Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

2023’nin En İyi Kodi Eklentileri Listesini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Doğru eklentileri yükleme konusunda kullanıcıların çaresizliğini biliyoruz.

Bu nedenle, en iyi akış içeriğini (filmler, çizgi filmler, müzik, TV şovları, spor, belgeseller) sunan en iyi Kodi eklentileri için mükemmel bir rehber oluşturduk..

Kodi’nin ve eklentilerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için, korsan içerik akışı yaparken sizi telif hakkı ihlali avcılarından korumak için güvenilir bir VPN hizmetine ihtiyacınız var.

İşte en ucuz olarak en az 1,99 $ / ay’dan başladığı için PureVPN’i tavsiye ettiğim bazı ucuz seçenekler. özellikli bir hizmet sunarken 1 yıllık planda.

Uzmanlar ve meraklılar, Kodi’de korsan içerik akışı sağlamak için güvenilir bir VPN hizmeti kullanmanızı önerir. Telif hakkıyla korunan malzemelere erişirken, etkinliklerinizi gizli tutarak DMCA bildirimlerinden güvenli ve anonim kalmanıza yardımcı olur.
.Kodi Etkinliklerinizi Güvenli Hale Getirin! &# 55357;&# 56832;

Contents

2023 için% 100 En İyi Kodi Eklentileri Çalışıyor

 1. 2023 İçin En İyi Kodi Eklentileri Listesi
 2. Filmler İçin En İyi Kodi Eklentileri
 3. Spor için En İyi Kodi Eklentileri
 4. Canlı TV Programları İçin En İyi Kodi Eklentileri
 5. Videolar için En İyi Kodi Uzantıları / Eklentileri
 6. Firestick için En İyi Kodi Eklentileri
 7. PPV için En İyi Kodi Eklentileri
 8. Popüler Müzik Kodi Eklentileri
 9. En İyi Android Kodi Eklentileri
 10. Fitness ve Sağlık Egzersizleri Kodi Eklentileri Listesi
 11. Coğrafi Sınırlı Eklentiler
 12. En iyi hava Kodi Eklentileri

Liste günlük olarak güncellenir, böylece eski uzantıları yenileriyle değiştirebilirsiniz. Bu eklentileri kullanmaya başladıktan sonra, sinema / eğlence deneyiminizin yepyeni bir seviyeye ulaşacağını garanti ediyoruz. Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, kesinlikle MONTAJ yapmanız gereken 100 En İyi Kodi Eklentisine bir göz atalım!

2023 İçin En İyi Kodi Eklentileri

Birkaç kategoriden çok sayıda Kodi eklentisi vardır. Ama sizin için en iyi kodi addonunu bulmanıza yardımcı olacağız.

* Aşağıda kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve 2023 için mükemmel çalışan Kodi eklentileri listelenmiştir..

 1. Sözleşme
 2. göç
 3. SportsDevil
 4. Ccloud TV
 5. Neptün Yükseliyor
 6. Genesis Yeniden Doğdu
 7. Gurzil
 8. Plasenta
 9. Akın
 10. Poseidon

Yeni Kodi Eklentileri

Kodi, ücretsiz eğlence dünyasında büyük bir üne sahip olan kordon kesicilerin ve geliştiricilerin büyük bir takipinden hoşlanıyor. Bu nedenle, sürekli olarak pazara giriş yapan birçok yeni eklenti var, ancak çok sayıda seçenek nedeniyle – bazıları gerçekten göze çarpıyor – kenara çekilebilir. Bunun ışığında, son zamanlarda tüm hit Kodi eklentilerinin bir listesini oluşturduk. Eğlence ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize en uygun şeyleri bulabileceğinizi umuyoruz. adios!

Hareket Gösterir

Yepyeni Shows Motion, tüm eğlence ihtiyaçlarınız için güvenilir ve kullanımı kolay bir eklentidir. Zevk için klasiklerden en son sürümlere kadar her şeyi sunar. En iyisi: büyük ekranlarda görüntülemeye izin veren kaliteli akışlar alırsınız. Aynı zamanda, sinemalarda hala mevcut olan filmler için vasat izleme bağlantıları bile bulabilirsiniz, böylece hit sürümlerde arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle iletişim kurabilirsiniz. Eklentiyi, ünlü BLAMO’da bulunan Pure Repository’den indirebilirsiniz: http://repo.mrblamo.xyz

yeni kodi eklentileri

Mediaset 

kodi üzerinde video mediaset addon nasıl eklenir

Kodi’ye 4 Adımda Video Mediaset Ekleme

Mediaset’i XBMC’ye yüklemek için yapmanız gerekenler:

 1. Ana Ekranınızdan tıklayın Eklentileri>Eklenti Tarayıcıikon >Zip dosyasından yükle.
 2. Mediaset eklentisi Zip dosyasını seçin (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. Video Mediaset’in onayını başarıyla yüklediniz.
 4. Video Mediaset artık Video Eklentileri bölümünde olmalıdır.

Birden çok işlevsellik sorunu olduğundan ikinci yöntemi kullanmanızı ve Android Abarepository’yi kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Ben de üzerinden yüklemeyi denedim ama sonunda Mediaset’i yüklerken sorunlarla karşılaştım.

Özverili Aydınlatılmış

Özensiz Lit tarafından Altruistic, özellikle en sevdiğiniz içeriği izlemek söz konusu olduğunda inanılmaz derecede yararlı olduğunu kanıtlayan başka bir yeni Kodi uzantısıdır. Eklentiyi açtığınızda üç kategoriniz var: Filmler, TV şovları ve Canlı TV. Bir kategori seçtiğinizde, alt kategoriler şeklinde çok sayıda öneri alırsınız, böylece aradığınızı bulmanızı kolaylaştırırsınız. Navigasyon sırasında maksimum rahatlık için bir arama özelliği bile vardır. Eklentiyi Bookmark Lite Deposundan indirebilirsiniz: http://bliss-tv.com/lite/

SelfLess Lit Kodi eklentisi

TV Kralı

Film / TV şovu eklentileri listesine bir başka ek olarak, yepyeni TV King by, tüm türlerde büyük bir başlık veritabanına erişmek için mükemmel bir seçenektir. Eklenti, kullanıcıların son zamanlarda Tiyatrolarda bulunan filmleri bile görmesini sağlayan bir özellik ekleyerek kendisini rakiplerinden ayırır. Şanslı günlerde bir HD kamera baskısı bile bulabilirsiniz. Diğer sürümler için, 420p, 720p ve 1080p gibi kalitelerde bir seçim bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Eklentiyi TV King Deposu’ndan indirebilirsiniz: http://tvking.online/repo.

TV Kralı Kodi Eklentisi

Phoenix Reborn IPTV

İlk bakışta, Phoenix Reborn eklentisini, aynı ismin hit çatal için geliştirilmiş bir versiyon olarak düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, bu uzantı daha önceki sürümlerle karıştırılmamalıdır, çünkü bu uzantı tamamen IPTV için akışlar sağlamaya adanmıştır. Geliştirici, tek sorun olan Phoenix gibi görünmesini sağlamak için gerçekten çok çalıştı: dili Hırvatça’ya ayarlandı. Bununla birlikte, kanal seçimi gezinmeyi kolaylaştırır. Eklentiyi Tojelako Repo’dan indirebilirsiniz.

Phoenix Reborn IPTV kod eklentisi

Nevena Sineması

Yeni uzantılar listesinin bir başka güvenilir ve kullanımı kolay eklentisi olan Nevena Sineması, ücretsiz filmler, TV şovları, Canlı TV, Canlı Sporlar ve hatta Çocuk Boxset izlemek için mükemmeldir. Aktörlerin ve aktrislerin isimlerine göre film ve TV şovları bulmanızı sağlayan bir arama özelliğine sahiptir. Animasyon, korku, aksiyon, komedi ve liste dahil olmak üzere farklı türlerden videolar bulabileceğiniz 7/24 adında başka bir bölüm bile var. Eklentiyi Tojelako Repo’da bulabilirsiniz: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

Nevena cinema kodi addon

Uranüs

Blamo Deposunda bulunan Uranus, biraz uygunsuz gelebilir (veya belki de sadece biziz haha), ancak şüphesiz Kodi için en iyi eklentilerden biri olarak ün kazanmıştır. Uzantıyı rekabetten ayıran şey, kullanıcılara Trakt oturum açma seçeneği sunmasıdır. Premium Trakt hesabınızı eklediğinizde, herhangi bir arabellek / akış sorunu olmadan kullanılabilir içerikte daha fazla çeşitlilik ve daha iyi video kalitesi sunar.

Uranüs kodi addon

Çıkış ITA

Phoenix Reborn IPTV’ye benzer şekilde, Exodus ITA’nın orijinal çatala bağlantısı yoktur, ancak güvenilir bir kopya olarak etiketlenebilir. Film ve TV şovlarının yanı sıra canlı televizyonun keyfini çıkarabileceğiniz tek fark. Bununla birlikte, eklenti yalnızca İtalyanca olarak mevcuttur, bu da anadili konuşmuyorsanız işleri zorlaştırabilir. Ayarları değiştirmek için eklentiyi sağ tıklayın, ayarlara gidin ve “Genel” sekmesinde dili İngilizce’ye kaydırın. Eklenti için .zip dosyasını buradan indirebilirsiniz: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

ExodusITA kodi eklentisi

Spor Matrisi

Spor için yeni bir eklenti arıyorsanız, bunu denemek isteyebilirsiniz. Eklenti gerçekten dikkat çekicidir, pürüzsüz bir tasarım ve basit bir düzen sunar, hatta keyfini çıkarmanız için PPV olaylarını listeler. Bunlar Güreş, Boks, UFC, Futbol ve daha birçok canlı etkinliği içerir. AceStream yüklüyse, birçok spor kanalı için kaynaklarda bir artış bile kazanabilirsiniz. Eklentiyi indirmek için Blamo’da bulunan Saf Repo’yu yüklemeniz gerekir: http://repo.mrblamo.xyz/

SportsMatrix kodi eklentisi

Global Tec AIO

Kısa bir süre önce eklenti pazarında yol alan en iyi çok yönlü Kodi eklentilerinden biri olan Global Tec ALO, tüm eğlence ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Komedi, Çocuk Merkezi, 7/24 Canlı TV, Müzik, Anime, Belgeseller, TV şovları, Filmler ve daha fazlasını içeren yedi farklı kategoriniz var. Her şey başarısız olduğunda, en sevdiğiniz içeriği görüntülemek için Global Tec’e göz atın. Eklentiyi GenTec’te bulunan Star Trec Repo’dan yükleyebilirsiniz: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Global Tec AIz kodi eklentisi

Sadece Spor

Tüm sportif ihtiyaçlarınızı karşılamak için basit ama son derece kullanışlı bir tasarım olan Just Sports Kodi eklentisi, Futbol, ​​Güreş, Yarış, Boks veya başka herhangi biriyle ilgili olsun, en sevdiğiniz kanalların akışında oldukça rahatlık sunar. Aslında, eklentiyi açtıktan sonra iki seçenek arasından seçim yapmanız gerekecektir: OneClick ve Multilink. İlki en iyi Spor TV kanallarını getirirken, ikincisi size dünyanın dört bir yanından kanalların tamamını verir. Eklentiyi UKodi1 Repo’dan indirebilirsiniz..

