100 بهترین افزودنی Kodi برای فیلم ها و نمایش های زنده تلویزیونی (لیست آزمایش شده و تأیید شده برای سال 2023)

آیا در جستجوی لیست بهترین افزونه های Kodi 2023 هستید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. ما هنگام نصب افزونه های مناسب ، ناامیدی کاربران را می دانیم.

به همین دلیل ، ما یک راهنمای نهایی برای افزونه های برتر Kodi ایجاد کرده ایم که بهترین محتوای جریان را ارائه می دهد (فیلم ، کارتون ، موسیقی ، شوهای تلویزیونی ، ورزش ، مستند).

برای باز کردن پتانسیل کامل Kodi و افزودنیهای آن ، به یک سرویس VPN قابل اعتماد احتیاج دارید ، زیرا در هنگام پخش محتوای دزدان دریایی ، از شکارچیان نقض حق نسخه برداری محافظت می کنید..

در اینجا گزینه های کمی ارزان قیمت وجود دارد که در میان آنها من PureVPN را به عنوان بهترین پیشنهاد می کنید ، زیرا حداقل قیمت آن در 1.99 دلار در ماه شروع می شود. در یک برنامه 1 ساله ، ضمن ارائه یک سرویس بسته بندی شده با ویژگی.

کارشناسان و علاقه مندان به طور یکسان استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد را برای پخش محتوای دزدان دریایی در Kodi توصیه می کنند. این امر با نگه داشتن فعالیتهای شما در ایمن ماندن و ناشناس ماندن از اعلامیه های DMCA ، ضمن دسترسی به مطالب دارای حق چاپ ، به شما کمک می کند.
.فعالیتهای Kodi خود را ایمن کنید! &# 55357؛&# 56832؛

Contents

100٪ کارکردن بهترین افزونه های Kodi برای سال 2023

 1. لیست بهترین افزونه های kodi برای سال 2023
 2. بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها
 3. بهترین برترین کد های اضافی برای ورزش
 4. بهترین افزودنیهای Kodi برای نمایش های تلویزیونی زنده
 5. بهترین برنامه های افزودنی / افزونه های Kodi
 6. بهترین افزونه های Kodi برای Firestick
 7. بهترین افزونه های Kodi برای PPV
 8. موسیقی محبوب Kodi Addons
 9. بهترین افزونه های Kodi Android
 10. تناسب اندام و تمرینات بهداشتی لیست افزودنی های Kodi
 11. افزونه های محدود جغرافیایی برتر
 12. بهترین افزونه های هواشناسی کد

لیست به صورت روزانه به روز می شود ، بنابراین می توانید پسوندهای قدیمی را با جدیدترین ها جایگزین کنید. پس از شروع استفاده از این افزونه ها ، ما تضمین می کنیم که تجربه سینمایی / سرگرمی شما به یک سطح کاملاً جدید خواهد رسید. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید نگاهی به 100 مورد افزودنی بهترین Kodi که حتماً باید نصب کنید ، باشید!

بهترین افزونه های Kodi برای سال 2023

تعداد زیادی افزونه Kodi از چند دسته وجود دارد. اما ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین افزونه کدی را برای شما پیدا کنید.

* در زیر لیست های اضافی Kodi وجود دارد که کاملاً آزمایش شده اند و برای سال 2023 کاملا کار می کنند.

 1. میثاق
 2. خروج
 3. ورزشDevil
 4. تلویزیون Ccloud
 5. Neptune Rising
 6. پیدایش متولد شد
 7. گورزیل
 8. جفت
 9. هجوم
 10. پوزیدون

افزونه های جدید Kodi

Kodi از دنباله های عظیم و توسعه دهندگان بند ناف بهره می برد و همین امر باعث شده است تا شهرت فراوانی در دنیای سرگرمی رایگان داشته باشد. به همین ترتیب ، بسیاری از لوازم اضافی جدید وجود دارند که دائماً وارد بازار می شوند ، اما به دلیل وجود گزینه های گسترده – برخی از آنها واقعاً ممتاز هستند – ممکن است کنار بیایند. با توجه به این ، ما لیستی از همه افزونه های hit Kodi را در اخیر ایجاد کرده ایم. ما امیدواریم که شما ممکن است چیزی را پیدا کنید که متناسب با نیازها و نیازهای سرگرمی شما باشد. آدیوس!

حرکت را نشان می دهد

Shows Motion همه جدید یک افزودنی قابل اعتماد و آسان برای استفاده در تمام نیازهای سرگرمی شماست. این ارائه می دهد همه چیز را از کلاسیک گرفته تا آخرین نسخه برای لذت بردن شما. بهترین قسمت از همه: شما جریانهای با کیفیت دریافت می کنید ، که امکان مشاهده در صفحه های بزرگ را می دهند. در عین حال ، شما حتی می توانید پیوندهای تماشای متوسط ​​برای فیلمهایی که هنوز هم در سینماها موجود هستند ، پیدا کنید ، اطمینان حاصل کنید که می توانید با دوستان و اعضای خانواده خود در نسخه های hit همگام باشید. می توانید این افزونه را از مخازن خالص ، که در داخل معروف BLAMO موجود است ، بارگیری کنید: http://repo.mrblamo.xyz

افزونه های کد جدید

MediaSet 

نحوه افزودن افزونه واسطه ویدیویی میانجی در کدی

نحوه اضافه کردن Video Mediaset به Kodi در 4 مرحله

برای نصب Mediaset در XBMC اینجا چه کاری باید انجام شود:

 1. از صفحه اصلی خود کلیک کنید مواد افزودنی>مرورگر افزودنیآیکون >پرونده fromZip را نصب کنید.
 2. پرونده فشرده سازی افزونه Mediaset (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. تأیید نصب Video Mediaset با موفقیت دریافت خواهید کرد.
 4. Video Mediaset اکنون باید در بخش افزودنیهای ویدیویی شما باشد.

من استفاده از روش دوم و استفاده نکردن از Android Abarepository را بسیار توصیه می کنم زیرا دارای چندین ویژگی عملکرد است. سعی کردم از طریق آن نصب کنم اما در پایان با نصب Mediaset روبرو شدم.

خودخواه

Self Self Lit by Altruistic یکی دیگر از برنامه های جدید Kodi است که ثابت می کند بسیار مفید است ، به خصوص وقتی می توانید محتوای مورد علاقه خود را مشاهده کنید. شما با باز کردن این افزودنی ، سه دسته دارید: فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و تلویزیون زنده. پس از انتخاب یک دسته ، پیشنهادات بی شماری را در قالب زیر گروه ها دریافت خواهید کرد ، و پیدا کردن آنچه می خواستید آسان تر می شود. حتی یک ویژگی جستجو برای حداکثر راحتی در هنگام پیمایش وجود دارد. می توانید افزونه را از مخزن چوب الف Lite بارگیری کنید: http://bliss-tv.com/lite/

افزودنی SelfLess Lit Kodi

پادشاه تلویزیون

یکی دیگر از موارد اضافی در لیست افزودنیهای نمایش فیلم / تلویزیون ، تلویزیون جدید با نام King King گزینه بسیار خوبی برای دسترسی به بانک اطلاعاتی عظیم عناوین در همه ژانرها است. این افزونه با اضافه کردن ویژگی ای که به کاربران امکان می دهد حتی فیلمهایی را که اخیراً در سینماها موجود است ، از رقابت جدا می کند. در روزهای خوش شانس ، حتی ممکن است چاپ بادامک HD را پیدا کنید. برای سایر نسخه ها ، می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید انتخاب کنید کیفیتی از جمله 420p ، 720p و 1080p. می توانید این افزونه را از مخازن TV King بارگیری کنید: http://tvking.online/repo.

TV King kodi addon

Phoenix Reborn IPTV

در نگاه اول ، شما ممکن است به عنوان افزودنی Phoenix Reborn فکر کنید ، به عنوان یک نسخه بهبود یافته برای چنگال ضربه ای با همین نام. با این حال ، این نباید با نسخه های قبلی اشتباه گرفته شود ، زیرا این برنامه افزودنی صرفاً به تهیه جریان برای IPTV اختصاص یافته است. توسعه دهنده سعی کرده است تا واقعاً به عنوان ققنوس ، تنها مسئله نگاه کند: زبان خود را به زبان کرواتی تنظیم کرده است. با این وجود ، انتخاب کانالها امکان پیمایش را آسانتر می کند. می توانید افزونه را از Tojelako Repo دانلود کنید.

افزودنی کد IPTV کدبند Phoenix Reborn

سینما نوا

یکی دیگر از لیست های افزودنی قابل اعتماد و آسان برای استفاده در لیست برنامه های افزودنی جدید ، سینما Nevena برای تماشای فیلم های رایگان ، برنامه های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، ورزش های زنده و حتی Kids Boxset مناسب است. این یک ویژگی جستجو دارد که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را بر اساس نام بازیگران و بازیگران زن پیدا کنید. حتی بخش دیگری به نام 24/7 وجود دارد که می توانید فیلم هایی از ژانرهای مختلف را پیدا کنید: از جمله انیمیشن ، وحشت ، اکشن ، کمدی و لیست ادامه دارد. می توانید این افزونه را در Tojelako Repo پیدا کنید: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

افزودنی سینما Nevena سینمایی

اورانوس

موجود در مخزن Blamo ، Uranus ممکن است کمی نامناسب به نظر برسد (یا شاید این فقط ما باشد ، هاها) ، اما بدون شک شهرت خود را به عنوان یکی از جدیدترین افزودنیهای Kodi بدست آورده است. آنچه فرمت را از رقابت جدا می کند ، توانایی اعطای گزینه ورود به سیستم Trakt به کاربران است. با افزودن حساب حق بیمه Trakt ، تنوع بیشتری در محتوای موجود و کیفیت فیلم بهتر ، بدون هیچ گونه مشکل در مورد باتری / جریان ایجاد می شود.

کد افزودنی اورانوس

خروج ITA

Exodus ITA ، مشابه IPTV Phoenix Reborn ، هیچ پیوندی به چنگال اصلی ندارد ، اما می تواند به عنوان یک ماکت قابل اعتماد شناخته شود. تنها تفاوت این است که به غیر از فیلم و برنامه های تلویزیونی ، می توانید از تلویزیون زنده نیز لذت ببرید. با این حال ، این افزونه فقط به زبان ایتالیایی موجود است ، که اگر شما یک زبان مادری نباشید ، ممکن است کار را دشوار کند. برای تغییر تنظیمات ، بر روی افزودنی راست کلیک کنید ، به سمت تنظیمات بروید و در زیر آن کلیک کنید “عمومی” برگه ، زبان را به انگلیسی تغییر دهید. شما می توانید پرونده .zip را برای این افزونه از اینجا بارگیری کنید: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

ExodusITA kodi addon

ماتریس ورزشی

اگر به دنبال یک افزودنی جدید برای Sports هستید ، ممکن است بخواهید این مورد را امتحان کنید. این افزونه واقعاً قابل توجه است ، یک طراحی صاف و یک طرح ساده ارائه می دهد ، که حتی رویدادهای PPV را نیز برای شما ذکر می کند تا از آن لذت ببرید. این موارد شامل رویدادهای زنده کشتی ، بوکس ، UFC ، فوتبال و موارد دیگر است. اگر AceStream را نصب کرده باشید ، حتی می توانید در بسیاری از کانالهای ورزشی منابع خود را افزایش دهید. برای بارگیری این افزونه ، باید Pure Repo موجود در Blamo را نصب کنید: http://repo.mrblamo.xyz/

SportsMatrix کد افزودنی

Global Tec AIO

یکی از بهترین افزودنیهای همه جانبه Kodi که اخیراً راه خود را در بازار برنامه های افزودنی ایجاد کرده است ، Global Tec ALO برای تمام نیازهای سرگرمی شما مناسب است. شما هفت دسته مختلف برای انتخاب دارید که شامل کمدی ، کودکان و نوجوانان هاب ، تلویزیون زنده 24/7 ، موسیقی ، انیمه ، مستندها ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و موارد دیگر می شود. وقتی همه موارد دیگر شکست خورد ، برای مشاهده محتوای مورد علاقه خود ، Global Tec را بررسی کنید. می توانید افزونه را از Star Trec Repo که در GenTec یافت می شود ، نصب کنید: http://gen-tec.co/gentecwiz/

افزونه کد Tec AIz Global Tec

فقط ورزش

یک ایجاد ساده و در عین حال بسیار مفید برای رفع نیازهای ورزشی شما ، افزودنی Just Sports Kodi به راحتی در پخش کانال های موردعلاقه شما ، چه مربوط به فوتبال ، کشتی ، مسابقه ، بوکس یا هر چیز دیگری ، راحتی ارائه می دهد. در واقع ، پس از باز کردن افزونه ، باید از دو گزینه یکی استفاده کنید: OneClick و Multilink. اولی بهترین کانالهای تلویزیونی Sport را به ارمغان می آورد ، در حالی که دومی لیست کلی کانال های سراسر دنیا را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید افزودنی را از UKodi1 Repo بارگیری کنید.

