27 דפדפן ה- VPN הטוב ביותר – הבטחת אבטחה באמצעות דפדפני VPN אפליקציות בחינם

האינטרנט מלא כרגע בקישורים זדוניים, תוכנות מפוקפקות, טרולי זכויות יוצרים ועוד דברים כאלה, וכל אלה יכולים להוות סיכון משמעותי לביטחון המקוון שלך ורגישות הנתונים. עם זאת, הדפדפנים הפופולריים לא מקבלים את חלקם הראוי בהגנת האבטחה והופכים אותם לפגיעים בגדול. ה- VPN המותקן במיוחד להגנה על הדפדפנים מבצעים רבות להבטיח כי חלון ההזדמנויות הזה יישאר סגור עבור האקרים.

ההימור הבטוח ביותר שלך לנטרול האיום הזה בפני הדפדפנים שלך הוא פריסת שירות VPN הטוב ביותר שיש’זה פרטי, סביר ואמין מספיק כדי להגן על החיבור וה אנונימיות שלך בכל עת.

Contents

מדוע הדפדפן המאובטח והפרטי ביותר נדרש זמן?

דפדפנים הם שערים הגישה המשמשים ביותר לאינטרנט עבור אנשים ועסקים ברחבי העולם. זה’זה בעצם החלון שלך לרשת החינמית, אבל האם החלון הזה משמש להציץ פנימה? רוב האנשים לא’אני לא מתייחס ברצינות לאבטחת הדפדפן שלהם. הם עשויים לחפש אנטי-וירוסים במחשבים האישיים שלהם, אך אם הם יתמקדו ברכישת אבטחה עבור הדפדפנים שלהם, הווירוסים והתוכנות הזדוניות עלולים אף פעם לא להדביק את המחשב בכלל..

הדפדפנים המודרניים הם בטוחים יותר מהגרסאות הקודמות שלהם, אך אינך יכול למנות אותם “מוקשה” מספיק בכדי להיות מסוגל להדוף את כל האיומים הזדוניים והווירוסים המקוונים שעוברים בדרכם.

במקרים רבים במהלך השנים, מרבית הפרות האבטחה התרחשו באמצעות דפדפנים לא מוגנים. ולמרות שאפילו הדפדפן המאובטח ביותר בעולם אינו יכול למנוע מוירוס לתקוף את המערכת שלך אם רק לחצת על קישור זדוני (חבלה מודעת), דפדפן מאובטח בהחלט יכול להסיט האקרים, מקצוענים זדוניים ואפילו כאלה שממשיכים לנצל אפס- פגיעויות ביום או נסה לאתר את ה- IP שלך.

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר 2023 – נבדק ואומת

VPNs הם וקטור ההגנה העיקרי נגד כל איום מקוון. בין אם יש לך מכשיר שאתה צריך לאבטח או הפעלת גלישה שאתה צריך להסתיר, VPNs הם כלי האבטחה החזקים וההוליסטיים ביותר הקיימים.

הם מאבטחים את הנתונים שלך באמצעות הצפנה מהדרגה העליונה, מספקים תמיכה בפרוטוקול מאובטח, מציעים שרתים מרובים, מבטיחים מהירויות יציבות ומעל הכל, קיימים כדי להבטיח שפרטיות המשתמשים לעולם לא נפגעת..

אך למרות כל VPN אחר שטוען כי הוא מציע את כל התכונות הללו, מעטים בולטים מבחינת עד כמה הפונקציות הללו אמינות לשירותם. עבור הדפדפן שלך, אתה זקוק רק ל- VPN הטוב ביותר שיבטיח שלעולם לא תימצא הפסקת אבטחה המסכנת את הנתונים הרגישים ביותר.

להלן רשימת הארכוזים במיוחד עבור ה- VPN הטוב ביותר לדפדפני 2023, המכילה מדריכים בלעדיים לספקים, התכונות שהם מציעים, תוכניות תמחור ועוד.

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ’אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

PureVPN – מספק תוספים תואמים ברמה הגבוהה ביותר עם VPN הטוב ביותר לדפדפן

אם אתה לא’אני לא רוצה לבזבז הרבה מזומנים שהרווחת קשה על רכישת VPN ומחפש ספק בר השגה שלא’לא להתפשר על תכונות מכל סוג שהוא, ואז VPN טהור הוא בהחלט הבחירה המושלמת עבורך.

מדוע הדפדפן המאובטח והפרטי ביותר זקוק לזמן?

