Najlepšie VPN pre Nemecko v roku 2023

Pretože Nemecko je súčasťou aliancie 14 očí, nie je to bezpečné miesto. Krajina rovnako ako iné invazívne vlády ukladá povinné zákony o hromadnom dohľade a uchovávaní údajov.

Ak však žijete v Nemecku, môže sa stať, že na prístup na webové stránky mimo krajiny budete potrebovať sieť VPN. To isté platí pre nemeckých vysťahovalcov, ktorí chcú mať prístup k miestnemu obsahu.

Najlepšie VPN pre Nemecko

Preto som sa rozhodol, prečo vám nedám prehľad najlepších možností pre Nemecko. Každú VPN podrobne opíšem, ale tu’krátke zhrnutie pre prípad, že:

1. Ivacy: # 1 Odporúčaná sieť VPN pre Nemecko. 29 Servery v piatich mestách Nemecka. Okamžité odblokovanie. Najlepší plán: 2,25 USD / mesiac (dvojročná dohoda).
2. Surfshark: Nemecký VPN smerujúci nahor. 2 Dedikované servery v Nemecku. Vedie nulové záznamy. Špičková bezpečnosť. Najlepší plán: $ 1,99 / mesiac (dvojročný obchod).
3. ExpressVPN: Najrýchlejšia nemecká VPN. 4 Natívne servery pre cudzincov. Spoľahlivé šifrovanie. Podpora chatu. Najlepšie aplikácie. Najlepší plán: 8,32 $ / mesiac (jednoročný obchod).
4. PureVPN: Nemecká VPN priateľská k rozpočtu. 201 serverov v 5 mestách Nemecka. 30 dňová skúšobná verzia. Hladké odblokovanie. Najlepší plán: 2,91 $ / mesiac (dvojročný obchod).
5. CyberGhost: Bezpečná nemecká VPN. 684 dedikovaných serverov pre nemeckých používateľov. Odblokuje Netflix. nemá’t viesť denníky. Najlepší plán: 2,75 $ / mesiac (3-ročný obchod).

Contents

5 najlepších sietí VPN pre Nemecko

Aby sa v Nemecku vyhlo problémom spojeným s ochranou súkromia a internetu, malo by sa týchto päť nemeckých sietí VPN ukázať neuveriteľne užitočné.

1. Ivacy

Ivacy je na prvom mieste pre nemecké VPN

  • Cena: 2,25 USD / mesiac
  • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.8

Spoločnosť Ivacy so sídlom v Singapure, krásnom ostrovnom štáte, pôsobí na trhu od roku 2007. Je zodpovedná za vznik koncepcie Split Tunneling. Nedávno tiež získala najrýchlejšiu cenu VPN od spoločnosti BestVPN.com.

Keďže poskytovateľ nie je spojencami s piatimi, deviatimi a štrnástimi očami, ponúka používateľom v jurisdikciách internetového nepriateľa dobrý výkon, bezpečnosť a súkromie, ktoré nariaďujú uchovávanie údajov a hromadný dohľad..

Poskytovateľ je úžasný a preberá veľkých vodcov. Máte k dispozícii aplikácie pre všetky platformy, vrátane iOS, Android, Windows, Mac, Linux, Smart TV, smerovačov a dokonca aj na vašom Xboxe. Najlepšie na tom všetkom je, že môžete odblokovať Netflix a BBC iPlayer.

Na šifrovanie používa spoločnosť Ivacy AES-256-CBC so štandardným kľúčom RSA-2048 na pripojenie OpenVPN. Protokolovanie relácie prebieha, ale jeho platnosť vyprší po 48 hodinách. Ak chcete získať najlepšiu ponuku VPN, choďte na dvojročný plán, ktorý začína na 1,99 USD / mesiac. (účtované 48 dolárov).

Ak chcete získať ďalšie informácie o poskytovateľovi, prečítajte si podrobný prehľad informácií o Ivacy!

Ivacy Germany

2. Surfshark

Surfshark je 2. miesto v nemeckej VPN

  • Cena: 1,99 dolárov / mesiac
  • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.4

Ak chcete poskytovateľa, ktorý ponúka stabilitu, ochranu a kompatibilitu na najvyššej úrovni a je stále neuveriteľne cenovo dostupný, môžete sa rozhodnúť pre vreckovú sieť VPN, Surfshark.