فقط ورزشی کدنی افزونه

Firecat

یکی دیگر از موارد اضافه شده در لیست افزودنیهای فیلم / تلویزیون ، افزودنی جدید Firecat یک انتخاب عالی برای نیازهای سرگرمی شماست. علاوه بر ارائه جریان های HD فیلم های موسیقی ، مستندها ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها ، حتی یک بخش Live TV نیز دارید ، این اطمینان را از دست می دهد که قسمت های تلویزیونی واقعیت مورد علاقه و تلویزیون صبحگاهی خود را از دست ندهید. اگر می خواهید افزونه را بارگیری کنید ، مخزن UKodi1 را نصب کنید ، یا پرونده های zip را مستقیماً از اینجا دریافت کنید: http://ukodi1.com/_repo/

افزونه Firecat kodi addon

پرنعمت

درست مانند نام آن ، Vintage یک افزودنی درجه یک است ، که مایل اضافی را برای ارائه چیزهایی برای سالخوردگان و تازه واردها به ارمغان می آورد. این برنامه افزودنی از دهه 1930 تا 2023 دسترسی به فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، چت و نمایش های بازی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بهترین بخش از این موارد: کیفیت عالی از جریانها را دریافت می کنید ، که کل تجربه تماشای فیلم را حتی شگفت انگیز تر می کند. . برای بارگیری افزونه ، باید نصب کنید “ریزر من” Repo: http://myrazer.me/repo/

کد افزودنی پرنعمت

دوبله انیمه

برای همه شما دوستداران انیمه در خارج از کشور ، که نمی توانند یک منبع معتبر برای تماشای فیلم های متحرک مورد علاقه / برنامه های تلویزیونی یا بازنویسی مانگا پیدا کنید – شاید بخواهید انیمیشن Dubbed را ببینید. این سایت برای تهیه کلیه مطالب مرتبط با انیمه اختصاص داده شده است. می توانید مورد دلخواه خود را با انتخاب ژانر ، ویژگی جستجو یا آخرین قسمت ها پیدا کنید. همچنین مقولاتی در قالب ژانرهای مختلف موجود است. می توانید افزودنی را از مخزن Blamo نصب کنید.

اضافه شده انیمه کدی افزونه

بازپخش’s R ما

گرچه یک افزودنی جدید ، Replay’S R ایالات متحده به لطف جنون UFC ، بازی های ثروت مشترک ، بازی WrestleMania 34 و البته FIFA موفق شده است به ویژه در این چند ماه گذشته ، در بازار بسیار خوب به دست آورد. با استفاده از این افزونه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید جریانهای زنده همه ورزش ها ، به همراه لینک های معتبر / کاری برای تکرارها و نکات برجسته را پیدا کنید. اگر می خواهید افزونه را نصب کنید ، باید GenTec Repo را بارگیری کنید: http://gen-tec.co/gentecwiz/

R Us kodi addon را نمایش می دهد

صندلی عرشه

برای انتخاب برخی از پرطرفدارترین و در عین حال جذاب ترین نام ها در تاریخ ، به برخی از این برنامه نویسان شخص ثالث در Kodi پاسخ دهید. منظورم این است که با آن چه ربطی دارد؟ صندلی عرشه؟ Haha به نظر خنده دار است ، اما در واقع بسیار مفید است. این افزودنی همه جانبه و قدرتمند برای همه نیازهای سرگرمی شما از فیلم ، برنامه های تلویزیونی ، ورزشی ، تلویزیون زنده ، پادکست ها ، بازی و موارد دیگر است. حتی برخی از جریان های با کیفیت قابل توجه را به بینندگان ارائه می دهد ، که این باعث افزایش بیشتر دوست داشتن آن می شود. می توانید این افزونه را از آقای و خانم اسمیت رپو بارگیری کنید: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

دکون صندلی دکمه کدونی افزونه

Kratos

یکی دیگر از افزودنیهای عالی برای تماشای فیلم ها / برنامه های تلویزیونی مورد علاقه شما ، Kratos ممکن است نام خود را از شخصیت اساطیری ، همچنین به عنوان “شبح اسپارتا”, اما واقعاً کاملاً سبکی است و به زمین فرو رفته است ، و به دستگاههای قطع سیم مانند ما کمک می کند تا محتوای مورد علاقه ما را پیدا کنند – منهای تلاش و دردسر. بهترین قسمت از همه: افزودنی حتی یک “نور افکن” طبقه بندی ، که آخرین بازدیدها در فیلم های پرطرفدار در سراسر جهان را نشان می دهد. می توانید افزونه را از مخزن UKodi1 بارگیری کنید.

افزونه Kratos kodi

کلاسیک خانه دیوانه

همانطور که از این نام پیداست ، Mad House Classics به تهیه فیلم و نمایش های تلویزیونی برای دوره اجداد ما اختصاص دارد. این یک انتخاب مناسب برای نسل هزاره ما است که از دهه 50 تا 90 در جستجوی محتوای جذاب هستند. با به اشتراک گذاشتن ویژگی های مشابه با افزودنی Vintage ، Mad House Classics به عنوان یک جایگزین خوب برای پیرزن در داخل شما ، وداع خداحافظی با همه جلوه های CGI است که امروز در صنعت شاهد آن هستیم. برای به دست آوردن این افزونه ، Mad House Repo را نصب کنید: https://mahousecm.com/madhouse/

کد خانه افزودنی کد خانه دیوانه

بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها

اگر شما یک درونگرا هستید که در اوقات فراغت خود عاشق فیلم های تماشایی هستید ، قطعاً Kodi باید مانند یک نعمت به نظر برسد. برنامه های افزودنی شخص ثالث برای دسترسی به دسترسی به یک پایگاه داده عظیم از محتوا ، اطمینان حاصل می کند که آخرین نسخه ها ، فیلم های کلاسیک و حق رای کامل را از دست نخواهید داد. برای اطلاعات بیشتر به بهترین لیست های افزودنی کد برای لیست فیلم ها مراجعه کنید:

کارشناسان و علاقه مندان به طور یکسان استفاده از بهترین خدمات Kodi VPN را برای پخش در Kodi توصیه می کنند. یک VPN در حین دسترسی به مطالب دارای حق چاپ ، به ایمن و ناشناس ماندن در برابر اعلامیه های DMCA و سایر قوانین حق نسخه برداری کمک می کند. دریافت Kodi VPN

افزودنی Netflix

از استفاده NetfliXBMC در Kodi LEIA لذت ببرید

 1. برنامه Kodi LEIA را باز کنید و روی آن کلیک کنید “دنده” آیکون.
 2. از لیست تنظیمات ، روی کلیک کنید “مدیر فایل”.
 3. حرکت به پایین و انتخاب کنید “منبع را اضافه کنید”.
 4. روی دوبار کلیک کنید “هیچ یک” و https://www.alelec.net/kodi را در نوار URL وارد کنید.
 5. نام رسانه ای را بدهید (یعنی Alelec Repo) و کلیک کنید “خوب”.
 6. به منوی اصلی Kodi بازگردید و را انتخاب کنید “مواد افزودنی”.
 7. در گوشه بالا سمت چپ ، روی کلیک کنید “بسته بندی” سمبل.
 8. حرکت به پایین و انتخاب کنید “از Zip File نصب کنید”.
 9. روی منبع رسانه ای که قبلاً اضافه کرده اید کلیک کنید: Alelec Repo.
 10. حرکت به پایین و انتخاب کنید “repository.alelec.zip” فایل.
 11. به منوی قبلی برگردید و انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید”.
 12. انتخاب Aloec Kodi Repo را انتخاب کنید.
 13. قابل اعتماد و متخصص “افزودنیهای ویدیویی”.
 14. انتخاب کنید “NetfliXBMC”.
 15. بزن به “نصب” دکمه.
 16. از استفاده NetfliXBMC در Kodi LEIA لذت ببرید.

جفت

جایگزینی جامد برای چنگال های Exodus ، Covenant ، Elysium و Genesis ، جفت بخشی از همان کار است که دارای همان طراحی و چشم انداز است. اگرچه جدید است ، این افزونه به لطف پخش یکپارچه و لیست نمایش فیلم و تلویزیون با کیفیت بالا ، در حال حاضر شهرت جدی ایجاد کرده است. شما حتی یک ویژگی جستجو برای دسترسی سریع به موارد دلخواه خود دارید. می توانید برنامه افزودنی را از مخزن Blamo دریافت کنید: http://repo.mrblamo.xyz/

جفت افزونه جفت

UniverseHD

مشابه سایر افزودنیهای موجود در لیست ، افزونه UniverseHD می تواند یک برنامه افزودنی کاملاً مطمئن برای تماشای فیلم HD و نمایشهای تلویزیونی ارائه دهد. تنها تفاوت این است که بانک اطلاعاتی عناوین خود را به فیلم های بالیوود گسترش می دهد. در عین حال ، یک گروه اضافی از فیلم های سه‌بعدی نیز دارید که در صورت داشتن یک تلویزیون سه بعدی و برخی از عینک ، می توانید بازی کنید. نصب افزونه نیازی به علم موشکی ندارد و می توانید در Universe (مخزن گلکسی) پیدا کنید: http://Universe.worldkodi.com/

کدهای HD addon

چشمی

افزودنی Oculus ممکن است در نگاه اول چندان جذاب نباشد ، اما درست مانند بسیاری از پسوندهای دیگر ، از همان چشم انداز و طراحی مشابه با یک تصویر جذاب به عنوان پس زمینه استفاده می کند. این یک لیست عظیم از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را برای کاربران فراهم می کند تا تماشای طولانی شدن ساعتهای سرگرمی شما را داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که آخر هفته های شما هرگز خسته کننده نخواهد بود. عناوین به بخشهای محبوب و برتر تقسیم می شوند. برای نصب افزونه ، باید از مخازن تجاری استفاده کنید: http://tmbkodi.com/repo/

افزونه Oculus kodi

عصر طلایی

دوره طلایی ، شبیه به وینتیک و دیوانه خانه کلاسیک است که به شما فیلم های کلاسیک از دسته بندی های مختلف ، از جمله وحشت ، درام ، کمدی ، ماجراجویی ، اکشن ، تریلر و موارد دیگر ارائه می دهد. حتی می توانید عناوینی را ببینید که مربوط به اوایل دهه 1920 با کیفیت خوب فیلم است (البته سیاه و سفید). بارگیری این برنامه نیز نسبتاً آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید بارگذاری مخزن Zero Tolerance از این آدرس URL است: http://repozip.zerotolerance.gq/

افزونه کدگذاری عصر طلایی

رستگاری

Redemption قبلاً مدتی است که در بازار مواد افزودنی موجود است. با این حال ، توسعه دهندگان برنامه افزودنی اخیراً بروزرسانی جدیدی را معرفی کرده اند که این امر باعث بهبود بیشتر تجربه تماشای فیلم از این افزونه شده است ، از این رو دلیل ذکر این یک ضرورت است. از نسخه های جدید با کیفیت HD گرفته تا عناوین با کیفیت 4K و 3D ، همه چیز در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی موجود است. می توانید افزونه را از Repo Bucky Media Repo بارگیری کنید: http://buckymedia.ru/redaddon/

رستگاری کد افزودنی

DigiBox

Digi Box ممکن است چیزی شبیه به کارتون Digimon به نظر برسد ، اما این در واقع فقط یکی دیگر از افزودنی های فیلم و برنامه تلویزیونی رایج است ، که به شما امکان می دهد تا بارهای از محتوای رسانه ای را برای تماشای FREELY و راحت داشته باشید. مشابه سایر برنامه های افزودنی ، شما توانایی انتخاب از انواع مختلف ژانرها را دارید.

افزونه kodi DigiBox

خروج

Exodus یک انتخاب عالی برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی است. این رابط کاربری جذاب دارد که با Netflix ارتباط دارد. می توانید فیلم ها را با اصطلاحات جستجو چندگانه جستجو کنید. اگر در نصب افزونه یا خطای عدم کار با مشکل روبرو هستید ، راهنمای ما را در اینجا بخوانید.

