כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית באמצעות VPN – מדריך להתקנה קלה למכשירי אנדרואיד ומק

לכל אלה שאוהבים לצפות בנטפליקס, הנה מדריך מן המניין כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית כולל מידע על איסור ה- VPN של נטפליקס, VPN Top-Top שעדיין עובדים על ביטול החסימה של האתר, VPNs שלא’לא לעבוד, כיצד לגשת לספריה של Netflix בארה”ב מאזורים שונים ועוד באמצעות ה- VPN הטוב ביותר!

נטפליקס זה העולם’אתר הסטרימינג האהוב שחולל מהפכה בדרך שבה אנו צורכים את הבידור שלנו. זה הוליד את התופעה של צפיפות זלזול דרך ההצגות הממכרות ביותר שלה שהן טובות בהרבה ממה שמציעות ספקי בידור אחרים כמו ספקי כבלים קונבנציונליים כיום.

אבל למרות כל הפופולריות שלה, נטפליקס לא עושה זאת’לא לאפשר לכל המשתמשים שלה לצפות בכל התוכן שיש בספריה שלו. כל מדינה מקבלת ספריה שונה בגלל חובות זכויות היוצרים עליהם נטפליקס צריכה לעמוד. פירוש הדבר שמשתמשי נטפליקס ממדינות אחרות לא יכולים לצפות בכל תכניות הטלוויזיה, הסרטים והאנימציות הזמינים בספריה של נטפליקס האמריקאית..

VPNs בחינם של נטפליקס שימשו כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות הללו באתר, אך אז אכפה נטפליקס גם את איסור ה- VPN ובכך החמיר את מגבלותיו מתמיד. ובכל זאת, רק ה- VPN הטוב ביותר יכול לאפשר לך לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות ולגשת בקלות לנטפליקס האמריקאית.

Contents

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית – תוכן העניינים

 1. הספרייה האחרונה של נטפליקס האמריקאית לשומרי זלילה
 2. איך לצפות בנטפליקס האמריקאית 2023
 3. ה- VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס האמריקנית
 4. תכונות להסתכל ב- VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס האמריקנית
 5. VPNs בחינם שעובדים עם נטפליקס אמריקאית
 6. VPNs שניצחו’אני לא יכול לראות את נטפליקס האמריקאית
 7. כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית במכשירי אנדרואיד?
 8. כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית במכשירי אפל?

האם נטפליקס אסרה VPN?

נטפליקס היא ענקית סטרימינג מדיה והיא פועלת על פי המודל של סרטון מנוי לפי דרישה (SVOD). התוכן בספרייה מקורו בבתי מדיה שונים והוא מייצר רובם המכריע של תוכנו בבית, כלומר נטפליקס מקורס.

עם זאת, חלק גדול מתוכן זה מוגבל גיאוגרפי, מה שאומר שתוכן זה זמין במדינות מסוימות אך לא באחרות. על נטפליקס לשים מגבלות גיאוגרפיות מעצבנות אלה על תוכנו מכיוון שהיא צריכה להגן על זכויות היוצרים של בתי המדיה שהיא מקורה ברוב התוכן הזה מפני.

נטפליקס אסרה את ה- VPN

זה הופך את נטפליקס להרבה פחות חשוב עבור משתמשים מחוץ לאמריקה שם הספרייה הטובה ביותר של נטפליקס זמינה. משתמשי VPN, מזה שנים רבות, עוקפים את המגבלות הגיאוגרפיות כדי להתחבר לארה”ב ולגשת לספריית Netflix האמריקאית. אבל מכיוון שפירוש הדבר נטפליקס’המגבלות הגיאוגרפיות שלעולם אינן מועילות למי שמפרסם VPN כדי לגשת לאתר, נטפליקס עברה להציב איסור VPN באתר שלו.

משמעות הדבר הייתה שנטפליקס ניצחה’לא לאפשר למשתמשים להציג תוכן שאינו זמין באזורם.

