AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN dobrý?

Jurisdikce Česká republika
Cena 79,99 $ vyúčtováno jednou (roční plán)
Servery 50+
Protokoly Ano
Šifrování AES-256-CBC
Odblokuje Netflix Ano
Torrenting Ano
Práce v Číně Ne
Doporučeno  Ne
webová stránka https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn
Kompatibilita Windows, Android, Apple

Zabezpečená VPN je vedlejší produkt AVG Technologies; byla založena v roce 1991 jako poskytovatel antivirových programů, získala společnost Avast v roce 2016. Jedná se o nenáročný nástroj na ochranu soukromí, který se umístil na 50. místě ze 180 poskytovatelů na webu BestVPN.co.

Používá 256bitové šifrování AES a POUZE hostitele 50 servery ve 30 zemích celosvětově. Bohužel také ukládá protokoly relací a připojení a jeho aplikace pro Windows obsahuje virus. Naštěstí uspěje v odblokování streamovacích platforem, jako je Netflix USA.

Ceny začínají na 6,66 $ / měsíc. podle ročního plánu a získáte bezplatnou 7denní zkušební verzi pro testování služby. DOPORUČUJEM poskytovatelům, kteří dbají na ochranu soukromí, ale radíme vám jít za levnou a spolehlivou alternativu, Surfshark za cenu 1,99 $ / měsíc.

Pro více informací si přečtěte tuto podrobnou recenzi AVG VPN 2020, kde diskutuji o bezpečnosti, transparentnosti, cenách, serverech, výkonu, kompatibilitě a podpoře:

Počet serverů 50+
Jurisdikce Česká republika
Protokoly Ano
Torrenting Ano
Odblokuje Netflix Ano
Cena 79,99 $ vyúčtováno jednou (roční plán)
Protokoly OpenVPN & IPSec
Bypasses China Firewall Ne
Šifrování dat AES-256-CBC
webová stránka https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn

Analýza AVG VPN’s Zabezpečení

AVG Secure VPN má své ústředí v České republice, které je vzdálené od 5/9/14 Eyes Alliance. Stejně jako většina zemí EU má toto umístění menší internetová omezení.

To funguje ve prospěch poskytovatele, protože země je dokonce shovívavá pro ty, kteří přistupují k síti BitTorrent. VPN nejsou v zemi zakázány a zákon stanoví svobodu slova a tisku.

Vláda respektuje práva netizens, kromě “Projevy nenávisti” případy, které popírají zločiny komunistické éry a holocaust. Jinak vláda zakáže svévolné zasahování do soukromí.

Došlo k pobouření nad novým zákonem ministra financí Andrejem Babišem. Zaměřilo se na “internetová deanomizace” podle kterého musel každý uživatel vlastnit “internetový pas” pro přístup k digitálnímu světu. To však nikdy nebylo schváleno, kvůli pouhému nesouhlasu Netizens.

Netizens jako takový si v zemi užívá neomezený internet. Bloky se ukládají pouze na webových stránkách propagujících pedofilii, obchodování s dětmi, dětskou prostituci a pornografii..

Protokol AVG Secure VPN zaznamenává vaše data?

Zabezpečená VPN AVG’s “Zásady a použití protokolování” je zcela průhledný a přímočarý. Na rozdíl od jiných poskytovatelů tento produkt nespočívá v ukládání dat VPN.

Samozřejmě, co přesně neuvádějí “Data VPN” zaznamenávají, ale pouhé prohlašování, že tak učiní, by mělo stačit k tomu, aby si soukromí uvědomovalo službu.

Poskytovatel tvrdí, že shromažďuje tato data pro technické účely, podvody proti službám a za účelem prevence / identifikace zneužití jejich služeb, jako je porušení jejich “Smlouva s koncovým uživatelem”.

To zahrnuje oddávání se spamu, sdílení souborů nebo jiné nezákonné činnosti. Aby poskytovatel tyto případy identifikoval, bude sledovat, jaké webové stránky navštěvujete.

Proto nemusí uvádět, jaká data jsou zaznamenána, ale víme, že zaznamenává protokoly využití (což je červený příznak). Já’Nechám důvěru poskytovatele s vašimi informacemi na vás!

AVG Secure VPN Review

Jaké šifrování používá AVG VPN?

Pro zabezpečení příchozího / odchozího provozu používá AVG Secure VPN šifrování AES-256 vojenské úrovně s ověřováním hash HMAC SHA256.

