Roku VPN – نحوه تنظیم و نصب بهترین VPN برای Roku

زندگی بعضی اوقات می تواند واقعاً کسل کننده و کسل کننده باشد. کار کردن ساعات طولانی برای زنده ماندن در این دنیای پر سرعت ، بیشتر انرژی شما را صرف می کند و فقط یک خیابان را برای سرگرمی باقی می گذارد: فیلم ها / نمایش های تلویزیونی. با این حال ، از آنجا که هیچ چیز طبق قوانین مرد عادی پیش نمی رود ، برای دسترسی به انواع مختلف محتوا یا عناوین خاص ، باید با تعداد زیادی از مسائل دزدی دریایی و حق تکثیر روبرو شوید. در مورد دستگاه هایی مانند Roku نیز همین اتفاق می افتد. اگرچه در کانال ها گزینه های زیادی دارید ، برخی ممکن است بانک اطلاعاتی کامل عناوین موجود را فاش نکنند.

این امر عضویت در Roku VPN را بسیار مهم می کند. این راهنما را از بهترین VPN برای بهترین گزینه های موجود در بازار برای انسداد کانال در Roku بخوانید:

Contents

8 بهترین VPN برای روکو

 1. نحوه راه اندازی Roku VPN
 2. کانال های موجود برای تماشای دستگاه های Roku
 3. نحوه اضافه کردن کانال در Roku
 4. آیا VPN ها به شما کمک می کنند تا محتوای بیشتری در مورد Roku پخش کنید?
 5. بهترین VPN برای Roku در سال 2023
 6. VPN رایگان برای Roku

روکو چیست؟?

اگر شما’زندگی کرده ام در زیر یک صخره یا عموماً متفرق نیست’T از مجموعه عظیمی از محصولات سرگرمی آگاه باشید ، بگذارید در مورد آنچه واقعاً روکو است توضیح دهیم. Roku یک پخش کننده تلویزیون و رسانه ای است که به راحتی در سراسر جهان مشهور شده است و در سال 2008 منتشر شد. این برنامه به اشکال مختلفی از جمله تلویزیون هوشمند ، استیک های قابل حمل و جعبه های تنظیم شده در دسترس است..

Roku VPN

حتی دستگاه های Roku برای تلویزیون های قدیمی تر وجود دارد که از کابل های A / V استفاده می کنند ، به این معنی که این یک راه حل کامل برای همه است’نیازهای سرگرمی بهترین بخش از همه: Roku دسترسی تماشاگران را از طریق کانالهایی که با استفاده از کنترل از راه دور قابل انتخاب هستند ، به تماشاگران هم به صورت تقاضا و هم به جریان می دهد. کمبود محتوا در دسترس نیست ، زیرا حتی امکان دسترسی به آمازون ، هولو و نتفلیکس را دارید!

روکو چگونه کار می کند?

محصولات مختلف موجود از روکو حالت اتصال جداگانه ای دارند. با این حال ، موارد اصلی با استفاده از کابل HDMI ، از دستگاه Roku به تلویزیون شما به تلویزیون شما وصل می شوند. پس از اتمام جفت شدن و پیکربندی ، Roku از طریق اتصال بی سیم / سیم به اینترنت متصل می شود تا به شبکه خانگی شما دسترسی پیدا کند. دستگاه با بارگیری محتوای ویدیویی از اینترنت و سپس ارائه آن در تلویزیون از طریق اینترنت کار می کند.

روکو چگونه کار می کند

از روکو “جریانها” فایلهای بارگیری به طور مستقیم ، نیازی به ذخیره آنها نیست ، که باعث می شود ذخیره سازی فایل های حافظه پنهان سنگین ، مشابه روند Netflix ، از بین برود. کاربران قابلیت بارگیری برنامه ها یا کانال ها را برای دسترسی به فیلم ها / نمایش های تلویزیونی خاص ، مشابه نصب برنامه های مختلف روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی دارند. با مجموعه مناسب کانالها ، مانند گذشته هرگز از تجربه جریانی لذت خواهید برد!

روکو چیست؟

روکو به شما قدرت می دهد تا تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید تماشا کنید و چه موقع. تقریباً انگار همه چیز را می گیرید “بر اساس تقاضا”, که نه تنها باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید – بلکه تحت تأثیر سایر تماشاچیان مهمان و مهمانان واقع در خانه شما قرار می گیرد. نکته مهم دیگر در مورد Roku این است که سیستم عامل به طور مداوم با اصلاحات رابط ، اضافات ویژگی ها ، به روزرسانی های امنیتی و رفع اشکال به روز می شود..