PureVPN, המציע תוספים תואמים לדפדפנים פופולריים כמו Firefox ו- Chrome, עשה כל כך הרבה כדי להפוך את האבטחה לנגישה וקלה יותר להגדרה בדפדפנים..

בנוסף על היותו זול יותר מעמיתיו ומספק תאימות עילית, PureVPN לעולם אינו מתפשר על האיכות והרחבה של התכונות שלה. PureVPN יכול לאפשר לך לבטל חסימת אתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix US, לגשת לאפשרויות אבטחה מתקדמות יותר כמו מתג להרוג ופיצול מנהורים, להתחבר דרך 6 מכשירים / דפדפנים בו זמנית והרבה יותר..

אך נכון לעכשיו, PureVPN לא עושה זאת’אני לא יכול להציע ניסיון חינם, אז אתה לא יכול לבדוק את השירות לפני שתירשם אליו. עם זאת, אם אתה משלם עבור כל אחת מהתכניות שלה, אתה לעולם לא תצטער על כך בהמשך.

מקצוענים

 1. תאימות מושלמת כ- VPN לדפדפן
 2. הגנת DDoS
 3. תמיכה בסטרימינג ייעודי
 4. שרתי P2P וטורנט
 5. 750 + שרתי ב- 141 מדינות
 6. VPN Hotspot
 7. חומת אש Nat
 8. תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN ו- L2Tp
 9. מאפשר מנהרת פיצול

חסרונות

 1. שומר על כמה יומנים
 2. ניסיון חינם אינו זמין

קבל PureVPN

NordVPN תספק אבטחת דפדפן בכל המכשירים

כמו עם העומס של כל כך הרבה מכשירים שנעים בין מחשבי מקינטוש לאנדרואידים, אתם לא’אני באמת יודע לאן אתה הכי ניגש לדפדפן שלך. עם זאת, לאיזה מכשיר אתה ניגש לדפדפן שלך דרך Nord VPN מספק הרחבות דפדפן תואמות מאוד למכשירים כדי לספק אבטחה רבה בכל הפלטפורמות.

NordVPN לדפדפנים

הספק מציע גם תכונות אבטחה גדולות יותר הכוללות חיבור VPN כפול וגישה לאפשרות Onion over VPN באמצעות הדפדפן שלך. אבל דפדפן מוקשה אינו’t היכן שהתכונות יפסקו. ל- NordVPN תשתית שרתים הכוללת 3700 IPs יותר מ 60 מדינות, ומבטיחה כי יש אפס צווארי בקבוק רוחב פס ושירות בתולית מובטחת לכל משתמש.

התוכנית החודשית מעט יקרה ב- NordVPN, ומחירה 11.95 $, אך אם אתה רוצה את התמורה הטובה ביותר, אתה יכול להירשם כמיטב יכולתם לשלוש שנים שתעלה לך רק 125.64 $ שחויבו פעם אחת.

מקצוענים

 1. טור עם תכונת VPN עבור VPN דפדפן
 2. תקופת ניסיון חינם
 3. הצפנה כפולה זמינה
 4. 3359 שרתי ב- 60+ מדינות
 5. שיטות תשלום מרובות
 6. פרוטוקולי OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP
 7. תכונת SmartPlay לאתרי סטרימינג

חסרונות

 1. תוכנית חודשית יקרה (לא טובה למשתמשים לטווח קצר)

השג את NordVPN

גישה פרטית לאינטרנט מבטיחה מהירויות מהירות יותר כ- VPN לדפדפנים

הבעיה הגדולה ביותר עם VPN רבים היא שהם נוטים להצמצם את המהירות יותר מדי, אך גישה פרטית או PIA, ניצחה’אני לא עושה את זה. PIA הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר הקיימים בשוק וכאשר הוא עובר דרך סיומת Chrome הקלה שלו, הוא לא יציע שום בעיות אם אתה משתמש בדפדפן שלך כדי להזרים באופן רציף או לגלוש ברשת באופן אנונימי..

VPN לגישה לאינטרנט פרטי לדפדפנים

לקבלת החזרה הטובה ביותר על סקירת השירות שלנו, פשוט בקר בכל אחת מה- Reddit’האשכולות הקשורים ל- vpn reddit הטוב ביותר. PIA הוא הגרלה העליונה בחוטי Reddit ומאות משתמשים ממליצים עליו באופן פעיל כ- VPN Top עבור הדפדפן או כל מכשיר אחר. PIA הוא אחד מה- VPNs הטובים יותר שקיימים מבחינת מספר שרתים, ומציעים כיום כ- 3081+ שרתי בלמעלה מ- 28 מדינות מרכזיות. הספק אולי לא יספק פיצ’רים חדשים כמו Onion דרך VPN, אבל אפילו התכונות הבסיסיות כאן עובדות מצוין.