האיסור של ה- VPN על נטפליקס אמנם הפך את הרוב המכריע של ה- VPN ללא תועלת בעוקף את המגבלות הגיאוגרפיות על נטפליקס, אך זה לא עושה זאת’לא בהכרח אומר שאתה לא יכול לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות באתר. אתה יכול לעשות את זה עדיין! אך כדי שזה יקרה, עליכם לדעת על ה- VPNs שעדיין עובדים, לא רק כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות באתר אלא גם על עקיפת איסור ה- VPN באתר..

נטפליקס מזהה חיבור VPN בעיקר על ידי בדיקה אם יותר מדי חיבורים לאתרים שלה מגיעים מ- IP בודד או מכתובות IP דומות מאוד. ברגע שמזהים נחיל כזה, נטפליקס מונעת מקבוצת ה- IP / קבוצה של מכשירי IP דומים לגשת לאתר שלה ובכך אוכפת את איסור ה- VPN באתר שלה.

לעבור את איסור ה- VPN אינו קל כלל וכלל שכן ספק ה- VPN צריך להמשיך ולשנות באופן פעיל את שרתי ארה”ב מהר יותר מכפי שנטפליקס יכולה לאסור אותם ויש מעט ספקים שיכולים לעשות זאת כיום.’הזמן באמין. עוד על כך בהמשך המדריך.

הספרייה האחרונה של נטפליקס האמריקאית עבור צופים זלילים:

זה’זהו סוד גלוי כי ספריית נטפליקס האמריקאית טובה בהרבה ממה ששאר העולם מצליח להשיג על נטפליקס. המופעים הפופולריים ביותר כמו בית הקלפים, מראה שחורה, כתום הם השחור החדש, דברים מוזרים וכו ‘אינם זמינים במדינות שונות ברשת ב- Netflix. אבל לספריית Netflix האמריקאית יש את הכל, כך שאם אתה מצליח להשיג את ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix שיכול לחבר אותך לספריה האמריקאית באתר, אז אתה’יש לי מכות בזהב!

במקום כלשהו, ​​Netflix מספקת רק 1/3 מתוכנו, מה שמגביל מאוד את הבחירה שיש למשתמש באתר מבחינת אפשרויות הצפייה שלו. זהו מצב פתטי במיוחד שהמשתמש מוצא את עצמו תקוע רק בגלל המיקום שלו כרגע.

אבל אתה לא’אני לא צריך לדבוק במצב זה לאורך זמן אם אתה מתחיל להשתמש ב- VPN שהוא מספיק טוב כדי לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות באתר, כמו גם לעקוף את איסור ה- VPN כדי לאפשר לך לצפות בספרייה האמריקאית Netflix.

להלן רשימה של כמה מופעים, סרטים ואפילו סרטי אנימציה שלא היו זמינים בנטפליקס אוסטרליה, שהיא אחת הספריות הטובות ביותר של נטפליקס אחרי ארה”ב.

 • מכונה לשעבר

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית

 • דוקטור מוזר

רופא מוזר לא זמין

 • מלחמת הכוכבים הג’דיי האחרון

מלחמת הכוכבים הג'דיי האחרון לא זמין

 • אוסף קבצים משפטי

אוסף קבצים משפטי

 • פני נורא

פני נורא לא זמין

 • המטפחים

האומנים אינם זמינים

 • חוק וסדר

החוק והסדר אינם זמינים

 • סקנדל

שערוריה לא זמינה

 • נתעב אותי 3

נתעב אותי 3 לא זמין

 • מוחות קרימנליים

מחשבות פליליות אינן זמינות

חיפשנו את הסרטים והתכניות הטלוויזיוניות האלה בנטפליקס אוסטרליה, אחרי שרק ראינו את הכותרות בדף הבית של האמריקאית נטפליקס, אז אנחנו’אתה פשוט מגרד את פני השטח כאן. הכותרות שאינן זמינות במקומות כמו אוסטרליה, פולין, איטליה, דנמרק, צרפת, בריטניה, ניו זילנד, קנדה, לטביה, גרמניה ומדינות דומות אחרות יכולות להיות מספר באלפים..

אבל פשוט תסתכל רק בדף הבית של נטפליקס האמריקאית כדי להבין מדוע שמנו דגש כה רב על משתמשי נטפליקס להשיג VPN ולהתחבר לנטפליקס ארה”ב על מנת להשיג ערך מלא מההרשמות שלהם..

