Roku VPN – Jak skonfigurować i zainstalować Best VPN dla Roku

Życie może czasem stać się nudne i nudne. Praca przez wiele godzin, aby przetrwać w tym szybkim świecie, pochłania większość twojej energii, pozostawiając tylko jedną drogę do rozrywki: filmy / programy telewizyjne. Ponieważ jednak nic nie podlega regułom zwykłego człowieka, musisz napotkać liczne problemy związane z piractwem i prawami autorskimi w celu uzyskania dostępu do różnych rodzajów treści lub określonych tytułów. To samo dotyczy urządzeń takich jak Roku. Chociaż masz wiele opcji na kanałach, niektóre mogą nie ujawnić pełnej bazy dostępnych tytułów.

Dlatego ważne jest, aby zasubskrybować Roku VPN. Przeczytaj ten przewodnik od Best VPN, aby uzyskać najlepsze dostępne obecnie na rynku możliwości odblokowania kanałów w Roku:

8 Najlepsza sieć VPN dla Roku

 1. Jak skonfigurować Roku VPN
 2. Kanały dostępne do oglądania na urządzeniach Roku
 3. Jak dodawać kanały w Roku
 4. Czy VPN może pomóc Ci przesyłać strumieniowo więcej treści w Roku?
 5. Najlepsza VPN dla Roku w 2023 roku
 6. Darmowa sieć VPN dla Roku

Co to jest Roku?

Jeśli ty’żyłem pod skałą lub ogólnie nie’Zdając sobie sprawę z ogromnej gamy produktów rozrywkowych, wyjaśnijmy, czym tak naprawdę jest Roku. Słynny na całym świecie ze swojej wygody i poręczności, Roku to telewizja strumieniowa i odtwarzacz multimedialny, wydany w 2008 roku. Jest dostępny w wielu formach, w tym jako Smart TV, przenośne urządzenia do streamingu i dekodery..

Roku VPN

Istnieją nawet urządzenia Roku dla starszych telewizorów, które używają kabli A / V, co oznacza, że ​​jest to kompletne rozwiązanie dla wszystkich’potrzeby w zakresie rozrywki. Najlepsza część: Roku zapewnia obserwatorom dostęp zarówno do treści na żądanie, jak i do przesyłania strumieniowego za pośrednictwem kanałów, które można wybierać za pomocą pilota. Nie brakuje dostępnych treści, ponieważ masz nawet dostęp do Amazon, Hulu i Netflix!

Jak działa Roku?

Różne produkty dostępne w Roku mają osobne tryby połączenia. Jednak te podstawowe podłącza się do telewizora za pomocą kabla HDMI, od urządzenia Roku do telewizora. Po zakończeniu parowania i konfiguracji Roku łączy się z Internetem za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego / przewodowego, aby uzyskać dostęp do sieci domowej. Urządzenie działa, pobierając treści wideo z Internetu, a następnie udostępniając je w telewizorze.

Jak działa Roku

Od Roku “strumienie” pobierając pliki bezpośrednio, nie ma potrzeby ich zapisywania, co eliminuje przechowywanie dużych plików pamięci podręcznej, podobnie jak w przypadku Netflix. Użytkownicy mogą ładować aplikacje lub kanały dostępu do określonych filmów / programów telewizyjnych, podobnie jak instalowanie różnych aplikacji na smartfonie lub tablecie. Dzięki odpowiedniej kolekcji kanałów możesz cieszyć się streamingiem jak nigdy dotąd!

Co to jest Roku

Roku daje Ci możliwość decydowania, które programy chcesz oglądać i kiedy. To prawie tak, jakbyś otrzymał wszystko “na żądanie”, co nie tylko sprawia, że ​​czujesz się dobrze, ale także robi wrażenie na innych widzach i gościach odwiedzających Twój dom. Kolejną wspaniałą rzeczą w Roku jest to, że system operacyjny jest stale aktualizowany o zmiany interfejsu, dodatki do funkcji, aktualizacje zabezpieczeń i poprawki błędów.