בחזית התמחור, התוכניות הטובות ביותר הן התוכניות השנתיות והדו-שנתיות. מנוי לשנתיים יעלה לך 69.95 $ בלבד, בעוד שתוכנית המנוי השנתית מחויבת פעם אחת במחיר של 39.95 $, ומציעה תמורה מעולה לכסף תמיד.

מקצוענים

 1. אפס מהירות מצערת כ- VPN לדפדפן
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec נתמך
 3. תמיכה P2P זמינה
 4. אפס יומני
 5. 5 חיבורים סימולטניים
 6. רוחב פס בלתי מוגבל

חסרונות

 1. האפליקציות הייעודיות מעט קשות לשימוש למתחילים חדשים

קבל גישה לאינטרנט פרטי

ExpressVPN – ה- VPN החזק עבור הדפדפן

השירותים היקרים יותר הם בדרך כלל כיבוי בכל קטגוריית מוצרים, אך Express VPN מצדיק את תג המחיר הגבוה שלה על ידי התאמתו לתכונות חזקות במיוחד. VPN זה מבטיח להבהיר במהירויות מהירות בדפדפנים, ולעולם לא מרפה אותך מבחינת האבטחה. מוגן על ידי הצפנה בדרגה צבאית AES 256, יש לך אפשרות לנתב את הנתונים שלך דרך 148+ מיקומי שרת בסך 94 מדינות..

VPN אקספרס לדפדפן

ExpressVPN מבטיח חופש משתמש גבוה עם יישומי התוספים והתוספים התואמים עם התקנים העליונים, שהופכים את השימוש בתכונות ה- VPN שלו לרוח למשתמשים מכל הסוגים. עבור סטרימרים, VPN זה מבטל את הפתיחה החסימת של כל תוכן מוגבל גיאוגרפי בכל מקום בעולם, וזוג אותו עם תכונות פרימיום אחרות כמו תמיכה בשידור חי 24/7, מדריכים נרחבים ומנהור מפוצל, ויש לך מנצח.

אבל השירות הזה לא’זה לא זול מכיוון שהתוכנית השנתית מתומחרת ב- 99.95 $ וזה’זה התוכנית הטובה ביותר שלהם. ניתן להירשם לתוכנית האחרת למשך שישה חודשים תמורת 59.95 $.

מקצוענים

 1. רשימת תכונות עוצמתית לחוויה חלקה כ- VPN לדפדפן
 2. אפליקציות ותוספים ייעודיים לדפדפנים
 3. הצפנה קשה וצבאית
 4. תמיכה מרובה בפרוטוקול
 5. מדיניות אפס יומנים

חסרונות

 1. אין שרתי P2P ייעודיים
 2. יקר יחסית לשירותים מתחרים

קבל ExpressVPN

TorGuard מספק אנונימיות חד צדדית כ- VPN הטוב ביותר לדפדפן

נקרא על שם אחד הדפדפנים המאובטחים יותר בעולם, TorGuard הרשים אותנו והרבה חובבי VPN אחרים עם האבטחה האפרורית ותכונות הנוחות הגבוהות שלו..

VPN Torguard לדפדפן

באמצעות גישה ל- 3000+ שרתי בכל 50+ מדינות, TorGuard הוא בחירה מצוינת כ- VPN זורם לדפדפנים. לצד תמיכה אינטגרלית באמצעות אפליקציות ייעודיות בכל הפלטפורמות, לספק VPN זה יש גם תכונה VPN של התגנבות למי שמחפש קצת אבטחה נוספת ברשת. לא ידוע על נזילות IPv6 או כשלים ב- DNS עם Torguard והמהירות נותרה פנומנלית במהלך המשפט שלנו.

תוכניות התמחור שלה מעט מורכבות, עם זאת, כמו בכל תכנית אתה מקבל כמה שירותים על גבי השולחן עם הרבה תכונות בלעדיות. התוכנית הטובה ביותר שלהם נותרה הצעת המנוי השנתית שעולה 59.99 דולר. אתה יכול גם ללכת עם התוכנית הרבעונית שלהם, שהיא באופן מפתיע במחיר של 19.99 $ בלבד שחויב פעם אחת.

