7 geriausios Rusijos VPT paslaugos – apeiti interneto cenzūrą keliaujant po Rusiją

Rusija lėtai, galų gale, virsta kita Kinija – dėl savo griežtų interneto cenzūros ir duomenų saugojimo įstatymų, kurie neleidžia vartotojams laisvai ir nevaržomai tyrinėti interneto svetaines. Panašu, kad nacionalizmas taip apakino piliečius, kad jie nebenori bendrauti su gyvenančiais kitose šalyse. Kas yra visas šis atsiskyrimas? Interneto apibendrinimas? Svarbiausia, kaip jūs galite tai įveikti? Na, štai kur naudojamas rusų VPN, kuris padeda apeiti geografinius apribojimus, kad atblokuotumėte svetaines ir internetines paslaugas. Perskaitykite šį išsamų vadovą geriausias vpn.

Rusijos VPT

Contents

Naujas Rusijos VPT įstatymas ir kas tiksliai uždraustas Netizens?

Įsigaliojantis 2023 m. Lapkričio 1 d. – naujas Rusijos įstatymas diktuoja prieigos prie tarpinių serverių vengimo priemonių, tarp kurių yra anonimizatoriai ir VPN, ribojimą, todėl internetiniams tinklalapiams sunku apeiti interneto cenzūrą. Tie paslaugų teikėjai, kurie veikia šalyje, turės glaudžiai bendradarbiauti su „Roskomnadzor“ (Rusijos žiniasklaidos budėtoja) ir vykdyti visus jo prašymus.

Naujas Rusijos VPT įstatymas

Tačiau vis dar yra gana daug painiavos dėl įstatymų. Nors tarpinių serverių vengimo įrankiai neturi visiško draudimo, Rusijos vyriausybė paprašė apriboti prieigą prie uždraustų svetainių šių priemonių pagalba. Anot IT ekspertų, verslo VPT susiduria su išimtimi iš draudimo, tačiau vis dar neaišku, kaip „Roskomnadzor“ atskirtų viešąsias ir verslo paslaugas.

Geriausias Rusijos VPT

„Tor“ projekto, kuris eina vardu, ekspertas “Leonidas Jevdokimovas” neseniai buvo rasta sakant, kad iš tikrųjų neįmanoma atskirti tokių paslaugų teikėjų, atsižvelgiant į tai, kad rinkoje yra tūkstančiai pavadinimų, kurių kiekvienas tarnauja įvairiais tikslais internete.

FIFA 2023 pasaulio taurė Rusijoje – prasideda tikras žaidimas

„FIFA 2023“ pasaulio taurė yra visai šalia: prasideda šią vasarą, birželio 14 d., Kulminacija – paskutinis liepos 15 d. Pasirodymas Maskvoje. Kadangi čempionatas yra svarbus milijonų žmonių visame pasaulyje pokalbis, tikrai galime tikėtis, kad žmonės skris per savo gimtąją šalį aplankyti Rusijos ir pasiūlyti savo mėgstamai komandai palaikymo. Tačiau vienintelė problema yra ta, kad šie asmenys, lankydamiesi Rusijoje, susidurs su dideliais interneto apribojimais.

FIFA 2023 pasaulio taurė Rusijoje

Užblokuotos programos, neprieinamos socialinės žiniasklaidos svetainės, neprieinamumas gimtojo miesto naujienų svetainėms – visos bendros problemos, su kuriomis reikia susidurti. Be abejo, turėsite prieigą prie nemokamo viešojo belaidžio interneto beveik kiekviename restorane, bare, bare ar viešoje vietoje, tačiau kokia nauda, ​​jei negalite aplankyti norimų svetainių? Be to, šie viešieji ryšiai taip pat gali sumažinti bendrą jūsų duomenų saugumą, nes jie gali įsilaužti. Štai kodėl mieste, kur vyksite 2023 m. FIFA pasaulio taurė, turite naudoti „Fifa“ pasaulio taurės VPN. Be to, galite perskaityti mūsų išsamų tinklaraštį kaip žiūrėti fifa pasaulio taurė 2023 m.

Kibernetiniai ir skaitmeniniai nusikaltimai Rusijoje

Panašiai kaip ir daugelyje šalių, Rusija kriminalizuoja bet kokius veiksmus, susijusius su neteisėtu priėjimu prie kompiuterinės informacijos, kenkėjiškų programų kūrimu / naudojimu / platinimu, saugomų kompiuterinės informacijos perdavimui taikomų taisyklių pažeidimais, sukčiavimu naudojant mokėjimo korteles ir kita įsilaužimo veikla. Vidaus reikalų ministerijos, federalinių saugumo tarnybų ir netgi tokių pramonės reguliavimo institucijų kaip Rusijos centrinis bankas prižiūrimi, baudos už tokius pažeidimus ir bausmės laikas yra intensyvios.!