کانال های موجود برای تماشای دستگاه های Roku

هنگامی که روکو در سال 2008 وارد بازار وسایل سرگرمی شد ، کاربران از کانال های محدودی برخوردار بودند. با این حال ، پس از سرعت زیاد به شهرت ، دستگاه از یک به بیش از 3000 کانال رفته است. می توانید به راحتی محتوا را از شبکه های پخش شده مانند NBC ، CBS ، ABC و Fox در Roku پیدا کنید’همه کانال های دسترسی Hulu VoD یا CBS. اینها فقط چند مورد ذکر شده است ، اما در زیر لیستی از کانالهای برتر دیگر موجود در روکو وجود دارد که شما را تحت الشعاع قرار خواهد داد:

 1. فیلم و نمایش های تلویزیونی – PBS ، Crackle TV ، HBO GO ، Disney، M-GO، VUDU، Sling TV، Video Instant Video Amazon / Prime، Hulu TV، Netflix، Google Play Store و موارد دیگر!
 2. ورزش ها – UFC آنلاین ، شبکه WWE ، WatchESPN ، NFL Now ، مرکز بازی NHL ، NBA League Pass ، MLB.TV و موارد دیگر.
 3. اخبار – ABC ، ​​CBS ، NBC ، فاکس ، Sky News ، Weather Nation ، The Blaze و موارد دیگر.
 4. اینترنت – Vimeo ، Break ، YouTube و سایر سیستم عامل های معروف ویدیویی آنلاین.
 5. سرور Plex Media – همه دستگاه های Roku از Plex Media Server پشتیبانی می کنند ، که بهترین راه برای مشاهده محتوای شخصی و همه فیلم ها / نمایش های تلویزیونی مورد علاقه شما در یک مکان واحد است!

نحوه اضافه کردن کانال در Roku

نصب کانال در روکو به هیچ دانش علمی موشکی احتیاج ندارد. استفاده از دستگاه بسیار آسان است ، زیرا سیستم عامل کاملاً بصری و کاربر پسند است. به سادگی به پایین بروید “کانال های جریان” در منوی اصلی ، و بنفش را فشار دهید “خوب” دکمه روی راه دور ، به فروشگاه Roku Channel هدایت می شوید ، جایی که می توانید برنامه های حق بیمه / رایگان را برای نصب پیدا کنید. استفاده کنید “کانالهای جستجو” ویژگی برای پیدا کردن شخصی که به دنبال آن هستید و به صفحه نصب بروید.

نحوه اضافه کردن کانال در Roku

آیا VPN ها به شما کمک می کنند تا محتوای بیشتری در مورد Roku پخش کنید?

هنگامی که نوبت به پخش انواع مختلف محتوا در Roku می رسد ، ممکن است بعضا به دلیل محدودیت های جغرافیایی ، با خطایی روبرو شوید که مانع از دسترسی شما به کانال می شود. اگر از طرفداران مشتاق یا P2P / Torrenting هستید ، احتمالاً در مورد اینکه چرا کانالهای مختلف ممکن است این کار را انجام دهند ، تصوری دارید. همه اینها ناشی از سیاست های نقض حق چاپ و قوانین ضد دزدی دریایی است. فیلم های مختلف / نمایش های تلویزیونی مجبورند مجوزهای مناسبی را از خانه های تولید دریافت کنند تا به کشورهای مختلف محتوا ارائه دهند.

در نتیجه ، در صورت عدم دریافت مجوز و محدودیت فقط به چند کشور خاص ، افرادی که در سایر نقاط جهان قرار دارند ، قادر نخواهند بود از طریق کانالهای مختلف به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل برای عضویت در سرویس VPN فوق العاده مهم است ، زیرا Roku خود از ردیابی Geo-IP برای شناسایی موقعیت مکانی شما استفاده می کند. از آنجا که آدرس IP شما شناسه مجازی شماست ، فقط یک صحیح می تواند شما را برای دسترسی به کانال های مختلف سوق دهد.

بنابراین ، چگونه یک VPN می تواند به کاربران Roku کمک کند؟ با پوشاندن آدرس IP خود و به نظر رسیدن این موضوع ، گویی در کل کشور دیگری زندگی می کنید. خدمات VPN توانایی رمزگذاری اتصال شما برای محافظت از ترافیک ورودی / خروجی را دارند و شما را از چنگ زدن به سازمان های دولتی و شرکت های ضد دزدی دریایی دور نگه می دارند. از همه مهمتر ، آنها در دور زدن محدودیت های جغرافیایی از طریق تغییر مکان فوری کمک می کنند. شما می توانید در ژاپن نشسته باشید ، اما هنوز هم می توانید با اتصال به یک سرور بومی به همه محتوا از ایالات متحده دسترسی پیدا کنید!

