NordVPN Linux – نحوه راه اندازی NordVPN در مدیر شبکه از طریق لینوکس

ارائه دهنده مستقر در پاناما روز به روز محبوبیت خود را افزایش می دهد ، زیرا آنها با اجرای برنامه های تلویزیونی به سمت هدف قرار دادن مخاطبان از همه سنین و مکان ها می روند. اگر از NordVPN استفاده کرده اید ، احتمالاً ایده خود را دارید ، VPN برای امنیت بهینه شده است ، ارائه بیش از 5150 سرور در 62 کشور و رمزگذاری قوی AES-256-CBC با بسیاری از ویژگی های پیشرفته برای رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود و شرکت در P2P / تورنت این راهنما روی برنامه NordVPN Linux و تجزیه و تحلیل کامل آن تمرکز دارد. برای تجزیه و تحلیل جامع از ارائه دهنده ، این نقد و بررسی NordVPN را از BestVPN.co بخوانید!

Contents

NordVPN لینوکس بررسی

همانطور که به نظر می رسد شگفت آور است ، برنامه NordVPN Linux فقط دو ماه پیش در آگوست سال 2023 رسماً اولین کار خود را انجام داد. در حالی که ما انتظار داشتیم چیزی مشابه رابط آبی زیبایی شناسی آن ، که در اطراف نقشه همه مکان های پشتیبانی شده ساخته شده است ، متاسفانه NordVPN Linux فقط ارائه می دهد. یک برنامه خط فرمان بدون GUI (رابط کاربری گرافیکی). با این حال ، این بدان معنی نیست که برنامه در حال موفقیت است ، زیرا کاربران لینوکس تنظیم و استفاده از آن را بسیار آسان تر از سرورهای پیکربندی دستی پیدا خواهند کرد..

NordVPN لینوکس

در حقیقت ، برنامه NordVPN Linux با همان ویژگیهای پیشرفته موجود در ویندوز و مکینتاش Mac یکپارچه شده است. شما از DNS Leak Protection در دسترس هستید که به شما کمک می کند تا همیشه هویت خود را مخفی نگه دارید و از طریق تونل VPN امن و رمزنگاری شده همه ترافیک شبکه را دور بزنید. پروتکل CyberSec در دسترس است ، که ضمن جلوگیری از تهدیدات مخرب آنلاین ، مسدود کردن فوری تبلیغات مزاحم را ارائه می دهد.

در شرایطی ، اتصال VPN شما متوقف می شود یا از بین نمی رود ، یک ویژگی Automatic Kill Switch در دسترس است که کامپیوتر شما را از ایجاد اتصال ، در خارج از تونل VPN رمزگذاری شده باز می دارد. علاوه بر این ، NordVPN به سرورهای مبهمی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دیوارهای فایروال و الگوریتم هایی را در کشورهایی با رژیم های محدود کننده مانند چین ، امارات متحده عربی ، عراق ، ایران ، ترکیه و سایر موارد دور بزنید. این تضمین می کند در هر کجا که بروید ، حداکثر محافظت خواهید کرد!

  نحوه راه اندازی VPN در سامسونگ Galaxy S6

NordVPN لینوکس بررسی

آیا واقعاً نیاز به NordVPN برای لینوکس دارید?

هنگامی که نوبت به مشترک شدن در VPN می رسد ، باید برنامه نرم افزار مربوطه را برای دستگاه مورد استفاده خود داشته باشید. این امر به این دلیل نیست که برای لینوکس به یک VPN احتیاج دارید ، بلکه به دلیل نیاز به دستیابی به حریم خصوصی / ناشناس بودن آنلاین است. با این وجود ، کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که NordVPN تمام جنبه های امنیت نهایی را برای لینوکس پوشش می دهد. NordVPN که در پاناما مستقر است ، از حوزه های قضایی مانند اتحادیه اروپا و ایالات متحده نیز دور است ، که قوانینی اجباری دارند که به مجموعه های log نیاز دارند. دلایل دیگری که ممکن است شما به NordVPN برای لینوکس نیاز دارید عبارتند از:

  1. دسترسی به محتوای محدود شده جغرافیایی – سرویس های VoD مانند Netflix ، Hulu ، iPlayer بی بی سی و آمازون نخست محدودیت های جغرافیایی را تحمیل می کنند ، این امر باعث می شود کاربران خارج از لیست تأیید شده کشورها از دسترسی به بانک اطلاعاتی کامل محتوا جلوگیری کنند. با استفاده از NordVPN در دستگاه های لینوکس خود ، می توانید با اتصال به سرورها در کشورهایی که سرویس VoD در دسترس است ، همه محتوای محدود شده جغرافیایی را مسدود کنید..
  2. محافظت از ISP های محلی – وقتی نوبت به تماشای فیلم ها / نمایش های تلویزیونی بصورت آنلاین می رسد ، بیشتر کاربران تصمیم می گیرند هزینه خدمات برتر را بپردازند. با این حال ، برخی از برش های بند ناف وجود دارند که برای پخش محتوای مورد علاقه خود به خدمات رایگان تکیه می کنند. از آنجا که محتوای دزدان دریایی می تواند شما را با DMCA دچار مشکل جدی کند ، استفاده از VPN باعث می شود فعالیت اینترنت شما به طور کامل از ISP های محلی شما پنهان بماند..
  3. امنیت در Wi-Fi عمومی – فیشینگ ، سرقت هویت ، باج افزار و تبلیغ فضای مجازی برخی از تهدیدهای جدی در زمینه امنیت سایبری است که با شبکه های عمومی Wi-Fi در میخانه ها ، بارها ، رستوران ها و غیره مرتبط است و مجرمان سایبری کاربران را فاش می کنند تا اطلاعات خصوصی خود را فاش کنند. با اتصال به یک VPN ، می توانید آنها را سردرگم نگه دارید ، زیرا هویت شما به همراه آدرس IP شما مخفی خواهد ماند.
  4. شرکت در P2P / Torrenting – این که آیا شما می خواهید فیلم ، برنامه های تلویزیونی ، کتابهای الکترونیکی ، مانگا ، موسیقی ، اسناد ، آلبوم ها یا هر شکل دیگری از داده های دیجیتال را بارگیری کنید ، بدون شک torrenting NordVPN بهترین انتخاب برای بسیاری از حرفهایهای رایانه ای است. اگر می خواهید هنگام بارگیری تورنت در دستگاه لینوکس خود ایمن باشید ، پس استفاده از خدماتی مانند NordVPN ضروری است..
  5. محدودیت های دور زدن با دور زدن – با لغو قوانین خالص خنثی ، ISP ها اکنون براساس برنامه های مختلف قیمت گذاری ، قدرت کاملی نسبت به دسترسی کاربران به اطلاعات دارند. با استفاده از خدماتی مانند NordVPN ، می توانید از همه این محدودیت ها دور شوید ، به این معنی که سرعت بهتری برای پخش ، تورنت یا مشغول بازی های آنلاین دریافت می کنید..
  نحوه استفاده از PureVPN - یاد بگیرید که از آنها در کمتر از 2 دقیقه استفاده کنید

