Surfshark در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

Surfshark در مقابل PIA

جایی که Surfshark نمایانگر نسل جدیدی از خدمات VPN است ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) مسافتی با آن فاصله داشته و برای بسیاری از آنها به عنوان یک انتخاب محبوب شناخته شده است..

آیا می خواهید انتخاب بهتری بین این دو تعیین کنید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. این تحلیل عمیق Surfshark در مقابل PIA را بررسی کنید.

Contents

نکات برجسته

سورفشارک PIA
 1. 1040+ سرورها در 61+ کشورها
 2. IP های دینامیکی / استاتیک موجود است
 3. اتصالات همزمان نامحدود
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 3300+ سرور در 30 کشور
 2. رمزگذاری بیت AES-256
 3. 10 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

قیمت گذاری و تخفیف

سورفشارک PIA
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 6 ماه
2 سال 1 سال
پیشنهاد ویژه 83٪ تخفیف در یک برنامه 24 ماهه 67٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 11.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 1.99 دلار 3.33 دلار
قیمت یک ساله 71.88 دلار 39.95 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 7 روز

PIA و Surfshark هر دو سرویس VPN مناسب با بودجه هستند که برای پول کمتری ارزش خوبی را ارائه می دهند. برای شروع ، شما باید سه قسمت در اشتراک داشته باشید.

برنامه ماهانه PIA 10،95 دلار برای شما هزینه دارد ، در حالی که همین کار برای Surfshark شما 11.95 دلار هزینه دارد. به همین ترتیب ، PIA تمایل دارد که ارزانترین گزینه برای اشتراک های ماهانه باشد.

سایر رده های موجود در مورد PIA شامل 6 ماه و یک برنامه 1 ساله است. برنامه 6 ماهه شما را به 5.99 دلار در هر ماه بازپرداخت می کند ، و یک بار به ارزش 35.95 دلار صورت می گیرد.

در همین حال ، این برنامه 1 ساله با قیمت 3.33 دلار در ماه در دسترس است و 67٪ تخفیف به شما می دهد. بنابراین ، کاربران فقط برای 12 ماه حداقل 39.95 دلار پرداخت می کنند.

از طرف دیگر Surfshark برنامه 6 ماهه را ارائه نمی دهد. پس از ماهانه ، آنها دسترسی به اشتراکات 1 ساله و 2 ساله را در اختیار کاربران قرار می دهند.

برنامه 1 ساله 50٪ تخفیف در قیمت گذاری اصلی به شما می دهد. شما 5.99 دلار در هر ماه پرداخت می کنید که برای 12 ماه به 71.88 دلار می رسد. این در مقایسه با PIA بسیار گران است.

با این حال ، Surfshark با ارائه تخفیف 83٪ در برنامه 2 ساله ، آن را تأمین می کند. برای دسترسی 24 ماهه ، شما حداقل 47.76 دلار پرداخت می کنید!

در مورد بازپرداخت ، PIA فقط ضمانت 7 روزه را ارائه می دهد. در همین حال ، Surfshark برای دریافت بازپرداخت مدت زمان طولانی تری از 30 روز را ارائه می دهد.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای Surfshark: صرفه جویی 83٪ در ویژه 2 ساله

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PIA: 67٪ تخفیف را در یک برنامه 1 ساله دریافت کنید

امکانات

سورفشارک PIA
اتصالات همزمان نامحدود 10
برنامه های سیستم عامل Windows، MacOS، Linux، Android، iOS، Amazon Fire TV Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم ، روتر و لینوکس بعضی از روترها
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) نه
اضافی اضافی پشتیبانی Shadowsocks ، Hacklock ، Blindsearch ، حالت NoBorders ، TrustDNS مسدود کننده پروکسی و تبلیغ / ردیاب SOCKS5

Surfshark و PIA هم عملکردهای خوبی در دستگاههای مختلف دارند. با هر ارائه دهنده ، برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها / دستگاه های محبوب دارید.

این موارد شامل Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux ، Google Chrome ، Mozilla Firefox و حتی TV TV است. همچنین پشتیبانی از روتر تلویزیون های اپل را دریافت می کنید.

ناگفته نماند ، حتی می توانید برنامه هایی را پیدا کنید که با Xbox One کار می کنند ، و Nintendo Switch که بسیار مفید است ، کمترین چیزی را برای مخاطبان گیمر می گوید!

با توجه به ارتباطات همزمان ، PIA امکان ایجاد 10 چند ورود را فراهم می کند ، در حالی که Surfshark مایل اضافی را طی می کند..