  بهترین VPN برای Chrome 2023 - VPN برای پسوندهای Chrome شامل

* در آزمایشات ما ، Nord VPN بهترین کار را برای انسداد جریان از نقاط مختلف روی Roku انجام داد.

Roku VPN - نحوه تنظیم و نصب بهترین VPN برای Roku

بهترین VPN برای Roku در سال 2023

مسدود کردن کانالها در روکو نیاز به استفاده از VPN دارد ، که ویژگیها و ابزارهای پیشرفته ای را برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در عین محافظت از هویت شما از ترول های حق چاپ و آژانس های ضد دزدی دریایی ارائه می دهد. اگر VPN رمزنگاری کافی را ارائه ندهد یا از نشت DNS / IP رنج ببرد ، نمی توانید از انسداد بی سیم لذت ببرید. به همین دلیل ، بر اساس عملکرد ، قابلیت اطمینان ، پشتیبانی ، قیمت گذاری و ویژگی های خود لیستی از بهترین VPN های Roku در سال 2023 را اضافه کرده ایم:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. NordVPN

  NordVPN

  $ 11،95 $3.49هر ماه

  • 5200+ سرور در 60 کشور جهان
  • 6 اتصال همزمان
  • با US / UK / JP Netflix همکاری می کند
  • عملکرد عالی P2p / torrenting
  • دو برابر VPN و پیاز روی VPN
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  بازدید از سایت 70٪ تخفیف تخفیف
  نقد را بخوانید

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 3. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 4. IPVanish

  IPVanish

  10 دلار6.49هر ماه

  • PPTP ، L2TP / IPSec & پروتکل های OpenVPN
  • 25،000+ IP & 225+ سرور در 60+ کشور
  • 5 ورود چندگانه
  • 7 روز ضمانت برگشت پول
  • رمزگذاری Upto 256bit

  قابل اطمینان 69٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

NordVPN برای روکو

NordVPN مستقر در پاناما با امنیت ترین خدمات موجود در بازار ، که محافظت کاملی را برای کاربران ارائه می دهد ، مدیون مقررات مقررات محافظت از داده های کشور است. برای پخش / رفع انسداد خاص ، ارائه دهنده حتی ارائه می دهد “بازی هوشمند” فن آوری ، که می تواند برای دور زدن 400+ سیستم عامل محدود جغرافیایی ، پوشاندن یک تکه بزرگ از کانال های Roku امکان پذیر باشد.

بهترین VPN برای Roku در سال 2023

اگر این کافی نبود ، NordVPN حتی با سرعت بسیار شگفت انگیز خود از ارائه دهندگان دیگر پیشی می گیرد ، که باعث بهبود تجربه کلی جریان در Roku می شود. همه سرورها با سازگاری قابل ستایش و با تأخیر اندکی برای کسانی که اتصالات فاصله طولانی دارند ، کار می کنند. با این وجود ، در 62 کشور به بیش از 4205 سرور دسترسی دارید ، که باعث می شود فرآیند انتخاب برای انسداد کانال های Roku بسیار آسان باشد..

طرفداران

 1. 4205 سرور در 62 کشور.
 2. ارائه دهنده گزارش صفر برای تورنت سریع
 3. حداکثر محافظت آنلاین از طریق DoubleVPN
 4. P2P / Torrenting روی سرورهای ویژه فعال شده است
 5. محافظت از DDoS و سوئیچ Kill Automatic

منفی

 1. قیمت گذاری ماهانه گران قیمت

ارائه دهنده بازدید کنید

ExpressVPN برای روکو

ExpressVPN به لطف تیم توسعه استثنایی و سرورهای قابل توجهی سریع ، که برای پخش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بصورت آنلاین با HD عالی هستند ، از حضور برجسته آنلاین در کلیه گروه های برتر VPN برخوردار است. این برنامه همچنین حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین را ارائه می دهد ، اتفاقی که مقامات ترکیه حتی می توانند در حین حادثه مربوط به VPN هیچ چیزی از ارائه دهنده دریافت نکنند..

آیا VPN ها به شما کمک می کنند تا محتوای بیشتری در مورد Roku پخش کنید

ExpressVPN کاملاً نوار بارگیری و بارگذاری سریع را تعیین می کند ، از این رو به این دلیل از بالاترین رتبه های ما برخوردار است. این امر به ویژه در مورد دوستداران جریان یا P2P / تورنتینگ صادق است. در نتیجه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که در هنگام انسداد کانال های مختلف برای پخش محتوای مورد علاقه خود ، حداکثر سرعت را دریافت خواهید کرد. برای اتصال ، به 2،000+ سرور VPN در 148 مکان سرور VPN و 94 کشور دسترسی دارید.

