Kaip žiūrėti „UFC Live Online“

Meilė UFC? Ar ieškote būdų, kaip žiūrėti UFC internete? Jei atsakymas yra teigiamas, jūs nusileidote tinkamoje vietoje! Kad jums tai būtų daug lengviau, pateiksime šį specialų vadovą „Kaip žiūrėti UFC be laido“, kuriame yra visos aukščiausio lygio, aukštos kokybės internetinės transliacijos galimybės, įskaitant nemokamas, kurias galite pasiekti naudodamiesi bet kuria pasaulio šalimi. geriausio VPT pagalba!

Gauk! Rinkinys! Kova!

Sportinių renginių stebėjimas internete yra tendencija, kuri pasaulyje traukia garbę, nes ji leidžia sporto gerbėjams niekada nepraleisti nė vienos savo mėgstamos rungties, neatsižvelgiant į tai, kur jie yra. Taigi, įsigydami pinigų pagal šią tendenciją, pagrindiniai sporto paslaugų teikėjai dabar siūlo aukšto lygio laidų pjaustymo galimybes tiems vartotojams, kurie nori žiūrėti varžybas internete.

Contents

Kaip žiūrėti UFC internetu iš skirtingų kanalų

UFC yra vienas išskirtiniausių sporto renginių pasaulyje, nes jo traukimo metu jie visada sukelia stiprų jaudulį, numatymą ir dramą, neprilygstamą jokiai kitai pasaulio kovos lygai šiuo metu.

Ventiliatoriai nekantriai laukia stebėjimo kovų tarp ypač galingų čempionų, vykstančių UFC, tačiau ar žinote, kad jūsų galimybės neapsiriboja įprastu televizoriumi tik žiūrint šį nuostabų piešinį ar net kitus UFC įvykius?

Čia yra geriausi variantai žiūrėti UFC internete ir, nors dauguma jų reikalauja, kad nusipirkote abonementą ir kovos leidimą, aš netgi įtraukiau nemokamą srautinio perdavimo paslaugą! Eikite pro ją ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą!

1. UFC.TV – „Fight Pass“ ir „Pay Per View“

Prekės ženklas’Sava transliacijos paslauga, UFC televizija yra bene geriausias pasirinkimas žiūrėti visus UFC įvykius ir muštynes, įskaitant šią.

Šiuo metu UFC siūlo tris paketus savo kovoms peržiūrėti:

 1. Mėnesinis UFC kovos bilietas: 9,99 USD
 2. 6 mėnesių UFC kovos leidimas: 8,99 USD / mėn
 3. 12 mėnesių UFC kovos leidimas: 7,99 USD / mėn

Visi šie planai dabar taip pat siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją!

UFC kovos leidimas

Bet palaukite, ar įmanoma, kad kovos kainos dar labiau kris? Taip, tikrai yra!

UFC.TV yra geografiškai ribota paslauga, kai kalbama apie kainų nustatymą, o tai reiškia, kad kovos kovos kainos skiriasi regionuose.

Mažiausia UFC „Fight pass“ planų kaina yra Filipinuose. Jį galite lengvai pasiekti prisijungę prie VPN ir pasirinkę Filipinų serverį.!

Visos šios kainos nurodytos USD:

 1. Mėnesinis UFC kovos bilietas: 8,47 USD
 2. 6 mėnesių UFC kovos leidimas: 7,64 USD / mėn
 3. 12 mėnesių UFC kovos leidimas: 6,78 USD / mėn

kovos praeiti UFC Filipinai

2. „DirecTV“ dabar

tiesioginis TV UFC

Aukštai vertinamas internetinės televizijos tiekėjas ir aukščiausio lygio laidinių pjaustytuvų paslauga, „DirecTV Now“ greitai tampa namais geriausių pramogų internete variantų.!

Siūlo iki 330 ir daugiau kanalų pagal geriausius savo mėnesinius planus, „DirecTV Now“ gali būti naudojamas norint pasiekti daugybę kanalų, įskaitant sportą, pramogas, naujienas, be kita ko.

Bet nepamirškite čia paminėti dviejų dalykų: pirma, jums reikės turėti „DirecTV“ prenumeratą, kad galėtumėte nusipirkti šį kovos su UFC kortelę paslaugoje. Mažiausias „DirecTV“ planas prasideda nuo 34 USD / mėn. Ir apima daugiau nei 155 kanalus.