Kanały dostępne do oglądania na urządzeniach Roku

Kiedy Roku weszło na rynek urządzeń rozrywkowych w 2008 roku, użytkownicy mieli ograniczony wybór kanałów. Jednak po szybkim osiągnięciu sławy, urządzenie przeszło z jednego do ponad 3000 kanałów. Możesz łatwo znaleźć treści z sieci nadawczych, takich jak NBC, CBS, ABC i Fox na Roku’s Hulu VoD lub CBS All Access Channels. Oto tylko kilka z nich, ale poniżej znajduje się lista innych najlepszych kanałów dostępnych w Roku, które cię przytłoczą:

 1. Filmy i programy telewizyjne – PBS, Crackle TV, HBO GO, Disney, M-GO, VUDU, Sling TV, Amazon Instant Video / Prime, Hulu TV, Netflix, Google Play Store i więcej!
 2. Sporty – UFC Online, sieć WWE, WatchESPN, NFL Now, NHL Game Center, NBA League Pass, MLB.TV i więcej.
 3. Aktualności – ABC, CBS, NBC, Fox, Sky News, Weather Nation, The Blaze i wiele innych.
 4. Internet – Vimeo, Break, YouTube i inne znane internetowe platformy wideo.
 5. Serwer multimediów Plex – Wszystkie urządzenia Roku obsługują Plex Media Server, który jest najlepszym sposobem oglądania treści osobistych i wszystkich ulubionych filmów / programów telewizyjnych w jednym miejscu!

Jak dodawać kanały w Roku

Instalowanie kanałów w Roku nie wymaga wiedzy z zakresu rakiet. Korzystanie z urządzenia jest niezwykle łatwe, ponieważ system operacyjny jest dość intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Po prostu przewiń w dół do “Kanały strumieniowe” w menu głównym i naciśnij fioletowy “dobrze” na pilocie zostaniesz przekierowany do sklepu Roku Channel Store, gdzie znajdziesz aplikacje premium / darmowe dostępne do instalacji. Użyj “Wyszukaj kanały” funkcja, aby znaleźć tę, której szukasz, i przejdź do strony instalacji.

Jak dodawać kanały w Roku

Czy VPN może pomóc Ci przesyłać strumieniowo więcej treści w Roku?

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe różnych rodzajów treści w Roku, możesz czasami napotkać błąd, który uniemożliwia dostęp do kanału z powodu ograniczeń geograficznych. Jeśli jesteś zapalonym fanem streamingu lub P2P / Torrenting, prawdopodobnie masz pojęcie o tym, dlaczego różne kanały mogą to robić. Wszystko wynika z zasad dotyczących naruszenia praw autorskich i przepisów antypirackich. Różne filmy / programy telewizyjne muszą uzyskać odpowiednie licencje od domów produkcyjnych, aby dostarczać treści do różnych krajów.

W rezultacie, jeśli licencja nie zostanie uzyskana i ograniczona tylko do kilku określonych krajów, osoby znajdujące się w innych miejscach na całym świecie nie będą miały dostępu do swoich ulubionych filmów / programów telewizyjnych za pośrednictwem różnych kanałów. Dlatego niezwykle ważne jest, aby każdy fan transmisji strumieniowej subskrybował usługę VPN, ponieważ samo Roku używa śledzenia Geo-IP do wykrywania Twojej lokalizacji. Ponieważ Twój adres IP jest Twoim wirtualnym identyfikatorem, tylko poprawny może uzyskać dostęp do różnych kanałów.

Jak VPN może pomóc użytkownikom Roku? Maskując swój adres IP i sprawiając, że wygląda na to, że mieszkasz w innym kraju. Usługi VPN mają możliwość szyfrowania twojego połączenia w celu ochrony ruchu przychodzącego / wychodzącego, odsuwając cię od wścibskich oczu agencji rządowych i firm antypirackich. Co najważniejsze, pomagają ominąć ograniczenia geograficzne poprzez natychmiastową zmianę lokalizacji. Możesz siedzieć w Japonii, ale nadal możesz uzyskać dostęp do całej zawartości ze Stanów Zjednoczonych, łącząc się z serwerem macierzystym!

* W naszych testach Nord VPN działał najlepiej, aby odblokować strumienie z różnych lokalizacji na Roku.

