Najlepsze aplikacje Firestick 2023 – transmisje na żywo dla filmów, programów, sportu i nie tylko!

..Od momentu wprowadzenia Firestick stał się ulubionym użytkownikiem, ponieważ oferuje tysiące aplikacji rozrywkowych do wyboru. Od aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Prime, po darmowe aplikacje muzyczne, takie jak YouTube i Spotify, nie ma obecnie nic lepszego do domowej rozrywki niż Firestick. Co więcej, możesz nawet przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi we wszystkich tych aplikacjach, jeśli używasz Best VPN dla firestick. Aby uzyskać więcej informacji o najlepszych aplikacjach dla Firestick, przeczytaj ten kompleksowy przewodnik po najlepszych aplikacjach Firestick od BestVPN.co!

Contents

Najlepsze aplikacje Firestick do filmów i programów w 2023 roku:

Firestick jest obecnie jednym z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego na rynku, zbudowany przez Amazon na całym świecie’Jest to największa firma e-commerce, która stała się obecnie siłą, z którą należy się liczyć w świecie domowej rozrywki.

Korzystanie z niego jest tak proste, jak plug and play, ponieważ urządzenie jest kompatybilne z prawie wszystkimi głównymi telewizorami i urządzeniami multimedialnymi. Ale najlepszą częścią tego urządzenia jest liczba aplikacji, które można na nim uruchomić.

Większość innych streamerów i urządzeń takich jak Roku i Chromecast, mimo że są podobne, don’t oferują użytkownikom tak szeroki wachlarz opcji, jeśli chodzi o aplikacje, jak Firestick.

I wiesz co’czy największy haczyk jest tutaj? Mimo że oficjalnie jest objęty własnym sklepem z aplikacjami, możesz łatwo pobierać aplikacje ze sklepu Google Play z niewiarygodną łatwością, co pozwala zwiększyć zakres wyboru do znacznie szerszego spektrum.

W tym przewodniku przeprowadzę Cię przez najlepsze aplikacje dla każdej kategorii w Firestick. Zacznijmy od 8 najlepszych aplikacji, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych, do filmów i programów w 2023 roku na Firestick:

najlepsze aplikacje Firestick

1. Netflix:

To’to naprawdę nietrudno. Netflix to świat’jest najbardziej dominującą platformą do przesyłania strumieniowego, która jest przede wszystkim ważniejsza od wszystkich innych usług przesyłania strumieniowego pod względem oferowanej zawartości. Od serii antologii Black Mirror do historycznego dramatu The Crown, Netflix nie ma żadnych treści, więc ta aplikacja jest niezbędna dla Firestick. Jest płatny, ale jego subskrypcja wcale nie jest kosztowna.

Najlepsze aplikacje Firestick do filmów i programów

2. Hulu:

Kolejna nadchodząca usługa przesyłania strumieniowego, Hulu różni się nieco od Netflix, ponieważ oferuje bibliotekę przesyłania strumieniowego, ale oferuje także kanały telewizyjne na żywo w swoich pakietach usług. Jego oficjalna aplikacja jest dostępna w sklepie z aplikacjami Firestick i jest jedną z najlepiej płatnych aplikacji strumieniowych na platformie.

Aplikacja kodi Firestick

3. Kodi:

Następna jest Kodi, która sama w sobie nie jest szczególnie usługą strumieniowania, ale zapewnia użytkownikom możliwości przesyłania strumieniowego w znacznie większej ilości niż konwencjonalni dostawcy strumieniowania. Ta aplikacja, oferująca setki dodatków, pozwala robić wszystko, od oglądania filmów po transmisje sportowe na żywo. Kodi nigdy nie zawodzi. Aplikacja jest bezpłatna, ale dodatki innych firm są zazwyczaj płatne, jeśli chcesz mieć najlepsze z całej partii.

aplikacja firebox showbox

4. Showbox:

Najwyżej oceniana darmowa aplikacja do przesyłania strumieniowego na urządzenia z Androidem, Showbox oferuje obszerne portfolio treści zaspokajających większość potrzeb użytkowników w zakresie rozrywki. Kategorie, które obejmuje, dotyczą filmów i programów telewizyjnych. Aplikacja nie jest jeszcze oficjalnie dostępna w Firestick’w sklepie z aplikacjami, ale nadal możesz pobrać i zainstalować go bezpośrednio za pomocą pliku APK lub skorzystać z metody sideloading, aby pobrać go ze sklepu Google Play.

