VPN של HideMyAss! סקירת תמיכה בהצפנה ובפרוטוקול

בדיוק כמו כל VPN אחר בשוק, HMA! טוען גם שמדובר ב- VPN הטוב ביותר שיש שם. זה מבטיח לאבטח את האנונימיות שלך באופן מקוון, אך ביקורות משתמשים על כך הם מקלטים’זה היה נהדר לאחרונה. אז החלטתי להעמיד את הדברים במבחן ולבדוק כמה משקל יש בחוות הדעת הללו לגבי שירות ה- VPN הפופולרי הזה.

HMA! מבטיחה כמה הבטחות גבוהות באתר המהודר והמיוחד שלה אבל האם זה אכן עומד בהן, זה מה שאני צריך לגלות בסקירת VPN המקיפה הזו של HideMyAss 2023

 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

התקן לתעשייה להצפנה הוא הצפנה AES-256 בדרגה הצבאית’זה תקן הצפנת הנתונים המאובטח ביותר שיש. אינך יכול לפענח נתונים המוצפנים תחת תקן זה גם אם יש לך אלף מחשבי-על שעובדים 24 × 7 במשך מאות שנים.

ו- HMA! פורש תקן זה, כך שאוכל לסמן אותו בבטחה תחת מדד זה להעברת הנתונים שלך בצורה מאובטחת דרך חיבוריה.

לתמיכה בפרוטוקול מנהור, הוא מציע שלוש וריאציות פרוטוקול שונות:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP / IPSec

מבין השלושה הללו, OpenVPN נחשבת לבטוחה ביותר מאז הקוד הפתוח שלה וחפה מפגיעויות אבטחה מרכזיות. אני ממליץ לך להשתמש בפרוטוקול כברירת מחדל, בין אם אתה משתמש ב- HMA! או כל VPN אחר.

PPTP אינו מאובטח כתקן פרוטוקול ישן ונחשב לחלש, כך שהוא חסר תועלת גם אם הוא שם.

L2TP / IPSec הוא הטוב ביותר עבור פלטפורמות iOS שכן ידוע ש- OpenVPN קצת איטי שם. אם אתה לא’לא נתקל בבעיות מהירות, המשך ל- OpenVPN, אך אם כן, עבור ל- L2TP / IPSec, מכיוון שהוא מאובטח יחסית, גם אם בקנה מידה פחות נמוך מ- OpenVPN.

Contents

HMA! סקירת הגנת דליפת DNS

הסתרת ה- IP האמיתי שלך באינטרנט אינה דבר שניתן בקלות לעשות זאת רק על ידי הצעת שרת לנתב מחדש את החיבור שלך. ניתן בקלות לדלוף את ה- IP שלך אם ה- VPN בו אתה משתמש אינו עושה’לא מציעים הגנה מפני דליפות WebRTC או DNS.

במחקר שלנו על דליפות DNS נתקלנו בהרבה VPNs שהבטיחו אבטחה איתנה אך הם לא יכלו’אפילו לא להסתיר את ה- IP האמיתי שלך באינטרנט. רוב המשתמשים לא’אני לא יודע על זה אבל זה משהו שכדאי לך’אל תקל ראש אם בכוונתך לרכוש מנוי לתוכנית חדשה.

כך גם HMA! להגן מפני DNS, WebRTC וסוגים אחרים של דליפות?

באופן מפתיע, זה בטח כן!

דליפות בקשת WebRTC ו- HTTP

 1. https://browserleaks.com/webrtc (נקה)
 2. https://www.doileak.com/ (ברור)

דליפות DNS:

 1. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (נקה)
 2. https://www.dnsleaktest.com/ (נקה)

דליפות IPv4 / IPv6 ו- IP טורנט:

 1. https://ipleak.net/ (ברור)
 2. https://ipx.ac/run/ (נקה)

אחרי שמצאתי היבטים ביטחוניים מרובים של שירות זה רעוע ולא אמין, לא הייתי’לא מצפה ל- HMA! להיות הוכחת דליפה מלאה בכלל. HMA! הייתה בחירה מצוינת עבור טורנינג בגלל היותה כה עמידה בפני דליפות רק אם מדיניות כריתת העץ ותחום השיפוט שלה לא היו כל כך לא מתאימים.

