Jak používat PureVPN – Naučte se je používat za méně než 2 minuty

PureVPN je jednou z nejkonkurenceschopnějších služeb v odvětví VPN, vždy se snaží překonat své vrstevníky v téměř každém aspektu, který může zahrnovat nejlepší VPN službu.

Největší část práce, kterou služba v tomto ohledu odvedla, je určitě v oblasti nabídky klientských aplikací pro nejvyšší počet zařízení a operačních systémů. Od vlastní aplikace Firestick po aplikaci Android VPN, PureVPN je téměř všechny přibilo, stejně jako my‘Podrobně jsme se zabývali naší kontrolou Pure VPN.

Ale pokud jste stále trochu obaví, jak snadné je používat, pak ne’Trápte se, tady je náš definitivní průvodce, jak používat PureVPN, kompletní s instalačními průvodci pro téměř všechny dostupné klientské aplikace, recenze jejich funkčnosti a výkonu a další!

Contents

Jak používat PureVPN ve Windows

Klient PureVPN pro Windows má designové prvky, které mají pocit, že byly od CyberGhostu velmi půjčovány, zejména “Zvolte režim” Část.

Kromě toho jsou téměř všechny funkce snadno dostupné z domovské obrazovky klienta.

Nejlepší část o PureVPN’■ Klient systému Windows je, že vždy existují sub-texty s každou funkcí stručně vysvětlující, co tato funkce přesně dělá. Toto je jeden čin, kdy je PureVPN chvályhodný, protože usnadňuje maximální uživatelský komfort.

Tady’jak můžete používat jejich klienta a všechny jeho funkce:

 1. Jednou’Koupil jsem PureVPN’s předplatným si můžete stáhnout jejich Windows klienta ze svého webu zde. (Velikost souboru: 32,8 MB).jak používat purevpn
 2. Klikněte na stažený soubor a spustí se proces instalace (pokud je váš systém omezen IT, může se zobrazit výzva k zadání oprávnění správce).
 3. Po dokončení instalace se klient otevře automaticky.
 4. Chcete-li vybrat server, můžete buď procházet serverem “Země” Možnost nebo “Města” Volba.
 5. Klikněte na požadovaný server a klient se k němu automaticky připojí.
 6. Ikona ve tvaru ozubeného kola v pravém horním rohu klienta vás dovede k nastavení a liště nabídek funkcí navíc, takže zde můžete věci vyladit, pokud’Nemám rád je v jejich současném stavu.
  NordVPN pro iPhone - Jak nastavit NordVPN na zařízeních iOS

jak používat purevpn na Windows

Jak používat PureVPN na iPhone / Mac / iOS / iPad

PureVPN’Aplikace Mac je velmi podobná aplikaci pro Windows a proces jejího použití je stejný.

Ale z toho, co jsem zažil při recenzi své aplikace pro Mac a dalších, je to o něco citlivější a rychlejší než jeho protějšek ve Windows.

Jak používat PureVPN na iPhone Mac iOS iPad

Pokud se chcete přihlásit k odběru PureVPN a poté jej používat na svém počítači Mac, pak zde’co budete muset udělat:

 1. Koupit PureVPN’s předplatné nejprve aktivovat svůj účet
 2. Nyní si stáhněte aplikaci Mac ze svého webu
 3. Po dokončení stahování pokračujte k instalaci
 4. Klient Mac se nyní otevře automaticky
 5. Zadejte přihlašovací údaje uživatele, tj. Uživatelské jméno a heslo
 6. Vyberte umístění, ke kterému se chcete připojit a připojení k tomuto serveru bude nyní zahájeno
 7. Na hlavní domovské obrazovce se nyní zobrazí připojení klienta, takže můžete snadno začít procházet pod sítí VPN’s vlivem na vaše připojení k internetu
 8. Chcete-li získat přístup k libovolným možnostem nastavení, klikněte na ikonu ozubeného kola

PureVPN v současné době ne’Nenabízejte svou vlastní nativní aplikaci pro iOS, ale brzy bude k dispozici podle oficiálního přístupu služby.

purevpn ios app

PureVPN však můžete stále používat na zařízeních iOS nastavením nahoru pomocí bočního načítání.

V tomto ohledu nabízí dvě metody, proces nastavení L2TP a nastavení iKev2, ale doporučil bych vám jít pro nastavení iKev2, protože předchozí proces nastavení je relativně nezabezpečený.

Jak používat PureVPN v systému Android

Pro uživatele PureVPN je nejlepším klientem vpn, který je k dispozici ze všech nabízených služeb, je jeho klient pro Android.

