ExpressVPN در مقابل IPVanish

انتخاب سرویس VPN با تعداد زیادی گزینه موجود به صورت آنلاین ، همه کارهایی دشوار است که همه ادعا می کنند در بازار بهترین هستند.

بنابراین ، اگر در مورد انتخاب سرویس از ExpressVPN و IPVanish فکر می کنید ، در جای مناسب هستید. BestVPN.co تجزیه و تحلیل کامل از هر دو ارائه دهنده زیر را انجام می دهد:

نکات برجسته
ExpressVPN IPVanish
 1. 3،000+ سرور در 94 کشور
 2. AES-256-CBC و AES-256-GCM
 3. 3 اتصال همزمان
 4. برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 1300+ سرور در 75+ مکان
 2. رمزگذاری AES 256 بیتی
 3. 10 اتصال همزمان
 4. کاربر پسند و برنامه های بصری
 5. 7 روز ضمانت برگشت پول

Contents

قیمت گذاری و تخفیف

ExpressVPN IPVanish
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
6 ماه 3 ماه
1 سال 1 سال
پیشنهاد ویژه 3 ماه رایگان صرفه جویی 73٪
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 5.00 دلار
کمترین قیمت در هر ماه $ 8.32 $ 3.25
قیمت یک ساله 99.5 دلار 39 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 7 روز

از نظر قیمت گذاری ، ExpressVPN به سمت گرانتر تکیه می کند ، در حالی که IPVanish تمایل دارد بسیار دوستانه با بودجه باشد. اگر می خواهید در ExpressVPN مشترک شوید ، سه برنامه در دسترس دارید: 1 ماه ، 12 ماه و 6 ماه.

کاربرانی که برای دریافت بسته ماهانه مراجعه می کنند ، باید 12.95 دلار پرداخت کنند. برای کسانی که برای برنامه 6 ماهه می روند ، شما 22٪ تخفیف دریافت می کنید. این قیمت گذاری ماهانه را به 9.99 دلار کاهش می دهد ، که بالغ بر 59.95 دلار در هر سال است..

برای بهترین ارزش ، کاربران می توانند برای دریافت بسته سالانه مراجعه کنند ، که تخفیف گسترده ای به 35٪ می دهد. این قیمت گذاری هر ماه را به 8.32 دلار کاهش می دهد ، که در هر 12 ماه یک بار 99.95 دلار صورت می گیرد.

IPVanish تمایل دارد که با قیمت گذاری ماهانه آنها از 5 دلار ارزانترین VPN در تمام مدت زمان باشد. هیچ معامله دو ساله وجود ندارد ، اما کاربران می توانند 3 ماه را انتخاب کنند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از تخفیف شگفت انگیز 63٪ در قیمت گذاری ماهانه استفاده کنید

اگر می خواهید بهترین ارزش را از IPVanish دریافت کنید ، می توانید به دنبال محبوب ترین بسته 1 ساله آنها بروید ، که 73٪ تخفیف در اختیار کاربران قرار می دهد (در کل به 39 دلار فقط).

دریافت این بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: هزینه ها را 35٪ کاهش دهید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای IPVanish: در هزینه ویژه 1 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

امکانات

ExpressVPN IPVanish
اتصالات همزمان 3 10
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV / Firestick ، ​​برخی از روترها Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV
دستگاه های نصب دستی برخی از روترها ، جعبه های برتر را تنظیم کنید لینوکس ، روتر ، تنظیم بالا جعبه ها
تقسیم تونل بله (فقط برنامه های رومیزی) بله (فقط Android)
اضافی اضافی Media Streamer Smart DNS ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و برنامه برای تلفنهای Windows

از نظر ویژگی ها ، ExpressVPN ارزش زیادی برای پول شما ارائه می دهد. این برنامه برای همه سیستم عامل ها / دستگاه های اصلی ، از جمله روتر از پیش تنظیم شده و برنامه ای که روی روترهای DD-WRT و Tomato نیز اجرا می شود ، وجود دارد..

از طرف دیگر IPVanish ، سازگاری برنامه های مشابه را ارائه می دهد. با این حال ، آنها یک افزونه مرورگر را برای کاربران Mozilla Firefox ارائه نمی دهند ، که این امر بر ارزش کلی آن تأثیر می گذارد.

  PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2023

همچنین ویژگی های بیشتری با ExpressVPN در دسترس دارید ، از جمله سرورهای StealthVPN ، Obfuscation ، Media Streamer Smart DNS و موارد دیگر ، که در آنجا IPVanish کاملاً اساسی است..

تنها مزیت ثبت نام با IPVanish این است که می توانید اتصالات همزمان بیشتری داشته باشید. در جایی که ExpressVPN فقط از 3 مولتی لایه پشتیبانی می کند ، IPVanish به بیش از 10 multilogins اعطا می کند.

انسداد قابلیت ها

ExpressVPN IPVanish
نتفلیکس آره نه
هولو آره نه
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، ExpressVPN با انسداد کلیه سرویسهای پخش بالا ، عملکرد بیشتری را برای پخش کننده ارائه می دهد. در حالی که IPVanish در رفع انسداد Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC و Amazon Prime موفق نیست.

این VoD ها محبوب ترین و عدم قابلیت انسداد نوع هستند و باعث می شود IPVanish یک انتخاب ضعیف باشد. شما هیچگونه ارزشی برای قیمت گذاری دریافت نمی کنید و این باعث می شود VPN کاملاً تأثیر منفی بگذارد.

چین

هنگامی که می آید به دور زدن “فایروال عالی”, شما به یک ارائه دهنده قوی نیاز دارید که از امنیت کمترین استفاده را نکند. سرویس فایروال بزرگ الگوریتم هایی را اجرا می کند که فوراً آدرس های IP تکراری را که مشکوک به بخشی از ارائه دهنده VPN هستند ، مسدود می کند..

همچنین ارتباط با هر دستگاهی که سعی در دسترسی به محتوا در خارج از چین یا برعکس آن را غیرفعال می کند. با آزمایش دو ارائه دهنده ، تنها ExpressVPN در غلبه بر چالش های تعیین شده توسط این شرکت بسیار موفق عمل کرد “فایروال عالی”

ارائه دهنده مستقر در BVI حتی یک سایت اختصاصی برای آینه چینی ارائه می دهد که ساکنان را قادر می سازد تا برنامه ها را در کشور بارگیری کنند. از طرف دیگر ، IPVanish چنین ویژگی هایی را برای دسترسی به چین به طور خاص ارائه نمی دهد.

رابط و رابط

ExpressVPN IPVanish
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

هر دو ExpressVPN و IPVanish برنامه هایی بصری ارائه می دهند که بر روی صفحه نمایش های بزرگتر و کوچکتر هموار عمل می کنند. آنها با یک رابط اتصال یک کلیک با ویژگی انتخاب مکان آسان ، چشم اندازی مرتب دارند.

ExpressVPN از سبک کمتری نسبت به IPVanish استفاده می کند و بسیاری از ویژگی های آن را با کلیک کردن بر روی دکمه منو ، در گوشه بالا سمت راست پنهان می کند..

ExpressVPN Windows

از طرف دیگر IPVanish طراحی گسترده تر با قابلیت دسترسی به ویژگی های بیشتر نسبت به تلفن همراه خود دارد. کاربران می توانند مسدود کردن دسترسی LAN ، استفاده از تونل زنی اسپلیت یا تقلا ترافیک OpenVPN را انتخاب کنند.

با مقایسه ، هنوز هم در پشت ExpressVPN قرار دارد’اتصال خودکار barebones و ویژگی Smart Location به همراه سوئیچ kill و در دسترس بودن تونل تقسیم.

ویندوز IPVanish

سرورها و عملکرد

ExpressVPN IPVanish
کشورهای سرور 94 51
تعداد کل سرورها 3،000 1300

تعیین برنده در این گروه بسیار آسان است. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، ExpressVPN راه گوناگونی بیشتری را در انتخاب سرورها نسبت به IPVanish مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد.

در جایی که ExpressVPN 3000 سرور در 94 کشور را ارائه می دهد ، IPVanish فقط در 51 کشور به 1.300+ می رسد. در نتیجه ، کاربران ممکن است با مشکلات بار و سرور سرور روبرو شوند.

  NordVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

امنیت

ExpressVPN IPVanish
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، SSTP ، OpenVPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096  RSA-2048
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار انسداد OpenVPN
امنیت برنامه کلید کشتار کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

برای کاربرانی که با ExpressVPN ثبت نام می کنند ، می توانید اطمینان حاصل کنید که امنیت بهتری نسبت به IPVanish دریافت می کنند. VPN از پروتکل های OpenVPN ، SSTP ، L2TP / IPSec و PPTP پشتیبانی می کند.

برای امنیت ، از طریق رمزهای AES-256-CBC و AES-256-GCM محافظت می کنید. تفاوت این دو در چیزی است به نام “حملات متن رمزگذاری شده را انتخاب کنید”. AES-256-CBC به همراه AES از یک کد تأیید صحت پیام (MAC) ایمن استفاده می کند.

در مقابل ، AES-256-GCM کدهای احراز هویت داخلی دارد ، که این روند را بسیار سریع تر می کند! برای امنیت بیشتر ، ExpressVPN از رازداری Perfect Forward از طریق تبادل کلید DH-2048 Diffie-Hellman استفاده می کند.

ویژگی های اضافه شده عبارتند از: “سرورهای Stealth” از ارائه دهنده واقع در هنگ کنگ ، که باعث می شود سانسور و محدودیت های جغرافیایی در سرزمین اصلی چین شکست بخورد!

از طرف دیگر IPVanish از همان فناوری ها و رمزگذاری استفاده می کند اما به دلیل استفاده از رمزگذاری قدیمی کانال کنترل RSA-2048 که به اندازه ExpressVPN کارآمد نیست ، عقب می افتد.’s RSa-4096!

حریم خصوصی

ExpressVPN IPVanish
مرکز فرماندهی جزایر ویرجین انگلیس ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک آره
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها بیت کوین و نعنا هیچ یک

به استثنای ExpressVPN’مکان فوق العاده امن جزایر ویرجین بریتانیا (به دور از حوزه های قضایی اتحادیه اروپا و ایالات متحده) ، ارائه دهنده یک سیاست فوق العاده قوی صفر برای سیاهههای مربوط.

اگرچه برخی از اطلاعات حساب مانند نام ، آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت ثبت شده است ، اما VPN اطلاعات جلسه / اتصال ، زمان های زمانی و فعالیت IP را ذخیره نمی کند..

در حقیقت ، حتی مقامات ترکیه نیز به دنبال توقیف پس از ترور سفیر روسیه در ترکیه نتوانستند چیزی در سرورهای ExpressVPN پیدا کنند..

از طرف دیگر IPVanish ، دفتر مرکزی خود را در یک کشور اتحادیه پنج چشم ، ایالات متحده قرار دارد. به این ترتیب ، به طور خودکار اعتبار خود را از دست می دهد ، زیرا دولت مجبور به نگهداری داده است.

بنابراین ، اگر IPVanish حکم دادگاه را به همراه یک درخواست gag دریافت کند ، آنها مجبورند قانون را رعایت کنند تا درگیر مشکلات قانونی نشوند..

پیکربندی

ExpressVPN IPVanish
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک هیچ یک نه
DDoS Protection هیچ یک نه
فایروال NAT آره آره

هر دو VPN پیکربندی مشابهی با استفاده از آدرسهای IP مشترک دارند. هیچکدام امکان دسترسی به IP اختصاصی / استاتیک را نمی دهد و این مخاطب عظیمی را ایجاد می کند که ممکن است بخواهد با خیال راحت به معاملات بانکی بپردازد یا به شبکه های از راه دور دسترسی پیدا کند..

ExpressVPN و IPVanish همچنین فاقد حفاظت از توزیع انکار سرویس (DDoS) هستند ، و این ممکن است مضر باشد خصوصاً برای کاربرانی که ممکن است از VPN برای بازی استفاده کنند..

به عنوان مثبت ، Express و IPVanish از فایروال های NAT برای مسدود کردن ترافیک ورودی ناخواسته ، با رمزگشایی هدرهای بسته ، دریافت آدرس IP مربوطه و تنها ارسال ترافیک از آن IP در جایی که لازم باشد استفاده می کنند.!

