2023’un En İyi Ücretsiz VPN Hizmetleri

Ücretli sağlayıcılar olmadığı için ücretsiz bir VPN istiyorsanız’t Bütçenize uygun, sonra ilerleyebilir ancak dikkatli olun.

Ücretsiz VPN’ler, yüzeyin altına gizlenmiş ve size zarar verebilecek birçok şey içeren zor servislerdir.

Ücretsiz indirme için yalnızca en güvenli VPN ile ilerlemenizi sağlamak için kılavuzumuzu gözden geçirmeniz gerekir..

Belirli bir servise abone olmadan önce dikkate almanız gereken faktörler hakkında bir özet vereceğim ve 2023 için en iyi ücretsiz VPN’de bir özet sunacağım.

İşte 2023’daki En İyi 5 Ücretsiz VPN Hizmetimizin kısa bir özeti

# 1: Surfshark: # 30 Risksiz Deneme Süresiyle Önerilen VPN.
En İyi Plan: 1,99 $ / ay (2 Yıllık Fırsat)
# 2: ProtonVPN: Ücretsiz Hizmetinde Bant Genişliği Sınırlaması Yok
# 3: Hide.Me: Ücretsiz VPN’t Günlükleri Tut
# 4: Windscribe: Ücretsiz olarak 15 GB / ay’a kadar kullanın
# 5: OperaVPN: Ücretsiz Netflix US üzerindeki engellemeyi kaldır

Ücretsiz VPN’lerin birçoğu, aralarından seçim yapabileceğimiz havuzu yapmak için temel gizlilik sunma konusunda bile yetersiz kalıyor.

Ama yine de, bu listeye her zaman kullanmanız için kesinlikle güvenli olan hizmetleri kaydetmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İşte biz’Ücretsiz VPN olarak yapabileceğiniz son derece güvenli 5 VPN hizmetinin listesini derledim.

Surfshark – 30 Gün Ücretsiz VPN Denemesiyle Şiddetle Tavsiye Edilen Sağlayıcı

Surfshark, premium özelliklerle birlikte en güçlü güvenliği sunan en iyi VPN hizmetidir, ancak’tamamen ücretsiz bir hizmet değil.

Öyleyse neden bu Ücretsiz VPN listesinin başına geçmek için seçtik??

o’s çünkü Surfshark kullanıcı dostu, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor hizmeti endişelenmeden kullanabileceğiniz tüm özelliklerle kullanabileceğiniz.

Eğer yapmazsan’Hizmette kalmak, canlı sohbet desteği ile basit bir geri ödeme isteği göndermek ve paranızı geri almak gibi. Evet, bu kadar basit.

Surfshark, son derece uygun fiyatlı fiyatları ile Ücretsiz VPN hizmetine en yakın olanıdır. 2 yıllık bir abonelik size sadece $ 1.99 / ay.

Ve sağlayıcı size bu tutarı ödemek ve ücretsiz deneme süresinin ötesinde hizmette kalmak için oldukça iyi nedenler sunuyor.

Netflix ABD, dünyanın neresinde olursanız olun Surfshark ile her zaman çalışır.

Torrenting, 800’den fazla güçlü sunucu ağı tarafından desteklenir ve DNS sızıntısı koruması ile korunur.

Sağlayıcı tarafından sunulan kullanımı kolay uygulamalarla hizmetini tüm büyük platformlarda kullanabilirsiniz.

Takılı kaldığınızda veya bu VPN kurulumuyla sorunsuz bir şekilde yapmanız gerektiğinde size yardımcı olmak için canlı sohbet her zaman oradadır.

Hızlar her zaman sabit ve hızlıdır ve bant genişliğinde de bir sınırlama yoktur.

Size aşılmaz bir internet güvenliği deneyimi sunmak için askeri düzeyde şifreleme ve OpenVPN protokolü mevcuttur.