NordVPN Linux - نحوه راه اندازی NordVPN در مدیر شبکه از طریق لینوکس

نحوه راه اندازی لینوکس NordVPN

هنگامی که نوبت به تنظیم NordVPN در لینوکس می رسد ، کاربران دو گزینه در دسترس دارند: برای دستیابی به یک اتصال دستی مراجعه کنید یا برنامه خط فرمان NordVPN (بدون GUI) را بارگیری کنید. اگر به دنبال سابق باشید ، خوشحال می شوید که NordVPN راهنماهای آموزشی مفصلی را ارائه می دهد ، که به کاربران در پیکربندی سرویس با استفاده از OpenVPN کمک می کند. & پروتکل IKEv2 / IPSec. اگر دومی را انتخاب کنید ، فرایند بسیار ساده است:

مرحله 1: با کلیک روی این لینک ، بسته راه اندازی مجدد NordVPN .deb را بارگیری کنید

گام 2: ترمینال را روی پلتفرم لینوکس خود باز کنید تا مخزن NordVPN را نصب کنید

مرحله 3: کد زیر را اجرا کنید: sudo apt-get install {/path/to/}nordvpn-release_1.0.0_all.deb

مرحله 4: با اجرای این دستور ، لیست بسته های مناسب را به روز کنید: sudo apt-get

مرحله 5: مراحل کار را با وارد کردن کامل کنید: sudo apt-get install nordvpn

NordVPN برای نمای کلی سایر دستگاه ها

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برنامه NordVPN برای لینوکس از GUI استفاده نمی کند اما در عوض از چشم انداز برنامه استاندارد خط فرمان استفاده می کند. اگرچه ، آرزو می کنیم این طراحی را مانند سایر دستگاه ها ارائه دهد. به عنوان مثال ، برنامه های Android و iOS فقط با چند عنصر متفاوت هستند که ممکن است با هم متفاوت باشند. برنامه های Windows و Mac دوباره شبیه به هم هستند. تنها تفاوت بین این دو شامل امکان انتخاب برنامه هایی که باید برای ویژگی Network Lock مسدود شوند وجود دارد.

  NordVPN برای Mac - راهنمای تنظیم 3 دقیقه برای کاربران تازه کار

نحوه راه اندازی لینوکس NordVPN

NordVPN Linux - نحوه راه اندازی NordVPN در مدیر شبکه از طریق لینوکس

نظرات RedVit لینوکس NordVPN

ما بارها و بارها در مورد همه وبلاگها / راهنمایان صحبت می کنیم. قابلیت اطمینان و سودمندی Reddit به عنوان یک جامعه ، جایی که می توانید تقریباً در مورد همه چیز ، از محصولات روزمره گرفته تا فناوری گرفته تا خدمات دیجیتال و فراتر از آن اطلاعات کسب کنید. به همین دلیل این یک بستر عالی برای یافتن بهترین بررسیهای بی طرفانه vpn reddit در مورد برنامه لینوکس است. در زیر پیوندی به موضوع Reddit پیدا خواهید کرد ، جایی که می توانید کاربرانی را که در مورد برنامه LinuxV NordVPN که اخیراً معرفی شده اند در حال بحث و گفتگو باشند ، پیدا کنید:

خبر خوب برای همه کاربران NordVPN. برنامه بومی لینوکس از لینوکس خارج است

NordVPN Linux - نحوه راه اندازی NordVPN در مدیر شبکه از طریق لینوکس

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با وجود طرح دعوی مربوط به NordVPN و Tesonet ، ارائه دهنده VPN هنوز در حال ایجاد موج در بازار است و از همه ادعاها دفاع می کند و به عنوان رقیبی قدرتمند در کنار اسامی مانند ExpressVPN ، PureVPN ، Surfshark و VyprVPN ایستاده است. در حالی که مطمئناً ما از نبود برنامه GUI لذت نبردیم ، آموزش های ساده و راهنمای زیادی از NordVPN برای سهولت روند وجود دارد. از همه مهمتر ، شما امنیت و ناشناسی زیادی را به صورت آنلاین دریافت می کنید ، زیرا VPN از نشت WebRTC ، IPv6 یا DNS رنج نمی برد..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me