סקירת אבטחה של StrongVPN

סמכות שיפוט אגם טאהו
מחיר 10
שרתים 950+
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.strongvpn.com/
תאימות Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, FireTV

במבט ראשון, StrongVPN נראה לי כמו שירות חדש למדי. אבל, זה לא הפתיע אותי עד הסוף שהם בעסק מאז 2005! זה’היא אפילו מבוגרת מכמה מהשירותים הפופולריים ביותר בחוץ! אז למה’t StrongVPN המריא, למרות ניסיון כה רב בתחום?

ובכן, על ידי סינון ביקורות קודמות, נודע לי שהשירות הזה היה בלתי שמיש ברצינות לפני כמה שנים. זה עשוי להסביר את הערפול שהם נקלעים אליו.

אבל מה עכשיו? האם הם השתפרו וראויים להיקרא ה- VPN הטוב ביותר?

אני לא’לא יודע!

וזה’בדיוק למה אני’אערוך סקירה מקיפה של StrongVPN בכדי לברר מה בדיוק הביצועים הנוכחיים שלה והיכן היא עומדת כשירות בענף. אני’אני אגע גם ביבטים שונים של השירות שלו כולל מהירויות, ביטול חסימת נטפליקס, תמחור ועוד.

האם זה באמת א “חזק” VPN? לתת’תגלה את זה!

כדי ש- VPN יהיה מקובל אפילו, הוא צריך להיות מאובטח לחלוטין כדי שהמשתמש יוכל לסמוך עליו על פרטיותו. גורמים אחרים שוקלים גם הם, אך האבטחה היא הפונקציה מספר 1 שמשתמשים רוצים ש- VPN יעבירו.

ובכן, מעוז אבטחה של VPN כולל ארבעה אלמנטים מכריעים, כלומר רמת הצפנה, תמיכה בפרוטוקול, מדיניות רישום ותחום השיפוט..

Contents

סקירת רמת הצפנה

StrongVPN מביא ציונים מלאים עבור הצעת הצפנה בדרגה AES-256 הצבאית, שהיא אותה רמת הצפנה שאיתה מאבטחת ה- CIA גם את הקבצים הרגישים שלה.

אבל אני לא מופתע מהדבר הזה ומזה’מכיוון שהצפנת AE-256 הפכה, כמו הנורמה בענף כיום, ואפילו הספקים הקטנים יותר מציעים את זה.

אם הספק לא עשה זאת’אני לא מציע את זה, רק אז זה היה חדשות, אבל כשהוא באמת מציע את זה, אז שום דבר לא יתעצבן כמו שהוא’זו תכונה חובה לשירות VPN מספיק טוב.

סקירת תמיכה בפרוטוקול

כעת לתמיכה בפרוטוקול, StrongVPN מציעה לך אפשרות לבחור בין פרוטוקולים כמו OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 & אפילו SSTP.

OpenVPN הוא המאובטח ביותר מבין המגרשים הללו מכיוון שמעולם לא נפגע עד כה, לכן אני ממליץ לכל המשתמשים שלא’אל תשנה פרוטוקול זה אלא אם כן המהירויות אינן ניתנות לעבודה לחלוטין.

סקירת מדיניות רישום

בכל הנוגע למדיניות הרישום, מצאתי את StrongVPN אמין ביותר. כן, הם אוספים מידע אישי כלשהו כמו שמך וכתובת הדוא”ל שלך, אך הם לא עושים זאת’לא לאסוף את היסטוריית הגלישה שלך, חותמות זמן של חיבור או כל דבר שקשור לנתונים שנוצרו על ידי החיבור שלך, ראוי לשבח.

כן, יש מדיניות טובה יותר בתעשייה מזו כמו MullvadVPN’s, שמייצר רק מספר חשבון, ללא דוא”ל או סיסמה, אך עדיין, StrongVPN’מדיניות הפרטיות שלה יכולה להיחשב חזקה מספיק כדי לא לפגוע בפרטיות שלך באופן מקוון בהחלט.

