Opera için En İyi 19 VPN – Opera VPN ile Coğrafi Kısıtlamalardan Kurtulun

Tarayıcılar, web’de gezinmek isteyen herkes için vazgeçilmez kılan, web’e varsayılan erişim ağ geçitleridir. Opera, daha akıcı bir deneyim sunmak için çok çeşitli ek özelliklerle daha popüler ve kullanımı kolay tarayıcılardan birini sunar. Ancak, son derece kullanışlı olmasına rağmen, Opera Tarayıcınız tam olarak güvenli değildir. VPN listesinden iyi bir VPN almak, güvenli tarama ve veri felaketi arasındaki tek tamponunuzdur.

Contents

19 Opera 2023 için En İyi VPN

 1. Opera, Dahili VPN Hizmetini Kapatıyor
 2. Opera Tarayıcıları 2023’de Gizlilikle İlgili Sorunlar
 3. Opera Tarayıcı VPN Her Netizen İçin Neden Zorunludur
 4. Opera 2023 için En İyi VPN
 5. Opera Free için En İyi VPN
 6. Opera VPN Nasıl Kullanılır
 7. Android için En İyi Opera VPN
 8. Opera Tarayıcı VPN Çalışmıyor
 9. Opera için En İyi VPN SSS
 10. Opera Browser VPN Değerlendirmeler
 11. En İyi 6 Opera VPN Eklentisi 2023

Opera için En İyi VPN’e neden ihtiyacınız olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmenize izin vermek için, burada tarayıcı için En İyi VPN’ler için ayrıntılı listeler, Opera haberleri içeren kapsamlı bir kılavuz’s yerleşik VPN, ilgili gizlilik endişeleri ve daha fazlası.

Opera için en iyi VPN

Opera, Dahili VPN Hizmetini Kapatıyor

Her türlü web erişim yazılımındaki yerleşik VPN’ler her zaman çok büyük kullanım alanına sahiptir. Benzer şekilde, oradaki en popüler web tarayıcılarından biri olan Opera, yakın zamana kadar yerleşik bir Ücretsiz VPN hizmeti sunuyordu. Ancak, şimdi Android ve iOS platformlarında özel bir uygulama olarak VPN hizmetini kapatma kararı aldı.

Web tarayıcıları için yerleşik VPN hala orada olacak, ancak şimdi ayrı bir uzantı olarak. Opera’nın bu adımı neden attığına dair belirli bir neden vermemesine rağmen, sektördeki birçok kişi SurfEasy VPN’yi tanıtmak ve VPN tekliflerini düzene koymak için yaptıklarını düşünüyor.

SurfEasy VPN, Opera’dan daha fazla özellik sunan popüler bir hizmettir’s yerleşik VPN ve Opera tarafından 2015 yılında geri alındı.

Opera Tarayıcı VPN

Opera’s VPN hizmeti ücretsizdi, ancak Opera VPN Gold adlı yılda 29,99 $ karşılığında premium ücretli bir sürüm sundu. Bu üstün hizmet daha iyi hızlar ve daha fazla sunucu sundu. Şimdi bir Opera VPN Gold aboneliğiniz varsa, SurfEasy Ultra planıyla otomatik olarak yıllık aboneliğe aktarılacaksınız. Ancak SurfEasy hala yerleşik bir VPN seçeneği olmadığından, tarayıcı artık uyumlu güvenlik seçeneklerine sahip değil.

Bu nedenle, daha güvenli, kullanımı kolay bir tarayıcı edinmek istiyorsanız, işte bu konuda bazı önerilerimiz.

 1. Google Chrome – Dünya’s Çoklu VPN uzantısı uyumluluk seçeneklerine sahip En Popüler Tarayıcı
 2. Mozilla Firefox – İyi alınan, mevcut VPN eklentilerine sahip güvenli bir tarayıcı

Hala güvenliğe daha fazla odaklanmak istiyorsanız, Tor, Comodo Dragon gibi tarayıcılara bir göz atın & Ek koruma için tasarlanmış Yandex.

Opera Tarayıcıları 2023’de Gizlilikle İlgili Sorunlar

VPN koruması olmadan, günümüzde Chrome, Firefox veya burada konuştuğumuz şey gibi neredeyse tüm popüler tarayıcılar savunmasızdır, yani Opera. Çünkü günümüzün bilgisayar korsanları, bu tür tarayıcılar üzerinde çalışan herkesi ve korumasız kişileri izleyebiliyor..

