NordVPN در مقابل Surfshark

جایی که Surfshark نماینده نسل جدید خدمات برتر VPN است ، NordVPN یک اسب بخار قدیمی است که مردم از سنین طولانی به آن اعتماد کرده اند..

در زیر من هر دو ارائه دهنده را در برابر یکدیگر گود زده ام و آنها را در چندین عامل مرتبط با VPN ارزیابی کردم تا دریابم که کدام یک پیروز است.

Contents

نکات برجسته

NordVPN سورفشارک
 1. 5،200+ سرور در 58 کشور
 2. رمزگذاری AES-256-CBC
 3. 6 اتصال همزمان
 4. همه بسترهای نرم افزاری را مسدود می کند
 5. حسابرسی بدون خط مشی
 1. 1040+ سرور در 61+ کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. اتصالات همزمان نامحدود
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

قیمت گذاری و تخفیف

NordVPN سورفشارک
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 1 سال
2 سال 2 سال
3 سال
پیشنهاد ویژه 70٪ تخفیف در یک برنامه 3 ساله 84٪ تخفیف در یک برنامه 25 ماهه
بالاترین قیمت در هر ماه 11.95 دلار 11.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 3.49 دلار 1.91 دلار
قیمت یک ساله $ 83.88 71.88 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 30 روز

اگر درمورد قیمت گذاری صحبت کنیم ، Surfshark با وجود شروع کردن با همان قیمت های ماهانه ، گزینه ارزانتری در بین این دو است. اگر برای یک برنامه ماهانه مراجعه کنید ، باید با Surfshark و NordVPN 11.95 دلار پرداخت کنید.

با این حال ، همچنان که ما به انتخاب برنامه های طولانی تر ادامه می دهیم ، قیمت گذاری کاهش می یابد. جایی که NordVPN در یک برنامه 1 ساله با قیمت 6.99 دلار شروع می کند ، و در کل $ 83.88 ، Surfshark با قیمت 5.99 دلار در دسترس است و به صورت 71.88 دلار در سال صورت می گیرد..

NordVPN مانند برنامه 2 ساله و 3 ساله در مقایسه با Surfshark ، ردیف های بیشتری را ارائه می دهد. در همین حال ، دومی فقط به پیشنهاد یک برنامه 2 ساله می رود ، که هنوز هم کاملاً منطقی است.

اگر می خواهید بهترین کیفیت را از NordVPN بدست آورید ، برای معامله 3 ساله آنها بروید که هزینه های ماهانه را به 3.49 دلار کاهش می دهد. از طرف دیگر ، Surfshark’بهترین پیشنهاد برای برنامه 2 ساله آنها است که با حداقل 1.91 دلار در ماه شروع می شود.

در مورد آزمایش های رایگان ، هر دو NordVPN و Surfshark از دسترسی آن صرف نظر کرده اند. با این وجود ، در صورت رضایت از خدمات ، با هر کدام از خدمات ، 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس خواهید بود.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای NordVPN: 70٪ تخفیف در برنامه 3 ساله

دریافت این بهترین پیشنهاد برای Surfshark: در موارد ویژه 2 ساله خود 84٪ صرفه جویی کنید

امکانات

NordVPN سورفشارک
اتصالات همزمان 6 نامحدود
برنامه های سیستم عامل Windows، MacOS، Linux، Android، iOS، Amazon Fire TV Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux ، Kodi و Fire TV
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم ، روتر و لینوکس روترها ، تنظیم بالا جعبه ها و لینوکس
تقسیم تونل در دسترس نیست بله (همه برنامه ها)
اضافی اضافی برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ، CyberSec ، DoubleVPN ، SmartPlay پشتیبانی Shadowsocks ، Hacklock ، Blindsearch ، حالت NoBorders ، TrustDNS

برای ویژگی ها ، هر دو NordVPN و Surfshark تمایل دارند که بسیار ابتکاری باشند و مجموعه ای از ابزارها و فناوری های خاص خود را برای ارائه حداکثر محافظت آنلاین و حفظ حریم خصوصی کاربران ارائه دهند..