Sadece Spor kodi addon

Firecat

Film / TV şovları eklentileri listesine bir başka ek olarak, yeni Firecat eklentisi eğlence ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir. Size müzik videolarının, belgesellerin, TV şovlarının, filmlerin HD akışlarını sunmanın yanı sıra, en sevdiğiniz gerçeklik TV bölümlerini ve sabah TV’yi kaçırmamanızı sağlayan bir Canlı TV bölümünüz bile var. Eklentiyi indirmek istiyorsanız, UKodi1 Deposunu yükleyin veya .zip dosyalarını doğrudan buradan alın: http://ukodi1.com/_repo/

Firecat kodi eklentisi

Nostaljik

Tıpkı adı gibi Vintage, eski ve yeni başlayanlar için bir şeyler sunmak için ekstra bir yol kat eden şık bir eklentidir. Uzantı, kullanıcılara 1930’lardan 2023’ye kadar filmlere, TV şovlarına, sohbet şovlarına ve oyun şovlarına erişim sağlar. Hepsinden iyisi: film izleme deneyiminin tamamını daha da şaşırtıcı hale getiren mükemmel kalitede akışlar alırsınız . Eklentiyi indirmek için yüklemeniz gerekir “Razer’ım” Repo: http://myrazer.me/repo/

Vintage kodi addon

Dublaj Anime

En sevdiğiniz animasyonlu filmleri / TV şovlarını veya manga reworks’lerini izlemek için saygın bir kaynak bulamayan tüm anime severler için Dubbed Anime’ye göz atmak isteyebilirsiniz. Site anime ile ilgili tüm içeriği sağlamaya adamıştır. Favori seçiminizi tür seçimine, arama özelliğine veya en son bölümlere göre bulabilirsiniz. Farklı türler biçiminde kategoriler de mevcuttur. Eklentiyi Blamo Deposundan yükleyebilirsiniz.

Dubbed Anime kodi addon

Tekrar’s R Us

Yeni bir eklenti olmasına rağmen, Yeniden Oynat’S R ABD, UFC deliliği, Common Wealth Games, WrestleMania 34 ve elbette FIFA sayesinde, özellikle son birkaç ay içinde piyasada oldukça büyük bir heyecan kazanmayı başardı. Bu eklenti ile, tüm sporların canlı yayınlarını ve tekrarlara ve vurgulara geçerli / çalışan bağlantılar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Eklentiyi yüklemek istiyorsanız, GenTec Repo’yu indirmeniz gerekir: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Tekrar oynat R Us kodi addon

Şezlong

Kodi’deki bu üçüncü taraf geliştiricilerin bazılarına, tarihteki en hüzünlü ama çekici isimlerin bazılarını seçtikleri için şükran duyuyorum. Yani, bunun nesi var? Şezlong? Haha çok komik geliyor, ama aslında oldukça kullanışlı. Eklenti, filmler, TV şovları, spor, Canlı TV, Podcast’ler, oyun ve diğer tüm eğlence ihtiyaçlarınız için güçlü bir çok yönlüdür. Hatta izleyicilere de dikkate değer bir kalite akışı sunuyor ve bu da beğenisini daha da artırıyor. Eklentiyi Bay ve Bayan Smith Repo’dan indirebilirsiniz: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

Şezlong Kodi Eklentisi

Kratos

En sevdiğiniz filmleri / TV şovlarını izlemek için bir başka harika eklenti olan Kratos, ismini mitolojik karakterden alabilir. “Sparta’nın hayaleti”, ama aslında bizim gibi kordon kesicilerin en sevdiğimiz içeriği bulmasına yardımcı olmak için oldukça hafif ve toprağa bağlı. Hepsinden iyisi: Eklenti bile “spot” dünya çapında trend olan filmlerde en son hit olan film. Eklentiyi UKodi1 Deposundan indirebilirsiniz..

Kratos Kodi Eklentisi

Çılgın Ev Klasikleri

Adından da anlaşılacağı gibi, Mad House Classics, atalarımızın çağı için film ve TV şovları sunmaya adanmıştır. 50’lerden 90’lara kadar büyüleyici içerik arayışı içinde olan binlerce nesil bizim için mükemmel bir seçimdir. Vintage eklentisine benzer özellikleri paylaşan Mad House Classics, bugün sektörde gördüğümüz tüm CGI etkilerine veda ederek, içinizdeki yaşlı için iyi bir alternatif olarak hizmet ediyor. Eklentiyi almak için Mad House Repo’yu yükleyin: https://mahousecm.com/madhouse/

Mad House Classics kodi eklentisi

Filmler için En İyi Kodi Eklentileri

Boş zamanlarınızda tıkınırcasına izleyen filmleri seven içe dönük biriyseniz, Kodi kesinlikle bir nimet gibi görünmelidir. İndirilebilecek üçüncü taraf uzantıları, en son sürümleri, klasik filmleri ve tüm franchise’ları kaçırmamanızı sağlayan büyük bir içerik veritabanına erişim izni verir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki filmler için en iyi Kodi Eklentileri listesine bakın:

Uzmanlar ve meraklılar, Kodi’de yayın yapmak için en iyi Kodi VPN hizmetini kullanmanızı önerir. Bir VPN, telif hakkıyla korunan malzemeye erişirken DMCA bildirimlerinden ve diğer telif hakkı yasalarından güvenli ve anonim kalmanıza yardımcı olur.

Netflix Eklentisi

Kodi LEIA'da NetfliXBMC kullanmanın tadını çıkarın

 1. Kodi LEIA uygulamasını açın ve “vites” ikon.
 2. Ayarlar listesinden, “Dosya Yöneticisi”.
 3. Aşağı kaydırın ve “Kaynak ekle”.
 4. Üzerine çift tıklayın “Yok” ve URL çubuğuna https://www.alelec.net/kodi girin.
 5. Medya kaynağına bir ad verin (yani Alelec Repo) ve tıklayın “Tamam”.
 6. Kodi ana menüsüne dönün ve “Eklenti”.
 7. Sol üst köşedeki “paket” sembol.
 8. Aşağı kaydırın ve “Zip Dosyasından Yükle”.
 9. Daha önce eklediğiniz medya kaynağını tıklayın: Alelec Repo.
 10. Aşağı kaydırın ve “repository.alelec.zip” dosya.
 11. Önceki menüye dönün ve şunu seçin: “Depodan yükle”.
 12. Alelec Kodi Repo’yu seçin.
 13. Adresine git “Video Eklentileri”.
 14. seçmek “NetfliXBMC”.
 15. I vur “Yüklemek” buton.
 16. Kodi LEIA’da NetfliXBMC kullanmanın tadını çıkarın.

Plasenta

Exodus, Covenant, Elysium ve Genesis çatalları için sağlam bir yedek olan Plasenta, aynı tasarım ve görünüme sahip aynı çalışmanın bir parçasıdır. Yeni olmasına rağmen, eklenti, kesintisiz akış ve yüksek kaliteli film / TV şovları listesi sayesinde güçlü bir üne sahiptir. Sık kullanılanlarınıza anında erişmek için bir arama özelliğiniz bile var. Uzantıyı Blamo Deposu’ndan alabilirsiniz: http://repo.mrblamo.xyz/

Plasenta kodi addon

UniverseHD

Listedeki diğer eklentilere benzer şekilde, UniverseHD Eklentisi, HD filmleri ve TV şovlarını izlemek için oldukça güvenilir bir uzantı sunmayı başarıyor. Tek fark, başlık veritabanını Bollywood filmlerine genişletmesidir. Aynı zamanda, 3D destekli bir TV’niz ve bazı gözlükleriniz varsa oynayabileceğiniz ekstra bir 3D film kategoriniz var. Eklentiyi yüklemek roket bilimi gerektirmez ve Evren’de (Galaxy Repository) bulabilirsiniz: http://Universe.worldkodi.com/

Evren HD kodi eklentisi

Oculus

Oculus eklentisi ilk bakışta çekici olmayabilir, ancak diğer birçok uzantı gibi, arka plan olarak çekici bir görüntüyle aynı görünümü ve tasarımı kullanır. Kullanıcılara, eğlence saatlerinizi uzatmak ve hafta sonlarınızın asla sıkıcı olmamasını sağlamak için çok sayıda film ve TV şovu sunar. Başlıklar popüler ve en çok puan alan bölümlere ayrılmıştır. Eklentiyi kurmak için Ticari Marka Deposu’nu kullanmanız gerekir: http://tmbkodi.com/repo/

Oculus kodi eklentisi

Altın Çağ

Vintage ve Mad House Classics’e benzer Golden Age, Korku, Drama, Komedi, Macera, Aksiyon, Gerilim ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategorilerden klasik filmler getirmeye adanmıştır. 1920’lerin başlarına dayanan başlıkları bile iyi video kalitesinde bulabilirsiniz (elbette siyah beyaz). Uzantıyı indirmek de nispeten kolaydır. Tek yapmanız gereken Sıfır Tolerans Deposunu şu URL adresinden yüklemek: http://repozip.zerotolerance.gq/

Altın Çağ kodi addon

ödeme

Geri ödeme zaten bir süredir eklentiler pazarında. Ancak, uzantının geliştiricileri yakın zamanda yeni bir güncelleme ekledi, bu da eklentinin film izleme deneyimini daha da geliştirdi, bu yüzden neden bahsetmek bir zorunluluktur. HD kalitesindeki yeni sürümlerden 4K ve 3D kalitesindeki başlıklara kadar, filmlerde ve TV şovlarında her şeye sahipsiniz. Eklentiyi Bucky Media Repo’dan indirebilirsiniz: http://buckymedia.ru/redaddon/

Tekliften yararlanma kodi addon

digibox’a

Digi Box, Digimon çizgi filminden bir şey gibi gelebilir, ancak gerçekte, FREELY ve rahatça izlemek için bir sürü medya içeriği sunan başka bir yaygın film ve TV şovu eklentisidir. Diğer uzantılara benzer şekilde, çeşitli türler arasından seçim yapabilirsiniz..

DigiBox kodi eklentisi

göç

Exodus, film ve TV şovları izlemek için mükemmel bir seçimdir. Netflix ile ilişkili çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Filmleri birden fazla arama terimiyle arayabilirsiniz. Eklentiyi yükleme veya çalışma hatası alma konusunda sorun yaşıyorsanız, buradaki kılavuzumuzu okuyun.

Filmler için En İyi Kodi Eklentileri

2023 Güncellemesi: Fusion ve Colossal gibi üst düzey medya depolarının kapatılmasından sonra, bazı eklentilerin diğer kaynaklara kaymasıyla ilgili birçok durum olmuştur. Exodus resmi olarak kapanmış olsa da, birçok kullanıcı eklentiyi kullanmaya devam edebilir. “Kodi İsrail Repo”.