Kibernetiniai ir skaitmeniniai nusikaltimai Rusijoje

Kodėl jums reikia Rusijos VPN

Rusijos vyriausybė vykdo labai invazinę praktiką, nuolat stebi savo vartotojus ir net dėl ​​įvairių priežasčių įtraukia juoduosius sąrašus daugybei užsienio svetainių. Dažniausiai visos naujienos, rodomos iš užsienio šaltinių, yra užtemdomos, taip pat tokios paslaugos kaip „Google“. Daugelis Rusijai kritinių svetainių taip pat reikalauja cenzūros, o Ukrainos svetainės blokuoja prieigą – dėl vykstančio konflikto.

  Najlepšie VPN pre Nemecko v roku 2023

Jei tai būtų pakankamai blogai, vyriausybė netgi uždraudė PORNOGRAFIJĄ, kuri yra šiek tiek nemandagi ir stebinanti. Įvedus naujus „Yarovaya“ įstatymus, ateityje viskas tik blogės, nes piliečiai yra prižiūrimi aukšto lygio. Dėl visų šių apribojimų ir gąsdinimų VPN naudojimas šalyje yra labai svarbus užtikrinant skaitmeninį privatumą ir laisvę.

Kodėl jums reikia Rusijos VPN

2014 m. Rusija netgi priėmė įstatymą, pagal kurį reikalaujama, kad tinklaraštininkai, turintys daug sekančių įrašų (daugiau nei 3 000), turėtų laikytis tų pačių taisyklių, kurias įpareigojo garsūs ir įmonių lygio žiniasklaidos atstovai. Tai apima jų tikrojo vardo parašymą ir oficialią registraciją „Roskomnadzor“. Be to, bet kokia politinė nuomonė, nesutinkanti su Rusija, gali būti įkalinta metams.

Taigi paprastai kiekvienas Rusijoje gyvenantis asmuo neturi laisvės daryti tai, ko nori. Vyriausybė kontroliuoja praktiškai viską, todėl VPN naudojimas šalyje tampa nepaprastai svarbus ir naudingas. Užmaskuodamas savo IP adresą ir pateikdamas jį taip, tarsi gyventum kitoje šalyje, VPT yra iš tikrųjų naudinga, kad apgaudinėja vietinius IPT, vyriausybines agentūras ir autorių teisių pažeidimų medžiotojus, kai jie užsiima bet kokia veikla internete – tai gali būti laikoma neteisėta..

Geriausias Rusijos VPT

5 geriausi Rusijos VPT 2023 m

Jei norite apeiti visus nenaudingus apribojimus ir kartu padidinti savo privatumą internete – būtina pasirinkti geriausią rusišką VPN rinkoje. Tai reiškia, kad turite nuodugniai išanalizuoti visus teikėjus ir įvertinti jų veikimą, patikimumą, palaikymą, įkainius ir serverio prieinamumą. Jums pasisekė, kad šiek tiek palengvėjome užduotis atlikdami tyrimus lankytojų vardu. Taigi, daugiau nesigilindami, pažiūrėkite į šį išsamų geriausių Rusijos VPN paslaugų vadovą, kuriame yra:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„ExpressVPN“ – Rusijos privatumo užtikrintojas

Britų Mergelių salose įsikūręs „ExpressVPN“ yra vienas geriausių Rusijos VPT, siūlantis puikias programas, turinčias intuityvų vaizdą ir patogų dizainą. Teikėjas labai daug dėmesio skiria privatumui ir gali pasigirti politika be žurnalų, kurios negalėjo įveikti net Turkijos valdžios institucijos. Prisiregistravę prie VPN, jūs netgi galite pasiekti 1500 ir daugiau serverių, stiprų „OpenVPN“ šifravimą ir tokias funkcijas, kaip automatinis užmušimo jungiklis, trys vienu metu jungiami ryšiai, „P2P / Torrenting“ ir „WebRTC“ apsauga..

„ExpressVPN“ Rusijai

Argumentai už

 1. 256 bitų AES šifravimas – maksimalus saugumas Rusijoje
 2. Serveriai 84 pasaulio šalyse.
 3. Nėra naudojimo žurnalų, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas.
 4. P2P / failų bendrinimas įjungtas.
 5. Intuityviosios vietinės programos

Minusai

 1. Aukšta vertė, bet nėra pigi.

Gaukite „ExpressVPN“

„CyberGhost“ – sverto interneto anonimiškumas internete

Rumunijoje įsikūrusi „CyberGhost“ yra dar viena puiki paslaugų teikėja, kuri naudojasi anonimiškumu ir atblokavimo galimybėmis, norint gauti prieigą prie nevaržomo interneto Rusijoje. Naudodami AES 256 bitų „OpenVPN“ šifravimą, vartotojai gauna didelę apsaugą. Jūs netgi turite galimybę vienu metu prisijungti iki 5 įrenginių. Geriausia dalis: jūs turite 30 dienų nemokamų pinigų grąžinimo garantiją ir 7 dienų nemokamą bandomąją versiją.