Za 2,99 dolárov mesačne, je to jedna z najlacnejších, ale najhodnotnejších VPN v našom zozname, ktorá ponúka veľké množstvo nemeckých serverov pre vaše pohodlie..

Poskytovateľ ponúka šifrovanie na vojenskej úrovni, podporu protokolu OpenVPN a politiku nulových protokolov, čo vám umožňuje vyhnúť sa akýmkoľvek vládnym alebo ISP dohľadom v Nemecku..

Má tiež povesť, že nepodáva objednávky na roubík, čo zaručuje jeho jasný kanárik s opčnými listami, čo z neho robí ideálnu voľbu pre používateľov žijúcich v 14 krajinách Eyes, ako je Nemecko..

Prečítajte si viac o tomto poskytovateľovi prostredníctvom tohto preskúmania surfovkou.

Surfshark pre Nemecko

3. ExpressVPN

ExpressVPN 3. miesto pre nemeckú VPN

  • Cena: 8,32 dolárov / mesiac
  • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.8

ExpressVPN je pravdepodobne najväčší názov v odvetví VPN a je neuveriteľne kompetentnou a výkonovo orientovanou službou VPN pre Nemecko na celom svete..

ExpressVPN stojí na svojom jednoročnom obchodovaní 8,32 dolárov mesačne, čo je omnoho nákladnejšie ako ostatné siete VPN v tomto zozname, ale ak chcete, aby ste sa nestretli s najlepším zážitkom vo svojej triede a rozpočtom, choďte na toto predplatné.

Žiadny poskytovateľ si nemôže dovoliť rýchlosti, ktoré podporuje ExpressVPN, čo z neho robí ideálnu službu, ak sa rozhodnete nielen odblokovať Netflix v USA, nemecké televízne weby alebo dokonca Hulu, ale pozerať sa na ne v kvalite HD a s najvyššou stabilitou.

ExpressVPN ponúka vypínač zabíjania, ktorý chráni pred neplánovanými výpadkami internetu. Poskytovateľ zaisťuje svoje internetové pripojenie pomocou špičkového šifrovania a štandardne podporuje najlepší protokol, t. J. OpenVPN.

Jeho vysoké rýchlosti a bezpečnosť sa hodia aj vtedy, keď Torrenting a jeho serverová základňa s viac ako 3000 servermi plne podporujú činnosti P2P..

Jeho podpora live chatu je najlepšia v odbore, schopná ľahko vyriešiť všetky druhy problémov.

Vďaka intuitívnej funkcii rozdeleného tunelovania vám ExpressVPN umožňuje uprednostniť weby alebo aplikácie, ktoré chcete smerovať prostredníctvom pripojenia VPN, čo ešte viac optimalizuje váš zážitok.

  Le migliori VPN per la Germania nel 2023

V Nemecku môžete používať ExpressVPN na všetkých hlavných operačných systémoch, ako sú Windows, Mac, Android, iOS a dokonca aj FireTV.

Ak nie’Rovnako ako služba, máte vankúš 30 dní, v ktorom môžete podať náhradu.

K dispozícii je aj špecializovaná nemecká verzia ExpressVPN.

Ak chcete získať podrobnejšiu opravu, prečítajte si túto recenziu ExpressVPN.

ExpressVPN pre Nemecko

4. PureVPN

PureVPN je 4. miesto v nemeckej VPN

  • Cena: 2,91 $ / mesiac
  • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.7

Počet serverov PureVPN teraz prekročil hranicu 2 000, pričom servery boli aj v Nemecku.

PureVPN nemá’núti vás sa prihlásiť na odber dlhodobo, pretože ponúka krátkodobé, 2-ročné predplatné za pouhých 2,91 $ / mesiac .

Pravidlá protokolovania boli skôr útržkovité, ale teraz boli opravené, takže používatelia sa cítia bezpečne, keď im dôverujú svojimi údajmi.

Ako šifrovací štandard sa používa iba šifrovanie na vojenskej úrovni a všetky jeho štandardné aplikácie sa spúšťajú spolu s najbezpečnejšími tunelovými protokolmi. So sídlom v Hongkongu, PureVPN nemá’Nemusíte sa riadiť ani nemeckými objednávkami roubíka.

Je to jedna z našich najlepších Netflix VPN a podporuje aj BBC iPlayer.

