بررسی BolehVPN

صلاحیت قضایی سیشل
قیمت 6.66 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله
سرورها 35 سرور در 12 کشور
سیاههها ذخیره اتصال به فروشگاه
رمزگذاری AES-256-Bit
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://www.bolehvpn.net/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

توسط BV اینترنت سرویس PVT اجرا شود. LTD، BolehVPN خدماتی است که در مدت زمان بسیار کوتاهی جامعه کوچکی اما رو به رشد کاربران را به دست آورده است. این سرویس از نظر ارائه خدمات بسیار کمی نسبت به ارائه دهندگان بزرگتر VPN بزرگتر در خارج وجود دارد و حتی برخی از کاستی ها را نیز به همراه دارد ، اما با این وجود عملکرد آن به عنوان محکم و مطمئن شناخته شده است.

بنابراین ، امروز در بررسی مفصل BolehVPN توسط BestVPN.co ، به آزمایش این ادعاها می پردازیم!

Contents

بررسی امنیتی BolehVPN

VPN فقط در صورت قبول بودن قابل قبول است’امن ، بدون افکار دوم. و این معیار شماره 1 ماست که در آن VPN ها را ارزیابی می کنیم. بله ، جنبه های دیگر سرویس اهمیت دارد ، اما به اندازه امنیت مهم نیست.

BolehVPN’دستگاه های امنیتی محکم و قدرتمند هستند اما قطعاً چند لرزه در زره پوش وجود دارد.

رمزگذاری درجه نظامی استاندارد AES 256 را ارائه می دهد ، که به این اصطلاح گفته می شود “اثبات Brute Force Attack”. با این رمزگذاری در اتصال VPN شما ، هر کسی که به دنبال رمزگشایی بسته های داده شما است ، قطعاً هر بار ناامید می شود.

انفجار از طریق این سطح رمزگذاری عملاً غیرممکن است ، بنابراین ، بنابراین BolehVPN از این دیدگاه بسیار ایمن است.

ارائه دهنده همچنین پروتکل OpenVPN را ارائه می دهد که باز هم درجه یک است ، زیرا پروتکل دیگری امن تر از آن نیست. آی تی’پروتکل پیش فرض در برنامه های آن است ، بنابراین تا زمانی که اهدا نکنید’لازم است آن را از نیاز شدید انجام دهید ، پس فقط آنها را انجام ندهید’آن را تغییر دهید.

اکنون به سمت منفی حرکت می کنید ، BolehVPN’سیاست ورود به سیستم به اندازه کافی شفاف نیست.

من هیچ VPN را نمی دانم که می گوید چیز دیگری غیر از آن وجود دارد که صفر سیاههها را نگه می دارد ، اما بیشتر اوقات ، حقیقت کاملاً متفاوت از آن است و همه آنچه شما برای دسترسی به آن نیاز دارید فقط کمی حفاری است.

و آن’دقیقاً همان کاری است که من با BolehVPN انجام دادم ، فقط کمی عمیق تر حفر شدم و به این نتیجه رسیدم:

خط مشی ورود به سیستم bolehvpn

همانطور که از این تصویر گرفته شده از BolehVPN مشهود است’در صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ، ارائه دهنده قدرت نگه داشتن گزارشهای خود را در صورت تحمل هر نوع فعالیت غیرمعمول یا غیرقانونی حفظ می کند. ارائه دهنده این توجیه را در اینجا ارائه می دهد که اگر چیزی مشکوک نباشد ، فقط تا آن زمان به سیاهههای مربوط نگهداری نمی شوید.

من این را طبقه بندی نمی کنم “فریبنده” یا “خطرناک” اصلاً ، اما یک خط مشی صفر برای سیاهههای مربوط باید از چنین مواردی عاری باشد.

مشکل دیگر BolehVPN درگیری در محل VPN است’صلاحیت ، یعنی سیشل و در محل خدمات اینترنتی BV (شرکت مادر) ، که در مالزی مستقر است. اگر VPN توسط شرکت مادر مستقر در مالزی اداره شود ، VPN که توسط قوانین سیشل اداره می شود ، شک و تردیدهای جدی را ایجاد می کند..

BolehVPN باید این مسئله را روشن کند و اطمینان حاصل کند که بزودی بیانیه ای صادر می کند که موضع خود را در مورد محل سکونت روشن یا در اختیار ما قرار می دهد زیرا مکان یکی از مهمترین عوامل برای بررسی یک VPN است.’امنیت.

یک مکان ناامن برای پارکینگ داده مانند ایالات متحده یا انگلستان می تواند حریم شخصی کاربران را بدون توجه به میزان محکم ارائه شده توسط سایر ویژگی های امنیتی به طور جدی تضعیف کند..

من نکردم’به هیچ وجه با IP Leaks یا DNS نشت برخورد نکنید ، به همین ترتیب’بزرگ ، بزرگ به علاوه!