  כיצד לצפות ב- UFC Live Online

הספרייה האחרונה של נטפליקס האמריקאית לשומרי זלילה

האם אתה רואה את כל הסרטים והתוכניות בתמונות האלה מנטפליקס האמריקאית שלא היו נוכחות בנטפליקס אוסטרליה? בדיוק מה שאנחנו’אני מדבר כאן!

Netflix US זה כמו להכות בכל הקופה באתר נטפליקס. ייתכן שיש לך מנוי ל- Netflix במדינה שלך אבל זה’שווה בוטנים בהשוואה למה שתוכלו להשיג בנטפליקס ארה”ב.

איך לצפות בנטפליקס האמריקאית 2023

אם אינך מרוצה מהספרייה האזורית המוגבלת שלך של נטפליקס כמו כולנו ורוצה לצפות בנטפליקס האמריקאית שתוכל לצפות בתוכניות, בסרטים ובסדרות אנימציה האחרונות באתר, אז כאן’איך אתה יכול לעשות את זה:

 1. קנה תוכנית מנוי עם כל אחד מה- שלושת ה- VPN המובילים להלן
 2. השג אישורי משתמש מהספק שלך והתקן את היישום המקורי שלו
 3. תשאל את ה- VPN’תמיכה באמצעות תכונת הסיוע הצ’אט החי או על ידי העלאת כרטיס לאיזה שרתים מוגדרים לביטול חסימת Netflix US
 4. בקר באתר Netflix.com ותיהנה מגישה מלאה לנטפליקס האמריקאית!

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 2. NordVPN

  NordVPN

  11.95 $3.49לחודש

  • 5200+ שרתי ב- 60 מדינות
  • 6 חיבורים בו זמנית
  • עובד עם ארה”ב / בריטניה / JP Netflix
  • ביצועי P2p מעולים / סוחפים
  • VPN כפול ובצל ב- VPN
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור בהנחה של 70% הנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

ה- VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס האמריקנית

בדיוק כמו שאמרנו לכם קודם במדריך זה, לא כל VPN מתאים לביטול חסימת Netflix האמריקאית ויש תכונות מסוימות שעליכם לחפש אם ברצונכם לברר אודות ה- VPN הטובים ביותר עבור Netflix..

אבל רצינו לחסוך ממך את המהומה של ביצוע התרגיל הנרחב והמסורבל הזה לבד, אז ערכנו רשימה של VPNים כאלה בעצמנו. רשימה זו נערכה רק לאחר שביצענו סדרה של בדיקות מקיפות בהן בדקנו את ה- VPN אחרי ה- VPN, והעמידו את כולן למבחנים האולטימטיביים של יכולתם ואבקות העבודה בעבודה לביטול חסימת Netflix האמריקאית..

הנה ה 3 ה- VPN הטובים ביותר עבור נטפליקס שנוכל להמליץ ​​לך בבטחה, לאחר שסיכמנו עם הבדיקות:

1. PureVPN:

כנראה ה- VPN הטוב ביותר שיש בכל הקשור לביטול חסימת הגבלות גיאוגרפיים מכל סוג שהוא. לא משנה אם ה- iPlayer שלה, ה- Hulu או אפילו Netflix האמריקאיים, ה- PureVPN מעולם לא מאכזב. הצוות המסור שלה תמיד נמצא בכדי להבטיח שמשתמשים יקבלו חוויית ביטול חסימה אמינה וכל השרתים הייעודיים שלו לביטול חסימת הגבלות גיאוגרפיות במצב תקין..

ה- VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס האמריקנית

מה’יתר על כן, ש PureVPN מציע תמיכה מהירה בצ’אט חי מהיר במיוחד באמצעותו תוכל לברר יותר על השרתים האלה בעצמך. רמת האבטחה גבוהה במיוחד גם ב- VPN זה מכיוון שהיא מציעה קידוד AES-256 ותמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN.

