بهترین VPN برای هند – راهنمایی برای محافظت از کاربران داخل کشور

هند یکی از بالاترین تعداد کاربران اینترنت در جهان را دارد ، اما هنوز هم به دلیل سانسور گسترده دولت تحت حمایت قانون ، آنها کاملاً رایگان و ایمن نیستند. بسیاری از این فعالیت های محدود شامل موارد دلخواه کاربر مانند سایت های تورنتینگ هستند ، و این باعث می شود که برای تمام کاربران هندی ارزش کامل از اتصالات اینترنتی خود را بدست آورند.

با استفاده از بهترین VPN می تواند به کاربران هندی اجازه دهد با اطمینان از این محدودیت ها دور شوند ، آنها را در برابر نظارت معتبر ایمن کنند ، محتویات محدود شده جغرافیایی مانند Netflix US را از حالت مسدود خارج کرده و حتی آنها را از تهدیدات بدافزار بصورت شبانه روزی مصون نگه دارند..

برای هدایت آنها به بهترین انتخاب ، در اینجا یک بررسی گسترده برای بهترین VPN در هند حاوی راهنماهای قانونی ، اطلاعات مربوط به حق چاپ در هند ، VPN های پردرآمد با سرورهای هندی ، راهنماهای رفع انسداد Hotstar و موارد دیگر توسط BestVPN.co

Contents

واقعیت قانون سایبر هند برای کاربران تورنت هدف قرار داده است

با وجود دموکراسی سکولار ، هند هنوز به دلیل مکانی که هر روز شاهد تعداد زیادی سانسور اینترنتی است بدنام می شود. وب سایت های ممنوعه شامل وب سایت های دوست یابی ، وب سایت های تورنت مانند ThePirateBay و حتی سایتهای پخش ویدئو مانند Vimeo و Daily Motion.

بسیاری از شرکت های مخابراتی در هند و ارائه دهندگان ISP در هماهنگی با دولت برای نظارت مداوم بر کاربران اینترنت و جلوگیری از مراجعه آنها به وب سایت هایی که سابق دسترسی آنها را محدود می کند ، کار کرده اند..

علاوه بر این ، طبق قانون کپی رایت مصوب 1957 ، اگر شما گرفتار تلاش برای دسترسی محدود شوید ، می توانید به INR 3 Lakh (4485 دلار به ازای غالب نرخ ارز در 25 آوریل 2023) جریمه شوید و با حبس 3 ساله روبرو شوید. محتوا.

صنعت موسیقی و فیلم هند نیز در ساخت دقیق تر این محدودیت های اینترنت سازگار است. برای مثال Star India Pvt Ltd ، که متعلق به 21st Century Fox است ، شناخته شده است که با اجبار ISP ها بر اساس نقض حق نسخه برداری ، وب سایت ها را ممنوع اعلام می کند..

برای تورنتینگ در هند یا برای دور زدن سانسور عمومی در اینترنت که توسط مقامات اعمال می شود ، به بهترین VPN برای هند احتیاج دارید که نه تنها بسیار امن است بلکه عملکرد عالی درجه را برای کاربران هندی به طور گسترده ای تضمین می کند..

بهترین VPN برای هند – نیاز به زمان

قوانین کپی رایت می تواند اکثر مردم در مشکلات حقوقی و مالی در تعداد زیادی از کشورهای جهان واقع شود و هیچ دلیلی بر این باور نیست که نمی تواند برای یک کاربر در هند اتفاق بیفتد..

برخلاف تصور عامه ، آن’فقط کشورهای غربی یا چین جایی که آنها نسبت به فعالیت های اینترنتی رایگان مانند تورنتینگ ، عدم تحمل ندارند. شما همچنین می توانید جریمه و یا به جرم تلاش برای دسترسی به وب سایت های محافظت شده یا ممنوع در هند جریمه شوید و یا حبس شوید ، همانطور که در سایر کشورها با رژیم های نقض حق نسخه برداری دقیق اتفاق می افتد..