HideMyAss! סקירת בדיקת קובצי אפליקציה

אפליקציות, גם אם הן מגיעות מספקים ידועים או מהימנים, יכולות לשאת מנועים או תוכנות זדוניות שעלולות לפגוע במכשיר שלך או לפגוע בנתונים שלך או אפילו בשניהם.

כדי להיות בטוחים במיוחד שהמערכת שלך לא עושה זאת’כדי לא להתפשר ככה, אתה צריך להפעיל בדיקת אפליקציות.

האתר הטוב ביותר בו אני משתמשת למשימה זו הוא Virustotal.com.

אני בדרך כלל בודק יישומים למחשבים שולחניים שכן לרוב הם אלה שיש להם סיכויים גבוהים לשאת תוכנה זדונית או מנוע חשוד.

HMA!’אפליקציית Windows יצאה מבדיקה זו ולא אותרו מנועים ב 60 בדיקות שונות.

סקירת VPN של HideMyAss

אם חשבתם אי פעם להירשם ל- HMA!, אז ברצינות עליכם לבדוק את פגמי האבטחה הללו, שאי אפשר להתעלם ממנה..

סמכות שיפוט

הממלכה המאוחדת.

זה המקום בו Privax Limited, שבתורו הבעלים של HMA! מבוסס.

Privax Limited נרכשה על ידי חברת האבטחה הנודעת Avast, המונה מספר מוצרים הקשורים לפרטיות באינטרנט, כבר בשנת 2015. ולמרות שאווסט ממוקמת בצ’כיה, HMA! עדיין פועלת מחוץ לבריטניה.

בריטניה אינה מקום בטוח לכל VPN שאפשר להתבסס עליו. במחקר שלנו על תחומי השיפוט, בריטניה הייתה שם בין המקומות המסוכנים ביותר בעולם בכל הנוגע לאבטחת מידע. אם מבוסס VPN הוא פגיע להצעות כמו צווי איסור פרסום ממשלתי, בקשות להסרת נתונים וכו ‘.

  ביקורת VPN ליוגה 2023

הנתונים שלך אינם בטוחים אם כן’חונה בבריטניה עושה HMA! בחירה לא מתאימה אם אתה מחפש ספק בטוח ואנונימי שיכול להיות קשור אליו.

רישום

כל ה- VPN אומרים שהם נושאים אפס יומני אבל תמיד, יש כמה נתונים המאוחסנים ברקע כפי שאומתנו במחקר שלנו על מדיניות רישום שונות בכל הענף..

אבל כל עוד VPN לא עושה זאת’לא לאחסן מידע המאפשר זיהוי אישי, זה יכול להיחשב בטוח למשתמשים, אך האם HMA! נופלים בקטגוריה זו?

לא, זה לא’t. כאן’למה:

HMA! שומר על סוגי היומנים הבאים:

 1. שם משתמש
 2. חותמות זמן של חיבור
 3. יומני רוחב פס
 4. כתובת ה- IP של המשתמש
 5. כתובת IP של שרת VPN שאליו משתמש מתחבר

וזה’לא מדובר רק באחסון מידע רגיש, אלא גם בפרק הזמן בו הוא מאוחסן, מה שהופך את כל העסק למסוכן עוד יותר עבור המשתמש.

HMA! מאחסן את כל היומנים האלה לתקופה של 30 יום. זה’זה חודש בו הנתונים הרגישים שלך נשמרים עם HMA! ואם אתה משלב את זה עם העובדה שמיקום אחסון הנתונים נמצא בתוך בריטניה, אז שם’לא נותר לך מקום לבטוח ב- HMA! בכלל.