מקצוענים

 1. מודל Tor מספק אבטחה רבה יותר כ- VPN לדפדפן
 2. רמות הצפנה חזקות
 3. תכונה להגנת VPN התגנבות
 4. 3000+ שרתי VPN ב- 50 מדינות
 5. כתובת IP ייעודית

חסרונות

 1. התוכניות יקרות ביותר
 2. חבילות תכונות יכולות להיות מבלבלות

השג את VPG של TorGuard

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר בחינם 2023

רוב שירותי ה- VPN בחינם מאכזבים את המשתמשים שלהם בגדול ויש נושא של אמון בעת ​​ההרשמה לכל אחד. עם זאת, ישנם עדיין כמה שמות שהחזיקו בעצמם ומשמשים כיום ככותרת של פרטיות ושמירה על שלמות המשתמשים במלואם..

ספקים אלה תמיד הופיעו ברשימה שלנו מכיוון שהם כל כך מעטים. ברשימה זו של ה- VPN החינמי הטוב ביותר לדפדפני 2023, הקפדנו לספק רק את אותם שמות למשתמשים המוערכים שלנו שלעולם לא יאפשרו לנו או לעצמם לגימיקים זולים המשותפים לשירותי VPN בחינם לא כל כך טובים..

להלן הרשימה:

TunnelBear – ה- VPN הטוב ביותר בכל הדפדפנים

אם ישנו שירות חינמי VPN בחינם דפדפן אחד שיכול להתאים לספקים בתשלום מבחינת מתן אבטחה מקוונת מהשורה הראשונה לדורני האינטרנט, אז זה לא יהיה. VPN עם דובי קריקטורה המציפים את כל ממשקי המשתמש שלה, Tunnelbear מציעה שרתים עמידים הפרוסים על פני 20 מדינות. VPN חינמי זה לוקח את העוגה לשמירה על אפס יומני ולעולם לא מתעסק עם הנתונים שלך שלא כמו שירותי VPN חינמיים אחרים בשוק..

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר בחינם 2023

הכיבוי היחיד עם Tunnelbear הוא מגבלת הנתונים שלו. במהירות של 500 מגה בייט לחודש זה פשוט נגמר כל כך מהר שאתה לא יכול ליהנות יותר מכמה מפגשי גלישה. אבל רגע, אנו ב- BestVPN.co מצאנו גרזן שיספק לך יותר משירות זה.

צייץ על Tunnelbear ותקבל 1 GB נוסף של נתונים בחודש. זה מקשה מדי להתנגד. Tunnelbear מציע גם אפליקציות ותוספים נהדרים תואמים בכדי לגרום לכל הדפדפנים שלכם לעבוד בעילום שם.

מקצוענים

 1. שירות ה- VPN המובחר בחינם לדפדפנים
 2. 5 חיבורי התקנים סימולטניים אפשריים
 3. הצפנה עוצמתית
 4. ממשק משתמש חלק ומעוגל

חסרונות

 1. מגבלת הנתונים 500 MB לחודש
 2. לא’לא תומך בעמית לעמית או P2P.

ללא חסימות – קל לשימוש למתחילים כ- VPN לדפדפן

אפליקציות ותוכנות רבות כל כך מסובכות עד שהמתחילים והמתחילים מתחילים להיפטר מהם בקלות רבה. עם זאת, Blockless הוא שירות חינמי VPN של דפדפן המאפשר לכל מיני משתמשים להתחבר באופן מקוון באמצעות חיבור אינטרנט מאובטח.

VPN ללא חסימת דפדפן

כל שעליך לעשות כדי לגשת ל- VPN זה הוא להירשם באמצעות Blockless. למרות שזה לא עושה זאת’לא להציע למשתמשים אפשרות לבחור בשרת לפי בחירתם מכיוון שזה קורה אוטומטית, לא היו עיכובים במהירות כאשר בדקנו שירות זה. מהירויות ההורדה וההעלאה ירדו מעט אך הם היו טובים כשאתם לוקחים בחשבון שמדובר בשירות חינמי.

השימוש בו נעשה על ידי יותר מחצי מיליון איש, המדבר כרכים על יכולתו ושירותו כ- VPN החינמי הטוב ביותר לדפדפן.

מקצוענים

 1. קל מאוד לפרוס ולהשתמש בו כ- VPN בחינם לדפדפנים
 2. אפליקציות ייעודיות זמינות
 3. מהירויות מהירות יותר בהשוואה ל- VPNs אחרים בחינם

חסרונות

 1. מגוון מוגבל של תכונות

Windscribe – מגבלת הנתונים הטובה ביותר כ- VPN לדפדפן

VPN זה מושך, אחד השירותים הנדיבים ביותר בשוק ה- VPN החופשי. Windscribe מציעה למשתמשים שלה אפשרות להשתמש ב -10 GB של נתונים בחודש. מגבלת הנתונים הזמינה כאן היא פי 5 לפחות יותר ממה שמקבלים ב- VPNs אחרים, אך הנדיבות לא עושה זאת’לא נגמר שם.