بهترین راه برای محافظت از اینترنت خود در برابر چنین سانسورهای شدید ، الزام آور ، محدود کننده و آسیب رسان به اینترنت ، استفاده از بهترین VPN برای هند است..

VPN برتر برای هند برای تضمین سرعت سریعتر و تجربه ای ارزشمند ، نیاز به ارائه تعداد زیادی سرور در هند و مکانهای مجاور مانند پاکستان ، هنگ کنگ یا حتی سریلانکا دارد. حتی باید ویژگی های امنیتی گسترده ای همچون سوئیچ Kill Internet ، رمزگذاری مضاعف ، محافظت در برابر نشت DNS و پیاز بیش از VPN را ارائه دهد تا کاربران را از هرگونه برنامه نظارت تحت حمایت دولت در هند محافظت کند..

گذشته از این ، کاربران باید همیشه از شیوه های استفاده ایمن از اینترنت مانند عدم کلیک بر روی لینک های مشکوک که منجر به آلودگی به بدافزارها یا به اشتراک گذاشتن داده های مالی خود در هر تالار گفتگوی اینترنتی نیست ، پیروی کنند تا خود را از کلاهبرداری در هند در امان نگه دارند..

بهترین VPN را برای هند دریافت کنید

VPN قانونی در هند است?

جدا از برخی ممنوعیت های استفاده موقت از اینترنت VPN در برخی ایالت ها در زمان ناآرامی های مدنی و سیاسی ، استفاده از VPN همچنان باقی است کاملاً قانونی در هند.

با این حال ، مقامات ممکن است از شما بخواهند که اگر نمی توانید پیام های رمزگذاری شده ناشی از VPN خود را رمزگشایی کنید ، اعتبار کاربرتان را تغییر دهید. در حالی که شما همیشه می توانید با طی کردن دادگاه قانونی چنین درخواست هایی را رد کنید’اگر ارائه دهنده VPN تصمیم بگیرد که گزارش های خود را به مقامات واگذار کند ، برگشتی به عقب برگردانده نمی شود و از این طریق شما را با مشکل مواجه می کند..

آیا استفاده از بهترین VPN در هند بی خطر است?

ارائه دهندگان VPN که به طور مداوم تعداد زیادی از سیاهههای مربوط را نگه می دارند چیزی نیست که شما بخواهید در صورت تلاش برای محافظت از خود در برابر مقامات و نظارت آنلاین توسط سازمان های دولتی ، به دنبال ارتباط با آنها باشید..

بهترین VPN برای هند فقط نباید صریحاً بیان کند خط مشی صفر اما باید یک تاریخچه تمیز داشته باشد رد درخواستهای استرداد داده ها توسط مقامات (مثالی در لیست BestVPN در زیر ذکر شده است) یا هرگز در معرض نشت داده های شرم آور قرار نگرفته اید.

بهترین VPN برای هند 2023

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بهترین ارائه دهندگان VPN ضامن درجه یک برای اطمینان از تجربه کاربری عالی و امنیت فوق العاده درجه هستند. بسیاری از خدمات VPN وجود دارد که در دهه 100 شماره گذاری می شوند اما همه آنها نمی توانند از حریم خصوصی کاربران به روشی که بهترین VPN می تواند محافظت کند..

  इस मई 2023 को नेटफ्लिक्स पर आने वाली नई नई रिलीज़

VPN های برتر برای هند نه تنها از طریق رمزگذاری درجه نظامی و پروتکل های ایمن از داده های کاربر محافظت می کنند ، بلکه لیست گسترده ای از سایر ویژگی های شگفت انگیز همراه با سرویس خدمات عادی خود را نیز در اختیار کاربران قرار می دهند. این شامل برخی از ویژگیهای خارق العاده مانند بهترین VPN برای Torrenting و پشتیبانی P2P از طریق سرورهای اختصاصی ، محتویات جغرافیایی محدود و سایتهای پخش جریمه و آسان برای استفاده ، برنامه های سازگار با بسیار ناوبری و موارد دیگر می باشد..