Pro řídicí kanál používá AVG VPN stejné šifry AES-256 s handshake RSA-2048. Perfect Forward Secrecy (PFS) poskytuje výměna klíčů DHE-4096.

Netěsní AVG VPN vaši WebRTC / DNS / IP adresu?

Abych získal úplný obrázek o bezpečnosti nabízené AVG Secure VPN, provedl jsem testy úniku WebRTC / DNS / IP adresy na třech různých webech.

Proces zahrnoval připojení k různým serverům a zjišťování, zda poskytovatel nemá problémy s únikem. Výsledky, které vidíte níže, pocházejí z mých testů na jejich serveru Izrael, Petah Tikva.

Test těsnosti IP-DNS - připojení VPN

Dokonalé soukromí – test netěsnosti DNS

Jak vidíte, po kontrole DNS z Perfect Privacy výsledky ukazují, že adresa sídlí z Izraele prostřednictvím ISP HQserv Communication Solutions.

To znamená, že se poskytovateli úspěšně podařilo maskovat moji adresu DNS, takže moje oficiální poloha byla neznámá a neviditelná. IP, ke kterému jsem měl přístup; 185,191,205,3

Perfektní soukromí - Test úniku DNS Zabezpečená VPN VPN

Netěsnosti prohlížeče – Test těsnosti WebRTC

Nikdo se nechce zaregistrovat u poskytovatele, který nedokáže nabídnout nejzákladnější aspekt VPN: SOUKROMÍ. Pokud existuje i nejmenší šance, že váš WebRTC uniká, budete tak špatně hledat.

Naštěstí pro vás AVG Secure prošel testem po připojení k izraelskému serveru. Jak vidíte, níže uvedené výsledky ukazují veřejnou IP a místní IP z Izraele.

Netěsnosti prohlížeče - Test těsnosti WebRTC AVG Secure VPN

IPLeak.Net – Kompletní analýza soukromí

Abychom se ujistili, že výsledky, které jsme obdrželi pro testy úniku WebRTC a DNS, byly přesné, rozhodl jsem se provést kompletní analýzu soukromí poskytovatele pomocí protokolu IPLeak.net..

Pokud se podíváte na níže uvedené výsledky, nevidíte žádné známky úniků. IP adresa je adresa izraelského umístění, včetně místní IP.

DNS server je také stejný jako maskovaná IP adresa, což ověřuje, že vaše identita zůstává při používání AVG bezpečná’s VPN aplikace.

IPLeak.Net - Kompletní analýza soukromí AVG Secure VPN

Kontrola souboru aplikace: Byl zjištěn 1 virus GrayWare

Musím říci, že jsem byl opravdu zklamaný, když jsem zjistil, že AVG, přestože je renomovaným antivirovým a antimalwarovým softwarem, má ve svém souboru Secure VPN.exe pro Windows virus..

Kontrola souboru aplikace

Test byl proveden na webové stránce virustotal.com, kde můžete nahrát soubor a nechat jej analyzovat napříč několika antivirovými službami, aby se zkontrolovaly případné červené známky.

Pokud aplikace .exe prošla 69 kontrolami, v jednom selhala. Tato aplikace je dodávána s virem GrayWare / Win32.Presenoker. Soubor mac .dmg prošel všemi 55 kontrolami.

Kontrola souboru aplikace

Umístění VPN serveru AVG

AVG Secure VPN poskytuje uživatelům servery na více než 50 místech po celém světě. Stále musí expandovat ve svých nabídkách, ale zákazníci mají možnost zvolit si speciální servery pro P2P / Torrenting a streamování, které fungují hladce.

Také jsem provedl testování rychlosti / serveru na mnoha místech pro identifikaci holých kovových serverů od virtuálních (falešných) serverů. Tento proces mi trval asi hodinu, kdy jsem testoval kolem 20 míst. Naštěstí byly všechny servery umístěny v přesně inzerovaném cílovém místě.

Nabízené zabezpečené servery VPN AVG

AVG VPN Speed ​​Testy pro streamování a stahování

V průměru se společnosti AVG podařilo dodat stabilní 72,83 Mb / s při stahování a 68,63 Mb / s při rychlosti uploadu, na základě provedeného testování v 5 různých umístěních na serveru.

Server NÁS Spojené království Austrálie Německo Francie Průměrný
Stažení 80,23 Mb / s 79,34 Mb / s 58,81 Mb / s 69,98 Mb / s 75,81 Mb / s 72,83 Mb / s
nahrát 77,12 Mb / s 68,97 Mb / s 62,77 Mb / s 72,60 Mb / s 61,72 Mb / s 68,63 Mb / s
Ping 127 ms 180 ms 99 ms 150 ms 109 ms 133 ms

Funguje AVG VPN s Netflixem?