  NordVPN UK - 545 سرور برای انگلستان تنها با 3.49 دلار در ماه

بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها

بروزرسانی 2023: پس از تعطیل مخازن برتر رسانه مانند Fusion و Colossal ، موارد بسیاری از افزودنیهای خاص به منابع دیگر منتقل شده است. در حالی که Exodus به طور رسمی خاموش است ، بسیاری از کاربران هنوز هم می توانند با استفاده از افزودنی از “Kodi Israel Repo”.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که وارد منبع رسانه زیر شوید http://kdil.co/repo/. به عنوان شناخته شده است “Kodi اسرائیل”, مخزن دارای آخرین نسخه از افزودنی Exodus به همراه لیست عظیمی از برنامه های افزودنی دیگر. این تضمین می کند که هنگام نصب با مشکلی روبرو نشوید.

1 كانل

1Channel برای تماشای فیلم ها / برنامه های تلویزیونی هیجان انگیز در بین بهترین افزودنی های Kodi قرار دارد. حتی به کاربران امکان می دهد موسیقی گوش دهند ، با داشتن کتابخانه ای عظیم که از آهنگ های معروف قدیمی و جدید تشکیل شده است. برای بارگیری افزونه ، مخزن Kodi Israel را نصب کرده و جستجو کنید “PrimeWire”.

1channel kodi addon

میثاق

میثاق اصلی خاموش شده است که جایگزینی برای افزودنی Exodus بود اما جایگزینی دقیق در دسترس است. این یک ماکت کامل از چنگال است ، ارائه یک راه حل بدون دردسر برای تماشای کانال های زنده ، برنامه های تلویزیونی و فیلم دوباره. این برنامه پیش از این در Colossus Repo موجود بود. پس از خاموش شدن آن ، اکنون می توانید آن را از Kodi Israel نصب کنید.

میثاق kodi addon

با پیگیری مراحل زیر ، افزودنی FANTASTIC (که یک پیمان پیمان است) را از Firestick Plusman Repo بارگیری کنید:

 1. راه اندازی برنامه Kodi Krypton و برو به “تنظیمات”
 2. از لیست گزینه ها, کلیک بر “مدیر فایل”
 3. طومار پایین و کلیک روی “منبع اضافی” گزینه
 4. انتخاب کنید “هیچ یک” و وارد: http://fspmkodi.com
 5. نام منبع رسانه “Firestick Plusman” و OK را بزنید
 6. از منوی اصلی, برو به افزودنیها و کلیک روی “بسته بندی” سمبل
 7. انتخاب کنید  “از پرونده zip نصب کنید” گزینه و کلیک در Firestick Plusman
 8. یک پنجره جدید باز خواهد شد. کلیک بر “repository.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. صبر کن برای نصب مخزن با موفقیت و بازگشت “از مخزن نصب کنید” منو
 10. پیدا کردن FANTASTIC در گروه افزودنیهای ویدیویی و مطبوعات دکمه نصب
 11. لذت بردن بار دیگر تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی رایگان!

گورزیل

این افزودنی جدید در مخازن Smash موجود است. این یک جایگزین برای برنامه Exodus است ، دوم افزودنی میثاق. این لیست عظیمی از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی برای پخش در دسترس است. این فقط با چند تغییر جزئی و تغییر سبک ، دارای همان طرح Exodus است. پیوند جریانها نیز بسیار مناسب است. آنها خوب کار می کنند و در ارائه محتوا سازگار هستند.

GURZIL kodi addon

خروج

exodus kodi ناپدید شد

 1. کدی را باز کنید و کلیک روی “دنده” نماد برای حرکت به تنظیمات.
 2. از لیست تنظیمات پیکربندی ، را انتخاب کنید “مدیر فایل”.
 3. طومار پایین ستون سمت چپ و کلیک روی “منبع را اضافه کنید” گزینه.
 4. دوبار کلیک کنید برای وارد کردن آدرس اینترنتی برای منبع رسانه یعنی http://kdil.co/repo ، هیچکدام را وارد کنید
 5. نام منبع رسانه “Kodi اسرائیل” و اصابت دکمه OK.
 6. برگشت به منوی اصلی و حرکت کنید به “مواد افزودنی”.  کلیک روی “بسته بندی” نماد در گوشه سمت چپ بالای صفحه.
 7. از لیست گزینه ها, حرکت کنید به “از Zip File نصب کنید”.
 8. پیدا کردن منبع رسانه ای که قبلاً اضافه کرده اید ، یعنی Kodi اسرائیل.
 9. کلیک دکمه OK روشن است “Kodil.zip” برای شروع مراحل نصب مخزن.
 10. صبر کن برای تکمیل مراحل بارگیری و نصب اعلانی را مشاهده خواهید کرد.
 11. حرکت کنید به “از مخزن نصب کنید” منو و کلیک در مخزن Kodi Israel.
 12. سر به “افزودنیهای ویدیویی” بخش.
 13. طومار پایین تا زمانی که شما پیدا کنید “خروج” افزودنی.
 14. مطبوعات دکمه نصب.
 15. منتظر “افزونه نصب شده است” اطلاع.
 16. اکنون می توانید دسترسی داشته باشید “خروج” از گروه افزودنیهای ویدیویی!

نمک

Stream All The Source (مخفف SALTS) یک افزودنی قابل اعتماد کدی است که به کاربران امکان می دهد از یک بانک اطلاعاتی عظیم از فیلم ها / نمایش های تلویزیونی پخش شوند. کاربرانی که دارای یک حساب Trakt پولی هستند حتی می توانند به گروه گسترده تری از ژانرها دسترسی پیدا کنند. اگرچه لازم نیست ، هماهنگ سازی با Trakt گزینه های مشاهده بهتری به شما می دهد. می توانید پسوند را از مخزن Kodi Israel نصب کنید.

نمک kodi addon

بنو

اگر به دنبال جایگزینی کامل از افزودنی hit Phoenix هستید ، گزینه دیگری بهتر از Bennu نیست. این یک تکرار جدید برای برنامه خاموش کردن بسته ها است ، پیوند های صدها میزبان مختلف را برای ارائه محتوای با کیفیت برای استفاده کاربران از آن جمع می کند. شما حتی می توانید در صورت داشتن اشتراک در دسترس بودن ، به برخی کانالهای رسمی تلویزیونی Live TV که تماشای آنها قانونی است ، دسترسی پیدا کنید. برنامه افزودنی در مخازن Super ، Kodi Israel و Colossus موجود است.

bennu kodi addon

MetalliQ

MetalliQ موجود در مخازن Noobs و Nerds ، گزینه برتر برای تماشاگران پرتلاش و علاقه مندان به فیلم است. این برنامه افزودنی دارای یک کتابخانه رسانه ای چشمگیر است که میزبان فیلم های کلاسیک ، تماشایی ، محبوب ترین ، جدیدترین و بهترین فیلم های زمان است. علاوه بر این ، این افزودنی حتی به سرگرمی های ممتاز دسترسی به برنامه های تلویزیونی و موسیقی اعطا می کند.

افزونه MetalliQ kodi

خارق العاده

با خاموش ماندن مداوم و دوباره ظهور افزودنیهای ضربه مانند Bennu ، Colossus ، Exodus و Covenant ، تقریباً همه در Kodisphere شروع به وحشت کردند. در شرایط ، هر یک از موارد فوق مجدداً کار را متوقف می کند ، یک جایگزین بسیار واجد شرایط و شگفت انگیز در دسترس است. افزودنیهای FANTASTIC (که یک پیمان پیمان است) را از Firestick Plusman Repo بارگیری کنید.

بهترین افزونه های Kodi برای تلویزیون زنده

اگر در حال پرش به بند باند برش هستید ، باید تعجب کنید: “نحوه تماشای تلویزیون زنده بدون کابل?” نترسید ، زیرا از اشتراك در تلویزیون خودداری می کنید ، به این معنی نیست که از مزایای سرگرمی تلویزیون صرف نظر کنید. در اینجا برخی از بهترین افزودنیهای Kodi که می توانید برای استفاده از تلویزیون زنده نصب کنید:

USTVNow

USTVNow سطح عالی سرگرمی را ارائه می دهد. کانالهای کمتری با کیفیت عالی ارائه می دهند. برای شروع ، باید از وب سایت رسمی USTVNow مشترک شوید. این آموزش را برای آموزش نصب و نحوه تماشای USTVNow بخوانید. برای آخرین بار به http://kdil.co/repo مراجعه کنید.

بهترین افزونه های kodi برای تلویزیون زنده

ردیکس

در Radix Repo موجود است ، این افزونه همه جانبه برای مطالب است. علاوه بر دسترسی به لیست عظیمی از فیلم ها / نمایش های تلویزیونی ، شما می توانید برای پخش اخبار و سرگرمی به جریانهای زنده دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که می توانید حوادث ورزشی مورد علاقه خود را فراموش نکنید ، زیرا حتی به BBC ، NBC ، CBC و همه پخش کننده های معروف نیز دسترسی دارید.

radix kodi addon

تلویزیون cCloud

بدون شک ، افزودنی تلویزیون cCloud بهترین انتخاب برای اکثر کاربرانی است که می خواهند از تلویزیون LIVE روی این پلتفرم لذت ببرند. این اخبار ، ورزش ، رویدادها و یک کتابخانه عظیم از کانال های سراسر جهان را برای شما فراهم می کند تا از آنها لذت ببرید. شما می توانید آخرین نسخه را از Kodi Israel بارگیری کنید.

آیا می دانید که می توانید کل EPL Live را در cCloud TV Kodi بدون هیچ زحمتی بدست آورید?

cCloud TV kodi addon

CNN 

اگر هرگز نمی خواهید یک بار دیگر یک پخش مجانی را از دست دهید ، این راهنمای را بخوانید تا نحوه تماشای CNN در Kodi را یاد بگیرید.

 1. لیسیدن روی “دنده” نماد ورود به منوی تنظیمات.
 2. انتخاب کنید “مدیر فایل” از لیست گزینه ها.
 3. کلیک کنید “منبع را اضافه کنید”.
 4. http://www.goodfellasteam.com/Repository را در نوار URL وارد کنید و منبع رسانه را نامگذاری کنید “GoodFellas”.
 5. به صفحه اصلی برگردید > مواد افزودنی > نماد بسته بندی.
 6. انتخاب کنید “از پرونده zip نصب کنید” برگه.
 7. منبع رسانه GoodFellas را پیدا کنید و انتخاب کنید.
 8. روی پرونده repository.goodfellas.zip دوبار کلیک کنید
 9. به صفحه قبلی برگردید و انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید”.
 10. Goodfellas 2.0 را از مخازن مواد افزودنی ویدیویی بارگیری و نصب کنید.
 11. پس از نصب ، Goodfellas 2.0 را باز کرده و کانالهای USA را انتخاب کنید.
 12. پایین حرکت کنید و CNN HD را انتخاب کنید.
 13. از تماشای زنده CNN در Kodi V17 (Krypton) لذت ببرید!

تلویزیون زنده Halow

این افزودنی مگا کدی به سرعت توانست شهرت کاملی را به صورت آنلاین ایجاد کند ، زیرا به مردم این امکان را می دهد تا تلویزیون های مختلف را در دسته بندی های مختلف تماشا کنند. توسعه دهندگان Halow نیز در توییتر بسیار فعال هستند که شما را با آخرین نسخه ها و ویژگی ها هماهنگ می کند.

افزونه کد زنده TV Hali

iPlayer WWW

افزونه iPlayer WWW طیف عظیمی از دسته ها از جمله نکات برجسته ، رادیو زنده / تلویزیون زنده ، لیست برنامه ها ، دسته ها ، ویژگی جستجو ، ویژگی دکمه قرمز را در اختیار شما قرار می دهد. & بیشتر. این افزودنی در مخزن افزودنی کدی موجود است که بصورت پیش فرض در هر نسخه مرکز رسانه Kodi موجود است.

افزونه kodi WWW iPlayer

فوق العاده IPTV

Ultra IPTV ایجاد و در دسترس در Cazlo ، انتخاب برتر برای پخش مستقیم تلویزیون زنده از هر نقطه و هر زمان است. برنامه های افزودنی به شما امکان دسترسی به ورزش های زنده ، رویدادها ، کانال های خبری و رویدادهای PPV در سراسر جهان را می دهد ، از منابع مختلف IPTV آنلاین پخش می شود..