  100 лучших аддонов Kodi для фильмов и ТВ-шоу в прямом эфире (список протестированных и проверенных на 2023 год)

Tek yapmanız gereken şu medya kaynağını http://kdil.co/repo/ girmek. Olarak kabul edildi “Kodi İsrail”, depo, Exodus eklentisinin en son sürümünü ve diğer uzantıların büyük bir listesini içerir. Bu, kurulum sırasında sorunlarla karşılaşmamanızı sağlar.

1 kanal

1Channel, heyecan verici filmleri / TV şovlarını izlemek için en iyi Kodi eklentileri arasındadır. Hatta kullanıcıların eski / yeni ünlü şarkılardan oluşan büyük bir kütüphaneye sahip, müzik dinlemelerine izin verir. Eklentiyi indirmek için Kodi İsrail deposunu yükleyin ve “PrimeWire”.

1 kanal kodi eklentisi

Sözleşme

Exodus eklentisine alternatif olan orijinal Sözleşme kapatıldı, ancak kesin bir alternatif mevcut. Canlı kanalları, TV şovlarını ve filmleri tekrar izlemek için sorunsuz bir çözüm sunan çatalın tam bir kopyasıdır. Uzantı daha önce Colossus Repo’da mevcuttu. Kapatıldıktan sonra, şimdi Kodi İsrail’den yükleyebilirsiniz..

Antlaşma kodi eklentisi

Aşağıdaki adımları izleyerek Firestick Plusman Repo’dan FANTASTIC eklentisini (Covenant’ın bir aynasıdır) indirin:

 1. Başlatmak Kodi Kripton uygulaması ve Git için “Ayarlar”
 2. Seçenekler listesinden, Tıklayın üzerinde “Dosya Yöneticisi”
 3. Kaydırma aşağı ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle” seçenek
 4. seçmek “Yok” ve giriş: http://fspmkodi.com
 5. ad medya kaynağı “Firestick Plusman” ve Tamam’a basın
 6. Ana menüden, Git eklentilere ve Tıklayın üzerinde “paket” sembol
 7. seçmek  “Zip dosyasından yükle” seçeneği ve Tıklayın Firestick Plusman hakkında
 8. Yeni bir pencere açılacak. Tıklayın üzerinde “repository.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. Bekle deponun başarıyla yüklenip geri dönmesi için “Depodan yükle” Menü
 10. bulmak Video eklentileri kategorisinde FANTASTIC ve Basın yükle düğmesi
 11. Zevk almak bir kez daha ücretsiz film / TV şovu izlemek!

GURZIL

Bu yeni eklentiyi Smash Deposunda bulabilirsiniz. Sözleşme eklentisinden ikinci olarak Exodus uzantısına bir alternatiftir. Akış için mevcut filmlerin ve TV şovlarının büyük bir listesi var. Birkaç küçük varyasyon ve stil değişikliği ile Exodus ile aynı düzene sahiptir. Akarsuların bağlantısı da oldukça iyi. İyi çalışıyorlar ve içerik dağıtımında tutarlı kalıyorlar.

GÜRZİL kodi addon

göç

çıkış kodu kayboldu

 1. Kodi’yi açın ve Tıklayın üzerinde “vites” Ayarlar’a gitmek için simge.
 2. Yapılandırma ayarları listesinden “Dosya Yöneticisi”.
 3. Kaydırma sol sütunda aşağı ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle” seçenek.
 4. Çift tıklama hiçbiri medya kaynağının URL’sini girmek için, yani http://kdil.co/repo
 5. ad medya kaynağı “Kodi İsrail” ve isabet Tamam düğmesi.
 6. Dönüş ana menüye ve gezinme için “Eklenti”.  Tıklayın üzerinde “paket” Sayfanın sol üst köşesindeki sembol.
 7. Seçenekler listesinden, gezinme için “Zip Dosyasından Yükle”.
 8. bulmak daha önce eklediğiniz medya kaynağı yani Kodi İsrail.
 9. Tıklayın OK düğmesi “Kodil.zip” depo yükleme işlemine başlamak için.
 10. Bekle indirme ve yükleme işleminin tamamlanması için. Bir bildirim göreceksiniz.
 11. Gezin -e “Depodan Yükle” menü ve Tıklayın Kodi İsrail Deposunda.
 12. baş -e “Video Eklentileri” Bölüm.
 13. Kaydırma bulana kadar aşağı “göç” Ayriyeten.
 14. Basın yükle düğmesi.
 15. Bekleyin “Eklenti yüklü” bildirim.
 16. Artık erişebilirsiniz “göç” Video Eklentileri kategorisinden!

tuzlar

Stream All The Sources (SALTS olarak kısaltılır), kullanıcıların çok sayıda film / TV şovu veritabanından akış yapmalarını sağlayan güvenilir bir Kodi eklentisidir. Ücretli bir Trakt hesabı olan kullanıcılar daha geniş bir tür kategorisine bile erişebilir. Gerekli olmasa da, Trakt ile senkronizasyon size tonlarca daha iyi görüntüleme seçeneği sunacaktır. Uzantıyı Kodi İsrail Deposundan yükleyebilirsiniz.

tuzları kodi addon

Bennu

Hit Phoenix eklentisinin sağlam bir yedeğini arıyorsanız, Bennu’dan daha iyi bir seçenek yoktur. Kullanıcıların keyfini çıkarabilecekleri kaliteli içerik sunmak için yüzlerce farklı ana bilgisayardan bağlantılar toplayarak kapatma uzantısı için yeni bir yinelemedir. Aboneliğiniz olup olmadığını izlemek için yasal olan bazı resmi Canlı TV kanallarına bile erişebilirsiniz. Eklenti Super, Kodi Israel ve Colossus depolarında mevcuttur.

bennu kodi addon

MetalliQ

Noobs ve Nerds Deposunda bulunan MetalliQ, aşırı izleyiciler ve film tutkunları için tercih edilen seçimdir. Uzantı, klasik, en çok izlenen, popüler, en yeni ve en iyi zaman filmlerini barındıran etkileyici bir medya kütüphanesine sahiptir. Buna ek olarak, eklenti premium eğlence için TV şovlarına ve Müzik’e bile erişim sağlar.

MetalliQ kodi eklentisi

Fantastik

Bennu, Colossus, Exodus ve Covenant gibi hit eklentilerin sürekli kapatılması ve yeniden görünmesiyle Kodisphere’deki neredeyse herkes paniklemeye başladı. Koşullar, yukarıdakilerden herhangi biri tekrar çalışmayı durdurur, çok uygun ve şaşırtıcı bir yedek mevcuttur. Firestick Plusman Repo’dan FANTASTIC eklentisini (Covenant’ın bir aynasıdır) indirin.

Canlı TV için En İyi Kodi Eklentileri

Kordon kesme bandwagonuna atlıyorsanız, merak ediyor olmalısınız: “Kablo olmadan Canlı TV izleme?” Korku, bir televizyon aboneliği devam ederken, TV eğlencesinin avantajlarından vazgeçtiğiniz anlamına gelmez. Canlı TV’nin keyfini çıkarmak için yükleyebileceğiniz en iyi Kodi eklentilerinden bazıları şunlardır:

USTVNow

USTVNow yüksek seviyede eğlence hizmeti sunmaktadır. Yüksek tanımlı kalitede daha az kanal sağlar. Başlamak için USTVNow resmi web sitesinden abone olmanız gerekir. Kurulum eğitimi ve USTVNow’un nasıl izleneceği için bu kılavuzu okuyun. En son indirme için http://kdil.co/repo adresini ziyaret edin.

canlı tv için en iyi kodi eklentileri

kök

Radix Repo’da bulunan eklenti, içerik için çok yönlü bir özelliktir. Çok sayıda film / TV şovu listesine erişmenin yanı sıra, haberler ve eğlence için Canlı akışlara erişme olanağına da sahipsiniz. Bu, BBC, NBC, CBC ve tüm ünlü yayıncılara erişebildiğiniz için en sevdiğiniz spor etkinliklerini kaçırmayı unutabileceğiniz anlamına gelir.

radix kodi eklentisi

cCloud TV

Kuşkusuz, cCloud TV eklentisi platformda CANLI TV’nin keyfini çıkarmak isteyen çoğu kullanıcı için en iyi seçimdir. Keyfini çıkarabilmeniz için tüm dünyadan haberler, sporlar, etkinlikler ve devasa bir kanal kütüphanesi sunar. Kodi İsrail’den en son sürümü indirebilirsiniz.

Herhangi bir hassel olmadan tüm EPL Live’ı cCloud TV Kodi’de yakalayabileceğinizi biliyor musunuz??

cCloud TV kodi eklentisi

CNN 

Bir daha asla tek bir yayını kaçırmak istemiyorsanız, Kodi’de CNN’yi nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için bu kılavuzu okuyun.

 1. yalamak “vites” Ayarlar menüsüne giriş simgesi.
 2. seçmek “Dosya Yöneticisi” seçenekler listesinden.
 3. Tıklamak “Kaynak ekle”.
 4. URL çubuğuna http://www.goodfellasteam.com/Repository adresini girin ve medya kaynağını adlandırın “GoodFellas”.
 5. Ana ekrana dönme > Eklenti > Paket Sembolü.
 6. Seçin “Zip dosyasından yükle” çıkıntı.
 7. GoodFellas medya kaynağını bulun ve seçin.
 8. Repository.goodfellas.zip dosyasını çift tıklatın
 9. Önceki sayfaya dönün ve şunu seçin: “Depodan Yükle”.
 10. Video eklentileri deposundan Goodfellas 2.0’ı indirip yükleyin.
 11. Kurulduktan sonra, Goodfellas 2.0’ı açın ve ABD Kanallarını seçin.
 12. Aşağı kaydırın ve CNN HD’yi seçin.
 13. CNN’yi Kodi V17’de (Krypton) canlı olarak izlemenin keyfini çıkarın!

Halow Canlı TV

Bu mega Kodi eklentisi, insanlara birden fazla kategoride dünya çapında Canlı TV izlemesini sağladığı için hızlı bir şekilde çevrimiçi itibar kazanmayı başardı. Halow’un geliştiricileri Twitter’da da çok aktif, bu da sizi en son eklemeler ve özelliklerle uyum içinde tutar.

Halow Live TV kod eklentisi

iPlayer WWW

İPlayer WWW eklentisi, vurgulamalar, canlı radyo / TV, program listeleri, kategoriler, bir arama özelliği, kırmızı düğme özelliği gibi çok çeşitli kategoriler sunar & Daha. Eklenti, varsayılan olarak her Kodi medya merkezi sürümünde bulunan Kodi Eklenti deposunda bulunur.

iPlayer WWW kodi eklentisi

Ultra IPTV

Cazlo’da oluşturulan ve mevcut olan Ultra IPTV, herhangi bir zamanda canlı TV yayını yapmak için en iyi seçimdir. Uzantılar, çevrimiçi olarak çeşitli IPTV kaynaklarından kazıyarak canlı sporlara, etkinliklere, haber kanallarına ve PPV etkinliklerine erişmenizi sağlar..

