27 geriausia VPN naršyklė – saugumo užtikrinimas naudojant nemokamas programas VPN naršyklėse

Šiuo metu internetą užpildo kenksmingos nuorodos, abejotina programinė įranga, autorių teisių pažeidimai ir dar daugiau tokių dalykų – visa tai gali kelti didelę riziką jūsų internetiniam saugumui ir duomenų jautrumui. Tačiau populiarioms naršyklėms nesuteikiama tinkama saugumo dalis, todėl jos yra pažeidžiamos. Specialiai naršyklių apsaugai įdiegtas VPT labai padeda užtikrinti, kad ši galimybė įsilaužėliams liktų uždaryta.

Saugiausias laidas už šios grėsmės neutralizavimą jūsų naršyklėse yra įdiegti geriausią VPN paslaugą’Privatus, prieinamas ir patikimas, kad bet kuriuo metu būtų apsaugotas jūsų ryšys ir anonimiškumas.

Contents

Kodėl reikia saugiausios ir privačios naršyklės??

Naršyklės yra labiausiai prieinamos interneto prieigos žmonėms ir įmonėms visame pasaulyje. Tai’Iš esmės jūsų langas į nemokamą internetą, bet ar tas langas yra naudojamas žvilgtelėti į vidų? Dauguma žmonių don’t rimtai žiūrėti į jų naršyklės saugumą. Jie gali ieškoti antivirusų savo kompiuteryje, tačiau jei jie sutelktų dėmesį į savo naršyklių saugumo įgijimą, virusai ir kenkėjiškos programos niekada negalėtų užkrėsti kompiuterio.

Šiuolaikinės naršyklės yra saugesnės nei ankstesnės jų versijos, tačiau jūs negalite jų apibūdinti “Sukietėjęs” pakankamai, kad būtų galima atsikratyti visokių kenkėjiškų programų ir virusų grėsmių internete.

Daugeliu atvejų per daugelį metų saugumo pažeidimai įvyko per neapsaugotas naršykles. Ir nors net pati saugiausia naršyklė pasaulyje negali užkirsti kelio virusui užpulti jūsų sistemos, jei tik spustelėjote kenkėjišką nuorodą (sąmoningas sabotažas), saugi naršyklė tikrai gali atitolinti įsilaužėlius, kenkėjiškų programų privalumus ir net tuos, kurie ir toliau naudojasi nulio dienos pažeidžiamumų arba pabandykite susekti savo IP.

Geriausia VPN naršyklė

Geriausia 2023 metų VPN naršyklė – patikrinta ir patikrinta

VPT yra pagrindinis gynybos vektorius nuo bet kokios internetinės grėsmės. Nesvarbu, ar turite įrenginį, kurį turite apsaugoti, ar naršymo sesiją, kurią turite slėpti, VPN yra galingiausi ir holistiniai turimi saugos įrankiai.

Jie apsaugo jūsų duomenis naudodami aukščiausio lygio šifravimą, teikia saugų protokolų palaikymą, siūlo kelis serverius, garantuoja stabilų greitį ir, svarbiausia, egzistuoja užtikrindami, kad niekada nebus pažeistas vartotojo privatumas.

Nepaisant kiekvieno kito VPT, teigiančio, kad siūlo visas šias funkcijas, nedaugelis išsiskiria tuo, kaip patikimai veikia šios funkcijos. Naršyklei reikia tik geriausio VPT, kuris užtikrintų, kad niekada nebus panaikintas saugumas, galintis pakenkti jūsų ypač slaptiems duomenims..

Čia yra mūsų geriausio „VPN naršyklėms 2023“ kuratorių sąrašas, kuriame yra išskirtiniai paslaugų teikėjų vadovai, jų siūlomos funkcijos, kainų planai ir dar daugiau.

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„PureVPN“ – teikia aukščiausios klasės suderinamus plėtinius su geriausiu naršyklės VPN

Jei ne’nenorite išleisti sunkiai uždirbtų pinigų, norėdami įsigyti VPN, ir ieškote prieinamų paslaugų teikėjo, kuris to nenori’Jei nėra kompromiso dėl bet kokių funkcijų, „Pure VPN“ yra tikrai tobulas pasirinkimas.

Kodėl labiausiai reikia saugiausios ir privačios naršyklės?

Siūlydamas suderinamus plėtinius tokioms populiarioms naršyklėms kaip „Firefox“ ir „Chrome“, „PureVPN“ nuveikė tiek, kad sauga būtų prieinama ir ją būtų lengviau nustatyti naršyklėse..

Be to, kad „PureVPN“ yra pigesnis nei jo kolegos ir užtikrina aukščiausią suderinamumą, jis niekada nepakenkia savo funkcijų kokybei ir išplėtimui. „PureVPN“ gali leisti atblokuoti geografiškai apribotas srautinių transliacijų svetaines, tokias kaip „Netflix US“, pasiekti sudėtingesnes saugos parinktis, pvz., Nužudymo jungiklį ir padalijimo tunelius, prisijungti per 6 įrenginius / naršykles vienu metu ir dar daugiau..

Tačiau šiuo metu „PureVPN“ to nedaro’Siūlyti nemokamą bandomąją versiją, todėl prieš užsiprenumeruodami paslaugą, jūs negalite išbandyti paslaugos. Tačiau jei jūs sumokate už bet kurį jo planą, vėliau niekada to nesigailėsite.

