کدام VPN ها بهترین پشتیبانی از گفتگوی زنده را ارائه می دهند؟

در امروز’در جهان ، استفاده از VPN با استفاده از آن در بسیاری از ویژگی ها و دستگاه های مختلف ، متنوع شده است. از آنجا که یک مؤلفه مهم در اجازه دادن به کاربران برای بدست آوردن ارزش بیشتر از اشتراک های جریان خود در سایت هایی مانند Netflix برای محافظت از معاملات مالی در همه دستگاه ها است ، VPN ها اکنون یک پایگاه کاربر بزرگتر از گذشته دارند..

و هنگامی که چنین ویژگی های متنوع و پیچیده ای درگیر می شوند ، کاربر برای دستیابی به آن نیاز به پشتیبانی از ارائه دهنده دارد. بیشتر VPN های برتر از این طریق پشتیبانی چت زنده ارائه می دهند ، به کاربران این امکان را می دهند که پرس و جوهای خود را در زمان واقعی به شما ارائه دهند و راه حل های سفارشی برای حل آنها دریافت کنند ، اما همه این ویژگی های پشتیبانی چت زنده هستند که توسط ارائه دهندگان مختلف ارائه می دهند همان سطح خدمات را ارائه می دهند.?

نه کاملا. برخی از آنها پاسخ های کنسرو طعن آور ارائه می دهند که وقتی شما درخواست فنی بیشتری دارید ، مفید نیستند ، در حالی که برخی دیگر اجرای واقعی پشتیبانی چت زنده را دارند که در واقع آموزش دیده اند تا شما را از طریق انواع عیب یابی و سایر مسائل پیچیده راهنمایی کنند..

و اگر فکر می کنید پشتیبانی از گپ یک ویژگی ثانویه در یک VPN و ضروری است’تصمیم خود را برای مراجعه به یک شرکت ارائه دهنده یا نبودن آن اهمیت دهید ، بنابراین باید در فکر خود تجدید نظر کنید.

آیا می خواهید VPN را روی روتر خود تنظیم کنید یا اینکه VPN شما به درستی کار نمی کند و خطایی را ارائه می دهد که می توانید’به تنهایی حل کنید ، پشتیبانی چت زنده تنها چیزی است که شما مجبور خواهید شد از پس آن برآیید تا شما را از مشکلات خود خارج کند و با یک تجربه بی درنگ ادامه یابد..

کیفیت پشتیبانی چت زنده ارائه شده توسط یک ارائه دهنده عامل بزرگی است که شما باید قبل از تصمیم گیری برای عضویت در یک ارائه دهنده خاص یا در نظر گرفتن آن ، آن را در نظر بگیرید..

اما بررسی هر ارائه دهنده’کیفیت خدمات هنگامی که صحبت از پشتیبانی چت زنده می شود انجام کاری بسیار دشوار است و می تواند زمان زیادی را بگذارد که بیشتر کاربران نمی توانند توسط خودشان انجام دهند بنابراین من این کار را برای آنها انجام دادم..

من 5 ارائه دهنده برتر این صنعت را ارائه دادم که ویژگی های خدماتی را ارائه می دهند که اغلب نیاز به کاربر دارند تا با پشتیبانی چت زنده ارتباط برقرار کنند و آنها را با یک سؤال دشوار مطرح کردند تا ببینند چگونه این کار را انجام داده است.

اگر نمی خواهید تجزیه و تحلیل کامل را انجام دهید ، یک مرور کلی درباره خدمات پشتیبانی چت خلاصه می شود.

ارائه دهنده VPN زمان پاسخ اطلاعات فنی تن مفید
سورفشارک سریع خیلی خوب استقبال آره
NordVPN سریع زیر پاراگراف بی ادب & مکانیکی نه
PureVPN سریع میانگین مکانیک & ضعیف نه
ExpressVPN خیلی سریع عالی استقبال & سازگاری آره
CyberGhost خیلی کند عالی بی ادب & سرما آره

چه درخواستی برای اجرای برنامه پشتیبانی از گفتگوی زنده از ارائه دهندگان مختلف و چرا ارائه کردم?