K dispozícii je trojdňový skúšobný účet ponúkaný za 2,50 USD, ktorý vám umožňuje vziať si službu na testovaciu jazdu skôr, ako sa k nej zaviažete..

PureVPN’Nemecká jazyková verzia je k dispozícii, ak chcete ďalej pokračovať vo svojom rodnom jazyku.

my’Tiež som urobil úplnú kontrolu na PureVPN, ktorú si môžete pozrieť tu.

PureVPN pre Nemecko

5. CyberGhost

CyberGhost je na 5. mieste v nemeckej sieti VPN

  • Cena: 2,75 USD / mesiac
  • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.7

Jednoduché použitie a optimalizované rozhranie je charakteristickým znakom systému CyberGhost. Tento poskytovateľ ponúka celkom 577 VPN serverov v Nemecku rozmiestnených na 3 rôznych miestach a ponúka tak jeden z najlepších zážitkov zo streamovania a Torrentingu v celom odvetví..

CyberGhost nie je’je drahý buď s 3-ročným plánom, ktorý stojí 2,75 dolárov mesačne, čo je veľmi rozumné vzhľadom na skutočnosť, že mnohí poskytovatelia účtujú takmer rovnakú cenu, ale ponúkajú oveľa menej ako CyberGhost.

Najlepšie funkcie CyberGhostu sú jeho aplikácie, ktoré sú k dispozícii pre všetky populárne platformy a majú špeciálne možnosti pre rôzne úlohy, ktoré chcete vykonávať..

CyberGhost nie je na bezpečnostnej úrovni nijako obmedzený, pretože ponúka prvotriedne šifrovanie, ochranu proti úniku DNS, prepínač zabíjania, silnú kompatibilitu protokolov a politiku nulových protokolov, aby zabezpečil, že vaše súkromie zostane na nemeckom internete chránené..

to’s jednou z najlepších možností obídenia geoblokov na serveri Netflix a ďalších streamingových službách. CyberGhost je super spoľahlivý a nikdy neponúka nevýrazné rýchlosti. Pre nemeckých streamingových fanúšikov je CyberGhost skvelým nákupom.

Ak chcete komunikovať s CyberGhost v nemčine, poskytovateľ tiež ponúka toto zariadenie.

Úplnú hĺbkovú kontrolu poskytovateľa nájdete tu.

Cyberghost VPN pre Nemecko

Faktory, ktoré treba hľadať v dobrom poskytovateľovi VPN pre Nemecko?

Pre používateľa internetu, ktorý v súčasnosti žije v Nemecku, existuje veľa obmedzení a problémov s ochranou súkromia, ktoré sa ho priamo dotýkajú.

Dostatočne dobrá sieť VPN pre Nemecko môže všetkým takýmto používateľom ľahko umožniť obísť tieto hrozby a obmedzenia a získať prístup k bezpečnejšiemu a slobodnejšiemu internetu. Tu’šou:

Hlavné problémy ochrany osobných údajov používateľa

Nemecko je členom 14 Eyes Alliance. Ak nie’Neviem veľa o tejto aliancii, vystavujete svoje súkromie online neuveriteľnému riziku.

Aliancia 14 Eyes je skupina krajín, ktoré majú dohodu o zdieľaní spravodajských informácií a údajov. Každá krajina, ktorá je členom tejto aliancie, je povinná zbierať údaje.

Napríklad Ak USA chcú údaje z vašej histórie prehliadania, môžu požiadať nemecké úrady, aby vaše údaje zhromaždili a poskytli im, a Nemecko bude musieť postúpiť žiadosti.

Metaúdaje nemeckých rezidentov – používateľov internetu často ukladajú poskytovatelia internetových služieb v krajine po dobu dlhšiu ako 10 – 12 týždňov. A to sú presné údaje, ktoré môže nemecká vláda kedykoľvek od týchto poskytovateľov internetových služieb požadovať a ktoré budú musieť splniť.

Bundesnachrichtendienst (BND) je organizácia v Nemecku, ktorá sa zaoberá monitorovaním, zhromažďovaním a zasielaním údajov od všetkých používateľov internetu po celom Nemecku. Môžete si byť istí, že ste s určitosťou oboznámení..

