TigerVPN İnceleme 2023 – Biraz İtme Gerektiren Güçlü Bir VPN!

2011 yılında kurulan TigerVPN Slovakya merkezli güvenli özel ağ hizmetleri sağlayıcısıdır. Sahibi ‘Kaplan iş başında’ – coğrafi kısıtlamaları atlayarak eksiksiz internet anonimliği ve gizliliği sunmak için küresel çözümler sunmaya odaklanan bir teknolojik şirket.

Contents

TigerVPN İncelemesi

Hizmet, son birkaç yıldır çok sayıda hype kazanıyor ve kullanıcılara büyük bir sunucu seçenekleri ağı ve askeri sınıf şifreleme sağlıyor. TigerVPN kârının% 2’sini hayvan bakımı STK’larına bile bağışlıyor. Evlat edinme reklamları, hayvan barınakları ve fon sterilizasyon programları için ödeme yapmaya yardımcı olurlar.

Bu, TigerVPN’i belki de piyasadaki iyi bir nedeni destekleyen tek VPN yapar. Sonuç olarak, hayvanları seviyorsanız veya sosyal olarak bilinçli bir sağlayıcı arıyorsanız, şanslısınız demektir! Gizlilik aracı hakkında daha fazla bilgi için BestVPN.co’dan bu ayrıntılı TigerVPN İncelemesini okuyun!

Artıları Eksileri
1. Sıfır Günlük Politikası

2. Canlı Sohbet Desteği

3. Sosyal Medyada aktif bir varlık

4. Bitcoin ödemelerini kabul eder

5.       Tüm Popüler Platformları Destekler

1. Eşzamanlı Cihazlar için Ekstra Maliyetler

2. Minimum İade Garantisi

3. Maliyetli Aylık Plan

4. Tutarsız Hızlar

TigerVPN Fiyatlandırma İncelemesi

TigerVPN incelememiz, sağlayıcının müşterilerine üç farklı plan sunduğunu keşfeder. Zen Tiger’ı seçerseniz, $ 11.99 gibi yüksek bir ücret ödemeniz gerekecektir..

Bu neredeyse endüstri liderinin fiyatlandırmasına ulaşıyor “ExpressVPN”, ancak daha az özellik için. Örneğin, kullanıcılar yalnızca iki cihazda eşzamanlı bağlantı kurabilir.

Daha fazla müşteri çekmek istiyorsa, sağlayıcı kesinlikle aylık fiyatını iyileştirmeli ve çoklu girişlerini artırmalıdır. Tabii ki, daha uzun süreli bir plana giderek daha iyi bir anlaşma tercih edebilirsiniz. Hero Tiger’a (12 aylık abonelik) giderseniz% 58 indirim alırsınız.

Bu, VPN’e 1 Yıllık erişim için 79,99 ABD doları ödediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda beş cihaz için destek alırken StickyPassword Premium ve Shimo VPN Manager’a ücretsiz hesaplar da alabilirsiniz.

Yine de en iyi değer için, kullanıcılar 3 yıllık aboneliği tercih edebilirler. Size% 77 büyük bir indirim verir! Sonuç olarak, her 36 ayda bir 99 $ ödemeniz gerekir. Bu birçok kişiye pahalı gelebilir, ancak aslında 3 yıl için iyi bir teklif!

TigerVPN Fiyatlandırma İncelemesi

Ücretsiz StickyPassword Premium Aboneliği

12 aylık plana abone olduktan sonra, müşteriler StickyPassword Premium’a ücretsiz abone olurlar.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu araç güvenli bir şifre yöneticisidir. Bu gerçekten güzel bir ek özellik olsa da, Firefox gibi onlarca ücretsiz şifre yöneticiniz var’yerleşik aracı veya KeePass.

Shimo VPN Yöneticisi

StickyPassword yazılımına benzer şekilde TigerVPN, yıllık abonelere Shimo VPN Yöneticisi için ücretsiz bir hesap verir.

Bu uygulama Mac OS için bir VPN istemcisidir. Hizmet zaten Mac kullanıcıları için özel bir uygulama sunarken, bu uygulama aynı anda birden fazla VPN ağını yönetmeyi kolaylaştırıyor.