הגנת דליפות DNS

ועד לאבטחת StrongVPN’רשת השרתים עוברת, שוב התרשמתי מאוד מכיוון שלא היו דליפות DNS וגם לא היו שום דליפות WebRTC!

שתי הדלפות אלה מתרחשות כאשר ספק’תשתית השרתים אינה עומדת בסימן ההגנה על ה- IP האמיתי שלך מפני הניתנות.

עבור הדיוט, שני הנושאים הללו הם פרצות שגנבי נתונים, האקרים וסנופרים יכולים לנצל כדי להגיע ל- IP ולמיקום האמיתי שלך. אז הכרח ש- VPN יכול להגן מפני סוגיות כאלה.

וזה בדיוק מה שמציע StrongVPN, הגנה מפני דליפות כאלה.

ביקורת שיפוט תפעולי

לייק טאהו, ארצות הברית.

כאן ממוקמת StrongVPN.

האם זו נקודה טובה, בטח שלא!

וזה’מכיוון שארצות הברית היא אחד המקומות הגרועים ביותר עבור VPN שמתבססים בזכות המדינה’חוקי שמירת נתונים חתרניים ורגרסיביים. המדינה גם חברה בבריתות עם שיתוף נתונים כמו קבוצת עיניים 14, מה שהופך את זה ליותר גרוע.

על פי המחקר שלנו בנושא פרטיות נתונים בתחומי שיפוט שונים ברחבי העולם, ארה”ב לא עושה זאת’זה לא נראה כמו בחירה טובה מאוד עבור VPN להתקנת בסיס, כך שלמרות כל סגולות האבטחה הטובות של השירות כמו הצפנה ברמה העליונה, תמיכה בפרוטוקול OpenVPN ומדיניות כניסה מעוגלת היטב, StrongVPN עדיין לא עושה זאת’זה לא יכול להיות VPN מאובטח ביותר.

הרשויות בארה”ב יכולות להיכנס לדלתן בחיפוש אחר נתוני משתמשים, שהם באמת איום גדול על פרטיות המשתמשים, מה שמכריח אותי לסמן את StrongVPN באופן משמעותי.

בדיקת קובצי אפליקציה

הדבר האחרון שהייתי צריך לבדוק עד StrongVPN’האבטחה של הדאגה היא עד כמה האפליקציות שלה בטוחות עבור המערכת שלך. האם הם מכילים תוכנה זדונית כלשהי או שהם נקיים מספיק כדי להשתמש בהם בביטחון?

ביצעתי מבחן ב- VirusTotal עבור אפליקציית Windows שלהם והנה התוצאות ממנו:

מנוע אחד התגלה!

StrongVPN’אפליקציית Windows אינה בטוחה לשימוש במערכת שלך מכיוון שיש לה סיכויים גבוהים להדביק אותה ולהשפיע על ביצועיה, או אפילו לפגוע בנתונים הרגישים שלך. נקודה נוספת שהורסת את השירות הלא-טוב למדי, מספיק טוב.

סקירת שרת StrongVPN

הופך לאופייני מאוד ל- VPN שמציע רוב השרתים שלהם בצפון אמריקה, אירופה וחלקם במזרח הרחוק, תוך התעלמות משאר העולם. StrongVPN לא’זה לא שונה מכל חשבון מההנחה הזו כרגע.

מספר השרתים שלו טוב, 650+ שרתים ליתר דיוק, אך עדיין זה גורם לבעלות בתשתית שרתים בטווח בינוני. ל- VPN הגדולים יותר יש בדרך כלל 2000 שרתים בממוצע כמו PureVPN ו- ExpressVPN.

רשת שרתים זו מתפשטת על 26 מדינות ברחבי העולם כדי לדייק, וזה לא הרבה, אבל אני יכול להתעלם מהפיזור של השרת השורש אם הביצועים עומדים בסימן.

