نحوه تماشای / رفع انسداد تلویزیون پلوتو در خارج از آمریکا در سال 2023

دنیای پخش به سرعت متنوع می شود زیرا اکثر مردم اکنون در حال انتخاب گزینه های برش سیم هستند تا بتوانند تنوع بیشتری در گزینه های مشاهده خود داشته باشند. و در حالی که خدماتی مانند Netflix. اکنون Hulu ، SlingTV و DirecTV اکنون در این دامنه حاکم هستند و همه آنها پرداخت می شوند. بنابراین اگر می خواهید به یک سرویس پخش رایگان با یک مدل منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید ، مطمئناً می خواهید بدانید که چگونه می توانید PlutoTV را تماشا کنید.

اما شما نمی توانید به کل سرویس های خارج از ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، مگر اینکه از یک لیست VPN قابل اعتماد از لیست ذکر شده VPN های ما استفاده کنید تا از محدودیت های جغرافیایی موجود در سایت استفاده کنید.!

بنابراین در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای تلویزیون Pluto از خارج از ایالات متحده از جمله بررسی در مورد سرویس خود ، کانال هایی که ارائه می دهد ، ممنوعیت VPN در سایت ، بررسی برنامه ها ، دور زدن محدودیت های جغرافیایی برای دسترسی به کانال های بیشتر و موارد دیگر توسط BestVPN.co است!

Contents

سازمان دیده بان / انسداد PlutoTV در خارج از ایالات متحده آمریکا

 1. کانال های تلویزیونی پلوتون گم شده
 2. Pluto TV VPN Ban
 3. نحوه انسداد / دسترسی / استفاده از تلویزیون پلوتون در خارج از ایالات متحده
 4. نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Apple TV
 5. نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Roku

کانال های تلویزیونی پلوتون گم شده

با ارائه گزینه های غیر متعارف LiveTV ، یک کتابخانه جامع از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی و حتی پخش آنلاین رادیو و موسیقی ، و همینطور به صورت رایگان ، PlutoTV به سرعت به عنوان یکی از مهمترین سایتهای پخش جریان در اینترنت سرعت پیدا کرده است..

اما ، این سرویس همچنین ممکن است در حال حاضر آزار دهنده ترین چیز در اینترنت باشد ، یعنی محدودیت های جغرافیایی.

PlutoTV دو نسخه مختلف از خدمات خود را ارائه می دهد ، یکی از آن برای ساکنان ایالات متحده و دیگری برای بینندگان بین المللی. با این حال ، نسخه بین المللی این سرویس هیچ چیز ، مطلقاً چیزی را ندارد که بتواند مورد علاقه شما باشد.

حاوی کانال های بسیار کمی است و اکثر آنها فقط برای پر کردن اعداد فقط در عین حال ساده و ساده هستند.

از سوی دیگر, نسخه ایالات متحده Pluto TV جایی است که می توانید دقیقاً بدانید که چرا این سرویس بسیار محبوب است و ارزش ثبت نام دارد.

نحوه تماشای کانال های گمشده تلویزیون Pluto

کانال های تلویزیونی گمشده Pluto TV 2

در اینجا لیستی از برخی از کانالهایی که فقط در Pluto TV US در دسترس هستند وجود دارد:

 1. فیلم های تلویزیونی پلوتو
 2. فیلم های تلویزیونی پلوتو 2
 3. Flicks of Fury
 4. وحشت 24/7
 5. درام تلویزیونی پلوتون
 6. کمدی تلویزیون پلوتون
 7. اخبار NBC & MSNBC
 8. CNBC
 9. اخبار آسمان
 10. تلویزیون بلومبرگ
 11. ورزش روباه
 12. تلویزیون ردبول
 13. ورزش های تلویزیونی پلوتو
 14. مبارزه با ضربه
 15. مبارزه کردن
 16. کانال گشت و گذار
 17. تلویزیون ساینس
 18. DocuTV
 19. CNET
 20. انیمه تمام روز

این لیست فقط به این کانالها محدود نمی شود زیرا بیشتر کانالهای ارائه شده توسط تلویزیون پلوتو فقط در ایالات متحده موجود است.

قوانین حق نسخه برداری حاکم بر این کانال ها در دامنه آنلاین ، تلویزیون پلوتون را مجاز به ارائه این کانال ها از خارج از IS نمی داند.