הרשמה ל- VPN ל- דפדפן

ב- Windscribe אין הגבלה למספר המכשירים שאליהם אתה יכול להתחבר. נוסף על כל אלה, האפליקציות התואמות מגיעות עם תכונה בשם בקרת שיוט המאפשרת חיבור אוטומטי לשרת המהיר ביותר הקיים כרגע..

אבל, אם לא תעשה זאת’כמו השרת שאליו חוברת, יש לך אפשרות לבחור בין שרתי VPN אחרים. Windscribe מציעה סיומת ל- Chrome ותוספת לפיירפוקס, בכדי לספק כיסוי אבטחה הוליסטי לחוויית הגלישה שלך. Windscribe פופולרי גם כאחד ה- VPN הטוב ביותר לשטף וכי אפילו בחינם עד גבול מסוים.

מקצוענים

 1. מגבלת נתונים גבוהה המאפשרת ביצועים מיטביים כ- VPN לדפדפן
 2. חיבורי מכשירים ללא הגבלה
 3. כולל חוסם מודעות וחומת אש
 4. תומך P2P / טרנינג

חסרונות

 1. פרוטוקול VPN פתוח אינו זמין
 2. התקלות נפוצות

Zenmate – ספק VPN אמין לדפדפנים

עם ניסיון של שנים בשוק וככל הנראה השם המוכר ביותר בתחום ה- VPN בחינם, Zenmate הוא שירות חינמי VPN של דפדפן שלעתים רחוקות מאכזב.

Zenmate VPN לדפדפן

הענקת דמי נתונים ללא הגבלה, השימוש ב- Zenmate היה הבחירה המועדפת על מיליוני אנשים ברחבי העולם לביטול חסימה של תכנים מוגבלים גיאוגרפיים ולעקיפת חומות אש סמכותיות..

המהירויות יכולות להיות ממוצעות לעיתים, אך הן מציעות 4 שרתים אשר נותנים לכם הזדמנות למצוא ולהתחבר לזו שמתאימה לחשבון בצורה הטובה ביותר. תקני ההצפנה חזקים ולא היו עד כה דליפות נתונים מספק זה. בהחלט שווה לנסות! (עיין בסקירת Zenmate למידע מפורט יותר)

ZoogVPN שומר על פרטיות גבוהה כ- VPN לדפדפן

שמירת יומני ואז המרת נתונים לסחורה הניתנת להחלפה היא תופעה שכיחה מדי ב- VPN חינם. אבל ניתן לסמוך על ZoogVPN בעובדה שזה לא המודל העסקי שלה בשירות ה- VPN החינמי שלה.

VPN של Zoog לדפדפן

לספק זה תכונות מוגבלות כ- VPN ללא דפדפן, אך הוא מספק אבטחה ברמה גבוהה במיוחד עבור דפדפנים מכל הסוגים. בשירות זה לא נשמרים יומנים והופכים אותו לתחום אמין שאפשר לסמוך עליו על צרכי הפרטיות המקוונים שלך.

בשירות החינמי שלה, היא מציעה כיום מגבלת רוחב פס של 2 ג’יגה-בתים יחד עם גישה ל 3 שרתי VPN, הצפנת 128 ביט ותמיכה מוגבלת P2P. אז אם אתה רק רוצה VPN שמאבטח את נוכחותך באופן מקוון מבלי להיות מוגזם מדי עם התכונות שלו, אז ZoogVPN הוא המקום בו תוכל למצוא את ההתאמה הנכונה שלך.

מקצוענים

 1. מדיניות נתונים קפדנית כ- VPN לדפדפן
 2. כובע נתונים של 2 ג’יגה-בייט
 3. מספק הצפנה חזקה יחסית
 4. שרתים מהירים

חסרונות

 1. הנחיית לקוחות איטית
 2. חיבור מכשיר יחיד זמין

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד

סמארטפון אנדרואיד רגיש מאוד להתקפות תוכנות זדוניות וניסיונות העברת נתונים כיוון שהם מהווים מטרה מפתה עבור האקרים עקב מספר רב של אנשים המשתמשים במערכת ההפעלה. כדי לאבטח את הנתונים הרגישים ביותר בסמארטפון שלך, אתה צריך VPN מאובטח עבור דפדפן ה- Chrome שלך ​​ב- Android. להלן הענקנו שני שירות VPN סולידי-סלע שיבטיח לכם את ההגנה הטובה ביותר ולהבטיח את הפעלות הגלישה שלכם ב- Android לאורך כל הדרך:

IvacyVPN – מספק פיצול מנהרת פיצול כדפדפן VPN עבור אנדרואיד

בדפדפני אנדרואיד אתה זקוק ל- VPNs שמתעדפים מהירות וביצועים על פני כל השאר. וזה’זה בדיוק איפה VPN של Ivacy’תכונת המנהרה המפוצלת של פיצול מגיעה לשימוש. יכולות להיות עשרות אפליקציות המחוברות לאינטרנט ב- Android שלך ותכונת המפצל המפצל מאפשרת לנתב רק כמה אפליקציות שנבחרו כמו הדפדפן שלך דרך החיבור המאובטח..

VPN של Ivacy לדפדפן

VPN של Ivacy מספק יותר ממאה מיקומי שרת ברחבי העולם, תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN, הצפנה בדרגה צבאית, חמישה כניסות סימולטניות ותוסף Chrome נהדר.

עכשיו אתה יכול לקבל את זה במשך 5 שנים על ידי תשלום רק $ 60 שטר פעם אחת. מבצעים דון’זה לא טוב יותר מאלה שמציעים VPN זה. חייב להיות עבור דפדפני אנדרואיד.

מקצוענים

 1. מאפשר מנהרת פיצול להבטיח מהירויות מהירות יותר כ- VPN של דפדפן עבור אנדרואיד
 2. 450+ שרתים ב 100 מקומות שונים
 3. 5 כניסות סימולטניות
 4. אפס מצערת רוחב פס
 5. תמיכה בפרוטוקול Mutliple
 6. מבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי כמו נטפליקס

חסרונות

 1. אין ניסיון חינם
 2. אין החזר ביטקוין או קריפטו זמין

קבל Ivacy

IBVPN – חוסם תוכן זדוני כדפדפן VPN לאנדרואיד

עם הרחבות ותוספים מרובים לכל הדפדפנים העיקריים, IB או VPN גלישה בלתי נראה הוא הבחירה המובילה ביותר על ידי VPN הטוב ביותר עבור דפדפן VPN לאנדרואיד. זה’היישומים והתוספים של הלקוחות הפשוטים והקלים לשימוש, הפכו אותו לשירות פופולרי להפליא למתחילים ומתחילים.

IBVPN לדפדפנים

אבל זה לא’זה לא אומר שספק זה הוא טירון עצמו מבחינת תכונות או אבטחה. הוא מציע הצפנה בדרגה צבאית AES-256, תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN & L2TP, 200 שרתים ב- 63 מיקומים, Tor over VPN, VPN כפול ומתג kill כדי לספק רשת אבטחה הוליסטית עבור משתמשי אנדרואיד. החבילה הטובה ביותר עם כל התכונות היא תוכנית ה- VPN השנתית שלהם Ultimate המחויבת במחיר של $ 58.06 בלבד.

מקצוענים

 1. מספק 200 שרתים לביטול חסימה מקסימאלית של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים כדפדפן VPN עבור אנדרואיד
 2. טור מעל VPN
 3. תכונה VPN כפולה
 4. תכונה של התחברות אוטומטית להגנה על משתמשים במקרה של תקלות בשירות
 5. חסרונות:

חסרונות

 1. לפעמים יכול להיות איטי למדי
 2. לא מתאים לטרנינג

קבל IBVPN

סקירה כללית על מכשירי דפדפן ה- VPN הטובים ביותר

דפדפנים משמשים לגישה לאינטרנט אך הדרך בה הם עובדים, מתפקדים ומגיבים למערכת הפעלה שונה משתנה מאוד. להלן סקירה של ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן במכשירים שונים:

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר למחשב

מחשבים אישיים עדיין שולטים בכניסה לאחד המכשירים הפופולריים ביותר המשמשים לגישה לאינטרנט. זה בא לידי ביטוי בתאימות הפנטסטית שהמחשבים מספקים לדפדפנים כמו כרום ופיירפוקס, ומאפשר למשתמש להשיג שביעות רצון וגישה אופטימלית של תכונות..

ניתן להתקין בקלות VPN על מחשבים אישיים כפי שהראנו בפירוט בקטע שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר למחשב. כמעט כל VPN מציע אפליקציות ותוספי דפדפן תואמים לשימוש במחשב האישי. להלן 3 ה- VPN הטובים ביותר לדפדפן למחשב:

 1. ExpressVPN – התקנה והתקנה נוחה כדפדפן VPN בכל המחשבים האישיים.
 2. PureVPN – תוכניות תמחור משתלמות במיוחד ל- VPN של דפדפן במחשבים.
 3. גישה לאינטרנט פרטי – השירות הפופולרי ביותר כ- VPN של דפדפן במחשבים אישיים.