کد افزودنی کد IPTV فوق العاده

مودینا

Mobdina یکی دیگر از گزینه های برتر برای تماشای تلویزیون زنده است. این امکان را برای شما فراهم می کند که از IPTV از ایالات متحده ، انگلیس و مکزیک لذت ببرید. در عین حال ، برای دسترسی به Live Sports ، برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و موسیقی بخش های مختلفی دارید. می توانید این افزونه را از طریق بازی Monkey یا Kodi Israel استفاده کنید.

Mobdina kodi addon

بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها

در طول چند سال گذشته ، تولید نمایش تلویزیونی با بسیاری از کارگردانان / تهیه کننده ها که برای ایجاد حق رای دادن حماسه تلاش می کنند افزایش یافته است که تماشای آنها نه تنها اعتیاد آور است بلکه بسیار جالب است. افرادی مانند ما ، فقط نمی توانند تماشای چنین محتوای با کیفیتی را که بصورت آنلاین در دسترس است قرار دهند. اگر می خواهید به همان دسترسی داشته باشید ، به بهترین لیست های افزودنی Kodi برای برنامه های تلویزیونی در زیر مراجعه کنید:

سرخوشی

Flixanity یک شرکت کننده جدید در حوزه سرگرمی Kodi است. این بانک اطلاعاتی عظیم از فیلم های کلاسیک را به جدیدترین تلنگرها می بخشد ، در حالی که به کاربران امکان می دهد مستقیماً قسمت های جدید را جستجو کنند. می توانید آخرین نسخه پسوند را از repo Kodi Israel دریافت کنید.

بهترین افزودنیهای Kodi برای نمایش های تلویزیونی

لیست های پخش ترکی UK

همه علاقه مندان به Kodi باید این افزونه فوق العاده را بدانند. لیست های پخش لیست UK ترک ، طیف کاملی از برنامه های تلویزیونی محبوب ، از جمله کارتون و مستند را ارائه می دهد. این بهترین انتخاب برای تماشای سریال های مورد علاقه خود است ، زیرا برنامه افزودنی دارای یک کتابخانه عظیم از مطالب است! می توانید آن را از طریق http://kdil.co/repo بارگیری کنید.

لیست های پخش لیست ترکی UK

نمسیس

Nemesis موجود در مخازن Kodi Israel and Stream Army ، یک افزودنی نسبتاً جدید برای تماشای سرگرمی مورد علاقه شما است. این مجموعه عظیم از فیلم ها / نمایش های تلویزیونی برای تماشای FREELY ، در عین حال دسترسی به تلویزیون زنده را نیز در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید کنترل ترافیک هوا ، فیدهای اسکنر پلیس را پخش کرده و فایل های موسیقی / کتاب صوتی را پخش کنید.

Nemesis kodi addon

کوازار

Quasar یکی دیگر از گزینه های برتر برای اعمال سرگرمی است. این افزونه در حالی که اطلاعات را مستقیماً از IMDB دریافت می کنید ، جریانهای با کیفیت و سریع فیلمهای تلویزیونی / برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را ارائه می دهد. برای یافتن محتوا از تورنت استفاده می کند. می توانید افزودنی را از Repo Kodi Israel نصب کنید.

افزونه Quasar kodi

حباب ها

با استفاده از یک رویکرد جدید برای پخش فیلم ، افزونه Bubbles Kodi سرویس های جریان را برای حداکثر سرگرمی ادغام می کند. از طریق ضبط وب ، می توانید برخی از بهترین کیفیت ها را برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود پیدا کنید. می توانید افزودنی را از Bubbles Repo نصب کنید.

حباب kodi addon

گیا

از طریق repo Dimitrology ، Gaia نسخه جدید مارک افزودنی Bubbles است. این مجموعه عظیمی از فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، مستندها ، فیلم های کوتاه ، کارتون های کدی و ابزارهای دیگر را ارائه می دهد. بهترین بخش از همه: این پسوند دارای رابط کاربری آسان و حتی یکپارچه سازی با سرویس های جریان مانند Real Debrid است.

افزونه گایا کدی

بهترین افزونه های Kodi برای ورزش

آخرین چیزی که شما نیاز دارید فراموش کردن بلیط برای خرید ورزش مورد علاقه خود یا عدم دسترسی به جریانهای یک رویداد PPV در جریان است. این جایی است که افزودنیهای Kodi در ارائه راحتی کاربران در خانه ، امکان پخش مستقیم ورزش های زنده را به کاربران ارائه می دهند. اگر می خواهید Live Sports های مورد علاقه خود را به صورت رایگان تماشا کنید ، این افزودنیهای زیر را در زیر مشاهده کنید:

افزودنی NFL Game Pass Kodi

متأسفانه ، شما نمی توانید از خرید افزودنی NFL Game Pass Kodi ، بدون خرید اشتراک ، استفاده کنید. اگر می خواهید محتوای تماشای نامحدود را برای تماشای مسابقات مورد علاقه خود ، به دست آوردن بینش به بازیکنان برتر و تجزیه و تحلیل تیم های پیشرو باز کنید ، باید 124.00 دلار بپردازید..

افزودنیهای شخص ثالث “Elektra Vault” نصب و راه اندازی

نحوه تماشای NFL در Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. Kodi را باز کرده و روی نماد چرخ دنده شکل کلیک کنید (تنظیمات)
 2. انتخاب کنید “مدیر فایل” و سپس بر روی دوبار کلیک کنید “منبع را اضافه کنید”
 3. یک کادر ظاهر می شود ، کلیک کنید “هیچ یک” برای افزودن URL
 4. URL مخازن Supremacy را وارد کنید: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. به صفحه اصلی بازگردید ، روی افزودنیها ، و سپس کلیک کنید “بسته بندی” سمبل
 6. انتخاب کنید “از پرونده zip نصب کنید” گزینه و پیدا کردن “برتری”
 7. کلیک کنید “repository.supremacy-1.2.zip” و منتظر نصب افزونه باشید
 8. به صفحه اصلی بازگردید ، روی افزودنیها ، و سپس کلیک کنید “بسته بندی” سمبل
 9. انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید” و را انتخاب کنید “مخزن برتر”
 10. برو “افزودنیهای ویدیویی” و پیدا کردن “Elektra Vault”
 11. دکمه نصب را بزنید!

گورو ورزشی

احتمالاً یکی از بهترین موارد اخیر در لیست افزودنی ها ، گورو ورزشی یک برنامه عالی برای دیدار با تمام تماشای ورزش شما است. شما دسته های مختلفی برای انتخاب خود دارید که از جمله آنها می توان به لباس زیر بوکس ، لیگ فوتبال ، موتورسواری ، ایکس بازی ، UFC ، کشتی ، راگبی ، MLB ، NHL ، NBA و Soccer اشاره کرد ، در حالی که می توانید برای رویدادهای LIVE به جریان های خود دسترسی پیدا کنید. می توانید مکمل را از Caffeinated Mike دریافت کنید’s مخزن و برای استفاده از آن ممکن است مجبور به وارد کردن شماره شماره پین ​​شوید.

ورزشی گورو کدوی addon

ورزش برتر

Supremacy Sports n یکی دیگر از موارد جدید اضافه شده در لیست افزونه های Kodi است ، اما به سرعت به یک انتخاب محبوب برای بسیاری تبدیل شده است ، که می خواهند از یکپارچه سازی جریانات مختلف ورزشی ، به همراه دسترسی به رویدادهای زنده PPV لذت ببرند. بخش ها شامل WWE ، فیلم های ورزشی ، UKTV Sports ، جریانهای Reddit Soccer ، رویدادهای زنده ، مستندهای فوتبال ، BT Sports و Ace Streams هستند. این افزودنی برای پخش مستقیم از SportsDevil و Plexus استفاده می کند. می توانید این افزونه را از Supremacy Repository دریافت کنید: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Supremacy Sports kodi addon

در مقابل

برای آن دسته از کاربرانی که در حال جستجوی یک الحاقی هستند ، که به آنها امکان دسترسی به آخرین نسخه های MMA را می دهد ، ممکن است بخواهید نصب Versus را در نظر بگیرید. این افزودنی به دلیل درخشان کردن عملکرد خوب کیک بوکس کهنه و راحت در خانه شما مشهور است. با دسترسی به تکرارهای رویدادهای گذشته و آخرین بلاکچین های PPV ، بی شک Versus پناهگاهی برای دوستداران UFC است.

در مقابل کدونی افزونه

افزودنی ESPN Kodi

افزودنی ESPN Kodi یکی از بهترین افزونه های Kodi است که شما را قادر می سازد بدون هیچ زحمتی شاهد تماشای رویدادهای ورزشی دلخواه خود باشید.

احراز هویت kodi espn3

 1. برنامه Kodi را باز کنید ، سپس افزونه ها را انتخاب کرده و روی نصب بسته بندی که در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد کلیک کنید.
 2. انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید”>مخزن الحاقی Kodi>افزودنیهای ویدیویی.
 3. کلیک کنید “افزودنیهای ویدیویی”, به پایین بروید ‘ESPN 3’ و کلیک کنید ‘ESPN 3’.
 4. بر روی Install کلیک کنید.
 5. چند لحظه صبر کنید تا اعلان فعال شده افزودنی ESPN 3 را دریافت کنید.
 6. به صفحه اصلی Kodi بروید و برگه افزودنیها را از سمت چپ انتخاب کنید.
 7. تمام افزودنیهای ویدیویی از جمله ESPN 3 را که روی صفحه خود نصب کرده اید ، مشاهده خواهید کرد.
 8. بر روی ESPN 3 کلیک کنید ، برای دسترسی به محتوای حق بیمه از طریق ارائه دهنده کابل باید تأیید اعتبار کنید.
 9. پس از ورود به سیستم ، فقط یک کلیک روی نحوه تماشای ESPN در Kodi بدون کابل وجود دارد.

پس از طی مراحل نصب فوق ، انتظار داریم که نحوه تماشای ESPN را به ترتیب در Kodi 17.3 بدانید.

موتور جریان

اگر می خواهید از سرگرمی های ورزشی زنده بهره ببرید ، گزینه بهتر از جریان موتور وجود ندارد. شما می توانید همه چیز را از ورزش ، فیلم و نمایش تلویزیونی تماشا کنید. در عین حال ، می توانید کانال های مختلفی مانند ESPN ، Sky Sports ، NBTV و موارد دیگر را نیز تماشا کنید. این افزودنی در repo Kodi Israel موجود است.

بهترین افزونه های Kodi برای ورزش

کراوات

Castaway یکی از سریعترین افزودنیهای پخش جریان ورزشی است که به دلیل داشتن محتوای عالی و با کیفیت شناخته شده است. در Kodi Israel موجود است و به شما این امکان را می دهد تا ورزش های زنده و تلویزیون را تماشا کنند ، ضمن اینکه امکان دسترسی به محتوای P2P را نیز به شما می دهد. شما حتی می توانید اهرم کنید ‘ورزش بر روی تقاضا’ و تمام کانالهای موردعلاقه خود را به آن اضافه کنید “گربه من”. اما می خواهید با اتصال به بهترین VPN برای P2P ، امنیت اینترنت خود را تضمین کنید.

افزونه کدوی کراوی

NBC Sports Live

NBC Sports Live Extra در لیست رسمی مخازن افزونه های Kodi موجود است. بنابراین ، قبل از تماشای هر چیزی بر روی آن ، باید دستگاه Kodi خود را مجاز کنید. پس از اتمام ، می توانید به برنامه نویسی زنده ، تکرارها ، نکات برجسته و سایر محتوای برجسته از شبکه دسترسی پیدا کنید.

nbc sports live kodi addon

Atom Reborn

همانطور که از این نام پیداست ، Atom Reborn نسخه جدید و بهبود یافته پسوند قدیمی Atom است. این مجموعه مجهز به یک کتابخانه عظیم برای ورزش های زنده ، کانال های IPTV ، کودکان و نوجوانان و فیلم ها / نمایش های تلویزیونی است. این تضمین می کند که هرگز سرگرمی مورد علاقه خود را از دست ندهید. می توانید افزونه را از اینجا بارگیری کنید.

افزودنی کدومی متولد شده اتم

افزودنی های شگفت انگیز انیمه برای لذت بردن از Kodi

اگر شما از طرفداران مانگا و انیمه هستید ، Kodi نیز شما را تحت پوشش خود قرار داده است. این پلتفرم دارای مجموعه عظیمی از کارتونهای HD و پسوندهای انیمه است ، از جمله آنهایی که مستقیماً از طریق تورنت پخش می شوند. در زیر لیستی از جدیدترین افزودنیهای Kodi که می توانید برای لذت بردن از انیمه مورد علاقه خود استفاده کنید!