تنها راه قابل قبول برای ارزشیابی این سرویس عالی ، به دست آوردن سرویس VPN و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی در سرویس است.. من در این مورد در چند سطر بیشتر به شما می گویم.

نحوه تماشای / رفع انسداد تلویزیون پلوتو در خارج از آمریکا در سال 2023

Pluto TV VPN Ban

امروزه بیشتر سایتهای پخش کننده جریان مجازی VPN را در سایتهای خود اعمال کرده اند. مشهورترین این ممنوعیت در Netflix وجود دارد ، که مشخص می کند تقریباً بصورت لحظه ای از ارائه دهنده VPN استفاده می کنید اگر ارائه دهنده VPN که مشترکاً در آن عضو نمی شوید’توانایی دور زدن ممنوعیت VPN را دارید.

بخوانید: Netflix VPN Ban

و آن’نه تنها Netflix بلکه ممنوعیت VPN در بسیاری از سرویسهای پخش دیگر مانند iPlayer BBC نیز وجود دارد. اما آیا تلویزیون پلوتو نیز از آن برخوردار است?

Pluto TV VPN Ban

خوب ، پس از بررسی و تجزیه و تحلیل آن از هر زاویه ، با اطمینان می توانم به شما بگویم که پلوتون تیو نمی کند’در حال حاضر ممنوعیت VPN وجود دارد. این ممکن است بدان معنی باشد که شبکه های VPN که به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را در تلویزیون پلوتون دور بزنید ، نسبت به افرادی که می توانند همان کارهایی را در سرویس هایی مانند Netflix و BBC iPlayer انجام دهند ، کمی زیاد هستند. اما هنوز هم به یاد داشته باشید که رفع انسداد فقط به اندازه کافی خوب است که یک VPN ارزان برای استفاده با یک سرویس جریان در نظر گرفته شود.

  2023年德国最佳VPN

قبل از ثبت نام با یک سرویس VPN به مواردی مانند سرعت ، عملکرد ، لیست ویژگی های امنیتی موجود نگاهی بیندازید.

لیست دستگاه های سازگار با تلویزیون پلوتون

Pluto TV سازگاری با دستگاه های متنوعی را ارائه می دهد که من سرویس گیرنده ویندوز را بارگیری کردم که از نظر خدمات بسیار بهتر و کاربرپسندتر از سرویس وب بود.

سرویس گیرنده Window نسبت به یک سرویس معمولی OTT دارای تلویزیون است. هیچ ریز عکسها ، کاشی های بلوک ، میله های نمایش پیشنهادی و غیره وجود ندارد که از ویژگی های مشترک سایر سرویس های پخش مانند Netflix و Hulu است.

لیست دستگاه های سازگار با تلویزیون پلوتون

و سلام ، تیم کوک آنجا بود ، که به طور اتفاقی درمورد داده ها و حریم خصوصی صحبت می کرد ، بنابراین فکر کردم چرا این مورد را با شما بچه ها به اشتراک نگذارید. اگر اپل علاقه ای به محافظت از داده های کاربران دارد ، آن یکی از بهترین مواردی است که می تواند احساس امنیت آنلاین بیشتری به ما بدهد.

با بازگشت به TV Pluto ، لیست کاملی از دستگاهها و سیستم عاملهایی که Pluto TV در حال حاضر از آن پشتیبانی می کند ، آمده است:

 • موبایل IOS & رایانه لوحی
 • تلفن همراه Android & رایانه لوحی
 • Android TV (مختلف)
 • Google Chromecast
 • برنامه وب Chrome
 • قرص آمازون روشن شدن / آتش
 • آمازون TV TV + Fire TV Stick
 • دستگاه های Roku + تلویزیون Roku
 • اپل تی وی (نسل 4)
 • PS4

توجه داشته باشید: می توانید از طریق برنامه های VPN موجود برای همه سیستم عامل ها ، TV Pluto را در هر دستگاه از حالت قفل خارج کنید!

نحوه انسداد / دسترسی / استفاده از تلویزیون پلوتون در خارج از ایالات متحده

در حالی که بسیاری از مردم می دانند که VPN ها می توانند به شما اجازه دهند محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید ، اکثر آنها نمی دانند’بدانید که تنها چند ارائه دهنده معتبر خدماتی ارائه می دهند که در واقع می تواند آن لایحه را متناسب کند.