Najlepsza VPN dla Roku w 2023 roku

Odblokowanie kanałów w Roku wymaga użycia VPN, który oferuje zaawansowane funkcje / narzędzia do omijania ograniczeń geograficznych, jednocześnie chroniąc twoją tożsamość przed trollami praw autorskich i agencjami antypirackimi. Jeśli sieć VPN nie zapewnia wystarczająco silnego szyfrowania lub cierpi z powodu wycieków DNS / IP, nie będziesz mógł cieszyć się bezproblemowym odblokowaniem. Z tego powodu dodaliśmy listę najlepszych VPN dla Roku w 2023 roku, w oparciu o wydajność, niezawodność, wsparcie, ceny i funkcje:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. NordVPN

  NordVPN

  11,95 USD3,49Na miesiąc

  • Ponad 5200 serwerów w 60 krajach
  • 6 jednoczesnych połączeń
  • Współpracuje z US / UK / JP Netflix
  • Świetna wydajność P2p / torrentowania
  • Podwójne VPN i Cebula przez VPN
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 70% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 3. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 4. IPVanish

  IPVanish

  10 USD6,49Na miesiąc

  • PPTP, L2TP / IPSec & Protokoły OpenVPN
  • Ponad 25 000 adresów IP & Ponad 225 serwerów w ponad 60 krajach
  • 5 Multi loginów
  • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Do 256-bitowego szyfrowania

  Wiarygodne 69% zniżki na stronę
  Przeczytaj recenzję

NordVPN dla Roku

NordVPN z siedzibą w Panamie należy do najbezpieczniejszych usług na rynku, które zapewniają użytkownikom pełną ochronę dzięki łagodnym przepisom o ochronie danych w tym kraju. W przypadku przesyłania strumieniowego / odblokowywania dostawca oferuje nawet “Smart Play” technologia, która pozwala na ominięcie ponad 400 platform z ograniczeniami geograficznymi, obejmujących ogromną część kanałów Roku.

Najlepsza VPN dla Roku w 2023 roku

Gdyby tego było mało, NordVPN przewyższa nawet innych dostawców swoimi niesamowicie szybkimi prędkościami, które poprawiają ogólne wrażenia strumieniowe w Roku. Wszystkie serwery działają z godną pochwały spójnością, z kilkoma problemami z opóźnieniem dla tych, którzy ustanawiają połączenia na duże odległości. Mimo to masz dostęp do ponad 4205 serwerów w 62 krajach, co sprawia, że ​​proces selekcji jest dość łatwy do odblokowania kanałów w Roku.

Plusy

 1. 4205 serwerów w 62 krajach.
 2. Zero Logs Provider for Fast Torrenting
 3. Maksymalna ochrona online przez DoubleVPN
 4. P2P / Torrenting włączony na serwerach specjalnych
 5. Ochrona DDoS i automatyczny przełącznik zabijania

Cons

 1. Drogie ceny miesięczne

odwiedź dostawcę

ExpressVPN dla Roku

ExpressVPN zarządza cieszy się dość widoczną obecnością online we wszystkich kategoriach BEST VPN, dzięki wyjątkowemu zespołowi programistów i niezwykle szybkim serwerom, które są idealne do przesyłania strumieniowego filmów / programów telewizyjnych online w jakości HD. Oferuje także niezrównaną prywatność i anonimowość w Internecie, dzięki której władze tureckie nie mogą nawet nic od dostawcy uzyskać podczas incydentu z VPN.

Czy VPN może pomóc Ci przesyłać strumieniowo więcej treści w Roku

ExpressVPN wyznacza całkiem nowy poziom prędkości pobierania i wysyłania, dlatego cieszy się najwyższą pozycją w naszych rankingach. Dotyczy to szczególnie miłośników streamingu lub P2P / Torrenting. W rezultacie możesz mieć pewność otrzymania maksymalnej prędkości podczas odblokowywania różnych kanałów w celu strumieniowego przesyłania ulubionych treści. Aby uzyskać łączność, masz dostęp do ponad 2000 serwerów VPN w 148 lokalizacjach serwerów VPN i 94 krajach.