Naštěstí AVG VPN s Netflixem funguje. Koneckonců, jedním z hlavních důvodů, proč investovat do řešení VPN, je obejít geo-omezení a obsahová omezení způsobená streamováním webových stránek po celém světě..

Abychom zkontrolovali, zda AVG Secure VPN funguje hladce pro odblokování VoD, připojil jsem se k americkému serveru a poté přímo na Netflix.com, kde zkontroluji jejich úplnou databázi titulů..

Streamování USA

Dříve, kde jsem nemohl sledovat “Parky a rekreace” na platformě připojení k americkému serveru v AVG Secure, odblokování televizní show.

Jak vidíte níže, televizní pořad streamuje poměrně hladce a v kvalitě HD. Toto však fungovalo pouze pro odblokování US Netflix a ne pro jiné platformy, jako je BBC iPlayer a Amazon Prime.

Streamování parků a rekreace

Je bezpečné Torrent pomocí AVG VPN?

Poskytovatel bohužel nenabízí StealthVPN a.k.a. zmatek Vlastnosti. Pořád jsem měl svého zástupce vyzkoušejte službu v Číně (v rámci našeho poskytovatele 80+’s analýzou), ale nefungovalo to.

I když VPN fungovala na jiných místech, jako je Írán, Irák, Turecko a Egypt, kde hrozí zákazy VPN a je těžké je obejít..

Pokud jde o P2P / Torrenting, provedl jsem test na IPLeak.net, který požadoval stažení magnetického spoje a poté vyhodnocení pozadí za sítí.

Jak vidíte, výsledky ukazují, že moje identita je chráněna a odhaluje jinou IP adresu od mé skutečné polohy a adresy: 185.191.205.6.

Detekce Torrent adresy AVG Secure VPN

Testování virtuálních míst

Níže vidíte výsledky z CA Technologies’ Syntetický monitor aplikace. Z ASM.CA jsem pingoval izraelský server na více než 90 monitorovacích stanic po celém světě.

Testování virtuálních míst

Doba letu (RTT) na všech místech byla extrémně vysoká, s výjimkou Izraele – Kiryat-Matalon, který má průměr. rtt 1,620 ms, což znamená, že server je blízko.

Testování virtuálních míst pro AVG VPN

Tracertový nástroj od CA Technologies’ App Synthetic Monitor, dále ověřte tyto nálezy a zobrazte rtt 1,603 ms. To znamená, že server je skutečně umístěn v Izraeli.

Testování virtuálních míst

Kontrola kompatibility s AVG VPN

Po analýze poskytovatele jsem si uvědomil, že AVG Secure VPN nenabízí žádná rozšíření prohlížeče. Máte k dispozici pouze aplikace pro Windows, Mac, Android a iOS.

Všechny si můžete stáhnout přímo z webu. Uživatelé chytrých telefonů si mohou zvolit instalaci VPN přímo z obchodu Google Play nebo iTunes, v závislosti na zařízení, které používají.

Kompatibilita zabezpečené VPN AVG

Přehled zákaznické podpory AVG VPN

Pokud jde o zákaznickou podporu, AVG Secure VPN je docela aktivní. Nabízejí podporu nepřetržitého živého chatu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu od vašeho dotazu.

Na rozdíl od jiných poskytovatelů na trhu nabízí VPN dokonce prémiovou podporu prostřednictvím telefonu. Můžete jim zavolat na telefonním čísle 1-844-234-6038 a získat jakékoli informace / pomoc ohledně jejich produktů.

K dispozici je také ovládací panel podpory, kde mohou uživatelé zadávat vyhledávací dotazy a přesměrovávat je na příslušné blogy / průvodce řešením problémů.

Zákaznická podpora

Kolik stojí AVG VPN?

Na rozdíl od jiných poskytovatelů, kteří nabízejí předplatné s různou dobou trvání se slevami, moje recenze AVG VPN prozkoumá, že poskytovatel udržuje jednoduché věci tím, že nabízí jediný roční plán, který začíná na 79,99 USD / rok.

To znamená, že platíte odvážně 6,66 $ / měsíc. Tyto náklady jsou velmi příznivé pro rozpočet, ve srovnání s ostatními na trhu, které začínají na $ 10 + nad měsíční.

