آیا CyberGhost با Netflix کار می کند؟ بهترین راه حل CyberGhost Netflix

این روزها جهان گرفتار شوق نتفلیکس شده است. به عنوان سایت جریان’اشتراک ها از پشت بام بالا می روند ، مردم می توانند’به اندازه کافی از وب سایت و مخازن شگفت انگیز آن از بهترین برنامه ها و فیلم های تلویزیونی برخوردار شوید.

اما میدونی چیه؟ حتی آن هزاران ساعت محتوای موجود هنوز هم برای جلب رضایت مردم کافی نیست’خواسته ها بنابراین ، آنها اکنون به دنبال سرویس های VPN هستند که بتوانند Netflix US را از حالت مسدود خارج کنند تا بتوانند حتی به همیشه به محتوای بیشتری از همیشه دسترسی پیدا کنند!

با این حال ، همه VPN با Netflix کار نمی کنند ، و ماموریت ما این است که به کاربران اطلاع دهیم که کار می کنند و کدام یک کار می کنند’امروز ، ما می خواهیم CyberGhost Netflix را مرور کنیم تا مشخص شود که آیا’بهترین VPN برای Netflix یا نه!

بگذارید ما شروع کنیم?

Contents

آیا CyberGhost با Netflix کار می کند؟ – جدول محتویات

 1. نحوه تماشای Netflix با CyberGhost?
 2. آیا CyberGhost Desktop App با Netflix کار می کند?
 3. آیا برنامه CyberGhost Mobile با Netflix کار می کند?
 4. چگونه می توان Netflix ایالات متحده و سایر کتابخانه ها را با استفاده از CyberGhost VPN از حالت مسدود کرد?
 5. چرا دان’t Netflix با Cyberghost کار کنید?
 6. آیا باید CyberGhost VPN را برای Netflix بخرم یا نه?
 7. بهترین راه حل CyberGhost Netflix VPN

نحوه تماشای Netflix با CyberGhost?

در صورت عدم اهتمام ، Netflix دارای كتابخانه های محدود جغرافیایی است’می دانم بنابراین محتوای موجود در کشور شما’نسخه نتفلیکس برنده شد’t همان رقمی است که در کشورهای دیگر ارائه می شود. برخی نمایش ها و فیلم ها از هر ایالت گم نمی شوند ، بنابراین بهترین چرخش در مقابل این اتصال به Netflix US است که بزرگترین مخزن را برای نمایش ها و فیلم های تلویزیونی در جهان ارائه می دهد..

با این حال ، این نیست’به آسانی که به نظر می رسد ، و آن’زیرا Netflix ممنوعیت VPN در سایت خود را برای جلوگیری از مراجعه بیشتر به کتابخانه های خود در سایر کشورها اعمال کرد ، بنابراین اکثر VPN ها روی این سیستم عامل بی اثر است..

امروز ما در حال آزمایش CyberGhost هستیم’از قابلیت های موجود در برابر ممنوعیت Netflix VPN برای بررسی اینکه آیا این VPN مناسب کاربرانی است که به همین دلیل می خواهند از عضویت یک سرویس استفاده کنند ، مناسب است یا خیر..

ما به همین منظور و در اینجا ، سرویس گیرنده ویندوز را از CyberGhost بارگیری کردیم’آنچه پیدا کردیم:

 • Netflix ایالات متحده از حالت مسدود خارج شد ، اما این اتفاق فقط در 3 بار از هر 5 تلاش به طور میانگین رخ می دهد.
 • سرعت پخش به اندازه کافی خوب بود برای پشتیبانی از جریان با کیفیت بالا.
 • خرابی در خدمات نادر بود.

آیا CyberGhost Desktop App با Netflix کار می کند?

بله ، برنامه دسک تاپ ، که CyberGhost را ابتدا برای Netflix با آن تست کردیم ، به اندازه کافی خوب کار کرد تا از انسداد Netflix استفاده کند.

خطای پروکسی مخوف به حداقل می رسد و می توان با اتصال مجدد یکی دو برابر حداکثر ، سریعاً از بین رفت..

اگر می خواهید از Netflix با برنامه دسک تاپ CyberGhost استفاده کنید ، اینجا را کلیک کنید’چگونه می توانید این کار را انجام دهید:

 • به CyberGhost بروید’s سایت اینترنتی و اشتراک آن را بخرید
 • اطمینان حاصل کنید که اعتبار VPN را دارید و سپس بارگیری برنامه دسک تاپ آن را ادامه دهید
 • پس از بارگیری ، برنامه را روی سیستم خود نصب کنید و پس از اتمام کار ، اعتبارنامه کاربر خود را وارد کنید
 • اکنون گزینه ای به نام خود را انتخاب کنید ‘انسداد جریان” (این گزینه فقط در حساب حق بیمه کار می کند)

برنامه CyberGhost جریان از حالت مسدود کردن جریان

 • روی Unblock Netflix کلیک کنید ، و به هیچ وجه از محتوای Netflix مورد علاقه خود در ایالات متحده لذت نخواهید برد!رفع انسداد Netflix

ارائه دهنده همچنین یک معامله شگفت انگیز هالووین در حال حاضر در حال انجام است که قیمت آن را فقط برای 3.5 دلار در ماه برای برنامه 2 ساله در نظر می گیرد.!

قرارداد CyberGhost هالووین

در اینجا جزئیات مربوط به تمام برنامه های قیمت گذاری آن آورده شده است:

 • برنامه ماهانه: 12.99 $
 • برنامه سالانه: 6.49 دلار در ماه
 • برنامه دو ساله: 3.5 دلار در ماه

برنامه های قیمت گذاری CyberGhost

آیا برنامه CyberGhost Mobile با Netflix کار می کند?