طرفداران

 1. باز کردن قفل آسان کانال های Roku
 2. 2،000+ سرور VPN 90 کشور
 3. صفر ورود به سیستم ترافیک شبکه
 4. 30 روز ضمانت بازپرداخت پول
 5. برنامه های VPN برای رایانه های شخصی ، Mac ، iOS و Android

منفی

 1. برنامه ماهانه پریسی

ارائه دهنده بازدید کنید

PureVPN برای Roku

PureVPN که در هنگ کنگ مستقر است ، پیش از این با انتشار اطلاعاتی به مقامات دولتی در یک پرونده عجیب و غریب ، که در آن یک دختر جوان در اثر جرایم سایبری شکنجه شده بود ، ضربه بزرگی به بازار داد. اگرچه این وب سایت همیشه درباره شیوه های ورود به سیستم ذکر کرده بود ، اما مورد آتش سوزی شدید قرار گرفت. از آن زمان ، PureVPN پیشنهادات خود را بسیار زیاد کرده است.

نحوه تنظیم VPN در Roku

علاوه بر کاهش قیمت ها ، VPN طیف وسیعی از ویژگی های قابل توجه را ارائه می دهد ، که شامل برنامه های بومی برای همه سیستم عامل های محبوب ، سرورهای 2000+ در 140+ کشور در سراسر جهان ، تونل زنی برای امنیت حداکثر هنگام پخش محتوای دزدان دریایی یا شرکت در P2P / torrenting ، رمزگذاری AES 256 بیتی ، Port Forwarding ، DDoS Protection ، برای تقویت توانایی شما در رفع انسداد کانال های Roku!

ارائه دهنده بازدید کنید

IPVanish برای Roku

بسیاری از مردم مستقر در ایالات متحده ، به دلیل موقعیت مکانی آن ، ممکن است از IPVanish دوری کنند. با این حال ، یکی از بهترین موارد در مورد ارائه دهنده این است که علی رغم قوانین سختگیرانه نگهداری اطلاعات در کشور ، ناشناس بودن کامل را تضمین می کند. صفر مورد VPN در ارائه هر نوع اطلاعات به مقامات دولتی وجود داشته است ، که تضمین می کند استفاده از برنامه رفع انسداد آنها برای Roku کاملاً بی خطر است.

IPVanish برای روکو

کاربران در 60 کشور جهان ، شبکه عظیمی از 1000+ سرور در خود دارند. شما حتی برنامه های بومی را برای همه سیستم عامل ها ، از جمله Linux ، iOS ، Android ، Mac و Windows در دسترس دارید. قیمت گذاری از 10 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما شما 7 روز ضمانت بازپرداخت دارید. حتی یک پروکسی SOCKS5 برای ناشناس ماندن حداکثر برای P2P / Torrenting وجود دارد ، و VPN امکان ایجاد 10 اتصال همزمان را فراهم می کند..

طرفداران

 1. 40،000+ IP’s و 1000+ سرورهای VPN
 2. 7 روز ضمانت برگشت پول
 3. SOCKS5 پروکسی و Kill Switch
 4. رمزهای ارز را قبول می کند
 5. برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها

منفی

 1. مستقر در ایالات متحده است

ارائه دهنده بازدید کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) VPN برای Roku

در سال 2010 توسط تد کیم و اندرو لی تأسیس شد ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) ارائه دهنده خدمات VPN مستقر در ایالات متحده است. به همین ترتیب ، باید در مورد توانایی خود در ارائه حریم خصوصی کامل با سوالات زیادی روبرو شود. ایالات متحده بخشی از اتحادهای پنج و چهارده چشم است که به طور مرتب اطلاعات و تبادل اطلاعات را مبادله می کند. به همین دلیل افراد زیادی به این سرویس اعتماد ندارند.

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) VPN برای Roku

با این حال ، پی‌آی هرگز اطلاعاتی را به مقامات دولتی اعلام نکرده است. در حالی که شما نمی توانید به خاطر حفظ حریم خصوصی خود به آن اعتماد کنید ، هنوز می توانید از آن برای انسداد کانال های روکو یا صرفنظر کردن از محدودیت های جغرافیایی روی روکو استفاده کنید. پس از ثبت نام ، در 32 کشور به 3500 سرور دسترسی خواهید داشت. ویژگی هایی که دریافت می کنید شامل حمل و نقل بندر ، پشتیبانی روتر ، انتخاب پورت ، پروکسی SOCKS5 ، 5 چند ورود و مسدود کننده آگهی / ردگیر!