Antra, „DirecTV Now“ yra geografiškai ribota svetainė ir prie jos galite patekti tik tuo atveju, jei naudojate VPN paslaugą prisijungdami prie JAV serverio ir atblokuodami jį.!

3. „FuboTV“

Kitas internetinio srauto teikėjas, siūlantis specialią UFC aprėptį, yra „FuboTV“. Siūlydamas 90 ir daugiau kanalų paslaugą, „FuboTV“ greitai tampa tiesioginio laido pjovimo paslauga, jei norite prieiti prie labai kuruojamo internetinių TV kanalų sąrašo..

„FuboTV UFC“

Pirmasis šios paslaugos mėnuo jums kainuos 39,99 USD, tuo tarpu už kiekvieną mėnesį po to turėsite sumokėti 44,99 USD / mėn..

Tai yra vienas pigiausių UFC srautinės transliacijos variantų, todėl būtinai turite į tai atsižvelgti.

Tačiau ši paslauga yra ribota geografine prasme ir ją galima atblokuoti tik už JAV ribų, dislokuojant galingą, srautui pritaikytą VPN paslaugą..

4. Sling TV

Su beveik tokia pat kaina už „UFC 229“ kovos bilietą kaip ir „DirecTV Now“. Pagrindinis „SlingTV“ USP yra tas, kad ji siūlo mažų kainų „SlingTV Blue“ prenumeratą.!

  Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ naudojant VPN - lengvas sąrankos vadovas „Android“ ir „Mac“ įrenginiams

„SlingTV UFC“

Kovos leidimo kaina „SlingTV“ yra 64,99 USD + mokestis, o mėnesinė „SlingBlue“ paslaugos prenumerata kainuoja 25 USD ir apima tokius kanalus kaip FS1, FX ir „Bravo“..

Jūs netgi galite gauti priedus „premium“ kanalams, pvz., HBO, ir tokioms „premium“ paslaugoms kaip „CloudDVR Storage“, už minimalią kainą, pradedant nuo 5 USD / mėn..

Žiūrėkite „UFC Free Online“

Jei šios mokamos paslaugos jums atrodo šiek tiek mažesnės nei biudžetas, tuomet galite pasirinkti geriausią nemokamą variantą žiūrėti UFC be laido, t. Y. „MatchTV“..

„MatchTV“ yra nemokama Rusijos transliacijos paslauga, tiesiogiai transliuojanti UFC kovą tiesiogiai internetu, tačiau joje esanti vaizdo įrašo kokybė gali būti ne tokia puiki, palyginti su anksčiau paminėtomis mokamomis srautinio perdavimo svetainėmis..

Štai kaip galite pasiekti „MatchTV.ru“ iš bet kurios pasaulio vietos, įdiegdami geriausią VPN paslaugą:

 1. Prisiregistruokite naudodami populiariausią ir patogią transliaciją palaikančią VPN paslaugą.
 2. Mokėkite už savo kainų planus.
 3. Gaukite vartotojo kredencialus naudodami gautuosius ir atsisiųskite jo VPN kliento programą.
 4. Prisijunkite prie Rusijos serverio ir paleiskite „MatchTV.ru“, kad nemokamai galėtumėte tiesiogiai prisijungti prie UFC!

1. Kovok gyvai

UFC kova gyvai

„Fight Live“ sukūrė didžiulį nemokamų srautų teikimą geriausių kovinių pramogų pasaulyje šiandien, tarp kurių yra UFC, „Boxing“, WWE, MMA ir „Bellator“. Tiesiog apsilankykite renginio dienos puslapyje ir peržiūrėkite tiesioginius UFC srautus.

2. Olimpinės srovės

Kaip rodo pavadinimas, „Olympic Streams“ daugiausia skirta naujausių vaizdo įrašų, svarbiausių įvykių, naujienų ir tiesioginių laidų, skirtų kasmetinėms olimpinėms žaidynėms, teikimui. Tačiau šioje svetainėje taip pat yra garsių PPV įvykių, tokių kaip ankstesni „Conor McGregor“ ir „Floyd Mayweather“, o dabar – „UFC“.!olympicStreams UFC

3. „YouTube UFC“

„YouTube“ gali pasigirti reputacija, kad yra geriausiai vertinama vaizdo įrašų bendro naudojimo įmonė pasaulyje, todėl visada galite tikėtis rasti įvykių srautus tam skirtuose kanaluose. Pavyzdžiui, čia yra nuoroda į „UFC Live Stream“ puslapį, kur įvykio dieną galite gauti išsamią informaciją.