הוא מציע גם תכונות אבטחה אחרות בעלות פרופיל גבוה כמו VPN כפול ו- Onion over VPN אשר יכולות להועיל במיוחד בפעילויות אחרות כמו Torrenting ושיתוף P2P.

מלבד זאת, יש לו גם פיצול מנהור מפוצל המאפשר לך לכוון רק חלק מהתנועה שלך דרך ה- VPN שלה והשאר בלעדיו..

תוכניות התמחור הינן אחת ה- VPN הסבירות והעלות הנמוכה ביותר מבין ספקי היום הטובים ביותר, ותוכנית המנויים לשנה עולה 99.00 $ בלבד. ניצחת’לא תקבל מחיר טוב יותר ל- VPN הטוב ביותר עבור Netflix טוב יותר ממה שאתה’אתה מקבל VPN זה.

 • מנוי חודשי: 10.95 $ מחויבים פעם אחת
 • מנוי שנתי: 5.81 $ לחודש ($ 69.72 מחויב פעם אחת)
 • מנוי ל -5 שנים: $ 1.65 לחודש ($ 99 מחויב פעם אחת)

סקירת מחירים של purevpn

מקצוענים

 • תוכניות תמחור משתלמות במיוחד כ- VPN האמריקני של נטפליקס
 • 2000 מיקומי שרת
 • התמיכה הטובה ביותר בצ’אט חי לכל מיני הנחיות טכניות
 • שירות ייעודי עבור Netflix האמריקאית
 • מנהרת מפוצלת
 • מהירויות מהירות

חסרונות

 • לפעמים עליך לבדוק עם התמיכה בשרת האמריקני האחרון לביטול חסימה של Netflix האמריקני מכיוון שהוא ממשיך לשנות את השרתים כדי לשמור על השירות בצורה אמינה.

בקר בספק

2. NordVPN:

שירות חזק ואמין במיוחד, NordVPN יכול גם לבטל את חסימת Netflix האמריקאית בקלות. החלק הטוב ביותר ב- NordVPN הוא שההשבתה שהיא מציעה נמוכה במידה ניכרת בכדי להעניק לך זמן מסך מרבי עם הפחות קלות בשירות.

NordVPN עבור Netflix האמריקנית

ההצפנה המוצעת ב- NordVPN היא AES-256 אשר נותנת לך יתרון בענייני הגנת הנתונים שלך כמעט כמו בלתי אפשרי לשבור את ההצפנה ולחטט את הנתונים שלך.

ספק זה מציע גם מגוון רחב של לקוחות מקוריים המכסים כמעט את כל מערכות ההפעלה הפופולריות כמו Windows, Mac, Android, iOS וכו ‘. הוא מספק גם תמיכה למכשירי נישה כמו Roku ונתבים וכן.

תשתית שרתים ב- NordVPN מורכבת כיום ביותר מ- 4800 שרתים ברשת המשתרעת על פני רחבי העולם. זה מרמז שאתה לא יכול פשוט לבטל את החסימה של נטפליקס האמריקאית אלא גם לעקוף את עצמך סביב הגבלות גיאוגרפיות באתר במדינות אחרות. עבור למשל עם NordVPN Netflix, זה לא עושה זאת’לא משנה אם ברצונך לגשת לנטפליקס האמריקאית או לנטפליקס הגרמנית, ה- VPN עובד באותה מידה בביצוע שתי המשימות.

תוכניות התמחור היו בתחום הטווח המשתלם עד לפני זמן מה, אך נראה כי NordVPN הסיר את תוכנית התמחור הזולה יותר לשלוש שנים מהרשימה שלה ועכשיו יש לנו אפשרות רק לתכניות אלה:

 • מנוי חודשי: 11.99 $ חויבו פעם אחת
 • מנוי שנתי: 83.88 $ חויבו פעם אחת
 • מנוי לשלוש שנים: 125.64 $ חויבו פעם אחת

אלה קצת יקרים, אך אם ברצונך להשיג מנוי NordVPN בעצמך, בחר בתוכנית לשלוש שנים שכן היא’זה הזול ביותר ברשימה זו.

