American Idol 2018 Canlı İzle

En büyük gişe rekorları kıran TV etkinliklerinden biri olan American Idol, 11 Mart'ta on altıncı sezon havalandırmasıyla bir kez daha yuvarlanmaya hazır durumda. Amerikan TV'de gösteri saf eğlence. Sıradan bir adama süper yıldızlık kazanma şansı ve hayranların uh-labirent yolculuğunun geliştiğini izlemesi için yetenek verir!

American Idol 2018 Canlı İzle

 1. American Idol Online Canlı Maç izle
 2. American Idol Youtube Akışı
 3. American Idol bu gece mi?
 4. American Idol'da hakimler kimler olacak
 5. American Idol Kanalları / Yayıncıları Listesi
 6. Her Yerden American Idol Nasıl İzlenir
 7. Kanada'da American Idol Online Akış
 8. Roku'da American Idol
 9. Kodi'de American Idol

Amerika arayışına şahit olmak için de heyecanlı mısınız?’s sonraki şarkı hissi? Evetse, en iyi vpn'yi kullanarak American Idol'ü çevrimiçi nasıl izleyebileceğinizle ilgili kapsamlı kılavuzumuzu okuyun? Sonuçta, kim’Gösteriyi izlemek istemiyor musun? Kelimenin tam anlamıyla herkesi TV'ye bağlar ve her bölüm kendi içinde bir hikaye tasvir eder. Ve sonra, her hafta oylama ve eleme turları sırasında oluşan baskı, lanet olsun’nefes kesici bir macera!

American Idol bu gece mi?

American Idol bu gece mi

İşletmeye alma tarihi 11 Mart 2018 - American Idol, bu sefer hayat için hatırlanacak çok sayıda eğlence ve eğlenceli anlarla birlikte olağanüstü yetenekler sergiledi. Şimdiye kadar toplam 15 bölüm tamamlandı, bu da hala bolca izlemeye sahip olduğunuz anlamına geliyor. Yeni bölümler 12 Mayıs (Cumartesi - Top 7), 13 Mayıs (Pazar - Top 5), 19 Mayıs (Cumartesi) finaller 20 ve 21 Mayıs tarihlerinde, Kazanan olarak nasıl taç giydiğini göreceksiniz!

American Idol'da Hakemler Kimler olacak?

Değerli tepkileri ve dikkate değer yargı becerileriyle, yargıçlar belki de American Idol'daki gösterinin belki de en önemli dizisidir. Bu sezon, gösteri üç hakimin normal biçimini koruyacak ve Ketty Perry, Lionel Riche & Yeni yargıçların bir parçası olarak Luke Brian’ panel.

American Idol'da hakimler kimler olacak?

Gösteri Hakimlerinden Katy Perry!

Şovun sunucusu radyo şovu Ryan Seacrest olacak, çünkü şov olarak son derece iyi karşılandı.’s izleyici tarafından önceki sezonda tören ustası.

11 Mart Pazar günü başlayan ilk bölüm, New York'taki ikonik Madison Square Garden'da ilk seçmelerle başlayacak ve komik anlarla birlikte çok sayıda dikkat çekici sesler sunacak, bu yüzden’t İşlemin orada gerçekleşmesini izleyebileceğiniz aşağıdaki kanalların listesini görmeyi unutmayın ve ardından!

American Idol Kanalları / Yayıncıları Listesi

Bu sezonun kazandığından eminiz’Farklı olmak. Ancak bu sevilen TV serisinin hayranlarının dikkat etmesi gereken şey, yayınlandığı kanaldaki değişiklik. American Idol, NBC Network'te ilk onbeşinci sezondan itibaren yayınlandı, ancak bu kez kullanıcıların ABC ağında on altıncı sezonu görmeleri gerekecek.

American Idol 2018 Resmi Yayın Ortağı!

American Idol 2018 Kanalları / Yayıncıları Listeleri

Bu sezon American Idol’nin resmi yayıncısı ABC Ağı, NBC yerine, ABD'de, bu nedenle ülkenin coğrafi sınırları içinde yaşayanlar için, ABC'deki her bölümü Pazar ve Pazartesi günleri haftada iki kez, 08:00 EST'de izleyebilirsiniz..

American Idol, Android kullanıcıları için Google Play mağazasından veya Apple kullanıcıları için Itunes mağazasından resmi ABC uygulamaları indirerek de kullanılabilir..