Pluto-TV na firestick

5. Pluto TV:

Darmowe dostawców telewizji internetowej don’nie ma nic lepszego niż Pluto TV. Jest to najlepsza usługa oferująca ponad 100 kanałów za pośrednictwem swojej platformy i jest idealnym zamiennikiem, jeśli chcesz w najbliższym czasie odciąć przewód. W Pluto TV nie ma żadnych wyborów, jeśli chodzi o kanały. Serwis planuje nawet dywersyfikację swoich kategorii w najbliższej przyszłości. To’jest bezpłatną aplikacją i jest oficjalnie dostępna w sklepie z aplikacjami Firestick.

aplikacja crackle firestick 2023

6. Trzask:

Crackle, jedna z najlepszych darmowych aplikacji rozrywkowych hostowanych w ekosystemie aplikacji Firestick, z czasem okazała się hitem wśród użytkowników urządzeń. Crackle, opracowany przez Sony, oferuje najwyższej jakości treści rozrywkowe. Obejmuje to filmy i programy telewizyjne niemal wszystkich gatunków, umożliwiając użytkownikom dostęp do szerszej bazy treści.

Posiada dedykowaną funkcję kontroli rodzicielskiej, która daje kontrolę nad tym, co można oglądać w aplikacji. To sprawia, że ​​jest to niezwykle bezpieczna opcja dla zdrowej rozrywki.

  Οι καλύτερες τοποθεσίες Torrent και 100% εναλλακτικές λύσεις εργασίας από κατεστραμμένες τοποθεσίες

Jej aplikacja jest oficjalnie prezentowana w sklepie z aplikacjami FireTV.

7. SlingTV:

Jeśli jesteś zagorzałym przecinakiem do sznurka, to na pewno już znasz nazwę SlingTV. Oferując najlepsze kanały na żywo i kilka świetnych planów cenowych dostosowanych do wszelkiego rodzaju budżetów i potrzeb, SlingTV ugruntował swoją pozycję jako jeden z najlepszych dostawców telewizji internetowej. Nawet walki UFC są łatwo dostępne na platformie wraz z innymi tak ważnymi wydarzeniami rozrywkowymi.

Firestick TV do zawiesi

SlingTV jest usługą płatną i możesz łatwo znaleźć jej aplikację w sklepie z aplikacjami FireTV.

crunchyroll dla aplikacji Firestick

8. CrunchyRoll:

Dla wszystkich fanów anime CrunchyRoll to najlepsza usługa, na jaką możesz się zarejestrować.

Japońska animacja dominuje w opcjach rozrywki tej wspaniałej aplikacji. Ale zawsze masz możliwość zmiany języka zgodnie z własnymi preferencjami. Przy ponad 15 000 godzin dostępnych treści CrunchyRoll zdecydowanie powinien zostać zainstalowany na Firestick.

Jest to usługa płatna i obejmuje 2-tygodniowy plan próbny.

Aplikacje Firestick do filmów i telewizji: autor’zalecenie:

Chociaż zdecydowanie jestem wielkim fanem wszelkiego rodzaju rozrywki i naprawdę podziwiam wszystkie te wspaniałe aplikacje filmowe i telewizyjne, które wymieniłem powyżej, dzięki czemu mogę zaspokoić moje pragnienie uzyskania pełnych wrażeń rozrywkowych, jest jedna z nich, która jest na szczycie lista zdecydowanie.

I to jest Netflix.

