Jak oglądać UFC Live Online

Uwielbiasz UFC? Szukasz sposobów na oglądanie UFC online? W przypadku odpowiedzi twierdzącej wylądowałeś we właściwym miejscu! Aby ci to ułatwić, przedstawiamy ten dedykowany przewodnik dotyczący oglądania UFC bez kabla, który zawiera wszystkie najwyżej oceniane, wysokiej jakości opcje strumieniowego przesyłania online, w tym bezpłatne, do których możesz uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie za pomocą pomoc najlepszego VPN!

Otrzymać! Zestaw! Walka!

Oglądanie wydarzeń sportowych online jest trendem, który zyskuje na popularności na całym świecie, ponieważ pozwala fanom sportu nigdy nie przegapić żadnego z ulubionych meczów, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Korzystając z tego trendu, główni dostawcy sportu oferują teraz wysoki poziom opcji przecinania kabli dla tych dedykowanych użytkowników, którzy chcą oglądać mecze online.

Contents

Jak oglądać UFC Online z różnych kanałów

UFC jest jednym z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń sportowych na świecie, ponieważ zawsze generuje intensywne emocje, oczekiwania i dramaty podczas ich losowań, nieporównywalne z żadną inną ligą na świecie w tej chwili.

Fani z niecierpliwością oczekują teraz na oglądanie walk między ultra-potężnymi bohaterami, które mają miejsce w UFC, ale czy wiesz, że twoje opcje nie są ograniczone do konwencjonalnej telewizji tylko w przypadku oglądania tego niesamowitego losowania lub nawet innych wydarzeń UFC?

Oto najlepsze opcje oglądania UFC online i chociaż większość z nich wymaga wykupienia abonamentu i przepustki do walki, zawarłem nawet bezpłatną usługę przesyłania strumieniowego! Przejrzyj go i wybierz najlepsze dopasowanie zgodnie ze swoimi preferencjami!

1. UFC.TV – Fight Pass i Pay Per View

Marka’Dzięki własnej usłudze przesyłania strumieniowego telewizja UFC jest prawdopodobnie najlepszą opcją do oglądania wszystkich wydarzeń i walk UFC, w tym tej.

UFC oferuje obecnie trzy pakiety do przeglądania swoich walk:

 1. Bilet miesięczny UFC Fight: 9,99 USD
 2. 6-miesięczny karnet UFC Fight: 8,99 USD / miesiąc
 3. Karnet UFC na 12 miesięcy: 7,99 USD / miesiąc

Wszystkie te plany oferują teraz także 7-dniowy bezpłatny okres próbny!

Karnet do walki UFC

Ale poczekaj, czy to możliwe, że ceny karnetu spadną jeszcze bardziej? Tak, zdecydowanie tak jest!

UFC.TV jest usługą z ograniczeniami geograficznymi, jeśli chodzi o ceny, co oznacza, że ​​ceny karnetów różnią się w zależności od regionu.

Najniższa cena za przepustki UFC Fight jest na Filipinach i możesz uzyskać do niej łatwy dostęp, łącząc się z VPN i wybierając serwer na Filipinach!

Wszystkie te ceny są podane w USD:

 1. Bilet miesięczny UFC Fight: 8,47 USD
 2. 6-miesięczny karnet UFC Fight: 7,64 USD / miesiąc
 3. Karnet na 12 miesięcy UFC: 6,78 USD / miesiąc

przełęcz UFC Filipiny

2. DirecTV teraz

bezpośrednia telewizja UFC

DirecTV Now, ceniony dostawca telewizji internetowej i najwyższej jakości usługa do przecinania przewodów, szybko staje się domem dla jednych z najlepszych opcji rozrywki dostępnych online!

DirecTV Now oferuje ponad 330 kanałów w najlepszym miesięcznym planie, dzięki czemu można uzyskać dostęp do szerokiej gamy kanałów, w tym między innymi sportu, rozrywki i wiadomości.

