AVG Secure VPN Review 2023: Czy AVG VPN jest dobry?

Jurysdykcja Republika Czeska
Cena £ 79,99 USD rozliczane jednorazowo (abonament roczny)
Serwery 50+
Kłody tak
Szyfrowanie AES-256-CBC
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn
Zgodność Windows, Android, Apple

Bezpieczna sieć VPN jest produktem ubocznym technologii AVG; założona w 1991 r. jako dostawca oprogramowania antywirusowego, przejęta przez Avast w 2016 r. Jest to bezpretensjonalne narzędzie do ochrony prywatności, zajmujące 50. pozycję spośród 180 dostawców BestVPN.co.

Używa 256-bitowego szyfrowania AES i TYLKO hostów 50 serwery w 30 krajach na całym świecie. Niestety przechowuje również dzienniki sesji i połączeń, a aplikacja Windows ma wirusa. Z radością odblokowuje platformy streamingowe, takie jak Netflix US.

Ceny zaczynają się od 6,66 USD / mc. na abonament roczny, a otrzymasz bezpłatną 7-dniową wersję próbną na przetestowanie usługi. NIE POLECAM dostawca dla użytkowników dbających o prywatność, ale radzę wybrać niedrogą i niezawodną alternatywę, Surfshark w cenie 1,99 USD / mc.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj dogłębną recenzję AVG VPN 2023, w której omawiam kwestie bezpieczeństwa, przejrzystości, cen, serwerów, wydajności, kompatybilności i wsparcia:

Liczba serwerów 50+
Jurysdykcja Republika Czeska
Kłody tak
Torrenting tak
Odblokowuje Netflix tak
Cena £ 79,99 USD rozliczane jednorazowo (abonament roczny)
Protokoły OpenVPN & IPSec
Omija chińską zaporę ogniową Nie
Szyfrowanie danych AES-256-CBC
Stronie internetowej https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn

Contents

Analiza AVG VPN’s Bezpieczeństwo

AVG Secure VPN ma swoją siedzibę w Czechach, z dala od Eyes Alliances 5/9/14. Podobnie jak większość krajów UE, lokalizacja ma mniej ograniczeń internetowych.

Działa to na korzyść dostawcy, ponieważ kraj jest nawet łagodny dla tych, którzy uzyskują dostęp do sieci BitTorrent. Sieci VPN nie są zakazane w tym kraju, a prawo zapewnia wolność słowa i prasy.

Rząd oprócz praw szanuje prawa internautów “mowa nienawiści” sprawy zaprzeczające zbrodniom z czasów komunizmu i Holokaustowi. W przeciwnym razie rząd zabrania arbitralnej ingerencji w prywatność.

Nastąpiło oburzenie nową ustawą Ministra Finansów Andreja Babiša. Skupił się na “deanomizacja internetowa” zgodnie z którym każdy użytkownik musiał posiadać “paszport internetowy” aby uzyskać dostęp do cyfrowego świata. Jednak nigdy nie został przekazany z powodu zwykłej dezaprobaty internautów.

W związku z tym internauci korzystają z nieograniczonego internetu w kraju, a bloki nakładają tylko na strony internetowe promujące pedofilię, handel dziećmi, prostytucję dziecięcą i pornografię.

Czy AVG Secure VPN rejestruje Twoje dane??

AVG Secure VPN’s “Zasady rejestrowania i korzystanie” jest dość przejrzysty i prosty. W przeciwieństwie do innych dostawców, ten produkt nie polega na tym, że NIE przechowuje danych VPN.

Oczywiście nie podają dokładnie tego, co “Dane VPN” nagrywają, ale samo twierdzenie, że tak, powinno wystarczyć, aby osoby dbające o prywatność zwracały uwagę na usługę.

Dostawca twierdzi, że zbiera te dane w celach technicznych, oszustwach przeciwko usługom oraz w celu zapobiegania / identyfikowania nadużyć związanych z ich usługami, takich jak naruszenie ich “Umowa użytkownika końcowego”.