طرفداران

 1. 3500 سرور در 32 کشور جهان
 2. حفاظت نشت DNS و IPv6
 3. ویژگی سوئیچ کشتن اینترنت
 4. حمل و نقل و انتخاب بندر
 5. رمزگذاری بیت AES 256

منفی

 1. مستقر در ایالات متحده است

VPN رایگان برای Roku

در BestVPN.co ، ما به شدت به كاربر خود توصيه مي كنيم كه در دام VPN Free قرار نگيرند ، زيرا بسياري از آنها پاهايشان را در عمليات كاري شركتي دريافت مي كنند تا براي نگهداري سرور ، به روزرساني برنامه ها ، حمايت از مشتري و ساير هزينه هاي مربوطه بپردازند. به میزبانی VPN. با این حال ، از آنجا که همه نمی خواهند در ارائه دهندگان حق بیمه سرمایه گذاری کنند ، و اگر منظور شما از استفاده موقت از این خدمات است ، می توان کمی ناامیدکننده باشد – VPN های رایگان بدون در نظر گرفتن انتخاب خوبی هستند..

ثبت بادکنک برای روکو

Windscrib یک سرویس مستقر در کانادا است که علی رغم رایگان بودن ، وب سایت خوبی طراحی کرده است که دسترسی به برنامه های بصری را برای اعمال امنیت حداکثر فراهم می کند. اگرچه محدوده پهنای باند 10 گیگابایتی در یک برنامه رایگان استاندارد است ، پس از آزمایش ارائه دهنده روی چهار سرور اصلی آن ، ما سرعتهای بسیار شگفت انگیزی را دریافت کردیم. این با استفاده از سرورهای رایگان و نه از سرویسهای ممتاز بود. بنابراین ، ما قطعاً توصیه می کنیم از Windscrib استفاده کنید!

VPN رایگان برای Roku

طرفداران

 1. محدودیت پهنای باند 10 گیگابایتی
 2. برنامه افزودنی مرورگر Chrome
 3. پشتیبانی مشتری پاسخگو
 4. سرعت سریع از طریق رمزگذاری IKEv2
 5. برنامه های بومی با کاربرد آسان

منفی

 1. بدون چت زنده

Hotspot Shield برای Roku

Hotspot Shield یک ارائه دهنده خدمات VPN مستقر در ایالات متحده است که به دلیل طیف وسیعی از مشکلات مربوط به برنامه VPN خود ، همچنان به کسب و از دست دادن شهرت خود ادامه می دهد. با این حال ، اگر فقط برای استفاده موقت باشد ، همانطور که بیشتر VPNS رایگان است – پس از آن برای توده ها یک انتخاب عالی است. ارائه دهنده سرعت قابل توجهی را برای پخش و P2P / تورنت با تأخیر کمی ارائه می دهد. تنها مشکل این است که شما روزانه 750 مگابایت محدودیت داده دارید.

Hotspot Shield برای Roku

طرفداران

 1. کمک هزینه روزانه 750 مگابایت
 2. سوئیچ کشتن خودکار
 3. هیچ نشتی DNS کشف نشده است
 4. برنامه افزودنی Chrome
 5. تقسیم تونل موجود است

منفی

 1. پشتیبانی مشتری آهسته

مخفی کردن.me برای Roku

Hide.me درست مانند نام هایی که در بالا گفته شد ، خدمات پرداختی و رایگان را نیز ارائه می دهد. تنها تفاوت این است که به شما 2 گیگابایت داده در هر ماه می دهد تا با آنها بازی کنید. سایر ویژگی هایی که با برنامه رایگان دریافت می کنید شامل سه مکان سرور (هلند ، کانادا و سنگاپور) ، اتصال به یک دستگاه ، برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و حتی Google Chrome است..

مخفی کردن.me برای Roku

طرفداران

 1. برنامه افزودنی مرورگر Chrome
 2. 35 سرور در 28 کشور
 3. حفاظت از Wi-Fi خودکار
 4. برنامه های متقابل پلت فرم
 5. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر

منفی

 1. سرعت ضعیف

نحوه راه اندازی Roku VPN

انتخاب VPN تنها بخشی از روند لذت بردن از انسداد بی سیم است. شما همچنین باید ارزان ترین VPN را در دستگاه Roku خود تنظیم کنید ، که ممکن است بسته به نسل های قدیمی تر یا جدیدتر دستگاه های Roku متفاوت باشد. با این حال ، اگر مطمئناً یک چیز وجود دارد ، شما نمی توانید از سخت افزار Roku برای ایجاد یک اتصال VPN استفاده کنید. درعوض ، باید دسترسی VPN را برای دسترسی به پخش کننده Roku در هر زمان فعال کنید!