Ultra IPTV kodi eklentisi

Mobdina

Mobdina, canlı televizyon izlemek için en iyi seçimdir. ABD, İngiltere ve Meksika’dan IPTV’nin keyfini çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda, Canlı Spor, TV şovları, filmler ve müziklere erişmek için farklı bölümleriniz var. Eklentiyi Play-on Monkey veya Kodi İsrail’den indirebilirsiniz..

Mobdina kodi addon

Videolar için En İyi Kodi Eklentileri

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, sadece bağımlılık yaratan değil, izlemesi inanılmaz ilginç olan destansı franchise oluşturmak için çok sayıda yönetmen / yapımcıyla TV şovu üretimi arttı. Bizim gibi insanlar, çevrimiçi olarak sunulan kaliteli içeriklerle izlemeye alamazlar. Aynı içeriğe erişmek istiyorsanız, aşağıdaki TV şovları için en iyi Kodi Eklentileri listesine bakın:

Flixanity

Flixanity, Kodi eğlencesi alanında yeni bir katılımcıdır. Kullanıcıların doğrudan yeni bölümleri aramasına izin verirken, en son filmlere kadar büyük bir klasik film veritabanına sahiptir. Eklentinin en son sürümünü Kodi İsrail deposundan edinebilirsiniz.

TV Şovları için En İyi Kodi Eklentileri

İngiltere Türk Çalma Listeleri

Tüm Kodi meraklılarının bu harika eklentiyi bilmesi gerekiyor. İngiltere Türk çalma listeleri çizgi filmler ve belgeseller dahil olmak üzere çok sayıda popüler TV şovu sunar. Uzantı, büyük bir içerik kütüphanesine sahip olduğu için en sevdiğiniz dizileri aşırı izlemek için en iyi seçimdir! Http://kdil.co/repo adresinden indirebilirsiniz..

İngiltere Türk Oynatma Listeleri kodi addon

öç

Kodi İsrail ve Stream Army depolarında bulunan Nemesis, en sevdiğiniz eğlenceleri izlemek için nispeten yeni bir eklentidir. FREELY’yi izlemek için geniş bir film / TV şovu koleksiyonuna sahiptir ve aynı zamanda canlı TV’ye erişmenizi sağlar. Ayrıca hava trafik kontrolünü, polis tarayıcı yayınlarını aktarabilir ve müzik dosyalarını / sesli kitapları çalabilirsiniz.

Nemesis kodi addon

radyo dalgaları gönderen gökcismi

Quasar, eğlenceden yararlanmak için bir başka en iyi seçimdir. Eklenti, en sevdiğiniz filmlerin / TV şovlarının yüksek kaliteli ve hızlı akışlarını sunarken, doğrudan IMDB’den bilgi alır. İçerik bulmak için torrent kullanıyor. Eklentiyi Kodi İsrail deposundan yükleyebilirsiniz.

Quasar kodi eklentisi

Kabarcıklar

Film akışı için yeni bir yaklaşım kullanan Bubbles Kodi eklentisi, maksimum eğlence için akış hizmetlerini entegre eder. Web kazıma ile en sevdiğiniz filmler / TV şovları için en iyi niteliklerden bazılarını bulabilirsiniz. Eklentiyi Bubbles Repo’dan yükleyebilirsiniz.

Baloncuklar kodi addon

GAIA

Dimitrology repo aracılığıyla sunulan Gaia, Bubbles eklentisinin yeniden markalı versiyonudur. Çok çeşitli filmler, TV şovları, belgeseller, kısa filmler, çocuk çizgi filmleri ve diğer araçlar sunar. Hepsinden iyisi: uzantı, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve hatta Real Debrid gibi akış hizmetleriyle entegrasyon sunar.

Gaia Kodi eklentisi

Spor için En İyi Kodi Eklentileri

İhtiyacınız olan son şey, en sevdiğiniz sporlara bilet almayı unutmak veya devam eden bir PPV etkinliğine akışlara erişememek. Kodi Eklentileri, kullanıcılara evlerinin rahatlığında canlı spor yayınlama olanağı sunan yerdir. En sevdiğiniz Canlı Sporları ÜCRETSİZ izlemek istiyorsanız, aşağıdaki eklentilere göz atın:

NFL Game Pass Kodi eklentisi

Ne yazık ki, bir abonelik satın almadan NFL Game Pass Kodi eklentisini kullanamazsınız. En sevdiğiniz maçları izlemek, en iyi oyuncuları öğrenmek ve önde gelen takımları analiz etmek için sınırsız içeriğin kilidini açmak istiyorsanız, 124,00 $ ödemeniz gerekir..

Üçüncü taraf Eklentisi “Elektra Kasası” Kurulum

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya aşağısında NFL nasıl izlenir

 1. Kodi’yi açın ve dişli şeklindeki simgeye tıklayın (Ayarlar)
 2. seçmek “Dosya Yöneticisi” ve ardından üzerine çift tıklayın “Kaynak ekle”
 3. Bir kutu görünecek, “Yok” URL eklemek için
 4. Supremacy Veri Havuzu URL’sini girin: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. Ana ekrana dönün, eklentileri tıklayın ve ardından “paket” sembol
 6. Seçin “Zip dosyasından yükle” seçenek ve bul “üstünlük”
 7. Tıklamak “repository.supremacy-1.2.zip” ve eklentinin yüklenmesini bekleyin
 8. Ana ekrana dönün, eklentileri tıklayın ve ardından “paket” sembol
 9. seçmek “Depodan Yükle” ve seçin “Üstünlük Deposu”
 10. Git “Video Eklentileri” ve bul “Elektra Kasası”
 11. Yükle düğmesine basın!

Spor Gurusu

Muhtemelen son zamanlarda eklentiler listesinin en iyilerinden biri olan Sports Guru, tüm Spor izlemenizi karşılamak için mükemmel bir uzantıdır. CANLI etkinlikler için akışlara erişirken Boks İç Çamaşırı, Futbol Ligi, Motor Sporları, X-Oyunlar, UFC, Güreş, Rugby, MLB, NHL, NBA ve Futbol gibi çeşitli kategoriler arasından seçim yapabilirsiniz. Eklentiyi Kafeinli Mike’dan alabilirsiniz’s Deposu ve kullanmak için bir PIN Numarası girmeniz gerekebilir.

Spor Guru kodi addon

Üstünlük Sporları

Supremacy Sports n, Kodi eklentileri listesindeki yeni bir eklentidir, ancak Canlı PPV etkinliklerine erişimin yanı sıra çeşitli spor etkinliklerinin kesintisiz akışının tadını çıkarmak isteyen birçok kişi için hızla popüler bir seçim haline geldi. Bölümler arasında WWE, Spor Filmleri, UKTV Sporları, Reddit Futbol Akışı, Canlı Etkinlikler, Futbol Belgeselleri, BT Sporları ve Ace Akışı bulunmaktadır. Eklenti, canlı akış için arkada SportsDevil ve Plexus kullanıyor. Eklentiyi Üstünlük Deposu’ndan alabilirsiniz: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Supremacy Sports kodi eklentisi

E karşı

Bir eklenti arayan ve MMA mücadelesindeki en son sürümlere erişmelerini sağlayan kullanıcılar için Versus’u yüklemeyi düşünebilirsiniz. Eklenti, evinizin rahatlığında eski moda kick boks eylemini canlandırmakla ünlüdür. Geçmiş olaylardan tekrarlara erişim ve en son PPV gişe rekorları kıran Versus, şüphesiz UFC severler için bir cennet.

Kodi eklentisine karşı

ESPN Kodi Eklentisi

ESPN Kodi eklentisi, tercih ettiğiniz spor etkinliklerini sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlayan en iyi Kodi eklentilerinden biridir..

kodi espn3 kimlik doğrulaması

 1. Kodi uygulamasını açın, ardından Eklentiler’i seçin ve sol üst köşede verilen paket yükleyiciyi tıklayın.
 2. seçmek “Depodan Yükle”>Kodi Eklenti Deposu>Video Eklentileri.
 3. Tıklamak “Video Eklentileri”, aşağı kaydır ‘ESPN 3’ ve tıkla ‘ESPN 3’.
 4. Yükle’ye tıklayın.
 5. ESPN 3 Eklentisi etkin bildirimini almak için birkaç dakika bekleyin.
 6. Kodi ana ekranına gidin ve sol taraftan Eklentiler sekmesini seçin.
 7. Ekranınıza yüklediğiniz ESPN 3 dahil tüm video eklentilerini göreceksiniz.
 8. ESPN 3’e tıklayın, premium içeriğe erişmek için bir kablo sağlayıcı aracılığıyla kimlik doğrulaması yapmanız gerekecektir..
 9. Oturum açtıktan sonra Kodi’de ESPN’yi kablo olmadan nasıl izleyeceğinize bir tık uzaktasınız.

Yukarıdaki kurulum işlemini izledikten sonra, ESP’yi Kodi 17.3’te nasıl izleyeceğinizi bileceğinizi umuyoruz.

Akış Motoru

Canlı spor eğlencesinden yararlanmak istiyorsanız, Stream Engine’den daha iyi bir seçenek yoktur. Spor, film ve TV şovlarından her şeyi izleyebilirsiniz. Aynı zamanda ESPN, Sky Sports, NBTV ve daha fazlası gibi farklı kanalları da izleyebilirsiniz. Eklenti Kodi İsrail deposunda bulunmaktadır.

Spor için En İyi Kodi Eklentileri

Issız adada mahsur kalmak

Castaway, yüksek kaliteli içeriği ile bilinen en hızlı spor akışı eklentilerinden biridir. Kodi İsrail’de mevcut olup, kullanıcıların P2P içeriğine erişebilmenizi sağlarken Canlı Spor ve TV izlemelerini sağlar. Hatta kaldıraç kullanabilirsiniz ‘Talep Üzerine Spor’ ve tüm favori kanallarınızı “Castaway’im”. Ancak P2P için en iyi VPN’e bağlanarak internet güvenliğinizi sağlamak istersiniz.

Castaway kodi addon

NBC Sports Live

NBC Sports Live Extra resmi Kodi Eklentileri Deposu listesinde bulunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir şey izlemeden önce Kodi cihazınızı yetkilendirmeniz gerekir. İşiniz bittiğinde, canlı programlama, tekrar oynatma, vurgulamalar ve ağdaki diğer öne çıkan içeriklere erişebilirsiniz.

nbc spor canlı kodi addon

Atom Yeniden Doğdu

Adından da anlaşılacağı gibi, Atom Reborn eski Atom uzantısının yeni ve geliştirilmiş sürümüdür. Canlı spor, IPTV kanalları, Çocuk TV ve filmler / TV şovları için büyük bir kütüphane ile donatılmıştır. Bu, en sevdiğiniz eğlenceyi asla kaçırmamanızı sağlar. Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Atom Reborn kodi eklentisi

Kodi tadını çıkarmak için inanılmaz Anime Eklentileri

Manga ve Anime hayranıysanız, Kodi de sizi kapsamaktadır. Platform, doğrudan torrentlerden akan olanlar da dahil olmak üzere büyük bir HD Çizgi Film ve Anime uzantısı koleksiyonuna sahiptir. En sevdiğiniz anime keyfini çıkarmak için kullanabileceğiniz en son Kodi Eklentilerinin listesi aşağıdadır!

