27 Nejlepší VPN prohlížeč – Zajištění bezpečnosti prostřednictvím bezplatných aplikací pro prohlížeče VPN

Internet je v současné době plný škodlivých odkazů, pochybného softwaru, autorských práv a dalších podobných věcí, které mohou představovat značné riziko pro online zabezpečení a citlivost dat. Populární prohlížeče však nemají náležitý podíl na zabezpečení, což je činí zranitelnými po dlouhou dobu. VPN instalovaná speciálně pro ochranu prohlížeče hodně přispívá k zajištění toho, aby toto okno příležitosti zůstalo hackerům uzavřeno.

Nejbezpečnější sázkou pro neutralizaci této hrozby ve vašem prohlížeči je nasazení nejlepší služby VPN, která’Je to soukromé, cenově dostupné a spolehlivé, aby vždy chránilo vaše připojení a anonymitu.

Proč nejbezpečnější a soukromý prohlížeč vyžaduje čas?

Prohlížeče jsou nejčastěji používanými přístupovými bránami k internetu pro lidi a firmy na celém světě. To’Je to v zásadě vaše okno na bezplatný web, ale používá se toto okno dovnitř? Většina lidí ne’brát jejich zabezpečení prohlížeče vážně. Mohou jít o antivirové programy na svých počítačích, ale pokud se místo toho zaměří na získání zabezpečení svých prohlížečů, viry a malware by nikdy nemohly infikovat počítač vůbec.

Moderní denní prohlížeče jsou bezpečnější než jejich předchozí verze, ale nemůžete je pojmenovat “Vytvrzený” natolik, aby bylo možné odvrátit všechny online malware a virové hrozby, které přicházejí na cestu.

V mnoha případech došlo v průběhu let k většině narušení zabezpečení prostřednictvím nechráněných prohlížečů. A i když nejbezpečnější prohlížeč na světě nemůže zabránit viru v útoku na váš systém, pokud jste právě klikli na škodlivý odkaz (vědomá sabotáž), bezpečný prohlížeč může určitě odklonit hackery, profesionály malwaru a dokonce i ty, kteří i nadále zneužívají nula- zranitelnosti nebo zkuste sledovat vaši IP.

Nejlepší VPN prohlížeč

Nejlepší VPN prohlížeč 2018 - testováno a ověřeno

VPN jsou hlavním obranným vektorem proti jakékoli online hrozbě. Ať už máte zařízení, které potřebujete zabezpečit, nebo relaci procházení, kterou je třeba skrýt, VPN jsou nejúčinnější a holistické bezpečnostní nástroje, které jsou k dispozici.

Zajišťují vaše data pomocí prvotřídního šifrování, poskytují bezpečnou podporu protokolů, nabízejí více serverů, zaručují stabilní rychlost a především existují, aby zajistily, že soukromí uživatelů nebude nikdy ohroženo.

Ale i přes všechny ostatní VPN, které tvrdí, že nabízejí všechny tyto funkce, jen málokdo vyniká, pokud jde o to, jak robustní jsou tyto funkce skutečně k dispozici. Pro váš prohlížeč potřebujete pouze nejlepší VPN, která zajistí, že nikdy nedojde k bezpečnostnímu selhání, které by ohrozilo vaše extrémně citlivá data.

Zde je náš speciální seznam pro nejlepší VPN pro prohlížeče 2018, který obsahuje exkluzivní průvodce poskytovatele, funkce, které nabízejí, cenové plány a další.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

PureVPN - poskytuje špičková kompatibilní rozšíření s nejlepší VPN pro prohlížeč

Pokud ne’Nechcete utrácet brody vašich těžce vydělaných peněz za pořízení VPN a hledáme cenově dostupného poskytovatele, který by to nerobil’Pokud kompromitujete s vlastnostmi jakéhokoli druhu, pak je Pure VPN rozhodně tou nejlepší volbou pro vás.

Proč nejbezpečnější a soukromý prohlížeč potřebuje čas?

