10 nejlepších VPN pro Tor – Využijte úplnou anonymitu online pomocí onionové VPN

Pokud jde o využití anonymity online a vyhnutí se vládnímu dohledu, uživatelé mají možnost použít: Tor nebo VPN. Prohlížeč Tor poskytuje vynikající funkce zabezpečení a ochrany soukromí, které znemožňují sledovat vaši identitu. Chybí mu však dostatečná rychlost pro streamování a další aktivity. Na druhé straně VPN vyvažují věci mezi SPEED a PRIVACY, ale hlavní prodejní bod obou: mohou pracovat ve spojení. Přečtěte si tuto příručku pro Best VPN for Tor a objevte tu správnou službu pro vaše streamování a potřeby ochrany soukromí pomocí BestVPN!

Contents

Co je Tor?

Zkratka pro “Směrovač cibule” (také zobrazený v logu prohlížeče), byl Tor původně vyvinut pro americké námořnictvo dne 20. září 2002. Vyznačoval se globální sítí serverů, která lidem umožňovala bezpečné a anonymní prohlížení internetu. Nyní se produkt obrátil k neziskové divizi a rozšířil význam vývoje a výzkumu online nástrojů pro ochranu soukromí.

Co je Tor

Zároveň nabízí maximální ochranu uživatele’s ochranou osobních údajů přesunutím provozu přes různé servery Tor po celém světě a jeho šifrováním, aby bylo zajištěno, že nic nebude možné vysledovat zpět k vám. Služba však nebrání webovým stránkám “věděl” které používáte “Tor”. Ačkoli nikdo nevidí provoz z náhodných uzlů, některé webové stránky mohou stále omezit přístup na uživatele Tor.

Jak Tor funguje?

Tor má decentralizovanou síť, která nabízí několik úrovní ochrany uživatelských dat. Směruje internetový provoz přes překrývání serverů po celém světě, které sestávají z více než sedmi tisíc relé. To umožňuje správné skrytí uživatelů’ umístění, které brání komukoli sledovat vaši aktivitu, ať už jde o návštěvy komunikačních formulářů, sociálních médií, webových stránek služeb nebo okamžitých zpráv. Všechny informace procházející sítí Tor jsou šifrovány, což zvyšuje vaši anonymitu online.

Jak Tor pracuje

Nejlepší VPN pro Tor v roce 2023

Kritéria pro nalezení nejlepší VPN pro Tor se zcela liší od jiných aspektů, jako je soukromí / streamování. Musíte najít poskytovatele, který je obeznámen s různými konfiguracemi VPN a Tor. Ten, který nabízí pokročilé technologie / funkce dostupné k vytvoření silného spojení obou, a zároveň poskytuje celkově silnou službu, která neohrožuje rychlost, podporu, spolehlivost nebo server.’s dostupnost. Pokud hledáte to samé, níže je seznam nejlepších VPN pro Tor.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

AirVPN

Společnost AirVPN se sídlem v Itálii je jedním z mála poskytovatelů podporujících internet “VPN přes Tor” konfigurace. Může se pochlubit nejlepšími anti-cenzurními technologiemi a dokonce umožnit uživatelům aktivovat tunelování SSL a SSH pro maximální zabezpečení proti vládnímu dohledu. Mezi další funkce patří 3 současná připojení, dynamické předávání portů, 3-denní zkušební verze zdarma, přepínač zabíjení a ochrana proti úniku DNS.

Nejlepší VPN pro Tor

Profesionálové

 1. Podporuje VPN prostřednictvím Tor Config.
 2. Dostupné tunelování SSL a SSH.
 3. Dynamické předávání portů.
 4. Multi-přihlášení na 3 zařízeních.
 5. Přijímá platby za bitcoiny.