AnimeGo

AnimeGo یکی از گزینه های برتر ما برای تماشای سریال ها و فیلم های کارتونی است. این کتابخانه دارای مطالب گسترده ای از سراسر جهان است که به دسته بندی ها تقسیم می شوند: الفبایی ، دارای رتبه برتر و اخیراً اضافه شده. حتی یک گزینه جستجوی اختصاصی برای یافتن هر انیمه ای که می خواهید ببینید وجود دارد. برای نصب افزونه ، این پرونده zip مخزن را در Kodi بارگذاری کنید و سپس به سمت افزونه های ویدیویی بروید.

  نحوه کاهش تاخیر در بازی های آنلاین

بهترین افزونه های انیمیشن kodi

ToonMania

بعد از خاموش کردن Cartoon8 ، تماشای انیمه مورد علاقه خود به صورت آنلاین دشوار شد. ToonMania جایگزینی برای برنامه خاموش کردن است ، اما دارای یک کتابخانه گسترده تر است. از اینجا می توانید کارتون و هر کارتونی را تماشا کنید. این افزونه برای بارگیری در مخزن Kodi Israel موجود است.

افزونه ToonMania kodi

AnimeRam

این افزونه آخرین قسمت ها و فیلم های سریال انیمه را که مرتباً به روز می شوند ، ارائه می دهد. رابط فقط دو دسته نمایش می دهد: آخرین & لیست همه کتابخانه طبقه بندی شده حروف الفبا VAST است ، و منظور ما این است! شما حتی یک گزینه جستجو برای پیدا کردن سریع سری انیمه های مورد علاقه خود دارید. برای بارگیری و نصب افزونه از kdil.co/repo استفاده کنید.

انیمیشن کدی افزون

AnimeHere

AnimeHere یکی دیگر از افزودنیهای درخشان Kodi از DKNight (خالق AnimeGo) است. این کتابخانه ، منابع ناوبری و جریان بهتری را ارائه می دهد ، اما دارای رابط کاربری مشابه با AnimeGo است. شما برای تماشای همه قسمت های مورد علاقه خود ، بدون نیاز به جستجوی آنها ، آخرین دسته های Anime و Top Anime را به روز کرده اید. می توانید افزودنی را از DKNight Repo نصب کنید.

animehere kodi addon

استادانی

مسترنی آفرینش شگفت انگیز Alleidun است. این گزینه الحاقی برای وب سایت با همین نام است و به کاربران امکان می دهد انیمه مورد علاقه خود را بر روی Kodi ، در بهترین سطح راحتی مشاهده کنند. از ظاهر و منظره ای پاک برخوردار است و جریانهای سریعی را برای همه فیلم های انیمه / برنامه های تلویزیونی ارائه می دهد. فایل zip را از اینجا بارگیری کنید.

افزونه Masterani kodi

9 هر وقت

ایجاد شده توسط DxCx ، 9Anime ماکت وب سایت .tv با همین نام است. این شهر با یکی از بزرگترین مجموعه های انیمه با جریانهایی که سریع بارگذاری می شود و محتوای آنها را از منابع مختلف پخش می کند ، می بالد. می توانید با بارگیری فایل zip در اینجا و بارگذاری مستقیم آن در Kodi ، افزونه را نصب کنید!

9Adoime kodi addon

سرگرمی اکنون

FunimationNOW یک افزودنی شگفت انگیز Kodi است که بسته به پهنای باند شما می توانید فیلم های SD و HD را تماشا کنید. کلیه محتوای انیمه به زبان ژاپنی و انگلیسی لقب گرفته است که بزرگترین فن انیمه را پوشش می دهد. نسخه برتر برای تماشای فیلم ها به روشی بدون دردسر بافر صفر خواهد داشت. می توانید این افزونه را از مخزن رسمی افزودنیهای کدی نصب کنید.

FunimationNOW کد افزودنی

KissAnime

KissAnime با رونق کتابخانه رسانه ای قدیمی و جدیدترین محتوای انیمه ، پیروی عظیمی از کاربران Kodi را به خود جلب کرده است. این مورد برای تماشای انواع فیلم های انیمه / نمایش های تلویزیونی مورد علاقه است ، اما اخیراً ، CAPTCHA های مزاحم استفاده از افزودنی را دشوار کرده اند. می توانید آن را از repo رسمی Kodi نصب کنید.

kissanime kodi addon

CrunchyRoll

CrunchyRoll با بیش از 25،000 قسمت و 15،000 ساعت محتوای انیمیشن رسمی دارای مجوز رسمی ، مقصد اصلی جهانی برای محتوای انیمه ژاپنی و آسیایی است که توسط متخصصان به چندین زبان ترجمه شده است. می توانید این افزونه را از مخزن رسمی افزودنی کد نصب کنید.

افزودنی کد CrunchyRoll

AnimeFTW.tv

AnimeFTW.tv یک افزودنی درخشان برای کسانی است که دندان شیرین برای انیمیشن های ژاپنی دارند. اکنون با بیش از 1400 سری انیمه با زیرنویس ها و نسخه های دوبله شده بارگیری شده است ، این افزونه به راحتی می تواند شما را به یک بچه کوچک تبدیل کند. می توانید با بارگیری فایل zip از اینجا و بارگیری آن در Kodi به صورت دستی ، آن را نصب کنید.

افزونه AnimeFTW.tv kodi addon

بهترین کارتون های سرگرمی Kodi کارتون اضافه خواهد شد

Kodi سرگرمی خالصی برای طرفداران جریان در سراسر جهان است ، بدون توجه به سن و ترجیح. در حالی که ما معمولاً بحث می کنیم & لیست افزودنیهای ورزشی ، فیلم و نمایشهای تلویزیونی را بخواهید ، در آخر وقت آن است که وسایل جادویی را به افراد کوچک ارائه دهید. بنابراین ، در زیر بهترین افزودنیهای کارتونی روی Kodi وجود دارد که بچه ها دوست دارند.

کارتون HD اضافی

Cartoon HD Extra موجود در SuperRepo ، دارای یک کتابخانه عالی برای کودکان است’سرگرمی ، همراه با فیلم های محبوب کارتونی و نمایش های تلویزیونی. بهترین بخش از همه: این افزونه محتوا را از منابع بسیار قابل اعتماد بیرون می کشد ، که باعث می شود جریان بافر و سرعت کمتری داشته باشد!

بهترین کارتون های سرگرمی Kodi کارتون اضافه خواهد شد

کارتون های کیدی

کارتون Kiddie برای کتابخانه طبقه بندی کاملاً شگفت انگیز کارتونها و عناوین انیمه در دسترس است که از طریق مخازن SuperRepo و Kodi Israel قابل بارگیری است. این مورد برای هر کودکی از بارنی دایناسور تا ماجراهای باربی چیزی دارد ، این افزودنی درمانی برای جوانان است!

کارتون کدی کدو addon

B99TV

B99TV تعداد زیادی کارتون از سال 90 ارائه می دهد’تمام راه تا به بازدیدهای اخیر. از فیلم های متحرک ، سرگرمی های دیزنی و برنامه های تلویزیونی جالب و جالب ، B99TV به طور مرتب کتابخانه منابع خود را برای حداکثر لذت بردن به روز می کند. می توانید افزودنی را از Kodi Israel Repo دانلود کنید.

کد افزودنی کد B99TV

بابی’کارتون

مشابه با B99TV ، بابی’کارتون شایسته جایگاه خود را در بین برترین کارتن های افزودنی کارتونی Kodi. اگرچه به اندازه B99TV سازماندهی نشده است ، اما این افزودنی تفریحی عالی را برای کودکان و بزرگسالان فراهم می کند. آخرین به روزرسانی های برنامه افزودنی را از Kodi Israel یا SuperRepo دریافت کنید.

کارتون بابی & rsquo؛

بهترین افزونه های Kodi برای Android

به عنوان یک نرم افزار چند پلتفرمی ، Kodi در تمام سیستم عامل های Android و دستگاه ها هموار عمل می کند. این به کاربران امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود را بدون درز روی تلفن های هوشمند ، تبلت ها و حتی تلویزیون های هوشمند مجهز به Android پخش کنند. در زیر چند مورد افزودنی وجود دارد که قطعاً باید از طریق تلفن خود امتحان كنید:

پیدایش متولد شد

Genesis Reborn نسخه جدید و بهبود یافته افزونه قدیمی تر با همین نام است. اگرچه خاموش است ، اما هنوز هم می توانید جنسیس را از روی دکمه Kodi Israel نصب کنید. با این حال ، برای آخرین نسخه ، شما باید از این URL استفاده کنید: http://jesusboxrepo.xyz/repo. بهترین گزینه برای پخش آخرین نمایش ها و فیلم های تلویزیونی در صفحه های بزرگ و کوچک اندرویدی است.

بهترین افزونه های Kodi برای Android

نحوه نصب Genesis Reborn در Kodi Krypton نسخه 17 یا بالاتر

 1. برنامه Kodi را راه اندازی کنید و روی آن کلیک کنید “دنده” آیکون.
 2. از لیست گزینه ها ، را انتخاب کنید “مدیر فایل”.
 3. در اینجا لیستی از مخازن را مشاهده خواهید کرد. در پایان بر روی گزینه ای بنام کلیک کنید “منابع را اضافه کنید”.
 4. جعبه ای روی صفحه شما ظاهر می شود که باید روی آن کلیک کنید ‘هیچ یک’.
 5. URL را برای Jesus Box Repo وارد کنید: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. اکنون نام منابع رسانه را تایپ کنید ‘عیسی جعبه’ و دوباره بر روی OK کلیک کنید.
 6. به منوی اصلی Kodi برگردید و کلیک کنید “مواد افزودنی”.
 7. روی نماد نصب بسته بندی موجود در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید.
 8. نصب را از Zip File انتخاب کنید > عیسی جعبه > repository.jesusboxtv-1.0.3 > اکنون صبر کنید تا نصب تمام شود.
 9. نصب را از مخزن انتخاب کنید > جعبه عیسی جعبه > افزودنیهای ویدیویی > اکنون Genesis Reborn را پیدا کرده و کلیک کنید.
 10. دکمه نصب را بزنید و از تماشای برنامه های تلویزیونی / فیلم ها به صورت رایگان لذت ببرید.

الیسیوم

Elysium یک نسخه به روز شده از افزودنی ذن با کد به روز شده (موجود در NaN Repo) است. این چشم انداز همان چشم انداز دارد و به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی پیوند می زند ، در حالی که آنها را در سمت راست برای بازی شما نشان می دهد. این یک کتابخانه عظیم از محتوا ، تضمین می کند که شما هرگز سرگرمی های مورد علاقه خود را از دست ندهید.

افزونه Elysium kodi

پروژه Falcon

ایجاد شده توسط یک توسعه دهنده Indie معروف به عنوان “AJ”, پروژه Falcon یک افزودنی همه جانبه است ، که به لینک های IPTV و برنامه ها و فیلم های تلویزیونی در صورت تقاضا دسترسی می دهد. مناطق اضافی همچنین شامل یک بخش ورزشی و ویژه است “مکان او” که به سلیقه های زنانه رضایت می دهد برای به دست آوردن این افزونه ، باید AJ Builds Repository را نصب کنید.

پروژه Falcon Project kodi addon

فیلم های 1080p

اگر می خواهید فیلم های با کیفیت Full HD را در تلفن هوشمند یا دسک تاپ اندرویدی خود تماشا کنید ، مطمئناً باید از فیلم های 1080p استفاده کنید. این برنامه افزودنی ایجاد شده توسط Dandy Media ، با یک کلیک برای پخش ویژگی می تواند بارگیری کند ، که فیلم ها بسیار سریع بارگیری می کند. می توانید این برنامه را از Kodi اسرائیل دریافت کنید.

