Emmys 2023: Jak oglądać 70. nagrody Emmy Awards 2023

Gdy zbliżamy się do września, napięcie i emocje związane z 70. Nagrodami Emmy Primetime wciąż rosną. Oznacza to, że wkrótce zobaczysz, jak twoi ulubieni zaczynają być uhonorowani za ich występy na ekranie w najlepszych programach, jednocześnie widząc ich w całym swoim glamour (nie przegap osób ceremonii Red Carpet!). Ponieważ jest to 70. sezon nagród, możesz mieć pewność, że wszystko będzie WIELKIE!

Jak oglądać 70. nagrody Emmy 2023 na żywo w Internecie

 1. Emmy Awards 2023 Lokalizacja i data
 2. Gdzie oglądać nagrody Emmy 2023
 3. Jak oglądać Emmy Awards 2023 na żywo online bez kabla
 4. Jak oglądać Emmy Awards 2023 na żywo w Internecie za darmo
 5. Emmy Awards 2023 na Kodi

W końcu, kto chciałby przegapić takie wydarzenie, które odbywa się tylko raz w roku? Emmy’uznają doskonałość w branży programów telewizyjnych. Jest prawie 23 000 członków Akademii Telewizyjnej, którzy oddają swoje karty do głosowania w dedykowanych obszarach specjalizacji, aby uzyskać jak najlepsze WYGRANIE. Po nominacjach już widzieliśmy, że w tym roku konkurencja będzie trudna. Jesteśmy jednak podekscytowani, widząc, jaki dramat przynosi Emmy Awards 2023!

Jak oglądać 70. nagrody Emmy 2023 na żywo w Internecie

Emmy Awards 2023 Lokalizacja i data

W przypadku 70. edycji Primetime Emmy Awards mądrze jest pójść na całość z okazji kolejnej rocznicy i oczywiście pojawienia się naprawdę poważnych i przebojowych programów telewizyjnych. Jako taka, lokalizacja została ustawiona w ogromnym i pięknym Microsoft Theater w Los Angeles, w którym z łatwością może pomieścić 7 100 osób. Ma również jedną z największych scen halowych w USA, dzięki czemu jest najlepszym wyborem na nagrody Emmy, czerwony dywan i ceremonię zamknięcia! Nagrody Emmy 2023 odbędą się 17 września o 20:00. EST w poniedziałek.

Emmy Awards 2023 Lokalizacja i data

Kto będzie gospodarzem ceremonii rozdania nagród Emmy 2023?

Wszystkich szalonych z powodu nagród Emmy z przyjemnością usłyszysz, że Michael Che i Colin Jost zostali wybrani na gospodarzy 70. edycji nagrody Emmy Primetime. Jost, 35 i Che, 35 są głównymi pisarzami kultowego i najdłużej działającego “Aktualizacja weekendowa” NBC późno w nocy “Saturday Night Live”. Dlatego nie ma wątpliwości, że nagrody Emmy będą zabawne jak diabli w tym roku, z potężnym duetem – podpalającym scenę rozmowami i niesamowitymi umiejętnościami gospodarza!

Kto będzie gospodarzem ceremonii rozdania nagród Emmy 2023?

Gdzie oglądać nagrody Emmy 2023

Po trudnych rywalizacjach między ABC, NBC i CBS tylko jeden zwyciężył w zdobyciu praw do transmisji nagród Emmy w 2023 roku, i to jest NBC. Dlatego jeśli chcesz obejrzeć ceremonię w USA, po prostu przełącz swoje kanały telewizyjne na NBC. Nożyce do cięcia kabli mogą przesyłać strumieniowo nagrody online na żywo na komputerach stacjonarnych lub laptopach za pośrednictwem NBC na żywo od 12:00 do 3:00 (GMT).

Gdzie oglądać nagrody Emmy 2023

Jeśli mieszkasz poza USA, możesz zdecydować się na skorzystanie z usługi Cheap VPN, aby swobodnie przesyłać strumieniowo w NBC Live. Po podłączeniu do serwera w USA odblokowanie NBC z dowolnego innego kraju jest niezwykle łatwe. Poniżej dodaliśmy listę najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego / odblokowywania w oparciu o niezawodność, wydajność, lokalizacje serwerów i wsparcie. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą pobrać aplikację NBC ze sklepu Google Play i iTunes!