پس از آزمایش و بررسی 100s از VPN ، که در اینجا راهنمایی اختصاصی برای کاربران این کشور است که توسط BestVPN.co برای بهترین VPN برای هند 2023 سفارشی شده است:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

NordVPN – ویژگی های امنیتی Apex به عنوان VPN برای هند:

این VPN با ترکیبی از انعطاف پذیری و امنیت مشخص می شود و آن را به یکی از بهترین تساوی های زیادی برای VPN در هند تبدیل می کند. اگر در حال مشاهده آن از خارج از هند هستید ، NordVPN برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود مانند Hotstar عالی است. این یک ویژگی SmartPlay برای ارائه عملکرد بهینه در سایتهای استریم است. باید بیشتر بدانید؟ سپس بررسی جامع NordVPN ما را بخوانید.

بهترین VPN برای هند

این سرویس دهنده های بیشتری را اضافه کرده است و اکنون در کل 4247 سرور در 62 کشور ، از جمله آنهایی که در هند وجود دارند ، ناشناس بودن بالایی را به صورت آنلاین ارائه می دهند. NordVPN با ارائه سرورهای اختصاصی از کاربران P2P و Torrenting استقبال می کند.

در جبهه امنیتی ، DoubleVPN و Onion over VPN به عنوان ویژگی های اضافی جدا از بهترین رمزگذاری در کلاس و پشتیبانی از پروتکل های متعدد از جمله محاسبه OpenVPN.

این برنامه ها در همه سیستم عامل های موجود مانند Mac ، Windows ، Android ، iOS و سایر موارد شگفت آور کار می کنند. این پشتیبانی پشتیبانی شگفت انگیز دارد و بخش هایی را برای افزایش سهولت کاربر نیز راهنمایی می کند.

اشتراک سالانه 83.88 دلار ارزش دارد در حالی که اشتراک دو ساله با 119.7 دلار ارائه می شود و هنوز بهترین پیشنهاد آنها است.

جدای از این ، این تنها VPN برتر است که محاکمه رایگان هند VPN را ارائه می دهد و سوالی در این زمینه وجود ندارد.

طرفداران

 1. Tor با ویژگی VPN برای مرور امن هند.
 2. دوره آزمایشی رایگان.
 3. رمزگذاری مضاعف موجود است.
 4. 3359 سرور در 60+ کشور.
 5. روش های پرداخت چندگانه.
 6. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP.
 7. ویژگی SmartPlay برای سایتهای استریم.

منفی

 1. برنامه گران قیمت ماهانه (برای کاربران کوتاه مدت مناسب نیست).

NordVPN دریافت کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی – محافظت از FaceNiff و Firesheep به عنوان VPN برای هند را ارائه می دهد

مورد علاقه Reddit ، این VPN براساس معیارهای رضایت مشتری ، خروس را تنظیم می کند. این ارائه می دهد همه آنچه که بهترین VPN های دیگر انجام می دهند ، اما سطح عملکرد این ویژگی ها در صنعت بی نظیر است. این سرویس در حال حاضر 3035 سرور در 29 کشور اصلی ارائه می دهد ، و انسداد هر نوع محدودیت جغرافیایی را به یک نسیم تبدیل می کند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بخوانید.

دسترسی به اینترنت خصوصی برای هند

نتفلیکس ، هولو ، آمازون پرایم ، هاتاستار ، از طریق PIA به همه آنها می توان به راحتی از طریق کشورهای موردعلاقه خود دسترسی پیدا کرد. یک شناسه تبلیغ کننده مسدود کننده داخلی و بدافزار وجود دارد که می تواند یک تجربه بدون مزاحمت را تضمین کند.

اما بهترین نکته در مورد PIA این است که باعث می شود هکرهایی که از FaceNiff و FireSheep استفاده می کنند ، وقتی در یک WiFi عمومی هستید ، به پروفایل های رسانه های اجتماعی خود هک نکنند..