Netflix jest obecnie najpopularniejszym serwisem streamingowym i żadna inna aplikacja lub usługa nie jest mu bliska. Oferując niesamowite programy, takie jak Orange to New Black, The Crown, Black Mirror, Stranger Things i więcej, jakość treści w tej aplikacji jest na zupełnie innym poziomie w porównaniu z resztą nazw wymienionych na tej liście.

Gdybym miał wybrać jedyną aplikację na moim urządzeniu Firestick, niewątpliwie byłby to Netflix. Nawet plany cenowe tej usługi są niezwykle przystępne dla użytkowników o różnych potrzebach rozrywkowych.

A jeśli wdrożysz Best VPN dla Netflix, aby odblokować amerykańską bibliotekę Netflix, to pozwoli ci uzyskać dostęp do znacznie większej biblioteki treści na stronie, niż możesz zrobić inaczej.

* W naszych testach wykorzystaliśmy NordVPN, aby skutecznie odblokować Netflix US 

Najlepsze aplikacje Firestick 2023 - transmisje na żywo dla filmów, programów, sportu i nie tylko!

Najlepsze aplikacje Firestick dla muzyki w 2023 roku:

Muzyka brzmi o wiele lepiej, gdy można oglądać wideo towarzyszące danemu utworowi muzycznemu na dużym ekranie HD i właśnie to umożliwia Firestick. Generacja iPodów już dawno minęła’W świecie ekran jest tak samo ważny jak sam dźwięk, więc spróbuj uzyskać dostęp do zupełnie nowego sposobu na rozrywkę muzyką za pośrednictwem tych niesamowitych, najlepszych aplikacji Firestick dla muzyki w 2023 roku:

Najlepsze aplikacje Firestick dla muzyki

9. YouTube:

Kto nie’wiesz o YouTube? Staje się absolutnie niezbędny, jeśli chcesz oglądać filmy dowolnego rodzaju i z dowolnego gatunku. Ale większość ludzi ignoruje tę platformę, ponieważ jest w stanie zaoferować najbardziej kompletny zestaw biblioteki muzycznej, niż jest to możliwe w innym przypadku, i to również za darmo!

Od Evanesence do Nelly Furtado i od Michaela Jacksona’s Greatest Hits w czołowych hitach zespołów takich jak ColdPlay i Linkin Park, YouTube ma to wszystko, a jego aplikacja jest łatwo dostępna na Firestick za darmo!

Niektóre utwory mogą podlegać ograniczeniom geograficznym, więc jeśli masz VPN dla Firestick, nigdy nie napotkasz żadnych ograniczeń w usłudze. Ale nie mogę ci powiedzieć, jak możesz pozbyć się tych wszystkich uciążliwych reklam, które mogą nagle pojawić się w dowolnym miejscu usługi w dowolnym momencie!

aplikacja Spotify na firestick10. Spotify:

Musiałeś żyć pod kamieniem przez ostatnie 5 lat, jeśli nadal nie masz schronienia’słyszałem o Spotify! Ta wszechstronna, niesamowicie zwrotna i zdrowa aplikacja muzyczna jest teraz światem’serwis muzyczny numer jeden w 2023 roku!

Jego aplikacja jest łatwo dostępna w sklepie z aplikacjami FireTV. Ale fakt, że pozwala zsynchronizować wszystkie urządzenia, jeśli są one w tej samej sieci Wi-Fi, sprawia, że ​​wybór, jeśli jesteś zagorzałym fanem muzyki, jest niesamowitą opcją.!

Najlepsze jest to, że tak nie jest’t borykać się z wszelkiego rodzaju reklamami. To sprawia, że ​​moją ulubioną aplikacją jest pobieranie i instalowanie w celu uzyskania dostępu do utworów i innych plików muzycznych na moim Firestick!

Spotify to bezpłatna usługa, ale wymaga rejestracji i założenia konta.

