27 Najlepšie prehliadač VPN – Zabezpečenie bezpečnosti prostredníctvom bezplatných aplikácií pre prehliadače VPN

Internet je v súčasnosti plný škodlivých odkazov, pochybného softvéru, autorských práv a ďalších podobných vecí, ktoré môžu predstavovať značné riziko pre online bezpečnosť a citlivosť údajov. Populárnym prehliadačom však nie je poskytnutý náležitý podiel na zabezpečení, čo ich robí zraniteľnými veľkým časom. Sieť VPN špeciálne nainštalovaná na ochranu prehľadávača má veľký význam pri zabezpečení toho, aby hackerom zostalo toto okno príležitostí uzavreté.

Najbezpečnejšou stávkou na neutralizáciu tejto hrozby vo vašom prehliadači je nasadenie najlepšej služby VPN, ktorá’je to súkromné, cenovo dostupné a spoľahlivé, aby vždy chránilo vaše pripojenie a anonymitu.

Contents

Prečo najbezpečnejší a súkromný prehliadač potrebuje čas?

Prehliadače sú najpoužívanejšími prístupovými bránami k internetu pre ľudí a firmy na celom svete. to’je to v podstate vaše okno na web, ale je toto okno používané na nahliadnutie dovnútra? Väčšina ľudí nie’neberú ich bezpečnosť prehliadača vážne. Vo svojich počítačoch by mohli hľadať antivírusové programy, ale ak sa namiesto toho zameriavajú na získanie zabezpečenia svojich prehľadávačov, vírusy a malware nemusia počítač vôbec infikovať vôbec..

Moderné prehliadače sú bezpečnejšie ako ich predchádzajúce verzie, nemôžete ich však nazvať “tvrdené” natoľko, aby bolo možné odvrátiť všetky hrozby škodlivého softvéru online a vírusov, ktoré prichádzajú na cestu.

V mnohých prípadoch došlo v priebehu rokov k väčšine bezpečnostných porušení prostredníctvom nechránených prehliadačov. A hoci ani ten najbezpečnejší prehliadač na svete nedokáže zabrániť vírusu v útoku na váš systém, ak ste klikli na škodlivý odkaz (vedomá sabotáž), bezpečný prehliadač určite dokáže odkloniť hackerov, profesionálov škodlivého softvéru a dokonca aj tých, ktorí naďalej zneužívajú nula – zraniteľnosti alebo skúste zistiť svoju IP.

Najlepšie prehliadač VPN

Najlepšie prehliadač VPN 2023 – testované a overené

VPN sú primárnym obranným vektorom proti akejkoľvek online hrozbe. Či už máte zariadenie, ktoré potrebujete zabezpečiť alebo reláciu prehliadania, ktorú musíte skryť, VPN sú najúčinnejšie a najucelenejšie dostupné bezpečnostné nástroje.

Zabezpečujú vaše dáta pomocou špičkového šifrovania, poskytujú bezpečnú podporu protokolov, ponúkajú viac serverov, zaručujú stabilnú rýchlosť a predovšetkým existujú, aby zabezpečili, že nikdy nebude ohrozené súkromie používateľa..

Ale aj napriek tomu, že všetky ostatné siete VPN tvrdia, že ponúkajú všetky tieto funkcie, málokto vyniká z hľadiska toho, ako robustné sú tieto funkcie v skutočnosti k dispozícii. Pre svoj prehliadač potrebujete iba najlepšiu VPN, ktorá zabezpečí, že nikdy nedôjde k narušeniu bezpečnosti, ktoré by ohrozilo vaše mimoriadne citlivé údaje.

Toto je náš špeciálny zoznam najlepších VPN pre prehliadače 2023, ktorý obsahuje exkluzívnych sprievodcov o poskytovateľoch, funkciách, ktoré ponúkajú, cenových plánoch a ďalších..

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

PureVPN – poskytuje rozšíriteľné kompatibilné rozšírenia s najlepšou VPN pre prehliadač

Ak nie’Nechcem minúť veľa peňazí za svoje ťažko zarobené peniaze na získanie siete VPN a hľadáte cenovo dostupného poskytovateľa, ktorý nemá’Pokiaľ ide o kompromisy týkajúce sa funkcií akéhokoľvek druhu, potom je pre vás Pure VPN určite tou najlepšou voľbou.

Prečo najbezpečnejší a súkromný prehliadač potrebuje čas?