هر دو VPN برنامه های بومی را برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS ، Apple TV و یک برنامه روتر از پیش تنظیم شده ارائه می دهند. اگرچه افزودنی اختصاصی nolist برای Kodi وجود دارد ، می توانید VPN آنها را در تلویزیون های آتش نیز دریافت کنید.

NordVPN و Surfshark همچنین افزونه های مرورگر را برای Google Chrome و Mozilla Firefox ارائه می دهند. اگر هر دو را با هم مقایسه کنیم ، من’d می گویند Surfshark امنیت و اتصال بهتری را در هر دو سیستم عامل ارائه می دهد.

با NordVPN ، به ابزارهایی مانند CyberSec دسترسی پیدا می کنید (بلافاصله وب سایت های مشکوک را مسدود می کنید) ، DoubleVPN (به دو سرور مختلف VPN متصل می شوید) و SmartPlay (رفع انسداد فوری و پخش جریان در VoD).

Surfshark ، از طرف دیگر ، مشوقهای بیشتری را با پشتیبانی Shadowsocks ، ویژگی Hacklock (ابزار نشت داده ها برای محافظت در برابر سرقت هویت) ، BlindSearch ، یک حالت NoBorder (برای دسترسی به چین) و موارد دیگر ارائه می دهد..

  PureVPN در مقابل NordVPN

انسداد قابلیت ها

NordVPN سورفشارک
نتفلیکس آره آره
هولو آره آره
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون آره آره
iPlayer بی بی سی آره آره
ABS آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

از نظر انسداد ، NordVPN و Surfshark هر دو کاملاً فعال و قابل اعتماد هستند. آنها با موفقیت می توانند محدودیت های محتوا ، ممنوعیت های VPN و محدودیت های جغرافیایی در سرویس های مختلف Video-on-Demand (VoDs) را دور بزنند.

اینها شامل سیستم عاملهای جریان مانند Netflix ، iPlayer بی بی سی ، آمازون پرایم ، هولو و حتی دیزنی پلاس است. این روند در هر دو VPN نیز بسیار ساده است و نیازی به علم موشکی ندارد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید نسخه Netflix را از حالت انسداد خارج کنید ، کافی است از طریق هر مشتری VPN به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید تا با فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود به کتابخانه کامل محتوای دسترسی پیدا کنید..

چین

NordVPN یک سایت تغییر مسیر برای چین دارد ، اما مسئله اصلی که کاربران با این سرویس در چین روبرو می شوند این است که’گاهی جواب می دهم شما برنده شد’برای مدت طولانی قادر به دسترسی به هر چیزی خواهید بود.

Surfshark هنگام ارائه خدمات به عنوان VPN برای چین از قدرت و پاسخگویی بیشتری برخوردار است. هیچ مسئله مهمی از این VPN در هنگام دور زدن فایروال بزرگ و سرویس های رفع انسداد در چین وجود ندارد.

Surfshark یک VPN بسیار مناسب تر برای چین است ، زیرا سرورهای آن قادر به انسداد بسیاری از وب سایت ها در داخل چین هستند ، به این معنی که آنها بسیار خوب پاسخ می دهند و مشکلات مربوط به خرابی را ایجاد نمی کنند..

کاربران چین می توانند Surfshark را از صفحه اختصاصی چینی خود اینجا بارگیری کنند: https://shark-cn.com/

کاربران چین می توانند NordVPN را از صفحه اختصاصی چینی خود در اینجا بارگیری کنند: http://nord-for-zh.com/

تورنت

NordVPN به دلیل تعداد بیشتر سرورها از شلوغی رنج نمی برد بنابراین به دلیل تضمین بسیار بهتر نزدیکی سرور سرعت بیشتری دارد. همچنین این نرم افزار Torrenting را به صورت رایگان و فوق العاده منتشر می کند.

Surfshark فعالیت P2P را روی سرورهای خود امکان پذیر می کند و از نشتی رنج نمی برد. تنها مشکل این است که به دلیل محدود بودن تعداد سرورها ، برخی از کاربران ممکن است با سرعت ضعیف در برخی شبکه ها روبرو شوند.