تقریباً تمام خدمات رایگان VPN ، و همچنین اکثر خدمات پرداختی ، نمی توانند محدودیت های جغرافیایی را در اکثر سایت هایی مانند TV Pluto دور بزنند.

و در حالی که شما نمی توانید صدها VPN موجود در بازار را همین حالا طی کنید تا بررسی کنید که کدام یک در تلویزیون Pluto کاملاً کار می کنند و کدام یک نیستند ، من کار را برای شما انجام داده ام و با آزمایش VPN هایی که می توانند قابل اعتماد از حالت مسدود کردن تلویزیون پلوتو و همچنین ارائه بهترین سرعت برای پشتیبانی از کیفیت عالی حق بیمه در سایت.

 1. در اینجا یک مرحله به مرحله ارائه شده است که می توانید با استفاده از یک سرویس معتبر VPN ، از حالت خارج کردن آمریکا یا دسترسی به تلویزیون پلوتو از خارج از ایالات متحده آمریکا دسترسی داشته باشید:
 2. از بین لیست ارائه شده در پایان این راهنمای تنظیم ، بهترین VPN را برای تلویزیون پلوتون انتخاب کنید
 3. برای برنامه های قیمت گذاری آن پرداخت کنید و اعتبار کاربر را از طریق ایمیل بدست آورید
 4. بسته به سیستم عامل خود ، یک مشتری VPN سازگار را بارگیری کنید
 5. Pluto.tv/watch را باز کنید یا برنامه TV Pluto را در دستگاه خود بارگیری کنید. هر دوی آنها بدون آواز خواندن کار می کنند ، اما بهترین کار شما برای ثبت نام در این سرویس است
 6. لذت بردن 100+ کانال های زنده و اختصاص کتابخانه های فیلم و تلویزیون در تلویزیون Pluto!

نحوه تماشای / رفع انسداد تلویزیون پلوتو در خارج از آمریکا در سال 2023

نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Apple TV

طبق تحلیل من ، تلویزیون پلوتون چنین خدمتی است که اکنون باید در انواع تلویزیون ها و دستگاه های پخش کننده از پیش نصب شود. این فقط شگفت انگیز است که چگونه این سرویس رایگان می تواند سرگرمی زیادی را با لمس یک دکمه به شما ارائه دهد. اما از آنجا که بسیاری از توسعه دهندگان و سازندگان تلویزیون و پخش دستگاه ها پناه نمی برند’هنوز این سرویس شگفت انگیز را به بخشی از مجموعه سرگرمی منظم خود تبدیل کرده است ، باید از همین حالا آن را نصب کنید!

 1. برای اپل تی وی ، در اینجا نحوه نصب آسان برای پلوتو تی وی آسان است:
 2. فروشگاه برنامه را از صفحه اصلی Apple TV خود باز کنید
 3. به برگه برگزیده بروید و برنامه TV Pluto را جستجو کنید
 4. در نتایج جستجو ، بر روی آیکون TV Pluto کلیک کنید و فقط کلیک کنید “گرفتن” برای شروع مراحل بارگیری و نصب
  نحوه تماشای پخش جام جهانی کریکت ICC به صورت زنده آنلاین

اطمینان حاصل کنید که از یک سرویس VPN استفاده می کنید تا همه کانال های محبوب و کتابخانه نمایش فیلم و تلویزیون از حالت انسداد خارج شود. بیشتر VPN ها اکنون برنامه های iOS اختصاصی را برای Apple TV ارائه می دهند ، بنابراین شما برنده شوید’در نصب VPN مورد علاقه خود بسیار مشکل دارید ، اما اگر هنوز می خواهید دسترسی بیشتری به روش های نصب بیشتر داشته باشید ، می توانید به راهنمای بهترین VPN ما برای راهنمای تلویزیون اپل بروید..

نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Apple TV

با این حال ، من نمی دانم’از این طریق عبور کنید تا تلویزیون پلوتون را در تلویزیون اپل من پخش کنید زیرا این احساس برای من کمی سخت و ناخوشایند است. یک روش بسیار راحت تر برای دسترسی به TV Pluto در اینجا استفاده از حالت AirPlay در آیفون برای انجام این کار است.