Spoločnosť PureVPN ponúka kompatibilné rozšírenia pre populárne prehliadače, ako sú Firefox a Chrome, a tak urobila toľko, aby zabezpečila dostupnosť a ľahšiu inštaláciu v prehliadačoch..

Okrem toho, že je PureVPN lacnejšia ako jeho kolegovia a poskytuje najvyššiu kompatibilitu, nikdy neohrozuje kvalitu a rozsiahlosť svojich funkcií. PureVPN vám umožní odblokovať geograficky obmedzené streamingové weby, ako napríklad Netflix USA, získať prístup k pokročilejším bezpečnostným možnostiam, ako je vypínač zabíjania a rozdelené tunelovanie, prihlásiť sa súčasne cez 6 zariadení / prehliadačov a oveľa viac.

Ale v súčasnosti PureVPN nemá’• Neponúkajte bezplatnú skúšobnú verziu, takže si ju pred odberom nemôžete vyskúšať. Ak však zaplatíte za niektorý zo svojich plánov, neskôr ho nebudete ľutovať.

Pros

 1. Perfektná kompatibilita ako VPN pre prehliadač
 2. Ochrana DDoS
 3. Podpora vyhradeného streamovania
 4. Servery P2P a Torrent
 5. 750 + servery v 141 krajinách
 6. VPN hotspot
 7. Nat Firewall
 8. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2Tp
 9. Umožňuje rozdeliť tunelovanie

Zápory

 1. Vedie niektoré protokoly
 2. Bezplatná skúšobná verzia nie je k dispozícii

Získajte PureVPN

NordVPN bude zabezpečovať prehliadač na všetkých zariadeniach

Rovnako ako v prípade neporiadku toľkých zariadení, od počítačov Mac až po Android, nemusíte’Skutočne neviem, kde by ste mali k prehliadaču pristupovať najviac. Bez ohľadu na to, ktoré zariadenie pristupujete k prehliadaču prostredníctvom služby Nord VPN, poskytuje však rozšírenia prehľadávača kompatibilné so zariadeniami, ktoré poskytujú veľkú bezpečnosť na všetkých platformách.

NordVPN pre prehliadače

Poskytovateľ tiež ponúka väčšie bezpečnostné funkcie vrátane dvojitého pripojenia VPN a prístupu k možnosti Cibuľa cez VPN vo vašom prehliadači. Vytvrdený prehliadač však nie je’t kde sa funkcie zastavia. NordVPN má serverovú infraštruktúru, ktorá zahŕňa 3700+ IP vo viac ako 60 krajinách, čo zaisťuje, že existujú nulové obmedzenia šírky pásma a zaručuje nedotknuteľné služby pre každého používateľa..

Mesačný plán je na NordVPN o niečo drahší a stojí 11,95 dolárov, ale ak chcete najlepšiu hodnotu, môžete sa prihlásiť na odber svojho najlepšieho trojročného plánu, ktorý vás bude stáť iba 125,64 dolárov vyúčtovaných raz.

Pros

 1. Funkcia Tor s VPN pre prehliadač VPN
 2. Bezplatné skúšobné obdobie
 3. K dispozícii je dvojité šifrovanie
 4. 3359 serverov v 60+ krajinách
 5. Viaceré spôsoby platby
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 7. Funkcia SmartPlay pre streamovanie webov

Zápory

 1. Drahý mesačný plán (nie je vhodný pre krátkodobých používateľov)

Získajte NordVPN

Súkromný prístup na internet zaisťuje rýchlejšie rýchlosti ako VPN pre prehliadače

Najväčší problém s mnohými sieťami VPN je v tom, že majú tendenciu príliš rýchlo znižovať rýchlosť, ale súkromný interentový prístup alebo PIA získali’nerob to. PIA je jednou z najrýchlejších sietí VPN dostupných na trhu a pri spustení prostredníctvom ľahkého rozšírenia prehliadača Chrome nebude ponúkať žiadne problémy bez ohľadu na to, či používate prehliadač na nepretržité streamovanie alebo anonymné prehliadanie siete..