AnimeGo

AnimeGo, Çizgi dizi ve film izlemek için en iyi seçimlerimizden biridir. Alfabetik, en çok oy alan ve yakın zamanda eklenen kategorilere ayrılmış, dünyanın her yerinden büyük bir içerik kütüphanesine sahiptir. Görmek istediğiniz herhangi bir Anime’yi bulmak için özel bir arama seçeneği bile var. Eklentiyi yüklemek için bu depo zip dosyasını Kodi’ye yükleyin ve Video Eklentilerine gidin.

  100 najboljših Kodi Addonov za filme in televizijske oddaje v živo (preizkušen in preverjen seznam za leto 2023)

en iyi kodi anime eklentileri

ToonMania

Çizgi Filmler8 kapatıldıktan sonra, en sevdiğiniz anime çevrimiçi izlemek zor oldu. ToonMania, kapatma uzantısına bir alternatiftir, ancak daha geniş bir kütüphaneye sahiptir. Buradan her çizgi film izleyebilirsiniz. Eklenti Kodi İsrail deposunda indirilebilir.

ToonMania kodi addon

AnimeRam

Bu eklenti, düzenli olarak güncellenen en son anime serisi bölümlerini ve filmlerini sunar. Arayüzde sadece iki kategori görüntülenir: & Hepsini listele. Alfabetik kategorize edilmiş kütüphane VAST ve demek istiyoruz! En sevdiğiniz anime serilerini hızlı bir şekilde bulmak için bir arama seçeneğiniz bile var. Eklentiyi indirmek ve yüklemek için kdil.co/repo dosyasını kullanın.

animeram kodi addon

AnimeHere

AnimeHere DKNight’tan (AnimeGo’nun yaratıcısı) bir başka parlak Kodi eklentisidir. Daha iyi bir kütüphane, navigasyon ve akış kaynakları sunar, ancak AnimeGo ile benzer bir arayüze sahiptir. En sevdiğiniz tüm bölümleri aramak zorunda kalmadan izlemek için Son Güncelleme Anime ve En İyi Anime kategorilerine sahipsiniz. Eklentiyi DKNight Repo’dan yükleyebilirsiniz.

animehere kodi addon

Masterani

Masterani, Alleidun’un şaşırtıcı yaratımıdır. Aynı addaki web sitesi için eklenti alternatifi, kullanıcıların en sevdikleri animasyonu Kodi’de en üst düzeyde izlemelerine izin veriyor. Temiz bir görünüm ve görünüme sahiptir ve tüm anime filmleri / TV şovları için hızlı akışlar sunar. Zip dosyasını buradan indirin.

Masterani kodi addon

9Anime

DxCx tarafından oluşturulan 9Anime, aynı adı taşıyan .tv web sitesinin kopyasıdır. Farklı kaynaklardan hızlı yüklenen ve içeriği kazıyan akışlarla anime’nin en büyük koleksiyonlarından birine sahiptir. Eklentiyi zip dosyasını buradan indirip doğrudan Kodi’ye yükleyerek yükleyebilirsiniz.!

9Anime Kodi Eklentisi

FunimationNOW

FunimationNOW, bant genişliğinize bağlı olarak SD ve HD videoları izleyebileceğiniz inanılmaz bir anime Kodi eklentisidir. Tüm anime içeriği, en büyük anime hayran kitlesini kapsayan Japonca ve İngilizce olarak adlandırılmıştır. Premium sürüm, videoları sorunsuz bir şekilde izlemek için sıfır arabelleğe alma özelliğine sahip olacak. Eklentiyi resmi Kodi Eklentiler Deposundan yükleyebilirsiniz.

ŞİMDİ kodi addon

KissAnime

Eski ve en yeni anime içeriğine sahip bir medya kütüphanesi ile gelişen KissAnime, Kodi kullanıcıları arasında büyük bir takip topladı. Her türlü anime filmi / TV şovunu izlemek için favori, ancak son zamanlarda müdahaleci CAPTCHA’lar eklentiyi kullanmayı zorlaştırdı. Resmi Kodi deposundan yükleyebilirsiniz.

kissanime kodi addon

Crunchyroll

25.000’den fazla bölüm ve 15.000 saat resmi olarak lisanslı anime içeriği ile CrunchyRoll, Japonlar ve Asya anime içeriği için profesyoneller tarafından birden çok dile çevrilmiş önde gelen global destinasyondur. Eklentiyi resmi Kodi Eklenti Deposundan yükleyebilirsiniz.

CrunchyRoll kodi eklentisi

AnimeFTW.tv

AnimeFTW.tv, Japon animasyonları için tatlı bir dişi olanlar için mükemmel bir eklentidir. Şimdi altyazılı ve dublajlı sürümleri olan 1400’den fazla anime serisi ile yüklenen eklenti, sizi kolayca küçük bir çocuğa dönüştürebilir. Zip dosyasını buradan indirip Kodi’ye manuel olarak yükleyerek yükleyebilirsiniz..

AnimeFTW.tv kodi eklentisi

En Eğlenceli Kodi Çizgi Film Eklentileri Çocuklar Sevecek

Kodi, yaş veya tercih ne olursa olsun, dünyanın dört bir yanındaki hayranları için saf eğlence. Biz genellikle tartışırken & Spor, film ve TV şovları için eklentileri listeleyin, nihayet küçüklere kıkırdama sunmanın zamanı geldi. Kodi’deki çocukların seveceği en iyi çizgi film eklentileri aşağıda.

Çizgi Film HD Extra

SuperRepo’da bulunan Cartoon HD Extra, mükemmel bir çocuk akışı kütüphanesine sahiptir’s eğlence, popüler çizgi film ve TV şovları ile birlikte. En iyisi: Eklenti, içeriği daha az arabelleğe alma ve yüksek hızlı akış sağlayan son derece güvenilir kaynaklardan alır!

En Eğlenceli Kodi Çizgi Film Eklentileri Çocuklar Sevecek

Çocuk Karikatürleri

SuperRepo ve Kodi İsrail depoları aracılığıyla indirilebilen Kiddie Cartoons, kesinlikle şaşırtıcı kategorize edilmiş çizgi film ve anime başlıklarından oluşan kütüphanesiyle bilinir. Dinozor Barney’den Barbie maceralarına kadar her çocuk için bir şey var, eklenti gençlere bir zevktir!

Kiddie Cartoons kodi addon

B99TV

B99TV, 90’lı yılların arkasından çok çeşitli karikatürler sunuyor’daha yeni hitlere kadar. Animasyon filmlerden, Disney eğlencesinden ve eğlenceli kiddy TV şovlarından, B99TV maksimum eğlence için kaynak kütüphanesini düzenli olarak günceller. Eklentiyi Kodi Israel Repo’dan indirebilirsiniz..

B99TV kodi eklentisi

aynasız’s Çizgi Filmler

B99TV, Bobby benzer’Karikatürler, Kodi’nin en iyi çizgi film eklentileri arasındaki yerini hak ediyor. B99TV kadar organize olmasa da, eklenti hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel bir eğlence seçeneği sunuyor. Eklentinin en son güncellemelerini Kodi İsrail veya SuperRepo’dan alın.

Bobby & rsquo; s Çizgi Filmler kodi addon

Android için En İyi Kodi Eklentileri

Çok platformlu bir yazılım olan Kodi, tüm Android işletim sistemlerinde ve cihazlarda sorunsuz çalışır. Bu, kullanıcıların en sevdikleri filmleri ve TV şovlarını akıllı telefonlarında, tabletlerinde ve hatta Android özellikli Akıllı TV’lerde sorunsuz bir şekilde yayınlamalarını sağlar. Aşağıda, kesinlikle telefonunuzda denemeniz gereken birkaç eklenti bulunmaktadır:

Genesis Yeniden Doğdu

Genesis Reborn, eski eklentinin aynı adı taşıyan yeni ve geliştirilmiş sürümüdür. Kapatılsa da Genesis’i Kodi İsrail deposundan kurabilirsiniz. Ancak, en son sürüm için şu URL’yi kullanmanız gerekir: http://jesusboxrepo.xyz/repo. En yeni TV şovlarını ve filmlerini büyük ve küçük Android ekranlarda yayınlamak için en iyi seçimdir.

Android için En İyi Kodi Eklentileri

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Genesis Reborn Nasıl Yüklenir

 1. Kodi uygulamasını başlatın ve “vites” ikon.
 2. Seçenekler listesinden “Dosya Yöneticisi”.
 3. Burada depoların bir listesini göreceksiniz. Sonunda, şu seçeneği tıklayın: “Kaynak Ekle”.
 4. Ekranınızda tıklamanız gereken bir kutu açılır ‘Yok’.
 5. Jesus Box Repo’nun URL’sini girin: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. Şimdi medya kaynaklarının adını yazın ‘İsa Kutusu’ ve tekrar Tamam’ı tıklayın.
 6. Kodi ana menüsüne geri dönün ve “Eklenti”.
 7. Sol üst köşede bulunan Paket Yükleyici simgesini tıklayın.
 8. Zip Dosyasından Yükle’yi seçin > İsa Kutusu > repository.jesusboxtv-1.0.3 > Şimdi kurulumun tamamlanmasını bekleyin.
 9. Depodan Yükle’yi seçin > İsa kutusu depo > Video Eklentileri > Şimdi Genesis Reborn’u bulun ve tıklayın.
 10. Yükle düğmesine basın ve ÜCRETSİZ TV şovlarını / filmlerini izlemenin keyfini çıkarın.

cennet

Elysium, Zen eklentisinin güncellenmiş bir kodudur (NaN Repo’da mevcuttur). Aynı görünüme sahiptir ve oynamanız için onları sağda görüntülerken filmlere ve TV şovlarına bağlantılar da çeker. En sevdiğiniz eğlenceyi asla kaçırmamanızı sağlayan büyük bir içerik kütüphanesine sahiptir..

Elysium kodi addon

Falcon Projesi

Olarak bilinen bir Indie geliştiricisi tarafından oluşturuldu “AJ”, Falcon Project, IPTV bağlantılarına ve isteğe bağlı TV şovlarına / filmlerine erişim sağlayan çok yönlü bir eklentidir. Ek alanlar arasında spor bölümü ve özel “Onun Yeri” kadın zevklerine hitap ediyor. Eklentiyi almak için AJ Builds Deposunu kurmanız gerekir.

Falcon Project kodi eklentisi

1080p Filmler

Android akıllı telefonunuzda veya masaüstünüzde Full HD kalitesinde filmler izlemek istiyorsanız, kesinlikle 1080p Filmler kullanmayı düşünmelisiniz. Dandy Media tarafından oluşturulan eklenti, videoları inanılmaz derecede hızlı yükleyen tek tıkla oynat özelliğine sahiptir. Uzantıyı Kodi İsrail’den alabilirsiniz.