Nevýhody

 1. Omezení umístění serveru po celém světě.

Získejte AirVPN

SoukroméVPN

Stejně jako AirVPN nabízí služba PrivateVPN VPN přes Tor, což vám dává nejlepší anonymitu online, zejména v zemích s přísnými internetovými zákony. Švédský poskytovatel má obrovský seznam serverů po 52 zemích světa. K dispozici je dokonce vestavěný systém brány firewall, který dále poskytuje zabezpečení pomocí přepínače pro všechny zabíjení, ochrany proti úniku IPv6 / IPv4 a proxy serverů SOCKS5 (hodnocených jako nejlepší vpn pro torrenting). Prozkoumejte naši podrobnou recenzi PrivateVPN, kde získáte další informace.

PrivateVPN pro Tor

Profesionálové

 1. Nabízí VPN přes konfiguraci Tor.
 2. Funkce přesměrování portů k dispozici.
 3. Proxy HTTPS a SOCKS5.
 4. Plná ochrana proti úniku DNS.
 5. Kompatibilita napříč platformami.

Nevýhody

 1. Špatná distribuce serveru.

Získejte PrivateVPN

Torguard:

Torguard, jeden z nejspolehlivějších poskytovatelů VPN, je mimořádně životaschopnou možností, pokud chcete používat Tor s VPN. Nabízí šifrování AES-256, čímž ještě více zvyšuje již bezpečnou zkušenost Tor. Tato služba poskytuje specializované aplikace OS, což umožňuje zvýšenou kompatibilitu na všech platformách. Směrování cibule, které používá Tor, najde svůj nejlepší výsledek u svého poskytovatele jmenovek, tj. Torguarda. Musí být VPN, pokud hledáte Tor, plynulý, rychlý VPN VPN kryt.

10 nejlepších VPN pro Tor - Využijte úplnou anonymitu online pomocí onionové VPN

Profesionálové

 1. Domorodá podpora Tor
 2. 3000+ serverů po celém světě.
 3. Funkce Stealth VPN.
 4. K dispozici jsou rezidenční IP adresy.
 5. Poskytovatel nulových protokolů.

Nevýhody

 1. Cenové plány jsou velmi ambiciózní a matoucí.
 2. Nevypadá’Nenabízejte zatím bezplatnou zkušební verzi

Získejte TorGuard VPN

TorVPN

TorVPN je britský poskytovatel, který působí mimo Maďarsko. Proto pro mnoho nemusí být nejbezpečnější volbou, protože jsou povinni vést rozsáhlé protokoly připojení. Nicméně VPN nikdy nebyla chycena a prozradila nikomu osobní údaje. Nabízí vynikající šifrování a “Tor prostřednictvím VPN” s hybridním uzlem, který umožňuje přístup na webové stránky .onion pomocí vlastního serveru DNS.

TorVPN

Profesionálové

 1. Tor prostřednictvím konfigurace VPN.
 2. A “Hybridní” Režim Tor.
 3. Silné šifrování.
 4. Dynamické předávání portů.
 5. Nejlevnější kupní plány předplatného.

Nevýhody

 1. Umístěný ve Velké Británii (legálně).

Získejte TorVPN

Soukromý přístup k internetu (PIA)

PIA se sídlem v USA je další spolehlivou sítí VPN pro společnost Tor. Ano, nachází se v části země Alliance Five Eyes Alliance, ale poskytovatel nezbavuje soukromí uživatelů. Ve skutečnosti se jedná o certifikovaného poskytovatele bez protokolů, který byl dokonce prokázán u soudu. Mezi funkce, které obdržíte při registraci, patří předávání portů, ochrana proti úniku DNS, přepínač zabíjení VPN a 5 současných připojení. Don’Nezapomeňte si přečíst naši komplexní recenzi přístupu k internetu.

Soukromý přístup k internetu pro Tor

Profesionálové

 1. Tor prostřednictvím konfigurace VPN.
 2. Přijímá platby za bitcoiny.
 3. Vynikající OpenVPN šifrování.
 4. Ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení.
 5. Kapesní cenové plány.

Nevýhody

 1. Žádná zkušební verze zdarma nebo vrácení peněz.