Surfshark sizin için en iyi ücretsiz VPN seçimidir’hizmeti bir ay gibi kısa vadeli ihtiyaçlar için kullanmak istiyorsanız.

ProtonVPN: Ücretsiz hizmetinde Bant Genişliği Sınırlaması Yok

Bu sağlayıcı, Ücretsiz VPN hizmeti olarak sınırsız bant genişliği kullanımının nadir bir özelliğini sunar.

Don’t Ücretsiz VPN etki alanında ayda 500 MB gibi katı bant genişliği sınırlarıyla karşılaşacağınız için bu özelliği hafife alın.

ProtonVPN Ücretsiz

Bu sayede, bu ücretsiz VPN’yi kayıt olmadan veya yükseltme sorunları olmadan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bu VPN sağlayıcı’s ücretsiz sürümü değil birinci sınıf güvenlik sunuyor’t Kullanıcı verilerinden hiçbir şekilde ödün vermemek. Şifreleme seviyesi güçlü ve testimizde IP sızıntısı bulunamadı.

Bununla ilgili tek sorun, hızların bazen salyangoz benzeri, yani kesinlikle yavaş olmasıdır.

Ancak bu, tüm ücretsiz VPN’lerin bazı premium özelliklerde ve ProtonVPN’de kısıtlamalar koyması nedeniyle bekleniyor.’Durumunda, akışını veya Torrent’i ya da.

Uygulamalar Windows, Mac, iOS ve Android gibi tüm büyük platformlar için sunulmaktadır. Ve hiç yükseltmek istiyorsanız, ücretli sürümü her zaman daha iyi bir deneyim sunmak için kullanılabilir.

Hide.Me: Sıkı Sıfır Günlükleri İzleyen Ücretsiz VPN Politikası:

Başka bir son derece güvenli VPN hizmeti olan Hide.Me, güvenli bir yargı bölgesi olan Malezya merkezli.

Hide.Me Ücretsiz

Sağlayıcı, ücretsiz hizmetinde ayırdığı 5 sunucuda iyi hızlar sunar.

Öyle değil’t Faaliyetlerinizin kayıtlarını herhangi bir şekilde tutmayın ve bunu iyi bir şifreleme ile birleştirirsek,’üst düzey VPN korumasına sahip oldum.

Hide.Me, kullanıcılarına her ay sadece 2GB veri tahsis etme sınırlaması şeklinde dezavantajlara sahiptir..

Veri kullanımı için alt sınır, sağlayıcıyı akış ve Torrent veya diğer veri yoğun faaliyetler için uygun hale getirir.

Bu hizmeti tüm popüler cihazlarda ve FireTV gibi bazı niş cihazlarda kullanabilirsiniz. Bir Firefox uzantısı da sunuyor.

Windscribe: Ayda 15 GB’a kadar kullanım / Torrenting dostu

Eğer yapmazsan’bant genişliği sınırlaması ve sunucu sınırlaması dikkate alındığında, Windscribe arasında büyük bir fark yoktur’s ücretsiz ve ücretli hizmetler.

Bu hizmete abone olarak, premium bir özellik olan ve web’deki gereksiz rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için inanılmaz derecede iyi çalışan reklam engelleyicilerini kullanabilirsiniz..

Bu, 10 GB / ay bant genişliği sınırlamasını çok daha kullanışlı hale getirir, çünkü yapmadığınız reklamlarda değerli bant genişliği harcamazsınız’görmek istemiyorum.

Windscribe Ücretsiz

Yapabilirsin ek 5 GB ekle bunun üzerine hizmet hakkında tweet göndererek.

Bu, normal bir tarama yaparsanız, bu VPN’yi sınırsız bir şekilde kullanabilmenizi sağladığından kesinlikle kötü bir pazarlık değildir..

Sağlayıcının yine de hızlarla ilgili bir sorunu var, ancak’ücretsiz servisi nedeniyle kısma yüzünden değil.

