Streamujte televízne programy a filmy online zadarmo

Nožnice na šnúry a buldozéry na celom svete sa pri sledovaní svojich obľúbených filmov / televíznych relácií často spoliehajú na streamovacie platformy, ako sú Netflix, BBC iPlayer, HBO Now, Hulu a ďalšie. A čo tí, ktorí môžu’tieto služby VoD si nemôžeme dovoliť?

Jednou z veľkých radostí pri prehliadaní internetu je, že nájdete veľa webových stránok, ktoré poskytujú filmy a televízne programy zadarmo. Je smutné, že aj oni sú geograficky obmedzení a dodávajú sa s reklamami, škodlivým softvérom alebo zákonnými obmedzeniami. Tak to’je čas, ktorý si myslíte širší …

Contents

Odblokujte webové stránky na bezplatné streamovanie a streamujte televízne programy zadarmo

Najlepším spôsobom, ako bezpečne odblokovať a streamovať filmy / televízne programy na bezplatných webových stránkach, je investovať do riešenia VPN. Presunutím vašej polohy a priradením inej adresy IP poskytnú siete VPN používateľom možnosť maskovať svoju totožnosť online.

Na bezplatných webových stránkach dostanete ochranu pred kybernetickými zločincami a lovcami porušovania autorských práv pred zvedavými očami. Nehovoriac o tom, že ak je stránka blokovaná, môžete sa ľahko pripojiť k podporovanému serveru krajiny a obísť geografické obmedzenia.

Je smutné, že nie každý poskytovateľ má infraštruktúru alebo canniness, aby ponúkol úžasný výkon streamovania. Preto som sa rozhodol tento proces zjednodušiť a poskytnúť zoznam odporúčaní k 5 najlepším VPN pre streamovanie na bezplatných webových stránkach:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Prehľad najlepších bezplatných streamovacích stránok a ich odblokovanie

Na internete som hľadal niekoľko serióznych bezplatných webových stránok na sledovanie filmov / televíznych relácií. Ak sú niektoré z nich legálne, iné vyžadujú použitie VPN na ochranu vašej identity. Mená zahŕňajú:

 1. YouTube (USA)
 2. praskanie
 3. Popcornflix
 4. Tubi TV
 5. Viewster
 6. SnagFilms
 7. Popcorntime-Online.ch
 8. CMoviesHD
 9. Putlocker
 10. Klasické kino online

1. YouTube (USA)

Podobne ako VoD, aj YouTube zobrazuje rôzny obsah používateľom z celého sveta. Ak chcete využiť všetky možnosti streamovania, použite americkú verziu YouTube. Pripojil som sa k NordVPN’Americké servery pre túto úlohu a okamžite odomkli nový svet zábavy.

Pre ešte väčšiu rozmanitosť obsahu zvážte registráciu do prémiového účtu YouTube. Tým sa pred / po prehrávaní videí odstránia dráždivé reklamy. V kombinácii s sieťou VPN budete môcť sledovať aj videá s obmedzeným geografickým umiestnením.

pozerať filmy zadarmo na youtube v USA

2. Praskanie

Crackle, oficiálna dcérska spoločnosť Sony Pictures Entertainment, je určená pre používateľov, ktorí sa nechcú zachytiť legálnymi problémami pri streamovaní pirátskych filmov. Zvyčajne agreguje reklamný obsah podporovaný reklamou od licenčných produkčných spoločností.

To znamená, že všetko, čo vidíte v zozname sledovaných, sa dá bezpečne otvoriť a sledovať. Jediný problém s takým softvérom je, že hoci ponúka tony informácií pre všetky druhy filmov / televíznych relácií, rozmanitosť, ktorú dostanete, nemusí byť tak príťažlivá pre oči..

pozerať televízne seriály online na praskanie

3. Popcornflix

Popcornflix, ktorý vlastní spoločnosť Screen Media Ventures a bol uvedený na trh zábavy už v júli 2010, má silnú používateľskú základňu a renomé online a ponúka bezplatné streamovanie videa z webových stránok a klasických / najnovších filmov s podporou reklám..

Má adresár viac ako 1 000 filmov, ktoré sú schválené autorskými agentúrami so všetkými príslušnými licenciami. Ak chcete získať viac z platformy, pripojte sa k službe VPN, ako je napríklad Surfshark, a odblokujte nový zoznam filmov / televíznych relácií.

pozerajte filmy a televízne programy online pomocou popcornflix

4. Tubi TV

Tubi TV je jednou z mála streamingových aplikácií, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie / inštaláciu priamo z iTunes. Aj keď je obsah právne podozrivý, funguje dobre na všetkých zariadeniach so systémom iOS. Tento proces je jednoduchý, stačí nainštalovať aplikáciu, vybrať film / televíznu reláciu, ktorú chcete sledovať, a stlačiť tlačidlo prehrávania.