Najlepsze aplikacje Firestick dla sportu w 2023 roku:

Wszelkiego rodzaju sporty są śledzone religijnie na całym świecie. Od dużych lig piłkarskich po walki na wysokim poziomie, nie ma nic, co mogłoby zapewnić lepszy zastrzyk adrenaliny i uczynić Twój dzień wartym zachodu, niż porywająca rywalizacja sportowa między dwoma wysoce rywalizującymi podmiotami. Przesyłanie strumieniowe pozwoli Ci nigdy nie przegapić żadnego ulubionego wydarzenia sportowego!

  Bagaimana Mengurangkan Lag dalam Permainan Dalam Talian

Oglądanie sportu na ekranie HD za pośrednictwem transmisji strumieniowej stało się teraz znacznie łatwiejsze dzięki Amazon Firestick, ale aby zapewnić najlepszy dostęp do wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych, musisz dowiedzieć się, które aplikacje będą dla Ciebie najlepsze. Oto trzy najlepsze aplikacje Firestick dla sportu w 2023 roku!

Najlepsze aplikacje Firestick dla sportu11. Mobdro:

Jeśli kiedykolwiek istniała zdrowa usługa bezpłatnego przesyłania strumieniowego dla sportu, Mobdro musi to być. Transmisje wydarzeń sportowych na żywo z całego świata, Mobdro rośnie wykładniczo jako najlepsza usługa dla miłośników sportu.

Mobdro opiera się na założeniu, że w sposób konsekwentny zapewnia najlepszą akcję na żywo ze świata sportu. Aplikacja stale szuka takich strumieni. Gdy znajdzie taki strumień, obsługuje go swoich subskrybentów. A chłopak wykonuje tę pracę perfekcyjnie czy co!

Aplikacja nie jest dostępna w sklepie z aplikacjami Firestick. Musisz pobrać go ze strony internetowej lub sideload za pomocą aplikacji Downloader. Aby dowiedzieć się więcej, jak to zrobić, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszej sieci VPN dla Firestick.

Mobdro oferuje również wersję premium, dzięki której reklama usługi jest bezpłatna!

ESPN dla aplikacji Firestick 202312. ESPN:

Jedna z najbardziej znanych marek w świecie rozrywki sportowej, ESPN to najlepiej płatna aplikacja sportowa, którą możesz zabezpieczyć na Amazon Firestick. Dzięki dedykowanym kanałom i opcjom transmisji strumieniowej dla niezwykle szerokiej gamy wydarzeń sportowych z całego świata, ESPN oferuje usługi na najwyższym poziomie, które nadal królują.

I nie tylko transmisja sportowa na żywo, ESPN oferuje najlepszą analizę przed meczem i po meczu, specjalne sportowe dokumenty, wywiady i wiele więcej, dzięki czemu jest to bardzo wszechstronna platforma, jeśli chcesz oglądać więcej niż tylko grę!

ESPN to usługa płatna oferowana z bezpłatnym tygodniowym abonamentem próbnym. Aplikacja jest oficjalnie dostępna w sklepie z aplikacjami Amazon i można ją pobrać z niewiarygodną łatwością!

13. FuboTV:

Pomimo tego, że jest dostawcą IPTV, który obsługuje wszystkie gatunki, FuboTV oferuje również niesamowitą liczbę ekskluzywnych kanałów sportowych! Jest to wysoce niezawodna opcja zapewniająca pełnię wrażeń telewizyjnych na Firestick!

fubotv dla ognioodpornego ufc ufc

FuboTV jest na szczycie swojej gry w ostatnich miesiącach! Dostawca transmitował popularne wydarzenia, takie jak UFC 230, Fifa World Cup ‘18 między innymi.

Jest to usługa płatna, a jej oficjalna aplikacja jest dostępna w sklepie z aplikacjami FireTV!

PlutoTV jest ograniczony w niektórych częściach świata, jeśli jesteś w jednym z tych krajów, rozważ użycie VPN do odblokowania usługi na FireTV!