Sorun, bu hizmetin ücretli sürümünde de var.

Canlı sohbet Windscribe tarafından şaşırtıcı bir şekilde sunulmaktadır ve’birinci sınıf değil, o’hala önemli teknik sorunlarınızı çözmek için yeterince iyi.

Bu VPN’yi Windows, Mac ve tarayıcılar için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, böylece kolay kurulum ve kayıt işlemi ile istikrarlı bir VPN bağlantısı elde edebilirsiniz..

Mobil, Windscribe tarafından desteklenmiyor.

OperaVPN – Netflix’in engellemesini kaldırır:

Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek ücretsiz VPN, OperaVPN sadece Opera tarayıcısında bir uzantı olarak çalışır.

OperaVPN Ücretsiz

Biz genellikle’IP sızıntıları ve günlüğe kaydetmeyle ilgili çok sayıda sorunu olduğu için bu VPN’yi tercih etmenizi öneririz; bu nedenle, Torrenting, tarama ve diğer benzer etkinlikler için uygun değildir.

Ancak, Netflix’in ABD sürümünü ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız, bu hizmeti tercih edebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz VPN hizmetini seçmek için 6 önemli faktör

Yapmıyoruz’t Sadece iyi havadan ücretsiz VPN listemiz için sağlayıcıları seçin.

Tüm ücretsiz sağlayıcıları değerlendirdiğimiz ve hangilerinin öne çıktığını kontrol ettiğimiz ve testi aşağıdaki faktörlere göre kontrol ettiğimiz çok önemli faktörler vardır:

Bant Genişliği Kapağı

Her ay kullanabileceğiniz veri miktarı, ücretsiz bir VPN hizmeti seçerken belki de en kritik faktördür.

Bunun nedeni, ücretli sağlayıcıların yaptığı her şeyi sunamadıkları için bant genişliği sınırlamalarının ücretsiz VPN’lerle anlaşılabilir olmasıdır. Ancak bu sınır kabul edilebilir seviyelerin altına düştüğünde, ne kadar iyi olursa olsun VPN’i kullanılamaz hale getirir..

Bunun büyük bir örneği, belki de hepsinden en güvenli ücretsiz VPN olan Tunnelbear.

Bununla birlikte, her ay sadece 500 Mb bant genişliği sunuyor, bu sadece acıklı ve temel tarama ile bile birkaç gün boyunca dayanacak kadar iyi değil..

hız

O’ücretsiz VPN’lerin ücretli meslektaşları kadar yüksek hızlar sunmasını beklemek aptalca.

Yüksek hızlar sunmak kaynak alır ve pahalı bir girişimdir, bu özelliği tamamen ücretsiz VPN’lerin erişemeyeceği hale getirir.

Yine de, hızların istikrarı bizim için inanılmaz derecede önemlidir, bu yüzden bir VPN ücretsiz hizmetinde yavaş hızlar sunsa bile, bu hızların sabit olması veya kullanıcı deneyimini daha da bozması.

Sunucu konumu

Ücretsiz VPN’ler’t Sunucu parklarında bulunan tüm sunucuları sunma.

Genellikle ücretsiz VPN planlarında sunulan sunucuların sayısı oldukça düşüktür ve 2-10 sunucu aralığındadır.

Ve o zaman bile, sunucular çoğunlukla yüksek hızlar sunmak, Torrenting’i desteklemek veya Netflix’i atlamak için optimize edilmedi’s coğrafi blokları.

Çoğunlukla, bu sorunlar ücretsiz VPN’lerde kalıcıdır, bu nedenle çoğunlukla bir geçiş verilir, ancak bundan sonra sunulan sunucuların IP sızdırmaz olup olmadığı kontrol edilir.

Bu listede sunulan en iyi ücretsiz VPN’ler’t IP’nizi sunucularından hiç sızdırmaz ve hızları hızlı olmasa bile sabit kalır.