Dostawcy

Surfshark Odwiedź stronę www.surfshark.com PureVPN Odwiedź stronę www.purevpn.com ExpressVPN Odwiedź stronę www.expressvpn.com Ivacy Odwiedź stronę www.ivacy.com CyberGhost Odwiedź stronę www.cyberghostvpn.com
Cena £ 11,95 USD1,99na miesiąc 10,95 USD2,91na miesiąc 12,95 USD8,32na miesiąc 9,95 USD2.25na miesiąc 12,99 USD2,75na miesiąc
Recenzje na Trustpilot Nie dotyczy Recenzje TrustPilot

Recenzje (7497) | Doskonały

Recenzje TrustPilot

Recenzje (661) | Doskonały

Recenzje TrustPilot

Recenzje (187) | Doskonały

Recenzje TrustPilot

Recenzje (2727) | Doskonały

Liczba serwerów 1040 Serwery 2000 Serwery 3000 Serwery 1000 Serwery 5800 Serwery
Szybkość przesyłania strumieniowego 1000 Kb / s 28200 Kb / s 25600 Kb / s 18700 Kb / s 17300 Kb / s
Szybki serwer tak tak tak tak tak
Jednoczesne połączenie 100 Znajomości 05 Znajomości 03 Znajomości 05 Znajomości 07 Znajomości
Zasady zwrotu pieniędzy Nie dotyczy 31 Dni 30 Dni 30 Dni 45 Dni
Zniżka 83% Poza 73% Poza 49% Poza 77% Poza 77% Poza
Obsługa klienta 24/7 Wsparcie 24/7 Wsparcie 24/7 Wsparcie 24/7 Wsparcie 24/7 Wsparcie
Więcej informacji Odwiedź stronę www.surfshark.com Odwiedź stronę www.purevpn.com Odwiedź stronę www.expressvpn.com Odwiedź stronę www.ivacy.com Odwiedź stronę www.cyberghostvpn.com

Jak oglądać Emmy Awards 2023 na żywo online bez kabla

Jeśli jesteś przecinakiem, który polega na źródłach online do oglądania filmów / programów telewizyjnych, wiadomości i wydarzeń, to jesteś we właściwym miejscu. Oprócz transmisji NBC na żywo masz wiele opcji przesyłania strumieniowego nagród Emmy Awards 2023 na żywo online bez kabla. Do najlepszych należą:

Wiadomości Fifa Worldcup

Uwaga: usługa wymieniona poniżej zapewnia transmisje strumieniowe nagród HD Emmy, ale może być ograniczona regionalnie, zalecamy korzystanie z usługi VPN do przesyłania strumieniowego Emmy w dowolnym miejscu na świecie na dowolnym urządzeniu!

Odblokuj strumienie

CTV

CTV to kanadyjska sieć nadawcza, w której można oglądać Emmy Awards 2023 na żywo w Internecie. Pozwala użytkownikom oglądać ulubione seriale telewizyjne na maksymalnym poziomie wygody. Użytkownicy, którzy chcą przesyłać strumieniowo z CTV, ale nie mają siedziby w Kanadzie, mogą użyć usługi VPN do zmiany lokalizacji. Po zakończeniu przejdź do https://www.ctv.ca/Video/CTV. Zaloguj się na swoje konto CTV, przejdź do strony transmisji na żywo i usiądź wygodnie, aby cieszyć się nagrodami Emmy Awards 2023.

Jak oglądać Emmy Awards 2023 na żywo online bez kabla

Foxtel

Jeśli opcje NBC i CTV nie działają, Foxtel to kolejna opcja, na której możesz polegać. Ta usługa przesyłania strumieniowego online jest dostępna dla australijskich odbiorców online, ale możesz użyć najlepszego dostawcy VPN, aby zmienić lokalizację na serwer w Australii. Po prostu przejdź na https://www.foxtel.com.au/now/index.html i zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Ci, którzy mają telewizję kablową, mogą polegać na FOX8, aby oglądać Emmy Awards 2023 bezpośrednio z Los Angeles we wtorek, 18 września o 10 rano!

Nagrody Foxtel Emmy 2023

Sling TV

Jeśli zarejestrowanie się w powyższych usługach będzie zbyt drogie, masz tanią opcję przesyłania strumieniowego nagród Emmy 2023 bez kabla. Sling TV to usługa VoD, która obsługuje wszystkie popularne kanały, takie jak NBC, umożliwiając oglądanie ceremonii wręczenia nagród z maksymalną wygodą. Ceny zaczynają się od 25 USD miesięcznie, ale możesz skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Ponieważ nagrody Emmy trwają tylko jeden dzień, możesz technicznie transmitować całą ceremonię ZA DARMO!