„YouTube“ UFC

4. MMA branduolys

Kaip rodo pavadinimas, svetainė skirta vartotojams pasiūlyti visą MMA patirtį. Čia galite rasti naujienų apie visas rungtynes, kuriose vyksta MMA stiliaus kovos, įskaitant UFC renginį, kuriame galėsite pamatyti Cyborgo mūšį Kunitskaya. Spustelėkite čia, jei norite pasiekti tiesioginį srautą.

UFC MMA branduolys

5. MMA manija

„MMA Mania“ yra dar viena skirta mišrių kovos menų svetainė, kurioje rasite visus atnaujinimus, susijusius su kovos rungtynėmis, taip pat nemokamą PPV prieigą. Tiesiog apsilankykite svetainėje renginio dieną, kad gautumėte išsamią informaciją.

MMA manija UFC

UFC „Firestick“

Nors tai yra srautinio transliavimo įprastuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Windows“ ar „Android“, parinktys, UFC galite žiūrėti ir visuose kituose srautinio perdavimo įrenginiuose ir paslaugose, jei žinote, kaip tai padaryti..

Aš jums pasakysiu, kaip galite jį srautiniu būdu perduoti „Amazon Firestick“ ar „FireTV“ įrenginyje, atlikdami 3 paprastus veiksmus:

 1. Prisijunkite prie „Amazon Prime“ ir nusipirkite „UFC Fight Pass“ tik už 64,99 USD
 2. Atidarykite „Amazon Prime“ savo „Firestick“ (programa iš anksto įdiegta platformoje)
 3. Mėgaukitės UFC!

Jei gyvenate ne JAV, įsitikinkite, kad naudodami „Firestick“ naudojate VPN, kad prisijungtumėte prie JAV serverio, jei norite atblokuoti „Amazon Prime“..

Kaip žiūrėti UFC per „Fire TV Stick Free“

Nors UFC televizija yra oficiali ir mokama galimybė žiūrėti UFC naudojant „Firestick“, per „MatchTV.ru“ netgi galite pasiekti UFC srautus visiškai nemokamai..

UFC be ugniažolės

Žingsnis po žingsnio, kai terpė naudojama UFC srautui iš „Firestick“ naudoti, yra tokia:

Prisiregistruokite ir užsiprenumeruokite geriausią VPN paslaugą, sumokėdami už jos kainų planus. Yra keli VPN, siūlantys specialias „Firestick“ programas, todėl to neturėtų daryti’t būti problema

 1. Atsisiųskite ir įdiekite oficialią VPN programą iš „Firestick“ programų parduotuvės.
 2. Prisijunkite prie rusų serverio ir naudokitės oficialia „Amazon“ šilko naršykle, jei norite apsilankyti „MatchTV.ru“.
 3. Mėgaukitės UFC tiesiogine transliacija naudodami „Firestick“ nemokamai.
  Vadovas, kaip žiūrėti „Survivor 35“ sezoną tiesiogiai internetu be laido

Kaip žiūrėti UFC per Kodi

Atvirojo kodo, daugiaplatforminė programinė įranga garsėja paslaugų teikėjų vartotojais. Tai yra alternatyva žiūrint mėgstamus filmus / laidas, tiesioginę TV, sportą, renginius ir dar daugiau, naudojant trečiųjų šalių priedus. Geriausias UFC žiūrėjimo variantas yra „Planet MMA“ priedo įdiegimas. Vis tik galite sužinoti apie UFC srautą mūsų išsamiame vadove, kaip žiūrėti UFC Kodi.

Norėdami pradėti, atlikite šiuos veiksmus:

Kaip įdiegti UFC „Planet MMA“ priedą!

 1. Atviras paraiška „Kodi V17“ ir eiti į nustatymus iki paspaudus ant “Pavara” piktogramą.
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” ir paspauskite apie “Pridėti šaltinį”.
 3. Įveskite http://supremacy.org.uk/zip/repo/ir URL laukelyje.
 4. vardas žiniasklaidos šaltinis “Viršutinė reputacija”, ir paspauskite
 5. Grįžti į pagrindinį meniu, paspauskite apie “Priedai”, ir tada  “Pakuotė” simbolis.
 1. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” ir rasti“Viršutinė reputacija”.

