Funguje CyberGhost s Netflixom? Najlepšie riešenie CyberGhost Netflix

V dnešnej dobe bol svet pohltený šialenstvom Netflixu. Ako streamovací server’s predplatným stúpajúcim cez strechu, ľudia môžu’t dosť webov a jeho úžasných úložísk najlepších televíznych programov a filmov.

Ale viete čo? Aj tie tisíce hodín obsahu, ktorý je k dispozícii, stále nie sú dostatočné na to, aby ľudí nasýtili’s túžby; preto teraz hľadajú služby VPN, ktoré dokážu odblokovať Netflix USA, aby mali prístup k ešte väčšiemu obsahu ako kedykoľvek predtým!

Nie všetky VPN však pracujú s Netflixom a naším poslaním je informovať používateľov, ktorí pracujú a ktorí nie’t, a dnes sa chystáme skontrolovať CyberGhost Netflix, aby sme zistili, či je’s Najlepšie VPN pre Netflix alebo nie!

Začnime, môžeme?

Contents

Funguje CyberGhost s Netflixom? – Obsah

 1. Ako sa pozerať na Netflix s CyberGhostom?
 2. Funguje aplikácia CyberGhost Desktop App s programom Netflix?
 3. Funguje CyberGhost Mobile App s Netflixom?
 4. Ako môžem odblokovať Netflix USA a ďalšie knižnice pomocou CyberGhost VPN?
 5. Prečo Don’t Netflix Práca s Cyberghostom?
 6. Mal by som si kúpiť CyberGhost VPN pre Netflix alebo nie?
 7. Najlepšie riešenie VPN CyberGhost Netflix VPN

Ako sa pozerať na Netflix s CyberGhostom?

Netflix má geo-obmedzené knižnice pre prípad, že by ste to doniesli’neviem. Takže obsah dostupný vo vašej krajine’zvíťazila verzia Netflixu’byť rovnaká ako ponuka v iných krajinách. Niektoré show a filmy budú chýbať v každom štáte, takže najlepším riešením je pripojenie k sieti Netflix USA, ktorá ponúka najväčšie úložiská televíznych relácií a filmov na svete..

To však nie je’t tak ľahké, ako to znie, a to’je to preto, že Netflix na svojom webe presadil zákaz VPN, aby zabránil ľuďom ísť do svojich knižníc v iných krajinách, čím sa väčšina VPN na platforme stáva neúčinnou..

Dnes testujeme CyberGhost’s schopnosťami proti zákazu siete Netflix VPN skontrolovať, či je táto sieť VPN vhodná pre používateľov, ktorí sa chcú prihlásiť na odber služby z tohto dôvodu.

Na tento účel a tu sme stiahli klienta Windows z CyberGhost’to, čo sme našli:

 • Netflix USA sa odblokoval, ale stáva sa to iba trikrát z každých piatich pokusov v priemere.
 • Rýchlosti streamovania boli dosť dobré na podporu vysokokvalitného streamovania.
 • Poruchy v prevádzke boli zriedkavé.
  PureVPN Netflix - je skutočne schopný odblokovať Netflix v USA?

Funguje aplikácia CyberGhost Desktop App s programom Netflix?

Áno, aplikácia Desktop, s ktorou sme primárne testovali CyberGhost pre Netflix, fungovala dosť dobre na odblokovanie Netflixu.

Obávaná chyba servera proxy sa ukázala minimálne a dá sa rýchlo vyriešiť opätovným pripojením jedného z dvojnásobného maxima.

Ak chcete používať Netflix s počítačovou aplikáciou CyberGhost, potom tu’ako to môžete urobiť:

 • Prejdite na stránku CyberGhost’s webové stránky a kúpiť si svoje predplatné
 • Uistite sa, že máte poverenia VPN a potom pokračujte v sťahovaní aplikácie pre počítač
 • Po stiahnutí nainštalujte aplikáciu do svojho systému a po dokončení zadajte poverenia používateľa
 • Teraz sa rozhodnite pre voľbu s názvom ‘Odblokujte streamovanie” (Táto možnosť funguje iba na prémiovom účte)

Odblokovanie streamovania aplikácie CyberGhost

 • Kliknite na Odblokovať Netflix a užijete si svoj obľúbený obsah v USA Netflix v žiadnom momente!odblokovať Netflix

Poskytovateľ má v súčasnosti aj rozprávkovú Halloweenskú dohodu, ktorá pre dvojročný plán uvádza cenu len 3,5 USD mesačne.!

CyberGhost Halloween obchod

Tu sú podrobnosti o všetkých jej cenových plánoch:

 • Mesačný plán: 12,99 dolárov
 • Ročný plán: 6,49 dolárov mesačne
 • Dvojročný plán: 3,5 USD mesačne

Cenové plány spoločnosti CyberGhost

Funguje CyberGhost Mobile App s Netflixom?