Pamiętaj jednak o dwóch rzeczach, po pierwsze, musisz mieć abonament DirecTV, zanim będziesz mógł kupić ten karnet na UFC w serwisie. Najniższy plan w DirecTV zaczyna się od 34 USD miesięcznie i obejmuje ponad 155 kanałów.

Po drugie, DirecTV Now jest witryną z ograniczeniami geograficznymi i możesz uzyskać do niej dostęp tylko wtedy, gdy korzystasz z usługi VPN, aby połączyć się z serwerem w USA i odblokować go!

3. FuboTV

Innym dostawcą transmisji strumieniowej online, który oferuje dedykowany zasięg UFC, jest FuboTV. Oferując ponad 90 kanałów w swojej usłudze, FuboTV szybko staje się popularną usługą cięcia kabli, jeśli chcesz uzyskać dostęp do wysoce wyselekcjonowanej listy kanałów telewizyjnych online.

FuboTV UFC

Pierwszy miesiąc korzystania z tej usługi będzie kosztował 39,99 USD, podczas gdy będziesz musiał zapłacić 44,99 USD miesięcznie za każdy następny miesiąc.

Jest to jedna z najtańszych opcji przesyłania strumieniowego UFC, więc musisz zdecydowanie się temu przyjrzeć.

Usługa ta jest jednak ograniczona geograficznie i można ją odblokować tylko poza Stanami Zjednoczonymi poprzez wdrożenie potężnej, przyjaznej dla transmisji strumieniowej usługi VPN.

4. Sling TV

Przy prawie takiej samej cenie za przepustkę do walki UFC 229 jak w DirecTV Now, głównym USP SlingTV jest to, że oferuje niskokosztową subskrypcję pod nazwą SlingTV Blue!

  Jak oglądać CNBC Live Online

SlingTV UFC

Cena wejściówki na walkę na SlingTV wynosi 64,99 USD + podatek, a miesięczna subskrypcja usługi SlingBlue kosztuje 25 USD i obejmuje kanały takie jak FS1, FX i Bravo.

Możesz nawet uzyskać dodatki dla kanałów premium, takich jak HBO i usług premium, takich jak CloudDVR Storage, za minimalną cenę już od 5 USD miesięcznie.

Oglądaj UFC za darmo online

Jeśli te płatne usługi wyglądają na nieco z budżetu, możesz wybrać najlepszą darmową opcję oglądania UFC bez kabla, tj. MatchTV.

MatchTV to rosyjska usługa przesyłania strumieniowego, która jest bezpłatna i transmituje na żywo walkę UFC online, ale jakość wideo na niej może nie być świetna w porównaniu do wspomnianych wyżej płatnych stron streamingowych.

Oto jak uzyskać dostęp do MatchTV.ru z dowolnego miejsca na świecie, wdrażając usługę Best VPN:

 1. Zarejestruj się w najlepszej, przyjaznej dla strumieniowania usłudze VPN.
 2. Zapłać za plany cenowe.
 3. Uzyskaj poświadczenia użytkownika za pośrednictwem skrzynki odbiorczej i pobierz aplikację kliencką VPN.
 4. Połącz się z rosyjskim serwerem, a następnie uruchom MatchTV.ru, aby uzyskać bezpłatny dostęp do UFC na żywo w Internecie!

1. Walcz na żywo

Walka UFC na żywo

Fight Live zgromadziło ogromną rzeszę fanów, którzy udostępnili DARMOWE transmisje do najlepszych gier walki na świecie, takich jak UFC, Boxing, WWE, MMA i Bellator. Wystarczy odwiedzić stronę w dniu wydarzenia, aby wyświetlić transmisje na żywo dla UFC.