מנויים המוצעים על ידי NordVPN

מקצוענים

 • מציע שרתי ארה”ב ייעודיים לביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית
 • בצל ב- VPN
 • מדיניות רישום אפס
 • ניסיון חינם למשך 3 ימים
 • אפשרות לתשלום ביטקוין
 • מהירויות מהירות

חסרונות

 • צ’אט חי לא’לא קיים. עליך ליצור כרטיסים כדי לפתור בעיות

בקר בספק

3. ExpressVPN:

ספק VPN זה הוא מועדף על ידי המשתמש בשל שלמותו המתמשכת וביצועיו הכוכבים כ- VPN לאורך השנים. ExpressVPN היה בעל השפעה רבה בתחום ה- VPN כשירות יציב ביותר שלעולם לא יפגע בשלמות המשתמשים, לא משנה מה הנסיבות.

EpressVPN עבור Netflix האמריקאית

עם זאת, החלק הטוב ביותר ב- ExpressVPN הוא בכך שהוא מבטיח שכל השרתים האמריקניים שלו פועלים למתן למשתמשים גישה לנטפליקס האמריקאית, שהיא הפסקה מהמצב המקובל בתחום ה- VPN בו הספק מציע שרתים ייעודיים לאותה משימה..

בחזית האבטחה, ExpressVPN הוא ראוי להפליא מכיוון שהוא שומר על אפס יומני, מציע קידוד AES 256, תומך בפרוטוקול OpenVPN, ובכך מקדם את כף רגלו הטובה ביותר להבטיח שהמשתמש יישאר מוגן בעת ​​השימוש בשירות שלו..

הוא מציע גם DNS חכם שמקל על ביטול החסימה של נטפליקס אמריקאיים ב- Medistreamers כמו Apple TV ו- Roku.

תמיכת הצ’אט החי יעילה להפליא בפתרון אפילו האתגרים הטכניים והקשים ביותר ויש כמה המדריכים וסרטוני ההדרכה הטובים ביותר שיובילו אותך כמעט בכל תהליך התקנה..

אבל למרות כל זאת, ExpressVPN’תוכניות התמחור שלהן גבוהות בהרבה בהשוואה לספקי VPN אחרים.

 • מנוי חודשי: 12.95 $ חויבו פעם אחת
 • מנוי חצי שנתי: $ 9.99 לחודש ($ 59.95 מחויב פעם אחת)
 • מנוי שנתי: 8.32 $ לחודש ($ 99.95 מחויב פעם אחת)

תוכניות תמחור של ExpressVPN עבור נטפליקס אמריקאי

מקצוענים

 • כל השרתים בארה”ב פועלים לביטול החסימה של Netflix US
 • מדיניות רישום אפס
 • המדריכים הטובים ביותר וסרטוני הדרכה לתהליכי התקנה
 • הצפנת AES 256
 • לקוחות VPN ייעודיים
 • SmartDNS זמין

חסרונות

 • המחירים גבוהים מדי

בקר בספק

תכונות להסתכל ב- VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס האמריקנית

איך אתה מזהה בדיוק VPN שיהיה מספיק טוב לצורכי Netflix שלך? ישנם מאות ספקי VPN בחוץ, כאשר כל אחד מהם טוען כי הוא טוב יותר מהאחרון. עם זאת, כשמדובר בנטפליקס, כמעט כולם מאבדים את הקיטור שלהם, למעט כמה בודדים.

שירותי VPN נבחרים אלה שיכולים לאפשר לך לצפות בספריית Netflix האמריקאית, כוללים כמה מאפיינים מובחנים שהאחרים לא נותנים להם’יש לי. כך תוכלו לזהות אותם בעזרת התכונה המדויקת:

עובדים שרתי ארה”ב עבור Netflix:

כדי לבטל את חסימת Netflix US, VPN צריך להיות מהיר מספיק כדי להמשיך לשנות את השרתים האמריקניים שלו לפני ש- Netflix תוכל להכות עליהם ולאסור אותם. מרבית ה- VPN שעובדים עם Netflix בארה”ב עוקבים אחר אסטרטגיה של הקצאת מיקומים ייעודיים לגישה לנטפליקס, שתוכלו לגלות אם תשאל בקלות את התמיכה בצ’אט החי שלהם..