TigerVPN Ücretsiz Deneme İncelemesi

TigerVPN müşterilere ücretsiz deneme sunmuyor. Ancak, 7 günlük geri ödeme / para iadesi garantisinden yararlanabilirsiniz. VPN’den memnun değilseniz, hesabınızı iptal edebilir ve geri ödeme yapabilirsiniz.

Aldığınız para, başlangıçta kullandığınız ödeme yönteminden olacaktır. Yedi gün içinde iptal edemezseniz, geri ödeme almazsınız.

TigerVPN Ömür Boyu İnceleme

Hizmetin kendisi müşterilerine ömür boyu abonelik planı sunmuyor. Bununla birlikte, XDA-Geliştiricileri üzerinde dikkate değer bir anlaşma bulduk.

Bu fırsat, TigerVPN hizmetlerine ömür boyu 25,99 $ ‘dan erişmenizi sağlar! 780 $ orijinal fiyatı ile karşılaştırıldığında, inanılmaz bir% 95 indirim elde edersiniz. Başka ne isteyebilirsin?

Kayıt Süreci

TigerVPN çok basit ve anlaşılır bir kayıt olma sürecine sahiptir. Tıkla “fiyatlandırma” sekmesini tıklayın. Site sizi sipariş sayfasına yönlendirecektir. Burada ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize en uygun planı seçmeniz istenecektir.

TigerVPN Ömür Boyu İnceleme

Üç seçeneğiniz vardır: 1 ay, 12 ay ve 3 yıl. Seçiminizi yapın ve ödeme yönteminizi seçmek için aşağı kaydırın. Abonelik için ödeyebileceğiniz birçok seçeneğiniz var. Sizin için çalışan ve gizliliğinizden ödün vermeyen birini seçin.

tigervpn ücretsiz deneme sürümü incelemesi

Bu örnekte, Kredi Kartı seçeneğini kullanacağız. Ödeme ayrıntıları bölümü için karttaki adı, numarayı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunuzu girin. Ödemek istediğiniz para birimini seçin, yani EUR, USD veya GBP. Tamamlandığında, “Şimdi öde” ödeme işlemini tamamlama seçeneği.

tigervpn giriş kaydı

Web sitesi ödemeyi işleme koyduktan sonra TigerVPN’den bir kayıt e-postası alacaksınız. Ayrıca farklı platformların / işletim sistemlerinin VPN istemcileri için indirme bağlantıları alacaksınız. İlgili olanı indirin ve yükleyin. E-postanızı ve şifrenizi girin. Bir sunucu seçin ve bağlan düğmesine tıklayın!

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

TigerVPN incelememiz, sağlayıcının bir plana abone olmak için sınırlı ödeme noktaları sunduğunu ortaya koymaktadır. Müşteriler yalnızca Visa ve MasterCard gibi kredi kartları, PayPal ve Bitcoin gibi e-cüzdanlar ve Mobiamo ve Mint’i içeren Paymentwall üzerinden doğrudan transferler aracılığıyla ödeme yapabilirler.

Hizmete bir Lisans Kodu kullanarak da kaydolabilirsiniz. Bir e-posta adresi ve şifre girmeniz, ardından “Sipariş” sayfa. İşaretleyin “Onayımı veriyorum ve TigerVPN’i kabul ediyorum’s GDPR gizlilik politikası ve hüküm ve koşulları” seçenek ve vurmak “Tazmin etmek”!

tigervpn ödeme yöntemleri

TigerVPN Sunucuları İncelemesi

TigerVPN incelememize göre, hizmet yeterince iyi bir sunucu koleksiyonuna sahiptir, Düşük gecikme süresi olan oyunları özgürce oynayabilir, HD filmler indirebilir ve UHD akışlarını izleyebilirsiniz. Tüm sunucular müşterilere olağanüstü güvenlik, hızlar ve anonimlik sunar.

Tipik olarak, müşteriler 43 ülkede 63 yerde 300 sunucuya bağlanabilir. Bu sayılar 300.000+ IP ve 2000+ sunucu sunan PureVPN sunucularından ve 800+ sunucu sunan Surfshark VPN’den daha azdır. Sağlayıcı gizlilik ve engellemeyi kaldırma konusunda.