ABD'de yaşayan insanlar için, burada’s American Idol nasıl izleyebilirsiniz:

ülke

Kanal

ABD Dışında Nasıl Akış Yapılır

Amerika Birleşik Devletleri Canlı ABC izlemekABC Ağı      purevpn-logo

  PureVPN USA Server'ı kullanarak engellemeyi kaldırın

sadece $ 2.48 / Ay için

Birleşik Krallık
Kanada
Fransa
BAE
Hindistan
Avustralya Tilki 8

Avustralya:

Birçoğu bir sonraki olarak çağırdı “Amerika Birleşik Devletleri”, iki ülke arasındaki paylaşılan değerler ve çıkarlar nedeniyle hiçbir ülke American Idol'u Avustralya'dan daha büyüleyici bulamaz. Avustralya'da yaşayanlarınız için 11 Mart'ta Fox8 kanalı izleyeceğiniz yer olacak!

Geri kalan!

Yukarıda belirtilen yerlerin dışındaki herhangi bir ülkede yaşıyorsanız, önümüzdeki günlerde American Idol'ü izlemeye çalışırsanız bu görüntüye aşina olabilirsiniz!

Amerikan idolünü her yerden nasıl izleyebilirim

Ateş duvarlı Çin'den Birleşik Krallık'a, American Idol hayranları kazandı’t ABC Ağı'ndaki veya ülkelerindeki diğer herhangi bir kanaldaki şovlara erişme.

Bununla birlikte, sadece American Idol'a geçişinizin kilidini açmakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekte coğrafi olarak kısıtlanmış benzer içerikler için de harika çalışacak bir geçici çözüm var. American Idol'u nasıl kolayca izleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kılavuzu okumaya devam edin!

Her Yerden American Idol Nasıl İzlenir?

O’sadece American Idol değil, günümüzde diğer tüm programlar coğrafi kısıtlamalarla karşı karşıya kalıyor, bu yüzden milyonlarca insanı favori programlarını izlemeye,’VPN'lerin işe yaradığı yerler.

VPN'ler size mükemmel çevrimiçi güvenlik ve veri koruması sağlamak için orada değildir, bununla da mükemmel olsalar da, IP'nizi taklit ederek American Idol gibi coğrafi kısıtlı içeriğin engelini kaldırmanıza da izin verebilirler..

Aşağıdaki tabloda belirtilen Nord VPN, Pure VPN ve diğer sağlayıcılar gibi en popüler VPN sağlayıcıları, en popüler ve son derece güvenilir, coğrafi olarak kısıtlanmış içerik engelleyicilerinden bazılarıdır.

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

VPN çalışmıyorken’t ABC ile bir kablo aboneliği için kaydolma ihtiyacını ortadan kaldırırsa, ABD veya bölgeleri dışında nerede olursanız olun, geçerli bir aboneliğiniz olduğunda bunu görüntülemenize kesinlikle izin verir..

Yukarıda belirtilen VPN sağlayıcılarının çoğunda Windows, Mac OS, IOS, Android ve daha fazlası gibi uyumlu cihazlar için özel VPN uygulamaları vardır.’VPN'nin çalışması için belirli bir cihaz seçme konusunda endişelenmenize gerek yok.

VPN uygulamasını resmi ABC uygulamasıyla birlikte indirin, her ikisine de geçerli bir abonelikle kaydolun ve American Idol'u nasıl kolayca izleyeceğinizi biliyorsunuz.

Kanada'da American Idol Online Nasıl İzlenir?

Kanada sınırının hemen karşısında yaşıyorsanız, bir VPN dağıtmadan American Idol'u izleyebilen şanslı birkaç kişiden birisiniz. Beklenen şov CTV'de izlenebilir. Yani yapma’ayarlamayı unutma 19:00 CT açık 11 Mart heyecan verici ilk bölümü izlemek için!

Roku'da American Idol Nasıl İzlenir?

Roku, TV'nizdeki büyük ekranda American Idol gibi programları izlemek için harika bir yoldur. TV için öncü akış hizmetinin kurulumu ve yapılandırılması inanılmaz derecede kolaydır. En son şarkı yarışması sezonunu izlemek için, Roku cihazınızı buradan indirebileceğiniz ABC eklentisiyle donatmanız gerekir. Bir VPN kullanmayı unutmayın ve gösterinin tadını çıkarmaya başlamak için bir Amerikan sunucusu seçin.