Získejte soukromý přístup k internetu

NordVPN

Společnost NordVPN, založená v roce 2012 a se sídlem v Panamě, je vytvořením společnosti Tefinkom & Co, S.A. Je to jeden z nejbezpečnějších poskytovatelů na trhu. Uživatelé mají přístup k 5080 serverům v 62 zemích a řadě dalších funkcí. Mezi ně patří DoubleVPN, SOCKS5 Proxy, ochrana proti úniku DNS, automatický přepínač zabíjení a další. Pro zvýšení bezpečnosti NordVPN dokonce podporuje technologii Onion over VPN, která vám přidává další úroveň ochrany tím, že skrývá vaši IP adresu před výstupním uzlem Tor!

NordVPN pro Tor

Profesionálové

 1. Nabízí konfiguraci přes VPN
 2. Protokol CyberSec a DoubleVPN
 3. SmartPlay pro odblokování VoD
 4. 5080 serverů v 62 zemích
 5. Dostupné vyhrazené adresy IP

Nevýhody

 1. 30denní proces vrácení peněz

NordVPN Cibule přes VPN

Při použití NordVPN’s Funkce cibule přes VPN, vaše internetový provoz nejprve prochází přes vyhrazený server VPN a poté je odeslán do sítě Tor. Po dosažení konečného cíle na internetu pomocí výstupních relé Tor zůstanete zcela anonymní online.

Důvodem je, že použití Tor over VPN také anonymizuje výstupní uzly. Používání této funkce nevyžaduje žádnou raketovou vědu. Stačí spustit aplikaci NordVPN a kliknout na ikonu “Servery” tab. Zde vyberte “Cibule přes VPN” pro aktivaci protokolu.

NordVPN Cibule přes VPN

Máte dokonce konkrétní servery pro ochranu před útoky DDoS (rozhodující pro hráče). DoubleVPN, který směruje vaši komunikaci přes dva různé servery pro maximální anonymitu. Vyhrazené IP servery pro odblokování VoD, jako je Netflix, a P2P servery používané pro bezplatné torrentování.

NordVPN Tor

Jakmile vyberete “Cibule přes VPN” v kategorii serverů získáte přístup k nové nabídce. To zahrnuje speciální servery, které jsou pro vás doporučeny na základě “nejméně naložené” a “Nejblíže vám” pro maximální ochranu online.

Klikněte na libovolný server, který považujete za perfektní pro vaše anonymní aktivity, a poté Tor použijte s velkou lehkostí mysli. Jelikož NordVPNs Tor over VPN anonymizuje IP adresu z výstupního uzlu, můžete mít pocit, že vaši ISP netuší, že se připojujete k síti Tor..

NordVPN Tor

Je Tor legální?

Odhlédneme-li od zdiskreditovatelných a skandálních zpráv týkajících se Tor, s prohlížečem není ve skutečnosti nic špatného. K prozkoumání internetu může použít Tor. Je to zcela legální, ale mnozí spojují anonymitu získanou prostřednictvím Tor k tomu, aby dělali něco nezákonného. Mnoho z nich například spojuje prohlížeč s nebezpečnými činnostmi, jako je přístup k temné síti, což je ústřední místo pro trestnou a nezákonnou činnost. Ačkoli to může být do jisté míry pravda, Tor je stále bezpečný způsob, jak chránit soukromí obyčejného člověka online. Buďte si ujištěni, že si ho stáhnete a nedostanete se do legálních potíží!

Je Tor legální

Proč je Tor poslední, ale ne nejméně v žebříčku prohlížeče?

Jak již bylo zmíněno dříve, prohlížeč Tor si vybudoval pověst, že je pravidelně spojován s temným webem a jeho sešlým podsvětím. Následně je pro mnohé jednoduše prostá možnost, protože se nikdo nechce spojit s něčím, co se zdá být nejasné. Ve skutečnosti je však Tor velmi uživatelsky přívětivý, intuitivní a na soukromí zaměřený prohlížeč, který se může ukázat neuvěřitelně užitečný při maskování vaší identity, zejména v zemích s přísnými vnitřními zákony a v těch, které podporují vládní dohled nad občany.