MMA KODI PRIDEDAMA

 1. Dukart spustelėkite apie “repository.supremacy-1.2.zip” ir laukti pranešimui.
 2. Spustelėkite apie “Įdiekite iš saugyklos” ir pasirinkti“Viršenybė”.
 3. Slinkti žemynpaspauskite apie “Vaizdo įrašų priedai”, rasti“Planetos MMA” ir atidaryti.
 4. Pataikė  “Diegti” mygtuką, pasirinkti naujausia „Supremacy“ versija, tada paspauskite
 5. Paleisti Planetos MMA ir paspauskiteapie “Kova GYVAS” pradėti UFC transliaciją!

Kaip žiūrėti „UFC Live Online“

Kaip žiūrėti UFC per Roku

Norėdami žiūrėti UFC Roku, tiesiog atlikite toliau nurodytus veiksmus:

ROKU UFC

 • Pasirinkite aukščiausią VPN paslaugą, įdiekite ją į savo maršrutizatorių ir prisijunkite prie Filipinų serverio
 • Įsigykite „Fight Pass“ mažesne kaina
 • Prijunkite „Roku“ prie interneto įrenginio, palaikančio VPN, pirmiausia – su kelvedžiu. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, galite rasti mūsų vadove, esančiame „Geriausias Roku VPN“
 • Pridėkite oficialų UFC kanalą prie savo „Roku“
 • Įveskite savo kovos leidimo informaciją
 • Stebėkite UFC savo Roku!

UFC elektros energijos tiekimas „Roku“

ROKU BLACK OUT

Elektros energijos tiekimas yra viena iš žlugdančių UFC kovos akimirkų, nes ji neleidžia laikinai žiūrėti į šiuo metu vykstančią kovą. Na, niekada niekam nepatinka tokie staigūs UFC užtemimai, ne man, ypač tokiems, kaip aš’nenorėčiau praleisti net nė vienos veiksmo minutės!

Tačiau jei kova taip pat transliuojama tiesioginėje TV, kaip įprasta, dėl kažkokių nežinomų priežasčių UFC arba TV vadovybė nustato laikiną kovos užtemimą, kuriame galite išgirsti garsą, bet ne vaizdo įrašą.

Ir jei manote, kad to nėra’Netaikote internetinių srautinių transliacijų paslaugų, tada jūs tiesiog klystate, nes tai daro įtaką visoms platformoms, kuriose stebimas UFC, t. y. tiesioginė televizija ir internetinės srautinio perdavimo svetainės.

Kaip apeiti „Blackouts“ UFC kovas „Roku“

Vienintelis, neutralizuojantis šiuos žlugdančius ir staigius užtemimus, yra geriausias VPN, kuris leidžia perjungti žiūrėjimo vietą į kitą vietą, kur nėra UFC tiesioginio srauto.’t paveikta elektros energijos užtemimo, pvz. esate Prancūzijoje ir įvyksta elektros energijos užtemimas, tada jei galite prisijungti prie JAV serverio, kad pakeistumėte savo interneto ryšį per šalį ir išvengtumėte UFC kovų dėl „Roku“ tinklo nutraukimo!

Kaip žiūrėti UFC per PS4

PS4 savininkams, kurie kartu yra dideli UFC kovų gerbėjai, čia yra jūsų vadovas, kaip tiesiogiai žiūrėti UFC per PS4, įskaitant informaciją apie UFC srautinio perdavimo kanalus PS4, nemokamą UFC transliaciją PS4 ir kaip sumažinti jūsų kova vyks per geriausią VPN ir dar daugiau!

 • „PS4“ turinio srityje pasirinkite interneto naršyklę
 • Adreso juostoje įveskite UFC.TV
 • Prisijunkite naudodami „Fight Pass“
 • Žiūrėkite tiesiogiai internetu per savo PS4

Kaip nemokamai žiūrėti „UFC Live“ per PS4

Nors UFC kovos leidimas yra geriausias pasirinkimas norintiems pamatyti kovą dėl savo PS4 HD kokybės, yra ir nemokama parinktis’nenorime praleisti kovos vien dėl to, kad kovos biudžetas neviršija jų biudžeto!