Onları uzak tutmanın ve izlerinizden uzak tutmanın tek yolu sizi takip etmeyi zorlaştırmaktır ve bunu yalnızca verilerinizi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bunun taşınması için güvenli bir protokol sağlayarak En İyi VPN ile yapabilirsiniz. web üzerinden veri, katmanlı bir koruma sistemi sağlar.

Opera, zırhında çok fazla çenelere sahip olmayabilir, ancak tüm yetkililer ve şirketler tarafından yönetilen tüm yeni gözetim kampanyaları ve veri ordularıyla dünya giderek boğuluyor.

Opera Tarayıcı VPN Her Netizen İçin Neden Zorunludur

Opera tarayıcısı şimdi Golden Brick Capital Private Equity adlı bir Çin Konsorsiyumu’na aittir. Opera Browser’ın bir dereceye kadar veri depoladığı ve ana firmanın Çin’de yattığı göz önüne alındığında, verileriniz sıkı veri saklama yasaları nedeniyle Çin makamlarına her zaman maruz kalabilir..

Opera tarayıcısı VPN, hassas verilerinizi bu tür zorlayıcı tehditlerden korumak için ihtiyaç duyduğunuz arabellektir. Bu yeni web dünyası, kullanıcıların korumasız olarak ilerlemesi için artık yeterince güvenli bir yer değil. Cambridge Analytica ABD Skandalı gibi, veri sızıntısı skandalları ortaya çıktığında milyonlarca insan gibi, bir Opera tarayıcı VPN’i edinerek gizliliğinize dikkat etmeniz gerekir..

Opera için en iyi VPN

Opera 2023 için En İyi VPN

Bu incelemede daha önce de belirtildiği gibi, herhangi bir iyi hacker, Opera Tarayıcınız üzerinden kolayca sisteminize girebilir’korumasız. Bir VPN, gizliliğinizi ve anonimliğinizi koruyacak en iyi seçenektir, ancak her VPN, yapmak istediğiniz iş için uygun değildir. Opera Tarayıcı için En İyi VPN’in çok çeşitli özelliklere sahip olması, çok sayıda sunucu sunması, en iyi şifreleme standartlarına sahip olması ve her şeyden önce çevrimiçi gizliliğinizden asla ödün vermemek için güvenilir olması gerekir.

İşte 2023’de Opera için En İyi VPN tarayıcısında bir özet:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000’den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

ExpressVPN – Opera Tarayıcı VPN’i olarak 148 Sunucu Konumu Sunuyor

Bazen, çevrimiçi güvenlikten daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Akış hizmetlerinin popülaritesinin artmasıyla, artık yalnızca Netflix ABD gibi coğrafi olarak kısıtlanmış içerik sitelerinin engellemesini kaldırabilecek VPN’lere abone olmalısınız.

ExpressVPN, eşi görülmemiş engelleme kaldırma özellikleri sağlama açısından Opera Tarayıcısı için En İyi VPN’lerden biridir. İster Amazon Prime ABD’yi izlemek ister Popcorn Time’ı kullanmak isteyin, bu VPN’148+ sunucu konumu sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Opera Tarayıcı için ExpressVPN

Servis kolaylaştırılır, neredeyse sıfır arızalanır, yüksek hızlar sunar ve’t tarayıcınızın performansını etkilemeyecek kadar aşırı yük. Bir abonelik planı ile, birden çok uyumlu uygulamaya ve AES 256 şifreleme standartları, çoklu protokol desteği ve katı sıfır günlük politikası içeren modern bir internet güvenlik altyapısına erişeceksiniz. Bununla birlikte, planlar yıllık bazda 99.95 $ ‘a mal olan en iyi planları ile biraz daha yüksekte fiyatlandırılıyor.