Súkromná internetová sieť VPN pre prehliadače

Ak chcete čo najlepšie zopakovať túto recenziu tejto služby, stačí navštíviť niektorú zo služieb Reddit’s vláknami týkajúcimi sa najlepšieho predn reddit. PIA je špičková remíza pre vlákna Reddit a stovky používateľov ju aktívne odporúčajú ako špičkovú VPN pre prehliadač alebo akékoľvek iné zariadenie. PIA je jednou z lepších sietí VPN, pokiaľ ide o množstvo serverov, v súčasnosti ponúka okolo 3081+ serverov vo viac ako 28 hlavných krajinách. Poskytovateľ nemusí poskytovať žiadne nové funkcie, ako napríklad Cibuľa cez VPN, ale aj základné funkcie tu fungujú výborne.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, najlepšie plány sú ročné a dvojročné plány. Predplatné na dva roky vás bude stáť iba 69,95 dolárov, zatiaľ čo ročný plán predplatného sa účtuje raz za 39,95 dolárov, čo vždy ponúka veľkú hodnotu za peniaze.

Pros

 1. Zrýchlenie rýchlosti nulovej rýchlosti ako VPN pre prehliadač
 2. Podporované OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Podpora P2P je k dispozícii
 4. Nulové záznamy
 5. 5 Súčasné pripojenia
 6. Neobmedzená šírka pásma

Zápory

 1. Špeciálne aplikácie sú pre začiatočníkov trochu náročné

Získajte súkromný prístup na internet

ExpressVPN – robustná VPN pre prehliadač

Drahšie služby sa zvyčajne vypínajú v ktorejkoľvek produktovej kategórii, ale Express VPN zdôvodňuje svoju vysokú cenu tým, že ju spája s mimoriadne robustnými funkciami. Táto sieť VPN zaisťuje rýchle prehliadanie rýchlych prehliadačov a zároveň vás nikdy nezbavuje bezpečnosti. Chránené šifrovaním AES 256 na vojenskej úrovni, máte možnosť smerovať svoje dáta cez 148 a viac serverových umiestnení v neuveriteľných 94 krajinách..

Express VPN for Browser

ExpressVPN zaručuje vysokú slobodu používateľov vďaka aplikáciám a rozšíreniam kompatibilným so špičkovými zariadeniami, vďaka ktorým je používanie sietí VPN hračkou pre používateľov všetkých druhov. Pre streamery táto sieť VPN odblokuje akýkoľvek geograficky obmedzený obsah kdekoľvek na svete a spojí ho s ďalšími prémiovými funkciami, ako je podpora 24/7 naživo, rozsiahly sprievodcovia a rozdelené tunelovanie, a vy ste víťazom.

Ale táto služba nie’neprídu lacno, pretože ročný plán stojí 99,95 dolárov a je to’s ich najlepším hodnotovým plánom. Druhý program na šesť mesiacov je možné predplatiť za 59,95 dolárov.

Pros

 1. Výkonný zoznam funkcií pre bezproblémové používanie ako VPN pre prehliadač
 2. Vyhradené aplikácie a rozšírenia pre prehliadače
 3. Odolné šifrovanie vojenského stupňa
 4. Podpora viacerých protokolov
 5. Zásady nulových protokolov

Zápory

 1. Žiadne špecializované servery P2P
 2. Drahé v porovnaní s konkurenčnými službami

Získajte ExpressVPN

TorGuard poskytuje jednostrannú anonymitu ako najlepšiu VPN pre prehliadač

Pomenovaný po jednom z najbezpečnejších prehliadačov na svete, TorGuard na nás urobil dojem a na mnoho ďalších nadšencov VPN svojou odvážnou bezpečnosťou a vysokými funkciami komfortu.

Torguard VPN pre prehliadač

TorGuard poskytuje prístup k až 3 000 serverom vo viac ako 50 krajinách a je vynikajúcou voľbou ako streamingová sieť VPN pre prehliadače. Spolu s integrálnou podporou prostredníctvom vyhradených aplikácií na všetkých platformách má tento poskytovateľ VPN tiež funkciu Stealth VPN pre tých, ktorí hľadajú nejaké ďalšie zabezpečenie online. S Torguardom nie sú známe žiadne úniky IPv6 alebo zlyhania DNS a počas nášho pokusu zostali rýchlosti fenomenálne.

Jeho cenové plány sú však trochu komplikovanejšie, pretože s každým plánom získate nejaké plošne poskytované služby so záplavou exkluzívnych funkcií. Ich najlepším plánom zostáva ročná ponuka predplatného, ​​ktorá stojí 59,99 dolárov. Môžete tiež ísť s ich štvrťročným plánom, ktorý je prekvapivo cenovo dostupný iba za 19,99 dolárov, ktorý sa fakturuje raz.