TigerVPN ile ilgili tek olumsuz nokta, toplam bant genişliğinin% 30’unu ayırmasıdır. Bu, sunucularının otomatik olarak bant genişliği ve kaynakları tahsis edebileceği anlamına gelir. Sunucu seçenekleriyle ilgili ayrıntılar için, bağlantı için kullanılabilir konumları vurgulayan aşağıdaki ayrıntılı tabloya bakın:

Avrupa Asya Kuzey Amerika Güney Amerika Afrika Okyanusya
– Kiev

– Sofya

– Zürih

– Paris

– Oslo

– Milan

– Madrid

– Londra

– Lizbon

– Varşova

– Viyana

– Prag

– Dublin

– Münih

– Moskova

– Köln

– Frankfurt

– Palermo

– Ljubljana

– Budapeşte

– Klagenfurt

– Stockholm

– Manchester

– Kopenhag

– Amsterdam

– Lüksemburg

– Tokyo

– Taipei

– Seul

– Osaka

– Hong Kong

– Hanoi

– Dubai

– Delhi

– Cakarta

– İstanbul

– Ankara

– Mumbai

– Bangkok

– Singapur

– Miami

– Denver

– Chicago

– Seattle

– Atlanta

– Toronto

– New York

– Montreal

– Vancouver

– Meksika şehri

– Los Angeles

– Washington DC.

– Sao Paulo

– Santiago

– Buenos Aires

– Rio de Janeiro

– Johannesburg – Sydney

Gizlilik ve güvenlik

TigerVPN, Karadzicova 8A, 821 08 Bratislava, Slovakya adresinde doğrulanmış bir fiziksel konuma sahip. Bu, paranızı çalmaya veya bilgilerinizi ifşa etmeye dolandırıcılık yapmaya çalışan gölgeli bir hizmet olmamasını sağlar. VPN, çok yetenekli mühendislerin tüm kodunu yazdığını belirtiyor.

Bu, internet etkinliğinizin herhangi bir kuruluş tarafından izlenebilir olma şansının olmadığını garanti eder. Daha fazla güvence için TigerVPN ayrıca PCI Level 1 uyumlu olduğunu belirtiyor. Bu, tüm kullanıcı verilerinin (kullanıcı adları, şifreler ve ödeme ayrıntıları) son derece güvenli bir donanım tesisinde saklandığı anlamına gelir.

TigerVPN Protokolleri İncelemesi

Sağlayıcı, güçlü ve güvenli bir bağlantıyı garanti etmek için tüm popüler protokolleri destekler. PPTP, L2TP / IPSec ve OpenVPN (TCP ve UDP) protokolleriniz var.

Mevcut kurulum kılavuzlarını kullanarak, Windows masaüstünüzde veya android telefonunuzda manuel L2TP ve PPTP bağlantıları bile kurabilirsiniz.

En iyisi: TigerVPN kullanıcı güvenliği ve gizliliğinden ödün vermez. Anahtar değişimi için 2048 bit RSA ile en yüksek askeri sınıf AES-256-CBC şifreleme şifrelerini kullanır.

Bu, üçüncü taraf hizmetlerin ve devlet kurumlarının internet etkinliğinizde casusluk yapamayacağını garanti eder, bu da torrentleri yasadışı yollarla indirdiğiniz durumlarda sizi sıkıştırabilir.

TigerVPN Torrenting / P2P İncelemesi

TigerVPN incelememiz, sağlayıcının gerçekten de P2P / Torrenting’i desteklediğini keşfediyor. Bu, dünyanın her yerinden kullanıcıların sınırsız dosya paylaşımı ve indirmesinin tadını çıkarabileceği anlamına gelir. Ancak, VPN bant genişliğini kısıtladığından, mutlaka yüksek hızlar almayabilirsiniz..

Bununla birlikte, hizmetin güvenlik duvarlarını atlatmayı engellediğinden ve torrent etkinliğinizin gizli kalmasını sağladığından emin olabilirsiniz..

TigerVPN Güvenli mi?