Vďaka krásnemu používateľskému rozhraniu a dizajnu sa môžete cítiť istí, že sa na platforme nebudete nudiť. Hoci agregácia obsahu stále potrebuje prácu, softvér sa stále oplatí vyskúšať. Dokonca som odblokoval viac titulov pripojením k Surfshark’s americké servery.

pozerajte filmy zadarmo s televíziou Tubi

5. Prehliadač

Pre divákov, ktorí sa zaujímajú najmä o animované filmy, televízne programy a iný obsah – možno nájdete aplikáciu Viewster ako príťažlivú alternatívu k drahým streamingovým platformám. Je to stránka venovaná svetu animácie.

Zároveň ponúka používateľom možnosť sledovať biografie hercov, filmografie, filmové ukážky, úryvky, správy a ďalšie. Zoznam filmov, anime a televíznych relácií sa aktualizuje každý týždeň. Na odomknutie ďalšieho obsahu použite sieť VPN ako PureVPN.

Viewster pozerať televízne seriály online

6. SnagFilms

SnagFilms, podobne ako crackle, neagreguje nelicencovaný obsah a snaží sa ponúkať len tituly, ktoré predtým schválil výrobca / riaditeľ..

Namiesto toho, aby ste našli populárne filmové / televízne relácie, získate prístup k adresáru viac ako 5 000 nezávislých diel v desiatkach kategórií, od akčných adventúr, strašidelných hrôp, veselých komédií a kriticky uznávaných dokumentárnych filmov..

Aplikácia sa tiež zaujíma o medzinárodné zahraničné filmy a homosexuálne / lesbické filmy spolu s dielami Hindi Bollywood. Pripojenie k sieti VPN nijako nezmení obsah dostupný na streamovanie.

SnagFilms

7. Popcorntime-Online.ch

Aplikácia Popcorn Time je k dispozícii na mnohých doménach, ktoré ponúkajú svoju vlastnú verziu softvéru odvodenú z pôvodného kódu Github. Medzi ne patrí Popcorntime-Online.ch, ktorý používa rovnaký dizajn a vzhľad ako Popcorn-time.to.

Rozdiel medzi nimi je v tom, že tam, kde verzia .to funguje ako aplikácia, je protipoložka online.tv dostupná priamo z vášho webu. Keďže však zhromažďuje pirátsky obsah, na získanie ochrany pred poľovníkmi, ktorí porušujú autorské práva, použite VPN ako NordVPN.

pozerajte filmy a televízne relácie online pomocou popcornového času

8. CMoviesHD

CMoviesHD patrí medzi najlepšie weby na streamovanie televíznych relácií a filmov. Používanie je úplne zadarmo, ale nie je legálne. Je to tak preto, že platforma zhromažďuje pirátsky obsah, ktorý by vás mohol dostať do problémov s vysokými pokutami a oznámeniami DMCA..

Napriek tomu sa môže pochváliť jednou z najväčších knižníc obsahu. Používam webovú stránku až po pripojení k sieti VPN, napríklad Express. Dôvodom je skutočnosť, že overená bezvýrazná reputácia poskytovateľa dáva väčší zmysel pre ochranu pred lovcami porušujúcimi autorské práva.

CMoviesHD

9. Putlocker

Putlocker je vo filmovom a televíznom programe už dlho. Lovci porušujúci autorské práva často dostanú zákaz, ale vždy sa dokážu znova objaviť na novej a bezpečnej doméne. Streamers bude tento web milovať.

V porovnaní s niektorými z vyššie uvedených záznamov nie je stránka legálna. Používam PureVPN na prístup k obsahu na webovej stránke a na potlačenie svojich obľúbených filmov a relácií. Len sa uistite, že sa pripájate k stabilnému serveru a povolíte OpenVPN (UDP).

Putlocker

10. Klasické kino online

Ako už názov napovedá, táto webová stránka je určená pre milovníkov historických kín. Ak žijete nemé filmy Charlieho Chaplina a ďalších hercov, Classic Cinema je perfektná voľba. Nevyžaduje sa, aby ste sa zaregistrovali na streamovanie obsahu.

Jediným problémom je skôr ako hosťovanie filmov, ale poskytuje odkazy na webové stránky tretích strán. Preto nemusí byť úplne legálne. Pri streamovaní obľúbených historických filmov používajte VPN ako NordVPN, aby bola vaša identita chránená!

Klasické kino online

Zabalenie vecí

Táto príručka bola vynikajúcou pomôckou pri vysvetľovaní toho, ako môžu rôzne systémy VoD a dokonca aj bezplatné webové stránky ukladať geografické obmedzenia, čo núti používateľov investovať do spoľahlivých riešení, ako sú VPN. Tieto nástroje chránia vašu identitu a umožňujú odblokovanie všetkého obsahu.

Berúc do úvahy všetky faktory, spoločnosť NordVPN rozhodne vyhráva túto kategóriu za bezpečné vysielanie bezplatných televíznych relácií / filmov. Ak však hľadáte alternatívu priaznivú pre rozpočet, zvážte registráciu so Surfsharkom založeným na BVI.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete nejaké odporúčania, neváhajte vynechať komentár nižšie. Môžete tiež zdieľať článok so svojimi priateľmi / členmi rodiny, ktorí si chcú zaistiť svoje bezplatné sledovanie filmov / televíznych relácií!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Ako sledovať svetový pohár FIFA 2023 na Kodi za menej ako 3 minúty