2. Strumienie olimpijskie

Jak sama nazwa wskazuje, Olympic Streams poświęca się głównie dostarczaniu najnowszych filmów, wydarzeń, wiadomości i programów na żywo podczas corocznych Igrzysk Olimpijskich. Jednak strona obejmuje również słynne wydarzenia PPV, takie jak poprzedni Conor McGregor vs. Floyd Mayweather, a teraz UFC!olympicStreams UFC

3. YouTube UFC

Ponieważ YouTube cieszy się reputacją najwyżej ocenianej firmy udostępniającej wideo na świecie, zawsze możesz spodziewać się transmisji wydarzeń na dedykowanych kanałach wydarzeń. Na przykład tutaj znajduje się link do strony transmisji na żywo UFC, na której można uzyskać pełne pokrycie w dniu wydarzenia.

youtube UFC

4. Rdzeń MMA

Jak sama nazwa wskazuje, witryna poświęcona jest oferowaniu użytkownikom pełnego doświadczenia w zakresie MMA. Tutaj możesz znaleźć aktualizacje dotyczące wszystkich meczów, które wiążą się z walkami w stylu MMA, w tym z wydarzeniami UFC, podczas których zobaczysz bitwę pod Cyborgiem Kunitskaya. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo.

Rdzeń UFC MMA

5. MMA Mania

MMA Mania to kolejna strona poświęcona Mieszanym Sztukom Walki, na której można znaleźć wszystkie aktualizacje dotyczące walk, a także dostęp do PPV ZA DARMO. Wystarczy odwiedzić stronę internetową w dniu imprezy, aby uzyskać pełne pokrycie.

MMA mania UFC

UFC na Firestick

Chociaż są to opcje przesyłania strumieniowego na urządzeniach konwencjonalnych, takich jak urządzenie z systemem Windows lub Android, możesz także oglądać UFC na wszystkich innych urządzeniach i usługach przesyłania strumieniowego, jeśli wiesz, jak to zrobić.

Opowiem ci, jak możesz przesyłać strumieniowo na Amazon Firestick lub urządzeniu FireTV w 3 prostych krokach:

 1. Uzyskaj dostęp do Amazon Prime i kup karnet UFC Fight Pass za jedyne 64,99 USD
 2. Otwórz Amazon Prime na Firestick (aplikacja jest wstępnie zainstalowana na platformie)
 3. Ciesz się UFC!

Jeśli mieszkasz poza USA, upewnij się, że używasz VPN na Firestick, aby połączyć się z serwerem w USA, jeśli chcesz odblokować Amazon Prime.

Jak oglądać UFC na Fire TV Stick Free

Chociaż UFC TV jest oficjalną i płatną opcją oglądania UFC na Firestick, możesz nawet uzyskać dostęp do strumieni UFC za darmo za pośrednictwem MatchTV.ru.

Bez UFC na Firestick

Proces krok po kroku korzystania z medium do przesyłania strumieniowego UFC na Firestick jest następujący:

Zarejestruj się i subskrybuj najlepszą usługę VPN, płacąc za jej plany cenowe. Istnieje wiele sieci VPN, które oferują dedykowane aplikacje dla Firestick, więc nie powinno’to będzie problem

 1. Pobierz i zainstaluj oficjalną aplikację VPN ze sklepu z aplikacjami Firestick.
 2. Połącz się z rosyjskim serwerem i skorzystaj z oficjalnej przeglądarki Amazon Silk Browser, aby odwiedzić MatchTV.ru.
 3. Ciesz się UFC na żywo na Firestick za darmo.
  Jak oglądać 52 Super Bowl 2023 Live Online za pomocą VPN

Jak oglądać UFC na Kodi

Wieloplatformowe oprogramowanie typu open source jest znane użytkownikom korzystającym z usług jako alternatywa dla oglądania ulubionych filmów / programów, telewizji na żywo, sportu, wydarzeń i wielu innych za pośrednictwem dodatków innych firm. Najlepsza opcja oglądania UFC polega na zainstalowaniu dodatku Planet MMA. Nadal możesz dowiedzieć się o strumieniu UFC w naszym obszernym przewodniku na temat oglądania UFC na Kodi.

Aby rozpocząć, wykonaj następujące czynności:

Jak zainstalować dodatek Planet MMA dla UFC!