StrongVPN כן לא’אל תוסיף שרתים חדשים יותר לעיתים קרובות מדי, כך שאם אתה הולך על זה, אל תעשה זאת’אני לא מצפה לשיפור דרסטי במיקומים שבהם יש לך גישה לחיבור שרתים.

התפשטות השרתים היא גם לא כל כך טובה, שכן StrongVPN, כמו כל VPN אחר, מתמקד רק במתן כיסוי שרתים לאזורים צפון אמריקה ואירופה, עם שרתים כמעט אפסיים מחוץ לאזור זה. למשתמשים שלא תורמים’אם אני חי באזורים אלה, StrongVPN יהיה די איטי בהתחשב בעובדה שחיבור יצטרך לנסוע מרחק לא מבוטל כדי לנחות בשרת מסוים..

אז במילים פשוטות, StrongVPN’לרשת השרתים תהיה ערעור מוגבל מאוד אלא אם כן היא מגוונת את התפשטות השרתים הנוכחית שלה כדי להקיף אזורים אחרים בעולם או שהיא מוסיפה שרתים נוספים באזורים אלה בנוסף לאלה שכבר קיימים..

סקירת מהירויות StrongVPN

כל ה- VPN גורמים לאובדן מהירות לכמות ניכרת וזה’זה מובן בהתחשב בכל העומס שיש בפונקציות האבטחה כמו הצפנה ומנהור מבוסס פרוטוקול. עם זאת, אפילו את אובדן המהירות צריך להיות למינימום או שהמשתמש יקבל חוויה פתטית, וכאן טמון StrongVPN’הפגם הגדול ביותר!

StrongVPN’במהירויות זה בכלל לא לכתוב על הבית. אפילו כשחלפתי 5 שרתים שונים, לא הצלחתי’אני לא מקבל יותר מ 40% מהמהירות בפועל של חיבור האינטרנט שלי. חלק מהשרתים לא עשו זאת’אפילו לא היה רחוק מכיוון שהם בקושי נרשמו למבחני המהירות.

אני משתמש בחיבור של 50 מגה-ביט לשנייה לבדיקה, כך שמהירות ההורדה הממוצעת לאחר חיבור VPNs הטובים ביותר היא סביב הסימן 35-40 מגה-ביט לשנייה. אני לא מדבר כאן מהר, אני מדבר כאן על ממוצע, אבל תסתכל על המהירויות שקיבלתי עם StrongVPN כשהתחברתי לשרתים בניו יורק שלה, שהיה המהיר מבין אלה שבדקתי:

  1. מהירויות הורדה: 16.82 Mbps
  2. העלאת מהירויות: 6.76 Mbps
  3. פינג: 93ms

זה’זה אובדן מהירות של כמעט 70% במהירויות ההורדה ו 85% – אפילו יותר מהורסים במהירויות ההעלאה. זה פשוט לא מספיק טוב כדי לשמש לכל דבר, בין אם זה זורם, סוחף או סתם גלישה.

StrongVPN צריך לפתור את הבעיה ברצינות או שזה תמיד יהיה שירות שאף אחד לא ממליץ לאחרים.

ביקורת Netflix של StrongVPN

כך גם השרתים שלה גורמים לחסימה של Netflix US?

כן גדול ובאופן מפתיע!

לא הייתי’אני לא מצפה ברצינות ש- StrongVPN מכל ה- VPN יבטל את חסימת אתר הזרימה הקדוש הזה!

מאז נטפליקס’האיסור של ה- VPN נכנס לתוקף, אפילו השירותים הגדולים ביותר לא הצליחו להתגבר עליו’מכיוון שאיסור VPN זה אינו הגבלת הגיאוגרפים הממוצעת שלך. זה’זו מערכת מתוחכמת ואכזרית שמוציאה מכל קשר שנחשב לניתוב דרך חיבור לאפשר VPN.

אז ביטול החסימה של נטפליקס ארה”ב באמצעות שירות זה הגיע לאחת התכונות הטובות ביותר בשירות זה.