מהירויות מהירות:

אין טעם לקבל VPN המהיר ביותר לביטול החסימה של Netflix US אם אתה מקבל מהירויות פתטיות. VPN ההורג יותר מ- 35% ממהירות ה- ISP האמיתית שלך לא אמור’זה לא מה שאתה’מחדש מחפש

אפליקציות לקוח ייעודיות:

אתה יכול לצפות בנטפליקס בכל מכשיר שנע בין הטלפון הנייד לטלוויזיה החכמה שלך למדיטרימר, כך’חובה ש- VPN יספק ללקוחות המסורים שלו שמקלים על התקנת VPN במכשיר בו אתה משתמש ב- Netflix.

אבטחה:

קידוד AES 256 בכיתה צבאית ותמיכה בפרוטוקול OpenVPN הם תכונות חובה ב- VPN מכיוון שכל אחד יכול לחטוף את הנתונים שלך כשהוא נמצא באינטרנט ולהשתמש בהם למטרות מצערות. אסור לחשוף את עצמך כך בתחום הדיגיטלי, אז אל תדאג’לא להסתפק ב- VPN שלא’אני לא מציע את תכונות האבטחה המקדימות הללו!

חיבורים סימולטניים:

אם אתה קונה מנוי של Netflix, זה נורמלי שתשתף את פרטי הכניסה שלך עם המשפחה שלך או תציג את Netflix במכשירים שונים בזמנים שונים של היום, כך ש- VPN צריך להציע לפחות 3 חיבורים סימולטניים בכל פעם בדיוק כמו שנטפליקס עושה תאימות קלה יותר

תכניות לטווח ארוך משתלמות:

משתמשי Netflix צריכים לחפש VPNs שאפשר יהיה לשייך אותם לטווח הרחוק. VPNs עם תגי מחיר מופקעים הם לא גדול עבור משתמשי נטפליקס!

* תוך התחשבות בכל הדברים שיש ל- VPN של Netflix, סיכמנו כי PureVPN עבד הכי טוב לסטרימינג עם חבילת מחירים נוחה מאוד..

VPN הטוב ביותר של נטפליקס

VPNs בחינם שעובדים עם נטפליקס אמריקאית

אם אתה מנסה למצוא VPN בחינם הפועל לביטול חסימת Netflix האמריקאית, אתה לא עושה אלא לשטות בעצמך. VPNs בחינם לעולם אינם יכולים להיות תואמים לאתרי סטרימינג, קל וחומר לנסות לגשת דרכם לנטפליקס האמריקאית. הסיבה לכך היא המגבלות הקשות ש- VPN חופשי במרדף אחר התגברות על משימה מפחידה זו

המגבלה הראשונה היא ש- VPNs בחינם לא’אני לא מציע רוחב פס בלתי מוגבל וכובעי רוחב הפס שלהם נעים בטווח של 500 MB -10 GB / חודש בלבד, וזה לא מספיק טוב כדי לתמוך בצרכים הצומחים ההולכים וגדלים של משתמש Netflix המודרני..

שנית וחשוב מכך, VPNs בחינם יכולים’לא לבטל את החסימה של Netflix US, מכיוון שכדי לעשות זאת, VPN צריך להישאר צעד לפני האיסור של Netflix VPN על ידי החלפה רציפה של השרתים שלו. זה דורש השקעה כספית גבוהה מאוד מצד חלק מהספק ושום VPN בחינם לא יכול להרשות לעצמו להציע שירות זה למשתמשים שלו מעולם.

איך לצפות בנטפליקס האמריקאית בבריטניה? איך לצפות בנטפליקס האמריקאית בבריטניה

אם אתה גר בבריטניה, יתכן שאתה ניגש לספריה נטפליקס טובה יותר משאר המדינות, אך עדיין זה לא הטוב ביותר בהשוואה לגרסה האמריקאית של האתר. אם אתה רוצה לעלות למעלה ולגשת ל- Netflix האמריקאית מבריטניה, יהיה עליך לבצע את הצעדים הבאים:

 1. בחר VPN הטוב ביותר עבור Netflix האמריקאית ושלם עבור תוכנית התמחור שלו
 2. הורד והתקן את לקוח ה- VPN שלו במכשיר שלך
 3. התחבר לשרת ארה”ב המיועד במיוחד לביטול החסימה של Netflix אמריקאי על ידי הספק שלך
 4. בקר באתר Netflix.com או פתח את אפליקציית Netflix ותציג את ספריית Netflix האמריקאית המלאה!

