NordVPN برای Mac – راهنمای تنظیم 3 دقیقه برای کاربران تازه کار

ارائه دهنده مستقر در پاناما به دلیل انتخاب برتر در دریافت حریم خصوصی / ناشناس بودن آنلاین ، روز به روز محبوبیت پیدا می کند. NordVPN مایل اضافی را برای ایجاد یک تجربه کاربر پسند ، آسان برای استفاده و مداوم در کلیه دستگاههای پشتیبانی خود ، از جمله سیستم عامل های Windows ، iOS ، Android ، Linux ، فراهم می کند. کاربران با یک رابط آبی دلپذیر و زیباشناختی ، که در اطراف یک نقشه ساخته شده است که مکانهای سرور موجود را نشان می دهد ، استقبال می شوند. برنامه NordVPN for Mac نیز ناامید نشود ، که می توانید در این راهنما و نقد و بررسی NordVPN ما در اینجا مشاهده کنید.

NordVPN برای بررسی Mac

در نگاه اول ، برنامه NordVPN Mac با همتایان ویندوز و لینوکس یکسان به نظر می رسد. از همان زیردریایی های کارتونی و کشتی ها در طراحی به همراه رنگ آبی استاندارد استفاده می کند. با این حال ، تنها زمانی که نسخه MacOS را به طور کامل کاوش می کنید ، چند شکوفایی منحصر به فرد پیدا می کنید. به عنوان مثال ، به جای اینکه نقشه در برنامه Mac به طور مستقیم قابل مشاهده باشد ، یک سینی سمت چپ پنهان وجود دارد که برای فاش کردن لیست کاملی از سرورها ، اسلاید می شود..

از نظر کاربرپسند بودن ، ما همچنین احساس کردیم که این برنامه پاسخگوتر و تعاملی تر از ویندوز مشتری است. بر اساس موقعیت فعلی شما ، یک دکمه بزرگ در بالا به سرعت شما را به نزدیکترین سرور متصل می کند. اما اگر می خواهید مکان را خود تغییر دهید ، هر کشوری را از روی نقشه انتخاب کنید یا روی ذره بین در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

NordVPN برای مک

به طور کلی ، برنامه با موفقیت قادر به تجربه همان NordVPN است ، شما در سیستم عامل های دیگر انتظار دارید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که برخی از ویژگی ها در واقع چندان قابل مشاهده برای کاربران نیست. شما فقط می توانید Tor را از طریق VPN ، رمزگذاری مضاعف و پخش سرورهای تخصصی با اعمال فیلترهای خاص در نمای لیست یا کلیک بر روی آن مشاهده کنید “گزینه ها” در پایین صفحه جستجو.

اطلاعات بار سرور در سرویس گیرنده VPN نیز در دسترس نیست. از نظر ویژگی Network Lock ، برنامه Windows معمولاً از ارسال و دریافت اطلاعات از همه برنامه های دارای اینترنت جلوگیری می کند. با این حال ، با نسخه macOS ، شما قادر هستید انتخاب کنید که برنامه هایی که باید این روش درمانی را بصورت دستی دریافت کنند. به همین دلیل است که برای ما آسان است نتیجه بگیریم که با برخی بازدیدها و خطاها ، برنامه NordVPN مثل همیشه شگفت انگیز است (حتی در مک)!

راهنمای تنظیم NordVPN Mac

وقتی نوبت تنظیم NordVPN در سیستم عامل Mac شما می رسد ، کاربران دو گزینه دارند: برنامه را مستقیماً از وب سایت بارگیری و نصب کنید یا به فروشگاه iTunes بروید. به عنوان گزینه دیگر ، شما فقط می توانید بر روی این لینک کلیک کرده و فایل .PKG را فوراً بارگیری کنید. سایر کاربرانی که به نسخه مشتری علاقه ندارند نیز می توانند با نصب Tunnelblick به صورت دستی Mac را راه اندازی کنند ، فایلهای سرور .ovpn را از NordVPN بارگیری کنند ، اعتبارنامه خود را وارد کرده و از استفاده از سرویس VPN بدون هیچ مشکلی لذت ببرند..