فیلم های 1080p کدی addon

TUBITV 

افزودنی TUBITV Kodi در SuperRepo در دسترس است. می توانید با اضافه کردن مخزن در Kodi و سپس نصب برنامه افزودنی از لیست افزودنی های ویدیویی ، آن را نصب کنید.

tubi tv kodi addon video

نحوه نصب TUBITV در Kodi Krypton نسخه 17 یا بالاتر

 1. راه اندازی Kodi V17 را وارد کرده و تنظیمات را وارد کنید کلیک کردن روی “دنده” آیکون.
 2. لیستی از گزینه های سیستم را مشاهده خواهید کرد. کلیک در مورد آخر با عنوان “مدیر فایل”.
 3. در زیر حرکت کنید و کلیک بر “منبع را اضافه کنید”.
 4. دوبار کلیک کنید بر “هیچ یک” و وارد http://srp.nu را در کادر URL وارد کنید.
 5. نام منبع رسانه “SuperRepo” و کلیک بر روی دکمه OK.
 6. به منوی Kodi بازگردید, کلیک بر “مواد افزودنی” و بعد “بسته بندی” نماد در گوشه بالا سمت چپ.
 7. از لیست گزینه ها, انتخاب کنید “از Zip File نصب کنید”.
 8. حرکت به پایین تا زمانی که منبع رسانه ای را که قبلاً نامگذاری کرده اید ، ببینید. “SuperRepo”.
 9. انتخاب کنید کریپتون > همه > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. صبر کنید تا نصب تمام شود, برگشت به “مرورگر افزودنی”, انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید”.
 11. از لیست مخازن, انتخاب کنید “SuperRepo All [Krypton] [V7]”.
 12. هدایت به “افزودنیهای ویدیویی”.
 13. پیمایش را ادامه دهید تا پیدا کنید “TUBITV”.
 14. مطبوعات دکمه نصب.

آموزشهای NaN

با افزودنیهای Noobs و Nerds ، این افزونه به شما امکان دسترسی به آموزشهای ویدیویی را برای ویژگیهای Kodi ، تنظیمات ، سخت افزار و خدمات چت زنده فراهم می کند. همچنین عیب یابی و رفع اشکالات مختلف Kodi را ارائه می دهد ، ضمن ارائه راهنمای کامل برای Kodi در اندروید ، لینوکس ، Raspberry PI ، Xbox و Windows.

افزودن کد آموزشی NaN Tutorials

پخش فوتبال

اگر طرفدار فوتبال هستید ، این افزونه فقط برای شما مناسب است. از طریق Noobs و Nerds Repo در دسترس است ، این امکان را به کاربران می دهد تا بین المللی را تماشا کنند & مسابقات فوتبال باشگاه ، همراه با نکات برجسته و جریان برای مسابقات قهرمانی قدیمی و چالش ها.

Football addon codei را نمایش می دهد

جریانهای شاهنشاهی

از Kodi Israel Repo موجود است ، افزودنیهای Imperial Streams یکی دیگر از موارد مورد علاقه ما است ، وقتی صحبت از پخش فیلم های نامحدود / پخش تلویزیونی نامحدود می شود. این بانک اطلاعاتی عظیمی از کلاسیک ، دارای رتبه برتر و با تماشای مطالب ارائه می دهد. قطعاً از تنوع موجود لذت خواهید برد.

ایمپریال جریان کدی addon

بهترین افزونه های Kodi برای Firestick

هیچ چیز نمی تواند احساس تماشای برنامه های تلویزیونی / فیلم های مورد علاقه خود را در تلویزیون آمازون Firestick شما ضرب کند. اینجاست که افزودنیهای Kodi برای Firestick مفید هستند ، که مطابق با سیستم عامل کار می کنند’ویژگی های شما نه تنها از سرگرمی تمام وقت لذت می برید ، بلکه از همه کارایی انتخاب صد صد ژانر نیز برخوردار خواهید بود.

پوزیدون

افزودنی Poseidon Kodi به سرعت به عنوان بهترین منبع برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی در بستر رسانه ای منبع باز ، به سرعت شهرت خوبی در بازار پیدا کرد. موجود در Kdil.co/repo ، دارای یک طراحی کاربر پسند و به طور مرتب لیست خود را با فیلم های تازه به روز می کند. بخش ها در تئاترها ، برندگان اسکار ، بازیگران ، ژانرها و سالها به دسته ها اعم از کارگردانان بزرگ تقسیم می شوند.

بهترین افزونه های Kodi برای Firestick

HEVC Video Club

HEVC یک افزودنی Kodi است که فیلم ها را با کیفیت HD از جمله Blu-ray ، 3D ، 720p و 1080p طبقه بندی می کند ، که به کسانی که سرعت اینترنت محدود دارند کمک می کند تا از پخش خوب لذت ببرند. این برنامه الهام گرفته از کدک ویدیوی معروف به H.256 است. فایده اصلی استفاده از این افزونه این است که فیلم HD را با کسری از اندازه تهیه می کند. فیلم های Full HD فقط در هر پرونده 300 مگابایت هستند.

کد ویدئوی افزودنی کد HEVC

بهترین افزونه های Kodi برای PPV

دعوائی مانند Floyd Mayweather در مقابل Conor McGregor باعث افزایش جذابیت و دوست داشتن کانالها ، وب سایتها و برنامه های کاربردی که از هر دیدگاه پشتیبانی می کنند ، شده است. Kodi به عنوان یک بستر باز رسانه ای و سرگرمی ، پشت سر هم نمی رود. بسیاری از توسعه دهندگان مشغول به کار هستند تا بتوانند از افزودنیهای قابل اعتماد برای شما لذت ببرند تا از پخش مستقیم PPV لذت ببرند. برخی از بهترین ها عبارتند از:

سیاره MMA

همانطور که از نام آن پیداست ، این افزونه برای Kodi به شما امکان دسترسی به محتوای جریان مربوط به مسابقات MMA و مسابقات UFC را می دهد. این مجموعه با مجموعه عظیمی از برنامه های تلویزیونی ، مستندها و رویدادهای زنده افتخار می کند ، و این اطمینان را می دهد که هرگز به یک مناسبت از دست نخواهید داد. همچنین می توانید تقویم UFC را مشاهده کنید ، جستجو کنید ، تماشای Fight Night Live ، دسترسی به UFC Openload ، MMA Openload و پیشگامان MMA را مشاهده کنید. شما حتی می توانید فیلم های YouTube را به طور مستقیم ، همراه با فیلم های مرتبط با MMA تماشا کنید.

بهترین افزونه های کد برای پرداخت در هر بازدید

ورزشDevil

افزونه Sports Devil برای دستیابی به رویدادهای عظیم PPV مناسب است ، زیرا مجموعه ای عظیم از کانال ها را شامل می شود که شامل NBC ، CBC ، Sky Sports ، BT Sports و انواع دیگر از آمریکایی تا آمریکای جنوبی تا اروپایی است. می توانید افزودنی را از Kodi Israel Repo دانلود کنید.

sportdevil kodi addon

نحوه نصب SportsDevil بر روی Kodi

نصب SportsDevil روی Kodi چند دقیقه از وقت شما طول می کشد ، راهنمای گام به گام ما و ما را دنبال کنید’شما را در کمتر از 7 دقیقه اجرا می کنید:

 • راه اندازی Kodi
 • شناور سیستم > کلیک مدیر فایل > منبع را اضافه کنید
 • در نوع نوار مسیر http://fusion.tvaddons.ag (می توانید این را نیز کپی کنید)
 • در جعبه Name وارد کنید ذوب و سپس بر روی Done کلیک کنید
 • به صفحه اصلی برگردید و سپس کلیک کنید سیستم > کلیک AddOns > کلیک از Zip File نصب کنید
 • انتخاب کنید ذوب > repos xbmc > انگلیسی > حرکت به پایین & کلیک ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • به منوی قبلی برگردید و اکنون کلیک کنید از مخزن نصب کنید > مخزن غیر رسمی ورزشی شیطان > افزودنیهای ویدیویی > شیطان ورزشی > نصب
 • منتظر نصب و نمایش این افزونه در مقابل SportDevil باشید
 • به صفحه اصلی برگردید > فیلم های > افزودنیهای ویدیویی > شیطان ورزشی
 • اکنون باید لیست کاملی از گزینه های جریان در دسترس در SportsDevil را مشاهده کنید

افزونه SportsDevil با موفقیت روی Kodi نصب شده است و می توانید هر زمان که کلیک کنید ، این افزودنی را راه اندازی کنید فیلم های>مواد افزودنی>ورزشDevil.

ورزش مانیا

Sports Mania یکی دیگر از افزودنیهای مهم برای دسترسی به جریانهای مستقیم از رویدادهای ضربه PPV است ، صرف نظر از نوع. برنامه افزودنی مناسب برای متعصبان ورزشی است ، و محتوای کافی برای ورزش فراهم می کند. می توانید پسوند را از SuperRepo بارگیری کنید: http://srp.nu.

SportsMania kodi addon

هاب زنده

اگر گزینه های بالا کار نمی کنند ، همیشه می توانید استفاده از Live Hub را در نظر بگیرید. این افزونه به کاربران امکان دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده در انگلستان را می دهد ، در حالی که به کاربران امکان پخش APK های Android از جمله جریان Mobdro برای رویدادهای PPV زنده را می دهد. با کلیک بر روی GEO قفل شده ، به Freeview ، BBC ، TVPlayer و لیست کاملی از کانالهای دیگر دسترسی خواهید داشت.

افزودنی زنده هاب کدی

بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها و کانال های تلویزیونی هندی بالیوود

اگر از طرفداران فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بالیوود هستید ، پس Kodi نیز شما را پوشش داده است. می توانید بسیاری از افزودنیهای شخص ثالث را پیدا کنید ، که به انواع محتوای Desi از پاکستان و هند دسترسی پیدا می کنند. برای اطلاعات بیشتر لیست زیر را بررسی کنید:

تلویزیون زم

اگر به تماشای محتوای desi علاقه دارید ، Zem TV یکی از بهترین افزودنیهای موجود در Kodi Israel برای لذت بردن از ورزش از جنوب شرقی آسیا ، فیلم / سریال از هند و درام از پاکستان است. با این وجود ، این محبوبیت را به دست می آورد که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد کانال های ورزشی مورد علاقه خود را تماشا کنند. برای بارگیری این افزونه به طور مستقیم از طریق فایل zip ، اینجا را کلیک کنید.

بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها و کانال های تلویزیونی هندی بالیوود

 1. راه اندازی برنامه Kodi V17 را بزنید و به تنظیمات بروید کلیک کردن روی “دنده” آیکون.
 2. از لیست تنظیمات, انتخاب کنید “مدیر فایل”.
 3. طومار پایین ستون سمت چپ و کلیک بر “منبع را اضافه کنید”.
 4. وارد http://kdil.co/repo در کادر URL, نام منبع رسانه “Kodi اسرائیل”, و مطبوعات خوب.
 5. برگشت به منوی اصلی و کلیک بر “مواد افزودنی”.
 6. کلیک روی “بسته بندی” نماد در گوشه سمت چپ بالای صفحه.
 7. از لیست گزینه ها, انتخاب کنید “از پرونده zip نصب کنید”.
 8. پیدا کردن  “Kodi اسرائیل” منبع رسانه ای که قبلاً اضافه کرده اید و کلیک بر روی آن.
 9. برای نصب رپو, دوبار کلیک کنید بر “Kodil.zip”.
 10. صبر کن برای “افزونه نصب شده است” اطلاع رسانی و کلیک بر “از مخزن نصب کنید”.
 11. از لیست repos, انتخاب کنید “مخزن www.kodisrael.co.il”.
 12. طومار پایین و کلیک بر “افزودنیهای ویدیویی”.
 13. پیدا کردن  “ZemTV.com” افزودنی و کلیک بر روی آن.
 14. اصابت  “نصب” دکمه و انتخاب کنید آخرین ویرایش.
 15. صبر کن برای “افزونه نصب شده است” اطلاع.
 16. اکنون می توانید از مجموعه افزودنیهای ویدیویی خود به ZemTV.com دسترسی پیدا کنید!.

چشم انداز

افزودنی Viewster برای ذخیره در مخزن رسمی Kodi در دسترس است. این یک برنامه افزودنی ممتاز است که به شما امکان دسترسی به جدیدترین فیلم ها / نمایش های تلویزیونی بالیوود را از یک مکان واحد می دهد. این افزونه همچنین لیستی از ژانرهای محبوب را برای شما ارائه می دهد.

Viewter kodi addon

OmniMovs

اگر در جستجوی یک الحاقی هستید که امکان دسترسی به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بالیوود و هالیوود را در یک مکان واحد فراهم می کند ، OmniMovs عالی است. به این ترتیب ، شما می توانید اشتیاق خود را برای برخی از محتوای desi تحقق بخشید ، در حالی که از لیستی از فیلم های کلاسیک / ضربه آمریکایی نیز لذت می برید. می توانید افزونه را از Kodi Israel بارگیری کنید.

کد افزودنی OmniMovs

فیلم های Snag

Snag Films قطبی برای فیلم ها / نمایش های تلویزیونی از سراسر جهان است. علاوه بر دسترسی به سرگرمی بالیوود ، می توانید حتی درام های کره ای ، سریال های عربی ، فیلم های آفریقایی و تنوع بسیار بیشتری نیز پیدا کنید. می توانید این افزونه را از مخزن رسمی Kodi بارگیری کنید.