می توانید در مورد این دو راه پیش بروید. اولین مورد شامل اشتراک اتصال VPN در لپ تاپ شما با دستگاه Roku با ایجاد Hotspot می باشد. اگرچه ممکن است کاهش سرعت را تجربه کنید ، اما می توانید به راحتی از حالت انسداد آن لذت ببرید. پس از اتصال ، یک آزمایش IP را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که شبکه موفقی را برای سرور خارجی ایجاد کرده اید. دوم شامل استفاده از روتر داخلی VPN ، DD-WRT یا Tomato است!

راه اندازی Roku VPN به روش روتر مجازی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، می توانید با اتصال به یک روتر مجازی ، ایجاد شده توسط لپ تاپ / رایانه / تلفن هوشمند خود ، به راحتی از یک VPN در دستگاه Roku خود استفاده کنید. نقاط مهم Wi-Fi یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن اینترنت شما با دیگران ، حتی با اتصال VPN است. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ثبت نام با ارائه دهنده VPN پیشنهادی.
 2. برای یک برنامه مناسب مشترک شوید و نرم افزار مربوطه را بارگیری کنید.
 3. دکمه نصب را بزنید. این یک آداپتور جدید در “اتصالات شبکه”.
 4. اتصال VPN خود را در لیست پیدا کرده و بر روی راست کلیک کنید “خصوصیات”.
 5. کلیک کنید روی “اشتراک گذاری” برگه را بزنید و بررسی کنید “مجاز به سایر کاربران شبکه” گزینه.
 6. دستگاه Roku را به رایانه خود وصل کنید’کانون Wi-Fi.

راه اندازی Roku VPN با استفاده از روش روتر DD-WRT / Tomato

راه‌اندازی VPN روی روترهای DD-WRT یا Tomato فرایندی پیچیده است که به دانش فنی بسیار خوبی نیاز دارد. شما باید یک لیست کامل از دستورالعمل ها را دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود که VPN اتصال اینترنتی را با موفقیت کنترل می کند ، و به کاربران اطراف خانه اجازه می دهد بدون هیچ برنامه ای از انسداد یا تغییر مکان خود لذت ببرند. NordVPN روترهای VPN یکپارچه را ارائه می دهد که می توانید در اینجا خریداری کنید. برای تنظیم VPN در DD-WRT یا گوجه فرنگی ، این راهنما را دنبال کنید.

نحوه تنظیم VPN برای Roku با استفاده از اتصال مشترک VPN PC

 1. باز کن ویندوز کامپیوتر و سر به نوار جستجو
 2. تایپ کنید “سانتی متر” برای اعلان فرمان سریع
 3. انتخاب کنید “به عنوان سرپرست اجرا کنید” و نوع به شرح زیر:
 4. netsh wlan set حالت میزبانی کار = اجازه ssid = کلید NETWORKNAME = PASSWORD
 5. نام روتر مجازی خود را با تنظیم مقادیر زیر:
 6. ssid = [نام شبکه شما] کلید = = رمز عبور برای شبکه شما]
 7. اصابت “وارد” و چندین پیام دریافت خواهید کرد که می گوید:
 8. “حالت شبکه تنظیم شده است تا اجازه دهد”
 9. “SSID شبکه میزبان با موفقیت تغییر یافت”
 10. “عبارت کلیدی کاربر شبکه میزبان با موفقیت تغییر یافت”
 11. شروع کنید با وارد کردن روتر مجازی خود: netsh wlan شروع کار میزبانی را به CMD
 12. پیامی دریافت خواهید کرد که می گوید “شبکه میزبان آغاز شد”
 13. باز کن “شبکه و مرکز اشتراک گذاری” و به “تغییر تنظیمات اداپتور”
 14. کلیک راست روی اتصال VPN که قبلاً ایجاد شده بود بروید “خصوصیات”
 15. کلیک روی “اشتراک گذاری” برگه و تیک بزنید هر دو “مجاز به سایر کاربران شبکه” گزینه ها
 16. دور زدن در دستگاه Roku و سر به “تنظیمات” منو
 17. انتخاب کنید شبکه > بی سیم (Wi-Fi) > اتصال Wi-Fi جدید را تنظیم کنید.
 18. وصل کنید به شبکه Wi-Fi که اخیراً در ویندوز ایجاد کرده اید!