Galite nemokamai žiūrėti svetainėje „MatchTV.ru“, štai kaip:

 • Prijunkite savo PS4 prie VPN palaikančio ryšio. Tai galite padaryti nustatydami VPN „Wi-Fi“ maršrutizatoriuje ir per jį prijungdami PS4
 • Iš turinio srities atidarykite PS4 interneto naršyklę
 • Adreso juostoje įveskite “„MatchTV.ru“”
 • Mėgaukitės UFC tiesiogiai internetu per savo PS4 visiškai nemokamai
  Kaip žiūrėti / atblokuoti Plutono televiziją už JAV 2023 m

Kaip žiūrėti UFC Kanadoje

Kanados UFC gerbėjams „Fight Network“ yra vieta, kur reikia pasitempti, norint žiūrėti UFC Kanadoje. Geriausias dalykas, žiūrint UFC Kanadoje, yra tas, kad „Fight Network“ yra prieinamas įvairiuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Android“, „iOS“ ir „Roku“, taigi galite pasirinkti kelių pasirinkimo būdų pasirinkimą..

Kova su tinklu UFC

UFC kanalų / transliuotojų sąrašas

Oficialus UFC transliuotojas yra sporto televizijos kanalas „BT Sport“, kurį valdo „BT Group“ Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Todėl bet kurioje šalyje esantys vartotojai gali lengvai mėgautis renginio stebėjimu per savo kabelinę televiziją, perjungdami kanalus į „BT Sport“. Kitur įsikūrusiems vartotojams skaitykite žemiau pateiktą kanalų / transliuotojų sąrašą.

Australija

Australijoje esantys MMA gerbėjai gali lengvai stebėti UFC ir visas nuostabias kovas „Fox Sports 3“, kuris transliuoja beveik visus įvykius visame pasaulyje.

Rusija

UFC mėgėjai, gyvenantys Rusijoje, gali perjungti savo kanalus į Rusiją-2 iki VGTRK visiškas pagrindinės kovos ir povandeninių kortelių aprašymas.

Kinija

Kol kas nėra žinios apie oficialų transliuotoją, teikiantį tiesioginį UFC srautą Kinijoje. Tačiau galite užsiregistruoti PPTV – Kinijos vaizdo transliacijos platformoje.

Japonija

Tiems, kurie gyvena Japonijoje, galite perjungti savo kanalus į garsiuosius WOWOW palydovų tinklas už tiesioginį UFC renginio stebėjimą.

Kanada

Kanados MMA gerbėjai gali lengvai stebėti UFC renginį tiesiogiai per kabelinę televiziją per garsiąją “Kovos tinklas” kanalą, kuris pateiks net peržiūros laidos srautus.

Brazilija

Norėdami tiesiogiai žiūrėti UFC PPV renginį per kabelinę televiziją Brazilijoje, žiūrovai turėtų perjungti savo kanalus į garsųjį nemokamos televizijos tinklą, pavadintą “Globo”.

Jungtinė Karalystė

Perjunkite kanalus į garsiąją „BT Sports“. Norėdami stebėti įvykį internete, apsilankykite jų pagrindinėje svetainėje.

Išvada

Tai’Dabar žinoma, kad VPN gali būti naudojami apeiti geografinius apribojimus daugelyje pagrindinių transliavimo svetainių visame pasaulyje. Kadangi dauguma šių transliavimo svetainių, tokių kaip UFC TV, „DirecTV Now“ ir netgi „Amazon Prime“ ir kt., Yra nepaprastai griežtos, atsižvelgiant į jų geografinius apribojimus, šių svetainių atblokuoti negalite, nebent užsiprenumeruojate geriausią „VPN“ paslaugą, kuri negali tiesiog apeiti apribojimus. bet taip pat gali suteikti geriausią srautinio perdavimo patirtį.

Viso pasaulio UFC gerbėjams VPT tampa būtina, norint atblokuoti srautines svetaines, siūlančias svarbiausius UFC įvykius!

Jei esate UFC gerbėjas ir mėgstate veiksmą ir dramą, kurį teikia „fightenent“, tuomet pats laikas pradėti svarstyti „Top VPN“ prenumeratą ir užtikrinkite, kad niekada nepraleisite nė vieno šios fantastinės kovos lygos renginio.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me