דפדפן ה- VPN הטוב ביותר לאייפון

ההקדמה שהובילה את התפשטות העתיד של הטלפונים החכמים ברחבי העולם, אייפון נותרה אחד המותגים האייקוניים ביותר בתקופתנו. עם זאת, בניגוד לאמונה הרווחת, מכשירי אייפון יכולים להידבק בתוכנות זדוניות ווירוסים באותה קלות כמו שקורה במכשירים אחרים.

חובה שתזדווג VPN עם הדפדפן שלך באייפון כדי להבטיח חוויית גלישה בטוחה, מאובטחת ומיטבית. להלן 3 הבחירות המובילות שלנו עבור VPNs מעולים התואמים לדפדפני iPhone:

 1. NordVPN – אפליקציה תואמת iOS זמינה לדפדפן VPN באייפון.
 2. TorGuard – הופך את האבטחה לאייפון חזקה יותר כדפדפן VPN עבור iOS.
 3. PureVPN – תמיכה בזרימה במהירויות מהירות כדפדפן VPN באייפון.

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Tor

דפדפן Tor הוצג כדי להגביר את האבטחה שדפדפן יכול להרשות לעצמו למשתמש. באמצעות תפיסת ניתוב הבצל כדי להגן על נתוני משתמשים ולהסתיר את ה- IP שלהם, דפדפן Tor הוא בחירה מועדפת ביותר עבור משתמשים רבים בעלי ניסיון בתחום הטכנולוגי עם צרכים רגישים להגנת נתונים..

לא כל VPN יכול לספק תאימות אולטרה לשימוש עם דפדפן Tor. ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Tor מציע תכונות ייעודיות כמו בצל מעל טור ומנהור מפוצל כדי להבטיח ביצועים גבוהים ואפס פיגורים. להלן שלוש הבחירות המובילות ב- VPN לדפדפן Tor.

 1. NordVPN – לראש השורה תכונה Onion over VPN כ- VPN עבור דפדפן Tor.
 2. ExpressVPN – מגוון שרתים מדהים הזמין כ- VPN עבור דפדפן Tor.
 3. TorGuard – VPN תואם באופן עקבי עם דפדפן Tor.

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Chrome

כרום הוא אולי הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם, מה שהופך אותו למטרה אטרקטיבית ביותר עבור ניסיונות חבלה ופריצה. משתמשים שפרסו את דפדפן כרום צריכים להקפיד במיוחד ולוודא שהאבטחה שלהם נמצאת בידם בכל עת.

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן כרום הם אלו שהם קלים משקל, מספקים תוספים תואמים, מיטבו את החוויה שלכם, אל’מהירויות מצערת ולעולם אל תתפשרו על הביטחון שלכם. כאן’הנה סקירה של שלושת בחירות ה- VPN המובילות שלנו שיכולות לספק את הכל ועוד עבור משתמשי דפדפן Chrome:

 1. ExpressVPN – תוספים ייעודיים הזמינים כ- VPN לדפדפן Chrome.
 2. PrivateInternetAccess – מבטיח מהירויות מהירות יותר כ- VPN לדפדפן Chrome.
 3. NordVPN – VPN כפול לתכונה אבטחה נוספת הזמינה ל- VPN של דפדפן Chrome.

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC

דפדפן UC הוא תוספת נהדרת לרפרטואר הדפדפן שלך. זה מהיר, מפושט וקל לשימוש בעיקר. עם זאת, אפילו דפדפן UC, המתעד את מקורו למפתחים סיניים, יכול להוות טרחה אבטחה משמעותית אם לא משתמשים בו ב- VPN.

להלן, אנו מציגים את רשימת ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC שלנו:

 1. PrivateVPN – תמיכת אבטחה ופרוטוקול כל הסיבוב כ- VPN לדפדפן UC.
 2. ExpressVPN – VPN חופשי ותואם עבור דפדפן UC.
 3. TorGuardVPN – שומר על האנונימיות שלך באינטרנט בדפדפן UC.

חלופות לדפדפן

מלבד הדפדפנים הפופולאריים יותר המשמשים בדרך כלל כמו Chrome ו- Firefox, ישנם דפדפנים אלטרנטיביים רבים הזמינים למי שמחפש קצת אבטחה נוספת..