1080p Filmler kodi addon

TUBITV 

TUBITV Kodi Eklentisi SuperRepo’da mevcuttur. Kodi’ye depo ekleyip ardından video eklentileri listesinden uzantıyı yükleyerek yükleyebilirsiniz..

tubi tv kodi video eklentisi

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne TUBITV Kurulumu

 1. Başlatmak Kodi V17’yi seçin ve ayarları tıklatma üzerinde “vites” ikon.
 2. Sistem seçeneklerinin bir listesini göreceksiniz. Tıklayın başlıklı sonuncusunda “Dosya Yöneticisi”.
 3. Aşağıya kaydırın ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle”.
 4. Çift tıklama üzerinde “Yok” ve giriş URL kutusuna http://srp.nu.
 5. ad medya kaynağı “SuperRepo” ve Tıklayın Tamam düğmesinde.
 6. Kodi menüsüne dön, Tıklayın üzerinde “Eklenti” ve sonra “paket” sol üst köşedeki sembol.
 7. Seçenekler listesinden, seçmek “Zip Dosyasından Yükle”.
 8. Daha önce adlandırdığınız medya kaynağını görene kadar aşağı kaydırın, örn.. “SuperRepo”.
 9. seçmek Kripton > Herşey > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin, dönüş için “Eklenti tarayıcısı”, seçmek “Depodan Yükle”.
 11. Depo listesinden, seçmek “SuperRepo Hepsi [Kripton] [V7]”.
 12. Şu yöne rotayı ayarla “Video Eklentileri”.
 13. Bulana kadar aşağı kaydırmaya devam edin “TUBITV”.
 14. Basın yükle düğmesi.

NaN Eğiticileri

Noobs ve Nerds repo tarafından desteklenen eklenti, Kodi özellikleri, ayarları, donanımı ve canlı sohbet hizmetleri için video eğitimlerine erişmenizi sağlar. Ayrıca Android, Linux, Raspberry PI, Xbox ve Windows’ta Kodi için eksiksiz kılavuzlar sunarken, farklı Kodi hataları için sorun giderme ve düzeltmeler sağlar..

NaN Tutorials kodi addon

Futbol Tekrarları

Futbol hayranıysanız, bu eklenti tam size göre. Noobs ve Nerds Repo aracılığıyla kullanılabilir, kullanıcıların uluslararası & kulüp futbol maçları, eski şampiyonluklar ve zorluklar için vurguları ve akışları ile.

Futbol Tekrarları kodi addon

İmparatorluk Akarsu

Kodi Israel Repo’dan edinilebilen Imperial Streams eklentisi, sınırsız film / TV şovu akışının keyfini çıkarmaya geldiğimizde başka bir favori. Klasikler, en çok puan alan ve en çok izlenen içeriklerden oluşan büyük bir veritabanı sunar. Kesinlikle mevcut çeşitliliğin tadını çıkaracaksınız.

Imperial Streams kodi addon

Firestick için En İyi Kodi Eklentileri

Hiçbir şey en sevdiğiniz TV şovlarını / filmlerini Amazon Firestick TV’nizde izleme hissini yenemez. Firestick için Kodi eklentilerinin platforma göre çalışan kullanışlı olduğu yer burasıdır.’s özellikleri. Sadece tam zamanlı eğlencenin tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda yüz tür arasından seçim yapma çeşitliliği.

Poseidon

Poseidon Kodi eklentisi, açık kaynaklı medya platformunda film ve TV şovları izlemek için en iyi kaynak olarak pazarda hızla büyük bir üne kavuştu. Kdil.co/repo adresinde bulunan bu kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir ve listesini düzenli olarak taze filmlerle günceller. Bölümler tiyatrolarda, Oscar kazananlarında, aktörlerde, türlerde ve yıllardaki büyük yönetmenler dahil olmak üzere kategorilere ayrılmıştır..

Firestick için En İyi Kodi Eklentileri

HEVC Video Kulübü

HEVC, filmleri Blu-ray, 3D, 720p ve 1080p dahil HD kalitesinde kategorize eden ve sınırlı internet hızına sahip olanların iyi akışın keyfini çıkarmasına yardımcı olan bir Kodi eklentisidir. Uygulama H.256 olarak bilinen video codec bileşeninden ilham alır. Bu eklentiyi kullanmanın ana yararı, HD videoyu boyutunun bir kısmında sağlamasıdır. Full HD filmler dosya başına yalnızca 300 MB’dir.

HEVC Video Kulübü kodi addon

PPV için En İyi Kodi Eklentileri

Floyd Mayweather ve Conor McGregor gibi kavgalar, görüntüleme başına ödemeyi destekleyen kanalların, web sitelerinin ve uygulamaların hype ve benzerliğini artırdı. Bir açık medya, eğlence platformu olan Kodi de geride kalmıyor. Canlı PPV akışının keyfini çıkarmanız için güvenilir eklentiler yayınlamaya çalışan birçok geliştirici var. En iyilerden bazıları:

Gezegen MMA

Adından da anlaşılacağı gibi, Kodi için bu eklenti, MMA güreşi ve UFC olaylarıyla ilgili akış içeriğine erişmenizi sağlar. Tek bir seferde asla kaçırmamanızı sağlayan çok sayıda TV şovu, belgesel ve canlı etkinlik koleksiyonuna sahiptir. Ayrıca UFC Takvimini görüntüleyebilir, arama yapabilir, Fight Night Live’ı izleyebilir, UFC Openload, MMA Openload ve MMA Öncüleri’ne erişebilirsiniz. MMA ile ilgili filmlerle birlikte doğrudan YouTube videolarını da izleyebilirsiniz.

görüntüleme başına ödeme için en iyi kodi eklentileri

SportsDevil

Sports Devil eklentisi, NBC, CBC, Sky Sports, BT Sports ve Amerikan’dan Güney Amerika’ya ve Avrupa’ya kadar çeşitli kanalları içeren çok çeşitli kanallara sahip olduğu için büyük PPV etkinliklerine erişmek için mükemmeldir. Eklentiyi Kodi Israel Repo’dan indirebilirsiniz..

sportsdevil kodi addon

Kodi’ye SportsDevil Kurulumu

SportsDevil’in Kodi’ye yüklenmesi birkaç dakika alır, adım adım kılavuzumuzu izleyin ve biz’7 dakikadan daha kısa bir sürede koşmanızı sağlar:

 • Kodi’yi başlat
 • Üzerinde gezdirmek sistem > Tıklayın Dosya Yöneticisi > Kaynak ekle
 • Yol çubuğu türüne http://fusion.tvaddons.ag (bunu da kopyalayıp yapıştırabilirsiniz)
 • Ad kutusuna şunu girin: Füzyon ve sonra Bitti’yi tıklayın
 • Ana ekrana dönün ve sistem > Tıklayın AddOns > Tıklayın Zip Dosyasından Yükle
 • seçmek Füzyon > xbmc depoları > ingilizce > Aşağı kaydır & Tıklayın ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • Önceki menüye dönün ve şimdi depodan yükle > Resmi Olmayan Spor Şeytan Deposu > Video Eklentileri > Spor Şeytanı > Yüklemek
 • Eklentinin yüklenmesini bekleyin ve SportsDevil’in önünde Etkin’i gösterin
 • Ana Ekrana dön > Videolar > Video Eklentileri > Spor Şeytanı
 • Şimdi SportsDevil’de bulunan akış seçeneklerinin tam listesini görmelisiniz

SportsDevil Eklentisi Kodi’ye başarıyla yüklendi ve bu eklentiyi istediğiniz zaman tıklayarak başlatabilirsiniz Videolar>Eklentileri>SportsDevil.

SportsMania

Sports Mania, türüne bakılmaksızın hit PPV etkinliklerinin canlı akışlarına erişim elde etmek için başka bir hit eklentisidir. Uzantı, spor fanatikleri için mükemmeldir ve spor için tonlarca içerik sağlar. Uzantıyı SuperRepo’dan indirebilirsiniz: http://srp.nu.

SportsMania kodi addon

Canlı Hub

Yukarıdaki seçenekler işe yaramazsa, her zaman Live Hub’ı kullanmayı düşünebilirsiniz. Eklenti, kullanıcıların İngiltere’de coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmesine olanak tanırken, kullanıcılara canlı PPV etkinlikleri için Mobdro akışları da dahil olmak üzere Android APK’larını oynatma olanağı sağlar. GEO kilitli tıklandığında Freeview, BBC, TVPlayer ve diğer tüm kanalların listesine erişebilirsiniz.

Live Hub kodi eklentisi

Bollywood Hint Filmleri ve TV Şovları Kanalları için En İyi Kodi Eklentileri

Bollywood filmlerinin / TV şovlarının hayranıysanız, Kodi de sizi kapsamaktadır. Pakistan ve Hindistan’dan her türlü Desi İçeriğine erişim sağlayan birçok üçüncü taraf eklentisi bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki listeye göz atın:

Zem TV

Desi içeriği izlemekle ilgileniyorsanız, Zem TV, Güneydoğu Asya’dan spor, Hindistan’dan filmler / diziler ve Pakistan’dan gelen dramaların tadını çıkarmak için Kodi İsrail’deki en iyi eklentilerden biridir. Bununla birlikte, tüm dünyadaki insanların en sevdikleri spor kanallarını izlemelerine izin verdiği için popülerlik kazanıyor. Eklentiyi doğrudan zip dosyası ile indirmek için buraya tıklayın.

Bollywood Hint Filmleri ve TV Şovları Kanalları için En İyi Kodi Eklentileri

 1. Başlatmak Kodi V17 uygulamasını kullanarak tıklatma üzerinde “vites” ikon.
 2. Konfigürasyon listesinden, seçmek “Dosya Yöneticisi”.
 3. Kaydırma sol sütunda aşağı ve Tıklayın üzerinde “Kaynak ekle”.
 4. Giriş URL kutusuna http://kdil.co/repo, isim medya kaynağı “Kodi İsrail”, ve basın tamam.
 5. Dönüş ana menüye ve Tıklayın üzerinde “Eklenti”.
 6. Tıklayın üzerinde “paket” Sayfanın sol üst köşesindeki sembol.
 7. Seçenekler listesinden, seçmek “Zip dosyasından yükle”.
 8. bulmak  “Kodi İsrail” daha önce eklediğiniz medya kaynağı ve Tıklayın üstünde.
 9. Repo kurmak için, çift ​​tıklama üzerinde “Kodil.zip”.
 10. Bekle için “Eklenti yüklü” bildirim ve Tıklayın üzerinde “Depodan yükle”.
 11. Depo listesinden, seçmek “www.kodisrael.co.il Deposu”.
 12. Kaydırma aşağı ve Tıklayın üzerinde “Video eklentileri”.
 13. bulmak  “ZemTV.com” eklenti ve Tıklayın üstünde.
 14. hit  “Yüklemek” düğmesi ve seçmek Son sürüm.
 15. Bekle için “Eklenti yüklü” bildirim.
 16. Artık ZemTV.com’a Video eklentileri koleksiyonunuzdan erişebilirsiniz!.

Viewster

Viewster eklentisi, resmi Kodi deposunda indirilebilir. Tek bir yerden en son Bollywood filmlerine / TV şovlarına erişmenizi sağlayan premium bir uzantıdır. Eklenti ayrıca seçebileceğiniz popüler türlerin bir listesini sunar.