AVG Secure VPN Pricing

Nabízí AVG VPN jakékoli speciální funkce zabezpečení?

I když jsem se podrobně zabýval AVG AVG VPN, nemohl jsem najít žádné pokročilé funkce, které by zvýšily vaši anonymitu online. I když ano, poskytovatel úspěšně maskuje vaši identitu.

Velmi chybí v nabídce dalších bezpečnostních funkcí, jako je automatický přepínač zabíjení, DoubleVPN, Cibule přes VPN, StealthVPN a DDoS / DPI Attack Protection, které jsou dnes všechny nezbytné’s rychle se rozvíjejícím technologickým světem.

Na kolik zařízení se mohu připojit současně s AVG VPN?

AVG Secure VPN nenabízí uživatelům mnoho možností sdílení jejich připojení na různých zařízeních. Stejně jako většina poskytovatelů na trhu má limit pěti multi-přihlášení.

To znamená, že jej můžete použít pouze na pěti zařízeních současně. Ve srovnání s Surfsharkem, který nabízí neomezené připojení a je nováček (spuštěn v roce 2018) – řekl bych, že AVG Secure VPN má ještě dlouhou cestu..

AVG VPN Srovnání

Poskytovatelé VPN

Odblokuje Netflix USA

Nabízí rychlé rychlosti

Šifrování

Protokoly

Multi-přihlášení povoleno

Ceny

Přečtěte si recenze

webová stránka

Surfshark Zabezpečená VPN AVG
Ano Ano
Nadprůměrný Zpomalit
Surfshark nabízí šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje AVG VPN nabízí šifrování AES-256 na všech protokolech, které podporuje
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN
Neomezené připojení na jedno předplatné 5 Více přihlašovacích údajů na jedno předplatné
$ 1,99 / měsíc (2letý plán) se všemi funkcemi v ceně 2,99 $ / měsíc (3letý plán) Včetně všech funkcí
Recenze Surfshark AVG VPN recenze
Navštivte Surfshark Navštivte AVG Secure VPN

AVG VPN Alternativy

Vzhledem k tomu, že AVG VPN’s výkon není tak působivý, uživatelé mohou hledat spolehlivou alternativu. Navrhuji se zaregistrovat pro rozpočet, ale přesto velmi cenný, Surfshark, který začíná na úctyhodných 1,99 $ / měsíc. 

Pokud vám však nevadí utratit trochu více peněz, není lepší volba než nechvalně proslulá Hongkongská základna PureVPN. Začíná to na 2,91 $ / měsíc na 5letý plán a má velkou síť 5 600+ serverů!

Doporučuji AVG Secure VPN?

Hm … nemyslím si to. Zaprvé, jejich logovací zásady jsou velmi temné a já věřím, že udržují záznamy o používání, které obsahují časová razítka a navštívené webové stránky.

Za druhé, jejich počet serverů je příliš nízký a je třeba rozšířit jejich výpisy. Za třetí, nemají žádné pokročilé bezpečnostní funkce, které by zvýšily vaši anonymitu.

Já’d říci, že VPN by byla dobrá volba pouze pro uživatele, kteří chtějí jednoduchost a potřebují přístup k USA Netflix. Kromě toho VPN vyžaduje hodně práce.

Pokud hledáte levný všestranný nástroj pro všechny vaše potřeby v oblasti prohlížení, torrentování, streamování a hraní her, doporučuji vám jít na Surfshark, který začíná na 1,99 $ / měsíc.

Похожие статьи

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 2,99 $ / měsíc na jednoletém plánu Servery 10 serverů v 10 zemích Protokoly Protokoly Uživatelská data Šifrování AES-256 (Placené) | AES-CBC-128 bit…

 • NordVPN Review 2020

  Jurisdikce Panama Cena 3,49 $ / měsíc na 3letém plánu Servery 5560+ serverů v 59 zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikce Kanada Cena 49 dolarů za 1-roční plánovací servery 600+ serverů v 60 zemích Protokoly Ano Šifrování AES-256 Bit odblokuje Netflix Ne Torrenting Ano…

 • Surfshark Review 2020

  Jurisdikce Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 $ / měsíc (47,76 $ po dobu 24 měsíců) Servery 1040+ ve více než 61 zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování…

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikce Hongkong Cena 2,91 $ / měsíc na dvouletém plánu Servery 2 000+ ve 140+ zemích Protokoly Žádné protokoly Certifikované šifrování AES-256-CBC odblokuje Netflix…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Revízia VeePN 2020