Plusy

 1. Łatwe odblokowywanie kanałów Roku
 2. Ponad 2000 serwerów VPN 90 krajów
 3. Zero rejestrowania ruchu sieciowego
 4. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 5. Aplikacje VPN na PC, Mac, iOS i Androida

Cons

 1. Kosztowny abonament miesięczny

odwiedź dostawcę

PureVPN dla Roku

PureVPN z siedzibą w Hongkongu wcześniej mocno uderzył na rynku, ponieważ ujawnił informacje władzom rządowym w sprawie o prześladowanie, w której cyberprzestępca dręczył młodą dziewczynę. Chociaż strona internetowa zawsze wspominała o swoich praktykach pozyskiwania drewna, znalazła się pod wielkim ogniem. Od tego czasu PureVPN znacznie poprawił swoją ofertę.

Jak skonfigurować VPN na Roku

Oprócz obniżenia cen VPN oferuje niezwykły zakres funkcji, w tym natywne aplikacje dla wszystkich popularnych platform, ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach na całym świecie, podzielone tunelowanie dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas przesyłania strumieniowego pirackich treści lub angażowania się w P2P / torrenting, 256-bitowe szyfrowanie AES, przekierowywanie portów, ochrona DDoS, aby zwiększyć swoje możliwości odblokowywania kanałów Roku!

odwiedź dostawcę

IPVanish dla Roku

Ze względu na swoją lokalizację wielu z siedzibą w Stanach Zjednoczonych może zdecydować się trzymać z dala od IPVanish. Jedną z najlepszych rzeczy dotyczących dostawcy jest to, że gwarantuje pełną anonimowość, pomimo surowych obowiązkowych przepisów dotyczących zatrzymywania danych w tym kraju. Odnotowano zero przypadków, w których VPN zapewnia władzom rządowym jakiekolwiek informacje, co zapewnia, że ​​korzystanie z ich aplikacji odblokowującej dla Roku jest całkowicie bezpieczne.

IPVanish na rok

Użytkownicy mają ogromną sieć ponad 1000 serwerów w 60 krajach na całym świecie. Masz nawet natywne aplikacje dostępne dla wszystkich platform, czy to Linux, iOS, Android, Mac i Windows. Ceny zaczynają się od 10 USD miesięcznie, ale masz 7-dniową gwarancję zwrotu. Istnieje nawet proxy SOCKS5 dla maksymalnej anonimowości dla P2P / Torrenting, a VPN oferuje możliwość nawiązywania 10 połączeń jednocześnie.

Plusy

 1. Ponad 40 000 adresów IP’si ponad 1000 serwerów VPN
 2. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 3. SOCKS5 Proxy and Kill Switch
 4. Akceptuje kryptowaluty
 5. Natywne aplikacje na wszystkie platformy

Cons

 1. Z siedzibą w USA

odwiedź dostawcę

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) VPN dla Roku

Private Internet Access (PIA), założony przez Teda Kim i Andrew Lee w 2010 roku, jest amerykańskim dostawcą usług VPN. W związku z tym musi napotkać wiele pytań dotyczących jego zdolności do zapewnienia pełnej prywatności. Stany Zjednoczone są częścią Sojuszu Pięciu i Czternastu Oczu, które regularnie wymieniają informacje i poddają się masowej inwigilacji. Z tego powodu niewiele osób ufa tej usłudze.

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) VPN dla Roku

Jednak PIA nigdy nie ujawniła żadnych informacji organom rządowym. Chociaż nie możesz ufać temu ze względu na swoją prywatność, nadal możesz go używać do odblokowywania kanałów roku lub po prostu omijając ograniczenia geograficzne w roku. Po rejestracji masz dostęp do 3500 serwerów w 32 krajach. Otrzymywane funkcje obejmują przekazywanie portów, obsługę routera, wybór portów, serwer proxy SOCKS5, 5 funkcji wielokrotnego logowania oraz blokowanie reklam / modułów śledzących!