  ExpressVPN در مقابل PureVPN

خدمات مشتری

IPVanish و ExpressVPN هر دو از طریق چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط پشتیبانی می کنند. آزمایش سرویس های گفتگوی زنده نشان داد که پاسخ ها بسیار سریع بودند.

پشتیبانی از طریق ایمیل / بلیط با IPVanish (میانگین 3 ساعت در هر پاسخ) مدتی طول کشید ، در حالی که ExpressVPN آن را کوتاه تر می کند (میانگین 40 دقیقه).

ما این تست ها را با ارسال هر VPN سه سوال از طریق ایمیل انجام دادیم. در میان آنها ، دو مورد عمومی بود و دو مورد کمی فنی تر بودند. آمار زیر را مشاهده کنید:

ExpressVPN IPVanish
راهنماهای ویدیویی آره نه
پایگاه دانش قابل جستجو  آره نه
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 40 دقیقه 3 ساعت
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

ExpressVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا ExpressVPN می توانید Netflix US را مسدود کنید? 30 دقیقه 1 آره
ExpressVPN در صورت وجود چه مواردی را ذخیره می کند? 30 دقیقه 1 آره
آیا ExpressVPN در چین و چگونه استفاده می شود? 50 دقیقه 1 آره
نحوه استفاده ایمن از uTorrent با ExpressVPN? 50 دقیقه 1 آره

IPVanish

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا IPVanish برای تورنتینگ خوب است? 3 ساعت 1 آره
آیا IPVanish با Netflix کار می کند? 2 ساعت 1 آره
چرا IPVanish در Firestick کار نمی کند? 3 ساعت 1 آره
چه روترهایی با IPVanish کار می کنند? 4 ساعت 1 آره

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN در برابر IPVanish برنده شد

در حالی که هر دو ExpressVPN و IPVanish خدمات خوبی هستند ، ارائه دهنده مبتنی بر BVI قطعاً برنده این مقایسه است. این مرکز در یک دادرسی امن تر قرار دارد ، دارای یک سیاست ورود به سیستم تأیید نشده است ، و همه سیستم عاملهای جریان اصلی را مسدود می کند.

لازم به ذکر نیست ، شما از قابلیت های بسیار خوبی برای دسترسی به VPN در چین برخوردار هستید ، و پشتیبانی فوق العاده ای از برنامه ها از جمله یکی برای روترهایی که روی هر دو کار می کنند: DD-WRT و Tomato.

اگر به دنبال جایگزینی برای ExpressVPN هستید ، بهترین گزینه این است که به Surfshark بروید. این یک تازه وارد است که عملکرد مشابه ExpressVPN را ارائه می دهد ، اما با حداقل 1.99 دلار در ماه. در یک برنامه 2 ساله.

Похожие статьи

 • ExpressVPN در مقابل TunnelBear

  جایی که ExpressVPN به عنوان یک رهبر در بازار بازار ایستاده است “حق بیمه” VPN ها ، TunnelBear اکنون مدتی است که مورد علاقه ی بین freebies است. امروز ، من خواهم بود…

 • ExpressVPN در مقابل TorGuard

  ExpressVPN و TorGuard هر دو سرویس معروف VPN هستند که در ایجاد فناوری های جدید و ویژگی های پیشرفته برای به حداکثر رساندن آنلاین جستجو می کنند….

 • NordVPN در مقابل ExpressVPN

  کاربران مرتباً در بسیاری از وب سایتهای نقد و بررسی قرار می گیرند که این دو را به عنوان ارائه دهنده های برتر در بازار ذکر می کنند. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو VPN را در برابر هر یک قرار دهید…

 • Surfshark Vs IPVanish مقایسه 2023

  اگرچه Surfshark یک سرویس نسبتاً جدید است ، اما به لطف میزبان ویژگی های موجود ، شهرت داشتن یک جانور را در بودجه به وجود آورده است….

 • ExpressVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  از آنجا که چشم اندازهای زیادی به خدمات VPN از یک نگاه غیرمستقیم نگاه می کنند ، عضویت در کسی که متناسب با نیازها و نیازهای آنها باشد تمایل به مشکل دارد…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me