Snag Films kodi addon

بهترین افزونه های Kodi برای ورزش و سلامتی

توجه به سلامتی و حفظ تناسب اندام برای زنده ماندن در امروز ضروری است’زندگی سخت و سریع. با توجه به اینکه افراد اطراف شما به معنای واقعی کلمه از انرژی برای کار خود غافل می شوند ، باید تلاش کنید تا خود را تا حد امکان مناسب نگه دارید. این جایی است که افزودنیهای بدن برای تناسب اندام Kodi مفید است. برای اطمینان از سالم بودن و فعال بودن ، می توانید به راحتی و از برنامه های تلویزیونی به طور مستقیم به برنامه های تلویزیونی و برنامه های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید.

  ה- VPN הטוב ביותר להודו - מדריך להגנה על משתמשים במדינה

آرس تناسب اندام

اگر شما یک تناسب اندام هستید یا به تازگی سفر خود را به یک سبک زندگی سالم تر شروع می کنید ، مطمئناً عاشق افزودنی Ares Fitness خواهید بود. از تمرینات گرم کردن ، حرکات کششی ، پایین آمدن ، تا تمرینات تمرینی با شدت زیاد؛ مقدار تناسب اندام برای تماشای شما وجود دارد. این تقریباً مثل داشتن کتابخانه شخصی شما از نکات و توصیه های مربوط به تمرین در لمس یک دکمه است.

بهترین افزونه های Kodi برای ورزش و سلامتی

BAMF TV

BAMF TV بخاطر کتابخانه طبقه بندی کاملاً شگفت انگیز خود از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی تناسب اندام شناخته شده است. این برای هر سطح آمادگی جسمانی از کسانی که شروع سفرشان به سمت افراطی است ، چیزی دارد. شما می توانید جدیدترین محتوای تناسب اندام را در افزودنی BAMF TV Kodi بیابید که ممکن است هرگز در هیچ جای دیگر پیدا نکنید. برای نصب افزونه ، فایل زیپ را از اینجا بارگیری کنید.

کد افزودنی کد BAMF TV

بهترین افزونه های Kodi برای رادیو MP3 موسیقی

هیچ چیزی مانند گوش دادن به موسیقی با کیفیت HD برای گذراندن وقت آزاد ، مهمانی با دوستان یا در حالی که به سادگی در تلاش نیستید تا ذهن خود را از برخی موارد زندگی منحرف کنید. خوشبختانه ، Kodi از هر نوع سرگرمی برای لذت بردن شما پشتیبانی می کند. اگر به دنبال بهترین افزودنیهای Kodi برای گوش دادن به موسیقی هستید ، در زیر مشاهده کنید. شما یک زمان عالی برای پخش موسیقی با کیفیت بالا خواهید داشت.

BeatZ

اگر شما یک معتاد موسیقی هستید که عاشق گوش دادن به ژانرهای زیادی هستید ، افزودنیهای BeatZ موجود در repo Stream Army فقط برای شما مناسب است. از سبک هایی مانند هیپ هاپ ، رپ ، پاپ ، جاز گرفته تا محیط های اخیر ، dubstep ، EDM ، moombahton ، تله ، اعماق خانه ، مترقی ، ترنس و ژانرهای chillstep ، دسته های زیادی برای گوش دادن دارید. این افزونه پویا همچنین به محض تغییر انتخاب موسیقی شما را به روز می کند.

بهترین افزونه های Kodi برای رادیو MP3 موسیقی

جریان MP3

جریان MP3 یکی دیگر از افزودنیهای عالی Kodi برای دوستداران موسیقی است. اطلاعات خود را از lastfm می کشد و می تواند نمودار را به روز نگه دارد. شما به مجموعه بزرگی از آهنگ ها ، شامل ژانرهای مختلف ، لیست های برتر بیلبورد و هنرمندان کم ارزش دسترسی پیدا می کنید ، بنابراین هیچ آهنگ جدید و شگفت انگیزی را از دست نمی دهید. شما حتی توانایی ذخیره آهنگ ها و ایجاد لیست پخش خود را نیز دارید.

افزونه کد جریان MP3

TuneIn رادیو

اگر اهل موسیقی هستید ، که از گوش دادن به آن برنامه های رادیویی صبح زود لذت می برید ، افزودنی رادیویی TuneIn را بسیار جالب خواهید یافت. کاملاً شبیه برنامه Android / iOS با همین نام است و به کاربران امکان می دهد ایستگاه های رادیویی را از سراسر جهان پیدا کنند.

افزونه کد TuneIn رادیو

بهترین افزونه های هواشناسی کد

آیا به دنبال راه هایی برای به روز ماندن با آب و هوا هستید؟ اگر چنین است ، شاید شما بخواهید نصب افزونه های آب و هوا را روی Kodi در نظر بگیرید. در زیر لیستی از سه مورد از بهترین های موجود در بازار ارائه شده است.

هوا زیرزمینی

این افزودنی تحت رده API قرار می گیرد. برای دریافت به روزرسانی منظم در مورد وضعیت آب و هوای منطقه خود ، باید به وب سایت Weather Underground مراجعه کنید. شما یک کد دریافت خواهید کرد ، که پس از ورود به سیستم ، تعداد مشخصی از به روزرسانی ها را در روز به شما می دهد. اگر می خواهید مرتباً به روزرسانی کنید ، بسته های موجود برای نیازهای مختلف وجود دارد. می توانید این افزونه را از مخزن رسمی Kodi مستقیماً بارگیری کنید.

بهترین افزونه های هواشناسی کد

یاهو! هوا

یاهو! Weather یک برنامه افزودنی غیر API است ، به این معنی که برای دسترسی به به روزرسانی ها نیازی به اشتراک مشترک ندارید. تقریباً در تعیین آب و هوای مناسب تقریباً در همه مناطق جهان بسیار خوب عمل می کند. مشابه برنامه افزودنی Weather Underground ، می توانید Yahoo! آب و هوا در مخزن رسمی Kodi. این باعث می شود تا دردسر اضافه کردن بازپرداخت های شخص ثالث وجود نداشته باشد.

یاهو! کد کد افزودنی

OpenWeatherMap تمدید شده

اگر گزینه های فوق برای شما مناسب نبود ، انتخاب عاقلانه ای است که با افزودنی OpenWeatherMap Extended بروید. این یک ترکیبی از دو سبک است که با توجه به نیازهای کاربران API و غیر API ترجیح می دهد. برخی می گویند که بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد ، و ما قطعاً با آن تصور موافق هستیم مشابه گزینه های فوق ، می توانید این افزونه را از مخزن رسمی Kodi مستقیماً بارگیری کنید.

افزونه کد افزودنی OpenWeatherMap

بهترین افزونه های تعمیر و نگهداری کدی و سیستم

از آنجا که Kodi در لیست عظیمی از سیستم عامل ها موجود است ، برای پاک کردن حافظه پنهان ، حذف ریز عکسها / بسته ها و تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود ، به یک ابزار تعمیر و نگهداری نیاز دارید. برای انجام این وظایف مهم ، لیستی از بهترین افزونه های نگهداری Kodi را گردآوری کرده ایم.

پشتیبان گیری

آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که وقتی Kodi خود را به یک نسخه جدید به روزرسانی می کند ، تمام داده ها و افزودنی ها را از دست دهید. اینجاست که افزودنی هایی مانند Backup وارد می شوند ، که نه تنها به شما امکان می دهد آخرین نسخه نرم افزار را نصب کنید ، بلکه تمام افزونه ها ، ساخت ها و جادوگران را نیز در نسخه قبلی بازیابی می کنید. می توانید پسوند را مستقیماً از repo رسمی Kodi بارگیری کنید.

بهترین افزونه های تعمیر و نگهداری کدی و سیستم

نیلی

Indigo در Kodi Israel و SuperRepo موجود است ، راه حل نهایی برای همه مشکلات شما ، پیام های خطا ، بافر سازی ، مشکلات خرابکاری و موارد دیگر. این افزونه مجموعه کاملی از ابزارهای تشخیصی و ترمیم را برای شما فراهم می کند تا Kodi خود را در وضعیت سالم برگردانید.

اضافه کردن indigo kodi

جادوگر مرلین

افزودنی موجود در Merlin Repo و Kodi رسمی ، افزودنی مناسب برای پاک کردن حافظه پنهان ، حذف ریز عکسها و تمیز کردن بسته ها مناسب است. سرعت فیلمبرداری شما را سرعت می بخشد و تجربه سینمایی شما را ارتقا می بخشد. در صورت بروز هرگونه تاخیر یا مشکلات بافر ، افزونه را بارگیری کنید.

merlin wizard kodi addon

بروزرسانی خودکار کتابخانه

اگر در حال جستجوی برنامه های افزودنی هستید که به طور خودکار تمام بازپرداخت ها و پسوند ها را به طور زمان بندی شده به روز می کند ، پس از آن کتابخانه به روزرسانی خودکار انتخاب مناسبی است. با حذف لینک ها / منابعی که در حال حاضر کار نمی کنند ، لیست افزودنیهای شما را کاملاً تازه می کند.

به روزرسانی خودکار کتابخانه addon kodi

Top Geo محدود شده با افزودنیهای Kodi

هنگام استفاده از Kodi ، به چند افزودنی اضافه خواهید شد که تمایل به محدود بودن جغرافیایی در مکان های خاصی دارند. برای دستیابی به دسترسی ، شما برای رمزگذاری رمز عبور خود و نقاب زدن آدرس IP خود باید از بهترین VPN برای سرویس kodi استفاده کنید. از آنجا که به نظر می رسد در مکانی متفاوت قرار دارید ، بارگیری و نصب افزونه ها دیگر مسئله ای نیست. در اینجا برخی از بهترین افزودنیهای محدود جغرافیایی موجود در Kodi ارائه شده است.

 1. IPTV نهایی
 2. الیسیوم
 3. پیدایش متولد شد
 4. پگاسوس
 5. آلو
 6. اسپکتو
 7. کوازار

کارشناسان و علاقه مندان به طور یکسان استفاده از سرویس Kodi VPN را برای جریان دادن به Kodi توصیه می کنند. یک VPN در حین دسترسی به مطالب دارای حق چاپ ، به ایمن و ناشناس ماندن در برابر اعلامیه های DMCA و سایر قوانین حق نسخه برداری کمک می کند. دریافت Kodi VPN

Kodi اضافه می کند که دیگر کار در سال 2023 نیست

در طول زمان ، من این وبلاگ را نوشتم ، افزودنیهای زیادی وجود داشت که به درستی کار می کردند. با این حال ، طی چند ماه گذشته ، سرکوب علیه Kodi منجر شده است که اتفاقات کاملاً متفاوتی گرفته شود. آژانس های دولتی و شکارچیان کپی رایت شبانه روز برای خلاص شدن از مخازن و پسوند ها تلاش می کنند ، این سؤال را مطرح می کند که کدوی به اندازه کافی ایمن است؟ این امر باعث شده است که بسیاری از افزونه های مشهور kodi کار نکنند. این شامل:

Triton kodi addon

تریتون

Triton به عنوان جایگزینی برای افزودنی معروف Elysium مشهور است. اگرچه تازه وارد است ، وقتی می توانید پیوندهای HD را برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی پیدا کنید ، که از هر سکویی به راحتی قابل پخش است ، می تواند تنوع و راحتی زیادی را به کاربران بدهد. با داشتن یک پایگاه داده به روز شده ، می توانید اطمینان حاصل کنید که همه موارد دلخواه خود را در افزونه پیدا خواهید کرد. سپس می توانید آنها را به موارد دلخواه خود اضافه کنید “تریتون من” لیست کنید ، یا برای پیشنهادهای بهتر به لیست Hit نگاه کنید. این افزودنی را می توانید در repo Soulless پیدا کنید: https://soullessbuilds.com/repo/

تمرکز کد افزودنی

تمرکز

وقتی می خواهید تمرکزتان به هیچ جای دیگری نرود ، اما صفحه نمایش جلوی شماست ، این افزونه برای عادات تماشای شما یک انتخاب عالی است. بر خلاف سایر افزودنی های فیلم ، توسعه دهندگان مرتباً کتابخانه رسانه را به روز می کنند ، اطمینان حاصل می کنند که شما مقدار زیادی از مطالب را برای نگه داشتن مشغول و گیر در روز و خارج از صفحه نمایش خود دارید. اگر می خواهید افزونه را نصب کنید ، باید Lock Lock Repository را بارگیری کنید: http://repo.lockdown.in/

افزونه کدنی (پناهگاه)

کوانتوم (پناهگاه)

Quantum یک فرمت همه جانبه است که از طریق مخزن Kodi اسرائیل در دسترس است. این کتابخانه گسترده ، از جمله هر دو کانال IPTV دارد & محتوای VoD ، برای همه. حتی کارتون های مخصوص بچه ها ، یک بخش ورزشی ، بخش های مختلف IPTV و یک راهنمای تلویزیون برای انتخاب وجود دارد. دیگر چه چیزی می توانی بخواهی?