رابط و رابط

NordVPN سورفشارک
جادوگر تنظیم خودکار Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux, Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV
انتخاب محل اصلی مبتنی بر نقشه مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

با NordVPN ، برنامه هایی برای تأمین امنیت همه دستگاه های خود مانند Windows ، Mac و iPhone را خواهید داشت. ارائه دهنده حتی از طریق راهنماهای اختصاصی راه اندازی ، پشتیبانی ذاتی از روترها را گسترش می دهد.

همچنین یک پرونده .apk برای کسانی که می خواهند VPN را به صورت دستی تنظیم کنید ، در Android نصب شده است. برنامه Firestick نیز برای پخش جاهای دیدنی وجود دارد. در کل ، سازگاری ارائه شده توسط NordVPN باورنکردنی است.

بهترین قسمت از همه: NordVPN’برنامه های پایدار هستند و آنها اهدا نمی کنند’اصلاً تصادف کنید اما رابط کاربری آنها کمی clunky است. زمان اتصال خوب است اما عالی نیست. برنامه های آن از UI / UX خوب استفاده می کنند اما عادت می کنند که مدتی طول بکشد.

رابط NordVPN

سورفشارک’برنامه های s به صورت مینیمالیستی ساخته شده اند که آنها را بسیار کاربر پسند می کند. برنامه’رابط کاربری گرافیکی بسیار ویژه و معماری است ، بنابراین شما برنده شوید’مشکلات بزرگی در هنگام گشت و گذار دارید.

برنامه ها نیز پایدار هستند. زمان پاسخگویی به یک سرور در حال حاضر حدود 10 ثانیه است که بسیار بهتر از NordVPN است. اتصال به سرورهای مختلف طول نمی کشد.

می توانیم فرض کنیم Surfshark NordVPN است’برابر است ، اما این’این مورد نیست سابق ثابت می کند که از لحاظ قدرت سازگاری و سهولت کاربر در اکثر سیستم عامل ها بهتر است.

حالت جریان Surfshark

Severs و Performance

NordVPN سورفشارک
کشورهای سرور 58 61
تعداد کل سرورها 5،200+ 1،040
از دست دادن سرعت  19.2٪ 10.1٪

NordVPN در حال حاضر یک شبکه سرور متشکل از 5200 + سرور در 58 کشور جهان دارد. این تک دستی به NordVPN اجازه می دهد تا تجربه بسیار بهتری را در سطح جهانی نسبت به سایر VPN ها ، از جمله Surfshark به کاربران ارائه دهد..

  ExpressVPN در مقابل PureVPN

تعداد زیادی از سرورها به معنی جمع شدن کمتر هستند ، زیرا بار کاربر به طور مساوی توزیع می شود. از آنجا که سرورها در 60 کشور جهان در دسترس هستند ، اکثر آنها می توانند یکی را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنند ، در نتیجه شانس تجربه تاخیر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

Surfshark قبلاً 800+ سرور در 50+ کشور داشت. با این وجود ، تا پایان سال 2023 ، آنها این لیست را در بیش از 1040 سرور در 61 کشور در سراسر جهان گسترش داده اند ، که همه اینها سرعت بسیار خوبی دارند و قابلیت های رفع انسداد را دارند.

امنیت

NordVPN سورفشارک
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، OpenVPN L2TP، IPSec، IKEv2، Shadowsocks، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-2048 RSA-2048
فناوری پنهانکاری آبفروکسی سایه بان
حفاظت اضافی مسیرهای دوقلله ای و پیاز بیش از VPN CleanWeb ، Multihop ، Whitelister
امنیت برنامه Kill Switch ، Wi-Fi ، DNS / WebRTC / IP Leak Protection Kill Switch و حفاظت از نشت DNS / WebRTC / IP
وضعیت DNS PrivateDNS TrustDNS

NordVPN از کلیه پروتکل های به روز شده ، از جمله IKEV2 ، L2TP و OpenVPN استاندارد صنعت پشتیبانی می کند. از کانالهای AES-256-CBC با HMAc SHA256 در کانال داده استفاده می کند.

برای کانال کنترل خود ، NordVPN با درج RSA-2048 از همان رمزگذاری و احراز هویت فوق استفاده می کند. پنهان کاری کامل Forward Forward (PFS) با استفاده از تبادل کلید DHE-4096 قوی تنظیم شده است.