Günlük İlkesi

Kullanıcı etkinliği günlükleri hassas bilgiler içerir ve kullanıcı gizliliğinin ihlali olduğu için asla saklanmamalıdır.

Bunun üzerine, bir VPN günlük tutarsa,’sahip olduğu verileri satabilme olasılığı yüksek.

Birçok Ücretsiz VPN bu rotadan geçer,’Sıkı sıfır günlük politikası izleyen sağlayıcıların neden önerilen ücretsiz VPN listesine dahil edildiğini.

Kaçaklar

VPN’lerin çevrimiçi anonimliğinizi korumak için gerçek IP’nizi gizlemesi gerekiyor.

Ancak, VPN DNS, WebRTC veya benzeri IP sızıntılarına eğilimliyse bu anonimlik tehlikeye girebilir.

IP sızıntıları özellikle Torrenting ve hükümet sansürlerini atlamak gibi hassas faaliyetler sırasında tehlikelidir. En iyi ücretsiz VPN’ler asla gerçek IP’nizi sızdırmaz.

Bunu kontrol etmek için birden fazla sızıntı testi yaptık ve sadece büyük sorun yaşamadan hepsini geçen VPN’leri öne çıkardık.

Kullanıcı dostu

Kullanılacakları platform kullanıcı dostu değilse, bir VPN tarafından sunulan en iyi özellikler bile işe yaramaz hale gelebilir.

Çoğunlukla, bir sağlayıcı tarafından sunulan uygulamalar, kullanım kolaylığı ve uygulama’U UI ve UX beceriksizce yapılır, uygulamanın kullanımı zordur, sık sık kilitlenir veya uzun süre yanıt vermez, biz’t Sağlayıcıyı size hiç tavsiye etmiyorum.

Tüm Ücretsiz VPN Hizmetlerinin Kullanımı Güvenlidir?

Çoğunlukla, HAYIR!

Ücretsiz VPN’ler, kullanıcıyı gerçek VPN’yi satın almaya zorlamak için genellikle honeytrap hizmetleri veya ücretli VPN hizmetlerinin tonlu sürümleridir.’s aboneliği.

Sonuncular, yani ücretli sağlayıcılar tarafından sunulanlar, sınırlamaları olduğu için hala iyi durumdadır, ancak genellikle kaydolmak için yeterince güvenilir değildir..

Bununla birlikte, bağımsız ücretsiz hizmetler hiç de güvenilir olmayan hizmetlerdir.

Çoğunlukla, daha önce de belirtildiği gibi, bal petleri, ücretsiz bir hizmet sunarak ve ardından arka planda hain faaliyetler gerçekleştirerek müşterileri cezbetiyorlar.

Ücretsiz VPN’ler kötü amaçlı yazılımlarla istila edilen uygulamalar, veri ticareti, bant genişliği sifonu ve yedekte çok daha sorunlu devam ediyor.

o’Neden ücretsiz VPN’lerin bizim tarafımızdan önerilmediğini tekrarlıyoruz, çünkü özel olmamaları için büyük bir şans yoktur ve genel kullanıcıların abone olması için yeterince güvenli değildir..

Ücretsiz VPN’ler neden En İyi VPN’ler olmayacak??

Ücretsiz VPN’ler hiçbir durumda sınırlama olmaksızın sunulmaz.

Bazılarında, sağlayıcı tarafından sunulan tam sunucu sayısından kilitli olabilirsiniz ve bazılarında veri sınırı, yeterince iyi göz atmayı bile düşünmek için daha azdır..

VPN sağlayıcılarının kendileri tarafından ücretsiz hizmetlerde hızlar yavaşça azaltılır ve ücretli sürümlerini tercih etmenizi sağlamak için tüm bu tür sorunlar ve engeller vardır.