Společnost PureVPN nabízí kompatibilní rozšíření pro populární prohlížeče, jako jsou Firefox a Chrome, a udělala tolik, aby zpřístupnila zabezpečení a usnadnila nastavení v prohlížečích..

Kromě toho, že je PureVPN levnější než jeho vrstevníci a poskytuje nejvyšší kompatibilitu, nikdy neuškodí kvalitě a rozsáhlosti jeho funkcí. PureVPN vám umožní odblokovat geograficky omezené streamingové weby, jako je Netflix USA, získat přístup k pokročilejším možnostem zabezpečení, jako je vypínač zabíjení a rozdělení tunelů, přihlásit se současně přes 6 zařízení / prohlížečů a mnohem více.

Ale v současné době PureVPN ne’Nenabízejte bezplatnou zkušební verzi, takže ji před odhlášením nemůžete vyzkoušet. Pokud však platíte za některý ze svých plánů, nebudete jej později litovat.

Profesionálové

 1. Perfektní kompatibilita jako VPN pro prohlížeč
 2. Ochrana DDoS
 3. Podpora vyhrazeného streamování
 4. Servery P2P a Torrent
 5. 750 + servery ve 141 zemích
 6. VPN hotspot
 7. Nat Firewall
 8. Podpora více protokolů včetně OpenVPN a L2Tp
 9. Umožňuje rozdělení tunelů

Nevýhody

 1. Udržuje některé protokoly
 2. Zkušební verze zdarma není k dispozici

Získejte PureVPN

NordVPN zajistí zabezpečení prohlížeče na všech zařízeních

Stejně jako u nepořádku tolika zařízení, od Maců až po Androidy, to ne’Opravdu nevíte, kde byste měli k prohlížeči přistupovat nejvíce. Bez ohledu na to, které zařízení přistupujete k prohlížeči pomocí technologie Nord VPN, však poskytuje vysoce kompatibilní rozšíření prohlížeče kompatibilní se zařízením, která poskytují skvělou bezpečnost na všech platformách.

NordVPN pro prohlížeče

Poskytovatel také nabízí lepší funkce zabezpečení, včetně dvojitého připojení VPN a přístupu k možnosti Cibule přes VPN pomocí vašeho prohlížeče. Ale tvrzený prohlížeč není’t, kde se funkce zastaví. NordVPN má serverovou infrastrukturu, která zahrnuje 3700+ IP ve více než 60 zemích, což zajišťuje, že neexistují úzká místa s nulovou šířkou pásma a zaručena nedotčená služba pro každého uživatele.

Měsíční tarif je v NordVPN o něco dražší, stojí 11,95 $, ale pokud chcete nejlepší hodnotu, můžete se přihlásit k odběru svého nejlepšího tříletého plánu, který vás bude stát jen 125,64 $ vyúčtovaných jednou.

Profesionálové

 1. Funkce Tor s VPN pro prohlížeč VPN
 2. Zkušební období zdarma
 3. K dispozici je dvojí šifrování
 4. 3359 serverů ve více než 60 zemích
 5. Více platebních metod
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 7. Funkce SmartPlay pro streamování webů

Nevýhody

 1. Drahý měsíční tarif (není vhodný pro krátkodobé uživatele)

Získejte NordVPN

Soukromý přístup k internetu zajišťuje vyšší rychlost jako VPN pro prohlížeče

Největším problémem mnoha VPN je to, že mají tendenci příliš rychle zrychlovat, ale Private Interent Access nebo PIA vyhráli’nedělej to. PIA je jednou z nejrychlejších VPN dostupných na trhu a při běhu přes své lehké rozšíření Chrome nenabízí žádné problémy, ať už používáte prohlížeč k nepřetržitému streamování nebo anonymně procházet síť.

Soukromý přístup k internetu VPN pro prohlížeče

Pro nejlepší opakování naší recenze této služby, navštivte některou z Reddit’s podprocesy související s nejlepším vpn reddit. PIA je top remízou pro vlákna Reddit a stovky uživatelů ji aktivně doporučují jako Top VPN pro prohlížeč nebo jakékoli jiné zařízení. PIA je jednou z lepších sítí VPN, pokud jde o řadu serverů, v současné době nabízí kolem 3081+ serverů ve více než 28 hlavních zemích. Poskytovatel nemusí poskytovat žádné nové funkce, jako je Onion přes VPN, ale i základní funkce zde fungují skvěle.

