם אם תתמכרו לפיראטיות:

ארצות הברית

ארה”ב היא ביתם של משטר משפטי מפותח מאוד הנושא סוגיות סביב פירטיות. למדינה יש עמדה מחמירה ביותר להורדת תוכן לא חוקי בכל דרך אפשרית.

רוב המדיה המוגנת בזכויות יוצרים היא בבעלות בתים גדולים של חברות כמו דיסני, וורנר ברוס, פוקס, סוני וכדומה, כך שלרוב יש להם את השריר הכלכלי באמצעות תביעה מכל הסוגים..

פיראטיות בארה”ב יכולה לגרום לעונשים משפטיים של עד חמש שנות מאסר וקנסות של 250,000 דולר.

קנדה

מדינה שכנה זו של ארה”ב אינה מחמירה בכל הקשור להענשת אנשים שמבצעים פיראטיות. חוקי הפיראטיות שלה נמצאים שם אבל הם רפויים כמו גבולותיה, כלומר הם שם, אבל ניצחת’לא להיתפס הרבה

החוק הרלוונטי היחיד העוסק בהפרות זכויות יוצרים בקנדה הוא “מעשה המודרניזציה של זכויות היוצרים”. על פי מעשה זה, ניתן לספק הודעות אינטרנט למודעות שמפרות זכויות יוצרים.

הסכום המרבי שבעל זכויות היוצרים יכול לעשות הוא לתבוע את הצד המפר ללא יותר מ- 5000 $. זהו סכום גרידא מכדי לגרום לבעלי זכויות היוצרים שמעוניינים להגיש תיק בית משפט.

הממלכה המאוחדת

כאשר רובם הרבים של אתרי טורנינג גדולים יותר כמו PirateBay כבר חסומים, בריטניה אינה מקום ידידותי למדי כשמדובר במעריצי p2p.

ספקי שירותי אינטרנט עם יותר מ- 400,000 משתמשים נדרשים על פי חוק לשלוח מכתבי הפסקות ופסולם למפר זכויות יוצרים. החוק, לעומת זאת, אינו חל על ספקי שירותי האינטרנט שיש להם פחות ממספר המנויים הנדרש.

הודו

התעשייה הפיראטית ההודית נוקטת כמעט 2.7 מיליארד דולר בכל שנה ומביאה להאשמת נזק כבד לבתי התקשורת המקומיים, בגלל הפופולריות של בוליווד וקולנוע אזורי אחר..

על פי חוק זכויות היוצרים ההודי, ניתן לכלא אדם במשך 7 שנים לכל היותר ולהקנס עליו בסכום של 200,000 INR, אם נמצא שהוא מפר את זכויות היוצרים של כל קובץ או פרויקט מדיה כלשהו..

גרמניה

גם בגרמניה מחזיקים בזכויות יוצרים מעניקים את הזכויות לתבוע מטעמם טרולי זכויות יוצרים וקנסות יכולים לנוע עד 500 ואף 1000 יורו..

ועדיין, המערכת אינה יעילה באותה מידה מכיוון שטרולי זכויות יוצרים יכולים לעקוב רק אחר כתובות IP ולא בשמות וזהויות בפועל, כך שהודעות רבות המגיעות אינן מופנות לאנשים בשמות.

עטוף דברים

לאחר בדיקות חותכות על 5 גורמים רלוונטיים בהם מעורבים יותר מ- 70 ספקים, אני ממליץ על Surfshark להיות ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג.

Surfshark ($ 1.99 $ לחודש) הוא ההימור הטוב ביותר שלך כ- VPN של Torrent בגלל האבטחה המדהימה, השירות ללא הדלפות והמדיניות שלו לאפס רישום..