Tor vs VPN

Tor je dokonalý prohlížeč pro ty, kteří chtějí využít maximální úroveň anonymity online. Je navržen tak, aby šifroval a chránil všechna odeslaná / přijatá data, přičemž veškerý provoz je směrován přes tisíce poznámek po celém světě. Má svůj vlastní seznam výhod / nevýhod, které zahrnují:

Tor Pros

 • Prohlížeč zdarma – Kompatibilita napříč platformami. K dispozici na Windows, Mac a GNU / Linux.
 • Globální síť – Není možné vystopovat’s identitou nebo provedením pokusu o hackování.
 • Úplná anonymita – Nikdo nemůže vidět vaši interní IP ani vás sledovat na externí navštívené IP adresy.

Tor nevýhody

 • Pomalé rychlosti – Data prochází tisíci uzly po celém světě, což brání výkonu.
 • Sdílení P2P / souborů není vhodné – Pomalé rychlosti dělají stahování torrentů neuvěřitelně bolestivé.
 • Odhaluje použití “Tor” – Prohlížeč neskrývá použití tor v očích webových stránek.

VPN jsou docela podobné Tor Tor, ale přijímá jiný protokol pro šifrování internetového provozu. Vaše informace prochází zabezpečeným serverem, který se může pochlubit silnými šifry pro anonymitu, což vám umožní skrýt vaši identitu a aktivitu před poskytovateli internetových služeb a vládními agenturami.

Výhody sítě VPN

 • Rychlejší rychlosti – Ve srovnání s Torem nabízejí VPN vysoké rychlosti a celkový výkon.
 • Umístění Spoofing – Dostupnost různých serverů po celém světě umožňuje maskování identity.
 • Ideální sdílení P2P / souborů – VPN nabízejí servery podporující P2P se Split Tunneling a SOCKS5 Proxy.
 • Odblokování webových stránek – Šifrování a posunutí umístění umožňuje odblokování webů s omezeným přístupem.

Nevýhody VPN

 • Prémiové služby jsou drahé – Většina sítí VPN není zdarma a může se pochlubit drahou měsíční cenou.
 • Logování dat – Zákon mnoha zemí vybízí poskytovatele, aby vedli záznamy o činnosti uživatelů.

nejlepší tor vpn

Proč používat Tor a VPN společně?

Jak vidíte, Tor i VPN mají svůj vlastní seznam výhod a nevýhod. Co kdybychom je mohli spojit a vytvořit něco silnějšího? Ano, to je velmi možné. Přestože se v mnoha ohledech liší, Tor i VPN používají šifrovaná proxy připojení ke skrytí identit uživatelů. Obvykle existují dvě konfigurace pro jeho použití:

Tor prostřednictvím VPN

Tato konfigurace zahrnuje nejprve připojení k serveru VPN a poté k síti Tor před prozkoumáním Internetu, což znamená, že vaše IP je adresa koncového uzlu Tor. To zabrání poskytovatelům internetových služeb, aby věděli, že používáte Tor s tím, že vstupní uzel neuvidí vaši skutečnou IP, což může trvat dlouhou cestu, pokud používáte VPN bez zásady protokolování. Můžete také snadno získat přístup ke skrytým službám / webům .onion.

Pokud však existují výhody, musíte také čelit určitým rizikům. Použití konfigurace Tor prostřednictvím VPN může poskytovateli odhalit IP adresu. Budete mít nulovou ochranu před škodlivými hrozbami, protože výstupy mimo uzly mohou procházet přenosy mimo https. Někdy mohou být výstupní uzly Tor zablokovány, což způsobuje překážky při úplném maskování vaší identity.

VPN přes Tor

Tato konfigurace zahrnuje nejprve připojení k síti Tor a poté k VPN serveru, než prozkoumáte internet, což znamená, že vaše IP adresa je adresa VPN serveru. Tuto konfiguraci nepodporuje mnoho poskytovatelů, ale nabízí nejlepší zabezpečení ve srovnání s jakýmkoli jiným protokolem nebo službou. Protože se připojujete k VPN serveru přes Tor, není možné, aby kdokoli viděl vaši skutečnou IP adresu.