Viewster kodi eklentisi

OmniMovs

Hem Bollywood hem de Hollywood filmlerine / TV şovlarına tek bir yerden erişim sağlayan bir eklenti arıyorsanız, OmniMovs mükemmeldir. Bu şekilde, bazı klasik içerikler için özleminizi yerine getirirken, klasik / hit Amerikan filmlerinin bir listesinin tadını çıkarabilirsiniz. Eklentiyi Kodi İsrail’den indirebilirsiniz..

OmniMovs kodi eklentisi

Budak Filmler

Snag Films, dünyanın dört bir yanından gelen filmler / TV şovlarının merkezidir. Bollywood eğlencesine erişmenin yanı sıra, Kore dizilerini, Arapça dizilerini, Afrika filmlerini ve çok daha fazla çeşitliliği bile bulabilirsiniz. Eklentiyi resmi Kodi deposundan indirebilirsiniz..

Snag Films kodi eklentisi

Fitness ve Sağlık Egzersizleri İçin En İyi Kodi Eklentileri

Sağlığınıza odaklanmak ve zindeliği korumak bugün hayatta kalmak için zorunludur’s sert ve hızlı tempolu yaşam. Etrafınızdaki insanlar tam anlamıyla çalışmak için enerji ile kasvetli hale gelirken, kendinizi mümkün olduğunca formda tutmaya çalışmanız gerekir. Fitness için Kodi eklentilerinin kullanışlı olduğu yer burasıdır. Düzenli fitness rutinleri için canlı yayınlara ve TV şovlarına kolayca erişebilir, böylece aktif ve sağlıklı kalabilirsiniz.

  NordVPN oskarżony o szantaż, zostaje pozwany przez TorGuard

Ares Fitness

Bir fitness tutkunuysanız veya daha sağlıklı bir yaşam tarzına yolculuğunuza başlıyorsanız, Ares Fitness eklentisini kesinlikle seveceksiniz. Isınma egzersizlerinden esneme, serinletme, yüksek yoğunluklu aralıklı egzersiz egzersizlerine; izlemek için tonlarca fitness içeriğiniz var. Neredeyse bir düğmeye dokunarak kendi egzersiz ipuçları ve tavsiyeler kütüphanesine sahip olmak gibidir..

Fitness ve Sağlık Egzersizleri İçin En İyi Kodi Eklentileri

BAMF TV

BAMF TV, kesinlikle şaşırtıcı kategorize fitness TV şovları ve filmleri kütüphanesi ile bilinir. Uç noktaya doğru yola çıkmaya başlayanlardan her fitness seviyesi için bir şeyler var. En son fitness içeriğini, başka hiçbir yerde bulamayacağınız BAMF TV Kodi eklentisinde bulabilirsiniz. Eklentiyi yüklemek için zip dosyasını buradan indirin.

BAMF TV kodi eklentisi

Müzik MP3 Radyo için En İyi Kodi Eklentileri

Boş zamanınızı geçirmek, arkadaşlarınızla parti yapmak veya sadece zihninizi hayattaki bazı şeylerden uzaklaştırmaya çalışmak için HD kalitesinde müzik dinlemek gibi bir şey yoktur. Neyse ki, Kodi keyfini çıkarmanız için her türlü eğlenceyi destekler. Müzik dinlemek için en iyi Kodi eklentilerini arıyorsanız, aşağıya bakın. Yüksek kaliteli müzik akışı için harika zaman geçireceksiniz.

Beatz

Çok sayıda türü dinlemeyi seven bir müzik bağımlısıysanız, Stream Army deposunda bulunan BeatZ eklentisi tam size göre. Hip-hop, rap, pop, caz gibi stillerden en yeni ortam, dubstep, EDM, moombahton, tuzak, derin ev, ilerici, trans ve chillstep türlerine kadar dinlemek için birçok kategoriniz var. Bu dinamik eklenti, müzik seçimlerinizi değiştirir değişmez güncelleyecektir.

Müzik MP3 Radyo için En İyi Kodi Eklentileri

MP3 Akışları

MP3 Streams, müzik severler için harika bir Kodi eklentisidir. Bilgilerini lastfm’den alır ve grafikleri güncel tutmayı başarır. Çeşitli türler, billboard üstü listeler ve önemsiz sanatçılar içeren geniş bir şarkı koleksiyonuna erişirsiniz, böylece yeni ve şaşırtıcı parçaları kaçırmazsınız. Parçaları kaydetme ve kendi çalma listenizi oluşturma olanağınız bile var.

MP3 Akışları kodi addon

Radyo Dinle

Bu sabahın erken saatlerinde radyo şovlarını dinlemekten hoşlanan bir müzik delisi iseniz, TuneIn Radio eklentisini oldukça ilginç bulacaksınız. Aynı adı taşıyan Android / iOS uygulamasına oldukça benzer ve kullanıcıların dünyanın her yerinden radyo istasyonları bulmasına izin veriyor.

TuneIn Radio kodi eklentisi

En iyi hava Kodi Eklentileri

Hava durumu ile güncel kalmanın yollarını mı arıyorsunuz? Öyleyse, Kodi’ye hava durumu eklentileri yüklemeyi düşünebilirsiniz. Aşağıda piyasadaki en iyilerden üçünün listesi.

Hava Yeraltı

Bu eklenti API kategorisi altında gelir. Bölgenizdeki hava durumu hakkında düzenli güncellemeler almak için Weather Underground web sitesini ziyaret etmelisiniz. Oturum açtıktan sonra günde belirli sayıda güncelleme sağlayan bir kod alırsınız. Güncellemeleri daha düzenli olarak yapmak istiyorsanız, farklı ihtiyaçlar için mevcut paketler vardır. Eklentiyi doğrudan resmi Kodi Deposundan indirebilirsiniz..

En iyi hava Kodi Eklentileri

Yahoo! Hava

Yahoo! Weather, API olmayan bir uzantıdır, yani güncellemelere erişmek için herhangi bir abonelik yapmanız gerekmez. Dünyanın hemen hemen her bölgesinde doğru havayı belirlemede oldukça iyi çalışıyor. Weather Underground uzantısına benzer şekilde Yahoo! Resmi Kodi Deposunda Hava Durumu. Bu, üçüncü taraf depoları ekleme zorluğunu ortadan kaldırır.

Yahoo! Hava kodi addon

OpenWeatherMap Genişletilmiş

Yukarıdaki seçenekler sizin için işe yaramazsa, OpenWeatherMap Extended eklentisiyle gitmek akıllıca bir seçimdir. Hem API hem de API dışı tercih edilen kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun iki stilden oluşan bir melezdir. Bazıları her iki dünyanın da en iyisini sunduğunu söylüyor ve biz de bu görüşü kesinlikle kabul ediyoruz. Yukarıdaki seçeneklere benzer şekilde, eklentiyi doğrudan resmi Kodi Deposundan indirebilirsiniz..

OpenWeatherMap Genişletilmiş kodi eklentisi

En İyi Kodi Bakım ve Sistem Eklentileri

Kodi çok sayıda platformda bulunduğundan, önbelleği temizlemek, küçük resimleri / paketleri silmek ve verilerinizi arada sırada yedeklemek için bir bakım aracına ihtiyacınız vardır. Bu hayati görevleri yerine getirmek için en iyi Kodi bakım eklentilerinin bir listesini derledik.

Destek olmak

İhtiyacınız olan son şey, Kodi’niz yeni bir sürüme güncellendiğinde tüm verileri ve eklentileri kaybetmektir. Bu, yalnızca yazılımın en son sürümünü yüklemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda önceki sürümdeki tüm eklentilerinizi, derlemelerinizi ve sihirbazlarınızı da geri yükleyen Yedekleme gibi eklentilerin devreye girdiği yerdir. Uzantıyı doğrudan resmi Kodi deposundan indirebilirsiniz.

En İyi Kodi Bakım ve Sistem Eklentileri

çivit

Kodi İsrail ve SuperRepo’da bulunan Indigo, hata mesajlarınız, arabellekleme sorunları, çökme sorunları ve diğer tüm sorunlarınız için nihai çözümdür. Eklenti, Kodi’nizi sağlıklı bir duruma döndürmeniz için eksiksiz bir tanı ve onarım araçları paketi sunar.

Indigo kodi addon

Merlin Sihirbazı

Merlin Repo ve resmi Kodi’de bulunan eklenti, önbelleği temizlemek, küçük resimleri silmek ve paketleri temizlemek için mükemmeldir. Video akışınızı hızlandırarak sinema deneyiminizi geliştirir. Herhangi bir gecikme veya tamponlama sorunu yaşıyorsanız eklentiyi indirin.

merlin sihirbazı kodi addon

Kitaplık Otomatik Güncelleme

Planlanan bir zamanda tüm depoları ve uzantıları otomatik olarak güncelleyen bir uzantı arıyorsanız, Kitaplık Otomatik Güncelleme mükemmel bir seçimdir. Şu anda çalışmayan bağlantıları / kaynakları silerken, eklenti listenizi tamamen yenileyecektir..

Kütüphane Otomatik Güncelleme kodi addon

Coğrafi Sınırlı Kodi Eklentileri

Kodi’yi kullanırken, belirli konumlarla coğrafi olarak kısıtlanmış birkaç eklentiyle karşılaşacaksınız. Erişim elde etmek için, trafiğinizi şifrelemek ve IP adresinizi maskelemek için kodi hizmeti için en iyi VPN’yi kullanmanız gerekecektir. Farklı bir konumda göründüğünüz için, eklentileri indirmek ve yüklemek artık sorun olmayacak. İşte Kodi’de mevcut coğrafi olarak kısıtlanmış en iyi eklentilerden bazıları.

 1. Ultimate IPTV
 2. cennet
 3. Genesis Yeniden Doğdu
 4. Pegasus
 5. Alluc
 6. Specto
 7. radyo dalgaları gönderen gökcismi

Uzmanlar ve meraklılar, Kodi’de akış için bir Kodi VPN hizmeti kullanmanızı önerir. Bir VPN, telif hakkıyla korunan malzemeye erişirken DMCA bildirimlerinden ve diğer telif hakkı yasalarından güvenli ve anonim kalmanıza yardımcı olur.