Emmy Awards 2023 Sling TV

Jak oglądać Emmy Awards 2023 na żywo w Internecie za darmo

W przypadku kutrów na całym świecie zapisanie się na BEZPŁATNE usługi jest zazwyczaj opcją umożliwiającą przesyłanie strumieniowe dowolnych ważnych wydarzeń, wydarzeń sportowych lub ceremonii wręczenia nagród. Na szczęście dla Ciebie, przeprowadziliśmy nasze badania, aby znaleźć najlepsze opcje przesyłania strumieniowego, które dadzą Ci dostęp do Emmy Awards 2023 ZA DARMO na żywo:

Uwaga: Usługi takie jak DirecTV Now i inne mogą umożliwić strumieniowe przesyłanie nagród Emmy za darmo, ale usługi te mogą podlegać ograniczeniom regionalnym w niektórych częściach świata. Dlatego zalecamy korzystanie z usługi VPN w celu odblokowania strumieni.

Odblokuj strumienie

YouTube TV

Jak oglądać Emmy Awards 2023 na żywo w Internecie za darmo

Jedną z najlepszych obecnie opcji transmisji strumieniowej każdego ważnego wydarzenia jest YouTube TV. Pomimo tego, że jest nowy na rynku VoD, usługa szybko zdobyła ogromną renomę, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Możesz jednak użyć sieci VPN, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo. Ceny zaczynają się od 40 USD miesięcznie, ale możesz wypróbować ZA DARMO – dzięki dwutygodniowemu okresowi próbnemu. Zarejestruj się w dniu rozdania nagród Emmy 2023, aby oglądać ulubione starty bez płacenia ani grosza! W przypadku przybywania czerwonego dywanu dostroić się do E! Kanał Youtube. 

DirectTV teraz

Nagrody Emmy w DirecTV Now

Kolejnym hitem do transmisji strumieniowej 70. edycji Primetime Emmy Awards 2023 na żywo jest użycie DIRECTV NOW. Witryna słynie z transmisji wszystkich głównych turniejów i ceremonii wręczenia nagród, zapewniając użytkownikom dostęp do kanałów takich jak NBC, TBS, Fox, CBS i ABS za jedyne 35 USD miesięcznie, co oznacza, że ​​możesz rozpocząć transmisję niemal natychmiast! Masz nawet 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli zarejestrujesz się 17 września, możesz oglądać wydarzenie ZA DARMO technicznie!

Hulu Live TV

Nagrody Emmy w Hulu Live TV

Podobnie jak Sling TV, YouTube TV i DirecTV Now, Hulu Live TV to kolejna usługa VoD, która zawiera ogromną bibliotekę filmów / programów telewizyjnych, ponieważ oferuje użytkownikom z całego świata dostęp do wszystkich kanałów w USA, w tym oficjalnego nadawcy Wydarzenie Emmy Awards 2023, NBC. Cena za rejestrację w Hulu Live TV wynosi 39,99 USD miesięcznie. Podobnie do powyższych opcji, możesz przetestować usługę za pośrednictwem 7-dniowej wersji próbnej w dniu wydarzenia, aby oglądać nagrody ZA DARMO!

Emmy Awards 2023 na Kodi

Wszyscy obcinacze kabli powinni wiedzieć o popularnym wieloplatformowym centrum rozrywki typu open source o nazwie KODI! Oprogramowanie to agregator treści, który korzysta z zewnętrznych i oficjalnych dodatków zapewniających dostęp do ogromnej biblioteki filmów / programów telewizyjnych. Masz nawet dostępne rozszerzenia, które dają dostęp do kanałów na żywo, takich jak NBC, aby obejrzeć Emmy Awards 2023.

Emmy Awards 2023 na Kodi

Wiadomości Fifa Worldcup

Uwaga: jeśli nie napotkasz żadnego strumienia lub sprawdzisz błąd dziennika, będziesz potrzebować najlepszej VPN, aby kodi odblokował strumienie, aby cieszyć się grą na żywo w Internecie!