Pros

 1. Model Tor poskytuje vyššiu bezpečnosť ako VPN pre prehliadač
 2. Silné úrovne šifrovania
 3. Funkcia Stealth VPN Protection
 4. 3000+ VPN servery v 50 krajinách
 5. Vyhradená adresa IP

Zápory

 1. Plány sú veľmi drahé
 2. Balíky funkcií môžu byť mätúce

Získajte TorGuard VPN

Najlepšie prehliadač VPN zadarmo 2023

Väčšina bezplatných služieb VPN tam nesklame svojich používateľov veľkým časom a pri registrácii pre kohokoľvek existuje problém s dôverou. Stále však existujú určité mená, ktoré držia svoje vlastné a teraz slúžia ako stelesnenie súkromia a chránia integritu používateľov v plnom rozsahu..

Títo poskytovatelia sa vždy nachádzali na našom zozname, pretože ich je tak málo. V tomto zozname najlepších bezplatných sietí VPN pre prehliadače 2023 sme sa veľmi usilovali poskytovať iba tie mená, ktoré používatelia používajú na váženie a ktoré nám nikdy nedovolia lacné triky, ktoré sú spoločné pre iné nie dobré služby VPN zadarmo..

Tu je zoznam:

TunnelBear – najlepšia všestranná VPN pre prehliadače

Ak existuje jedna bezplatná služba Browser VPN Free, ktorá sa môže zhodovať s platenými poskytovateľmi, pokiaľ ide o poskytovanie špičkovej bezpečnosti online internetovým obyvateľom, potom je to tunelom. Tunnelbear, VPN s karikatúrou, ktorá zaplavuje všetky používateľské rozhrania, ponúka odolné servery rozmiestnené po 20 krajinách. Táto bezplatná sieť VPN berie tortu na uchovávanie nulových protokolov a nikdy si nehovorí s vašimi údajmi, na rozdiel od iných bezplatných služieb VPN na trhu.

Najlepšie prehliadač VPN zadarmo 2023

Jediným vypnutím aplikácie Tunnelbear je jej dátový limit. Pri 500 MB za mesiac sa to vyčerpá tak rýchlo, že si nemôžete vychutnať viac ako niekoľko relácií prehliadania. Ale počkajte, my sme v BestVPN.co našli hack, ktorý vám dá viac tejto služby.

Tweet o aplikácii Tunnelbear získate mesačne ďalších 1 GB údajov. Preto je príliš ťažké odolať. Tunnelbear tiež ponúka skvelé kompatibilné aplikácie a rozšírenia, vďaka ktorým všetky vaše prehliadače fungujú anonymne.

Pros

 1. Najlepšia bezplatná služba VPN pre prehliadače
 2. Je možné 5 súčasných pripojení zariadenia
 3. Výkonné šifrovanie
 4. Bezproblémové a dobre zaoblené užívateľské rozhranie

Zápory

 1. Dátový limit je 500 MB / mesiac
 2. nemá’• Podpora peer to peer alebo P2P.

Blockless – ľahké použitie pre začiatočníkov ako VPN pre prehliadač

Mnoho aplikácií a softvéru je tak zložitých, že sa od nich začiatočníci a nováčci veľmi ľahko vypnú. Blockless je však bezplatná služba prehliadača VPN, ktorá umožňuje všetkým typom používateľov jednoduché pripojenie online prostredníctvom zabezpečeného webového pripojenia.

Bezdrôtový blok VPN pre prehliadač

Jediné, čo musíte urobiť pre prístup k tejto VPN, je zaregistrovať sa v službe Blockless. Aj keď to tak nie je’Neponúkame používateľom možnosť zvoliť si server podľa vlastného výberu, pretože k tomu dochádza automaticky, pri testovaní tejto služby nedošlo k žiadnym oneskoreniam rýchlosti. Rýchlosť sťahovania a nahrávania mierne klesla, ale boli dobré, keď ste vzali do úvahy, že ide o bezplatnú službu.

Používa ho vyše pol milióna ľudí, čo hovorí o objemoch svojich schopností a služieb ako Najlepšie bezplatná VPN pre prehliadač.

Pros

 1. Veľmi ľahko nasaditeľný a použiteľný ako bezplatná VPN pre prehliadače
 2. K dispozícii sú špecializované aplikácie
 3. Rýchlejšie rýchlosti v porovnaní s inými bezplatnými sieťami VPN

Zápory

 1. Obmedzený rozsah funkcií

Windscribe – najlepší dátový limit ako VPN pre prehliadač

Táto VPN je nadol, jedna z najšľachetnejších služieb na trhu s voľnými VPN. Windscribe ponúka svojmu užívateľovi možnosť využívať 10 GB dát mesačne. Dátový limit, ktorý je k dispozícii, je najmenej 5-krát vyšší ako v iných sieťach VPN, ale štedrosť nie’koniec tam.