افزایش جزر و مد kodi addon

افزایش جزر و مد

Rising Tides یکی دیگر از افزونه های معروف Kodi است که به کاربران امکان می دهد محتوای زنده را پخش کنند. پس از نصب ، می توانید دسته های مستندها ، نمایش های تلویزیونی ، بهشت ​​IPTV ، فیلم ها ، نمایش های ورزشی ، رویدادهای زنده PPV ، فوتبال زنده و صدها کانال را پیدا کنید. این انتخاب برتر برای نیازهای پخش مستقیم شما است ، اما نیاز به هر دو Sports Devil و F4M Tester در لیست افزودنیهای Kodi درج شده است. می توانید پسوند را با مخزن زیر بارگیری و نصب کنید: http://mullafabz.net.rw/Repository

suprabox kodi addon

SupraBox

SupraBox در مخازن Looking Glass موجود است ، یک افزودنی زنده تلویزیونی کم ارزش است. به طور معمول امکان دسترسی به کانالهای مختلف IPTV را فراهم می کند ، اما شامل همه چیز از فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش ها و بخش های مختلف دیگر نیز می شود. شما می توانید فیلم ها را با کیفیت 1080P و حتی با کیفیت Blu-Ray پیدا کنید.

رهایی، رستگاری

رهایی، رستگاری

موجود در Repo Sport Xplosion ، افزودنی Deliverance در بازار برنامه های ورزشی زنده محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در صورت قطع کار ، این بهترین جایگزینی برای CastAway و SportsDevil است. شما یک کتابخانه گسترده از رویدادهای ورزشی با نکات برجسته و پخش مستقیم زندگی می کنید.

ققنوس

بروزرسانی سال 2023: Kodi مطمئناً با یک ضربه پس از دیگری در برنامه های افزودنی قابل توجه تلویزیونی / فیلم تلویزیونی خود ، با یک ضرب و شتم روبرو می شود. ققنوس ، یکی از محبوب ترین منابع محتوا به طور رسمی فروشگاه را بسته است. طبق گفته TorrentFreak ، توسعه دهنده تصمیم گرفت این اقدام را برای محافظت در برابر دادخواستهای اخیر دولت و سرکوبها انجام دهد.

یک لایحه همچنین اعلام کرده است که افرادی که مطالب غیرقانونی ارسال می کنند به زندان خواهند رفت. با این کار خداحافظی می کنیم از ققنوس. با تشکر از شما برای ارائه سرگرمی رسانه ای گسترده برای سرگرمی. وقتی می خواهید طیف کاملی از رسانه ها را کشف کنید ، توصیه می شود این افزونه را در نظر بگیرید.

ققنوس کتابخانه رسانه ای کاملاً سازمان یافته ای ارائه می دهد که قطعاً انتظارات عاشقان تلویزیون را تا حدی برطرف خواهد کرد. بهترین چیز در مورد این افزونه این است که بینندگان مجاز به دسترسی و تماشای هزاران فیلم ، نمایش تلویزیونی و موارد دیگر هستند. راهنمای ما در مورد نحوه نصب ققنوس را بر روی kodi بخوانید.

XMovies8

افزونه XMovies8 kodi addon

بروزرسانی دسامبر 2023: XMovies8 قبلاً از طریق مخازن Fusion و MetalKettle موجود بود. با این حال ، پس از وحشت در صنعت Kodi به دنبال دادگاه در مورد توسعه دهندگان مشهور ، این افزودنی دیگر کار نمی کند. ما سعی کردیم برنامه افزودنی را در مخازن دیگر پیدا کنیم ، اما از آنجا که هیچ گونه پشتیبانی در دسترس نیست – استفاده از افزودنی بعدی غیر ممکن است.

با این وجود ، همیشه می توانید از برنامه های افزودنی دیگری مانند Disney + و Netflix برای پخش فیلم های خوب / تلویزیون در هر زمان و هر مکان استفاده کنید. XMovies8 قبلاً از طریق مخازن Fusion و MetalKettle در دسترس بود تا اینکه اخیراً از بین رفتند. دیگر نمی توانید از این افزونه استفاده کنید زیرا اکنون هر دو مخزن آفلاین هستند. این احتمال وجود دارد که MetalKettle مطابق KodiTips بازگردد.

Navi X Sports

بروزرسانی دسامبر 2023: هر چیز خوب باید به پایان برسد. پس از ده سال موفقیت آمیز ، افزونه معروف Kodi ، Navi X دیگر عملیاتی نشده است. دلیل خاموش شدن همان تعداد بسیاری از برنامه های افزودنی محبوب است. توسعه دهندگان نمی خواستند با هر مشاجره حقوقی مرتبط باشند ، به خصوص پس از توجه ویژه ای که Kodi از شکارچیان حق چاپ در سراسر جهان دریافت می کند.

به عنوان جایگزینی ، شما همیشه می توانید از تلویزیون cCloud برای پخش مستقیم ورزش و سرگرمی استفاده کنید. Navi X دسترسی ویژه ای به معتاد ورزش به شیوه ای خارق العاده و شایان ستایش فراهم می کند. بعد از استفاده از این افزونه تعاملی Kodi ، می توانید کانال های ورزشی مختلف را به صورت زنده پخش کنید و تماشا کنید. این افزونه همچنین اطلاعاتی درباره بیشترین کانالهای مشاهده شده طی 24 ساعت گذشته به بینندگان خود می دهد.

Acestreams Addon برای جریان ورزش در Kodi

بروزرسانی دسامبر 2023: Acestreams نام معروف دیگری در لیست افزودنیهای جریان ورزشی است. این امکان پخش جریان HD را برای انواع کانال های ورزشی فراهم می کند. در نتیجه ، کاربران می توانند سرگرمی نهایی جریان زنده ورزشی را دریافت کنند. اما پس از بسته شدن مخزن فیوژن ، Acestreams Sports نیز تعطیل شده است.

کاربران دیگر نمی توانند از برنامه افزودنی برای ورزش آنلاین استفاده کنند. اگر می خواهید از پخش مستقیم کانال های ورزشی لذت ببرید ، ممکن است بخواهید از افزودنیهای ورزشی Stream Engine و Cast Away استفاده کنید. طرفداران ورزش KODi فکر می کنند که یک افزودنی جدید در نهایت برای مرتب کردن نیازهای جریان آنها ، خوب بچه های بدشانس در اینجا است. آی تی’یک افزودنی نیست. آی تی’چیزی حتی بهتر!

AceStreams بستر رسانه ای برای a است “نسل جدید” به گونه ای طراحی شده است که منابع بیشتری را برای پخش مستقیم برنامه های افزودنی Kodi شما بدست آورد ، مخصوصاً برای جریان های ورزشی. رفتار واقعی در اینجا برای طرفداران ورزش است که به سادگی کیفیت و عملکرد Ace Streams را دوست خواهند داشت. اگر فکر می کردید که لینک های AceStreams و پرونده های هش را به دست بیاورید ، در اینجا چند گروه جالب Reddit وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید:

 1. Reddit MMAStreams
 2. جریان فوتبال Reddit
 3. جریانهای RedFit NFL
 4. جریانهای NBA Reddit
 5. جریان بوکس Reddit
 6. لینک های منبع تلویزیونی – 1000+ منابع AceStreams

FTV (FilmOn TV)

بروزرسانی نوامبر 2023: پس از فروپاشی مخزن فیوژن ، کلیه افزودنیهای میزبانی شده توسط TVADDONS یا قطع یا به مخازن دیگر منتقل شدند. افزودنی مشهور FilmOn TV یا FTV نیز همین سرنوشت را متحمل شد و سرانجام قطع شد. متاسفانه ، من نمی توانستم’هر نوع repo دیگری را که میزبان FTV است پیدا کنید.

بعد از اینکه مخزن فیوژن خراب شد ، کلیه افزودنیهای میزبانی شده توسط TVADDONS یا قطع یا به مخازن دیگر منتقل شدند. افزودنی مشهور FilmOn TV یا FTV نیز همین سرنوشت را متحمل شد و سرانجام قطع شد. متاسفانه ، من نمی توانستم’هر نوع repo دیگری را که میزبان FTV است پیدا کنید.

انیمه-IPTV

بروزرسانی دسامبر 2023: افزودنی Anime-IPTV در روزهای ابتدایی خود کاملاً محبوب بود. این با ترکیب و همکاری چندین افزونه مختلف انیمه به وجود آمد. با این حال ، از آنجا که گزینه های زیادی برای تماشای انیمه وجود دارد ، به نظر می رسد این پسوند توجه کافی را به خود جلب نکرده است. متأسفانه ، افزودنی دیگر در هیچ مخزنی موجود نیست.

Anime-IPTV با ترکیب و همکاری چندین افزونه مختلف انیمه به وجود آمده است. ویژگی منحصر به فرد آن آسان است به رغم این واقعیت که گزینه های منو آن به زبان انگلیسی نیست. با کلیک کردن بر روی نماد جستجو ، می توانید هر فیلم را پیدا کنید.

ممکن است هر از چند گاهی پیوندهای بدی پیدا کنید ، اما با توجه به کیفیت و در دسترس بودن ویدیوها ، Anime-IPTV بسیاری از افزودنیهای Kodi را مورد ضرب و شتم قرار می دهد..

سایر بهترین افزودنیهای Kodi که عملکرد خود را متوقف کرده اند

 1. جریان داژو
 2. t.f.a
 3. سرعت
 4. ماشین درو
 5. ذن
 6. One242415
 7. ویتل
 8. BOB
 9. UKTV در مقابل
 10. VidTime
 11. Plex
 12. نصب افزونه

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

ما انتظار داریم که با این 100 افزونه بهترین Kodi ، تجربه کدخوردگی را تجربه کنید. زمان کاملی برای تهیه این لیست و آزمایش هر پسوند زمان زیادی برد. اگر سوالی / پرس و جو دارید ، از کنار گذاشتن نظری در زیر دریغ نکنید. از همه مهمتر ، احساس رایگان کنید که مقاله را با دوستان / اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. به شما توصیه می شود قبل از بارگیری افزونه های کد شخص ثالث ، حتماً اطمینان حاصل کنید’برای جلوگیری از هرگونه حملات سایبری ، سریعترین سرویس VPN کار کنید. درباره خدمات ارزان VPN که می توانید به راحتی دریافت کنید ، بیشتر بیاموزید.

ما را در توییتر دنبال کنید و به روز شوید.

دنبال کنیدBestvpnco

Похожие статьи

 • 100 بهترین افزودنی Kodi برای فیلم ها و نمایش های زنده تلویزیونی (لیست آزمایش شده و تأیید شده برای سال 2023)

  آیا در جستجوی لیست بهترین افزونه های Kodi 2023 هستید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. ما وقتی ناامید کاربران می شویم ، وقتی صحبت می شود…

 • 100 بهترین افزودنی Kodi برای فیلم ها و نمایش های زنده تلویزیونی (لیست آزمایش شده و تأیید شده برای سال 2023)

  آیا در جستجوی لیست بهترین افزونه های Kodi 2023 هستید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. ما وقتی ناامید کاربران می شویم ، وقتی صحبت می شود…

 • 100 بهترین افزودنی Kodi برای فیلم ها و نمایش های زنده تلویزیونی (لیست آزمایش شده و تأیید شده برای سال 2023)

  آیا در جستجوی لیست بهترین افزونه های Kodi 2023 هستید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. ما وقتی ناامید کاربران می شویم ، وقتی صحبت می شود…

 • 100 بهترین افزودنی Kodi برای فیلم ها و نمایش های زنده تلویزیونی (لیست آزمایش شده و تأیید شده برای سال 2023)

  آیا در جستجوی لیست بهترین افزونه های Kodi 2023 هستید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. ما وقتی ناامید کاربران می شویم ، وقتی صحبت می شود…

 • 100 بهترین افزودنی Kodi برای فیلم ها و نمایش های زنده تلویزیونی (لیست آزمایش شده و تأیید شده برای سال 2023)

  آیا در جستجوی لیست بهترین افزونه های Kodi 2023 هستید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. ما وقتی ناامید کاربران می شویم ، وقتی صحبت می شود…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me