در عوض ، برنامه های تلفن همراه آنها ، به ویژه iOS ، از IKEv2 با رمزگذاری AES-256-GCM و تأیید هویت داده HMAC SHA2-384 استفاده می کنند. PFE توسط صرافی DHE-3075 ارائه می شود.

از طرف دیگر Surfshark یکی از طرفداران بزرگ پروتکل IKEv2 است و از آن به عنوان استفاده می کند “پیش فرض” در تمام دستگاههای آن با این وجود کاربران گزینه پیکربندی OpenVPN در همه سیستم عامل ها را دارند.

این برنامه از رمزنگاری AES-256-GCM استفاده می کند ، بنابراین هیچگونه احراز هویت اضافی در کانال داده ارائه نمی شود. برای کانال کنترل ، Surfshark از رمزنگاری AES-256-GCM با تبادل کلید TLS امن با استفاده از RSA-2048 استفاده می کند.

رازداری کامل رو به جلو توسط یک تبادل کلید ECDH- (384؟) ارائه شده است. اگرچه در مورد امنیت در کل صحبت می کنیم ، مطمئناً Surfshark تمایل به قوی تر شدن دارد. برخلاف NordVPN که اخیراً هک شده است ، Surf همچنان از چنین آسیب پذیری هایی مصون است.

حریم خصوصی

NordVPN سورفشارک
مرکز فرماندهی پاناما جزایر ویرجین انگلیس
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple، ZCaas، Ehterum، Litecoin، Bitcoin ارزهای مختلف Crpytocur ارز

NordVPN در پاناما ، کشوری واقع شده است که هیچ قانون نگهداری داده ندارد. پاناما حتی جزئی از اتحاد اشتراک داده نیست. بنابراین NordVPN’دفتر مرکزی در یک منطقه امن واقع شده است.

NordVPN همچنین نمی کند’اطلاعات مربوط به اطلاعات حساس کاربر را نگه دارید. هیچ IP ذخیره نشده است ، مرور شما امکان پذیر نیست’وارد سیستم شوید و داده های شما موجود نیست’با هر شخص ثالثی به اشتراک گذاشته اید.

Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است و به اندازه پاناما از امنیت بیشتری برخوردار است. BVI نیز نمی کند’هیچ قانون داده ای اجباری ندارد و هیچ یک از اعضای اتحادیه چشم یا سایر آژانس های به اشتراک گذاری داده عضویت ندارند.

در سورفشارک مسئله اصلی وجود ندارد’سیاست ورود به سیستم یا. ارائه دهنده توانسته است سیاست حفظ حریم خصوصی خود را پاک نگه داشته و از این طریق ، اطمینان حاصل کرده است که کاربران می توانند به عنوان یک سرویس ثبت صفر به آن کورکورانه اعتماد کنند..

پیکربندی

NordVPN سورفشارک
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک اشتراکی / استاتیک
IP استاتیک 40+ مکان 6+ مکان
DDoS Protection آره هیچ یک
فایروال NAT آره آره

برای تنظیمات ، NordVPN و Surfshark از آدرس های IP پویا و ایستا پشتیبانی می کنند. در جاهایی که Nord در راه مکانهای بیشتری ارائه می دهد ، Surfshark ویژگی های امنیتی دیگری را اضافه می کند.

به عنوان مثال ، NordVPN از IP اختصاصی در بیش از 40+ مکان در سراسر جهان پشتیبانی می کند. Surfshark در حال حاضر فقط IP های ایستا را در 6+ مکان در شهرهای مختلف ارائه می دهد.

  ExpressVPN در مقابل IPVanish

IP های اختصاصی به عنوان یک افزودنی در دسترس هستند ، به این معنی که مجبور خواهید بود هزینه اضافی برای آنها بپردازید. با این حال ، این ابزارها فوق العاده مفید هستند به خصوص برای مسافران ، جویبارها ، تورنت ها و غیره.

خدمات مشتری

NordVPN سورفشارک
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 30 دقیقه 25 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

NordVPN’پشتیبانی چت زنده خوب است. زمان پاسخ از یک دقیقه تا پنج دقیقه متغیر است ، که بسیار کند است. اما از آنجا که یک سیستم que وجود دارد ، این زمان ها انتظار می رود.