TigerVPN incelemesi sırasında, hizmetin herhangi bir kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydedip kaydetmediğini anlamak için Gizlilik Politikası sayfasını dikkatle inceledik. Memnuniyetimize göre, sağlayıcı gizlilik ve anonimlik sağlamak için tüm doğru kutuları kontrol eder. VPN, trafik verilerini veya tarama etkinliğini günlüğe kaydetmez.

Kaydettiği tek bilgi, her ikisi de son derece güvenli bir donanım tesisinde saklanan e-posta adresiniz ve ödeme bilgilerinizdir. Bununla birlikte, herhangi bir kullanıcı Kullanım Koşullarına uymazsa veya hizmet yasal sorunlara girerse, TigerVPN konuları araştırma hakkını saklı tutar..

VPN’nin kendisi yasal yetkililere herhangi bir bilgi vermeyecek, ancak yalnızca hizmet üzerinden ve / veya bilgi işlem cihazınıza iletilen yanlış malzemelerin önlenmesi için durumu analiz edecektir. Şimdiye kadar, müşterilerin güvenine ihanet eden hiçbir TigerVPN vakası olmadı!

TigerVPN Netflix İncelemesi

ABD sunucusuna bağlanmak ve Netflix’in Amerikan versiyonunun tadını çıkarmak için TigerVPN’i kolayca kullanabilirsiniz. Netflix için En İyi VPN, en büyük ve en popüler TV şovları ve film koleksiyonunun tadını çıkarmanız için ABD’de birden fazla konum sunuyor.

VPN’lerin yasaklanmasından sonra, sağlayıcı, kullanıcılara özel IP’ler sunmasa da, VoD hizmetine sınırsız erişim sağlayan sadece birkaç hizmetten biridir..

TigerVPN Destek İncelemesi

TigerVPN incelememiz, servisin çok aktif ve yardımcı bir destek departmanına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Tıkladıktan sonra “Yardım” sekmesinde, site sizi bir gezinme çubuğuna yönlendirir. Burada VPN ile karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunu arayabilir ve saniyeler içinde uygun bir çözüm alabilirsiniz!

tigervpn destek incelemesi

Sayfayı aşağı kaydırırsanız, yardım almak için üç seçenek daha göreceksiniz. VPN kullanmaya yeni başladıysanız, “Genel Sorular” gizlilik aracının tüm özelliklerinin nasıl kullanılacağını öğrenin. TigerVPN’i kurmak için “Manuel Kurulum Kılavuzları (Uygulama Yok)”

tigervpn kurulum kılavuzları

Burada sorununuza uygun bir çözüm bulamazsanız, “Sorun giderme” seçeneği. Web sitesi sizi TigerVPN gurusu olmak için sık karşılaşılan sorunları gidermek üzere kurulum kılavuzları ve makalelerle dolu bir sayfaya yönlendirecektir. Hatta başkalarına yardım etmek için sayfaya katkıda bulunabilirsiniz!

tigervpn kurulum öğreticileri

Doğrudan destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, canlı sohbetlerine erişin. Sayfanın sağ alt köşesindeki mavi ve beyaz simgesini tıklayın. Bir destek temsilcisi etkinse, destek almak için sorgunuzu sunabilirsiniz. Değilse, yaşadığınız sorunla ilgili e-postanızı ve bilgilerinizi bırakın. Destek ekibi 5 saat veya daha kısa sürede yeterli bir yanıtla size geri dönecektir.

tigervpn canlı sohbet

Yukarıdaki seçeneklerin tümü doğru yardımı almak için işe yaramazsa, TigerVPN müşterileri için çok aktif bir sosyal medya varlığına sahiptir. Daha fazla destek için Facebook, Twitter, Google+ ve YouTube tanıtıcılarının sağlayıcılarını ziyaret edebilirsiniz. Sosyal medya platformlarında oldukça duyarlılar!

tigervpn sosyal

TigerVPN Uygulamaları Uyumluluğu

TigerVPN incelememiz, hizmetin neredeyse tüm işletim sistemleri ve cihazlarla uyumlu olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlar için özel uygulamalarınız var. Aynı zamanda, Raspberry Pi ve Linux’ta VPN kullanmak için manuel kurulum kılavuzlarınız var.

VPN’yi dd-wrt / domates ürün yazılımı destekli yönlendiricilerde veya Chromecast, Apple TV ve Roku gibi cihazlarda da kullanabilirsiniz.!