این کاربر به چندین ورود نامحدود و ویژگی هایی مانند پشتیبانی Shadowsocks برای چین ، هک قفل برای محافظت در برابر سرقت هویت و حالت NoBorder برای دسترسی به سرورهای مبهم.

  NordVPN در مقابل Surfshark

PIA ، از طرف دیگر ، در راه ویژگی ها چیز زیادی ارائه نمی دهد. برنامه های آنها نیز از دست رفته مهم نیست “تقسیم تونل” فن آوری!

انسداد قابلیت ها

سورفشارک PIA
نتفلیکس آره نه
هولو آره آره
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

از نظر رفع انسداد ، من قابلیت های استثنایی از Surfshark دریافت کردم. متأسفانه ، PIA نتوانست محدودیت های جغرافیایی و ممنوعیت های VPN را به راحتی دور بزند.

ارائه دهنده در ارائه عملکرد مداوم در چندین سرویس پخش جریانی شکست خورد. به همین ترتیب ، ممکن است بهترین گزینه برای رفع انسداد نباشد.

شما عملکرد بهتری از Surfshark دریافت می کنید ، که با موفقیت Netblix ، iPlayer BBC ، Amazon Prime ، Hulu ، Voot ، Hotstar و حتی دیزنی پلاس را مسدود می کنید..

من با ارائه دهنده هیچ مشکلی برای خرابی ندارم ، جریان حتی با کیفیت Ultra HD هموار بود و من آن را دریافت نکردم “خطای شناسایی پروکسی / VPN” در همه وب سایتهای فوق.

چین

شهروندان چینی همیشه به دنبال خدماتی هستند که به کاربران اجازه می دهد تا در داخل کشور از حالت انسداد خارج شوند یا به محتوای محلی از چین در سایر نقاط جهان دسترسی پیدا کنند.

“فایروال عالی” فناوریهای مختلفی مانند سرویس های VPN blackholing ، مسمومیت با DNS ، ربودن DNS و فیلتر IP را تصویب می کند که این امر کار را دشوار می کند.

در آنجا که PIA نتوانسته انگیزه ای برای هر یک از مخاطبان فراهم کند ، Surfshark تمایل دارد که بسیار چشمگیر باشد. مخصوصاً برای کسانی که در کشور ساکن هستند.

این وب سایت یک آینه چینی را ارائه می دهد که به افراد امکان می دهد برنامه های خود را بارگیری و نصب کنند. در همان زمان ، آن را ارائه می دهد “بدون مرز” حالت.

این حالت سورسفارک را فعال می کند’سرورهای مبهم که تبدیل ترافیک VPN به ترافیک منظم HTTP برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در چین.

با این حال ، پشتیبانی از کسانی که به دنبال خرید VPN به چین هستند ، مانند PureVPN که 12 سرور اختصاصی چینی را برای دسترسی به محتوای محلی ارائه می دهد.

کاربران چین می توانند Surfshark را از صفحه اختصاصی چینی خود اینجا بارگیری کنند: https://shark-cn.com/

رابط و رابط

سورفشارک PIA
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

از نظر رابط ، Surfshark’برنامه های s به طرز حیرت انگیزی کاربر پسند و شهودی هستند. برنامه های دسک تاپ دارای یک طراحی جمع و جور هستند که درک بسیار ساده ای دارند.

شما یک فهرست انتخاب مکان دارید و دکمه اتصال بلافاصله پس از باز کردن برنامه قابل مشاهده است. این به کاربران اجازه می دهد تا از اتصال فوری به سرور VPN بهره ببرند.

برای تنظیمات ، به سادگی روی آن کلیک کنید “دنده” آیکون. این گزینه به شما امکان می دهد پروتکل ها و رمزگذاری ها را تغییر دهید ، به همراه سایر عملکردهای برنامه.

برنامه های تلفن همراه به همان اندازه کاربر پسند هستند و دارای همان طراحی و ظاهر هستند اما برای صفحه نمایش کوچکتر بهینه شده اند. IP های اختصاصی نیز به طور مستقیم از داخل برنامه قابل دسترسی هستند.

حالت جریان Surfshark

PIA’از طرف دیگر برنامه های s دارای ظاهر و طراحی گسترده تری هستند که نیاز به کار در UI کلی دارند ، زیرا این امر بسیار پیچیده می شود.

روی دسک تاپ ، برنامه خود را پنهان می کند دومی که دکمه به حداقل رساندن زده اید. این بدان معناست که ، هر بار که بخواهید کاری انجام دهید ، باید مرتباً برنامه را مجدداً باز کنید.