نحوه نصب VPN برای Roku با استفاده از اتصال مشترک VPN Mac

 1. باز کن لپ تاپ مک شما و سر به “تنظیمات سیستم” منو
 2. کلیک بر “اشتراک گذاری” و از پانل سمت چپ انتخاب کنید “اشتراک اینترنت”
 3. تنظیم تنظیمات زیر برای به اشتراک گذاشتن موفقیت آمیز VPN خود در Roku:
 4. اتصال خود را از طریق این قسمت به اشتراک بگذارید: [اتصال VPN که اخیراً ایجاد کرده اید]
 5. به رایانه های با استفاده از: کادر را علامت بزنید “وای فای” برای اتصال آسانتر
 6. باز کن گزینه های Wi-Fi, وارد نام شبکه و انتخاب کنید کانال
 7. استفاده کنید WPA2 شخصی برای امنیت و وارد گذرواژه و سپس بر روی OK کلیک کنید
 8. دور زدن در اشتراک گذاری اینترنت از منو و کلیک بر “شروع کنید”
 9. باز کن دستگاه روکو و سر به “تنظیمات” منو
 10. کلیک در شبکه > وای فای > اتصال Wi-Fi جدید را تنظیم کنید
 11. وصل کنید به شبکه Wi-Fi که اخیراً در Mac ایجاد کرده اید

VPN برای گزینه های Roku

VPN ها در واقع فقط هستند “شبکه های خصوصی مجازی” و برخی از فناوری های خاص نیست. به همین ترتیب ، هیچ گزینه دیگری برای آن موجود نیست. می توان استدلال کرد که سرویس های پراکسی کاملاً مشابه هستند ، اما آنها هیچ نوع رمزگذاری را ادغام نمی کنند. این گزینه Physical Private Networking (PPN) را به عنوان تنها جایگزین باقی می گذارد ، اما این گزینه ارائه دهنده تجاری ندارد. اگر به سادگی از حالت قفل خارج شده و می خواهید انجام دهید ، استفاده از یک سرویس پروکسی در مرورگر وب Roku X گزینه خوبی است!

بهترین پخش کننده های رسانه ای Roku

اکنون بسیاری آگاه هستند اما همانطور که در ابتدا گفته شد روکو در اشکال / اندازه / انواع مختلفی وجود دارد. انتخاب یک VPN به اندازه یافتن بهترین پخش کننده رسانه برای شما دشوار است. با این حال ، از آنجا که BestVPN.co قصد دارد تمام جنبه های لذت بردن از یک تجربه یکپارچه Roku برای پخش فیلم های تلویزیونی / برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را پوشش دهد ، در زیر ما جزئیات مربوط به آخرین پخش کننده های رسانه Roku را ارائه داده ایم:

بهترین پخش کننده های رسانه ای Roku

Roku Ultra

Roku Ultra در زیر رده های برتر این برند قرار دارد که قیمت آن 130 دلار است. این جعبه تنظیم بالا است که از سخت افزار رده بالا و قدرتمندترین پردازنده تمام دستگاه های Roku استفاده می کند. این اجازه می دهد تا کاربران را به پخش ویدیو از درایوهای خارجی ، پشتیبانی از فرمت های HFS + ، NTFS ، FAT32 و حتی FAT16. یک ریموت صوتی وجود دارد ، که در آن دکمه را فشار داده و عنوان را برای انجام جستجو در دستگاه می گویید.

Roku Ultra

ما با این ویژگی آزمایش کردیم و در هر زمان نتایج دقیقی دریافت کردیم ، که اطمینان می دهد این یک جنجال بازاریابی نیست. این باعث می شود زندگی حتی از قبل راحت تر شود ، به خصوص وقتی که برای تماشای یک فیلم / نمایش تلویزیونی پیدا می کنید. ریموت حتی با فشردن دکمه بالای Roku Ultra ردیابی دارد که شروع به صدای جیر جیر می کند. این دستگاه حتی از فیلمبرداری HDR با کیفیت 720p ، 1080p و 4K UHD با سرعت 60 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند.

Roku Streaming Stick

همانطور که از نام این محصول پیداست ، یک محصول ساده USB است که از طریق کابل HDMI به تلویزیون شما متصل می شود ، همتای خوب Roku Ultra ، Streaming Stick. در مقایسه با Ultra ، Roku Streaming Stick بسیار ارزان تر است و فقط 50 دلار پس می گیرد. هیچ درگاه اترنت در دسترس نیست ، بنابراین برای تنظیم یک اتصال اینترنتی نیاز به روتر بی سیم دارید.

Roku Streaming Stick

مشابه نسخه Roku Ultra ، این نسخه همچنین دسترسی به بیش از 3000 کانال را در اختیار شما قرار می دهد. تنها تفاوت این دو در این است که ریموت از ویژگی Voice Search یا Finder برخوردار نیست. همچنین ، شما نمی توانید با کیفیت 4K جریانی کنید ، مگر اینکه Roku Streaming Stick Plus را خریداری کنید که با قیمت 70 دلار در دسترس است. همچنین Wi-Fi بیشتری را ارائه می دهد ، اگر روتر شما از تلویزیون فاصله داشته باشد ، به نفع کار می کند.