הספק היה מעורב גם במקרים בעבר האחרון בו הוא העביר נתוני משתמשים רגישים לרשויות שהביאו לזמן הכלא עבור חלק ממשתמשיה..

דבר אחד’זה נתון, לעולם אל תעשה דבר לא חוקי בזמן השימוש ב- HMA! ככל שהספק בוודאי יוותר על הנתונים שלך אם תגיע ההזמנה מרשות כלשהי. וגם אם אתה משתמש שלא’לא להתמכר לשום דבר לא חוקי, להירשם ל- HMA! לא מומלץ.

HMA! מציע שלושה סוגים של תוכניות תמחור באופן כללי, אך יש כרגע תוכנית מוגבלת לטווח הארוך’זה גם זמין.

תוכל לגשת לכל HMA!’תכונות בכל תוכנית יחידה.

 1. תוכנית מנוי חודשית: $ 11.99 מחויב פעם אחת.
 2. תוכנית מנוי שנתית: $ 83.88 מחויב פעם אחת ($ 6.99 לחודש).
 3. תוכנית מנוי לשנתיים: $ 119.76 מחויב פעם אחת ($ 4.99 לחודש).
 4. תוכנית מיוחדת: תוכנית מנוי לשלוש שנים: $ 107.64 מחויב פעם אחת ($ 2.99 לחודש).

סקירת מחירים של HideMyAss VPN

אז התוכניות הללו ותגי המחיר שלהן מוצדקים עבור השירות ש- HMA! הצעות?

לא ממש לדעתי בתור HMA!’תוכניות התמחור שלהן אינן מתומחרות בלבד, אלא גם סותרות.

התוכנית החודשית מתומחרת גבוהה מדי בכמעט 12 $. טווח המחירים לתכנית כזו לא יעלה על יותר מ- 7-8 $ אלא אם כן אתה ExpressVPN.

לאחר התוכנית החודשית, HMA! קופץ ישר לעסקה השנתית, שקצת מוזרה מכיוון שצריכה להיות תוכנית ביניים כמו עסקת 6 חודשים. נראה כאילו HMA! רוצה לדחוף משתמשים לעבר רכישת התוכניות הגדולות יותר, ומכאן שהעסקה החודשית מתחשק לה’זה רק שם כדי לגרום לתוכניות האחרות להראות טוב וזול יותר.

אבל HMA! אתה’אתה לא חכם מדי עם זה!

עסקת הערך החדשה המציעה את התוכנית במחיר של 2.99 דולר לחודש מחייבת אותך להירשם לתכנית לשלוש השנים ולהשתעל סכום חסון של 107.64 $ שחויב פעם אחת, שהוא למעשה סכום נמוך יותר בהשוואה למחיר שתצטרך לשלם עבורו התוכנית לשנתיים אצל אותו ספק.

אני באמת לא’אני לא מבין את ההיגיון שעומד מאחורי אסטרטגיית התמחור ש- HMA! עוקב.

התמחור מבלבל ולא יקל על כל משתמש המחפש להירשם לשירות.

ובעוד שמחיר של 2.99 דולר לחודש נראה זול, היעדר תכונות וכישלון בחזיתות קריטיות רבות הופך את HMA! נראה כמו בחירה גרועה בהתחשב בכך שאתה יכול להשיג VPN חזק כמו Surfshark עבור תג מחיר פחות.

בדיקת שיטות ניסוי ותשלום תשלום חינם של HideMyAss

HMA! מציע לך תקופה כוללת של 60 יום שבהם אתה יכול לבדוק בבטחה את שירותו.

כדי להפעיל את 30 הימים הראשונים לניסיון, אתה רק צריך מספר PayPal או כרטיס אשראי תקף.