PIA در حال حاضر سرورهایی را در هند برای بهترین دسترسی و سرعت بیشتر برای کاربران داخل کشور ارائه می دهد.

سرور هندی PIA

بهترین برنامه قیمت گذاری آن برای اشتراک 2 ساله با قیمت 69.95 دلار است که یک بار صورتحساب می دهد ، در حالی که این برنامه سالانه 39،95 دلار یک بار در صورتحساب برای کاربر هزینه می کند..

طرفداران

 1. از کاربران در فای عمومی به عنوان بهترین VPN در هند محافظت می کند.
 2. OpenVPN ، L2TP / IPsec پشتیبانی می کند.
 3. پشتیبانی P2P در دسترس است.
 4. صفر سیاههها.
 5. 5 اتصالات همزمان.
 6. پهنای باند نامحدود.

منفی

 1. استفاده از برنامه های اختصاصی برای newbies کمی دشوار است.

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

PureVPN – بهترین VPN برای انسداد قفل Hotstar از خارج از هند:

میلیون ها کاربر از سایتهای محبوب جریان مانند Netflix و Amazon Prime در هند وجود دارند اما به دلیل محدودیت های جغرافیایی در محتوا ، ممکن است آنها نتوانند از استفاده کامل از اشتراک های خود اطمینان حاصل کنند. PureVPN’شبکه گسترده ای از سرورهای 750+ گسترده در 140 کشور عظیم از جمله 3 مورد در چنای هند ، پخش شده است و باعث می شود کاربران بتوانند از کل اشتراک های جریان خود ، ارزش کامل کسب کنند.

PureVPN برای هند

این که آیا می خواهید Netflix US را مسدود کنید یا به Torrenting یا پشتیبانی P2P اختصاصی دسترسی داشته باشید ، PureVPN می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

در جبهه امنیتی ، دارای رمزگذاری درجه AES 256 نظامی و پشتیبانی از پروتکل های متعدد از جمله OpenVPN و L2TP است و همچنین می تواند از گزینه های Kill Switch ، Split Tunneling ، Double VPN و پیاز از گزینه های VPN محافظت کند..

با این حال ، این به نوعی ورود به سیستم را حفظ می کند ، اما آنها فقط درصورتی صورت می گیرند که به هر نوع فعالیت مجرمانه مانند حمله سایبری ، حمله به فضای مجازی یا حتی Spamming بپردازید..

PureVPN از نظر مقرون به صرفه بودن با بهترین بسته VPN در هند ، همچنان با بهترین قیمت VPN در هند باقی مانده است. اشتراک سالانه را نیز می توانید با قیمت 58.92 دلار خریداری کنید. اگر می خواهید در مورد ویژگی های آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی PureVPN ما را بررسی کنید.

طرفداران

 1. انسداد Hotstar به عنوان VPN برای هند.
 2. DDoS Protection.
 3. پشتیبانی از جریان اختصاصی.
 4. سرورهای P2P و تورنت.
 5. 750 + سرور در 141 کشور جهان.
 6. کانون VPN.
 7. فایروال Nat.
 8. پشتیبانی از پروتکل چندگانه شامل OpenVPN و L2Tp.
 9. اجازه می دهد تا تقسیم تونل.

منفی

 1. برخی از سیاههها را نگه می دارد.
 2. محاکمه رایگان در دسترس نیست.

PureVPN دریافت کنید

ExpressVPN – محافظت جدی در برابر محافظت از ISP به عنوان VPN برای هند:

در یکی از موارد بسیار مشهور در حوزه VPN ، ExpressVPN از بررسی پرونده های داده به مقامات ترکیه در طی تحقیقات یک پرونده جنایی امتناع ورزید. ارائه دهنده این مسئله را تأیید کرده است که برای اطمینان از حریم شخصی کاربر ، هرگونه سیاهههای مربوط به طول و عرض آن را حفظ کرده است.