Obejmuje to spamowanie, udostępnianie plików lub inne nielegalne działania. Aby dostawca mógł zidentyfikować takie przypadki, będzie śledził odwiedzane witryny.

W związku z tym nie muszą określać, jakie dane są rejestrowane, ale wiemy, że rejestruje dzienniki użytkowania (co jest czerwoną flagą). ja’Zostawię zaufanie do dostawcy z twoimi danymi do ciebie!

AVG Secure VPN Review

Jakiego szyfrowania używa AVG VPN?

Aby zabezpieczyć ruch przychodzący / wychodzący, AVG Secure VPN wykorzystuje wojskowe szyfrowanie AES-256 z uwierzytelnianiem hash HMAC SHA256.

W przypadku kanału sterowania system AVG VPN używa tych samych szyfrów AES-256 z uzgadnianiem RSA-2048. Perfect Forward Secrecy (PFS) zapewnia wymiana kluczy DHE-4096.

Czy system AVG VPN wycieka z twojego adresu WebRTC / DNS / IP??

Aby uzyskać pełny obraz bezpieczeństwa oferowanego przez AVG Secure VPN, przeprowadziłem testy szczelności WebRTC / DNS / IP na trzech różnych stronach internetowych.

Proces obejmował połączenie z różnymi serwerami i sprawdzenie, czy dostawca cierpi na jakiekolwiek problemy z wyciekiem. Wyniki, które widzisz poniżej, pochodzą z moich testów na ich Izraelu, serwerze Petah Tikva.

Test szczelności IP-DNS - połączenie VPN

Idealna prywatność – test szczelności DNS

Jak widać, po sprawdzeniu DNS w Perfect Privacy wyniki pokazują, że adres pochodzi z Izraela za pośrednictwem HQserv Communication Solutions ISP.

Oznacza to, że dostawca skutecznie ukrył mój adres DNS, dzięki czemu moja oficjalna lokalizacja jest nieznana i niewidoczna. Adres IP, do którego mam dostęp; 185.191.205.3

Idealna prywatność - test szczelności DNS AVG Secure VPN

Przecieki przeglądarki – test szczelności WebRTC

Nikt nie chce zarejestrować się u dostawcy, który nie oferuje najbardziej podstawowego aspektu VPN: PRYWATNOŚCI. Jeśli istnieje jakakolwiek szansa, że ​​twój WebRTC przecieka, śmierdzisz tak bardzo.

Na szczęście dla Ciebie, AVG Secure przeszedł test po połączeniu z serwerem Israel. Jak widać, poniższe wyniki pokazują publiczny adres IP i lokalny adres IP z Izraela.

Przecieki przeglądarki - Test szczelności WebRTC AVG Secure VPN

IPLeak.Net – Pełna analiza prywatności

Aby upewnić się, że wyniki, które otrzymaliśmy zarówno dla testów szczelności WebRTC, jak i DNS, były dokładne, postanowiłem przeprowadzić pełną analizę prywatności dostawcy przy użyciu IPLeak.net.

Jeśli spojrzysz na wyniki poniżej, nie zobaczysz żadnych oznak wycieków. Adres IP to adres izraelski, w tym lokalny adres IP.

Serwer DNS jest również taki sam jak ukryty adres IP, co potwierdza, że ​​twoja tożsamość pozostaje bezpieczna podczas korzystania z AVG’Aplikacja VPN.

IPLeak.Net - Pełna analiza prywatności AVG Secure VPN

Sprawdzanie pliku aplikacji: Wykryto 1 wirusa GrayWare

Muszę powiedzieć, że byłem naprawdę rozczarowany odkryciem, że AVG, mimo że jest znanym oprogramowaniem antywirusowym i antymalware, ma wirusa w pliku Secure VPN.exe dla systemu Windows.