Artıları

 1. Opera Tarayıcı için VPN olarak en iyi destek için çeşitli sunucu altyapısı
 2. Tarayıcılar için özel uygulamalar ve Uzantılar
 3. Sert, Askeri Sınıf Şifreleme
 4. Çoklu protokol desteği
 5. Sıfır Günlük Politikası

Eksileri

 1. Özel P2P sunucusu yok
 2. Planlar oldukça pahalıdır ve mahvedilmeleri gerekir

ExpressVPN'i edinin

NordVPN – Opera Tarayıcı için VPN olarak Kolay Mobil uygulama Desteği Sunar

Bu sağlayıcı, VPN dünyasında en çok aranan hizmetlerden biridir. Makul bir fiyata tüm doğru özellikleri ve daha fazlasını sunan bir VPN’ye yerleşmek istiyorsanız, aramanızın bitmesi gereken yer burasıdır. NordVPN güvenlik cephesine en fazla önem verir ve kullanıcılarının değişen gizlilik ihtiyaçlarını karşılamak için çift VPN, VPN üzerinden Soğan ve hatta özel IP’ler sunar.

Opera Tarayıcı için NordVPN

Blokeyi kaldırıcı cephede de yok ve Netflix ABD gibi sitelerde VPN yasaklarını atladığı bilinen birkaç hizmetten biri. Çin’de bir Opera Tarayıcı kullanıcısıysanız, NordVPN, engelsiz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için boğucu kısıtlamaları ve ünlü Büyük Güvenlik Duvarı’nı atlamanıza izin verecektir..

Bu hizmetin tek dezavantajı, canlı müşteri desteğine doğrudan erişememenizdir. Web sitesinde bir destek düğmesi var, ancak bir rehber ve sorun giderme deposundan cevapları geri çeken bir tür dahili arama motoru. Eklemek istedikleri şey canlı destek özelliğidir. NordVPN, her platform için özel istemci uygulamaları serisi ile tüm popüler işletim sistemleriyle uyumludur. Şifreleme için AES-256 kullanır ve OpenVPN ve L2TP protokollerini içeren çoklu protokol desteği sunar.

Sadece 99,00 $ karşılığında 3 yıllık bir abonelik elde etmenin heyecan verici bir sınırlı teklifi var, maliyetin bir kısmıyla en iyi özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz..

Artıları

 1. Android İşletim Sistemi için En İyi Opera Tarayıcı VPN’i
 2. Sıfır taahhüt 3 gün Ücretsiz Deneme Süresi
 3. Çift Şifreleme mevcut
 4. 60+ ülkede 3359 sunucu
 5. Çoklu Ödeme Yöntemleri
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP protokolleri
 7. Akış siteleri için SmartPlay özelliği

Eksileri

 1. Pahalı aylık plan

NordVPN'i edinin

TorGuard.net – Opera Tarayıcı VPN’i olarak Gizli Proxy Özelliği

Tıpkı son derece güvenli Tor Tarayıcı gibi, bu VPN tüm VPN’ler arasında kullanıcılar için en iyi gizlilik odaklı özelliklerden birine sahiptir. TorGuard ile, bilgisayar korsanlarının tarayıcınıza girmesi kesinlikle zor olurdu.

Bu VPN, VPN’inizin normal trafik gibi görünmesini sağlayamayan inanılmaz bir Gizli VPN özelliği sunduğundan, ISS’nizin sizi ayırmasına izin vermediğinden, aynı zamanda veri paketlerinizdeki şifreleme katmanlarını da artıracaktır..

Opera için Torguard VPN

Bunun da ötesinde, her zaman sorun, sorun giderme, müşteri sorunları ve daha fazlası ile ilgili sorularınıza anında cevap verilebilen en duyarlı müşteri desteğine sahiptirler. Torguard, beş eşzamanlı bağlantı, 3000+ sunucu ve OpenVPN protokol desteği ile sınırsız hız ve bant genişliği tüketimi sunar. Şimdi üzerinde çalışmaları gereken tek şey, her paketin farklı fiyatlarla farklı bir özellik kümesi sunduğu kafa karıştırıcı fiyatlandırma planlarıdır. Bu kısmı düzene sokarlarsa, Torguard puanını daha da artırabilir.

Şu anda dört çeşit plan sunuyorlar ancak en iyi planları “Anonim VPN” $ 9.99 / ay maliyeti ve tüm doğru özellikleri içeren planı. Torguard ayrıca e-posta koruması için ayda 6,95 ABD doları değerinde özel bir güvenlik paketi sağlar.