Windscribe VPN pre prehliadač

S Windscribe neexistuje žiadny limit na počet zariadení, ku ktorým sa môžete pripojiť. Na vrchole toho všetkého sú kompatibilné aplikácie vybavené funkciou s názvom Cruise Control, ktorá umožňuje automatické pripojenie k najrýchlejšiemu serveru, ktorý je momentálne k dispozícii..

Ale ak nie’Rovnako ako server, ku ktorému ste sa pripojili, máte na výber medzi inými servermi VPN. Windscribe ponúka rozšírenie pre prehliadač Chrome a doplnok pre prehliadač Firefox, ktorý poskytuje holistické bezpečnostné zabezpečenie pre vaše prehliadanie. Windscribe je tiež populárny ako jeden z najlepších VPN pre torrenty, a to aj zadarmo až do určitého limitu.

Pros

 1. Vysoký dátový limit umožňuje najlepší výkon ako VPN pre prehliadač
 2. Neobmedzené pripojenie zariadení
 3. Obsahuje blokovanie reklám a bránu firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Zápory

 1. Otvorený protokol VPN nie je k dispozícii
 2. Členenia spoločné

Zenmate – spoľahlivý poskytovateľ VPN pre prehliadače

Vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhu a pravdepodobne najrozšírenejšiemu názvu v doméne VPN zadarmo, Zenmate je bezplatná služba prehliadača VPN, ktorá málokedy sklamá..

VPN pre prehliadač Zenmate VPN

Vďaka možnosti neobmedzeného množstva dát je používanie Zenmate preferovanou voľbou miliónov ľudí na celom svete na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu a obídenie autoritárskych brán firewall..

Rýchlosti môžu byť priemerné v čase, ale ponúka 4 servery, čo vám dáva šancu nájsť a pripojiť sa k serveru, ktorý sa k účtu hodí najlepším spôsobom. Šifrovacie štandardy sú silné a doteraz neboli známe žiadne úniky údajov od tohto poskytovateľa. Určite to stojí za vyskúšanie! (Podrobnejšie informácie nájdete v recenzii Zenmate)

ZoogVPN udržuje vysoké súkromie ako VPN pre prehliadač

Vedenie protokolov a následná konverzia týchto údajov na predajnú komoditu je v bezplatných sieťach VPN príliš častým javom. ZoogVPN sa však môže spoľahnúť na to, že to nie je jej obchodný model v bezplatnej službe VPN.

Zoog VPN pre prehliadač

Tento poskytovateľ má obmedzené funkcie ako VPN bez prehliadača, ale poskytuje prehliadačom všetkého druhu mimoriadne zabezpečenie. V tejto službe sa neuchovávajú žiadne záznamy, čo z nej robí dôveryhodnú doménu, v ktorej môžete dôverovať svojim potrebám ochrany osobných údajov online.

Vo svojej bezplatnej službe v súčasnosti ponúka limit šírky pásma 2 GB spolu s prístupom k 3 serverom VPN, 128 bitovým šifrovaním a obmedzenou podporou P2P. Ak teda chcete iba sieť VPN, ktorá zaisťuje vašu prítomnosť online bez toho, aby ste boli príliš nabitý funkciami, potom ZoogVPN je tým správnym zápasom..

Pros

 1. Prísna politika údajov ako VPN pre prehliadač
 2. 2 GB dátový limit
 3. Poskytuje relatívne silné šifrovanie
 4. Rýchle servery

Zápory

 1. Pomalé uľahčenie zákazníkom
 2. K dispozícii je jediné zariadenie

Najlepšie prehliadač VPN pre Android

Smartphone so systémom Android je vysoko citlivý na útoky škodlivého softvéru a pokusy o sifón údajov, pretože sú lákavým cieľom pre hackerov v dôsledku veľkého počtu ľudí, ktorí používajú operačný systém. Na zabezpečenie mimoriadne citlivých údajov vo vašom smartfóne potrebujete pre prehliadač Chrome v systéme Android zabezpečenú sieť VPN. Nižšie uvádzame dve stabilné služby VPN, ktoré vám zaručia najlepšiu ochranu a zabezpečia vaše relácie prehliadania Android:

IvacyVPN – Poskytuje funkciu rozdeleného tunela ako prehliadač VPN pre Android

V prehliadačoch Android potrebujete siete VPN, ktoré uprednostňujú rýchlosť a výkon pred všetkým ostatným. A to’presne tam, kde je Ivacy VPN’s exkluzívnou funkciou Split Tunneling sa hodí. Na vašom systéme Android môže byť k internetu pripojených niekoľko desiatok aplikácií a funkcia rozdelenia tunelov umožňuje smerovať zabezpečené pripojenie iba k niektorým vybraným aplikáciám, ako je napríklad váš prehliadač..

Ivacy VPN pre prehliadač

Ivacy VPN poskytuje viac ako 100 serverových miest na celom svete, podporu viacerých protokolov vrátane OpenVPN, šifrovanie na vojenskej úrovni, päť súčasných prihlásení a veľké rozšírenie prehliadača Chrome.

Teraz môžete mať neuveriteľných 5 rokov zaplatením iba 60 dolárov za účet. Akcie don’neprídu lepšie ako tie, ktoré ponúka táto VPN. Musí mať pre prehliadače Android.

Pros

 1. Umožňuje rozdeľovať tunelovanie a zaisťuje vyššie rýchlosti ako prehliadač VPN pre Android
 2. 450+ serverov na 100 rôznych miestach
 3. 5 Súčasné prihlásenie
 4. Zníženie šírky pásma nulovej šírky pásma
 5. Podpora protokolu mutliple
 6. Odblokuje geoobmedzený obsah ako Netflix

Zápory

 1. Žiadna skúšobná verzia zdarma
 2. K dispozícii nie je žiadna refundácia bitcoínov alebo kryptom

Získaj Ivacy

IBVPN – Blokuje škodlivý obsah ako prehliadač VPN pre Android

Vďaka viacerým doplnkom a rozšíreniam pre všetky hlavné prehliadače je IB alebo VPN neviditeľného prehliadania VPN najlepšou voľbou pre najlepšiu VPN pre prehliadač VPN pre Android. to’Vďaka jednoduchým a ľahko použiteľným klientskym aplikáciám a rozšíreniam sa z neho stala nesmierne populárna služba pre začiatočníkov a nováčikov.

IBVPN pre prehliadače

Ale to nevie’t znamená, že tento poskytovateľ je sám začiatočník, pokiaľ ide o vlastnosti alebo bezpečnosť. Poskytuje vojenské šifrovanie AES-256, podporu viacerých protokolov vrátane OpenVPN & L2TP, 200 serverov na 63 miestach, Tor over VPN, Double VPN a kill switch, ktorý poskytuje holistickú bezpečnostnú sieť pre používateľov systému Android. Najlepším balíkom so všetkými funkciami je ich ročný plán siete Ultimate VPN, ktorý sa účtuje iba za 58,06 dolárov.

Pros

 1. Poskytuje 200 serverov na maximálne odblokovanie webových stránok s obmedzeným prístupom ako prehliadač VPN pre Android
 2. Tor Over VPN
 3. Dvojitá funkcia VPN
 4. Funkcia automatického opätovného pripojenia na ochranu používateľov v prípade porúch služieb
 5. Zápory:

Zápory

 1. Niekedy môže byť dosť pomalý
 2. Nie je vhodné na Torrenting

Získajte IBVPN

Prehľad najlepších prehľadávačov zariadení VPN

Prehliadače sa používajú na prístup na internet, ale spôsob, akým fungujú, fungujú a reagujú na rôzne OS, sa veľmi líši. Toto je zhrnutie najlepších VPN pre prehliadač na rôznych zariadeniach:

Najlepšie prehliadač VPN pre PC

Počítače stále dominujú ako jedno z najpopulárnejších zariadení používaných na prístup na internet. Ide o fantastickú kompatibilitu, ktorú počítače poskytujú prehliadačom ako Chrome a Firefox, čo umožňuje užívateľovi dosiahnuť optimálnu spokojnosť a dostupnosť funkcií.