Plusy

 1. 3500 serwerów w 32 krajach na całym świecie
 2. Ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6
 3. Funkcja Internet Kill Switch
 4. Przekazywanie i selekcja portów
 5. 256-bitowe szyfrowanie AES

Cons

 1. Z siedzibą w USA

Darmowa sieć VPN dla Roku

W BestVPN.co ściśle odradzamy naszej bazie użytkowników, aby nie wpadli w pułapkę bezpłatnego VPN, ponieważ większość z nich będzie głęboko zakorzeniona w podejrzanych praktykach biznesowych, aby płacić za utrzymanie serwera, aktualizacje aplikacji, obsługę klienta i inne koszty związane do hostingu VPN. Ponieważ jednak nie wszyscy chcą inwestować w dostawców premium, a płacenie za usługę może być nieco frustrujące, jeśli chcesz tylko z niej skorzystać tymczasowo – bezpłatne sieci VPN są dobrym wyborem niezależnie od tego,.

Windscribe dla Roku

Windscribe to kanadyjska usługa, która pomimo tego, że jest BEZPŁATNA, oferuje dobrze zaprojektowaną stronę internetową, która zapewnia dostęp do intuicyjnych aplikacji zapewniających maksymalne bezpieczeństwo. Chociaż limit przepustowości 10 GB jest standardem w bezpłatnym abonamencie, po przetestowaniu dostawcy na czterech podstawowych serwerach otrzymaliśmy niesamowite prędkości. To wykorzystywało DARMOWE serwery, a nie te premium. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z Windscribe!

Darmowa sieć VPN dla Roku

Plusy

 1. Limit przepustowości 10 GB
 2. Rozszerzenie przeglądarki Chrome
 3. Responsywna obsługa klienta
 4. Szybkie prędkości dzięki szyfrowaniu IKEv2
 5. Łatwe w użyciu aplikacje natywne

Cons

 1. Brak czatu na żywo

Hotspot Shield dla Roku

Hotspot Shield to amerykański dostawca usług VPN, który stale zyskuje i traci sławę z powodu szeregu problemów z aplikacją VPN. Jednak jeśli jest to tylko do użytku tymczasowego, jak większość DARMOWYCH VPN-ów, to jest to świetny wybór dla mas. Dostawca oferuje niezwykłe prędkości przesyłania strumieniowego i P2P / Torrenting przy niskim opóźnieniu. Jedynym problemem jest to, że masz 750 MB limitu danych dziennie.

Hotspot Shield dla Roku

Plusy

 1. 750 MB dziennej ulgi
 2. Automatyczny przełącznik zabijania
 3. Nie wykryto wycieków DNS
 4. Rozszerzenie Chrome
 5. Dostępne dzielone tunelowanie

Cons

 1. Powolna obsługa klienta

Hide.me dla Roku

Hide.me oferuje zarówno usługi płatne, jak i bezpłatne, podobnie jak wyżej wymienione nazwy. Jedyną różnicą jest to, że daje 2 GB danych miesięcznie do zabawy. Inne funkcje oferowane w ramach DARMOWEGO planu obejmują trzy lokalizacje serwerów (Holandia, Kanada i Singapur), łączenie się z jednym urządzeniem, aplikacje dla systemu Windows, Mac, Android, iOS, a nawet Google Chrome.

Hide.me dla Roku

Plusy

 1. Rozszerzenie przeglądarki Chrome
 2. 35 serwerów w 28 krajach
 3. Automatyczna ochrona Wi-Fi
 4. Aplikacje wieloplatformowe
 5. Dostawca zerowych dzienników

Cons

 1. Słabe prędkości

Jak skonfigurować Roku VPN

Wybór VPN to tylko część procesu bezproblemowego odblokowywania. Musisz także skonfigurować najtańszą sieć VPN na urządzeniu Roku, która może się różnić w zależności od starszych lub nowszych generacji urządzeń Roku. Jednak jeśli jest jedna rzecz na pewno, nie można użyć samego sprzętu Roku do utworzenia połączenia VPN. Zamiast tego musisz włączyć połączenie VPN, aby odtwarzacz Roku miał dostęp w dowolnym momencie!