TigerVPN İndir

İlgili uygulamayı yüklemek istiyorsanız, “indir” sayfa. Web sitesi hangi işletim sistemini / cihazı kullandığınızı otomatik olarak tespit edecektir. Birkaç saniye içinde uygulama kendi kendini indirmeye başlayacaktır. Tamamlandığında, dosyayı TigerVPN kullanmanın keyfini çıkarmak için kurmanız yeterlidir.

Manuel indirmeler için, akıllı telefon kullanıyorsanız kullanıcılar özel Google Play veya iTunes mağazalarına gitmeyi düşünebilir!

TigerVPN İndir

TigerVPN Reddit İncelemesi

TigerVPN çevrimiçi oldukça aktif bir varlık gösterir. Bir SaaS şablonu oluşturan ve web sitelerini düzenli olarak güncellemeyi veya herhangi bir SM etkinliği gerçekleştirmeyi unutan diğer en iyi vpn reddit hizmetlerinin aksine, hizmet sosyal medya web sitelerine / forumlarına heyecanla katılır.

Müşterilere çeşitli sorunlarda yardımcı olan kendi Reddit sayfası bile var. TigerVPN kullanıcıları da yeni üye sorunlarının çözümünde titizlikle çalışıyorlar..

TigerVPN Reddit İncelemesi

VPN Sınırsız ve TigerVPN

Özellikleri VPN Sınırsız TigerVPN
Fiyatlandırma (Yıllık) $ 39.99 $ 79.99
Ülkeler 70 43
Sunucular 1200 300
Protokoller OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Şifreleme 128 bit Blowfish ve AES-256 AES-256-CBC Askeri Sınıf
Kütükler Evet Hayır
Torrent’lerin & P2P İzinli Evet Evet
Dayalı ABD (Beş Göz İttifakı) Slovakya (Güvenli Konum)
Proxy Sunucuları Evet Evet
Eşzamanlı Kullanıcılar 5+ 5 (Kahraman Kaplan Planı)
Eklenen Özellikler Hayır Shimo VPN Yöneticisi

StickyPassword Premium

Nihai Karar

TigerVPN, Shimo VPN Manager ve StickyPassword Premium gibi ek özelliklerle birlikte iyi bir sunucu koleksiyonundan yararlanmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçimdir. VPN tarafından sunulan güvenlik ve gizlilik mükemmel. Tek sorun, son derece yüksek fiyatlandırması.

Artıları

 1. Slovakya merkezli
 2. Canlı Sohbet Desteği
 3. Sıfır Günlük Sağlayıcısı
 4. Aktif Sosyal Medya Varlığı
 5. 7 Gün Para İade Garantisi
 6. Tüm Platformlar için Özel Uygulamalar
 7. AES-256-CBC Askeri Sınıf Şifreleme
 8. Anonim Ödemeleri Destekler (Bitcoin)

Eksileri

 1. Test için Ücretsiz Deneme Yok
 2. Genel Olarak Pahalı Bir VPN Hizmeti
 3. P2P / Dosya Paylaşımı için İyileştirme Gerekli
 4. Tutarsız Hızlar ve% 30 Bant Genişliği Rezervasyonu

Surfshark, NordVPN ve PureVPN- daha belirgin isimler olmasına rağmen, en ucuz vpn fiyatlarına sahiptir. Aynı zamanda birçok gelişmiş özellik sunarlar. TigerVPN, pazarda lider olarak büyüme potansiyeline sahiptir, ancak doğru yönde bir itmeye ihtiyacı vardır. Sunucu kullanılabilirliklerini (daha fazla yer ve ülke ekleyin) ve hızlarını artırmalıdırlar.

VPN, özellikle günümüzde VoD’lerin giderek daha akıllı hale geldiğini göz önünde bulundurarak özellik listelerine özel IP’ler eklemelidir. TigerVPN, Netflix’in engellemesini ancak birden fazla ABD sunucusunu test ettikten sonra kaldı. Statik IP adresleri hem sağlayıcılar hem de müşteriler için hayatı kolaylaştırır!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  HideMyAss VPN! Şifreleme ve Protokol Desteği İncelemesi