Čistý, racionální a extrémně snadno použitelný pro nováčky, klient Android pro PureVPN je vybaven všemi nejlepšími funkcemi, které služba nabízí..

jak používat purevpn na android

Naučte se ji používat pomocí následujících kroků:

 1. Přejděte do obchodu Google Play a vyhledejte “PureVPN”
 2. Když dostanete PureVPN’s Aplikace Android ve výsledcích vyhledávání, klikněte na stažení a instalace proběhne souběžně
 3. Odtud je to snadné, protože stačí zadat přihlašovací údaje pro přihlášení a aplikace se otevřepurevpn android app select mode mode
 4. Otevřete seznam serverů a klepněte na libovolné město / zemi / místo, ke kterému se chcete připojit
 5. Spojení bude nyní zahájenopurevpn android aplikace
 6. Chcete-li změnit jakékoli stávající nastavení nebo získat přístup k jakékoli další funkci, stačí klepnout na ikonu ve tvaru ozubeného kola v pravé horní části klienta
  ExpressVPN pro Android OS - Průvodce nastavením aplikace, výkon a další

Nabídka nastavení purevpn v aplikaci pro Android

Jak používat PureVPN s FireStick

PureVPN je jednou z těch několika málo VPN služeb, které nabízejí vlastní klientskou aplikaci Firestick.

Tato specializovaná aplikace byla speciálně vyvinuta, protože PureVPN se umístila na trhu jako VPN, které je nejlepší pro firestick splňující nejrůznější potřeby streamování, je jedním z nejpopulárnějších streamovacích zařízení mezi uživateli tam venku.

jak používat purevpn na firestick

Používání této aplikace na Firesticku vyžaduje, abyste měli alespoň počáteční přehled o tom, jak funguje a funguje platforma FireTV.

Tady’jak nainstalovat a používat aplikaci PureVPN Firestick na vašem zařízení FireTV:

 1. Nejprve spusťte FireTV a poté přejděte na “Aplikace” Sekce
 2. Nyní přejděte do kategorií > Nástroj
 3. Hledat “PureVPN”
 4. Stačí kliknout na “Stažení” a instalace proběhne automaticky po ukončení procesu stahování
 5. Zobrazí se upozornění, že je nyní nainstalován PureVPN
 6. Jít do “Moje aplikace” a přejděte dolů a vyberte “PureVPN”
 7. Aplikace bude nyní spuštěna
 8. Po klepnutí na klient bude nyní vyžadovat zadání přihlašovacích údajů “Máte již účet” (K tomu je třeba předem získat předplatné PureVPN)
 9. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a klikněte na “Přihlásit se”
 10. Přejděte a vyberte umístění, ke kterému se chcete připojit, a klepnutím na něj zahajte proces připojení
 11. PureVPN bude nyní připojen, abyste zajistili, že odblokujete velkou většinu streamovaných webů

PureVPN’s Aplikace Firestick je dobrá, ale pokud chcete prozkoumat další možnosti, pokud jde o poskytovatele, nebo dokonce postarat o určitou službu, pak’Pokryli jsme to podrobně v našem průvodci VPN pro Firestick.

Závěr

PureVPN odvedl spoustu práce na tom, aby přispěl k jednoduchosti uživatelů na téměř všech platformách zařízení. Ano, není’Nemám zatím svou aplikaci pro iOS, ale její další aplikace jsou vytvořeny s některými velmi dobrými funkcemi, které mohou uživatelé využít.

Služba má některé problémy, jako je zpoždění připojení, které musí skončit, aby její klientské aplikace fungovaly a reagovaly mnohem vhodněji na očekávání uživatelů, ale kromě toho jsou aplikace téměř samovysvětlující a každý nováček může stáhnout a používat je bez větších problémů.

  NordVPN Linux - Jak nastavit NordVPN na Linuxu pomocí Správce sítě

PureVPN také nabízí rozsáhlé úložiště průvodce řešením problémů a instalací, které uživateli mohou usnadnit nastavení jeho aplikací na jakékoli platformě. Od videí k textovým průvodcům, PureVPN’Uživatelé nemají žádnou možnost výběru, aby se o službě dozvěděli’s klienty z.

Pokud jste v minulosti měli nějaký problém se službou nebo jejími klientskými aplikacemi, nebo pokud v nich najdete něco lepšího než podobné aplikace od jiných poskytovatelů, dejte nám o nich vědět v níže uvedeném poli komentářů..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me