Artıları

 1. Opera Tarayıcı VPN’i olarak yeni Konut IP teklifi
 2. Güçlü Şifreleme seviyeleri
 3. Gizli VPN Koruma Özelliği
 4. 50 ülkede 3000’den fazla VPN Sunucusu
 5. Özel IP Adresi

Eksileri

 1. Uygulamalarda / web sitesinde / fiyatlandırma planlarında gezinmek yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabilir

TorGuard VPN edinin

PrivateInternetAccess – Dahili Tarayıcı Reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engelleme özelliği Asana Opera Tarayıcı VPN

Özel İnternet Erişimi veya PIA, artık kullanıcı favorisi haline gelen basit ama güçlü bir VPN hizmetidir. Hizmeti, üzerinden ne kadar veri bant genişliği kullandığınıza veya şu anda ne kadar hızda çalıştığınıza bakılmaksızın, sevgiliyi akıtıyorsanız sahip olmanız gereken cesur bir VPN haline gelmeksizin asla ölmez. Güncellenmiş özel internet erişimi incelemesini okuyun.

Bu VPN, size söz veren tüm özelliklerin mükemmel bir şekilde çalışacağından emin olabileceğiniz birkaç hizmetten biridir. Hiçbir şekilde veri gizliliği için favori bir ülke olmayan ABD’de bulunmasına rağmen, PIA asla utanç verici bir veri günlüğü skandalı çekmedi. Bu hizmet hakkında çok şey anlatıyor’ın web’deki tüm kullanıcılarını koruma yolundaki bütünlüğü.

5 eşzamanlı bağlantı, her platform için birden fazla istemci uygulaması, özel P2P desteği, AES 256 şifreleme ve L2TP ve OpenVPN dahil çoklu protokol desteği sunar. Ancak yine de PIA, kesinlikle bir serseri olan Double VPN ve split tunneling gibi daha olgun güvenlik özelliklerinden yoksundur. Fiyatlandırma açısından en iyi planları, sadece 69.95 $ ‘a mal olan 2 yıllık anlaşma. PIA ayrıca yıllık abonelik bir kez faturalandırılır 39,95 $.

Artıları

 1. Opera VPN olarak Netflix ABD ve diğer akış sitelerinin engellemesini kaldırır
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec desteklenir
 3. P2P Desteği mevcut
 4. Sıfır günlükler
 5. 5 Eş zamanlı bağlantılar
 6. Sınırsız bant genişliği

Eksileri

 1. Özel uygulamalar yeni başlayanlar için biraz zor

Özel İnternet Erişimi Alın

PureVPN – Optimize Edilmiş Opera VPN desteği için özel Split Tunneling Özelliği sunar

Opera Tarayıcı çalışmıyorken’t Diğer tarayıcılar gibi uyumlu VPN eklentileri sunma konusunda fazla destek sunmayan PureVPN, başkalarını dışarıda bırakırken VPN’inizle yalnızca seçici uygulamaları çalıştırmanıza izin veren mükemmel bir Bölünmüş Tünelleme özelliği sağlayarak bu soruna geçici bir çözüm buluyor gibi görünüyor. Bu, Opera Taramayı başka hiçbir VPN’in yapamadığı gibi optimize edebilir.

Opera Tarayıcı için PureVPN

Bunun dışında PureVPN, Double VPN ve VPN üzerinden Soğan gibi kusursuz güvenlik özellikleri sunar. Ayrıca maksimum kullanıcı kolaylığı için AES 256 şifreleme ve çoklu protokol desteğine sahiptir. Bu VPN, engelleme kaldırma hizmetleriyle de en iyi şekilde çalışır ve şu anda dünyanın neresinde olursanız olun Netflix ABD’de veya benzer herhangi bir hizmette oturum açmanıza izin verebilir. Ve hepsinden önemlisi, bu hizmet değil’t Hiç pahalı değil. Aksine, en ucuz vpn ve tam 2 yıllık abonelik için sadece 69 $ ‘a, hiç kimse para için en iyi değeri sağlama açısından ona yaklaşamaz..

PureVPN’deki tek sıkıntı, sınırlı kullanıcı kayıtlarını tutmasıdır, ancak herhangi bir suç faaliyetine girmedikçe bilgilerinizden ödün vermemek için servise güvenebilirsiniz..