Dünyada ücretsiz öğle yemeği olmadığı eski bir atasözü var,

Ücretsiz VPN’lerle, ürünü bu şekilde elde ettiğiniz anlaşılıyor.

Gerçek farklıdır çünkü ürün olabilirsiniz. Birçok kullanıcı, ücretsiz VPN’lerin kişisel bilgilerini çaldığını ve üçüncü taraflara sattığını söyledi..

Bu başka bir soruna yol açar.

Ücretsiz bir VPN anonim kalmanıza yardımcı olsa da, sadece gerçekten iyi hizmetler yapar. Ne yazık ki, birçok ücretsiz VPN ile, bunlar bir güvenlik riski.

Verileriniz yalnızca kaydedildiklerinde satılabilir.

Birçok ücretsiz hizmetin kayıt tutmama politikası yoktur. Bu, verilerin izlenebileceği ve gizliliğiniz için bir risk olduğu anlamına gelir. Ücretsiz hizmetler spam, reklamcılık ve kötü amaçlı yazılımlar için de bilinir.

Ücretli VPN’e karşı ücretsiz VPN

Şimdiye kadar anlamış olmanız gerektiği gibi, Ücretsiz VPN’ler caziptir, ancak Ücretli sağlayıcıların yapabileceği türde bir performans sunamazlar.

Ücretsiz VPN’ler, yüksek güvenlikli ve güvenli olmalarına rağmen’t Verilerinizi günlüğe kaydetme (Bu çok nadiren olur),’t Temel düzeyde engellemeyi kaldırma ve biraz çevrimiçi anonimlik dışında size sunacak çok şey yok.

Neredeyse her zaman bant genişliği sınırlamaları vardır, Netflix ABD gibi sitelerde katı VPN yasaklarını aşamazlar, genellikle’t Destek Torrenting, destek mevcut değil, hızlar kısılıyor ve bazı büyük platformlar ve işletim sistemleri için uygulamalar sunulmuyor.

Bu sınırlamalara uygunsanız ve bir VPN’in bu soyulmuş sürümünü kullanmak istiyorsanız, o zaman’iyiyim ama eğer yapmazsan’Bu sınırlamaları beğenmediyseniz, ücretli bir sağlayıcı seçmeniz gerekir.

Ücretli sağlayıcılar en güçlü şifreleme ve tünelleme düzeylerini sunar,’t Verilerinizi günlüğe kaydedin, büyük platformlar için uygulamalar sunun, iyi hızlara sahip olun, Netflix’in engellemesini kaldırın ve güvenli Torrenting’i destekleyin.

Bazı üst düzey sağlayıcılar, ücretsiz VPN tekliflerini asla göremeyeceğiniz Çift VPN ve VPN üzerinden Soğan gibi premium güvenlik özellikleri bile sunar..

Bununla birlikte, ücretli bir sağlayıcıya giderken taşımanız gerekebilecek yüksek maliyetlerden biraz endişeliyseniz,’çok endişelenme.

İhtiyaçlarınıza uygun inanılmaz performans ve kararlılığa sahip çok sayıda uygun fiyatlı VPN var.

Şu anda en iyi, ucuz VPN hizmeti Surfshark.

İki yıllık aboneliğini ayda sadece 1,99 $ karşılığında alabilirsiniz.

800+ sunucu, Android, Mac, Windows, iOS ve FireTV uygulamaları, askeri düzeyde şifreleme, Torrenting optimize sunucuları, Netflix engelleme kaldırma yeteneği, canlı sohbet desteği ve OpenVPN tünel protokolü için varsayılan destek sunar.

ayrıca, Surfshark 30 günlük risksiz bir deneme sunuyor, hizmeti beğenirseniz, onunla kalabilir, ama’t, paranızı kolayca geri isteyebilirsiniz.

Surfshark gibi en iyi ücretli sağlayıcılar gizliliğinizi çok ciddiye alır ve anonimliğinizin tehlikeye girebileceği boşluklar olmamasını sağlar.