Kodi, 2023 Yılında Artık Daha Fazla Çalışmıyor

Bu süre zarfında bu blogu yazdım, düzgün çalışan çok sayıda eklenti vardı. Ancak, son birkaç ay içinde Kodi’ye karşı baskı, olayların oldukça farklı bir hal almasına neden oldu. Devlet kurumları ve telif hakkı avcıları gece gündüz depolardan ve uzantılardan kurtulmak için çalışıyorlar, soru işareti koymak yeterince kodi güvenli mi? Bu, birçok ünlü kodi eklentisinin çalışmamasına neden oldu. Bunlar:

Triton kodi eklentisi

Triton

Triton, ünlü Elysium eklentisinin yerine geçti. Yeni gelen olmasına rağmen, herhangi bir platformdan kolayca oynatılabilen filmler ve TV şovları için HD bağlantılar bulma konusunda kullanıcılara çok çeşitli ve kolaylık sağlamayı başarıyor. Güncellenmiş bir veritabanı ile eklentideki tüm favorilerinizi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha sonra bunları “Triton’um” veya daha iyi öneriler için Hit List’e bakın. Eklenti Ruhsuz deposunda bulunabilir: https://soullessbuilds.com/repo/

Focus kodi addon

odak

Odağınızın başka hiçbir yere gitmesini istemediğinizde, ancak önünüzdeki ekran, bu eklenti tıkınırcasına izleme alışkanlıklarınız için mükemmel bir seçimdir. Diğer film eklentilerinden farklı olarak, geliştiriciler medya kitaplığını düzenli olarak güncelleyerek sizi meşgul edecek ve gün be gün meşgul olmak için bol miktarda içeriğiniz olmasını sağlar. Eklentiyi yüklemek istiyorsanız, Kilitleme Deposunu indirmeniz gerekir: http://repo.lockdown.in/

Kuantum (Kutsal Alan) kodi addon

Kuantum (Kutsal Alan)

Quantum, Kodi İsrail deposu aracılığıyla kullanılabilen çok yönlü bir eklentidir. Her iki IPTV kanalı da dahil olmak üzere büyük bir kütüphaneye sahiptir. & VoD içeriği, herkes için. Çocuklar için çizgi filmler, spor bölümü, birden fazla IPTV bölümü ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir TV rehberi bile var. Başka ne isteyebilirsiniz?

yükselen gelgit kodi addon

Yükselen gelgitler

Rising Tides, kullanıcıların canlı içerik akışı yapmasını sağlayan başka bir ünlü Kodi eklentisidir. Kurulumun ardından belgesel, TV şovu, IPTV cenneti, filmler, spor şovları, canlı PPV etkinlikleri, canlı futbol ve yüzlerce kanal kategorileri bulabilirsiniz. Canlı akış ihtiyaçlarınız için en iyi seçimdir, ancak Kod Dev eklentileri listesine hem Sports Devil hem de F4M Tester’in dahil olmasını gerektirir. Uzantıyı aşağıdaki depodan indirip yükleyebilirsiniz: http://mullafabz.net.rw/Repository

suprabox kodi eklentisi

SupraBox

Looking Glass deposunda bulunan SupraBox, hafife alınmış bir Live TV eklentisidir. Genellikle çeşitli IPTV kanallarına erişim sağlar, ancak filmlerden, TV şovlarından, sporlardan ve diğer çeşitli bölümlerden her şeyi içerir. Videoları 1080P ve hatta Blu-Ray kalitesinde bulabilirsiniz.

kurtuluş

kurtuluş

Sport Xplosion deposunda bulunan Deliverance eklentisi, canlı spor uzantılarının pazarında büyük popülerlik kazanmıştır. Çalışmayı bırakırlarsa, CastAway ve SportsDevil’in en iyi yerine geçer. Vurguları ve canlı akışları olan büyük bir spor etkinlikleri kütüphanesine sahipsiniz.

Anka kuşu

2023 Güncellemesi: Kodi kesinlikle dikkat çekici TV şovu / film akışı eklentilerinde birbiri ardına bir darbe ile kaba bir yama geçiriyor. En popüler içerik kaynaklarından biri olan Phoenix, resmi olarak dükkanı kapattı. TorrentFreak’e göre, geliştirici son hükümet davalarına ve baskılarına karşı koruma için bu işlemi yapmaya karar verdi.

Bir yasa tasarısı, yasadışı içerik gönderen kişilerin hapse gireceğini de açıkladı. Bununla Phoenix’e vedalaşıyoruz. Eğlence için kapsamlı bir medya kütüphanesi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ortamın tamamını keşfetmek istediğinizde, bu eklentiyi dikkate almanız önemle tavsiye edilir.

Phoenix, kesinlikle TV tutkunlarının beklentilerini belli bir ölçüde karşılayacak kapsamlı bir medya kütüphanesi sunuyor. Bu eklenti ile ilgili en iyi şey, görüntüleyenlerin binlerce filme, TV şovuna ve daha fazlasına erişmesine ve izlemesine izin verilmesidir. Kodi’ye Phoenix Kurulumu hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

XMovies8

8 kodi addon

Aralık 2023 Güncellemesi: XMovies8 daha önce hem Fusion hem de MetalKettle depolarında bulunuyordu. Bununla birlikte, Kodi endüstrisindeki ünlü geliştiricilere ilişkin mahkeme davalarını takiben paniğe kapıldıktan sonra, eklenti artık çalışmıyor. Uzantıyı diğer depolarda bulmaya çalıştık, ancak destek olmadığı için eklentiyi kullanmak imkansızın yanında.

Bununla birlikte, iyi film / TV şovlarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yayınlamak için her zaman Disney + ve Netflix gibi diğer eklentileri kullanabilirsiniz. XMovies8, her ikisi de yakın zamanda kaldırılana kadar hem Fusion hem de MetalKettle depolarında mevcuttu. Her iki depo artık çevrimdışı olduğundan eklentiyi artık kullanamazsınız. MetalKettle’ın KodiTips’e göre dönme şansı var.

Navi X Spor

Aralık 2023 Güncellemesi: Her iyi şeyin bir sona ulaşması gerekir. Ünlü başarılı Kodi Eklentisi olan on başarılı çalışmadan sonra Navi X artık çalışmayacak. Kapatmanın nedeni, birçok popüler uzantı için aynıdır. Geliştiriciler, özellikle Kodi’nin tüm dünyadan telif hakkı avcılarından aldığı özel dikkatin ardından, herhangi bir yasal anlaşmazlık / sorunla ilişkilendirilmek istemiyordu..

Bunun yerine, canlı spor ve eğlence akışı için her zaman cCloud TV’yi kullanabilirsiniz. Navi X, özellikle spor bağımlılarına fantastik ve sevimli bir şekilde erişim sağlıyor. Bu etkileşimli Kodi addonunu kullandıktan sonra, farklı spor kanallarını canlı olarak izleyebilir ve izleyebilirsiniz. Bu eklenti, son 24 saat içinde görüntüleyenlerine en çok görüntülenen kanallar hakkında da bilgi verir.

Kodi Açık Spor İçin Acestreams Addon

Aralık 2023 Güncellemesi: Acestreams, spor akışı eklentileri listesindeki bir diğer ünlü isim. Her türlü spor kanalı için HD akışı sağlar. Sonuç olarak, kullanıcılar nihai canlı spor akışı eğlence alabilir. Ancak, Fusion deposunun kapatılmasından sonra Acestreams Sports da kapatıldı.

Kullanıcılar artık spor yayını için uzantıyı kullanamaz. Spor kanallarının canlı akışlarının tadını çıkarmak istiyorsanız, Stream Engine ve Cast Away spor eklentilerini kullanmayı düşünebilirsiniz.Kodi spor hayranları, akış ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir eklentinin nihayet burada olduğunu düşünüyorlar, şanssız çocuklar o’bir eklenti değil. O’daha iyi bir şey!

AceStreams bir medya platformudur. “yeni nesil” canlı akışınız için daha fazla kaynak getirmek üzere tasarlanmış Kodi eklentileri özellikle spor akışları için kullanışlıdır. Burada gerçek bir muamele sadece Ace Streams kalitesini ve performansını seveceksiniz spor hayranları içindir. AceStreams bağlantılarını ve karma dosyalarını nereden alacağınızı düşünüyorsanız, takip etmeniz gereken bazı serin Reddit grupları şunlardır:

 1. Reddit MMAStreams
 2. Reddit Futbol Akışı
 3. Reddit NFL Akışları
 4. Reddit NBA Akışları
 5. Reddit Boks Akışı
 6. Kaynak TV Bağlantıları – 1000+ AceStreams Kaynakları

FTV (FilmOn TV)

Kasım 2023 Güncellemesi: Fusion deposu kaldırıldıktan sonra, TVADDONS tarafından barındırılan tüm eklentiler ya sonlandırıldı ya da diğer depolara taşındı. Ünlü FilmOn TV veya FTV eklentisi de aynı kaderi paylaştı ve sonunda durduruldu. Ne yazık ki yapamadım’t FTV’ye ev sahipliği yapan diğer depoları bulma.

Fusion deposu kaldırıldıktan sonra, TVADDONS tarafından barındırılan tüm eklentiler ya sonlandırıldı ya da diğer depolara taşındı. Ünlü FilmOn TV veya FTV eklentisi de aynı kaderi paylaştı ve sonunda durduruldu. Ne yazık ki yapamadım’t FTV’ye ev sahipliği yapan diğer depoları bulma.

Anime-IPTV

Aralık 2023 Güncellemesi: Anime-IPTV eklentisi ilk günlerinde oldukça popülerdi. Birkaç farklı anime eklentisinin kombinasyonu ve işbirliği ile ortaya çıktı. Ancak, Anime izlemek için zaten çok fazla seçenek olduğundan, uzantı yeterince dikkat çekememiş gibi görünüyor. Maalesef eklenti artık hiçbir depoda mevcut değil.

Anime-IPTV, birkaç farklı anime eklentisinin birleşimi ve işbirliği ile ortaya çıkmıştır. Menü seçeneklerinin İngilizce olmamasına rağmen benzersiz özelliği gezinmek kolaydır. Arama simgesini tıklayarak yine de herhangi bir video bulabilirsiniz.

Arada sırada birkaç kötü bağlantı bulabilirsiniz, ancak videoların kalitesi ve kullanılabilirliği göz önüne alındığında, Anime-IPTV birçok Kodi eklentisini yener.

Çalışmayı Durdurmuş Diğer En İyi Kodi Eklentileri

 1. Dojo Akarsu
 2. t.f.a
 3. hız
 4. orakçı
 5. ZEN
 6. One242415
 7. Veetle
 8. BOB
 9. BİRLEŞİK UKTV
 10. VidTime
 11. Plex
 12. Eklenti Yükleyici

Şeyleri Sarmak

Bu en iyi 100 Kodi eklentisiyle perçinleme Kodi deneyimine sahip olmanızı bekliyoruz. Bu listeyi derlemek ve her bir uzantıyı test etmek çok zaman aldı. Herhangi bir sorunuz / sorunuz varsa, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. En önemlisi, makaleyi arkadaşlarınızla / ailenizle paylaşmaktan çekinmeyin. Üçüncü taraf kodi eklentilerini indirmeden önce,’Her türlü siber saldırıyı önlemek için en hızlı VPN hizmetini kullanmak. Kolayca alabileceğiniz ucuz VPN hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bizi Twitter’da takip edin ve güncel kalın.

@Bestvpnco izleyin

Похожие статьи

 • Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

  2023’nin En İyi Kodi Eklentileri Listesini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Kullanıcıların çaresizliğini biliyoruz,…

 • Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

  2023’nin En İyi Kodi Eklentileri Listesini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Kullanıcıların çaresizliğini biliyoruz,…

 • Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

  2023’nin En İyi Kodi Eklentileri Listesini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Kullanıcıların çaresizliğini biliyoruz,…

 • Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

  2023’nin En İyi Kodi Eklentileri Listesini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Kullanıcıların çaresizliğini biliyoruz,…

 • Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

  2023’nin En İyi Kodi Eklentileri Listesini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Kullanıcıların çaresizliğini biliyoruz,…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me