Darmowa VPN na iPhone’a – najlepsze aplikacje na urządzenia z iOS, które naprawdę działają

Wbrew powszechnej opinii urządzenia Apple należy zabezpieczyć tak samo, jak inne urządzenia. Większość użytkowników iPhone’a popełnia błąd, nie chroniąc swojego cyberbezpieczeństwa w Internecie, i płaci cenę, gdy ich urządzenia zostaną naruszone. Współcześni hakerzy cybernetyczni wykorzystują do tego niezwykle sprytne sposoby, takie jak ataki MITM, phishing spear, złośliwe linki itp..

Najlepszym sposobem zabezpieczenia telefonu iPhone przed takimi zagrożeniami jest uzyskanie sieci VPN. Ale większość użytkowników, wybierając najlepszą VPN, stara się wybrać darmowe. Jest to zrozumiałe, ponieważ bezpłatne usługi są bardziej kuszące w porównaniu z usługami premium, ale są równie bezpieczne?

Nie do końca. Darmowa usługa VPN jest w większości niezbyt bezpieczna, ponieważ jeśli nie uzyskują przychodów z opłat abonamentowych, będą próbować zastosować inne środki, aby wypełnić swoje dolne linie.

Wiadomo, że wiele bezpłatnych sieci VPN sprzedaje dane użytkownika, ingeruje w urządzenia użytkowników i wdraża je jako węzły w sieci botnet, przejmując przepustowość użytkowników między innymi tak nikczemnymi działaniami.

Tak więc, jeśli wybierasz iPhone VPN, darmowe są najbardziej niewiarygodne. Mac VPN są jednak bardzo bezpieczne i oferują wiele różnych funkcji, które często nie są dostępne w bezpłatnych. Pozwolić’zbadaj je bardziej szczegółowo.

Niedociągnięcia don’kończą się tutaj. Jeśli przejrzysz nasz przewodnik po aplikacji VPN na iPhone’a, będziesz mógł dowiedzieć się więcej o tym, jak płatne działają w zupełnie innym wszechświecie niż ich bezpłatne odpowiedniki, takie jak Free VPN dla Androida

Co może zrobić darmowy iPhone VPN’t Do?

Darmowe VPN wygrane’będą takie same jak te premium’to pewna sprawa, ale czy masz pojęcie, jak rażąca może być ta różnica??

Oto podsumowanie rzeczy, które wygrała Twoja darmowa VPN’być w stanie zrobić:

 1. Darmowe VPN don’t oferują duże prędkości.
 2. Darmowe VPN don’Często oferują nieograniczoną przepustowość.
 3. Darmowe VPN don’t mieć wystarczającą liczbę serwerów.
 4. Darmowe VPN don’t obsługuje protokół OpenVPN.
 5. Darmowe VPN najczęściej don’mają szyfrowanie klasy wojskowej.
 6. Darmowe sieci VPN nie mogą odblokować witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix US itp.
 7. Darmowe VPN don’t działa dobrze w Chinach.
 8. Darmowe VPN mogą mieć wycieki z DNS lub WebRTC.
 9. Darmowe sieci VPN często nie obsługują torrentowania.

Funkcje VPN i dodatki

Pomimo tego, że jego głównym celem jest szyfrowanie ruchu i maskowanie lokalizacji IP, VPN pomaga na wiele sposobów.

Po pierwsze, możesz wybrać serwer dowolnego kraju i wygląda na to, że tam jesteś. Na przykład ty’ponownie w Niemczech, ale musisz połączyć się z witryną, która’s dostępne tylko w Omanie, łącząc się z Omanem’Serwer pozwoli ci uzyskać do niego dostęp.

VPN pomaga również pozbyć się ograniczania prędkości ISP wraz z wieloma funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak przełącznik zabijania, podwójne przeskakiwanie i wysoki poziom szyfrowania.

Która darmowa VPN na iPhone’a, która naprawdę działa w 2019 roku?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, bezpłatne usługi są najbardziej niewiarygodne, dlatego zalecamy wybranie tylko płatnych, jeśli chcesz mieć najwyższą wydajność i bezpieczeństwo.

Jeśli jednak nadal chcesz wybrać darmowy, oto kilka dostawców zabezpieczeń, które możesz uzyskać dla swojego iPhone’a.

TunnelBear

Przegląd TunnelBear 2019Prawdopodobnie najbezpieczniejsza bezpłatna usługa na rynku, Tunnelbear jest pierwszą, jeśli szukasz nieopłaconej sieci VPN na iPhone’a.

Niedawno zaktualizował swoją politykę prywatności i zmniejszył ilość logowania, które wcześniej robił użytkownikom, dzięki czemu jest znacznie bardziej anonimowy. Teraz tak nie jest’• Podczas rejestracji nie zbieraj swojego imienia, nie rejestrujesz też dożywotnich połączeń z usługą.

Istnieje jednak wiele ograniczeń związanych z bezpłatną usługą, a użytkownik ma prawo do zaledwie 500 MB przepustowości miesięcznie w ramach bezpłatnego abonamentu.

Ale możesz je usunąć w dowolnym momencie, uaktualniając do płatnych planów. Ich najlepszym planem jest roczna oferta, która kosztuje tylko 4,99 USD miesięcznie.

Pobieranie: TunnelBear Darmowa aplikacja na iOS

Hotspot Shield na iPhone’a, iPada i wszystkie urządzenia iOS

Przegląd Hotspot-ShieldTen jest bardziej hojny jako bezpłatna usługa w porównaniu do Tunnelbear, umożliwiając wybór między serwerami w 15 krajach, chroniony przez szyfrowanie wojskowe i więcej.