برای هر VPN ، من از همان پرس و جو استفاده کردم و این به این دلیل است که من نیاز داشتم تا به کاربران نشان دهم که چگونه هر چت زنده با آن برخورد می کند. این موضوع همچنین باعث شده است که من آنها را ارزیابی کنم.

پرس و جو شد “سلام آیا می توانم VPN شما را در دستگاه Apple TV خود کار کنم?”

چرا این سؤال را انتخاب کردم؟ از آنجا که من می دانم که اپل تی وی نمی کند’t در حال حاضر عملکردهای VPN داخلی را مانند معاصران خود برای مثال ارائه می دهد تلویزیون هوشمند سامسونگ یا اندروید تی وی اس ، و برای به دست آوردن VPN برای اجرای آن ، باید آن را روی روتر خود نصب کنید یا از یک دستگاه جریان مانند Firestick استفاده کنید که خود از VPN پشتیبانی می کند..

همچنین می توانید این کار را از طریق Smart DNS انجام دهید ، اما این ویژگی توسط همه ارائه دهندگان ارائه نمی شود.

می خواستم بررسی كنم كه آیا مجریان پشتیبانی چت از سؤال من فهمیده اند و چقدر خوب آموزش داده شده اند تا مرا راضی كنند. من همچنین زمان پاسخ آنها را ارزیابی کردم ، یعنی اینکه آیا وقتی من برای اولین بار پرسشی را مطرح کردم پاسخ آنها خیلی طولانی طول کشید و اینکه آیا آنها در زمان واقعی با من در گفتگو بودند ، یا اینکه آیا پاسخ آنها سنین طولانی می ماند؟.

اینجا’چگونه هر VPN گشت:

Surfshark: سریع و مرتبط

مقیاس رتبه بندی پشتیبانی چت برای Surfshark

زمان پاسخ سریع
اطلاعات فنی خیلی خوب
تن استقبال
مفید آره

من از آنجایی که در ارائه سطح خدمات و قابلیت اطمینان بسیار خوبی در یک دوره کوتاه کوتاه از زمان معرفی اولین آن امیدوارم ، امیدوارم روی این ارائه دهنده گره خورده باشم..

و برای گفتن حقیقت ، سورفشارک’پشتیبانی چت زنده با انتظار پاسخ سریع و پاسخهای فوق العاده مناسب به سؤالات من مطابق انتظارات بالا من مطابقت دارد.

پنجره های گفتگوی اولیه توسط Surfshark شما را ملزم می کند که نام ، ایمیل و سؤال اولیه خود را وارد کنید. هنگامی که اینها را وارد کردید ، در صف قرار خواهید گرفت ، اما زمان انتظار نیست’طولی.

به سختی بیش از یک دقیقه چت را انجام داد تا در چت زنده حاضر شوید.

در اینجا می توانید ببینید که من از آنها در مورد تنظیم VPN خود در Apple TV سؤال کردم و در پاسخ گفتگو اجرای Bryan برایان از من پرسید که به چه نوع سرویس پخش میخواهم دسترسی پیدا کنم.?

پاسخ مناسب با پرسشی است که من مطرح کردم زیرا از آنجا که به نظر می رسد ، مجری پشتیبانی چت می دانست که من به دنبال VPN در Apple TV هستم زیرا می خواهم به دنبال رفع انسداد سایت های جریان بر روی دستگاه باشم. شروع عالی!

پشتیبانی مشتری surfshark

من پاسخ دادم که می خواهم به سایتهایی مانند Netflix ، Amazon Prime دسترسی پیدا کنم و حتی کمی از جریان های ورزشی را در آن بدست آورم.

سپس برایان آمد’پاسخی که در آن وی به من گفت که اگر بخواهم سایتهای Apple TV خود را از حالت قفل خارج کنم باید VPN را روی روتر خود تنظیم کنم. جواب کامل.

من پاسخ دادم که می خواهم به سایتهایی مانند Netflix ، Amazon Prime دسترسی پیدا کنم و حتی کمی از جریان های ورزشی را در آن بدست آورم.