סקירת אמצעי תשלום של HideMyAss

עבור הסט השני של 30 יום ניסיון, תצטרך לשלם עבור התוכניות אך אתה עדיין אחראי להצעת ההחזר שנותרה תקפה לתקופה זו.

  סקירת Surfshark 2023

כמות הימים שבהם אתה יכול להשתמש ב- HMA! בחינם זה ללא ספק הרבה יותר ממה שתוכלו להשיג אצל ספקים אחרים שרק מציעים תקופת החזר ולא שירות ניסיון בחינם. אבל HMA! מציע את שניהם.

תקופת הניסיון בחינם למשך 30 יום אכן מצריכה כרטיס אשראי או מספר PayPal, אך ישנם ספקים כמו NordVPN שלא’אני אפילו לא דורש זאת, אז HMA! צריך לעבוד על הסרת המכשול הזה גם אם זה אומר להפחית את מספר הימים שבהם המשפט נותר תקף.

HMA!’מדיניות ההחזר הכספית אולי נשמעת ידידותית אך זכור שאם אתה חוצה את מגבלת רוחב הפס של 10 ג’יגה-בתים, לא תישא באחריות לתבוע החזר, כך שתלך בזהירות.

באשר לשיטות התשלום, אתה יכול להשתמש רק בשלוש שיטות לתשלום עבור HMA!’תוכניות תמחור:

 1. כרטיסי אשראי
 2. Paypal
 3. Skrill

אפשרויות התשלום מכסות את שתי שיטות התשלום הפופולריות ביותר אך מאז HMA! לא’אני לא מציע את הביטקוין או כל תמיכה אחרת שתומכת בקריפטו (זה מאפשר למשתמש לשמור על פרטי התשלום שלו פרטיים), אני עדיין מאמין שהמותג צריך לעשות דרך ארוכה בהבנת הדינמיקה בענף הנוכחי ומה בדיוק הלקוחות רוצים ממנו..

PureVPN מציע 15+ אמצעי תשלום וזה’זה שירות מוביל בתעשייה אז HMA! יש המון מידות בתחומים שונים שהוא יכול להתייחס אליהם ולתקן או אפילו להמר על תקני השירות הנוכחיים שלו.

הווה במעל 190 מיקומים ברחבי העולם, HMA! יש אחת מההפצות השרתיות המגוונות ביותר בענף.

המספר הכולל של השרתים שהם מציעים הוא 940+ וזה מעט מעל הממוצע כיוון שרבים VPN מובילים כמו ExpressVPN ו- NordVPN מציעים בכל מקום בין 2000-4000 שרתים ברשימות שלהם.

סקירת שרתי HideMyAss

אולם מספר השרתים מפסיק להיות חשוב מעבר למספר מסוים אם המשתמשים ברשת אינם מודעים לכך’הם עומדים בפני צווארי בקבוק התנועה ומכאן המהירויות האטיות יותר. אז בין אם VPN מציע 1000 או 3000, ההבדל לא יותר מדי מבחינת הביצועים במהירויות.

מספר המיקומים שבהם VPN מציע שרתים הוא גורם חשוב להפליא המשפיע על חווית המשתמש. הסיבה לכך היא שככל שמשתמש קרוב יותר לשרת מסוים, כך המהירויות יהיו גבוהות יותר מכיוון שאין מרחק רב שיש לחיבור ההופעה לנסוע.

וכאן HMA! מביא כמה נקודות עיקריות. 190 המיקומים שלה לשרתים התפשטו ברחבי העולם. פרט לאנטארקטיקה, משתמשים בכל 6 היבשות המיושבים יכולים להיות קרובים מאוד לשרת מסוים מה- HMA! רשת שרתים.

רוב ספקי ה- VPN לא’אני לא מציע שרתים רבים מחוץ לאזור אירופה וצפון אמריקה מכיוון שרוב משתמשי ה- VPN מתגוררים במקומות אלה, אבל HMA! יש שרתים במקומות משונים כמו גואם, בוטן, פלסטין, תימן, קניה, מלאווי ואפילו בצפון קוריאה.