این می تواند برای کسانی که سعی می کنند مراحل یک راهنمای تنظیمات / راه اندازی را دنبال کنند ، کاملاً ناراحت کننده باشد. البته افراد فنی و حرفه ای مشکلی برای انجام کار نخواهند داشت.

برنامه های تلفن همراه هرچند به زیبایی طراحی شده اند و تمایل دارند عاری از اختلال باشند. همه گزینه ها به طور مرتب ذکر شده اند و اتصال چند ثانیه طول نمی کشد ، که بسیار قابل توجه است.

  PureVPN در مقابل NordVPN

برنامه PIA Windows

Severs و Performance

سورفشارک PIA
کشورهای سرور 61 30
تعداد کل سرورها 1،040+ 3،300

Surfshark و PIA هم زیرساختهای خوبی در شبکه دارند. سابق دارای 6140 سرور در 61 کشور است ، در حالی که PIA از 3،300 سرور در 30 کشور پشتیبانی می کند.

گرچه تعداد سرورهای Surfshark کمتر از PIA است. این امر با افزودن موارد بیشتر در راه کشورهایی که پشتیبانی می شوند ، این کار را می کند و این بسیار مفید است.

دلیل این امر این است که اکثر کاربران در انتخاب سرورهای موجود ، تنوع می خواهند. اگرچه PIA از 30 کشور پشتیبانی می کند ، اما تعداد آنها بسیار کمتر است.

به همین ترتیب ، Surfshark برای جلوگیری از مشکلات سرعت و عملکرد ، باید تعداد سرورهای خود را به روز کند ، زیرا کاربران بیشتری در محصولات خود مشترک هستند.

سرعت

سورفشارک PIA
از دست دادن سرعت 12٪ 25٪

برای درک بهتر در مورد عملکرد ، من تجزیه و تحلیل سرعت را در هر دو مورد انجام دادم: PIA و Surfshark. این مورد نیاز به آزمایش 5 سرور مختلف از هر ارائه دهنده دارد.

كشورهاي منتخب شامل آمريكا ، انگلستان ، فرانسه ، استراليا و كانادا بودند. تمام آزمایشات بر روی اتصال 100 مگابیت بر ثانیه من انجام شد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

در تست های سرعت برهنه ، Surfshark موفق شد بارگیری و بارگیری را به طور متوسط ​​88 مگابیت بر ثانیه انجام دهد ، که نشانگر افت سرعت 12٪ است.

از طرف دیگر ، PIA با کاهش 25 درصدی در کاهش سرعت ، تلفات بیشتری داشت و سرعت متوسط ​​75 مگابیت بر ثانیه را ضبط کرد.

امنیت

سورفشارک PIA
پروتکل های VPN L2TP، IPSec، IKEv2، Shadowsocks، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-128 ، AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-2048  RSA-4096
فناوری پنهانکاری سایه بان هیچ یک
امنیت برنامه Kill Switch ، Wi-Fi ، DNS / WebRTC / IP Leak Protection Kill Switch و حفاظت از نشت DNS / WebRTC / IP
وضعیت DNS TrustDNS DNS خصوصی

Surfshark یک طرفدار بزرگ پروتکل OpenVPN است و از آن به عنوان استفاده می کند “پیش فرض” در همه دستگاه های آن به استثنای iOS. کاربران می توانند در صورت لزوم بین UDP و TCP جابجا شوند.

برای رمزگذاری ، از رمزهای AES-256-GCM استفاده می کند ، بنابراین هیچ احراز هویت اضافی در کانال داده ارائه نمی شود.

برای کانال کنترل ، Surfshark از رمزنگاری AES-256-GCM با تبادل کلید TLS امن با استفاده از RSA-2048 استفاده می کند. رازداری کامل رو به جلو توسط تبادل کلید ECDH- (384؟) ارائه شده است.

PIA ، از طرف دیگر ، از همان تعداد پروتکل ها پشتیبانی می کند. به عنوان پیش فرض ، از OpenVPN در همه دستگاه ها به استثنای iOS و MacOS که از پروتکل IKEv2 استفاده می کند نیز استفاده می کند.

برای کانال کنترل ، PIA از رمزنگاری های مشابه و تأیید هویت استفاده می کند ، با درج SHA384 برای احراز هویت. رازداری کامل Forward Forward (PFE) از طریق ECDHE + ECDSA در دسترس است.

آزمایش نشت

برای اطمینان از امنیت شدید هر دو ارائه دهنده ، من یک تست نشت را انجام دادم. این فرایند با استفاده از 6 ابزار متنوع برای شناسایی آدرس WebRTC / DNS / IP انجام می شود:

WebRTC و HTTP درخواست نشت:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS Leaks:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

با کمال تعجب ، PIA و Surfshark هم تست ها را با رنگ های پرنده گذراندند و همه اطلاعات مهم را که شخصاً شناسایی می شوند ، ناشناس می کنند و شما را محافظت می کنند 24/7!