Ak sa spoliehate na nové právne predpisy EÚ týkajúce sa HDP, ktoré si vyžadujú, aby ktokoľvek, kto zhromažďuje vaše informácie, urobil to s vaším výslovným súhlasom, aby vás chránil, zamyslite sa znova. že’je to preto, že zneužívanie údajov a špionáž sponzorované vládou stále rastú.

Len pre nemeckých používateľov internetu je súkromie jediným najdôležitejším faktorom, ktorý vyžaduje použitie výkonnej a bezpečnej VPN.

Siete VPN šifrujú vaše údaje a prenášajú ich cez zabezpečené tunely a zároveň skrývajú vašu pôvodnú adresu IP, aby zabránili akejkoľvek vládnej agentúre alebo komukoľvek inému, aby vás špehovali alebo narušili vaše súkromie online..

  Los 7 mejores servicios de VPN rusos: evite la censura de Internet mientras viaja en Rusia

Torrenting je riskantný bez VPN v Nemecku

Torrenting robia milióny používateľov na celom svete a používatelia v Nemecku nie sú výnimkou. Vychutnávanie si Torrentingu bez krytu VPN v Nemecku sa však rovná holej hlúposti vzhľadom na prísne zákony proti sťahovaniu alebo dokonca zdieľaniu materiálov, na ktoré sa vzťahujú autorské práva..

Torrenting je v Nemecku legálny, ale ak sa dopustíte porušenia autorských práv, môžete si byť iste potrestaný veľkou pokutou alebo dokonca získať trest odňatia slobody.

Nikdy nepodporujeme používateľov, ktorí sa dopúšťajú porušenia autorských práv, ani ich nepodporujeme, aby nelegálne sťahovali obsah prostredníctvom torrentov. Ide však o to, aby si používatelia užívali bezplatný internet, a to sa môže stať, iba ak použijete VPN.

Najlepšie VPN v Nemecku sú tie, ktoré majú dedikované servery pre aktivity Torrenting / P2P, ponúkajú vysoké rýchlosti a nie’t úniku IP. Mali by’t tiež ukladať akékoľvek protokoly vôbec.

Vynechanie geografických obmedzení na streamovaných stránkach

Z dôvodu geografických obmedzení sa v Nemecku nemôžete dostať na Netflix USA, Hulu, Amazon Prime ani BBC iPlayer. Ale obmedzenia nie’Toto ovplyvní iba tieto stránky. Ak cestujete mimo Nemecko, vyhrali ste’t byť schopný streamovať väčšinu svojich obľúbených nemeckých kanálov alebo iného obsahu z dôvodu rovnakých geografických obmedzení.

Okrem toho má služba YouTube v Nemecku najviac odizolovanú verziu. Svet’najväčšia služba bezplatného streamovania nenabízí veľkú časť svojho obsahu v krajine. Dôvodom je skutočnosť, že spoločnosť GEMA (nemecká hudobná skupina práv) má s webom dlhodobý spor, ktorý sa odmietne usadiť..

Všetky tieto problémy so streamovaním obľúbeného obsahu sa však dajú ľahko vyriešiť, ak investujete do dostatočne dobrej siete VPN pre Nemecko.

Tieto hlavné VPN môžu ľahko obísť väčšinu takýchto geografických obmedzení neuveriteľnou ľahkosťou. Mnohé z nich dokonca ponúkajú služby zmätku, aby sa zabezpečil ľahší prístup k týmto miestam s obmedzeným geografickým umiestnením.

Ochrana proti verejným hrozbám Wi-Fi

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na svete, ak máte prístup k verejným alebo zdieľaným sieťam Wi-Fi, potrebujete ochranu VPN. Útoky uprostred človeka nie sú iba bežné, ale najúčinnejšia forma hackerstva, ktorá je tu prítomná, je pre používateľov omnoho ľahšie pripojiť sa k takýmto kompromitovaným sieťam ako v akomkoľvek inom prípade.

Preto, rovnako ako vo zvyšku sveta, aj Nemecko má verejné systémy Wi-Fi, potrebujete VPN, ktoré si môžu dovoliť najsilnejšie šifrovanie a podporu protokolov, aby ste ochránili bezpečnosť svojho zariadenia pred verejnými internetovými pripojeniami, ako je toto..