Sprawdzanie pliku aplikacji

Test został przeprowadzony na stronie internetowej virustotal.com, gdzie można przesłać plik i poddać go analizie w wielu usługach antywirusowych w celu wykrycia czerwonych znaków.

Gdy aplikacja .exe przeszła 69 kontroli, nie udało się w jednym. Aplikacja jest wyposażona w wirusa GrayWare / Win32.Presenoker. Plik mac .dmg przeszedł wszystkie 55 kontroli.

Sprawdzanie pliku aplikacji

Lokalizacje serwerów AVG VPN

Użytkownicy dostawców AVG Secure VPN z serwerami w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie. Nadal muszą poszerzać swoją ofertę, ale klienci mają możliwość wyboru specjalnych serwerów do P2P / Torrenting i streamingu, z których oba działają płynnie.

Przeprowadziłem również testy prędkości / serwerów w wielu lokalizacjach, aby zidentyfikować serwery typu bare-metal od serwerów wirtualnych (fałszywych). Cały proces zajął mi około godziny, w której przetestowałem około 20 lokalizacji. Chętnie wszystkie serwery znajdowały się dokładnie w reklamowanym miejscu docelowym.

Oferowane serwery AVG Secure VPN

Testy prędkości AVG VPN do przesyłania strumieniowego i pobierania

Średnio AVG zdołał uzyskać stabilną prędkość pobierania 72,83 Mb / s, a prędkość wysyłania 68,63 Mb / s, na podstawie naszych testów przeprowadzonych w 5 różnych lokalizacjach serwerów.

serwer NAS UK Australia Niemcy Francja Średni
Pobieranie 80,23 Mb / s 79,34 Mb / s 58,81 Mb / s 69,98 Mb / s 75,81 Mb / s 72,83 Mb / s
Przekazać plik 77,12 Mb / s 68,97 Mb / s 62,77 Mb / s 72,60 Mb / s 61,72 Mb / s 68,63 Mb / s
Świst 127 ms 180 ms 99 ms 150 ms 109 ms 133 ms

Czy AVG VPN działa z Netflix?

Na szczęście AVG VPN współpracuje z Netflix. W końcu jednym z głównych powodów, dla których warto zainwestować w rozwiązanie VPN, jest obejście ograniczeń geograficznych i treści, narzucanych przez strony internetowe z całego świata przesyłane strumieniowo.

Aby sprawdzić, czy AVG Secure VPN działa bezproblemowo w celu odblokowania VoD, podłączyłem się do serwera w USA, a następnie udałem się prosto na Netflix.com w celu sprawdzenia pełnej bazy danych tytułów.

Streaming w USA

Wcześniej nie mogłem oglądać “Parki i rekreacja” na platformie, łącząc się z serwerem amerykańskim w AVG Secure, odblokował program telewizyjny.

Jak widać poniżej, program telewizyjny jest przesyłany dość płynnie i w jakości HD. Jednak działało to tylko w celu odblokowania amerykańskiego serwisu Netflix, a nie innych platform, takich jak BBC iPlayer i Amazon Prime.

Streaming parków i rekreacji

Czy bezpiecznie jest torrentować dzięki AVG VPN?

Niestety dostawca nie oferuje StealthVPN a.k.a. zaciemnianie funkcja. Nadal miałem mojego przedstawiciela przetestuj usługę w Chinach (jako część naszego dostawcy 80+’s analiza), ale to nie zadziałało.

Chociaż VPN działał w innych lokalizacjach, takich jak Iran, Irak, Turcja i Egipt, gdzie zakazy VPN są nieuchronne i dość trudne do ominięcia.

W odniesieniu do P2P / Torrenting przeprowadziłem test na IPLeak.net, który poprosił o pobranie łącza magnesu, a następnie ocenę tła za siecią.

Jak widać, wyniki pokazują, że moja tożsamość jest chroniona, ujawniając inny adres IP niż moja faktyczna lokalizacja i adres: 185.191.205.6.