איך לצפות בנטפליקס האמריקאית באירופה?

איך לצפות בנטפליקס האמריקאית באירופה

למרות היותה המערב, אירופה מקבלת כמה מספריות נטפליקס הגרועות בעולם. מדינות כמו פולין, לטביה, צ’כיה, קרואטיה ואחרות הן הסובלות ביותר, מכיוון שנטפליקס לא עושה זאת’לא השקיע מאמץ רב להוסיף תכנים נוספים לספריות אלה בגלל האוכלוסיות הקטנות במדינות אלה.

אם אתה נתקל במצב דומה כמו תושב אירופה שהוא מנוי נטפליקס, אז תוכל לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות ולגשת לספריה נטפליקס אמריקאית הרבה יותר טובה:

 • בחר את ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix האמריקאית באירופה
 • בחר תכנית תמחור מבין אלו שה- VPN שלך מציע ושלם עליה
 • הגדר את אפליקציית לקוח ה- VPN במכשיר שלך לאחר הורדתו
 • התחבר לשרת אמריקני שלדברי הספק שלך עובד עם Netflix האמריקאית
 • תהנה מכל ספריית Netflix האמריקאית במכשיר שלך בכל עת!

איך לצפות בנטפליקס האמריקנית באוסטרליה?

איך לצפות בנטפליקס האמריקנית באוסטרליה

משתמשי נטפליקס מלמטה אינם מטופלים בצורה הוגנת על ידי נטפליקס מכיוון שהגרסה האוסטרלית של האתר מבאס בגדול עם כמה מופעים מרכזיים חסרים מהרשימה לגמרי. נטפליקס ארה”ב כוללת את כל ההופעות שהופכות את השימוש בנטפליקס לחוויה טובה בהרבה.

בואו לעבור את ההליך שבאמצעותו תוכלו לגשת לנטפליקס ארה”ב מאוסטרליה:

 • קנו תוכנית מנוי ב- VPN הטוב ביותר עבור Netflix US
 • הורד והתקן את ה- VPN’אפליקציית הלקוח במערכת ההפעלה / המכשיר שלך
 • התחבר לשרת VPN אמריקאי מתווך מאפליקציית לקוח ה- VPN שלך
 • ספריית Netflix האמריקאית תהיה כעת נגישה לך במכשיר שלך!

איך לצפות בנטפליקס האמריקנית בקנדה?איך לצפות בנטפליקס האמריקנית בקנדה

למרות היותה קרובה כל כך לארה”ב, ספריית נטפליקס הקנדית אינה בין הספריות הטובות ביותר שנטפליקס מציעה. עבור אזרחי קנדה, גישה לארה”ב נטפליקס היא חובה אם הם רוצים להשתמש בנטפליקס בצורה האופטימאלית והמהנה ביותר:

 • בחר VPN מוביל עבור Netflix המבטל את חסימת Netflix US
 • שלם עבור תוכנית התמחור שלה ואז הורד והתקן את אפליקציית לקוח VPN במכשיר שלך
 • התחבר לשרת ארה”ב עובד
 • בטל את החסימה של Netflix האמריקאית וצפה בכל התוכניות שלעולם לא היית ניגש אליהן ללא VPN!

VPNs שניצחו’אני לא יכול לראות את נטפליקס האמריקאית

יש הרבה ספקי VPN בחוץ אשר יטענו שהם יכולים לגרום לך לגשת לנטפליקס האמריקאית, אך הטענות שלהם אינן אלא תקוות שווא. אנו יכולים לומר זאת מכיוון שאנחנו’בחנו את כולם. כמה VPNs אלה, שאנחנו’המפורטים להלן, אל’אני לא עובד בכלל בזמן שלשאר יש רשומת ביצועים מאוד מטורפת, מה שאומר שאתה יכול’אל תסתמך עליהם על צרכי ביטול החסימה שלך של Netflix:

 1. דוברות מנהרה (חינם & שילם שניהם)
 2. Torgaurd (מופע טלאי)
 3. זנמאט
 4. מגן נקודה חמה
 5. StrongVPN
 6. Getflix

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית במכשירי אנדרואיד?