سپس برایان آمد’پاسخی که در آن وی به من گفت که اگر بخواهم سایتهای Apple TV خود را از حالت قفل خارج کنم باید VPN را روی روتر خود تنظیم کنم. جواب کامل.

پشتیبانی از surfshark

سپس من یک سوال دشوار دیگر را مطرح کردم که آیا برنامه iTunes آنها در Apple TV کار می کند یا خیر. بدیهی است که این کار را نمی کند’t ، اما اگر کسی آموزش ندیده باشد ، می تواند با این کارآیی و قابلیت برنامه های Android برای اجرا در دستگاه های تلفن همراه Android و Android TV ایجاد کند..

اما برایان می دانست که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم ، بنابراین تلافی کرد که آنها نمی دانند’هنوز برنامه ای برای Apple TV ندارید. در واقع پاسخ منطقی.

سپس من از او در مورد اینکه آیا می توانم از برنامه Firestick آنها در دستگاه FireTV استفاده کنم در حالی که به یک اپل تی وی وصل می شود ، سؤال کنم. این کار بدیهی است زیرا دستگاه های FireTV برای ارائه خدمات پخش در صفحه های بزرگتر به کار می روند.

و برایان این را می دانست و به من گفت كه می تواند اتفاق بیفتد اما فاسد نیست’کار هنوز.Surfark VPN پشتیبانی

سورفشارک’پشتیبانی چت زنده استانداردهای تعیین شده توسط سرویس را در عملکرد VPN خود حفظ می کند. هیچ مشکلی وجود ندارد که چت را انجام دهد بلکه انسانهای واقعی هستند که به آنچه انجام می دهند آگاه هستند.

زمان پاسخ نیز عالی بود زیرا هر زمان که سؤالی را مطرح می کردم ، هیچ پاسخی را در تأخیر تجربه نکردم. به طور کلی ، پشتیبانی چت زنده آن بسیار عالی است ، اما عالی نیست زیرا پاسخ ها خوب بودند اما به همان شکلی که انتظار داشتم نیست. بعداً به شما خواهم گفت که منظورم از این چیست.

NordVPN: زمان خوب جواب دادن اما پاسخ ها سرد بودند

مقیاس رتبه بندی پشتیبانی چت برای NordVPN

زمان پاسخ سریع
اطلاعات فنی زیر پار
تن بی ادب & مکانیکی
مفید نه

یکی دیگر از سرویس های برتر VPN ، NordVPN نکرد’همیشه ویژگی چت زنده را ارائه می دهید و آنها فقط در چند سال گذشته این ویژگی را اضافه کردند.

من آنها را با همان سؤال مطرح کردم و به دلیل مخزن پشتیبانی همه جانبه آنها که به من پیوندهایی برای راهنماهای مربوط به هر پرس و جو ارائه دادند.

اینجا’چگونه گفتگو رفت:

به نظر می رسد که ویندوزهای اولیه همان Surfshark هستند’برای شروع نام ، ایمیل و پیام ، به همان جزئیات نیاز دارد.

من سؤال خود را در پیام مطرح کردم و 2 دقیقه طول کشید تا کسی آنلاین شود.

پاسخی که هارپر ، پشتیبانی پشتیبانی چت زنده آنها را به من داد ، جامع بود و به من پیوندهایی برای تنظیم VPN روی روتر و نحوه آینه کاری اتصال VPN من از رایانه من ارائه داد. هر دو مربوط بودند اما پاسخ کمی غیر شخصی و مکانیزه بود. سورفشارک’پاسخ از طرف دیگر جنبه انسانی بیشتری نسبت به آن داشت.

بررسی پشتیبانی مشتری nordvpn

پاسخ های مکانیزه ادامه داشت و وقتی مجبور شد كه پشتیبانی را نگوید ، پاسخی بسیار غیر شخصی داد که احساس سرما می کند..

بررسی پشتیبانی nordvpn کاربر

باز هم ، وقتی از هارپر پرسیدم که آیا برنامه FireTV آنها بر روی دستگاه FireTV من با AppleTV کار خواهد کرد ، من این پاسخ را دریافت کردم ، که به من گفت چگونه نصب و راه اندازی NordVPN’برنامه FireTV در دستگاه FireTV من اما این کار نکرد’دقیقاً به سؤال من پاسخ دهید.