من می خواهم در اینجا ذکر کنم که اگر شما یک اپل تی وی را بدون داشتن آیفون خریداری کرده اید ، بیشتر از آنچه که تصور می کنید ، عملکرد و راحتی بیشتری را از دست می دهید. اکوسیستم اپل به هم پیوسته است و هیچ چیزی از آن به همان اندازه که دستگاه های اپل در واقع انجام می دهند متناسب با این لایحه نیست.

 1. برنامه Pluto TV iOS را بر روی آی فون خود نصب کنید و آن را راه اندازی کنید
 2. بنابراین ، در اینجا روش Airplay برای تماشای TV Pluto در Apple TV آمده است:
 3. ساده به مرکز کنترل در آیفون یا حتی iPad خود بروید
 4. در اینجا نمادی به شکل مانیتور مشاهده خواهید کرد ، روی آن کلیک کنید
 5. اگر آیفون شما به همان شبکه Wi-Fi مانند Apple TV شما متصل شده است ، در این صورت به راحتی Apple TV خود را در لیستی که در حال حاضر روی صفحه شما ظاهر می شود ، مشاهده خواهید کرد
 6. Apple TV خود را انتخاب کنید و ببینید آیا یک کد عبور در Apple TV شما ظاهر می شود یا خیر. اگر این کار را انجام داد ، یک کد عبور را انتخاب کنید و سپس برای جفت شدن کامل ، مجدداً آن را در تلویزیون آیفون خود وارد کنید

من فقط به خاطر راحتی شدیدش این روش رو دوست دارم. مثل این است که من در اینجا اصلاً کار نمی کنم و احساس می کنم که iPhone من بسیار راحت تر از گزینه های موجود در Apple TV است..

نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Roku

اگر Roku دارید ، قطعاً Pluto TV یکی از بهترین برنامه های پخش رایگان OTT است که می توانید با آن شروع کنید و به هیچ وجه در جلو و بارگیری و نصب هیچ هیاهویی وجود ندارد..

شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که حداقل Roku شما معیارهای داشتن سیستم عامل 7 یا بالاتر را برای TV Pluto داشته باشد تا بتواند به درستی کار کند..

نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Roku

در اینجا نحوه نصب تلویزیون پلوتو بر روی دستگاه Roku به صورت ساده و در کمتر از یک دقیقه ارائه شده است:

 1. دستگاه Roku خود را راه‌اندازی کرده و با فشار دادن دکمه Home به آن بروید
 2. در اینجا گزینه ای با عنوان را مشاهده خواهید کرد “کانال های جریان”. روی آن کلیک کنید
 3. اکنون انتخاب کنید “کانالهای جستجو” و تایپ کنید “تلویزیون پلوتو”
 4. فروشگاه کانال اکنون برنامه را واکشی می کند. هنگامی که برنامه Pluto در گزینه ها ظاهر شد ، به سادگی به سمت آن بروید و دکمه OK را از راه دور خود فشار دهید
 5. اکنون به سادگی کلیک کنید “کانال را اضافه کنید” برای اضافه کردن تلویزیون پلوتون به کانال های Roku!
 6. از بهترین های تلویزیون Pluto در Roku خود لذت ببرید!

لازم است در اینجا توجه داشته باشید که روکو نمی کند’t قابلیت های داخلی را برای VPN ها ارائه دهید ، بنابراین بهترین راه برای استفاده از VPN روی Roku ایجاد یک Hotspot فعال با VPN یا حتی نصب VPN روی خود روتر است. می توانید چنین روشهای بیشتری را در اینجا در راهنمای ما در مورد Roku VPN بیابید.

نحوه تماشای تلویزیون Pluto در Xbox One / 360 و PS4

بسیاری از کاربران شبیه به دستگاههای پخش جریان داخلی مانند Apple TV و Roku سؤال کرده اند که آیا می توانند TV Pluto را روی کنسول های مخصوص بازی تماشا کنند یا خیر. خوب ، این نیاز به توضیحی جامع دارد و در اینجا می خواهم یکی از دو محبوب ترین کنسول بازی را به طور جداگانه ارائه دهم:

تلویزیون پلوتون در PS4

پیش از این ، تلویزیون پلوتو نمی کرد’یک برنامه اختصاصی در PS4 داشته باشید ، اما صفحه پشتیبانی دستگاه آن نمی خواهد’نشان می دهد که در حال حاضر سازگاری رسمی با سیستم عامل را ارائه می دهد. با این حال ، این برنامه هم اکنون در فروشگاه Playstation در دسترس است.