VPN je možné ľahko nainštalovať na PC, ako sme podrobne ukázali v našom článku o najlepšej VPN pre PC. Takmer každá sieť VPN ponúka kompatibilné aplikácie a rozšírenia prehľadávača na použitie s počítačom PC. Tu sú tri najlepšie VPN VPN prehliadača pre PC:

 1. ExpressVPN – jednoduchá inštalácia a nastavenie ako prehliadač VPN na všetkých počítačoch.
 2. PureVPN – cenovo dostupné cenové plány pre prehliadač VPN na PC.
 3. Súkromný prístup na internet – najobľúbenejšia služba ako prehliadač VPN na PC.

Najlepšie prehliadač VPN pre iPhone

Úvod, ktorý podnietil budúce šírenie smartphonov po celom svete, iPhone zostáva jednou z najznámejších značiek našej doby. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia sa však telefóny iPhone môžu infikovať škodlivým softvérom a vírusmi rovnako ľahko, ako sa to deje na iných zariadeniach.

Je nevyhnutné, aby ste na svojom iPhone pripojili VPN s prehliadačom, aby ste zaistili bezpečný, bezpečný a optimalizovaný zážitok z prehliadania. Tu sú naše tri najlepšie tipy na vynikajúce VPN kompatibilné s prehliadačmi iPhone:

 1. NordVPN – kompatibilná aplikácia pre iOS dostupná pre prehliadač VPN v iPhone.
 2. TorGuard – Zvyšuje bezpečnosť iPhone ako prehliadač VPN pre iOS.
 3. PureVPN – Podpora streamovania s vysokou rýchlosťou ako prehliadač VPN v iPhone.

Najlepšie VPN pre prehliadač Tor

Tor Browser bol zavedený na zvýšenie bezpečnosti, ktorú si môže prehliadač dovoliť používateľovi. Tor Browser, ktorý používa koncept smerovania cibule na ochranu používateľských údajov a skrytie ich IP, je vysoko preferovanou voľbou pre mnoho technicky zdatných používateľov s potrebou ochrany citlivých údajov..

Nie každá sieť VPN môže poskytovať ultrakompatibilitu na použitie s prehliadačom Tor. Najlepšie prehliadač VPN pre Tor ponúka špecializované funkcie, ako je Onion over Tor a Split Tunneling, aby sa zabezpečil vysoký výkon a nulové oneskorenia. Tu sú naše 3 najčastejšie výbery VPN pre prehliadač Tor.

 1. NordVPN – Horná línia Cibuľa cez VPN predstavuje funkciu VPN pre prehliadač Tor.
 2. ExpressVPN – Neuveriteľná škála serverov dostupných ako VPN pre prehliadač Tor.
 3. TorGuard – Inherentne kompatibilná VPN s Tor Browser.

Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome

Prehliadač Chrome je pravdepodobne najobľúbenejším prehliadačom na svete, čo z neho robí veľmi atraktívny cieľ pre pokusy o sabotáž a hackovanie. Používatelia, ktorí nasadili prehliadač Chrome, musia byť zvlášť opatrní a zabezpečiť, aby bola jeho bezpečnosť vždy v rukách.

Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome sú tie, ktoré sú ľahké, poskytujú kompatibilné rozšírenia, optimalizujú svoje prostredie, nie’t rýchlosti plynu a nikdy neohrozujte svoju bezpečnosť. Tu’s množstvom našich najlepších 3 výberov VPN, ktoré môžu používateľom prehliadača Chrome poskytnúť všetko a viac:

 1. ExpressVPN – Vyhradené rozšírenia dostupné ako VPN pre prehliadač Chrome.
 2. PrivateInternetAccess – Zabezpečuje vyššie rýchlosti ako VPN pre prehliadač Chrome.
 3. NordVPN – Dvojitá VPN pre vyššiu bezpečnostnú funkciu je k dispozícii pre prehliadač Chrome prehliadača Chrome.

Najlepšie VPN pre prehliadač UC

Prehliadač UC je skvelým doplnkom repertoáru prehliadača. Je rýchly, šikovný a ľahko sa používa. Avšak aj prehliadač UC, ktorý sleduje jeho pôvod až po čínskych vývojárov, môže byť hlavným problémom s bezpečnosťou, ak sa nepoužije s VPN.

Nižšie uvádzame zoznam nášho najlepšieho prehliadača VPN pre UC:

 1. PrivateVPN – všestranná bezpečnosť a podpora protokolov ako VPN pre prehliadač UC.
 2. ExpressVPN – bezproblémová a kompatibilná VPN pre prehliadač UC.
 3. TorGuardVPN – Chráni vašu anonymitu online v prehliadači UC.