„CyberGhost“ VPN Rusijai

Argumentai už

 1. 800+ serverių visame pasaulyje svetainių Rusijoje atjungimui
 2. Keli jungimai 5 įrenginiuose
 3. Galimas „Chrome“ plėtinys
 4. Skaidri registravimo politika
 5. Vietinės programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“

Minusai

 1. Greičiai gali būti geresni

Gaukite „CyberGhost“

„IPVanish“ – nuostabi privatumas ir saugumas Rusijoje

Įsikūręs JAV, „IPVanish“ siūlo nuostabų privatumą ir saugumą Rusijos vartotojams, teikdamas didžiulį 1000+ serverių tinklą 60 pasaulio šalių. Jūs netgi turite savo vietines programas, prieinamas visoms platformoms, nesvarbu, ar tai būtų „Linux“, „iOS“, „Android“, „Mac“ ir „Windows“. Kainos prasideda nuo 7,50 USD per mėnesį, tačiau jūs turite 7 dienų grąžinimo garantiją. Yra net SOCKS5 tarpinis serveris, užtikrinantis maksimalų P2P / „Torrenting“ anonimiškumą.

„IPVanish“ Rusijos VPT

Argumentai už

 1. 40 000+ IP’s ir daugiau nei 1 000 VPN serverių
 2. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 3. „SOCKS5“ tarpinis serveris ir „Kill Switch“
 4. Priima kriptovaliutas
 5. Vietinės programos visoms platformoms

Minusai

 1. Įsikūrusi JAV

Gaukite „IPVanish“

„NordVPN“ – pažangios funkcijos, užtikrinančios maksimalią apsaugą internete

Įsikūręs Panamoje (vienoje saugiausių vietų visame pasaulyje), „NordVPN“ gali pasigirti politika be žurnalų ir teikia karinio lygio 256 bitų AES šifravimą, kad užtikrintų maksimalų saugumą Rusijoje. Tuo pačiu metu jis siūlo visas pažangiausias funkcijas, kad jūsų tapatybė būtų anoniminė. kai atblokuojate svetaines ir cenzūruojamus puslapius. Tai apima automatinį užmušimo jungiklį, DNS nuotėkio / IPv6 apsaugą, slaptą režimą, „Tor“ ir „Double Hop“! Jūs taip pat naudojatės pigia kainodara. Jei nuspręsite eiti su 3 metų planu, jūs mokate tik 3,49 USD. per mėnesį!

„NordVPN“ Rusijai

Argumentai už

 1. 4205 serveriai 62 šalyse už atblokavimą Rusijoje
 2. Pigios 2 metų kainos didelės vertės tiekėjui
 3. Galimi P2P / „Torrenting“ įgalinti serveriai
 4. „DoubleVPN“ funkcija, skirta maksimaliam privatumui
 5. DDOS apsauga ir slaptas režimas

Minusai

 1. Mėnesio kainodara yra brangi

Gaukite „NordVPN“

VyprVPN – greitas internetinių svetainių transliavimo / atblokavimo greitis Rusijoje

„VyprVPN“ yra Šveicarijoje įsikūręs paslaugų teikėjas, priklausantis JAV įmonei pavadinimu “Auksinė varlė”. Ji siūlo išskirtinę paslaugą už pagrįstą kainą – 9,95 USD per mėnesį. Už pagrindinę kainą galite gauti prieigą prie daugiau nei 700 serverių daugiau nei 70 pasaulio šalių, taip pat su 30 dienų grąžinimu ir keliais prisijungimais 5 įrenginiuose. Jūs netgi turite “Chameleono technologija” pasiekiamas maksimaliam patogumui ir galimybėms P2P / „Torrenting“ ir svetainių atblokavimui.

VyprVPN Rusijai

Argumentai už

 1. Chameleono protokolas už apribojimų apeinimą Rusijoje
 2. NAT ugniasienė ir DPI apsauga dėl anonimiškumo
 3. 30 dienų grąžinimas ir 3 dienų nemokamas bandymas
 4. Vienu metu palaiko prisijungimus 5 įrenginiuose
 5. Puikūs srautai transliacijai / torrenting

Minusai

 1. Trūksta „Bitcoin“ mokėjimo palaikymo

Gaukite „VyprVPN“

Kaip nustatyti Rusijos VPN atliekant 4 paprastus veiksmus

 1. Prenumeruokite bet kurį Rusijos VPN teikėją iš aukščiau paminėtų vardų
 2. Atsisiųskite savo platformai skirtą programą apsilankę jų svetainėje
 3. Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį programoje
 4. Prisijunkite prie serverio Rusijoje (jei norite ką nors pasiekti iš kitos šalies) arba JAV serverio (jei norite apeiti cenzūrą).