V oblasti tvorby cen jsou nejlepšími plány roční a dvouleté plány. Předplatné na dva roky vás bude stát pouze 69,95 $, zatímco roční předplatné je účtováno jednou za 39,95 $, což vždy nabízí velkou hodnotu za peníze.

Profesionálové

 1. Zrychlení nulové rychlosti jako VPN pro prohlížeč
 2. Podporovány OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Podpora P2P je k dispozici
 4. Nulové protokoly
 5. 5 Současná připojení
 6. Neomezená šířka pásma

Nevýhody

 1. Speciální aplikace jsou pro nováčky trochu obtížné

Získejte soukromý přístup k internetu

ExpressVPN - robustní VPN pro prohlížeč

Dražší služby se obvykle vypínají v jakékoli kategorii produktů, ale Express VPN zdůvodňuje svou vysokou cenovku tím, že je spojuje s extrémně robustními funkcemi. Tato VPN zajišťuje vysoké rychlosti v prohlížečích a nikdy vás nezbavuje bezpečnosti. Chráněno šifrováním AES 256 vojenské úrovně, máte možnost směrovat svá data přes 148 serverových umístění v neuvěřitelných 94 zemích.

Express VPN pro prohlížeč

ExpressVPN zaručuje vysokou volnost pro uživatele díky aplikacím a rozšířením kompatibilním s nejmodernějšími zařízeními, díky nimž je používání jeho VPN funkcí hračkou pro uživatele všeho druhu. Pro streamery tato VPN efektivně odblokuje veškerý geo-omezený obsah kdekoli na světě a spojí jej s dalšími prémiovými funkcemi, jako je nepřetržitá živá podpora, rozsáhlí průvodci a split tunneling, a vy máte vítěze.

Ale tato služba ne’nepřijde levně, protože roční plán je stanoven na 99,95 USD a to’je jejich nejlepší hodnotový plán. Druhý program na šest měsíců lze předplatit za 59,95 $.

Profesionálové

 1. Výkonný seznam funkcí pro bezproblémový provoz jako VPN pro prohlížeč
 2. Vyhrazené aplikace a rozšíření pro prohlížeče
 3. Odolné, vojenské šifrování
 4. Podpora více protokolů
 5. Zásady nulových protokolů

Nevýhody

 1. Žádné vyhrazené servery P2P
 2. Drahé ve srovnání s konkurenčními službami

Získejte ExpressVPN

TorGuard poskytuje jednostrannou anonymitu jako nejlepší VPN pro prohlížeč

Pojmenovaný po jednom z bezpečnějších prohlížečů na světě, TorGuard na nás udělal dojem a na mnoho dalších nadšenců VPN díky své odvážné bezpečnosti a vysokým funkcím pohodlí.

Torguard VPN pro prohlížeč

TorGuard poskytuje přístup k až 3 000 serverům ve více než 50 zemích a je vynikající volbou pro streamování VPN pro prohlížeče. Spolu s integrovanou podporou prostřednictvím vyhrazených aplikací na všech platformách má tento poskytovatel VPN také funkci Stealth VPN pro ty, kteří hledají nějaké další zabezpečení online. U Torguardu nejsou známy žádné úniky IPv6 nebo poruchy DNS a rychlosti zůstaly během naší zkoušky fenomenální.

Její cenové plány jsou však trochu komplikovanější, protože s každým plánem dostanete nějaké služby napříč deskami a směsí exkluzivních funkcí. Jejich nejlepším plánem zůstává roční nabídka předplatného, ​​která stojí 59,99 $. Můžete také jít s jejich čtvrtletním tarifem, který je překvapivě cenově dostupný za pouhých 19,99 $, který je účtován jednou.