Roku'da American Idol Nasıl İzlenir

American Idol Online Canlı İzle

Şu anda, ABC hasn’t American Idol Season 16 için herhangi bir çevrimiçi ücretsiz akışı duyurdu ve bunlar sadece üçüncü taraf kaynaklar tarafından sağlanacaktır. Ancak kazandık’t Birincil görüntüleme seçeneğiniz olmasını öneriyoruz çünkü’Programı kimin ücretsiz çevrimiçi ve ikincisi olarak yayınlayacağını henüz bilmiyorum, bu tür programlar için birçok üçüncü taraf akış hizmetine sık sık rahatsız edici reklamlar, kötü amaçlı spam yazılımı bağlantıları ve diğer spoiler eşlik ediyor, böylece tüm deneyimi yok ediyor! Don’Bunun için gitme! FIFA dünya kupası açılış töreninin tadını çıkarın 2k18 burada BestVPN.co'da canlı

American Idol YouTube Akışı

amerikan idol youtube akışı

Ne yazık ki, 2018 American Idol bölümlerini YouTube'dan çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz canlı akış bağlantıları yok. Bununla birlikte, şovdaki en son olaylarla ilgili video şeklinde düzenli güncellemeler alabileceğiniz resmi bir American Idol sayfası var. Yukarıdaki kılavuzda belirtilen diğer akış kaynaklarını seçmek daha iyi olabilir.

Kodi'de American Idol Nasıl İzlenir?

Kodi gün geçtikçe popüler hale geliyor ve bu harika çevrimiçi medya görüntüleme platformunda American Idol'un yaklaşan sezonunu izlemenizi kesinlikle öneririz. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, sadece ABC'ye erişim sağlamakla kalmayıp aynı zamanda NBC gibi diğer popüler Amerikan kanallarını da izlemenize izin veren USTV eklentisini indirmektir..

Bunun da ötesinde, tamamen yasal ve ücretsiz:

Kodi'de American Idol 2018 Canlı İzle

Buraya’s Kodi'nize USTV kurmanın en kolay yolu:

Not: ABD dışındaki USTV NOW akışlarına erişmek için bir VPN hizmetine ihtiyacınız olacak 

 1. Kodi'yi buradan indirin ve yükleyin
 2. Kodi uygulamasını başlattıktan sonra, “Eklenti”
 3. Sol üst köşede bir seçenek olacak “Paket yükleyici”, üstüne tıkla
 4. Şimdi seçin “Depodan Yükle” > Kodi Eklenti Deposu
 5. USTVNow'a tıklayın ve Kurulum işlemine başlayın
 6. Artık bir bildirim aldığınızda USTVNow Addon etkinleştirilecek
 7. Şimdi Kodi ana ekranına dönün ve ‘Eklentileri’ çıkıntı
 8. Şimdi Video Eklentilerine gidin
 9. Burada USTV'i görebilirsiniz
 10. Başlatın ve izlemenin tadını çıkarın

Kodi'de American Idol 2018 nasıl izlenir

Ancak unutmayın, önce hesabınızı USTV'de oluşturmanız gerekir’web sitesine gidin ve istendiğinde ABD vatandaşı olduğunuzu seçin. Başlamanızı öneririz VPN ve sürecin sorunsuz bir şekilde seyretmesini ve sorunsuz olmasını sağlamak için tüm bunları yapmadan önce bir Amerikan IP'si seçin.

USTV üzerindeki engellemeyi kaldır

American Idol Oyuncuları Gelecek Bölümlerde İleriye Bakacak

American Idol yargıçlarının yüzlerce seçmelerden sadece en iyisini bulmaları ve katı bir 24 yarışmacı listesine yerleşmeleri uzun bir yolculuk oldu. O andan itibaren, bazıları yüksek ruhlu ve bazıları tamamen kaybolduğu için eve dönen çok sayıda dikkat çekici şarkıcı gördük. Bununla birlikte, her bölüm daha da iyi olmaya devam ediyor ve işte önümüzdeki sahnelerde, bu sahnelerde kendilerini gerçekten geride bırakan en iyi performans gösterenlerden bazıları:

 1. Caleb Lee Hutchinson - “hayret“
 2. Michael J. Woodard - “Belki bu sefer”
 3. Maddie Poppe - “Hiçbir şey seninle kıyaslanmaz”
 4. Gabby Barrett - “Nasıl gelirim don’t Beni Artık Arayın”
 5. Kod Foehner - “Ruhunu Kim Kurtaracak”

Şeyleri Sarmak

Bu kılavuzun, tüm American Idol hayranlarının TV şovunu büyük rahatlık ve rahatlıkla izlemelerine yardımcı olmasını umuyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya American Idol'u çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğiniz konusunda başka yollar bulursanız lütfen aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Biz’SİZİ duymayı seviyorum! Ve hakimlerin söylediği gibi “Sen’Hollywood'a gidiyoruz!”

Похожие статьи

 • Supernatural 14.Bölüm İzle

  Bu dünyada iblisler var. Bazıları daha korkutucu ve diğerlerinden daha şiddetli. Gerçek hayatta yerini alan sadece biz insanlarız. Ancak, TV'de...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me