Alternatívy prehliadača

Okrem populárnejších prehliadačov, ktoré sa bežne používajú ako prehliadač Chrome a Firefox, existuje aj niekoľko alternatívnych prehliadačov pre tých, ktorí hľadajú nejaké ďalšie zabezpečenie..

Tieto prehliadače poskytujú predovšetkým robustnú vnútornú bezpečnosť zvnútra svojich platforiem, čo výrazne eliminuje riziká, ktoré predstavujú pri prechode online doménou.

Medzi nimi odporúčame použiť Tor Browser, ktorý šifruje vaše dáta a umožňuje vám skryť vašu IP adresu. Je založený na koncepcii smerovania cibule, kde rôzne šifrované dátové toky rozptyľujú vaše údaje, čo sťažuje snoopersom položiť naň ruky.

Niektoré ďalšie preferované alternatívy prehliadača môžu byť tie, ktoré sú založené na technologickom modeli Chromium ako Comodo Dragon a SRWare Iron. Tento základ im umožňuje, aby boli extra bezpečné, a pritom zostali ľahko použiteľné.

Epický prehliadač je ďalšou životaschopnou možnosťou pre tých, ktorí chcú prehliadač s VPN, ktorý nemá’• Udržujte denníky aktivít tak, ako sa to deje v bežnom prehliadači Chrome. Na prístup k tejto funkcii je však potrebné aktivovať režim súkromného prehliadania a existuje tiež možnosť smerovania vášho internetového pripojenia prostredníctvom servera proxy.

Najlepšie FAQ pre prehliadač VPN pre prehliadač

Čo je prehliadač VPN?

Prehliadače môžu byť neisté, pokiaľ ide o ochranu vašej online bezpečnosti v tomto veku čoraz dôslednejších a tvrdších útokov škodlivého softvéru a pokusov o hackovanie, čím ohrozujú vaše citlivé údaje. Špičková sieť VPN vám umožňuje bezpečne používať prehliadač a môžete si byť istí, že vaša internetová aktivita je skrytá, chránená a bezpečná pred zvedavými očami..

Jednoducho povedané, prehliadač s VPN je prehliadač, ktorý sa používa s dobrou VPN, aby minimalizoval riziká pre dáta a rozšíril maximálnu bezpečnosť tak, aby zakryl systémové chyby samotného prehliadača..

Ako funguje prehliadač VPN??

Funguje tak, že vaše dáta zašifrujete a následne odošlete prostredníctvom zabezpečeného tunela podľa zvoleného protokolu. VPN prehliadača môžete získať pridaním rozšírenia do samotného prehliadača alebo nainštalovaním klienta aplikácie VPN do svojho zariadenia.

Ako zmením svoju sieť VPN v prehliadači Chrome?

Ak chcete v prehliadači Chrome v prehliadači Chrome zmeniť prehliadač VPN, musíte najprv odinštalovať rozšírenie VPN prehliadača. Tu’ako sa to robí:

 1. Choď do nastavení > Viac nástrojov > rozšírenie > Remove

Teraz nainštalujte akúkoľvek najlepšiu najlepšiu VPN podľa vášho výberu ako aplikáciu klientskeho zariadenia alebo rozšírenie prehliadača, aby ste dosiahli maximálnu anonymitu a bezpečnosť online.

záver

V poslednej dobe sa zvyšuje počet prípadov, ktoré naznačujú, aký veľký význam má ochrana vašich údajov. Škandál v Cambridge Analytica v USA mal slúžiť ako budíček pre internetových obyvateľov po celom svete.

Či už ide o jeho prehliadače, počítače alebo smartfóny, hackeri sa vždy snažia preniknúť do vášho systému pomocou akéhokoľvek dostupného okna. A zatiaľ čo my môžeme’• Vždy ovládajte základné bezpečnostné funkcie týchto platforiem, stále sa môžeme chrániť pomocou VPN a dodržiavaním postupov bezpečného prehliadania, ako je rozpoznávanie škodlivých odkazov a vyhýbanie sa im..

V BestVPN.co sa vždy snažíme budovať bezpečný internet pre všetkých. Nezaujíma nás iba internetová bezpečnosť, ale máme predstavu o ochrane používateľov’s osobnými údajmi. Ak máte akékoľvek odporúčania, návrhy na vylepšenia alebo dokonca hodnotnú kritiku, o ktorú sa s nami chcete podeliť, môžete tak urobiť v nižšie uvedených komentároch..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  8 najlepších VPN pre školy na odblokovanie webových stránok a hier