Możesz przejść na dwa sposoby. Pierwszy polega na udostępnieniu połączenia VPN na laptopie urządzeniu Roku poprzez utworzenie Hotspotu. Chociaż możesz doświadczyć zmniejszenia prędkości, możesz łatwo cieszyć się odblokowaniem. Po podłączeniu przeprowadź test IP, aby upewnić się, że udało Ci się ustanowić udaną sieć na zewnętrznym serwerze. Drugi polega na użyciu wbudowanego routera VPN, DD-WRT lub routera Tomato!

Skonfiguruj Roku VPN metodą routera wirtualnego

Jak wspomniano wcześniej, możesz łatwo korzystać z VPN na urządzeniu Roku, łącząc się z routerem wirtualnym utworzonym przez laptopa / komputer / smartfon. Hotspoty Wi-Fi to świetny sposób na udostępnianie Internetu innym osobom, nawet przez połączenie VPN. Aby rozpocząć, wykonaj następujące czynności:

 1. Zapisz się z zalecanym dostawcą VPN.
 2. Zapisz się na odpowiedni plan i pobierz odpowiednie oprogramowanie.
 3. Naciśnij przycisk instalacji. Spowoduje to utworzenie nowego adaptera w “Połączenia sieciowe”.
 4. Znajdź swoje połączenie VPN na liście i kliknij prawym przyciskiem myszy “Nieruchomości”.
 5. Kliknij na “Dzielenie się” i sprawdź “Zezwalaj innym użytkownikom sieci” opcja.
 6. Podłącz urządzenie Roku do komputera’s Hotspot Wi-Fi.

Skonfiguruj Roku VPN metodą DD-WRT / Router pomidorowy

Konfiguracja VPN na routerach DD-WRT lub Tomato to skomplikowany proces, który wymaga dużej wiedzy technicznej. Musisz postępować zgodnie z pełną listą instrukcji, aby upewnić się, że VPN skutecznie kontroluje połączenie internetowe, umożliwiając użytkownikom w całym domu odblokowanie lub zmianę lokalizacji bez żadnej aplikacji. NordVPN oferuje zintegrowane routery VPN, które można kupić tutaj. Aby skonfigurować VPN na DD-WRT lub Tomato, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem.

Jak skonfigurować VPN dla Roku przy użyciu połączenia VPN z komputerem udostępnionym

 1. otwarty komputer z systemem Windows i głowa do paska wyszukiwania
 2. Rodzaj “cmd” aby wyświetlić wiersz polecenia
 3. Wybierz “Uruchom jako administrator” i rodzaj następujące:
 4. netsh wlan ustaw tryb hostednetwork = allow ssid = klucz NETWORKNAME = HASŁO
 5. Nazwa router wirtualny, ustawiając następujące wartości:
 6. ssid = [nazwa sieci] klucz = [hasło do sieci]
 7. Trafienie “Wchodzić” a otrzymasz wiele wiadomości z informacją:
 8. “Tryb sieci został ustawiony na zezwalanie”
 9. “Identyfikator SSID hostowanej sieci został pomyślnie zmieniony”
 10. “Hasło klucza użytkownika hostowanej sieci zostało pomyślnie zmienione”
 11. Początek twój wirtualny router, wpisując: netsh wlan uruchom hostednetwork do CMD
 12. Otrzymasz wiadomość z napisem “Uruchomiona sieć hostowana”
 13. otwarty “Centrum sieci i udostępniania” i idź do “Zmień ustawienia adaptera”
 14. Kliknij prawym przyciskiem myszy na utworzonym wcześniej połączeniu VPN i przejdź do “Nieruchomości”
 15. Kliknij na “Dzielenie się” tab i kleszcz oboje “Zezwalaj innym użytkownikom sieci” opcje
 16. Skręcać na urządzeniu Roku i głowa do “Ustawienia” menu
 17. Wybierz Sieć > Bezprzewodowy (Wi-Fi) > Skonfiguruj nowe połączenie Wi-Fi.
 18. Połączyć do sieci Wi-Fi utworzonej właśnie w systemie Windows!