אני מקלט’לא ראיתי VPN אחר שמכסה את המקומות האלה בצורה אכזרית כמו HMA! עשה.

נוסף על כך, מרבית השרתים הללו הם שרתי מתכת חשופים בפועל.

ניתן להבין אובדן מהירויות באמצעות VPNs מכיוון שיש להם הצפנה כבדה, תמיכה בפרוטוקול וניתוב מחדש על הקשרים שלהם, מה שמעמיד לחץ על מהירויות הגורם להנמכתם. אך ישנה מידה מסוימת בה אובדן מהירויות זה נסבל, מעבר לכך והמהירויות יכולות להיות מתסכלות או אפילו בלתי שמישות.

אובדן המהירות המרבי עבור VPN צריך להיות בטווח של 25-40% ו- HMA!’המהירויות של שניות לרוב נמצאות בטווח ההודיה.

אני משתמש במהירות חיבור לאינטרנט של 50 מגהביט לשנייה, כך שלא’לא כמו כל VPN שגורם למהירויות להיסוג מתחת לסימן 30 Mbps.

ערכתי בדיקות מהירות ב- 5 HMA שונות! שרתים, כולם מיבשות שונות והנה המהירויות הממוצעות ממנו:

 • פינג: 72 גב
 • מהירויות הורדה: 32.16 Mbps
 • העלאת מהירויות: 27.92 Mbps

עם HMA !, אתה יכול להשיג מהירויות יותר מזה, אך בכמה שרתים, במיוחד אלה במזרח התיכון ובקנדה, אתה יכול לצפות להפסדי מהירות של יותר מ- 50% לעיתים. באירופה ובאסיה הפסיפיק יש המהירויות המהירות ביותר עם אובדן מהירות של כ -35% ברוב השרתים.

HMA! סקירה מעוררת

VPNs אשר לא’אני לא תומך בטרנינג, ציין זאת במפורש, אבל HMA! isn’לא ככה.

הוא לא מזכיר בשום מקום אם הוא תומך בטורנינג או לא, אבל משתמשים רבים התלוננו על פורומים שונים ש- HMA! אינו מתאים כלל לטורנינג.

  סקירת NordVPN 2023

משתמשים רבים קיבלו הודעות DMCA, חוו מהירויות איטיות יותר או אפילו ניתוק מוחלט בזמן השימוש ב- HMA! עבור טורנינג, וגם אני באופן אישי חוויתי את זה.

פשוט הורדת ספר פשוטה בשווי של 2Mbs לקחה מעל 3 דקות, וזה רחוק מ- HMA! מהירויות טובות למדי בגלישה כללית. אז, דון’אל תלך על זה אם אתה מתמכר לטהרנות כבדה.

סקירת חסימת חסימת ה- VPN של Netflix של HideMyAss

ציפיתי ל- HMA! כדי לבטל את החסימה של נטפליקס ארה”ב ובמדינות רבות אחרות, אבל אני מאוכזב. זה’זה בגלל, בכל פעם שניסיתי להתחבר לנטפליקס באמצעות אחד מ- HMA!’שרתי, קיבלתי את שגיאת ה- Proxy של Netflix הידועה לשמצה.

שגיאת שרת proxy של Netflix

לנטפליקס ספריות תוכן שונות למדינות שונות שהיא מציעה את שירותיה ובמרות שחלק מהתוכן עליה נשאר זמין בכל המדינות, חלקן לא’t. וזה’שם נכנסים VPNs. אבל נטפליקס סיבכה את הנושא הזה כשהחלה איסור VPN באתר שלה כשהיא השתמשה בחומת האש שלה כדי להפסיק חיבורים מבוססי VPN לשירותה..