Profesionálové

 1. Model Tor poskytuje větší zabezpečení jako VPN pro prohlížeč
 2. Silné úrovně šifrování
 3. Funkce Stealth VPN Protection
 4. 3000+ VPN serverů v 50 zemích
 5. Vyhrazená IP adresa

Nevýhody

 1. Plány jsou velmi drahé
 2. Balíčky funkcí mohou být matoucí

Získejte TorGuard VPN

Nejlepší VPN prohlížeč zdarma 2018

Většina bezplatných služeb VPN tam své uživatele zklamaní a při registraci pro někoho existuje problém s důvěrou. Stále však existují jména, která si drží své vlastní a nyní slouží jako ztělesnění soukromí a chrání integritu uživatele v plné míře.

Tito poskytovatelé vždy vystupovali na našem seznamu, protože jich je tak málo. V tomto seznamu nejlepších bezplatných VPN pro prohlížeče 2018 jsme dbali na to, abychom našim váženým uživatelům poskytovali pouze ta jména, která nás nikdy nedovolí levným trikům společným pro jiné ne-dobré bezplatné služby VPN..

Zde je seznam:

TunnelBear - nejlepší všestranná VPN pro prohlížeče

Pokud existuje jedna bezplatná služba Prohlížeč VPN zdarma, která se může shodovat s placenými poskytovateli, pokud jde o poskytování prvotřídního zabezpečení online internetovým obyvatelům, pak je to Tunnelbear. Tunnelbear, VPN s karikaturou, která zaplavuje všechna jeho uživatelská rozhraní, nabízí odolné servery rozšířené do 20 zemí. Tato bezplatná VPN bere dort pro udržení nulových protokolů a nikdy si nepředává vaše data na rozdíl od jiných bezplatných služeb VPN na trhu.

Nejlepší VPN prohlížeč zdarma 2018

Jediným vypnutím s Tunnelbear je jeho datový limit. Při rychlosti 500 MB za měsíc se to vyčerpá tak rychle, že si nemůžete vychutnat více než několik relací procházení. Ale počkejte, my v BestVPN.co jsme našli hack, který vám poskytne více této služby.

Tweet o Tunnelbear a získáte další 1 GB dat měsíčně. To je příliš těžké odolat. Tunnelbear také nabízí skvělé kompatibilní aplikace a rozšíření, díky nimž budou všechny prohlížeče fungovat anonymně.

Profesionálové

 1. Nejlepší bezplatná služba VPN pro prohlížeče
 2. Je možné 5 současných připojení zařízení
 3. Výkonné šifrování
 4. Bezproblémové a dobře zaoblené uživatelské rozhraní

Nevýhody

 1. Datový limit je 500 MB / měsíc
 2. Nevypadá’• Podpora peer to peer nebo P2P.

Blockless - snadné použití pro začátečníky jako VPN pro prohlížeč

Mnoho aplikací a softwaru je tak složitých, že se od nich začátečníci a nováčci velmi snadno vypnou. Blockless je však bezplatná služba prohlížeče VPN, která umožňuje všem druhům uživatelů snadné připojení online prostřednictvím zabezpečeného webového připojení.

Bezblokování VPN pro prohlížeč

Pro přístup k této VPN musíte udělat pouze přihlášení do Blockless. I když to tak není’Nenabízíme uživatelům možnost zvolit si server podle vlastního výběru, protože k tomu dojde automaticky, při testování této služby nedošlo k žádným zpožděním rychlosti. Rychlosti stahování a odesílání se trochu snížily, ale byly dobré, když vezmete v úvahu, že se jedná o bezplatnou službu.

Používá ji více než půl milionu lidí, kteří hovoří o objemech svých schopností a služeb jako Nejlepší bezplatná VPN pro prohlížeč.

Profesionálové

 1. Extrémně snadné nasazení a použití jako bezplatná VPN pro prohlížeče
 2. Dostupné vyhrazené aplikace
 3. Rychlejší rychlost ve srovnání s jinými bezplatnými VPN

Nevýhody

 1. Omezený rozsah funkcí

Windscribe - nejlepší datový limit jako VPN pro prohlížeč

Tato VPN je rozdána, jedna z nejštědřejších služeb na trhu VPN zdarma. Windscribe nabízí svému uživateli šanci využít 10 GB dat měsíčně. Zde dostupný datový limit je nejméně 5krát vyšší než u jiných sítí VPN, ale štědrost to neznamená’tam nekončím.