ExpressVPN برای هند

اگر می خواهید از برنامه های نظارت اجباری و تلاش های ورود به سیستم ISP استفاده کنید که ناشناس بودن شما را به صورت آنلاین به خطر بیاندازد ، ExpressVPN امن ترین شرط شما به عنوان VPN برای هند است..

ExpressVPN صاحب یک شبکه سرور جهانی است که شامل 2000 + سرور است و بطور جدی برنامه ها و برنامه های افزودنی سازگار را برای همه سیستم عامل ها و مرورگرهای محبوب فراهم می کند. مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا است که تضمین می کند با کشورهایی که دارای رژیم های داده های اقتدارگرا هستند بسیار دور است (نقد و بررسی دقیق و دقیق ExpressVPN ما نیز موجود است).

سرویس پروکسی india ExpressVPN

در برنامه های خود یک سوئیچ kill وجود دارد و همراه با محافظت در برابر نشت DNS صحیح ، جلسات مرور شما وقتی تحت پوشش ExpressVPN قرار بگیرند ایمن تر هستند..

برنامه های قیمت گذاری کمی گران هستند با این که برنامه سالانه 99.95 دلار یک بار قبض صورت می گیرد در حالی که اشتراک نیمه سالانه 59،95 $ مسطح است.

طرفداران

 1. ویژگی های امنیتی قدرتمند برای کاربران VPN هندی.
 2. برنامه های اختصاصی و برنامه های افزودنی برای مرورگرها.
 3. رمزگذاری دشوار ، نظامی درجه.
 4. پشتیبانی از پروتکل چندگانه.
 5. خط مشی صفر.

منفی

 1. بدون سرور اختصاصی P2P.
 2. نسبت به خدمات رقیب گران است.

دریافت ExpressVPN

IPVanish – بهترین تعداد سرور به عنوان VPN برای هند

این ارائه دهنده 6 سرور بومی هندی مستقر در دهلی نو را برای تقویت حریم خصوصی آنلاین کاربران این کشور ارائه می دهد و دسترسی به کاربران خارج از هند را بطور حیرت انگیزی آسان می کند تا به Hotstar دسترسی پیدا کند..

اما اگر می خواهید Netflix US یا Amazon Prime US را از هند تماشا کنید ، IPVanish VPN بیش از 1000 سرور را برای تضمین انسداد قدرتمند ارائه می دهد.

IPVanish برای هند

سرعت در طی تست های ما بسیار مطابق بود و از نظر عملکرد در سایت های جریان تا حد عادی بود. این برنامه 5 اتصال همزمان را در یک حساب کاربری واحد ارائه می دهد و برنامه های اختصاصی مخصوص سیستم عامل محبوب مانند Mac و Android را در بین دیگران ارائه می دهد.

برای حداکثر راحتی کاربر ، بازپرداخت 7 روزه و پشتیبانی 24/7 مشتری در دسترس است.

IpVanish سه طرح قیمت گذاری را شامل می شود که شامل اشتراک های ماهیانه ، سه ماهه و سالانه است. بهترین برنامه در میان آنها 79.99 دلار برای یک پیشنهاد اشتراک کامل 12 ماهه هزینه دارد.

طرفداران

 1. VPN برای هند با تعداد سرورهای بومی بالا.
 2. 1000+ سرورهای VPN و 40،000+ IP’s.
 3. محتویات محدود شده جغرافیایی مانند Netflix را مسدود کنید.
 4. پشتیبانی از پروتکل چندگانه از جمله OpenVPN.
 5. ویژگی هایی مانند Kill Switch ، IPv6 ، DNS Leak Protection.
 6. 5 اتصال همزمان.

منفی

 1. نمی کند’هنوز یک آزمایش رایگان ارائه داده اید.