Hlavné faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere najlepšej nemeckej VPN

Nesmiete uchovávať záznamy o aktivite používateľov. Najlepšie siete VPN sa vždy riadia zásadami nulového protokolovania. Vaše osobné informácie, históriu prehliadania alebo iné citlivé údaje nikdy neuchovávajú na svojich serveroch. Poskytovateľ’Zásady protokolovania sú výslovne uvedené v jej zásadách ochrany osobných údajov, takže sme prešli nad každého poskytovateľa’s pravidlami ochrany osobných údajov, aby sa zabezpečilo, že nebudú’• neuchovávajte citlivé záznamy.

Šifrovanie vojenskej triedy a protokol OpenVPN. Tieto dva faktory sú najdôležitejšími aspektmi VPN’s bezpečnostným arzenálom. Vojenské šifrovanie AES-256 je najbezpečnejšou šifrovacou šifrou, pretože nie je možné dekódovať údaje šifrované pod ňou. Protokol OpenVPN je v súčasnosti najbezpečnejším tunelovacím protokolom na svete, ktorý zaisťuje, že použitie internetového pripojenia nebude nikdy možné rozdeliť na.

Niektoré siete VPN ponúkajú ešte viac nových bezpečnostných funkcií, ako je napríklad dvojitá sieť VPN, ktorá používateľom poskytuje ďalšie pásmo zabezpečenia.

Musí ponúkať optimalizované a rýchle servery v Nemecku. Ak cestujete mimo Nemecko a potrebujete online sledovať obsah nemeckej televízie, môžete tak urobiť iba vtedy, ak vaša sieť VPN ponúka nemecké servery.

Ale to’Keďže servery v Nemecku nestačia, musia byť optimalizované tak, aby podporovali odblokovanie zo zahraničia a rýchlo, aby ponúkali prvotriedny zážitok.

Možnosti odblokovania streamovania stránok. Veľká, dobre rozšírená sieť serverov. Ak chcete v Nemecku odblokovať prehrávač Netflix USA alebo BBC iPlayer, musíte mať sieť VPN, ktorá ponúka servery, ktoré môžu tieto výkony vykonávať ľahko. nechať’s hovoriť, ak VPN nie’Nemám dobré americké servery, vyhral’t odblokovať Netflix USA, a teda aj to’je to pre vás nevhodné.

Torrenting Friendly. VPN musí podporovať Torrenting a ponúkať rýchle a dedikované servery pre danú úlohu. Na druhej strane by to nemalo unikať vašu IP prostredníctvom WebRTC alebo úniku DNS.

Musí mať zabíjací spínač: V prípade odpojenia VPN by mal existovať vypínač zabíjania, ktorý vás ochráni pred náhodným pripojením na internet bez dostatočného krytia, čím vystavíte svoju skutočnú IP online. Túto funkciu ponúkajú všetky najlepšie siete VPN pre Nemecko.

  Najbolji VPN-ovi za Njemačku u 2023. godini

Aj keď v súčasnosti v tomto odvetví pôsobia stovky poskytovateľov VPN, väčšina z nich môže ponúknuť funkciu alebo dve z vyššie uvedeného zoznamu, ale ak chcete, aby sa všetky tieto funkcie vyskytovali vo vašej službe spolu so špičkovým výkonom, potom Naše najobľúbenejšie VPN v Nemecku, ktoré odporučíte, sú vaša najbezpečnejšia stávka.

VPN, ktorým sa treba vyhnúť v Nemecku

Mnoho VPN sľubuje mesiac, ale často nie’neprinášajú očakávané výsledky. Čo’ešte problematickejšie je to, že existujú siete VPN, ktoré nie sú bezpečné na prihlásenie na odber, pretože trpia mnohými problémami alebo sa sami podieľajú na škodlivých činnostiach..

Tu je zoznam sietí VPN, ktorým by ste sa v Nemecku mali vyhnúť:

Shellfire VPN

Táto sieť VPN jednoducho nefunguje’Nepracujte pre akýkoľvek účel. Trpí únikom IP, nie’t odblokovať Netflix, nie’• Podpora Torrenting, nemá podporu živého chatu a jeho klientske aplikácie nie sú vôbec užívateľsky prívetivé. Okrem toho sú plány dosť drahé. Vyhnite sa tejto VPN za každú cenu.

OperaVPN

Napriek tomu, že OperaVPN má kvalitu na odblokovanie Netflixu, chýba kompatibilita medzi platformami. to’s viac proxy služieb a nie’• Neposkytujte úroveň zabezpečenia požadovanú na to, aby ste mohli ponúknuť dostatočne dobré skúsenosti ako nemecká sieť VPN.