نوردوپن

و پاسخ های مکانیزه برای سؤالات دیگر من نیز ادامه می یابد.

cs nordvpn

بعد از گرفتن دقیقاً همان جواب هنگامی که از آنها پرسیدم که آیا آنها از تلویزیونهای دیگر پشتیبانی می کنند ، از آنها پرسیدم که آیا آنها پاسخ های کنسولی می دهند چرا که هر دو جواب یکسان هستند ، اما سؤال های من متفاوت است ، بنابراین هارپر گفت که بله ، هر دو آنها به عنوان پاسخ های کنسرو شده بودند. فقط از پشتیبانی اندروید و تلویزیون سامسونگ برخوردار بودند.

cs nordvpn

NordVPN’پشتیبانی چت زنده به من اجازه دهید زیرا این استانداردها را که سرویس های این سطح با آسایش مطابقت دارد مطابقت نمی دهد. من از پشتیبانی چت زنده آنها انتظار چنین پاسخ سردی را نداشتم’آنچه من کردم ، بنابراین طبق گفته من ، NordVPN’پشتیبانی چت زنده به هیچ وجه نزدیک به استانداردهای تعیین شده توسط ارائه دهندگان مانند Surfshark نیست.

من NordVPN را ارزیابی می کنم’بهترین گفتگوی زنده در زیر بهترین حالت.

PureVPN: پاسخ های مرتبط اما نیاز به کار بر روی لحن

مقیاس رتبه بندی پشتیبانی چت برای PureVPN

زمان پاسخ سریع
اطلاعات فنی میانگین
تن مکانیکی & ضعیف
مفید نه

در حالی که پشتیبانی چت آن سریع باقی مانده است ، PureVPN باید در مورد نحوه احساس کاربران در پشتیبانی چت زنده خود کار زیادی انجام دهد. باز هم مانند NordVPN ، PureVPN’پشتیبانی چت سرد و سخت نبود’این احساس را به من القا می کند که با انسانی صحبت می کردم که به اندازه کافی نگران بود تا واقعاً مسئله من را حل کند.

مهمتر از همه این ، دستور زبان همچنان یک مسئله مهم است ، مشکلی که یک VPN از چنین قابلیت هایی هرگز نباید داشته باشد. پاسخهای مربوط به اجرای پشتیبانی پشتیبانی چت احساس می شود که این افراد از شخصی که فقط یک دستور احتیاطی به زبان انگلیسی دارد ، آمده اند.

اینجا’نحوه مکالمه من با پشتیبانی چت آنها پیش رفت:

من آنها را با همان سؤال مطرح کردم که چگونه باید از VPN در Apple TV استفاده کنم و پاسخ شامل اطلاعاتی در مورد نحوه نیاز به راه اندازی VPN روی روتر برای حل مشکل من است. به اندازه کافی خوب ، اما مجدداً ، اجرای پشتیبانی چت فقط جواب دادن و نداشتن مکالمه واقعی بود ، چیزی که Surfshark تقریباً به درستی دریافت کرد.

PureVPN بررسی پشتیبانی مشتری

بررسی خدمات purvpn

و همانطور که قبلاً نیز گفتم ، PureVPN باید مهارت مکالمه و دستور زبان اجرای برنامه های پشتیبانی چت را مجدداً مورد بررسی قرار دهد. بدون علائم نگارشی ، حتی در چت زنده ، don’برداشت خوبی داشته باشید.

پی اس پی

پی اس پی

اجرای چت زنده همه چیز را مسطح نگه داشت’چه چیزی’با سایر ارائه دهندگان و همچنین مانند NordVPN اشتباه است. برای اینکه کسی در چنین بستر ارتباطی غیر شخصی احساس راحتی و خوشحالی کند ، باید در صدر بازی خود باشید اما متاسفانه PureVPN نیست’آن ملاقات.

در بهترین حالت ، PureVPN’پشتیبانی چت را می توان رتبه زیر و همچنین امتیاز داد.