دریافت IPVanish

بهترین VPN برای هند رایگان

VPN های رایگان می توانند بعضاً با توجه به این واقعیت که تعداد زیادی از ارائه دهندگان با ادعای ارائه یک VPN رایگان با بهترین امنیت ، کاربران را به هم وصل می کنند ، بسیار کارآمد باشد اما با فروش داده های خود به شخص ثالث یا ارسال بدافزار ، کاری غیر از خراب کردن آنها انجام نمی دهند..

بهترین VPN برای هند رایگان

برخی از VPN های خوب خوب هنوز هم وجود دارند که می توانید به آنجا اعتماد کنید ، اما متأسفانه هیچکدام از آنها سرورهای هندی بومی را ارائه نمی دهند. این’از آنجا که بیشتر کاربران VPN از منطقه آمریکایی و اروپایی آمده اند و با توجه به تعداد بسیار محدود سرورهایی که VPN رایگان ارائه می دهد وجود دارد ، این امکان بسیار محدود وجود دارد که هر VPN رایگان به سرورهای موجود در هند ارائه دهد..

در زیر 3 VPN رایگان بسیار معتبر هند وجود دارد و شما قطعاً می توانید برای استفاده از سرورهای خود در هند ، به برنامه های پرداخت شده آنها ارتقا دهید:

 1. Tunnelbear VPN – خدمات VPN کاملاً ایمن را برای هند ارائه می دهد
 2. WindscribVPN – دارای محدوده پهنای باند 10 گیگابایت در ماه در برنامه VPN رایگان آن است
 3. Hide.Me – از لحاظ سرعت فوق العاده سریع به عنوان یک VPN رایگان برای هند است

پروکسی VPN هندی

پروکسی ها یک ابزار امنیتی جایگزین برای VPN ها هستند و گرچه آنها کمک نمی کنند’اگر می خواهید آدرس IP خود را از طریق یک سرور جدید مجدداً مسیر یابی کنید یا از پروتکل امن تونل پروتکل پشتیبانی کنید ، آنها به اندازه کافی خوب هستند تا از شما محافظت کنند..

در اینجا بهترین پروکسی های VPN که می توانید در هند استفاده کنید:

 1. Websurf.in
 2. پراکسی کردن
 3. بی پروا
 4. کروکسی
 5. پروکسی سریع ایالات متحده
 6. Hide.me (نسخه پروکسی)
 7. پنهانکار
 8. Whoer.net
 9. VPNBook
 10. مگاپروکسی

بهترین VPN برای Hotstar هند

بهترین VPN برای هند می تواند بهترین راه برای رفع انسداد برنامه Hotstar یا اشتراک های وب سایت خود را از خارج از هند فراهم کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که به سرورهای هندی هر یک از VPN برتر ما که در بالا ذکر شد متصل شوید و از محتوای مورد علاقه خود در Hotstar لذت ببرید.

اگر این کار را نمی کند’برای کار ، همیشه می توانید از پشتیبانی 24/7 آنها بخواهید تا IP اختصاصی را ارائه دهند که یک مسیر معتبر برای جریان را به شما می دهد.

انسداد Hotstar

بهترین VPN برای هند Chrome

با توجه به اینکه مرورگر Chrome محبوب ترین دروازه دسترسی به اینترنت در جهان برای عبور از دامنه آنلاین است ، میلیون ها کاربر در آن در هند وجود دارند که می خواهند امنیت درجه بالایی را برای آن داشته باشند..

بهترین VPN برای هند Chrome

در اینجا ریخت و پاشیده شده است VPN برتر برای Chrome مرورگری که افزونه های سازگار را ارائه می دهد و سرورهای اختصاصی هند را ارائه می دهد:

 1. VPN خالص
 2. Nord VPN
 3. اکسپرس VPN
 4. Ivacy VPN
 5. اینترنت خصوصی Acess VPN
 6. Torguard.net
 7. VPN Tunnelbear
 8. مخفی کردن. VPN
 9. Windscrib VPN

بهترین سؤالات متداول VPN

جریان قانونی در هند است?