Artıları

 1. Opera Browser VPN olarak çok çeşitli özellikleri en iyi fiyatlarla kullanın
 2. DDoS Koruması
 3. Özel Akış desteği
 4. P2P ve Torrent sunucuları
 5. 141 ülkede 750+ sunucu
 6. VPN Erişim Noktası
 7. Nat Güvenlik Duvarı
 8. OpenVPN ve L2Tp Dahil Birden Çok Protokol Desteği
 9. Bölünmüş Tünel Oluşturmaya İzin Verir

Eksileri

 1. Bazı Günlükleri Tutar
 2. Ücretsiz deneme mevcut değil

PureVPN'i edinin

Opera Free için En İyi VPN

Ücretsiz Hizmetler, endüstriden bağımsız olarak her zaman sıcak kek özellikleri olmuştur ve Ücretsiz VPN’ler için de aynı şey geçerlidir. Ücretli hizmetler performans, güvenilirlik ve büyük özellik paketleri açısından çok daha iyi olabilir, ancak ücretsiz VPN’lerin cazibesine bazen direnmek çok zor.

Bununla birlikte, yeterince dikkatli değilseniz, Ücretsiz bir VPN kesinlikle riskli bir kazanım olabilir. o’Çünkü ücretsiz hizmetler bir şekilde para kazanmak zorundadır ve birçoğu, nakit veriyi çalmak için kullanıcı verilerini günlüğe kaydetme ve satma ve istemci uygulamalarını kötü amaçlı yazılım aracıları oluşturmak için kullanma gibi gölgeli uygulamalara dalmaya başlar..

Bu, kullanıcıların seçebileceği güvenilir Ücretsiz VPN hizmetleri açısından çok kısıtlayıcı bir pencere bırakır. Ama yapma’Endişelenmeyin, hepsini sizin için hallettik. İşte yalnızca en inanılmaz özelliklere sahip en güvenilir sağlayıcılar dahil olmak üzere Opera Free için En İyi VPN’in listesi:

Windscribe – Opera Tarayıcı VPN’i olarak 10 GB Veri Sunuyor

Ücretsiz VPN’ler tekliflerinde nadiren cömerttir ve genellikle iyi bir Ücretsiz VPN ararken oldukça cimri olan hizmetlerle karşılaşırsınız. Windscribe, diğer taraftan, bunların hiçbirini yapmaz ve Free VPN’in alabileceği kadar cömerttir.

Opera Tarayıcı için Windscribe VPN

Ayda 10 GB bant genişliği sınırı elde edersiniz ve hizmet hakkında tweet attığınızda buna 5 GB daha ekleyebilirsiniz. Bu VPN ayrıca benzeri görülmemiş 8 sunucu konumu ve sınırsız cihaz bağlantısı sunar.

Bu VPN’yi Opera Tarayıcınızda hafif tarama oturumları için kullanmayı planlıyorsanız, Windscribe’s teklifi kesinlikle tüm ay sürecek. Hizmetin tek kurgusu, sık sık arızalara eğilimli olması ve bazen büyük süreler için çevrimdışı hale getirilmesidir..

Artıları

 1. Opera Tarayıcı için cömert Ücretsiz VPN planları
 2. Sınırsız cihaz bağlantısı
 3. Reklam engelleyici ve güvenlik duvarı içerir
 4. P2P / Torrent’i destekler

Eksileri

 1. Açık VPN protokolü mevcut değil
 2. Yaygın arızalar

HotSpotShield – Opera Tarayıcı için En Güvenilir VPN’lerden biri

Dünya çapında 550 milyon kullanıcı tarafından kullanılan HotspotShield VPN’in tanıtımına gerek yoktur. Sahip olanlar bile’VPN dünyasıyla çok fazla etkileşime geçti, bu VPN’nin geniş erişimi nedeniyle adını duydum. Yetkililer tarafından boğucu kısıtlamaları atlamak için kullanıcıların en iyi seçeneklerinden biri oldu..

Opera Tarayıcı için Hotspot VPN

Ancak son zamanlarda HotspotShield, güvenilirliğini ciddiye alan birçok tartışmadan geçti. Ancak, bu olaylardan bu yana, sağlayıcı imajını yeniden oluşturmak ve dünyadaki en iyi Ücretsiz VPN’lerden biri olarak yerini tekrar güçlendirmek için çok çalıştı. Ücretsiz VPN hizmeti ve ücretli karşılığı Hotspot Shield Elite modu olmak üzere iki farklı sürüm sunar. İlki günde 500 MB ücretsiz veri ile gelir ve ABD’de yalnızca bir sunucu konumu sunar.