راهنمای تنظیم NordVPN Mac

دانلود NordVPN Client for Mac

یافتن لینک های بارگیری برای سرویس گیرنده NordVPNs برای Mac به هیچ دانش علمی موشکی احتیاج ندارد. وب سایت اطلاعات و پیوندهای مربوط به کلیه منابع مفید را در اختیار شما قرار می دهد. برای مرور عمیق تر برنامه ، به همراه لینک بارگیری ، می توانید به این صفحه مراجعه کنید. برای کاربرانی که می خواهند با بارگیری و نصب شروع کنند ، این لینک را از فروشگاه iTunes بررسی کنید?

دانلود NordVPN Client for Mac

NordVPN IKEv2 Mac (روش اتصال دستی)

 1. با کلیک بر روی اینجا ، گواهی IKEv2 را برای Mac خود بارگیری کنید.
 2. گواهی را از دفترچه باز کنید “بارگیری ها” پوشه به طور مستقیم.
 3. یک “گواهینامه ها را اضافه کنید” ظاهر می شود کلیک کنید “اضافه کردن”.
 4. انتخاب کنید “گرفتن اطلاعات” بعد از کلیک راست روی NordVPN Root CA.
 5. کلیک کنید “همیشه اعتماد کنید” جنب “هنگام استفاده از این گواهی”.
 6. مدارک لازم را به لپ تاپ Mac خود وارد کنید و بر روی OK کلیک کنید.
 7. کلیک کنید روی “سیب” آیکون و سپس را انتخاب کنید “تنظیمات سیستم”.
 8. انتخاب “شبکه” گزینه و سپس بر روی کلیک کنید “+” آیکون.
 9. ورودی های زیر را وارد کنید: VPN ، IKEv2 و NordVPN (IKEv2).
 10. تنظیمات سرور و آدرس موجود برای اتصال را در اینجا پیدا کنید.
 11. کلیک کنید “تنظیمات تأیید اعتبار” و اعتبارنامه NordVPN را وارد کنید.
 12. بزن به “وصل کنید” را فشار دهید و از استفاده از NordVPN برای Mac لذت ببرید.

NordVPN برای سؤالات متداول Mac

هنگام استفاده از NordVPN برای Mac ، بسیاری از کاربران ممکن است در مورد برنامه با سؤالاتی مواجه شوند. BestVPN.co لیست کلیه سؤالات متداول ما در مورد Mac Client پرسیده می شود.

بهترین VPN رایگان برای مک چیست؟?

پس از انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق روی ارائه دهندگان 80+ که شامل سرویس های VPN freemium است ، به راحتی می توان گفت که در حال حاضر رتبه های TunnelBear ، Windscrib و Speedify به عنوان محبوب ترین برای مک شناخته شده اند. اگرچه مجبورید با محدودیت های سختگیرانه داده روبرو شوید ، استفاده از چنین VPN لزوماً برای انسداد وب سایتهای محدود جغرافیایی برای دسترسی به محتوای محلی شده بد نیست. NordVPN 7 روز آزمایشی رایگان را با جزئیات بخوانید.

چگونه NordVPN را از Mac خود حذف کنم?

حذف NordVPN از دستگاه Mac شما به هیچ دانش علمی موشکی احتیاج ندارد. شما باید همان روش را برای حذف سایر برنامه های شخص ثالث پیروی کنید. به سادگی به “یاب” منو و حرکت به “برنامه های کاربردی”. سپس برنامه ای را که می خواهید حذف کنید با پرتاب کردن آن در سطل زباله یا کلیک راست و انتخاب آن انتخاب کنید “انتقال به سطل زباله” گزینه. برای تکمیل مراحل ، سطل زباله را خالی کنید!

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

ما امیدواریم که راهنمای ما به شما کمک کند تا کاربران به همراه فرآیند تنظیم آن در دستگاه های مک ، نظر بی طرفانه را در مورد برنامه NordVPN دریافت کنند ، تا بتوانید از بالاترین سطح ناشناس بودن / حریم خصوصی آنلاین لذت ببرید. صرف نظر از این ، اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، در اظهار نظر زیر دریغ نکنید. احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن راهنما با دیگران ، که به محافظت حداکثر در سیستم عاملهای Mac خود نیز نیاز دارند!