ExpressVPN: سریع ، مناسب و بهترین پشتیبانی مشتری مطابق تست های من

مقیاس رتبه بندی پشتیبانی چت برای ExpressVPN

زمان پاسخ خیلی سریع
اطلاعات فنی عالی
تن استقبال و پذیرش
مفید آره

بهترین ارائه دهنده خدمات در صنعت کار نکرد’وقتی من با پشتیبانی چت زنده آن تماس می گیرم به من اجازه دهید. دقیقاً دقیقاً مانند این که ارائه دهنده خدمات در سایر جنبه های خدمات خود قرار دارد.

ExpressVPN’گفتگوی زنده فقط مودبانه نبود ، بلکه همچنین به درک آسان برای پاسخ به هر سؤالی که من مطرح کردم ، مربوطه را آسان می داد ، و من را راضی تر می کرد.

اینجا’چگونه چت با آنها پیش رفت:

وقتی برای اولین بار آنها را با سؤال خود مطرح کردم ، از من پرسیدند که آیا حساب کاربری دارم یا نه.

expressvpn بررسی پشتیبانی مشتری

من در جواب منفی دادم ، بنابراین اجرای گفتگوی زنده از من یک سؤال بسیار مشابه با آنچه Surfshark از من پرسید ، یعنی من از طریق استفاده از VPN در Apple TV به چه چیزی دسترسی دارم ، پرسید..

من به او گفتم که می خواهم Netflix ، Amazon Prime و کمی ورزش را تماشا کنم ، همان پاسخی که به Surfshark دادم ، اما پاسخ آنها از آنجا آنها را از همه جدا کرد ، حتی Surfshark..

expressvpn بررسی خدمات مشتری

فیل ، مجری پشتیبانی چت آنها ، با جزئیات به من گفت که اپل تی وی نمی داند’از VPN ها بومی حمایت کنید ، بنابراین آنها کمک نمی کنند’برای آن برنامه ارائه دهید اما او سپس به من گفت كه ExpressVPN’s هوشمند DNS به بهترین وجه با الزامات من و چگونگی مناسب بودن من مطابقت داشت.

او حتی خدمات هوشمند DNS / mediastreamer خود را با جزئیات توضیح داد و حتی در مورد محدودیت های آن به من گفت. یک پاسخ بسیار جامع.

cs Expressvpn

پس از آن ، من از او در مورد برنامه FireTV ExpressVPN پرسیدم و اینکه آیا Apple Apple نیز کار می کند یا خیر؟.

Expressvpn

پاسخ ، بسیار جالب بود ، زیرا او به من گفت که بله ، آنها برنامه FireTV را ارائه می دهند و اگر دستگاه FireTV ما از نسل 2 بود ، پس می توانم با عضویت در سرویس VPN آنها ، آنچه را که می خواستم دریافت کنم..

Expressvpn

ExpressVPN’پاسخ ها در مورد چت زنده بسیار استقبال می شود و به نظر می رسد که اجرای چت در واقع آنچه کاربر را می خواهد و از شما درخواست می کند درک می کند. پاسخ ها به گونه ای تنظیم شده اند که دقیقاً پاسخگوی خواسته های نمایش داده شده شما باشند.

آنجا’دلیل بزرگی که چرا علیرغم اینکه حداقل 2-3 برابر گرانتر از سایر VPN ها وجود دارد ، ExpressVPN هنوز هم بر خروس حاکم است. سطح عملکرد آن در هر جبهه مثال زدنی است و ارائه دهنده این کار را نمی کند’حتی منطقه ای را از آنجا که کاربر می تواند احساس نارضایتی کند را ترک کنید.

CyberGhost: وحشیانه صادقانه و متعهد اما لاغر

مقیاس رتبه بندی پشتیبانی چت برای CyberGhostVPN:

زمان پاسخ خیلی آهسته
اطلاعات فنی عالی
تن بی ادب و سرد
مفید بالاتر از متوسط

اشتباه نکنید ، CyberGhost VPN علیرغم اینکه در کنار هموطنان خود مانند NordVPN از نظر اضافه کردن ویژگی های امنیتی بی نظیر و یک شبکه بزرگتر سرور ، پشتیبان اصلی خود باقی مانده است..