Je sklamaním, že aplikácia Mobile Android pre CyberGhost sa neodporúča, ak chcete cez ňu pristupovať alebo odblokovať Netflix. To sa nestalo’• Vykonajte podľa očakávaní a podarilo sa mu odblokovať stránku iba dvakrát v 13 pokusoch, čo je vážne mimo hraníc.

Pre tých z vás, ktorí sa snažia odblokovať Netflix v systéme Android, si musíte prečítať našu príručku o najlepšej VPN pre Netflix, aby ste získali podrobnejší prehľad o možnostiach, ktoré máte k dispozícii.!

Ako môžem odblokovať Netflix USA a ďalšie knižnice pomocou CyberGhost VPN?

CyberGhost’s Klientská aplikácia pre Windows je dodávaná so šiestimi vyhradenými funkčnými tlačidlami, z ktorých každé je určené na konkrétny účel a tam’Je tu tiež pre streamovanie.

  PureVPN Netflix - je skutočne schopný odblokovať Netflix v USA?

Kliknete na ňu a otvorí sa zoznam stránok, ktoré pre vás klient okamžite odblokuje.

Netflix je zvyčajne prvý v zozname, preto sme naň klikli, aby sme ho najskôr zapli.

Teraz sme navštívili Netflix a hľadali “Ex Machina” a “Star Wars: The Last Jedi” pretože to sú tituly, ktoré sú zvyčajne dostupné iba v americkej verzii Netflix

Tieto dva filmy sme mali k dispozícii, takže môžeme bezpečne povedať, že CyberGhost Netflix funguje. Aj keď jeho výkon nie je 10/10, ale to’je prijateľné, pretože ani odblokovanie systému Netflix v USA nie je nič zlý výkon a poskytovateľ si zaslúži uznanie za to, že je schopný poskytnúť svojim používateľom takéto zariadenie.

Server môžete zmeniť z USA na iné dostupné miesto kliknutím na šípku nadol na webe “Netflix” možnosť z aplikácie.

zmeniť server CyberGhost

Prečo Don’t Netflix Práca s Cyberghostom?

Ako my’Tiež som sa zmienil už skôr, CyberGhost vyhral’• Odblokujte Netflix vo všetkých vašich pokusoch (aj bezplatné aplikácie). Uskutoční sa niekoľko zásahov a zásahov, ale celkovo je výkon nad rámec uspokojivého, avšak iba v aplikácii pre počítač.

Tieto chyby pri odblokovaní Netflixu sa vyskytujú takmer so všetkými ostatnými najlepšími VPN, ktoré môžu odblokovať Netflix, a to preto, že obchádzanie geo-obmedzení a zákaz VPN pre Netflix je komplikovanejšie, ako to robiť na iných weboch. VPN musí tvrdo pracovať, aby obišla všetky tieto bloky. Tak to’je nevyhnutné, že ho zastaví Netflix’s geoobmedzenia raz za čas.

Mal by som si kúpiť CyberGhost VPN pre Netflix alebo nie?

Odpoveď na túto otázku závisí skôr od používaného zariadenia než od samotnej služby. A to’Pretože CyberGhost odblokuje Netflix najlepšie na stolných zariadeniach ako Windows. Ale to’je takmer hrozný na mobilných zariadeniach, takže hovor je na vás. Ak ste ten, kto rád sleduje Netflix na stolných zariadeniach, môžete ísť za CyberGhost, dôrazne odporúčame.

  PureVPN Netflix - je skutočne schopný odblokovať Netflix v USA?

Ale nie’t ísť za to, ak chcete streamovať web v mobile.

Najlepšie riešenie CyberGhost Netflix VPN:

Vaše možnosti pre VPN na odblokovanie siete Netflix’T sa obmedzuje iba na CyberGhost, pretože existuje niekoľko ďalších dobrých možností, ktoré môžete využiť. Ak nie’Nepáči sa mi CyberGhost’s nedostatočným výkonom v sieti Netflix, uvádzame niekoľko najlepších sietí VPN, ktoré môžu fungovať ako riešenie VPN CyberGhost Netflix:

 • ExpressVPN pre Netflix
 • NordVPN pre Netflix
 • PureVPN
 • Torguard

záver:

CyberGhost je vynikajúca služba VPN a jej pracovnou plochou je poskytovateľ’Najlepšie je odblokovať Netflix za vás. Ak ste jedným z tých šialených používateľov Netflixu, ktorí to dokážu’Ak nemáte dostatok času na sledovanie všetkých tých úžasných predstavení a filmov, môžete ísť na CyberGhost a nechať ho ešte viac umocniť vaše zážitky na Netflixe..

Ak výkonnosť nezodpovedá vašim očakávaniam, môžete na vrátenie peňazí použiť vrátenie prostriedkov!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me