بررسی BolehVPN

بررسی BolehVPN

بررسی قیمت گذاری BolehVPN

VPN ها نمی دانند’به طور کلی برنامه های قیمت گذاری خود را بر حسب روزهایی ارائه می دهید که BolehVPN اما این کار را انجام می دهد’چیز بدی نیست زیرا باعث می شود کاربران بتوانند نسبت به مدت زمان اشتراک خود نسبت به ارزش دریافت شده برای پولی که پرداخت کرده اند درک بهتری داشته باشند..

من BolehVPN را خیلی دوست داشتم’صداقت در برنامه های قیمت گذاری و آن’s زیرا قیمت نهایی برنامه را تنظیم کرده است که کاربر باید به جای چشمک زدن نرخ های ماهانه ارزان برای برنامه های بلند مدت ، پرداخت کند ، با پرداخت نهایی بسیار بسیار بیشتر از آنچه انتظار می رود کاربر باشد..

برای مثال یک VPN چشمک می زند که اشتراک 2 ساله آن فقط با 2 دلار در ماه می رسد. این به نظر می رسد ارزانترین vpn است ، اما اگر دنبال این برنامه باشید ، در کل باید 48 دلار بپردازید. این یک عمل بازاریابی فریبنده و روشی است که من با آن مخالفم. اما مطمئناً BolehVPN نمی کند’انجام هر یک از این.

برنامه های قیمت گذاری آن ساده و آسان قابل فهم است:

 • 7 روز: 3.70 دلار یک بار صورتحساب
 • 30 روز: 9،99 دلار یک بار صورتحساب
 • 60 روز: $ 16.99 یک بار صورتحساب
 • 180 روز: 44.99 دلار یک بار صورتحساب
 • 365 روز: 79.99 دلار یک بار صورتحساب

برنامه های قیمت گذاری bolehvpn

BolehVPN’قیمت گذاری در محدوده مقرون به صرفه قرار می گیرد ، که دوباره تعجب آور است ، و آن’زیرا بسیاری از خدمات که حتی از این خدمات کوچکتر هستند ، برنامه های خود را برای قیمت های بالاتر از این ارائه می دهند.

برای من بهترین برنامه ها برنامه های 60 روزه و 180 روزه است زیرا یکی از بهترین برنامه ها در دسته بندی های آنها در کل صنعت VPN است.

ارائه دهنده همچنین یک آزمایش تعهد کامل و صفر 24 ساعته رایگان برای کاربران جدید خود ارائه می دهد ، در کنار آن ، یک سیاست بازپرداخت 14 روزه نیز وجود دارد ، بنابراین می توانیم با اطمینان فرض کنیم BolehVPN کاملاً تمایل دارد مشتری پسند را ارائه دهد. خدمات با بارهای تسهیل ، و مطمئناً اصلاً حریص نیست.

روش های پرداخت شامل پرداخت های رمزنگاری است که به علاوه اضافه شده است.

BolehVPN مشتری برنامه و مرور سرورها

NordVPN اکنون بیش از 5000 سرور ارائه می دهد ، در حالی که این تعداد بسیار بالاتر از سرورهای PureVPN است که 300000+ IP یا 2000+ و سرورهای 2000+ و Surfshark VPN را ارائه می دهد که 800+ سرور را ارائه می دهد. اما برخلاف این غول ها ، BolehVPN فقط 35 کشور و فقط در 12 کشور جهان دارد.

این تعداد سرور با وجود ارائه دهنده کوچک بسیار کم است. یک VPN در مقیاس و قیمت آن حداقل باید 100 سرور را ارائه دهد.

مکانها کلیشه هستند یعنی شما’بیشتر آنها را در آمریکای شمالی یا اروپا پیدا می کنم ، بنابراین چیز خاصی برای نوشتن خانه در اینجا وجود ندارد.

بله ، ما قابلیت پخش جریان آن را آزمایش کردیم و به نظر می رسید که از لحاظ رفع انسداد Netflix عملکرد خوبی داشته است و این به طور جدی تعجب آور بود. ما به Netflix ایالات متحده و Netflix UK رسیدیم که بسیار جالب و چند نکته مهم توسط ارائه دهنده بود.

BolehVPN همچنین عملکرد تورکی را برای Torrenting ارائه می دهد ، نه خیلی خوب ، نه خیلی بد. دردسر اینجاست که در دسترس است. عمده چرخش های جریان در جهان در مکان های P2P ارائه شده توسط BolehVPN نیست ، بنابراین سرعت ها کند می شوند.

در صورت بارگیری و دسترسی به فایلهای پیکربندی صحیح سرور ، به هر دو ویژگی ، یعنی رفع انسداد Netflix و پشتیبانی Torrenting می توانید به هر دو ویژگی دسترسی داشته باشید. BolehVPN به این پرونده ها اختصاص داده است “پشتیبانی از جریان”’ و “BolehFlix”.

با مراجعه به برنامه های مشتری ، اگر BolehVPN نیاز به بهبود جنبه ای از خدمات خود داشته باشد ، باید به طراحی ، سازگاری و تعداد گزینه های برنامه های مشتری خود برسد..

BolehVPN با رابط ویندوز 98 مناسب تر از امروز است’سرویس گیرنده ویندوز با گزینه ها و نشانه های بسیار زیاد ، که به هیچ وجه کاربرد خاصی ندارند ، به هم ریخته است.