حریم خصوصی

سورفشارک PIA
مرکز فرماندهی جزایر ویرجین انگلیس ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple، ZCaas، Ehterum، Litecoin، Bitcoin 32 ارز رمزنگاری

Surfshark که در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده است ، برتری بیشتری نسبت به سایر ارائه دهندگان دارد. BVI هیچ قانونی برای نظارت بر انبوه یا قوانین نگهداری اطلاعات وضع نمی کند.

علی رغم اینکه بخشی از سلطنت بریتانیا است ، BVI یک صلاحیت مستقل است ، که قوانین خود را دنبال می کند که از حریم شخصی و امنیت کاربران حمایت می کند..

  NordVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

PIA ، از طرف دیگر ، دفتر مرکزی خود در ایالات متحده را دارد که عضو موسس اتحاد پنج / نود / چهارده چشم است.

بنابراین ، آن را در به اشتراک گذاری اطلاعات منعقد می کند و قوانینی را برای حفظ اطلاعات اجباری وضع می کند که باید توسط ارائه دهندگان ارتباط از راه دور ، اینترنت و VPN نیز دنبال شود..

در هر زمان ، دولت می تواند دستورالعمل gag را بهمراه احضاریه صادر كند كه همکاری با هرگونه درخواست ورود را ضروری می سازد.

پیکربندی

سورفشارک PIA
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک 6+ مکان هیچ یک
DDoS Protection آره آره
فایروال NAT آره آره

در جایی که Surfshark زیرساختهای شبکه اشتراکی / استاتیک را اتخاذ می کند ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) از ساختار اختصاصی آدرس اختصاصی پیروی می کند.

این مسئله با توجه به اینکه IP های ایستا برای دسترسی به اطلاعات حساس بانکی یا دسترسی به شبکه خانگی خانگی در کشورهای مختلف ضروری است ، بسیار مشکل ساز است.

خوشبختانه ، Surfshark IP های اختصاصی را به عنوان یک افزودنی ارائه می دهد. اگرچه باید هزینه اضافی بپردازید ، اما 6+ مکان برای اتصال فوری در دسترس دارید.

خدمات مشتری

سورفشارک PIA
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 25 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

با هر کدام از ارائه دهندگان ، گزینه های مختلفی برای پشتیبانی دارید. این موارد شامل پشتیبانی بلیط ، ایمیل و چت زنده به همراه بخش دانش پایه و سؤالات متداول قابل جستجو است.

همه گزینه ها بسیار خوب کار می کنند و زمان پاسخگویی در هر دو گفتگوی زنده VPN کاملاً چشمگیر است. فقط چند ثانیه طول کشید تا به سؤالات فنی پاسخ دهید.

من حتی درمورد پاسخگویی از هر ارائه دهنده در زمینه پشتیبانی ایمیل ، آزمایشی را انجام دادم. این فرایند شامل ارسال هر دو ارائه دهنده چهار سؤال از طریق ایمیل بود. آمار هر VPN را در زیر مشاهده کنید:

سورفشارک

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا Surfshark با Netflix کار می کند? 20 دقیقه 1 آره
آیا Surfshark برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا Surfshark در چین فعالیت می کند? 30 دقیقه 1 آره
نحوه فعال کردن انسداد? 20 دقیقه 1 آره

PIA

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
چرا PIA در یک کشور پنج چشم واقع شده است? 1 ساعت 1 آره
آیا دسترسی به اینترنت خصوصی گزارشات را حفظ می کند? 45 دقیقه 1 آره
آیا دسترسی به اینترنت خصوصی با Netflix کار می کند? 50 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم از دسترسی به اینترنت خصوصی بازپرداخت دریافت کنم? 44 دقیقه 1 آره

برنده: Surfshark

Surfshark برنده است

بدون شک ، Surfshark به دلیل بهتر بودن در رفع انسداد سیستم عاملهای جریان ، کار در چین و ارائه IP های اختصاصی ، این مقایسه را بدست می آورد ، همه در عین حال که بسیار با بودجه مناسب است..

PIA نیز خدمات خوبی است ، اما پیشرفت های لازم در چندین زمینه وجود دارد. لازم به ذکر نیست ، ارائه دهنده در یک حوزه قضایی مخاطره آمیز مستقر است ، که هدف اصلی اعمال حریم خصوصی را از بین می برد!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me