ZenVPN

Táto sieť VPN zaznamená vašu IP adresu a pre nás je to jediný najväčší z nich. Navyše ste vyhrali’Nepoužívajte každý deň viac ako 5 GB šírky pásma, aj keď ste v platenom obchode. ZenVPN nie je vôbec vhodný, ak hľadáte vhodnú sieť VPN v Nemecku.

Je bezplatná sieť VPN vhodná pre Nemecko?

Odpoveď je Veľké Nie!

prečo?

Sieť VPN zadarmo bude vždy vyzerať dobre, keď ich porovnáte s platenými poskytovateľmi, ktorí často ponúkajú programy, ktoré stoja predplatné za desiatky dolárov. Ale to’s, kde výhody bezplatných sietí VPN prestávajú.

Bezplatné služby VPN majú v porovnaní s platenými službami často obmedzenia šírky pásma a rýchlosti.

Okrem týchto problémov s výkonom nie sú bezplatné siete VPN ani bezpečné, pretože buď vedú denníky používateľov, predávajú používateľské údaje, alebo dokonca podnecujú zbytočné reklamy, pretože to sú spôsoby, akými pracujú so svojimi spodnými riadkami.

Ja by som’t Odporúčam vám navštíviť bezplatnú sieť VPN v Nemecku, pretože je to’je lepšie vyhodiť pár babiek, ako ohroziť vaše skúsenosti s internetom a bezpečnosť vďaka kúzlu zadarmo.

Nemecké zákony o uchovávaní údajov

Zákony týkajúce sa uchovávania údajov majú v Nemecku zložitú históriu.

Nemecká vláda sa pokúsila zaviesť zákony, ktoré ukladajú povinnosť zhromažďovať údaje o používateľovi v čo najväčšej miere, ale v súčasnosti sú tieto zákony pozastavené.

Hlavný zákon o uchovávaní údajov, ktorý sa prijal v roku 2015, vyžadoval od poskytovateľov internetových služieb zhromažďovanie užívateľských metaúdajov.

Tento zákon sa momentálne porušuje, existuje však rozsiahle podozrenie, že poskytovatelia internetových služieb v Nemecku naďalej zhromažďujú a ukladajú používateľské metadáta až 10 dní..

Nemecko je tiež súčasťou aliancie 14 Eyes, čo z neho robí nebezpečné miesto, pokiaľ ide o ochranu súkromia používateľov, pretože ide o alianciu zdieľania údajov, kde ktorákoľvek členská krajina môže poslať príkaz na roubík do inej krajiny pre informácie o užívateľovi a táto bude musia to dodržiavať.

V Nemecku však v súčasnosti neexistuje žiadny právny predpis, ktorý by donútil poskytovateľov internetových služieb alebo iné orgány k tomu, aby dodržiavali pokyny na roubíky. Dokonca ani implementácia zadných dverí na zhromažďovanie údajov nie je zákonom podporovaná.

Zákony o uchovávaní údajov v Nemecku sú nejasné a často nejasné, ktorých úplné vysvetlenie je mimo rozsahu pôsobnosti tohto článku, musíte však vedieť, že Nemecko je z hľadiska ochrany súkromia používateľov online úplne bezpečné, takže nemôžete nechať svoje ciele otvorené. a neisté.

Je však v Nemecku legálna sieť VPN, ktorá vám umožňuje získať ochranu pred takýmito zákonmi? Áno, úplne legálne, preto by ste nemali’Nezmeškajte príležitosť, aby ste si príliš zabezpečili svoju anonymitu online.

Zabalenie vecí

Ak žijete v Nemecku, určite sa musíte prihlásiť na odber VPN ešte dnes a ak sa rozhodnete, Surfshark je našou najlepšou voľbou pre VPN v Nemecku. Za 1,99 dolárov mesačne na dvojročný plán’s najvhodnejšou službou pre bezpečnosť, výkon a stabilitu.

Zvyšok # 4 je tiež skvelý a teraz záleží na vašom osobnom výbere, pre ktorý z nich sa rozhodnete. Takže nie’Nestrácajte príliš veľa času pred tým, ako ho dostanete a zabezpečíte si svoje súkromie online.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me