Roku Premiere و Premiere+

بگذارید ابتدا توضیح دهیم که Roku Premiere و Premiere + دو دستگاه مختلف هستند. هر دو دستگاه قادر به پخش در 4K UHD با فیلم HDR با سرعت 60 فریم در ثانیه هستند. جعبه های اصلی هستند ، به این معنی که می توانید آنها را از طریق کابل اترنت به طور مستقیم به اینترنت وصل کنید و به شما امکان می دهد سرعت پخش بهتری برای تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود داشته باشید..

Roku Premiere

در مقایسه با Roku Ultra ، Premiere + 23٪ ارزانتر است و فقط با 99 دلار در دسترس است. این حدود 30 دلار ارزانتر است ، که گزینه خوبی است ، خصوصاً اگر اهل بودجه باشید. تنها مشکلی که در این دستگاه وجود دارد این است که پورت اترنت در پشتی تنها از 1000Mbps پشتیبانی می کند. شما نمی توانید سرعت گیگابیت دریافت کنید ، که ممکن است کمی جریان را مانع شود!

Roku Express و Express+

Roku Express و Express + به عنوان محصولات سطح ورودی توسط Roku معرفی شده اند ، سازگاری را به کاربرانی ارائه می دهد که هنوز به مجموعه های تلویزیونی قدیمی تکیه می کنند. آنها می توانند با کابل های کامپوزیت A / V کار کنند ، که از رنگ های سنتی قرمز ، سفید و زرد استفاده می کنند که قبل از به وجود آمدن HDMI کاملاً مشهور بودند و در حداکثر راحتی از محبوبیت استفاده می کردند..

روکو اکسپرس

بهترین VPN برای سوالات متداول Roku

روکو استیک چگونه کار می کند?

Roku برای دسترسی به شبکه خانگی خود از طریق اتصال بی سیم / سیم به اینترنت متصل می شود. دستگاه با بارگیری محتوای ویدیویی از اینترنت و سپس ارائه آن در تلویزیون از طریق اینترنت کار می کند. از روکو “جریانها” فایلهای بارگیری به طور مستقیم ، نیازی به ذخیره آنها وجود ندارد و این باعث می شود که ذخیره پرونده های حافظه پنهان سنگین حذف شود.

هزینه کانال های Roku چقدر است?

اضافه کردن کانال ، جیب های شما را خالی نمی کند! معمولاً تمام کانالهایی را که ممکن است بخواهید برای پخش رایگان ایجاد کنید ، پیدا خواهید کرد ، اما در صورت عدم امکان ، حداکثر قیمت گذاری در هر جایی بین 0.99 دلار تا 1.99 $ باشد. این هزینه های اشتراک کانال را حذف می کند.

هزینه استفاده از روکو چقدر هزینه دارد?

همانطور که در ابتدا گفته شد ، Roku محصولات متنوعی را ارائه می دهد. به همین ترتیب ، بسته به نیاز شما ممکن است قیمت گذاری متفاوت باشد. جعبه تنظیم بالا Roku Ultra در حدود 130 دلار ، Premiere و Premiere + دارای برچسب قیمت 99 دلار و 109 دلار ، Streaming Stick فقط 50 دلار در دسترس است و Express و Express + با قیمت 29.99 دلار و 39.99 دلار قابل خریداری است..

چه کانالهایی رایگان در روکو هستند

لیست گسترده ای از کانال های رایگان برای نصب در Roku در دسترس است. برخی از مشهورترین آنها شامل TV Pluto ، Crackle ، Roku Channel ، برنامه CW ، PBS Kids ، دنباله دار ، نیوزون ، توبی ، Twitch ، YouTube ، Vimeo و Break است..

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

دستگاه هایی مانند Roku مجهز به مادام العمر هستند که دسترسی به همه محتوای مورد علاقه خود را از سراسر جهان دسترسی فوق العاده آسان و راحت می کند. با دسترسی به خدماتی مانند iPlayer BBC ، Hulu ، Netflix ، Amazon Prime و موارد دیگر از طریق یک رابط واحد ، هیچ چیز نمی تواند تجربه جریان روکو را شکست دهد. این مورد را به VPN اضافه کنید که همه محدودیت های جغرافیایی را پشت سر می گذارد و ممکن است هرگز به دلیل اعتیاد گسترده به تماشای تماشای خانه ، هیچ وقت خانه خود را در آخر هفته ها ترک نکنید.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  10 بهترین VPN برای Tor - ناشناس کامل آنلاین با استفاده از پیاز VPN