חבל שהמהירויות שלהם פשוט לא מספיק טובות כדי לתמוך בזרמת HD, מה שמאלץ אותי להתעלם מהיכולת שלו לבטל את חסימת האתר עצמו, כי אם המהירויות לא טובות, מה תעשה גם כשאתה מבטל את החסימה של האתר?

סקירה מעוררת

אי אפשר לעשות אימה ללא VPN בימינו, מכיוון שזה יכול להיות מעשה מטופש להפליא שגורם לך להתמודד עם השלכות כמו קנסות חסונים או אפילו זמן בכלא..

כולם יודעים שרוב החומרים הזמינים באתרי טורנינג הם בעלי רקע מפוקפק ואינם נתמכים רשמית עם כיסוי זכויות יוצרים, כך שאם תורידו משהו משם, רוב הסיכויים שטרולי זכויות יוצרים עלולים להתחקות אחר כתובת ה- IP שלכם ולשלוח אליכם הודעה משפטית..

כדי למנוע זאת VPNs מועילים, אך רק אלה שמציעים אבטחה מהממת ומהירויות גבוהות ביותר.

StrongVPN מאפשר טרנינג בשרתים והביטחון שלו מספיק חזק כדי להסתיר את ה- IP שלך מפני טרולי זכויות יוצרים, עם זאת, הספק’s עקב אכילס, כלומר מהירויות יכולות להיות ירידה גדולה עבור חובבי הטרור, מכיוון שההורדות יכולות להיות איטיות במיוחד באותה עת.

אז, ניצחתי’אני לא ממליץ לך ללכת על StrongVPN אם אתה רוצה VPN לטורנינג כיוון שהוא אינו יכול כרגע להציע את המהירויות הנדרשות לפעילויות טרורנטיות כבדות כמו הורדת סרטים או קבצי תוכנה גדולים בין השאר..

סקירת מחירים של StrongVPN

לעתים קרובות תמחור אינו נושא משתמשים כשמדובר ב- VPN אם הביצועים שהם מוציאים מהשירות הם חזקים מספיק כדי להצדיק את תגי המחיר. ExpressVPN שלט על המעבר בתחום ה- VPN למרות שתמחורו גבוה פי שניים משירותים דומים, רק בגלל האמינות והביצועים המדהימים העומדים בחשמל שהוא מציע.

אבל כשאתה לא’אין לי את הסחורה לגבות את השירות שלך, תגי מחיר גבוהים אינם רעיון טוב בכלל.

StrongVPN הוא מקרה דומה.

הוא מציע רק שני סוגים של תוכניות תמחור:

  1. חודשי: 10 $ לחודש
  2. שנתי: $ 5.83 לחודש ($ 69.99 מחויב פעם אחת)

המחירים החודשיים מופקעים אך ניתן להתעלם מכיוון שלרוב הספקים יש תוכניות יקרות לטווח קצר בכדי להניע את המשתמש לקנות מנויים לטווח ארוך..

עם זאת, התוכנית השנתית שמתומחרת כמעט בסכום של $ 70 היא לפחות 40% במחיר מופקע, מכיוון שיש ספקים המציעים ביצועים טובים להפליא ותכונות רבות יותר מ- StrongVPN ועדיין מגיעים במחיר פחות נמוך למשל. כריש גולש.

StrongVPN צריך להוריד את תגי המחיר בהתחשב בעובדה שהמהירות שלה לא כל כך טובה והיא עדיין חסרה הרבה תכונות כמו DoubleVPN או SplitTunnelling שספקים אחרים מציעים.

שיטת תשלום StrongVPN וסקירת ניסיון חינם

אתה יכול לשלם עבור StrongVPN’מתכנן תמחור באמצעות שלוש אמצעי תשלום שונים:

  1. כרטיסי אשראי / חיוב
  2. Paypal
  3. אליפיי

שיטות אלה הן בין אמצעי התשלום הפופולאריים יותר בחוץ כך שרוב המשתמשים לא יתקשו לשלם עבור אף אחד מ- StrongVPN’תוכניות מנוי.