Windscribe VPN pro prohlížeč

S Windscribe není počet zařízení, ke kterým se můžete připojit, nijak omezen. Kromě toho jsou kompatibilní aplikace vybaveny funkcí nazvanou Cruise Control, která umožňuje automatické připojení k nejrychlejšímu serveru, který je v tuto chvíli k dispozici..

Ale pokud ne’Stejně jako server, ke kterému jste připojeni, máte možnost volby mezi dalšími servery VPN. Windscribe nabízí rozšíření pro Chrome a doplněk pro Firefox, který poskytuje holistické zabezpečení pro vaše prohlížení. Windscribe je také populární jako jeden z nejlepších VPN pro torrenty, a to i zdarma až do určitého limitu.

Profesionálové

 1. Vysoký datový limit umožňuje nejlepší výkon jako VPN pro prohlížeč
 2. Neomezené připojení zařízení
 3. Funkce blokování reklam a firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Nevýhody

 1. Otevřený protokol VPN není k dispozici
 2. Poruchy společné

Zenmate - spolehlivý poskytovatel VPN pro prohlížeče

Díky dlouholetým zkušenostem na trhu a pravděpodobně nejrozšířenějšímu jménu v doméně VPN zdarma, Zenmate je bezplatná služba prohlížeče VPN, která zřídka zklamává.

Zenmate VPN pro prohlížeč

Díky možnosti neomezeného přístupu k datům je použití Zenmate preferovanou volbou milionů lidí po celém světě pro odblokování geo-omezeného obsahu a obcházení autoritářských firewallů..

Rychlosti mohou být průměrné v čase, ale nabízí 4 servery, což vám dává šanci najít a připojit se k serveru, který nejlépe vyhovuje účtu. Standardy šifrování jsou silné a dosud nedošlo k žádnému úniku dat od tohoto poskytovatele. Rozhodně stojí za vyzkoušení! (Podrobnější informace naleznete v hodnocení Zenmate)

ZoogVPN udržuje vysoké soukromí jako VPN pro prohlížeč

Vedení protokolů a jejich převádění na prodejnou komoditu je ve volných sítích VPN příliš častým výskytem. ZoogVPN však může být důvěryhodný za to, že to není jeho obchodní model ve své bezplatné službě VPN.

Zoog VPN pro prohlížeč

Tento poskytovatel má omezené funkce jako VPN bez prohlížeče, ale poskytuje prohlížečům všeho druhu mimořádné zabezpečení. U této služby se neuchovávají žádné protokoly, což z ní činí důvěryhodnou doménu, která důvěřuje vašim potřebám online soukromí.

Ve své bezplatné službě v současné době nabízí limit šířky pásma 2 GB spolu s přístupem ke 3 serverům VPN, 128bitovým šifrováním a omezenou podporou P2P. Pokud tedy chcete pouze síť VPN, která zajišťuje vaši přítomnost online, aniž byste byli nadměrně přesměrováni svými funkcemi, pak ZoogVPN je místo, kde najdete tu správnou shodu..

Profesionálové

 1. Přísná datová politika jako VPN pro prohlížeč
 2. 2 GB datový limit
 3. Poskytuje relativně silné šifrování
 4. Rychlé servery

Nevýhody

 1. Pomalé usnadňování zákazníků
 2. K dispozici je jedno zařízení

Nejlepší prohlížeč VPN pro Android

Smartphone Android je vysoce citlivý na útoky škodlivého softwaru a pokusy o sifonování dat, protože jsou lákavým cílem hackerů kvůli velkému počtu lidí, kteří používají operační systém. Chcete-li zabezpečit extrémně citlivá data ve smartphonu, potřebujete pro prohlížeč Chrome v systému Android zabezpečenou VPN. Níže uvádíme dvě spolehlivé služby VPN, které vám zaručí nejlepší ochranu a zabezpečí vaše relace procházení Androidu:

IvacyVPN - Poskytuje funkci Split Tunneling jako VPN Browser pro Android

V prohlížečích Android potřebujete VPN, které upřednostňují rychlost a výkon před všemi ostatními. A to’přesně tam, kde je Ivacy VPN’Exkluzivní funkce Split Tunneling se hodí. Na vašem Androidu může být k internetu připojeno několik aplikací a funkce Split Tunneling vám umožňuje zabezpečené připojení směrovat pouze některé vybrané aplikace, jako je váš prohlížeč..