ناامید کننده اینکه ، اگر می خواهید به Netflix از طریق آن دسترسی پیدا کنید یا آن را از حالت انسداد بگیرید ، برنامه Android Android CyberGhost توصیه نمی شود. این کار نکرد’مطابق انتظارات عمل کنید و در 13 بار تلاش کردید سایت را فقط دو بار از حالت مسدود کنید ، که به طور جدی خارج از مرز نیست.

برای آن دسته از شما که به دنبال رفع انسداد Netflix در Android هستید ، باید راهنمای ما را در زمینه بهترین VPN برای Netflix بخوانید تا بینش بیشتری در مورد انتخاب های خود داشته باشید!

چگونه می توان Netflix ایالات متحده و سایر کتابخانه ها را با استفاده از CyberGhost VPN از حالت مسدود کرد?

CyberGhost’برنامه مشتری ویندوز دارای شش دکمه ویژگی اختصاصی است که هر کدام برای ارائه یک هدف خاص اختصاص داده شده اند و در آنجا هستند’یکی برای پخش در آنجا.

شما روی آن کلیک می کنید ، و لیستی از سایتهایی را باز می کند که مشتری بلافاصله برای شما بلاک می کند.

Netflix معمولاً اولین لیست در لیست است ، بنابراین برای روشن کردن آن ابتدا روی آن کلیک می کنیم.

اکنون از Netflix بازدید کردیم و جستجو کردیم “ماشین سابق” و “جنگ ستارگان: آخرین جدی” زیرا اینها عناوینی هستند که معمولاً فقط در نسخه ایالات متحده Netflix موجود هستند

این دو فیلم در دسترس ما بود ، بنابراین با اطمینان می توان گفت که CyberGhost Netflix کار می کند. حتی اگر عملکرد آن 10/10 نباشد ، اما این است’قابل قبول است زیرا حتی مسدود کردن یک بار Netflix US بدون هیچ معناست و ارائه دهنده سزاوار اعتبار برای داشتن توانایی در اختیار کاربران خود برای چنین امکاناتی است..

فقط با کلیک روی پیکان رو به پایین روی ، می توانید سرور را از ایالات متحده به هر مکان دیگر موجود تغییر دهید “نتفلیکس” گزینه از داخل برنامه.

تغییر سرور CyberGhost

چرا دان’t Netflix با Cyberghost کار کنید?

همانطور که ما’همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره شد ، CyberGhost برنده شد’Netflix را در تمام تلاش های شما (حتی برنامه های رایگان انجام دهید) از حالت مسدود کنید. چند مورد و نقص وجود خواهد داشت ، اما در کل ، عملکرد بسیار فراتر از رضایت بخش است ، با این وجود فقط در برنامه دسک تاپ.

این خطاها برای رفع انسداد Netflix تقریباً در هر بهترین VPN دیگر وجود دارد که می تواند Netflix را مسدود کند و دلیل آن این است که عبور از محدودیت های جغرافیایی و ممنوعیت VPN در Netflix پیچیده تر از انجام این کار در سایت های دیگر است. یک VPN برای دور زدن همه این بلوک ها باید سخت تلاش کند تا بتواند از این طریق عبور کند. بنابراین’اجتناب ناپذیر است که توسط Netflix متوقف می شود’محدودیت های جغرافیایی یک بار در هر زمان.

آیا باید CyberGhost VPN را برای Netflix بخرم یا نه?

جواب این امر به دستگاهی که شما استفاده می کنید بستگی دارد نه خود سرویس. و آن’از آنجا که ، CyberGhost بهترین سیستم های دسک تاپ مانند Windows را از حالت Netflix خارج می کند. اما آن’تقریباً در کنار دستگاه های تلفن همراه افتضاح است ، بنابراین تماس با شماست. اگر شما کسی هستید که دوست دارد Netflix را بر روی دستگاههای رومیزی تماشا کند ، می توانید به CyberGhost بروید ، ما آن را اکیداً توصیه می کنیم.

اما دان’اگر دوست دارید سایت را به صورت موبایل پخش کنید ، به دنبال آن بروید.

بهترین راه حل CyberGhost Netflix VPN:

گزینه های شما برای VPN برای انسداد منطقه Netflix نیست’فقط محدود به CyberGhost است ، زیرا چند گزینه خوب دیگر وجود دارد که می توانید برای آن اقدام کنید. اگر شما’t مانند CyberGhost’عدم مطابقت با Netflix ، در اینجا بهترین VPN وجود دارد که می تواند به عنوان CyberGhost Netflix VPN Workaround کار کند:

 • ExpressVPN برای Netflix
 • NordVPN برای Netflix
 • PureVPN
 • Torguard

نتیجه:

CyberGhost یک سرویس VPN عالی است و دسک تاپ آن ارائه دهنده آن است’بهترین شرط بندی برای رفع انسداد Netflix برای شما است. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربران دیوانه Netflix هستید که می توانید’به اندازه کافی از تماشای همه این برنامه ها و فیلم های شگفت انگیز برخوردار شوید ، می توانید به CyberGhost بروید و بگذارید تجربه خود را در Netflix تقویت کند.

اگر عملکرد آن مطابق انتظارات شما نباشد ، بازهم می توانید از بازپرداخت برای مطالبه بازپرداخت پول خود استفاده کنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me