Artıları

 1. Opera tarayıcısı için günde 500 MB veri sınırı
 2. ABD Sunucusu Konumu Sağlandı
 3. Uyumlu Uygulamalar mevcut

Eksileri

 1. doesn’t Birden fazla bağlantı sunma
 2. Hizmette sık sık kayma olduğundan şüphelenme

Tunnelbear – Opera Tarayıcı VPN’i olarak sıfır günlük tutar

Son derece güvenli, güvenilir bir ücretsiz VPN planı sunan Tunnelbear, En İyi VPN’ler listesindeki düzenli özelliklerimizden biridir. Uyumlu uygulamaları her türlü platformda ve işletim sisteminde harika çalışıyor ve’t Bant genişliğinizi çok yavaşlatmayın veya azaltmayın. Opera Browser için, bu VPN tarama deneyiminizi geliştirir ve açıkça belirtilen sıfır günlük politikası ile her zaman daha güvenli kalmanızı sağlar.

Opera Tarayıcı için TunnelbearVPN

Ücretsiz planla ayda 500 MB veri sınırı sınırı sağlar, ancak ücretli bir plana abone olarak sınırsız bant genişliği kullanımı elde etmek için her zaman yükseltebilirsiniz. Bir yıl boyunca 59,88 dolardan gelen en iyi planları ile’abonelik değerinde, coğrafi kısıtlamalı akış web sitelerinin engellemesini kaldırabilir, 20 sunucu konumuna erişebilir ve yüksek şifreleme standartlarıyla kendinizi koruyabilirsiniz.

Artıları

 1. Opera tarayıcı için en iyi Ücretsiz VPN hizmeti
 2. Aynı anda 5 cihaz bağlantısı mümkündür
 3. Güçlü şifreleme
 4. Kesintisiz ve çok yönlü Kullanıcı Arayüzü

Eksileri

 1. Veri limiti 500 MB / ay
 2. doesn’t eşler arası veya P2P desteği

En İyi 6 Opera VPN Eklentisi 2023

Yukarıdaki başlıklarda, Opera tarayıcısının içinde / dışında etkinleştirmek için en uygun VPN’leri öğrendiniz. Bununla birlikte, belirtilen seçenekler ücretli bölümde birçok kişi için biraz pahalı olabilir, bu nedenle’d Opera severlerimiz için bir liste daha ekleyelim. Aşağıda, buradaki derecelendirmelerine dayanarak En İyi 10 Opera VPN eklentisinin bir listesi bulunmaktadır. Onları kontrol ettiğinizden emin olun!

 1. ZenMate VPN
 2. Sanal Kalkan
 3. Opera için Privatix
 4. Hola Better Internet
 5. TunnelBear VPN
 6. WebRTC Kontrolü

Opera VPN Nasıl Kullanılır

Opera Tarayıcı yok’t VPN sağlayıcıları tarafından geliştirilen çok sayıda tarayıcı eklentisi ve uzantısına sahip Chrome ve Mozilla gibi diğer tarayıcılarla karşılaştırıldığında, VPN’ler için uyumlu bir uzantı açısından çok destek sağlamak.

Bu nedenle, Opera Tarayıcınız için VPN güvenliği elde etmek istiyorsanız, VPN’lerin kendileri tarafından sağlanan sistem uyumlu uygulamalardan almanız gerekir. Buraya’Bununla nasıl başa çıkacağınız:

 1. Herhangi bir En İyi VPN’e gidin’s web sitesi ve bir abonelik planı satın aldıktan sonra en uyumlu sistem istemci uygulamasını indirin.
 2. Sisteminize yükleyin.
 3. İstendiğinde kullanıcı kimlik bilgilerinizi girin (yani VPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin).
 4. Şimdi bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçin ve VPN hizmetini başlatın.
 5. Artık Opera Tarayıcınızda tüm web etkinliklerini VPN’niz sayesinde yürütüyorsunuz.

Android için En İyi Opera VPN

Android kullanıcıları her geçen gün büyüyor ve bilgisayar korsanları tarafından en çok hedeflenen mobil işletim sistemlerinden biri olduğu için koruma ihtiyacı manifoldu artırıyor. Android’de Opera Tarayıcı üzerinden web’e erişenlerden biriyseniz, kesinlikle ihtiyacınız olan özel güvenlik kapsamını sağlayabilecek Android için en iyi VPN’ler şunlardır: Detay Kılavuzu “Android için en iyi VPN” daha değerli bilgi için.