הדבר היחיד שחסר כאן הוא שהספק לא’הוא לא מציע אמצעי תשלום מבוסס קריפט-אפ, אשר אמור להיות שם בכל ה- VPN שכן הוא מאפשר למשתמש לשלם באופן אנונימי, ובכך לאפשר לו לשמור על חופש הבחירה שלו אם הוא צריך לשתף את פרטי התשלום שלו או לא..

אתה מקבל גם תקופת החזר של 30 יום בה אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הצ’אט שלהם ולבקש את הכסף שלך בחזרה. לא מצורפים מיתרי גב או תנאים נסתרים כלשהם, כך שההצעה תקפה.

סקירת אפליקציות לקוח של StrongVPN

StrongVPN מתהדר כעת ברפרטואר רחב של לקוחות VPN כולל אלה עבור Windows, Mac, Android ו- iOS. אבל מה יותר מפתיע? לא הייתי’אני לא מצפה מספק זה להציע אפליקציה ייעודית ל- Firestick! אבל זה כן מציע אחד! והזדווג את זה עם StrongVPN’היכולת לבטל את חסימת Netflix משרת ארה”ב ומאתה’יש לנו VPN מספיק טוב לזרם.

הספק עבר ביקורת רבה בעבר האחרון על האפליקציות המגושמות שלו שהזכירו תוכנה מתחילת שנות האלפיים, אך לאחר השיפוץ והשדרוגים, StrongVPN’מאגר האפליקציות של s יכול להיחשב כמעלה שם עם כמה מהיישומים הטובים יותר ללקוחות על ידי ספקים ידועים שם בחוץ.

עדיין יש דרך ארוכה עבור ספק זה’האפליקציות של s עדיין אינן פשוטות לשימוש כמו אלה המוצעות על ידי ספקים מובילים כמו ExpressVPN, אך אם אתה מסתכל על אפס השבתה או בעיות קריסה ששמתי לב אליהם בשלב הבדיקה, StrongVPN באמת ראוי לטפיחה מאחור בשביל להכניס כזה עצום מאמץ להפוך את האפליקציות שלה לשימושיות ככל האפשר.

StrongVPN מציעה גם תמיכה בנתבים מולדים ותוכלו אפילו להגדיר את הספק באופן ידני באמצעות מדריכי ההתקנה הנרחבים שהוא מציע לפלטפורמות כמו לינוקס ואובונטו..

סקירת תמיכת StrongVPN

הספק הוסיף לאחרונה חלון תמיכה בצ’אט והמשיך ממערכת התמיכה המתוארכת, המבוססת על דוא”ל.

הלקוח מבצע דון’אני לא מביא תגובות משומרות ולמעשה מדבר איתך כמו שצריך לבצע מנהלי תמיכה אמיתיים. שלחתי להם שאלה מורכבת והתשובה שלהם הייתה מהירה וברורה.

מצד שני, ל- StrongVPN מאגר תמיכה טוב מאוד בו תוכלו לקבל גישה לכל מיני מדריכי התקנה ופתרון בעיות..

סיכום

למרות הבאת שיפורים רבים ושונים להערכה לשירותם, StrongVPN עדיין צריך לחבר הרבה חורים ומערכות אזהרה לפני שאפשר יהיה להמליץ ​​עליו על ידי משתמשים אחרים. כמה מנקודות הבעיות הגדולות ביותר הזקוקות להתייחסות דחופה כוללות מהירויות פתטיות, סמכות שיפוט לא בטוחה, תוכניות מנוי במחיר יקר בין היתר..

אם StrongVPN פותר בעיות אלה ומבצע את שירותיה’האמינות תואמת את זו של הענף’דרישות, לספק יש פוטנציאל להימנות בין הטובים ביותר בענף, אך לעת עתה אתה צריך לחפש במקום אחר אם אתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  סקירת Surfshark 2023