בימינו, רק קומץ VPN פועלים לביטול החסימה של נטפליקס ארה”ב וספריות אזוריות אחרות שמציעה ענקית הסטרימינג. אני יכול לומר את זה באופן חד משמעי ברגע זה, HMA! אינו ביניהם.

שום דבר שונה או ייחודי כאן כמו HMA! פשוט מציע תמיכה באפליקציות לקוח רק לפלטפורמות הפופולריות ביותר שקיימות שם, כולל את הדברים הבאים:

 • חלונות
 • מק
 • אנדרואיד
 • iOS
 • לינוקס

תאימות יישומי VPN ל- HideMyAss

עבור חובבי Firestick, Kodi ומוצרי נישה אחרים, HMA! isn’הבחירה הנכונה עבורך מכיוון שהיא לא עושה זאת’אני לא יכול להציע תמיכה מקומית לכל פלטפורמה כזו.

HMA! אמנם מציע תמיכה בנתב, כך שתוכל בקלות לנתב את כל המכשירים שלך דרך החיבור באופן אוטומטי.

בחשבון יחיד אתה יכול להשתמש בשירות בחמישה מכשירים שונים בו זמנית, שיפור משמעותי על ידי הספק מכיוון שלאחר זמן לא יכולת’לא התחבר ליותר משני מכשירים בו זמנית.

מבחינת השימושיות של האפליקציות, קל מאוד להגדיר ולהשתמש בהן בצורה מדהימה. יוזמות חיבור בלחיצה בודדת והחלפות שרת פשוטות על ידי לחיצה / הקשה על המיקום הרצוי פעם אחת בלבד, הן רק כמה מה- UX USP העיקריים של HMA! אפליקציות.

HMA! היו הרבה תלונות משתמשים בעבר על תמיכת הלקוחות האיטית וכמעט שאינה קיימת. הם הציעו תמיכה מבוססת דוא”ל רק באותם ימים, אשר מסיבות ברורות אינן מתאימות לשירות טכני כמו VPN.

כעת, בתוספת תמיכה בצ’אט חי של HMA!, בעיות כאלה נעלמו.

סקירת התמיכה של HideMyAss VPN

מנהלי התמיכה בצ’אט המאיישים את הצ’אט החי שלהם מהירים ונותנים תשובות מפורטות לשאלות שלך. שאלתי אותם לגבי התמיכה של Firestick וקיבלתי תשובה מספקת למדי, כך שאוכל לומר שהתמיכה שלהם בהחלט עומדת בסימן ובהתאם לתקני התעשייה.

סיכום

עכשיו לשיחה הסופית!

האם אני ממליץ לך להירשם ל- HMA!?

לא גדול!

למה?

HMA! לא’לא תומך בנטפליקס, טורנינג או כל פעילות אחרת המבוססת על סטרימינג, הוא שומר יומני ערך רגיש וזה גם לתקופה של מעל 30 יום וזה’ממוקמים בבריטניה, שהיא לא תחום שיפוט בטוח מאוד ל- VPN.

יש לזה כמה חיוביות טובות כמו מהירויות מעל הממוצע, מדיניות ניסיון ידידותית, תמיכה מרובה במכשירים עם עיצובים טובים של ממשק משתמש ו- UX ותמיכה בצ’אט חי כדי להתמודד עם כל בעיות פתרון הבעיות שלך. אבל השליליות מכדי להתעלם מהן, גם אל מול החיוביות הללו.

אז אל’אל תלך על HMA !, מכיוון שהיא במחיר מופקע עבור השירות שהיא מציעה ואינה עושה’זה לא מכיל הרבה תכונות טובות שתוכלו לקבל אצל ספקים אחרים וזה גם עבור תג מחיר נמוך יותר.

עבור VPN טוב וזול בהרבה, אתה יכול ללכת על Surfshark או אם יש לך את התקציב, ואז ללכת על ExpressVPN, אבל לעת עתה, אל’אפילו לא חושב על הרשמה ל- HMA!.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me