 1. IPVanish VPN
 2. PrivateVPN
 3. CyberGhost VPN
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPNUnlimited
 7. Android için OpenVPN
 8. VyprVPN
 9. MullvadVPN
 10. Betternet VPN

Opera için en iyi Android VPN'i

Opera Tarayıcı VPN Çalışmıyor

Opera, herhangi bir yazılım gibi, sorunlardan, hatalardan, donmalardan ve çökmelerden adil bir şekilde gelir, ancak’Çözüm bulunmayan bir problem.

Doğrulanmış, çalışan çözümleriyle Opera’da karşılaşabileceğiniz ilk 3 hata şunlardır:

Opera tarayıcısı Windows 10’da başlamıyor / çalışmıyor

Opera tarayıcınız Windows 10 veya üstü sürümlerde çalışmıyorsa, mevcut en son sürümü yükleyip yüklemediğinizi kontrol etmeniz gerekir..

Bunu düzeltmek için Opera Menüsü’ne gidin ve Opera Hakkında’ya tıklayın. Burada, herhangi bir güncelleme olup olmadığını göreceksiniz. Güncellemenin yüklenmesine izin verin ve sorun kesinlikle düzeltilecektir. Bu çözüm aynı zamanda donma ve çökme gibi diğer sorunlarda da işe yarayabilir.

Opera açılıyor ama’daha fazla ilerlemiyor, yani sayfa yüklemiyor

Bu sorunu çözmek için tarayıcınızı güncelleyin veya Flash gibi tüm ağır eklentilerin çalışmasını durdurun. Asıl sorun, bu eklentilerin kötü amaçlı yazılımlara kolayca bulaşabilmesi ve tarayıcının çalışmasını durdurabilmesidir..

Çökmeler için

Bu sorunu çözmek için yukarıda belirtilen çözümlerin her ikisini de kullanın, ancak bu hala devam ederse, mümkün olan en kısa sürede anti-virüs yazılımınızı ortadan kaldırmanız gerekir, çünkü bunlar çoğu programın işlemlerine müdahale edebilir ve bir çatışma yaratabilir.

Opera Browser VPN Değerlendirmeler

BestVPN.com’da, her zaman belirli bir hizmetin gerçek kullanıcılarının görüşlerinin en önemli olduğuna ve her incelemede kesinlikle ağırlık verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu incelemede, kullanıcılarımıza daha bütünsel bir hizmet sunmak için düzenli Reddit inceleme göstergelerine ek olarak şimdi bir Quora kullanıcı incelemeleri bölümü ekledik:

Opera Reddit İncelemesi için En İyi VPN

Reddit, teknoloji, sağlık, yaşam tarzı ve diğer çeşitli sektörlerden her şey hakkında bilgi edinmek için en büyük çevrimiçi topluluklardan biri olarak var. Bunlar arasında, internet kısıtlamalarının her geçen gün arttığı bu dünyada hayatta kalmak için zorunlu olan en iyi vpn reddit hizmetleri bulunmaktadır. Opera için en iyi VPN’lerden müşterilerden birkaç yorum aşağıdadır:

Burada bir kullanıcının OpenVPN protokolünün güvenilirliğinden ve manuel olarak nasıl ayarlayabileceğinizden bahsettiğini görebiliriz. Ücretsiz VPN hizmetlerinin kullanılmasını öneriyor. Bu noktaya katılıyor olsak da, ekstra mil (yukarıda belirtilen) devam eden birkaç ÜCRETSİZ isim var. Son olarak, NordVPN, PureVPN, PIA, ExpressVPN ve TorGuard’ın en iyi isimlerini içeren bir dizi VPN’e bağlantı sağlıyor.

Tartışma yorumu redditspider64’tartışmadan yorum "Opera VPN alternatifi".

Aynı iş parçacığında, tarayıcı uygulama içi hizmetini kapattıktan sonra Opera VPN için alternatifler isteyen başka bir Redditor. VPN, MIT ve CERN bilim adamlarının yaratılmasıdır. Bu nedenle, interneti özgürce ve kesintisiz bir şekilde keşfetmek için çevrimiçi olarak büyük bir anonimlik almaktan rahatlayabilirsiniz. Ücretsiz olmak yerine premium plana uyduğunuzdan emin olun.