Jak zainstalować VPN dla Roku przy użyciu współdzielonego połączenia VPN Mac

 1. otwarty twój komputer Mac i głowa do “Preferencje systemu” Menu
 2. Kliknij na “Dzielenie się” i z lewego panelu Wybierz “Dzielenie internetu”
 3. Zestaw następujące ustawienia, aby pomyślnie udostępnić VPN dla Roku:
 4. Udostępnij swoje połączenie z: [właśnie utworzone połączenie VPN]
 5. Do komputerów używających: zaznacz pole dla “Wi-Fi” dla łatwiejszej łączności
 6. otwarty Opcje Wi-Fi, wchodzić nazwa sieci i Wybierz kanał
 7. Posługiwać się WPA2 Personal dla bezpieczeństwa i wchodzić hasło, a następnie kliknij przycisk OK
 8. Skręcać na Udostępnianie Internetu z menu i Kliknij na “Początek”
 9. otwarty Twoje urządzenie Roku i głowa do “Ustawienia” menu
 10. Kliknij w sieci > Wi-Fi > Skonfiguruj nowe połączenie Wi-Fi
 11. Połączyć do sieci Wi-Fi, którą właśnie utworzyłeś na komputerze Mac

VPN dla Roku Alternatives

Sieci VPN są w rzeczywistości sprawiedliwe “Wirtualne sieci prywatne” a nie jakąś konkretną technologię. W związku z tym nie ma dla niego dostępnych alternatyw. Można argumentować, że usługi proxy są dość podobne, ale nie zawierają żadnego rodzaju szyfrowania. To pozostawia fizycznie prywatne sieci (PPN) jako jedyną alternatywę, ale ta opcja nie ma komercyjnego dostawcy. Jeśli po prostu chcesz to odblokować, dobrym pomysłem jest skorzystanie z usługi proxy w przeglądarce Roku Web Browser X!

Najlepsze streamery mediów Roku

Teraz wielu jest świadomych, ale jak wspomniano wcześniej, Roku ma różne kształty / rozmiary / typy. Wybór VPN jest tak trudny, jak znalezienie najlepszego streamera medialnego dla Ciebie. Ponieważ jednak BestVPN.co ma na celu objęcie wszystkich aspektów płynnego korzystania z Roku w celu strumieniowego przesyłania ulubionych filmów / programów telewizyjnych, poniżej przedstawiliśmy szczegółowe informacje na temat wszystkich najnowszych streamerów mediów Roku:

Najlepsze streamery mediów Roku

Roku Ultra

Roku Ultra należy do najwyższej klasy urządzeń tej marki w cenie 130 USD. Jest to urządzenie STB, które wykorzystuje wysokiej klasy sprzęt i najmocniejszy procesor ze wszystkich urządzeń Roku. Pozwala użytkownikom odtwarzać wideo z zewnętrznych dysków obsługujących formaty HFS +, NTFS, FAT32, a nawet FAT16. Jest głosowy pilot, w którym naciskasz przycisk i wypowiadasz tytuł, aby przeprowadzić wyszukiwanie na urządzeniu.

Roku Ultra

Eksperymentowaliśmy z tą funkcją i przez cały czas otrzymywaliśmy dokładne wyniki, co zapewnia, że ​​nie jest to chwyt marketingowy. To sprawia, że ​​życie jest jeszcze łatwiejsze niż wcześniej, zwłaszcza gdy znajdujesz film / program telewizyjny do obejrzenia. Pilot ma nawet moduł śledzący, który zaczyna emitować sygnał dźwiękowy po naciśnięciu przycisku na szczycie Roku Ultra. Urządzenie obsługuje nawet 720p, 1080p i 4K UHD z wideo HDR przy 60 fps.

Roku Streaming Stick

Dobry odpowiednik Roku Ultra, Streaming Stick, jak sama nazwa wskazuje, to prosty produkt w kształcie USB, który można podłączyć do telewizora za pomocą kabla HDMI. W porównaniu do Ultra, Roku Streaming Stick jest niewiarygodnie tańszy, dając ci tylko 50 USD. Brak dostępnego portu Ethernet, dlatego do skonfigurowania połączenia internetowego potrzebny będzie router bezprzewodowy.