  نحوه تماشای Billboard Music Awards 2023 Live Free Online Stream

بنابراین اگر می خواهید برنامه کنونی Pluto TV را روی کنسول PS4 خود قرار دهید ، به سادگی به فروشگاه برنامه آنها بروید ، تلویزیون Pluto را جستجو کنید و آن را در دستگاه خود بارگیری و نصب کنید. این کار نمی کند’حتی از وقتی که پلوتو تیون نیاز به اشتراک و یا ورود به سیستم ندارد’به چیزی شبیه به آن احتیاج دارید.

اگر اهل آمریکا نیستید و می خواهید Pluto TV و سایر سرویسهای پخش مشابه را در کنسول خود مسدود نکنید ، باید از راهنمای ویژه ما در مورد PS4 VPN استفاده کنید..

تلویزیون پلوتو در Xbox One / 360

کنسول Xbox One قبلاً برنامه TV Pluto را در فروشگاه های خود داشت اما اکنون آن را از فروشگاه رسمی برنامه خود حذف کرده است. و نه ، هیچ روشی برای کنار گذاشتن آن روی دستگاه نیز وجود ندارد ، بنابراین ممکن است مجبور باشید صبر کنید تا برنامه رسمی دوباره زنده بماند تا بتوانید از آن استفاده کنید.

تا آن زمان ، هنوز هم می توانید تلویزیون پلوتون را از طریق هزاران دستگاه پشتیبانی شده دیگر که در سایت پشتیبانی آن لیست شده اند ، تماشا کنید.

بررسیهای Pld TV VPN Reddit

من نتوانستم’در مورد Reddit موضوعات مربوط به Reddit را که کاربران در مورد انسداد سرویس در خارج از ایالات متحده با استفاده از بهترین reddit vpn یا حتی ابزارهای دیگر مانند پراکسی صحبت می کردند صحبت می کنند. تنها مواردی که می توانم پیدا کنم در مورد چگونگی استفاده بهتر از سرویس با استفاده از ویژگی های مختلف آن برای مثال ، صحبت کردم یک کاربر ذکر کرد که چگونه “پنهان کردن کانال” این گزینه به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که فقط کانال های موردعلاقه خود در رابط ظاهر شده اند.

نظر از بحث jabberwock101’نظر از بحث "کسی که از تلویزیون پلوتون در خانه استفاده می کند?".

سؤالات متداول:

آیا تلویزیون پلوتو دارای کانال های محلی است?

بله ، اگر در ایالات متحده هستید ، بسیاری از کانالهای محلی در تلویزیون Pluto مانند NBC ، Sky News ، Bloomberg و غیره موجود هستند..

تلویزیون پلوتو رایگان رویو است?

آره! تلویزیون پلوتو فقط روی روکو رایگان نیست بلکه در هر پلتفرمی رایگان است زیرا این سرویس با قرار دادن تبلیغات روی محتوای ویدیوی خود و نه با استفاده از یک مدل مبتنی بر اشتراکی ، آن را کسب می کند..

چه کانال هایی در تلویزیون پلوتو موجود است?

از اکتبر سال 2023 ، Pluto TV لیستی جامع از 100 کانال + از جمله ژانرها مانند اخبار ، ورزش ، سرگرمی ، علوم را در بین دیگران ارائه می دهد. همچنین کانالهای اختصاصی برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در صورت تقاضا ، همراه با برخی کانال های عجیب و غریب اختصاص داده شده به طور کامل برای نمایش های محبوب مانند Fail Army و Wipeout.

نتیجه

TV Pluto تقریباً 6 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان با متفاوت بودن با بقیه سرویس های معمولی OTT مانند Netflix ، Hulu و Sling TV ، پیروی چشمگیر کرده است..

کاربر پسند و بسیار کاربرپسند آن است و علاوه بر آن ، سرویس متمایزی را ارائه می دهد که بیشتر شبیه تلویزیون سنتی است ، از این طریق به این سرویس اجازه می دهد تا جایگاه ویژه خود را در دنیای پخش آنلاین کسب کند..

اگر خارج از آمریکا زندگی می کنید ، یک VPN تلویزیون پلوتون می تواند به شما امکان دسترسی به بهترین کانال ها و کتابخانه های نمایش فیلم و تلویزیون را در این یک جهنم از خدمات دهد..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me