צפו בנטפליקס האמריקנית במכשירי אנדרואיד

אנדרואיד היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר בקרב טלפונים חכמים והיא גם מערכת ההפעלה השולטת במכשירים אחרים כמו טלוויזיות חכמות וטאבלטים. זה בעיקר בגלל ידידותיות המשתמש הקיצונית שלה וממשק קל מאוד ואינטראקטיבי. תכונה עוצמתית נוספת הממלאת חלק גדול במערכת ההפעלה הזו’הפופולריות שלה היא הרפרטואר העצום של האפליקציות בהן הוא תומך באמצעות Google Play.

וכאשר נתח גדול של משתמשים רוצים לצפות בנטפליקס האמריקנית במכשיר אנדרואיד, הנה הדרך בה תוכלו לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים:

 • קבל מנוי VPN על ידי רכישת תוכנית התמחור שלו
 • פעם אתה’יש לך אישורי משתמש, עבור אל Google Play כדי להוריד את לקוח ה- Android המקורי שלה ואז להתקין אותו במכשיר שלך
 • הזן אישורי משתמשים באפליקציית VPN של אנדרואיד ואז התחבר לשרת אמריקאי עובד שמבטל את חסימת Netflix האמריקאית
 • תהנה מהספריה האמריקאית המלאה של נטפליקס במכשיר ה- Android שלך!

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית במכשירי אפל?

צפו בנטפליקס האמריקנית במכשירי אפל

אפל הפכה לאחרונה לעולם’המשרד הראשון שנגע בסימן טריליון דולר מבחינת הערכת שווי, המדבר כרכים על האמון שמשתמשים מכניסים למכשירים שהוצגה על ידי אפל כמו ה- iPhone וה- iPad.

מכשירי VPN מובילים מעניקים תאימות מקורית למכשירי Apple iOS אלה באמצעות הצעת לקוחות מקוריים בחנות iTunes. אם אתה רוצה להשתמש באפליקציות האלה כדי לבטל את חסימת Netflix האמריקאית במכשיר Apple שלך, הנה איך אתה יכול לעשות זאת:

 • בחר VPN Top Mac ואז רכש את המנוי שלו על ידי בחירת תוכנית תמחור ותשלום עבורו
 • הורד והתקן את לקוח ה- iOS המקורי שלו מחנות iTunes
 • התחבר לשרת בארה”ב באותו לקוח (הפועל לביטול חסימת Netflix US)
 • פתח את אפליקציית Netflix וכעת תיכנס לספריה האמריקאית של נטפליקס!

סיכום

נטפליקס מוסיפה באופן עקבי יותר ויותר תוכן באתר שלה בכדי להשלים עם דרישות הבידור ברשימות ההולכות וגדלות של מיליוני משתמשים, אך היא גם צריכה להגן על חובות זכויות היוצרים שלה כלפי בתי מדיה כך שזה אומר שהמגבלות הגיאוגרפיות ואיסור ה- VPN לא הולכות בכל מקום בעתיד הקרוב. הם עשויים אפילו להתחזק ומחמירים ככל שהשירות ימשיך לצמוח, כך שהתשובה היחידה לשאלה היא “איך לצפות בנטפליקס האמריקנית?” זה שאתה רוכש שירות VPN אמין המאפשר לך להשיג ערך מלא מהמנוי שלך על ידי גישה לגישה נוחה ל- Netflix האמריקנית..

אל תהסס להוסיף הצעות או חוות דעת שלך בחוט התגובות למטה. אם אנו אוהבים אותם, אנו עשויים אפילו להוסיף אותם למדריך זה כסקירת / חוות דעת אמיתית של משתמשים! נטפליקס משמח!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  כיצד לצפות בפרסי Billboard Music Awards 2023 זרם מקוון חינם בחינם