Wykrywanie adresu torrenta AVG Secure VPN

Testowanie wirtualnych lokalizacji

Poniżej możesz zobaczyć wyniki z CA Technologies’ Aplikacja Syntetyczny monitor. Pingowałem izraelski serwer do ponad 90 stacji monitorowania na całym świecie z ASM.CA.

Testowanie wirtualnych lokalizacji

Czas podróży w obie strony (RTT) we wszystkich lokalizacjach był wyjątkowo wysoki, z wyjątkiem Izraela – Kiryat-Matalon, który ma średnią. rtt z 1.620 ms, wskazując, że serwer jest blisko.

Testowanie wirtualnych lokalizacji dla AVG VPN

Narzędzie tracert firmy CA Technologies’ Aplikacja Synthetic Monitor, dalej weryfikuj te wyniki, wyświetlając wartość rtt 1,603 ms. Oznacza to, że serwer rzeczywiście znajduje się w Izraelu.

Testy wirtualnych lokalizacji

Przegląd zgodności AVG VPN

Analizując dostawcę, zdałem sobie sprawę, że AVG Secure VPN nie oferuje żadnych rozszerzeń przeglądarki. Masz dostępne tylko aplikacje dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

Możesz pobrać je wszystkie bezpośrednio ze strony internetowej. Użytkownicy smartfonów mogą zainstalować VPN bezpośrednio ze sklepu Google Play lub iTunes, w zależności od używanego urządzenia.

Kompatybilność AVG Secure VPN

Przegląd obsługi klienta AVG VPN

Jeśli chodzi o obsługę klienta, AVG Secure VPN jest dość proaktywna. Oferują płatne czaty przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, i otrzymują odpowiedź w ciągu kilku sekund od zapytania.

W przeciwieństwie do innych dostawców na rynku VPN oferuje nawet wsparcie premium przez telefon. Możesz do nich zadzwonić pod numer 1-844-234-6038 w celu uzyskania informacji / pomocy na temat ich produktów.

Istnieje również pulpit pomocy technicznej, w którym użytkownicy mogą wprowadzać zapytania, aby zostać przekierowanym do odpowiednich blogów / przewodników rozwiązywania problemów.

Obsługa klienta

Ile kosztuje AVG VPN?

W przeciwieństwie do innych dostawców, którzy oferują subskrypcje o różnym czasie trwania z rabatami, moja recenzja AVG VPN pokazuje, że dostawca upraszcza sprawę, oferując pojedynczy plan roczny, który zaczyna się od 79,99 USD rocznie.

Oznacza to, że płacisz marną 6,66 USD miesięcznie. Koszty te są dość przyjazne dla budżetu, w porównaniu do innych na rynku, które zaczynają się od 10 USD powyżej miesięcznie.

Ceny AVG Secure VPN

Czy AVG VPN oferuje jakieś specjalne funkcje bezpieczeństwa?

Nawet po dogłębnym zapoznaniu się z AVG Secure VPN nie mogłem znaleźć żadnych zaawansowanych funkcji, które mogłyby zwiększyć Twoją anonimowość w Internecie. Chociaż tak, dostawca skutecznie ukrywa twoją tożsamość.

Bardzo brakuje mu dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak automatyczny przełącznik zabójstw, DoubleVPN, Onion over VPN, StealthVPN i DDoS / DPI Attack Protection, z których wszystkie są dziś potrzebne’szybki świat technologiczny.

Ile urządzeń mogę połączyć się jednocześnie z AVG VPN?

AVG Secure VPN nie oferuje użytkownikom możliwości udostępniania swoich połączeń na różnych urządzeniach. Podobnie jak większość dostawców na rynku, ma limit pięciu logowań wielokrotnych.

Oznacza to, że możesz używać go tylko na pięciu urządzeniach jednocześnie. W porównaniu do Surfshark, który oferuje nieograniczoną liczbę połączeń i jest nowicjuszem (wprowadzony na rynek w 2023 r.) – Powiedziałbym, że AVG Secure VPN ma jeszcze przed sobą długą drogę.