بزرگترین مشکل من در مورد تیم چت این است که آنها در پاسخ های خود کمی سرد بودند و گاهی اوقات بی پرده بودن ، باعث می شد احساس ناخواسته کنم.

سورفشارک’پشتیبانی مشتری بسیار بهتر از NordVPN است. پاسخ ها سریع می شوند و زمان اجرای پشتیبانی چت برای پاسخ به سؤالی که کمتر از 30 ثانیه است ، نیستند.

هر پرس و جو فنی به تفصیل توسط آنها انجام می شود و آنها به دنبال هر راه حل ممکن برای کمک به شما هستند. مهمتر از این ، اجرای حامی چت مودبانه و استقبال کننده است.

من حتی درمورد پاسخگویی از هر ارائه دهنده در زمینه پشتیبانی ایمیل ، آزمایشی را انجام دادم. این فرایند شامل ارسال هر دو ارائه دهنده چهار سؤال از طریق ایمیل بود. آمار هر VPN را در زیر مشاهده کنید:

NordVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا NordVPN با Netflix کار می کند? 12 دقیقه 1 آره
آیا NordVPN برای تورنتینگ خوب است? 40 دقیقه 1 آره
از چه رمزگذاری NordVPN استفاده می کند? 38 دقیقه 1 آره
چگونه NordVPN را فعال کنید’سرورهای مبهم? 30 دقیقه 1 آره

سورفشارک

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا Surfshark با Netflix کار می کند? 20 دقیقه 1 آره
آیا Surfshark برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا Surfshark در چین فعالیت می کند? 30 دقیقه 1 آره
نحوه فعال کردن انسداد? 24 دقیقه 1 آره

مقایسه های دیگر برای بررسی

 1. PureVPN در مقابل PIA
 2. NordVPN در مقابل PIA
 3. PureVPN در مقابل NordVPN
 4. NordVPN در مقابل ExpressVPN
 5. ExpressVPN در مقابل PureVPN

برنده: Surfshark

Surfshark برنده است

شکی نیست که NordVPN به اندازه Surfshark خوب است. متأسفانه رسوایی اخیر در مورد هک شدن آن باعث شده است که اعتبار و اعتبار خود را از دست بدهد.

به همین دلیل توصیه می کنم گزینه Surfshark را بسیار امن تر و مطمئن تر جستجو کنید ، زیرا هرگز هک نشده است و نه سیاهههای مربوط را ذخیره می کند (تأیید شده و توسط Cure53 حسابرسی شده است).

این سرویس همه جانبه است که همه VoD های معروف را مسدود می کند ، در چین کار می کند و سرعت نهایی را برای تورنت و پخش جریان ارائه می دهد ، همه در عین حال که بسیار مقرون به صرفه است!

Похожие статьи

 • Surfshark در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

  جایی که Surfshark نمایانگر نسل جدیدی از خدمات VPN است ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) مسافتی با آن فاصله داشته و برای بسیاری از آنها به عنوان یک انتخاب محبوب شناخته شده است…..

 • Surfshark Vs IPVanish مقایسه 2023

  اگرچه Surfshark یک سرویس نسبتاً جدید است ، اما به لطف میزبان ویژگی های موجود ، شهرت داشتن یک جانور را در بودجه به وجود آورده است….

 • NordVPN در مقابل ExpressVPN

  کاربران مرتباً در بسیاری از وب سایتهای نقد و بررسی قرار می گیرند که این دو را به عنوان ارائه دهنده های برتر در بازار ذکر می کنند. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو VPN را در برابر هر یک قرار دهید…

 • NordVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  NordVPN و PIA هر دو نام محبوب در بازار VPN هایی هستند که توسط هزاران نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. کدام سرویس از نظر امنیتی بهتر است,…

 • NordVPN vs TunnelBear – که در سال 2023 امن تر است

  هنگام انتخاب بین VPN ، کار ساده ای نیست’سخت امروز ، من قصد دارم به مقایسه دو ارائه دهنده خدمات مشهور VPN ، TunnelBear و…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me