برنامه مشتری ویندوز Bolehvpn

و خرابی های مداوم در اتصال به یک سرور به طور جدی کابوس بود. ارائه دهندگان بزرگتر در صنعت بهترین مشتری های همه آنها را ارائه می دهند. آنها ساده هستند ، فقط با یک دکمه اتصال بزرگ و گزینه جابجایی برای جابجایی بین سرورها و آن’این که اگر بخواهد با ارائه دهندگان بهتر در بازار رقابت کند ، BolehVPN باید مشتری های خود را دوباره بسازد.

بررسی BolehVPN

در بالای این ، BolehVPN’پشتیبانی موبایل برای درک تازه کارها و تازه کارها آسان نیست ، اما باید با بارگیری سرویس گیرنده OpenVPN ، بارگیری دستی فایلهای پیکربندی سرور ، مسیر دستی را طی کنید و فقط در این صورت می توانید BolehVPN قادر به کار روی تلفن همراه باشید. خوب نیست ، به طور جدی.

بررسی BolehVPN

یک عامل بازپرداخت در اینجا می تواند این باشد که BolehVPN سرعت شگفت آور و سریع را ارائه می دهد و تقریباً 14 مگابیت بر ثانیه با اتصال 20 مگابیت بر ثانیه ساعت را ساعت می کند ، که به هیچ وجه برای ارائه دهنده این مقیاس بد نیست..

Role-Up اصلی BolehVPN

پس از تحلیل انتقادی جنبه های اصلی خدمات خود ، اجازه دهید’ما به سمت جمع شدن عمده خدماتی که در آن شما را از این سرویس مطلع خواهیم کرد ، پایین می آییم’جوانب مثبت و منفی به صورت کوتاه و محدود ، به شما امکان می دهد خدمات را از یک منظر بسیار بهتر درک کنید.

طرفداران

 • پشتیبانی از تورنت
 • سرعت سریع
 • فاقد نشت DNS یا WebRTC است
 • می توانید Netflix را مسدود کنید
 • رمزگذاری و پشتیبانی پروتکل از درجه یک برخوردار است

منفی

 • تعداد سرورهای کم
 • برنامه های مشتری به خوبی طراحی نشده اند و برای کار با آنها مشکل ساز هستند
 • پشتیبانی موبایل در کنار غیر موجود است
 • بدون پشتیبانی چت زنده / فقط پشتیبانی ایمیل در دسترس است

نتیجه

اکنون به حكم نهائی خود درمورد خدمات یعنی من توصیه می كنم یا نه. بله ، من پشت سرویس و آن ایستاده ام’زیرا من عملکرد را بالاتر از هر چیز و همه چیز می دانم. اگر یک VPN از هر طریق امنیت یک کاربر را ایمن نگه می دارد ، هیچ دلیلی وجود ندارد که شخص بخواهد’توصیه می کنم بله ، گزینه ها و ویژگی های این ارائه دهنده محدود به تعداد کم سرورها ، پشتیبانی از چت زنده ، هیچ مشتری iOS و غیره نیست. اما BolehVPN در مواردی پیروز می شود که بیشتر به سرعت های سریع تر ، نشت صفر DNS و غیره اهمیت دارد..

اگر ارائه دهنده می تواند آسیب پذیری های خود را از بین ببرد و فقط کمی بیشتر گسترش یابد ، این پتانسیل را دارد که وارد مدار شود. آن را امتحان کنید ، حتی برای دوره آزمایشی رایگان. من به شما اطمینان می دهم که عملکرد بسیار به مراتب بهتر از حتی برخی از بزرگان پیراهن در آنجا انجام می دهد.

Похожие статьи

 • بررسی تونل خصوصی 2023

  صلاحیت قضایی ایالات متحده قیمت 3 دلار در ماه (36 دلار در برنامه سالانه) سرور 22 سرور در 12 کشور جهان سیاهههای مربوط به محافظت از اطلاعات حساس برای رمزگذاری 14 روز…

 • نقد و بررسی مولود VPN

  صلاحیت حقوقی سوئد قیمت 5.55 دلار در ماه / ماه سرورهای 550 سرور در 35 کشور جهان سیاهههای مربوط به رمزگذاری AES-256-Bit Unblocks Netflix عملکرد متناقض…

 • بررسی AzireVPN

  صلاحیت قضایی قیمت سوئد 3.45 دلار در ماه (82.71 $ بار بار) سرورها 5 گزارش بدون رمزگذاری AES-256 Unblocks Netflix خیر تورنتینگ بله این نسخهها کار میکند در چین بدون…

 • AirVPN Review 2023

  AirVPN شاید دارای برچسب شایسته ای در کل صنعت VPN باشد. این سرویس را از طریق این کلمات تعریف می کند “هوا برای تنفس واقعی…

 • VPNBaron Review 2023

  صلاحیت صلاحیت رومانی قیمت 5.54 $ سرورها 13 گزارش بدون رمزگذاری رمزگذاری OpenVPN / L2TPIKEv2 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله با این نسخهها کار در چین توصیه نمی شود…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  بررسی سرعت