Porównania AVG VPN

Dostawcy VPN

Odblokowuje serwis Netflix US

Oferuje szybkie prędkości

Szyfrowanie

Protokoły

Dozwolone jest wielokrotne logowanie

cennik

Przeczytaj recenzje

Stronie internetowej

Surfshark AVG Secure VPN
tak tak
Powyżej średniej Powolny
Surfshark oferuje szyfrowanie AES-256 we wszystkich obsługiwanych protokołach AVG VPN oferuje szyfrowanie AES-256 we wszystkich obsługiwanych protokołach
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN
Nieograniczone połączenia w ramach jednej subskrypcji 5 Multi-loginów w ramach jednej subskrypcji
1,99 USD / miesiąc (abonament 2-letni) ze wszystkimi funkcjami 2,99 USD / miesiąc (abonament 3-letni) Ze wszystkimi funkcjami
Recenzja Surfshark Przegląd AVG VPN
Odwiedź Surfshark Odwiedź AVG Secure VPN

AVG VPN Alternatywy

Biorąc pod uwagę, że AVG VPN’wydajność nie jest imponująca, użytkownicy mogą szukać niezawodnej alternatywy. Proponuję zapisać się do niedrogiego, ale bardzo cennego, Surfshark, który zaczyna się od kiepskiej kwoty 1,99 USD / mc. 

Jeśli jednak nie masz nic przeciwko wydaniu nieco więcej pieniędzy, nie ma lepszej opcji niż niesławna PureVPN z siedzibą w Hongkongu. To zaczyna się na 2,91 USD miesięcznie w planie 5-letnim i ma dużą sieć ponad 5600 serwerów!

Czy polecam AVG Secure VPN??

Umm… nie wydaje mi się. Po pierwsze, ich zasady rejestrowania są dość podejrzane i uważam, że prowadzą dzienniki użytkowania, które zawierają znaczniki czasu i odwiedzane strony internetowe.

Po drugie, ich liczba serwerów jest zdecydowanie zbyt niska i muszą rozszerzyć swoje listy. Po trzecie, nie mają żadnych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, które zwiększałyby twoją anonimowość.

ja’d powiedzmy, że VPN byłby dobrym wyborem dla użytkowników, którzy chcą prostoty i muszą uzyskać dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix. Poza tym VPN wymaga dużo pracy.

Jeśli szukasz niedrogiego, wszechstronnego urządzenia do wszystkich potrzeb związanych z przeglądaniem, torrentowaniem, przesyłaniem strumieniowym i grami, radzę wybrać Surfshark od 1,99 USD / mc.

Похожие статьи

 • Betternet VPN Review 2023

  Jurysdykcja Kanada Cena 2,99 USD / mies. Na abonament roczny Serwery 10 serwerów w 10 krajach Dzienniki Dzienniki Szyfrowanie danych użytkownika AES-256 (płatne) | AES-CBC-128 bit…

 • Przegląd NordVPN 2023

  Jurysdykcja Panama Cena 3,49 USD / mc za plan 3-letni Serwery Ponad 5560 serwerów w 59 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • Windscribe VPN Review 2023

  Jurysdykcja Kanada Cena 49 USD na abonament roczny Serwery Ponad 600 serwerów w 60 krajach Dzienniki Tak Szyfrowanie AES-256 Bit Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak…

 • Przegląd Surfshark 2023

  Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cena 1,99 USD / mc (47,76 USD przez 24 miesiące) Serwery 1040+ w ponad 61 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie…

 • Przegląd PureVPN 2023

  Jurysdykcja Hongkong Cena 2,91 USD / mc za dwuletni plan Serwery 2000+ w ponad 140 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-CBC Odblokowuje Netflix…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  VyprVPN Recenzja 2023