Odblokuj strumienie

Proces instalacji cCloud TV

 1. otwarty Kodi Krypton V17 i Kliknij “Koło zębate” ikona w prawym górnym rogu
 2. W prawym dolnym rogu menu wybierz “Menedżer plików”
 3. otwarty “Dodaj źródło” przewijając w dół z lewego menu
 4. Podwójne kliknięcie na “Żaden” i wchodzić http://lazykodi.com/
 5. Nazwa źródło mediów “Lazy Kodi” i naciśnij przycisk OK
 6. Udać się powrót do głównego menu Kodi i Kliknij na “Dodatki”.
 7. Trafienie “Pakiet” symbol, aby rozpocząć proces instalacji.
 8. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” i odnaleźć “Lazy Kodi” źródło mediów.
 9. Wybierać “REPOZYTORIA” i kran na “ANDROIDABA”
 10. Wybierz “Magazyn” i Kliknij na “repository.kodil-1.4.zip”
 11. Czekać kilka minut na “Zainstalowano dodatek” powiadomienie.
 12. Powrót do poprzedniego menu i kliknij “Zainstaluj z repozytorium”
 13. Wybierz “..Repozytorium Kodil” i otwarty “Dodatki wideo” lista
 14. Udać się “Szukaj” patka, rodzaj w “cCloud TV”, i trafienie przycisk instalacji

Kim są nominowani do Emmy w 2023 r?

Nominowani do nagrody Emmy w 2023 r. Zostali wydani i już wszyscy podbili burzę. Royals, pokojówki i roboty rządziły nominacjami do Emmy i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, który serial telewizyjny i aktorzy zdobywają najwięcej nagród. Poniżej znajduje się kilka szczegółów na temat niektórych nominacji do 70. Primetime Emmy Awards. Aby zobaczyć pełną listę kandydatów, sprawdź ten link.

Serial obyczajowy

 1. Westworld
 2. To my
 3. Korona
 4. Stranger Things
 5. Amerykanie
 6. Gra o tron
 7. Służąca’nieświeży

Serial komediowy

 1. Barry (HBO)
 2. Atlanta (FX)
 3. GLOW (Netflix)
 4. Czarny Ish (ABC)
 5. Dolina Krzemowa (HBO)
 6. Ogranicz swój entuzjazm (HBO)
 7. Cudowna Pani Maisel (Amazon)
 8. Niezniszczalna Kimmy Schmidt (Netflix)

Główny aktor w serialu dramatycznym

 1. Jeffrey Wright (Westworld)
 2. Milo Ventimiglia (This Is Us)
 3. Matthew Rhys (The Americans)
 4. Sterling K. Brown (This Is Us)
 5. Jason Bateman (Ozark)
 6. Ed Harris (Westworld)

Główna aktorka w serialu dramatycznym

 1. Evan Rachel Wood (Westworld)
 2. Keri Russell (The Americans)
 3. Sandra Oh (Killing Eve)
 4. Claire Foy (The Crown)
 5. Tatiana Maslany (Orphan Black)
 6. Elisabeth Moss (służąca’nieświeży)

Główny aktor w serialu komediowym

 1. Larry David (Ogranicz swój entuzjazm)
 2. William H. Macy (bezwstydny)
 3. Anthony Anderson (czarny)
 4. Ted Danson (The Good Place)
 5. Donald Glover (Atlanta)
 6. Bill Hader (Barry)

Główna aktorka w serialu komediowym

 1. Lily Tomlin (Grace and Frankie)
 2. Pamala Adlon (lepsze rzeczy)
 3. Tracee Ellis Ross (czarny)
 4. Allison Janney (mama)
 5. Issa Rae (Niepewna)

Często zadawane pytania o nagrody Emmy Awards 2023

Jaki program telewizyjny zdobył najwięcej nagród Emmy?

Istnieje ogromna lista programów telewizyjnych, które zdobyły ponad 15 nagród Emmy, a niektóre nazwiska sięgają nawet 30. Jeśli jednak jest jeden program, któremu udało się zgromadzić ogromną liczbę nagród w krótkim czasie, byłaby gra o tron. Od czasu premiery w 2011 roku program telewizyjny zdobył 38 nagród wszechczasów i został nominowany 128 razy.

Ma biuro wygrało dowolną Emmy?

Tak, doprawdy pełne humoru i śmiechu napełnione “Biuro” zdobył około 5 nagród Primetime Emmy w następujących kategoriach: wybitna edycja zdjęć z jednej kamery (2 nagrody), reżyseria – serial komediowy, pisanie – serial komediowy i najlepsza seria komediowa.

Podsumowanie

Emmys 2023

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże zarówno nożyce, jak i telewidzom zrozumieć, w jaki sposób oglądać nagrody Emmy Awards 2023 z maksymalną wygodą. Niemniej jednak, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się upuścić komentarza poniżej. Udostępnij przewodnik znajomym i członkom rodziny. Załaduj munchies i popcorn i ciesz się obserwowaniem, jak twoje ulubione gwiazdy chodzą po czerwonym dywanie, żartują i otrzymują tytuły za swoje występy!

Похожие статьи