Kullanıcı deneyimi de bu tür ücretli sağlayıcılar tarafından oldukça değerlidir.

Sonuç olarak, bazı iyi Ücretsiz VPN’ler var, ancak aradığınız her şeyi size verecek kadar iyi değiller.

Gizliliğinizin ve verdikleri verilerin tehlikeleri burada da ek bir geri dönüş.

Birçok Ücretsiz VPN Hizmeti Dahil Oldu

Bugünlerde çoğu Ücretsiz VPN sağlayıcısıyla ilgili en büyük sorunu tanımlamak istiyorsa, Ücretsiz VPN’lerin neden olduğu veri ticaretinin sorunlu yönü olmalı.

Genel kural olarak, Ücretli VPN’ler genellikle sıfır giriş politikası izler, ancak ücretsiz VPN’ler yalnızca verilerinizi günlüğe kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda üçüncü taraf kaynaklarına da satar;.

Ve o’Bu konuda şımartan belirsiz veya daha az bilinen sağlayıcılar değil.

En popüler Ücretsiz hizmetlerden bazıları veri ticaretinde şımartılmaktan suçlu bulundu.

Çok popüler bir sağlayıcı ve insanların ücretsiz kategoride Android için en iyi VPN olduğunu düşündüğü Hotspot Shield’i düşünün.

Şimdiye kadar benzeri görülmemiş bir yarım milyar uygulama indirmesi topladığı gerçeği, bu düşünceye daha fazla güven veriyor.

Demokrasi ve Teknoloji Merkezi tarafından yapılan bir araştırma, bu popüler VPN’nin üçüncü taraf bağlı kuruluşlarına hassas kullanıcı verileri sattığını ortaya koydu.

Satılan veriler, kullanıcı adları, cihaz numaraları ve hatta kullandıkları bant genişliği gibi şeyleri içeriyordu..

Ama bu değil’burada mütevazi olarak bitmiyor “HolaVPN” bant genişliğini kullanıcılardan üçüncü taraflara satarak yakalandı.

Bu gibi şeyler kullanıcı güvenini büyük ölçüde kırıyor ve sizden Ücretsiz VPN hizmetini tercih etme seçiminizi ciddiye almanızı istiyoruz..

VPN endüstrisinin Karanlık Tarafındaki çalışmamızda, büyük suçluların, düz veri ticaretinden Betternet gibi kullanıcı cihazlarına kötü amaçlı yazılım koymaya kadar çeşitli sorunları olan ücretsiz sağlayıcılar olduğunu gördük..

Sonuç

Çok fazla düşünmeden ücretsiz bir VPN almak istediğinizde, gizliliğinizi büyük bir risk altına sokuyorsunuz.

o’Bu nedenle, ücretsiz VPN’lere bir sonraki en iyi alternatifi seçmenizi öneririz, yani performansta olağanüstü olan ve olmayan ücretli bir hizmet’t çok pahalı.

Bunun için önerilen en iyi VPN’imiz Surfshark çünkü’s en iyi planında 1,99 $ / ay nispeten ucuz ve sektördeki en iyi güvenlik ve performans standartlarına sahip.

Ancak buradaki en büyük avantaj, Surfshark’ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilmenizdir..

Ama hala özgürlüğü denemek istiyorsan,’t Yukarıda listemizde önerdiğimiz ProtonVPN, Windscribe, Hide.Me ve OperaVPN gibi başka sağlayıcılar seçmeyin.

Bunların her sağlayıcısı, OperaVPN Netflix ABD ile çalışır gibi belirli bir görev için iyidir.

Bu yüzden akıllıca seçim yapın çünkü kötü bir seçim yaparsanız gizlilik istilaları, kötü amaçlı yazılım, veri hırsızlığı ve veri ticareti gibi bazı önemli sonuçlara maruz kalabilirsiniz..

Похожие статьи