Tarcza Hotspot to stara nazwa w branży VPN, zyskująca zaufanie użytkowników i wiarygodność na przestrzeni lat.

Oferuje również 500 MB przepustowości każdego dnia, co stanowi około 15 GB limitu danych w bezpłatnej usłudze każdego miesiąca. Jednak wygrałeś’t mieć dostęp do wielu innych funkcji, takich jak wielokrotne logowanie lub obsługa czatu, chyba że planujesz wybrać premium.

Darmowa wersja tej usługi jest obsługiwana przez reklamy.

Pobieranie: HotSpot Shield Darmowa aplikacja na iOS

Windscribe na iPhone’a i iPada

Darmowa VPN na iPhone'a - najlepsze aplikacje na urządzenia z iOS, które naprawdę działają

Kolejny bezpieczny darmowy VPN, Windscribe, jest nieco nowy, jednak był znakomity na froncie wydajności z nieodłączną stabilnością.

Pozwala swoim użytkownikom doświadczyć 10 GB darmowej przepustowości każdego miesiąca, ale możesz zwiększyć ten limit do 15 GB, jeśli zdarzy się, że tweetujesz o nim.

8 lokalizacji serwerów jest objętych darmowym planem, ale prędkości wygrywają’być zoptymalizowany lub tak szybko, jak to możliwe w wersji premium usługi.

Pobieranie: Darmowa aplikacja Windsribe na iOS

Płatne, z których możesz korzystać za darmo

Oprócz tych w pełni darmowych, istnieją również dostawcy premium, którzy pozwalają ci korzystać z ich usług za darmo przez ograniczony czas, abyś mógł wiedzieć o ich wydajności, zanim zapłacisz za ich plany.

NordVPN na iPhone’a i wszystkie urządzenia iOS

NordVPN - dostawca usług panamskich ukierunkowany na ochronę prywatnościTen dostawca oferuje ponad 5300 serwerów, czyli znacznie więcej niż to, co darmowe VPN może zaoferować użytkownikom. Posiada również niesamowite funkcje bezpieczeństwa, takie jak Double VPN, kill switch, Onion over VPN itp. Wraz z obsługą czatu, szybkimi prędkościami i więcej.

Z bezpłatnej wersji próbnej możesz korzystać z NordVPN przez pełne 7 dni. Wystarczy wpisać swój adres e-mail, aby móc korzystać z usługi we wszystkich dostępnych funkcjach.

Pobieranie: Oficjalna aplikacja NordVPN na iOS

ExpressVPN na iPhone’a i wszystkie urządzenia iOS

ExpressVPN - wszechstronny z doskonałą kompatybilnością routeraChociaż ExpressVPN nie’t oferuje bezpłatny okres próbny, taki jak NordVPN, oferuje politykę zwrotów bez zadawania pytań, która jest ważna przez pełne 30 dni, dając ci dużo czasu na przetestowanie usługi.

Jest to prawdopodobnie najlepsza sieć VPN na świecie o niezrównanej prędkości, niesamowitych możliwościach odblokowywania, doskonałej obsłudze czatów, ultra bezpiecznej ochronie prywatności i wielu innych.

Jego płatny plan kosztuje 8,32 USD / miesiąc (roczna umowa subskrypcyjna).

Pobieranie: Oficjalna aplikacja ExpressVPN na iOS

Jak skonfigurować VPN na iPhonie – przewodnik krok po kroku

Ustawienie VPN na iPhonie jest naprawdę łatwe, jeśli używasz oprogramowania klienckiego, tj. Dedykowanej aplikacji dla IOS oferowanej przez twojego dostawcę VPN. Po prostu pobierz go ze sklepu iTunes i zapłać za to:

 1. Aplikacja będzie wymagać dalszych poświadczeń użytkownika (są one oferowane przez każdego dostawcę podczas rejestracji lub rejestracji i zwykle zawierają nazwę użytkownika i hasło)
 2. Po wprowadzeniu danych logowania zaloguj się.
 3. Po zalogowaniu wybierz wybrany serwer.
 4. Ciesz się nieograniczonym przesyłaniem strumieniowym i bezpieczeństwem, niezależnie od tego, co Ty’szukam.

Jak ręcznie skonfigurować VPN na moim iPhonie?

Jeśli nie’Jeśli chcesz pobrać oficjalną aplikację na iPhone’a, zawsze możesz ją załadować z boku. Pamiętaj jednak, że ładowanie boczne jest znacznie bardziej skomplikowane niż pobieranie aplikacji, ponieważ wymaga samodzielnego wykonania wszystkich ustawień. Jeśli nadal chcesz kontynuować, my’Wspomnieliśmy o wielu metodach ładowania bocznego w celu skonfigurowania VPN na iPhonie w naszym szczegółowym przewodniku po VPN VPN na iPhone.

Czy to możliwe?? Darmowy Internet dla iPhone’a Korzystanie z VPN

Absolutnie nie! VPN może być wykorzystywany wyłącznie do szyfrowania danych i ochrony przed atakami hakerów i innymi tego rodzaju lukami.

Podsumowanie

Jeśli korzystasz z wyżej wymienionych darmowych serwerów VPN, które zalecamy, możesz mieć pewność, że masz dostęp do najlepszych funkcji i bezpieczeństwa, które bezpłatna domena ma do zaoferowania użytkownikom iPhone’a.

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, możesz je zamieścić w sekcji komentarzy poniżej.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me