Populiariausi Rusijos VPN serveriai

Populiariausi VPT Serverių skaičius
„ExpressVPN“ 5 serveriai
„HideMyAss“ 12 serverių
„NordVPN“ 22 serveriai
VyprVPN 2 serveriai

2 geriausi Rusijos nemokami VPN

Kai reikia surasti geriausią Rusijos VPN, daugelis vartotojų gali ieškoti NEMOKAMŲ sprendimų. Nors jūs negalite gauti tokios pačios vertės, kokią gautumėte iš „premium“ kolegų, yra keletas paslaugų, kurios, naudodamos aukščiausią saugumą ir privatumą, Rusijoje yra labai mylios. Tarp geriausių, siūlančių puikų bendrą našumą, yra:

„Windscribe“ – patogios naudoti programos su patobulintomis saugos funkcijomis

Kanadoje įsikūrusi „Windscribe“ yra visapusiška VPN paslauga, turinti tiek nemokamus, tiek mokamus planus. NEMOKAMOS paslaugos pagrindu jis siūlo puikų ryšį su 11 serverių visame pasaulyje, kartu su 10 GB pralaidumo riba per mėnesį. Tačiau jūs turite galimybę užmegzti ryšius su kuo daugiau įrenginių. Jei norite gauti papildomą 5 GB pralaidumą, galite tweet apie paslaugą socialinėse platformose.

2 geriausi Rusijos nemokami VPN

Argumentai už

 1. Integruota skelbimų / sekėjų blokavimo funkcija
 2. Skaidri registravimo politika
 3. 10 GB duomenų apribojimas nemokamame plane
 4. P2P / „Torrenting“ įgalinti serveriai
 5. Neribotas vienalaikis ryšys

Minusai

 1. Reikia dirbti palaikant klientus

Rusijos VPN klientas

Rusijos VPN klientas paprastai yra programa / programinė įranga, naudojama nešiojamuosiuose kompiuteriuose / kompiuteriuose / planšetiniuose kompiuteriuose / išmaniuosiuose telefonuose norint pasiekti VPN ir daugybę jo funkcijų. Tai leidžia vartotojams lengvai perjungti serverius paprastu mygtuko paspaudimu. Nenaudodami patikimo Rusijos VPN kliento, susidursite su didelėmis problemomis atblokuodami svetaines ir įgydami prieigą prie nevaržomo interneto.

Rusijos VPN klientas

Rusijos „VPN Android“

Jei ieškote Rusijos VPN paslaugų, skirtų naudoti „Android“ įrenginiuose, tuomet iš tikrųjų galite prisiregistruoti pas bet kurį iš aukščiau paminėtų teikėjų. Kiekvienas iš jų siūlo skirtas programas visoms platformoms, įskaitant išmaniuosius telefonus su „Android“. Tiesiog apsilankykite svetainėje ir eikite link “parsisiųsti” skyriuje tiesiog įdiekite programinę įrangą iš „Google Play Store“.

Rusijos VPN „Steam“

Steam yra neabejotinai viena iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių žaidimų programinės įrangos, siūlanti didžiulį mokamų ir nemokamų vartotojų pasirinkimą. Atsižvelgiant į vietą, daugumai vartotojų gali tekti mokėti skirtingas kainas už tuos pačius geriausiai parduodamus ir naujausius žaidimus. Pavyzdžiui, žaidimų JAV kaina gali būti didesnė. Čia ateina Rusijos VPT, kuris keičia jūsų buvimo vietą, taigi leidžia jums nusipirkti žaidimą pigiau!

Suvyniokite daiktus

Deja, visame pasaulyje interneto įstatymai tampa griežtesni ir griežtesni. Kas pradėjo ginti “žodžio laisvė” dabar pamažu tampa kontroliuojamas ir dominuoja aukštą galią turinčios ir regresyvios vyriausybės / režimai, įskaitant Rusiją. Jei norite apeiti kvailus apribojimus ir cenzūrą, būtinai užsiregistruokite su bet kuriuo iš aukščiau paminėtų paslaugų teikėjų. Jei susidursite su problemomis / problemomis, nedvejodami komentuokite toliau!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  7 beste russiske VPN-tjenester - Omkjøring av internett sensur mens du reiser i Russland