جریان در هندوستان قانونی است و بسیاری از سایتهای پخش محبوب مانند Netflix و Amazon Prime و حتی سایت پخش مستقیم بومی هند Hotstar دارای میلیون ها کاربر از هند است. بنابراین ، داشتن بهترین vpn برای پخش جریان بسیار مهم است تا از سرگرمی های خود بدون هیچ گونه مزاحمت لذت ببرید.

اما از آنجا که بسیاری از این سایت ها همان کتابخانه محتوا را به تصویر نمی کشند ، یعنی یک کاربر Netflix در هند برنده شد’قادر به مشاهده همه نمایش های موجود در یک کاربر در ایالات متحده هستید ، بهترین استفاده از Top VPN برای هند است تا به شما این امکان را بدهد که محدودیت های جغرافیایی مانند اینها را لغو کنید و بدون مشکل از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

با این حال ، هیچ هند VPN رایگان نمی تواند اجازه پشتیبانی تورنت را برای کاربران اختصاصی در حال حاضر فراهم کند.

تورنتینگ قانونی در هند است?

مانند بسیاری از کشورها ، تورنتینگ در یک منطقه خاکستری قانونی در هند قرار دارد. با بارگیری محتوای یا نرم افزار قابل قبول از طریق Torrenting مانند پرونده نصب مرورگر Google Chrome ، برنده شد’شما را در دردسرهای زیادی قرار می دهد. مشکل واقعی از محتوا شروع می شود که حساس و متعلق به خانه های بزرگ رسانه ای باشد.

این نوع محتوا از حق نسخه برداری محافظت می شود و به اشتراک گذاشتن آن از طریق torrent می تواند در صورت عدم امکان شما را به دردسر بیاندازد’از طریق VPN برتر محافظت کنید.

چگونه از Hotstar خارج هند استفاده کنیم?

Hotstar یک سرویس جریان شگفت انگیز آنلاین برای هند است ، اما متاسفانه ، آن را’به منظور محافظت از محتوای دارای حق چاپ توسط کاربران خارج از کشور در دسترس نیست. با این وجود ، همیشه می توانید محدودیت های جغرافیایی مانند این را از طریق بهترین VPN دور بزنید.

اینجا’بهترین راه برای رفع انسداد Hotstar در خارج از هند:

 • VPN را انتخاب کنید و در یک برنامه قیمت گذاری مشترک شوید
 • به دست آوردن اعتبار کاربر (نام کاربری و رمز عبور)
 • برنامه بومی را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید و آن را نصب کنید (بیشتر VPN ها اکنون برنامه های اختصاصی برای سازگاری چند پلتفرم ارائه می دهند)
 • به یک سرور هندی متصل شوید (در غیر اینصورت برنده شد’t کار کنید) و VPN را روشن کنید

از فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود در Hotstar لذت ببرید!

بهترین VPN برای هند

نتیجه:

در سراسر جهان ، مردم در مورد مزایای کنترل کشتی از حریم خصوصی آنلاین خود آگاه تر می شوند. بیشتر کاربران اینترنت به دلیل رسوایی داده های عظیم و شرم آور که شرکت های بزرگی مانند Careem و Facebook را درگیر کرده اند ، ناآگاه شده اند ، اما در نهایت ضرر به اندازه این کاربران از این شرکت ها نیست..

VPN در هند همان اندازه که در سایر نقاط دنیا بسیار مهم است ، به شما امکان می دهد بدون استفاده از اینترنت همچنان به اینترنت ادامه دهید. در BestVPN.co ، ما از بالاترین شکل امنیت اینترنت برای کاربران در همه زمانها دفاع می کنیم و شیوه های اینترنتی ایمن را به همراه بهترین ابزارها برای یک تجربه آنلاین امن و امن توصیه می کنیم..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  बिग ब्रदर को कैसे देखें & ldquo; मनोरंजक और साज़िश रियलिटी टीवी गेम शो & rdquo;