هنوز هم یکی از معدود ارائه دهنده های این شرکت است که می توانید اعتماد خود را به کار بگیرید و هر بار که از آن استفاده کنید ، از Netflix ایالات متحده خارج شوید. هیچ مشکلی امنیتی یا نشت IP مانع آن نمی شود. اما تجربه ای که من با پشتیبانی چت زنده آن داشتم کمی متفاوت بود.

طولانی ترین گپ من با CyberGhost بود’پشتیبانی چت زنده از تمام VPN هایی که برای این منظور درگیرم شده است. دلیل این امر این است که ارائه دهنده دقیقا به من گفت که یک نقص در خدمات آن وجود دارد که اجازه نمی دهد فعالیت خاصی را انجام دهم.

و با انجام این کار ، ارائه دهنده صداقت باور نکردنی را نشان داد که من بسیار سپاسگزارم با این حال زمان انتظار ناامید کننده بین هر پاسخ و لحن کمی سرد که به عنوان خاموش شدن عمده عمل می کند.

اینجا’چگونه چت رفت:

پنجره پشتیبانی چت اولیه مانند همه افراد دیگر بود’قبل از شروع کار با کمی اطلاعات مورد نیاز.

وقتی برای اولین بار پرسشی را مطرح کردم ، پاسخ تیم آنها کاملاً سرد و ناخواسته بود. گپ می توانست’پس از آن و در آنجا به پایان رسید ، اما من آنها را با سؤال های بیشتری پر کردم تا ببینند که چقدر خوب می توانند به سؤالات پیچیده تر رسیدگی کنند.

بررسی پشتیبانی مشتری cyberghost

وقتی از من سؤال كرد كه آیا مشكلی برای مسئله من وجود دارد ، مارتا ، مجری پشتیبانی چت آنها ، به من گفت كه باید VPN را روی یك روتر تنظیم كنم زیرا این امر’تنها راه اما اجرای پشتیبانی چت هیچ ارتباطی به من نداد که چگونه می توانم VPN آنها را روی روتر تنظیم کنم.

بررسی خدمات مشتری cyberghost

من دوباره سؤالی را در مورد استفاده من از دستگاه FireTV در Apple TV مطرح کردم و اینکه آیا VPN آنها می تواند از این طریق کار کند یا خیر. جوابی که مارتا به این موضوع داد فقط خوب نبود بلکه عالی بود.

سی بیبر

او به من گفت كه دستگاه آمازون FireTV من اگر به علت مشكلات مبتني بر پروتكل ، VPN داشتم ، در Apple TV كار نمي كنم..

سی بیبر

او به من گفت چون CyberGhost VPN نمی کند’پروتکل صحیح مورد نیاز برای اجرای سرویس خود را در Firestick با Apple TV ارائه دهید ، خدمات آنها با Apple TV کار نمی کند.

صداقت در اینجا به طرز وحشیانه خوبی مطابقت داشت مارتا نمی کرد’سعی کنید مرا از طریق وعده های دروغین به مشترک تبدیل کنید اما من را به سمت درست راهنمایی کنید.

سایبرگاست

سایبرگاست

چه کسی برنده است?

دست پایین ، ExpressVPN بهترین پشتیبانی چت زنده را با Surfshark در یک ثانیه نزدیک دارد.

سایر ارائه دهندگان مانند PureVPN ، NordVPN و حتی بقیه VPN هایی که صنعت رو به رشد را در پیش می گیرند ، در صورت رضایت از کاربران خود می توانند ضمن ارائه پشتیبانی ، به طور جدی بازی خود را افزایش دهند..

پشتیبانی بد در چت زنده می تواند هر کاربر را بدون توجه به خدمات واقعی VPN خوب خاموش کند. و اگر خدمتی را ارائه می دهید که هدف از آن ارائه خدمات به کاربران از سراسر جهان است ، باید در نحوه کمک به آنها در هر زمان که گیر می شوند یا وقتی با مشکل روبرو هستید ، مثال بزنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me