Najlepsze aplikacje Firestick dla bezpieczeństwa w Internecie:

Wśród wielu różnych aplikacji wymienionych powyżej, takich jak Netflix, Hulu, FuboTV, ESPN, a nawet wiele innych, jest objętych ograniczeniami geograficznymi, co oznacza, że ​​nie’t transmitować swoje pełne lub częściowe usługi poza pewne granice geograficzne. Istnieje jednak sposób na obejście tych ograniczeń, a to za pośrednictwem usługi VPN!

I chociaż istnieją setki usług VPN, nie każdy z nich nadaje się do działania z Amazon Firestick, ponieważ wymaga to pewnego zestawu funkcji, które może zaoferować tylko kilku dostawców. Aby dowiedzieć się więcej o takich funkcjach i sieciach VPN odpowiednich dla tej platformy, przeczytaj tę obszerną recenzję VPN dla Firestick tutaj.

Oto lista 3 najlepszych aplikacji VPN na urządzenie Amazon Firestick!

14. PureVPN:

Jeśli szukasz szybkiej, niezawodnej i, co ważniejsze, taniej usługi VPN dla Firestick, to PureVPN jest idealną usługą, która zaspokoi Twoje potrzeby. Oferując jedną z najbardziej rozpowszechnionych infrastruktur serwerowych z serwerami w ponad 160 krajach na całym świecie, funkcje odblokowywania Netflix US i BBC iPlayer, specjalne funkcje, takie jak dzielone tunelowanie i wiele innych, PureVPN jest obecnie jedną z najlepszych usług na rynku!

Najlepsze aplikacje Firestick dla bezpieczeństwa w Internecie

Ma dedykowaną aplikację Firestick dla większej wygody użytkownika, a jej najtańszy plan kosztuje zaledwie 1,65 USD miesięcznie!

Najlepsze aplikacje Firestick 2023 - transmisje na żywo dla filmów, programów, sportu i nie tylko!

15. ExpressVPN:

Obecnie bardzo dobrze przyjęta usługa VPN w branży, ExpressVPN jest równie solidny jak VPN. ExpressVPN ma doskonałą reputację, oferując najbardziej niezawodne działanie wszystkich platform urządzeń. Jego ulubione funkcje obejmują ponad 2000 funkcji, dedykowaną aplikację dla Firestick, ekskluzywne przewodniki instalacji, wsparcie czatu na żywo i wiele innych!

  7 najlepszych routerów pomidorowych w 2023 roku

ExpressVPN dla Firestick

Najtańszy plan oferuje teraz 49% zniżki! Dzięki temu możesz uzyskać usługę już za 6,67 USD / miesiąc w 15-miesięcznym planie specjalnym!

Najlepsze aplikacje Firestick 2023 - transmisje na żywo dla filmów, programów, sportu i nie tylko!

16. NordVPN:

Dzięki ponad 5000 serwerom oferowanym na całym świecie i imponującym możliwościom odblokowywania, NordVPN pozostaje usługą VPN najwyższego poziomu, która zdobyła zaufanie użytkowników na całym świecie. NordVPN oferuje swoim użytkownikom jedne z najbardziej imponujących funkcji bezpieczeństwa, w tym Double VPN i Onion over VPN. Dlatego jest bardzo zróżnicowanym dostawcą usług w porównaniu z resztą na tej liście.

Nordvpn za firestick

Jedynym minusem tej sieci VPN jest to, że nie działa’oferuje jeszcze dedykowaną aplikację Firestick. Jeśli chcesz użyć go na Firestick, musisz zainstalować go za pomocą metody sideloading.

Najtańsze plany cenowe oferują usługę za jedyne 3,49 USD miesięcznie!

Najlepsze aplikacje Firestick 2023 - transmisje na żywo dla filmów, programów, sportu i nie tylko!

Aplikacje Firestick Reddit Recenzje:

Czasami jesteś silnie zaskoczony i to była tylko jedna z tych okazji. Kiedy zwróciłem się do Reddita, aby sprawdzić opinie użytkowników na temat najlepszych aplikacji Firestick zgodnie z preferencjami użytkownika, dziwnie stwierdziłem, że witryna milczy na ten temat.