Roku Streaming Stick

Podobnie jak Roku Ultra, ta wersja zapewnia również dostęp do ponad 3000 kanałów. Jedyna różnica między nimi polega na tym, że pilot nie ma funkcji wyszukiwania głosowego ani Findera. Ponadto nie można przesyłać strumieniowo w jakości 4K, chyba że kupisz Roku Streaming Stick Plus, dostępny za 70 USD. Oferuje również większy zasięg Wi-Fi, co działa korzystnie, jeśli router znajduje się daleko od telewizora.

Roku Premiere and Premiere+

Wyjaśnijmy najpierw, że Roku Premiere i Premiere + to dwa różne urządzenia. Oba urządzenia mogą przesyłać strumieniowo w jakości 4K UHD z wideo HDR przy 60 fps. Są to przystawki STB, co oznacza, że ​​możesz podłączyć je bezpośrednio kablem Ethernet do Internetu, co zapewnia lepszą prędkość strumieniowania podczas oglądania ulubionych filmów / programów telewizyjnych.

Premiera Roku

W porównaniu do Roku Ultra, Premiere + jest o 23% tańszy, dostępny tylko za 99 USD. Jest to o około 30 USD tańsze, co jest dobrą opcją, szczególnie jeśli jesteś wrażliwy na budżet. Jedynym problemem tego urządzenia jest to, że port Ethernet z tyłu obsługuje tylko do 1000 Mb / s. Nie można odbierać prędkości gigabitowych, co może nieco utrudnić przesyłanie strumieniowe!

Roku Express i Express+

Wprowadzone przez Roku jako produkty podstawowe, Roku Express i Express + oferują kompatybilność dla użytkowników, którzy nadal polegają na starszych telewizorach. Mogą pracować z kompozytowymi kablami A / V, które wykorzystują tradycyjne kolory czerwony, biały i żółty, które były dość znane przed powstaniem HDMI i popularnością na maksymalnym poziomie wygody.

Roku Express

Najlepsza VPN dla Roku FAQ

Jak działa Roku Stick?

Roku łączy się z Internetem za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego / przewodowego, aby uzyskać dostęp do sieci domowej. Urządzenie działa, pobierając treści wideo z Internetu, a następnie udostępniając je w telewizorze. Od Roku “strumienie” pobierać pliki bezpośrednio, nie ma potrzeby ich zapisywania, co eliminuje przechowywanie dużych plików pamięci podręcznej.

Ile kosztują kanały Roku?

Dodanie kanału nie spowoduje opróżnienia kieszeni! Zazwyczaj znajdziesz wszystkie kanały, które możesz zainstalować do BEZPŁATNEGO przesyłania strumieniowego, ale jeśli tego nie zrobisz, maksymalna cena waha się w granicach od 0,99 USD do 1,99 USD. Nie obejmuje to kosztów subskrypcji kanału.

Ile kosztuje korzystanie z Roku?

Jak wspomniano wcześniej, Roku oferuje różnorodną gamę produktów. W związku z tym ceny mogą się różnić w zależności od potrzeb. Set-top-box Roku Ultra kosztuje około 130 USD, Premiere i Premiere + mają cenę 99 USD i 109 USD, Streaming Stick jest dostępny tylko za 50 USD, a Express i Express + można kupić za 29,99 USD i 39,99 USD.

Jakie kanały są bezpłatne w Roku

Istnieje ogromna lista bezpłatnych kanałów dostępnych do zainstalowania na Roku. Niektóre z najbardziej znanych to Pluto TV, Crackle, The Roku Channel, aplikacja CW, PBS Kids, Comet, Newson, Tubi, Twitch, YouTube, Vimeo i Break.

Podsumowanie

Urządzenia takie jak Roku są ratownikami, dzięki którym dostęp do wszystkich ulubionych treści z całego świata jest niezwykle łatwy i wygodny. Dzięki dostępowi do usług takich jak BBC iPlayer, Hulu, Netflix, Amazon Prime i innych za pośrednictwem jednego interfejsu nic nie może przewyższyć strumieniowego przesyłania Roku. Dodaj to do VPN, który omija wszystkie ograniczenia geograficzne, a możesz nigdy nie wychodzić z domu w weekendy, z powodu ogromnego uzależnienia od oglądania!

Похожие статьи