Pokud se zaregistrujete pomocí anonymní platební možnosti, jako je bitcoin, nebude možné vysledovat jakoukoli aktivitu zpět k vám, což vám umožní vychutnat si zcela bezpečné streamování a sdílení P2P / souborů. Tato konfigurace také obchází všechny bloky na výstupních uzlech Tor a umožňuje vám vybrat různé věže pro obcházení geo-omezení uložených webovými stránkami po celém světě..

Nejlepší VPN zdarma pro Tor

Pokud jde o nalezení VPN pro Tor, mnoho uživatelů nechce utrácet peníze za prémiovou službu. Na tomto trhu obvykle získávají služby ZDARMA dynamiku. Bohužel neexistovaly žádné bezplatné VPN, které podporují VPN pro Tor a jeho dvě konfigurace. Našli jsme však několik poskytovatelů, kteří vám nabízejí bezplatnou zkušební verzi spolu s poskytováním VPN pro podporu Tor. Tyto zahrnují:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. TorGuard
 4. BolehVPN

Nejlepší VPN zdarma pro Deep Web

Dark Web, přístupný pomocí Tor Browser, může být docela nebezpečným místem. Je tomu tak proto, že lze použít pro legitimní účely. Stále je jich mnoho, kteří se mohou dočkat trestné činnosti. Tmavý web například poskytuje útočiště politickým disidentům, policistům, novinářům a dalším zájemcům o ochranu soukromí.

Zároveň je to skvělé místo pro podvodníky, hackery a další počítačové zločince. Nikdo neví, kdo by mohli být, což znamená, že je třeba být 100% bezpečný. Pokud používáte Tor samotný, tech-důvtipný stále dokáže sledovat vaši IP adresu. Proto použití bezplatné VPN pro Deep Web není zrovna dobrá volba.

Ve skutečnosti většina poskytovatelů, kteří se prodávají jako “Volný, uvolnit” nepodporují tyto dvě konfigurace: Tor prostřednictvím VPN a VPN prostřednictvím Tor. Proto často navrhujeme, aby uživatelé vyzkoušeli “DuckDuckGo” prohlížeč pro přístup k temnému webu. Na rozdíl od Google Chrome, DuckDuckGo nemá ve svém algoritmu vyhledávače mnoho filtrů.

To znamená, že zatímco Google neindexuje weby na temném webu, DuckDuckGo ano! Pokud tedy hledáte alternativu pro prohlížeč Tor, je to nejlepší způsob, jak jít. Mají dokonce svůj vlastní temný web https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/, ke kterému máte přístup pomocí zabezpečeného připojení VPN. Mezi další weby, které vám pomohou zjistit, zda jste na temném webu nová, patří:

Skrytá wiki

Skvělé místo k návštěvě pro začátečníky na Temném webu. Je to podobné skutečné Wiki, ale má spoustu informací, které byste na původních webových stránkách nenalezli!

.Cibulový odkaz: Skrytá wiki

Dream Market

Tento web otevírá možnosti registrace věcí anonymním e-mailem a placení prostřednictvím soukromého bitcoinu. Je to jedno z menších .onionových tržišť na temném webu.

.Cibulový odkaz: Dream Market

Facebook

Svět’Největší platforma sociálních médií nabízí také webovou stránku .onion. Docela podobné původnímu Facebooku je, že se nezaznamenávají žádné protokoly o činnosti uživatele.

.Cibulový odkaz: Facebook

Soukromé hostování

Pokud vás nebaví přísné uživatelské dohody od místních webhostingových společností, Private Hosting je skvělým místem k návštěvě. Můžete mít PHP založené na Linuxu až do 100 MB za 170 USD ročně!

.Cibulový odkaz: Soukromé hostování

Tor Shops

Jak název napovídá, web je nástrojem pro tvorbu tmavého webu. Umožňuje uživatelům vytvářet vlastní .onion obchody a dokonce je vybaven bitcoinovou integrací.