Jedyne, co mogłem znaleźć na ten temat na Reddit, to niektóre selektywne wątki na takie tematy, jak alternatywy Mobdro. Niektóre komentarze zostały usunięte z tych wątków i wspomniane poniżej:

Komentarz z dyskusji Christian_Lloyd_’komentarz z dyskusji "Aplikacje takie jak Mobdro?".

Innym dość powiązanym wątkiem na ten temat był ten, w którym ludzie dyskutowali na temat metod ładowania bocznego. Poniżej zamieściłem kilka komentarzy z tego wątku:

Komentarz z dyskusji Impulse215’komentarz z dyskusji "[Pytanie] Które aplikacje można załadować na Firestick i są funkcjonalne?".

Komentarz z dyskusji angelboy65’komentarz z dyskusji "[Pytanie] Które aplikacje można załadować na Firestick i są funkcjonalne?".

Poza tym nie znalazłem nic, co mogłoby się zdalnie odnieść do tematu Reddit. Sądzę więc, że będziesz zadowolony z analizy przedstawionej w tym przewodniku. Możesz również wymyślić własne sugestie na ten temat w komentarzu poniżej!

Nie zapomnij sprawdzić naszego najnowszego przewodnika VPN Reddit.

Często zadawane pytania dotyczące aplikacji Amazon Firestick:

Jakie rodzaje kanałów można uzyskać dzięki FireStick?

Poprzez aplikacje Firestick. masz dostęp do wszelkiego rodzaju kanałów telewizyjnych na żywo, filmów i kanałów sportowych

Czy istnieje opłata miesięczna za Firestick?

Nie, nie ma miesięcznej opłaty za Firestick. Trzeba tylko raz zapłacić, aby kupić urządzenie i to tyle. Będziesz jednak musiał zapłacić za każdą subskrypcję usługi dostępnej za pośrednictwem Amazon Firestick

Jakie aplikacje są dostępne w Firestick?

Firestick oferuje wszelkiego rodzaju aplikacje, od sportu po muzykę i od oprogramowania po strony z filmami. Oferuje także aplikacje telewizyjne na żywo w bezpłatnych i płatnych kategoriach.

Co to są Ogniste Jailbroken?

Jailbroken Firesticks może odkładać aplikacje, które nie są dostępne w FireTV’oficjalny sklep z aplikacjami! Wszystkie Firesticks i FireTV mogą zostać złamane przez jailbreak, jeśli wiesz, jak to zrobić poprawnie. Metoda bocznego ładowania jest najbardziej preferowaną metodą rzetelnego zabezpieczenia Firesticks od jailbreak.

Wniosek:

Amazon Firestick to bez wątpienia najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego! I to’ponieważ oferuje znacznie więcej funkcji i kompatybilności. niż rówieśnicy. Od najlepszych aplikacji kanałów telewizyjnych na żywo po aplikacje sportowe i strumieniowe na żywo, możesz dosłownie zainstalować dowolną aplikację do zainstalowania i skonfigurowania na Firestick, co pozwoli Ci niesamowicie zwiększyć wartość, którą zabezpieczysz z tego urządzenia!

Wyżej wymienione listy aplikacji to tylko najlepsze aplikacje dla każdego gatunku, na którym skupiłem się na tej liście. Ale to’nie jest to, ponieważ istnieją setki innych aplikacji, które oferują szeroki zakres usług w Firestick.

Sprawdź je, a jeśli znajdziesz coś interesującego, co może znaleźć się na naszych listach powyżej, to proszę wspomnij o nich w komentarzu poniżej! Z przyjemnością zaangażuję się w ten temat i zmodyfikuję moje listy, jeśli uznaję twoją aplikację za odpowiednią!

Rozpal świat transmisji strumieniowej za pomocą Firestick od dziś!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me