Tartışmadan yorum yapma TomNotMike’tartışmadan yorum "Opera VPN alternatifi".

Opera Twitter İncelemesi için En İyi VPN

Tarayıcının VPN’ler için etkinleştirdiği uyumluluk eksikliğinden dolayı, Twitter’daki En İyi Opera VPN için çok fazla doğrudan öneri yoktu. Aksine, birçok kullanıcı şu anda geçersiz olan yerleşik VPN hizmetini övüyordu. Daha sonra, yukarıdaki kılavuzumuz, tarayıcıyı geliştirmek için sistemle uyumlu VPN hizmetinin en seçkin koleksiyonudur’s güvenliği.

Opera Quora İncelemesi için En İyi VPN

Quora’da, cevaplarını ayrıntılı olarak ele aldığımız çoğu kullanıcı ve sektör uzmanı, Opera Tarayıcı’nın yerleşik VPN’sinin gerçekte bir VPN olmadığı görüşündeydi. Bu VPN’yi bir VPN’den çok bir proxy hizmeti olarak etiketlediler. Platformdan çıkardığımız en iyi cevaplardan birinde, Opera VPN’nin kullanıcılar için güvenli bir seçenek olmadığı ve tüm yaptığı kullanıcıların internet trafiğini şirketlerinden yeniden yönlendirmek olduğu belirtildi’s sunucuları. Ciddi bir gizlilik meraklısıysanız hiç uygun değil.

Opera tarayıcısı (dahili VPN ile) gerçek bir VPN mi?

Opera için En İyi VPN SSS

Opera’da VPN’yi nasıl açabilirim?

Opera Tarayıcı’s en büyük dezavantajı değil’t Benzer şekilde popüler olan diğer tarayıcıların aksine VPN’lerle doğuştan uyumluluk açısından çok şey sağlamak. Tarayıcıda bir VPN’i en iyi şekilde etkinleştirmek için, VPN sağlayıcıları tarafından sistem uyumlu OS uygulamalarını indirmeniz gerekir.

Opera tarayıcısının kullanımı güvenli mi??

Olmasına rağmen’t Görünüşe göre şu anki büyük güvenlik çeneleri var, ancak mevcut çağda, herhangi bir karmaşık hacker kolayca tarayıcıya girebilir ve IP’nizi fark edebilir, faaliyetlerinizi takip edebilir, hassas verilerle sifonlayabilir ve hatta kötü amaçlı yazılım yerleştirmek için bir rota olarak kullanabilir.

SurfEasy’nin fiyatı ne kadar?

SurfEasy çok ucuz bir hizmettir. Şu anda 3 plan sunuyor. İlki, aylık 500 MB veri bant genişliği sınırı ile tamamen ücretsizdir. Ücretli planlar, sınırsız bir veri paketi için ayda 3,99 $ ‘dan başlarken, diğer plan, eski paket artı ek 12 ülke ve torrent koruması ile aynı özelliklerle ayda 6,49 $’ dan geliyor. Ancak, Opera Gold VPN abonesi olsaydınız, SurfEasy’de indirim alabilirsiniz.

 

Sonuç

BestVPN.co’da, kullanıcı gizliliğine tüm biçimlerde en sıkı uyumu sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız, tüm popüler platformlar için onları dışarıdan kaynaklanan olası tüm tehditlerden en iyi şekilde nasıl koruyacağınıza dair en iyi kılavuzların bir havuzunu oluşturmaktır..

VPN kullanımını teşvik etmek amacımız değil, kullanıcıların her zaman çevrimiçi ortamda kendilerini güvende ve güvende hissetmelerini sağlama arayışında bir sonlandırma aracıdır. Mümkün olan en iyi araştırmayı, mevcut gerçekleri, dürüst sağlayıcı incelemelerini ekliyoruz ve her zaman en iyi kaliteyi sağlamak için içerik yönergelerimizle karıştırıyoruz, ancak herhangi bir kayma veya varsa’Raporlama standartlarımızdan herhangi biri gibi, değerli eleştirilerinizle bize her zaman ulaşabilir ve daha iyi olmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Kullanıcılarımıza en fazla değer veriyoruz ve her zaman görüşlerine açıkız. Aşağıdaki yorumlarda sizinle etkileşim kurmayı bekliyorum.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Amazon Prime 2023 için En İyi VPN - Amazon Prime ABD'yi Sorunsuz İzleyin