 1. otwarty Aplikacja Kodi V17 oraz udać się do ustawień przez kliknięcie na “Koło zębate” Ikona.
 2. Wybierz “Menedżer plików” i Kliknij na “Dodaj źródło”.
 3. Wchodzić http://supremacy.org.uk/zip/repo/into w polu adresu URL.
 4. Nazwa źródło mediów “Repremacja supremacji”, i naciśnij
 5. Powrót do menu głównego, Kliknij na “Dodatki”, i następnie  “Pakiet” symbol.
 1. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” i odnaleźć“Repremacja supremacji”.

MMA KODI DODAJ

 1. Podwójne kliknięcie na “repository.supremacy-1.2.zip” i czekać do powiadomienia.
 2. Kliknij na “Zainstaluj z repozytorium” i Wybierz“Zwierzchnictwo”.
 3. Przewiń w dółKliknij na “Dodatki wideo”, odnaleźć“Planeta MMA” i otwórz to.
 4. Trafienie  “zainstalować” przycisk, Wybierz najnowsza wersja Supremacy, a następnie naciśnij
 5. Uruchomić Planet MMA i Kliknijna “Walcz na żywo” aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe UFC!

Jak oglądać UFC Live Online

Jak oglądać UFC na Roku

Aby obejrzeć UFC na Roku, wykonaj następujące czynności:

ROKU UFC

 • Wybierz najlepszą usługę VPN, zainstaluj ją na routerze i połącz z serwerem z Filipin
 • Kup przepustkę walki w niższej cenie
 • Podłącz Roku do urządzenia internetowego z obsługą VPN, najlepiej routera. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym przewodniku po najlepszej sieci VPN dla Roku
 • Dodaj oficjalny kanał UFC do swojego Roku
 • Podaj dane swojego karnetu walki
 • Oglądaj UFC na swoim Roku!

Awarie UFC w Roku

ROKU BLACK OUT

Awarie są jednym z frustrujących doświadczeń podczas walki UFC, ponieważ nie pozwalają ci chwilowo oglądać walki. Cóż, nikt nigdy nie lubi tak nagłych przerw w zasilaniu UFC, zwłaszcza ja, tak jak ja’lubię przegapić choćby minutę akcji!

Jeśli jednak walka jest również nadawana w telewizji na żywo, co jest normą, z niewiadomego powodu albo zarządzanie UFC, albo zarządzanie telewizją nakłada tymczasowe zaciemnienie w walce, w której można usłyszeć dźwięk, ale nie wideo.

A jeśli uważasz, że tak nie jest’Jeśli dotyczysz usług przesyłania strumieniowego online, to po prostu się mylisz, ponieważ dotyczy to wszystkich platform, na których oglądany jest UFC, tj. telewizji na żywo, a także witryn do przesyłania strumieniowego online.

Jak ominąć walki UFC w Roku na zaciemnieniu

Jedynym sposobem na zneutralizowanie tych frustrujących i nagłych przerw w dostawie energii jest najlepsza sieć VPN, która pozwala zmienić lokalizację oglądania na inną lokalizację, w której transmisja na żywo UFC nie jest’t dotyczy zaciemnienia np. jesteś we Francji i następuje przerwa w dostawie prądu, jeśli możesz połączyć się z serwerem w USA, aby przekierować połączenie internetowe przez kraj i ominąć przerwy w dostawie prądu podczas walk UFC na swoim Roku, łatwo!

Jak oglądać UFC na PS4

Właściciele PS4, którzy są alternatywnie wielkimi fanami walk UFC, oto Twój przewodnik, jak oglądać UFC na PS4 na żywo, w tym informacje o kanałach strumieniowych dla UFC na PS4, bezpłatne strumieniowanie dla UFC na PS4 i jak możesz obniżyć cenę walka przechodzi przez Best VPN i wiele więcej!

 • Wybierz przeglądarkę internetową z obszaru zawartości na PS4
 • Wpisz UFC.TV na pasku adresu
 • Zaloguj się przy pomocy Fight Pass
 • Oglądaj na żywo online na PS4

Jak oglądać UFC Live na PS4 za darmo

Karnet UFC to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą oglądać walkę na PS4 w jakości HD, ale dla tych, którzy nie chcą’chcę przegapić walkę tylko dlatego, że przepustka na walkę wyczerpała ich budżet!