Ivacy VPN pro prohlížeč

Ivacy VPN poskytuje více než 100 serverových míst po celém světě, podporu více protokolů včetně OpenVPN, šifrování vojenské úrovně, pět současných přihlášení a skvělé rozšíření Chrome.

Nyní můžete mít neuvěřitelných 5 let tím, že jednou zaplatíte jen 60 USD. Nabídky don’nepřijdou lépe než ty, které nabízí tato VPN. Musí mít pro prohlížeče Android.

Profesionálové

 1. Umožňuje rozdělit tunely a zajistit vyšší rychlosti jako prohlížeč VPN pro Android
 2. 450+ serverů na 100 různých místech
 3. 5 Současná přihlášení
 4. Nulové omezení šířky pásma
 5. Podpora protokolu Mutliple
 6. Odblokuje geo-omezený obsah jako Netflix

Nevýhody

 1. Žádná zkušební verze zdarma
 2. Vrácení bitcoinů nebo kryptografů není k dispozici

Získejte Ivacy

IBVPN - Blokuje škodlivý obsah jako prohlížeč VPN pro Android

Díky více doplňkům a rozšířením pro všechny hlavní prohlížeče je IB nebo VPN Invisible Browsing VPN nejlepší volbou nejlepší VPN pro prohlížeč VPN pro Android. To’Díky jednoduchým a snadno použitelným klientským aplikacím a rozšířením se z něj stala nesmírně populární služba pro začátečníky a nováčky.

IBVPN pro prohlížeče

Ale to ne’To znamená, že tento poskytovatel je sám nováčkem, pokud jde o funkce nebo zabezpečení. Nabízí vojenské šifrování AES-256, podporu více protokolů včetně OpenVPN & L2TP, 200 serverů v 63 lokalitách, Tor over VPN, Double VPN a kill switch pro poskytování holistické bezpečnostní sítě pro uživatele Androidu. Nejlepší balíček se všemi funkcemi je jejich roční plán VPN Ultimate, který je účtován na pouhých 58,06 $.

Profesionálové

 1. Poskytuje 200 serverů pro maximální odblokování webů s omezeným přístupem jako prohlížeč VPN pro Android
 2. Tor Over VPN
 3. Dvojitá funkce VPN
 4. Funkce automatického opětovného připojení k ochraně uživatelů v případě výpadků služeb
 5. Nevýhody:

Nevýhody

 1. Může být občas docela pomalý
 2. Není vhodné pro Torrenting

Získejte IBVPN

Přehled nejlepších prohlížečů zařízení VPN

Prohlížeče se používají k přístupu na internet, ale způsob práce, fungování a reakce na různé operační systémy se velmi liší. Zde je přehled o nejlepší VPN pro prohlížeč na různých zařízeních:

Nejlepší VPN prohlížeč pro PC

Počítače stále vládnou jako jeden z nejpopulárnějších zařízení používaných k přístupu na internet. Jedná se o fantastickou kompatibilitu, kterou počítače poskytují prohlížečům jako Chrome a Firefox, což uživateli umožňuje dosáhnout optimální spokojenosti a dostupnosti funkcí.

VPN lze snadno instalovat na PC, jak jsme detailně ukázali v našem díle pro nejlepší VPN pro PC. Téměř každá VPN nabízí kompatibilní aplikace a rozšíření prohlížeče pro použití s ​​PC. Zde jsou tři nejlepší VPN VPN pro prohlížeč pro PC:

 1. ExpressVPN - snadná instalace a nastavení jako prohlížeč VPN na všech počítačích.
 2. PureVPN - extrémně cenově dostupné cenové plány pro prohlížeč VPN na PC.
 3. Soukromý přístup k internetu - nejoblíbenější služba jako prohlížeč VPN na počítačích.