בעיקר, דפדפנים אלה מספקים אבטחה פנימית חזקה מתוך הפלטפורמות שלהם ומבטלים מאוד את הסיכונים הנובעים במהלך חציית הדומיין המקוון.

ביניהם אנו ממליצים להשתמש ב- Tor Browser שמצפין את הנתונים שלך ומאפשר להסתיר את ה- IP שלך. זה מבוסס על הרעיון של ניתוב בצל, בו זרמי נתונים מוצפנים שונים מפזרים את הנתונים שלך ומקשים על סנופרים לשים את היד עליהם.

כמה חלופות עדיפות לדפדפנים יכולות להיות כאלה שמתבססות על הדגם הטכנולוגי של כרום כמו Comodo Dragon ו- SRWare Iron. בסיס זה מאפשר להם להיות מאובטחים במיוחד בעודם נוחים לשימוש.

דפדפן אפי הוא אפשרות נוספת בת קיימא למי שרוצה דפדפן עם VPN שלא’לא לשמור יומני פעילות כאילו זה קורה בדפדפן Chrome המקובל. אך כדי לגשת לתכונה זו, עליכם להפעיל את מצב הגלישה הפרטית ויש אפשרות גם לנתב את חיבור האינטרנט שלכם באמצעות פרוקסי..

ה- VPN הטוב ביותר לשאלות נפוצות בנושא דפדפנים

מהו דפדפן VPN?

דפדפנים יכולים להיות חסרי ביטחון מבחינת הגנה על האבטחה המקוונת שלך בעידן זה של התקפות ותוכנות זדוניות מתמדות וקשות יותר ויותר, מה שמציב את הנתונים הרגישים שלך בסיכון רציני. VPN מוביל יכול לאפשר לך להשתמש בדפדפן שלך בצורה בטוחה יותר ולהיות סמוך ובטוח שפעילות האינטרנט שלך מוסתרת, מוגנת ובטוחה מעיניים סקרניות..

דפדפן עם VPN, במילים פשוטות, הוא דפדפן שמשמש עם VPN טוב כדי למזער את הסיכונים לנתונים ולהרחיב את האבטחה המרבית כדי לחפות על פגיעויות המערכת של הדפדפן עצמו..

כיצד עובד VPN של הדפדפן?

זה עובד על ידי הצפנת הנתונים שלך ואז שליחתם דרך מנהרה מאובטחת על פי הפרוטוקול שבחרת. אתה יכול להשיג VPN של דפדפן על ידי הוספת תוסף לדפדפן עצמו או התקנת לקוח היישום VPN במכשיר שלך.

כיצד אוכל לשנות את ה- VPN שלי ב- Chrome?

אם אי פעם תרצה לשנות את הדפדפן שלך עם VPN ב- Chrome, תחילה עליך להסיר את ההתקנה של סיומת ה- VPN של הדפדפן שלך. כאן’איך זה נעשה:

 1. לך להגדרות > כלים נוספים > הרחבות > הסר

כעת התקן כל VPN הטוב ביותר לבחירתך כאפליקציית לקוח מכשיר או כהרחבת דפדפן, לקבלת אנונימיות ואבטחה מקסימאלית.

סיכום

בתקופה האחרונה חלה עלייה במקרים שעלו לידי ביטוי המעידים על חשיבות רבה בהגנה על הנתונים שלך. שערוריית קיימברידג ‘אנליטיקה בארצות הברית נועדה לשמש שיחת השכמה לאזרחי האינטרנט ברחבי העולם.

בין אם הדפדפנים, המחשבים האישיים והסמארטפונים שלה, האקרים מנסים תמיד לפרוץ למערכת שלך דרך חלון הזדמנויות שזמין. ובזמן שאנחנו יכולים’לא לשלוט תמיד בתכונות האבטחה הגלומות בפלטפורמות אלה, אנו עדיין יכולים להגן על עצמנו על ידי שימוש ב- VPN ופעל על פי נהלי גלישה בטוחים כמו זיהוי והתרחקות מקישורים זדוניים.

ב- BestVPN.co, אנו תמיד חותרים לבניית אינטרנט מאובטח לכולם. אנו לא מעוניינים רק באבטחת אינטרנט, אך יש לנו חזון להגן על המשתמשים’נתונים אישיים. אם יש לך המלצות, הצעות לשיפורים או אפילו ביקורת חשובה שתוכל לשתף אותנו, אל תהסס לעשות זאת בתגובות למטה.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  VPN Roku - כיצד להתקין ולהתקין את ה- VPN הטוב ביותר עבור Roku