Możesz obejrzeć go za darmo na MatchTV.ru, oto jak:

 • Połącz swoje PS4 z połączeniem VPN. Możesz to zrobić, konfigurując VPN na routerze Wi-Fi, a następnie podłączając PS4 za jego pośrednictwem
 • Otwórz przeglądarkę internetową PS4 z obszaru zawartości
 • W pasku adresu wpisz “MatchTV.ru”
 • Ciesz się UFC na żywo online na PS4 za darmo
  Emmys 2023: Jak oglądać 70. nagrody Emmy Awards 2023

Jak oglądać UFC w Kanadzie

Dla fanów kanadyjskich UFC, Fight Network to miejsce, w którym można oglądać UFC w Kanadzie. Najlepszą rzeczą w oglądaniu UFC w Kanadzie jest to, że Fight Network jest dostępna na różnych urządzeniach, takich jak Android, iOS i Roku, umożliwiając w ten sposób wiele możliwości wyboru spośród.

SIEĆ WALKI UFC

Lista kanałów / nadawców UFC

Oficjalnym nadawcą UFC jest BT Sport, sportowy kanał telewizyjny, prowadzony przez BT Group w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Dlatego użytkownicy z dowolnego kraju mogą łatwo oglądać wydarzenie w telewizji kablowej, przełączając kanały na BT Sport. Dla użytkowników, którzy znajdują się w innym miejscu, zapoznaj się z listą kanałów / nadawcy poniżej.

Australia

Fani MMA z Australii mogą z łatwością oglądać UFC i wszystkie niesamowite walki Fox Sports 3, który transmituje prawie wszystkie hitowe wydarzenia na całym świecie.

Rosja

Miłośnicy UFC, którzy mieszkają w Rosji, mogą zmienić kanały na Russia-2 przez VGTRK dla pełnego pokrycia głównej walki i kart podrzędnych.

Chiny

Jak dotąd nie ma żadnych wiadomości o oficjalnym nadawcy zapewniającym transmisje na żywo z UFC w Chinach. Możesz jednak zarejestrować się w PPTV – chińskiej platformie do przesyłania strumieniowego wideo.

Japonia

Dla tych, którzy mieszkają w Japonii, możesz przełączyć swoje kanały na słynne Sieć satelitarna WOWOW za oglądanie wydarzenia UFC na żywo.

Kanada

Kanadyjscy fani MMA mogą z łatwością oglądać wydarzenie UFC na żywo w telewizji kablowej za pośrednictwem słynnego “Sieć walki” kanał, który zapewni nawet transmisje z pokazu podglądu.

Brazylia

Aby obejrzeć transmisję UFC PPV na żywo w telewizji kablowej w Brazylii, widzowie powinni przełączyć swoje kanały na słynną bezpłatną sieć telewizyjną o nazwie “Globo”.

Zjednoczone Królestwo

Przełącz swoje kanały na słynny BT Sports. Aby obejrzeć wydarzenie online, odwiedź ich główną stronę internetową.

Wniosek

To’Powszechnie wiadomo, że sieci VPN można wykorzystywać do omijania ograniczeń geograficznych w większości głównych witryn streamingowych na całym świecie. Ale ponieważ większość z tych witryn do przesyłania strumieniowego, takich jak UFC TV, DirecTV Now, a nawet Amazon Prime itp., Są niezwykle rygorystyczne pod względem ograniczeń geograficznych, nie możesz odblokować tych witryn, chyba że subskrybujesz najlepszą usługę VPN, która nie może po prostu ominąć ograniczeń ale może również zapewnić najlepszą jakość przesyłania strumieniowego.

Dla fanów UFC na całym świecie VPN stają się niezbędne w celu odblokowania stron streamingowych, które oferują ważne wydarzenia UFC!

Jeśli jesteś fanem UFC i lubisz akcję i dramat, które zapewnia Fightenmainent, to najwyższy czas, aby zacząć rozważać zakup subskrypcji Top VPN i upewnić się, że nigdy nie przegapisz żadnego wydarzenia z tej fantastycznej ligi walki.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me