Nejlepší VPN prohlížeč pro iPhone

Úvod, který podnítil budoucí šíření smartphonů po celém světě, zůstává iPhone jednou z nejznámějších značek naší doby. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení však mohou být telefony iPhone infikovány malwarem a viry stejně snadno, jako se to děje na jiných zařízeních.

Je bezpodmínečně nutné spojit VPN s prohlížečem na vašem iPhone, abyste zajistili bezpečný, bezpečný a optimalizovaný zážitek z prohlížení. Zde jsou naše 3 nejlepší tipy pro vynikající VPN kompatibilní s prohlížeči iPhone:

 1. NordVPN - iOS kompatibilní aplikace dostupná pro prohlížeč VPN v iPhone.
 2. TorGuard - Zvyšuje zabezpečení iPhone jako prohlížeč VPN pro iOS.
 3. PureVPN - Podpora streamování s vysokými rychlostmi jako prohlížeč VPN v iPhone.

Nejlepší VPN pro prohlížeč Tor

Tor Browser byl představen pro zvýšení bezpečnosti, kterou si prohlížeč může dovolit uživateli. Tor Browser, který používá koncept směrování cibule k ochraně uživatelských dat a skrytí jejich IP, je velmi preferovanou volbou pro mnoho technicky zdatných uživatelů s potřebami ochrany citlivých dat..

Ne každá VPN může poskytovat ultra kompatibilitu pro použití s ​​prohlížečem Tor. Nejlepší VPN pro prohlížeč Tor nabízí specializované funkce jako Onion over Tor a Split Tunneling, které zajišťují vysoký výkon a nulové zpoždění. Zde jsou naše Top 3 VPN výběry pro prohlížeč Tor.

 1. NordVPN - Špičková linka Funkce cibule přes VPN funguje jako VPN pro prohlížeč Tor.
 2. ExpressVPN - Neuvěřitelná řada serverů dostupných jako VPN pro prohlížeč Tor.
 3. TorGuard - neodmyslitelně kompatibilní VPN s Tor Browser.

Nejlepší VPN pro prohlížeč Chrome

Chrome je snad nejoblíbenějším prohlížečem na světě, což z něj dělá vysoce atraktivní cíl pro pokusy o sabotáž a hackování. Uživatelé, kteří používají prohlížeč Chrome, musí být zvlášť opatrní a zajistit, aby jeho zabezpečení bylo vždy v rukou.

Nejlepší VPN pro prohlížeč Chrome jsou ty, které jsou lehké, poskytují kompatibilní rozšíření, optimalizují svůj zážitek, ne’t rychlosti plynu a nikdy neohrozí vaši bezpečnost. Tady’to je přehled našich nejlepších 3 výběrů VPN, které mohou všem uživatelům prohlížeče Chrome poskytnout vše:

 1. ExpressVPN - vyhrazená rozšíření dostupná jako VPN pro prohlížeč Chrome.
 2. PrivateInternetAccess - Zajišťuje vyšší rychlosti jako VPN pro prohlížeč Chrome.
 3. NordVPN - Double VPN pro přidanou funkci zabezpečení dostupné pro prohlížeč Chrome Chrome VPN.

Nejlepší VPN pro prohlížeč UC

Prohlížeč UC je skvělým doplňkem repertoáru prohlížeče. Je to rychlé, drsné a hlavně snadno použitelné. Avšak i prohlížeč UC, který sleduje jeho původ zpět k čínským vývojářům, může být velkým problémem s bezpečností, pokud není používán s VPN.

Níže uvádíme seznam našich nejlepších VPN pro prohlížeč UC:

 1. PrivateVPN - všestranná bezpečnost a podpora protokolů jako VPN pro prohlížeč UC.
 2. ExpressVPN - bezproblémová a kompatibilní VPN pro prohlížeč UC.
 3. TorGuardVPN - chrání vaši anonymitu online v prohlížeči UC.