.Cibulový odkaz: Tor Shops

Tor VPN Router

Jeden z nejjednodušších způsobů použití “VPN přes Tor” konfigurace je nákup routeru VPN. Poskytovatelé, jako je NordVPN, nabízejí své vlastní směrovače, které nabízejí možnost okamžitého přepínání přepínačů a zároveň chrání všechna vaše zařízení pomocí Wi-Fi. Jakmile je router nastaven, jednoduše se připojte k prohlížeči Tor pro další ochranu. Tímto způsobem můžete zvýšit svou anonymitu online bez jakýchkoli potíží!

Zdarma ke stažení Tor VPN

Prohlížeč Tor je k dispozici ke stažení, aniž by zaplatil jediný cent. Stačí navštívit web a nainstalovat vhodnou verzi pro vaši platformu. Existují specializované aplikace pro Windows, Mac a Linux. Po dokončení se můžete zaregistrovat u některého z výše uvedených poskytovatelů a poté si stáhnout jejich nativní aplikace z webu, obchodu Google Play nebo iTunes..

Prohlížeč Darknet

Pokud jde o přístup na hluboký web, uživatelé jsou často zmateni ohledně toho, který prohlížeč použít. Nezapomeňte, že pomocí prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox nemůžete získat přístup k temnému webu, protože nemají decentralizovanou síť s překryvnými servery po celém světě..

Tyto prohlížeče jsou ve své činnosti zcela základní a ani integrují žádné šifrování pro maskování vaší identity. Pokud chcete přistupovat na hluboký web, máte pouze dvě možnosti: použijte Tor Browser (preferovaná volba) nebo DuckDuckGo (poskytuje přístup pouze ke konkrétním červeným místnostem).

Nejlepší VPN pro Tor FAQ

Pokud jde o používání nejlepších VPN pro Tor, může vyvstat mnoho myšlenek o tom, jak může chránit vaši identitu nebo zvýšit vaši bezpečnost. Mezi nejčastější dotazy, které dostáváme, patří:

Může váš ISP vidět, co děláte na Tor?

Protože Tor maskuje identitu uživatelského připojení k webovému serveru a šifruje veškerý příchozí / odchozí provoz, není možné, aby jakýkoli poskytovatel internetových služeb monitoroval nebo sledoval vaše požadavky HTTP. V důsledku toho nemohou vidět, na jaké webové stránky se pokoušíte přistupovat. V kombinaci s VPN můžete svou anonymitu online ještě více zvýšit a využít úplné digitální soukromí.

Je Tor Browser VPN?

Žádný Tor není přesně VPN, ale nese podobnost, protože používá šifrovaná proxy připojení ke skrytí identit uživatelů. Prochází všechna vaše data tisíci uzly po celém světě, z nichž každý zná IP adresu před a za ní. Proto nikdo nemůže sledovat vaši identitu pomocí Tor, ale weby mohou stále vědět, že používáte připojení Tor. Chcete-li se dozvědět více, můžete zkontrolovat další nejlepší prohlížeče vpn.

TOR VPN Android?

Tor skutečně nabízí uživatelům verzi pro Android, kterou si mohou užívat na svém smartphonu. Jde o jméno “Orbot”, který poskytuje silné šifrování internetového provozu pro maximální zabezpečení. Jednoduše se připojte k VPN a poté otevřete prohlížeč Tor pro maximální anonymitu online.

Zabalení věcí

Doufáme, že tento průvodce vám pomůže najít nejlepší VPN pro Tor na základě vašich požadavků na soukromí a rozpočtových požadavků. Bez ohledu na to, pokud máte nějaké problémy, neváhejte a komentujte níže. Neváhejte a vyjmenujte všechny návrhy, které považujete za spolehlivé pro použití na Tor. Hezký den!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  27 Nejlepší VPN prohlížeč - Zajištění bezpečnosti prostřednictvím bezplatných aplikací pro prohlížeče VPN