Alternativy prohlížeče

Kromě populárnějších prohlížečů, které se běžně používají jako Chrome a Firefox, existuje i více alternativních prohlížečů pro ty, kteří hledají další zabezpečení.

Tyto prohlížeče poskytují interní robustní zabezpečení v rámci svých platforem, což výrazně eliminuje rizika, která představují při procházení online doménou.

Mezi nimi doporučujeme použít Tor Browser, který šifruje vaše data a umožňuje skrýt vaši IP. Je založen na konceptu směrování cibule, kde různé šifrované datové toky rozptylují vaše data, což pro snoopery obtížné položit na něj ruce.

Dalšími preferovanými alternativami prohlížeče mohou být ti, kteří jsou založeni na technologickém modelu Chromium, jako je Comodo Dragon a SRWare Iron. Tento základ jim umožňuje, aby byly extra bezpečné a přitom zůstaly snadno použitelné.

Epický prohlížeč je další životaschopnou možností pro ty, kteří chtějí prohlížeč s VPN, který nemá’• Udržujte protokoly aktivit tak, jak se to děje v běžném prohlížeči Chrome. Chcete-li však získat přístup k této funkci, musíte aktivovat režim soukromého prohlížení a je zde také možnost směrování vašeho internetového připojení přes proxy.

Nejlepší FAQ pro prohlížeč VPN

Co je prohlížeč VPN?

Prohlížeče mohou být nezabezpečené, pokud jde o ochranu vaší online bezpečnosti v tomto věku stále důslednějších a těžších útoků škodlivého softwaru a pokusů o hackerství, čímž ohrožují vaše citlivá data. Nejlepší VPN vám umožní bezpečněji používat váš prohlížeč a být si jisti, že vaše internetová aktivita je skrytá, chráněná a bezpečná před zvědavýma očima.

Prohlížeč s VPN, jednoduše řečeno, je prohlížeč, který se používá s dobrou VPN, aby minimalizoval rizika pro data a rozšířil maximální zabezpečení tak, aby zakryl systémové zranitelnosti samotného prohlížeče..

Jak funguje prohlížeč VPN??

Funguje tak, že data zašifrujete a poté odešlete pomocí zabezpečeného tunelu podle zvoleného protokolu. Prohlížeč VPN můžete získat přidáním buď rozšíření do samotného prohlížeče, nebo instalací klienta aplikace VPN do zařízení.

Jak změním svou VPN v prohlížeči Chrome?

Pokud chcete v prohlížeči Chrome v prohlížeči Chrome změnit prohlížeč VPN, musíte nejprve odinstalovat rozšíření VPN prohlížeče. Tady’jak se to dělá:

 1. Jdi do nastavení > Více nástrojů > Rozšíření > Odstranit

Nyní nainstalujte jakoukoli jinou nejlepší VPN podle vašeho výběru jako klientskou aplikaci zařízení nebo rozšíření prohlížeče pro maximální online anonymitu a zabezpečení.

Závěr

V poslední době došlo k nárůstu případů, které se dostaly do popředí a které naznačují, jak důležitá je ochrana vašich údajů. Skandál Cambridge Analytica v USA měl sloužit jako budík pro internetové obyvatele po celém světě.

Ať už se jedná o prohlížeče, počítače nebo chytré telefony, hackeři se vždy snaží proniknout do vašeho systému pomocí jakéhokoli dostupného okna. A zatímco můžeme’• Vždy ovládejte základní bezpečnostní funkce těchto platforem, stále se můžeme chránit pomocí VPN a dodržováním postupů bezpečného prohlížení, jako je rozpoznávání škodlivých odkazů a vyhýbání se jim..

V BestVPN.co se vždy snažíme budovat bezpečný internet pro všechny. Nezajímá nás pouze internetová bezpečnost, ale máme vizi k ochraně uživatele’s osobní údaje. Pokud máte s námi nějaké doporučení, návrhy na zlepšení nebo dokonce hodnotnou kritiku, můžete tak učinit v komentářích níže.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me