Argumentai už

 1. Puikus suderinamumas kaip naršyklės VPN
 2. DDoS apsauga
 3. Speciali srautinio perdavimo palaikymas
 4. P2P ir Torrent serveriai
 5. 750 + serverių 141 šalyje
 6. VPN viešosios interneto prieigos taškas
 7. Nat ugniasienė
 8. Kelių protokolų palaikymas, įskaitant „OpenVPN“ ir „L2Tp“
 9. Leidžia padalinti tunelį

Minusai

 1. Saugo kai kuriuos žurnalus
 2. Nemokamas bandomasis laikotarpis negalimas

Gaukite „PureVPN“

„NordVPN“ užtikrins naršyklės saugumą visuose įrenginiuose

Kaip ir netvarkoje, kurioje yra daugybė prietaisų, pradedant „Mac“ ir baigiant „Androids“’tikrai nežinome, kur galite pasiekti daugiausia savo naršyklę. Nepaisant to, kokį įrenginį naudojate savo naršyklei naudodamiesi „Nord VPN“, teikiami labai suderinami su įrenginiu naršyklės plėtiniai, užtikrinantys puikų visų platformų saugumą.

„NordVPN“ naršyklėms

Teikėjas taip pat siūlo didesnes saugos funkcijas, įskaitant dvigubą VPN ryšį ir prieigą prie „Svogūnų per VPN“ parinkties per savo naršyklę. Bet grūdinta naršyklė nėra’t, kur funkcijos sustos. „NordVPN“ turi serverių infrastruktūrą, apimančią 3700+ IP daugiau nei 60-yje šalių, užtikrinant, kad pralaidumo pralaidumo nėra ir kiekvienam vartotojui garantuojama nesugadinta paslauga..

Mėnesio planas yra šiek tiek brangesnis „NordVPN“, kainuojantis 11,95 USD, tačiau jei norite geriausios vertės, galite užsiprenumeruoti geriausią, trejų metų planą, kuris jums kainuos tik 125,64 USD, už kurį atsiskaitysite vieną kartą.

Argumentai už

 1. „Tor“ su VPN funkcija naršyklės VPN
 2. Nemokamas bandymo laikotarpis
 3. Galimas dvigubas šifravimas
 4. 3359 serveriai 60 ir daugiau šalių
 5. Keli mokėjimo būdai
 6. „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, L2TP / IPSec, PPTP ir SSTP protokolai
 7. „SmartPlay“ funkcija srautinėms svetainėms

Minusai

 1. Brangus mėnesio planas (netinka trumpalaikiams vartotojams)

Gaukite „NordVPN“

Privatus interneto ryšys užtikrina greitesnį naršyklių VPN

Didžiausia daugelio VPN problema yra ta, kad jie dažniausiai per daug varo greitį, tačiau laimėjo „Private Interent Access“ arba PIA.’t tai padaryk. VIP yra vienas greičiausių VPN, pasiekiamų rinkoje, ir, naudodamas lengvą „Chrome“ plėtinį, jis nesukels problemų, jei naudosite naršyklę nuolat srautui ar anonimiškai naršysite tinkle..

Privatus interneto prieigos naršyklių VPN

Norėdami kuo geriau pakartoti šios paslaugos apžvalgą, apsilankykite bet kuriame „Reddit“ tinklalapyje’gijos, susijusios su geriausiu vpn reddit. „VIP“ yra populiariausias „Reddit“ siūlų piešinys ir šimtai vartotojų aktyviai rekomenduoja jį naudoti kaip svarbiausią naršyklės ar bet kurio kito įrenginio VPN. VIP yra vienas iš geresnių VPN serverių skaičiaus atžvilgiu, šiuo metu siūlantis apie 3081 ir daugiau serverių daugiau nei 28 didžiosiose šalyse. Teikėjas gali nepateikti jokių naujų funkcijų, tokių kaip svogūnai per VPN, tačiau net pagrindinės funkcijos čia veikia puikiai.

Kainų srityje geriausi planai yra metiniai ir dvejų metų planai. Prenumerata dvejiems metams jums kainuos tik 69,95 USD, o metinis prenumeratos planas bus apmokestinamas vieną kartą po 39,95 USD, siūlant visada didelę pinigų vertę..

Argumentai už

 1. „Zero Speed ​​Throttling“ kaip VPN naršyklėje
 2. Palaikomi „OpenVPN“, „L2TP / IPsec“
 3. Galimas „P2P“ palaikymas
 4. Nulis rąstų
 5. 5 Vienalaikiai ryšiai
 6. Neribotas pralaidumas

Minusai

 1. Tam skirtas programas šiek tiek sunku naudoti pradedantiesiems

Gaukite privačią prieigą prie interneto

„ExpressVPN“ – patikimas naršyklės VPN

Brangesnės paslaugos paprastai yra bet kurios produktų kategorijos išjungimas, tačiau „Express VPN“ pateisina savo didelę kainą, suderindama ją su ypač tvirta funkcijomis. Šis VPN užtikrina greitą greitį naršyklėse, tačiau niekada neužgožia jūsų saugumo. Apsaugotas AES 256 karinio lygio šifravimas, jūs turite galimybę nukreipti savo duomenis per 148 ir daugiau serverių vietose, didžiulėse 94 šalyse.

Express naršyklės VPN

„ExpressVPN“ garantuoja aukštą vartotojo laisvę, naudodamiesi populiariausių įrenginių suderinamomis programomis ir plėtiniais, kurie daro naudojimąsi jo VPN visomis galimybėmis. Srautinių vaizdo įrašų transliuotojams šis VPN įspūdingai atblokuoja bet kokį geografiniu požiūriu apribotą turinį bet kurioje pasaulio vietoje ir suderinkite su kitomis išskirtinėmis funkcijomis, tokiomis kaip 24/7 tiesioginis palaikymas, plačios gairės ir padalintas tunelis, ir jūs turite nugalėtoją.

Bet ši tarnyba to nedaro’t ateina pigiai, nes metinis planas kainuoja $ 99,95 ir tai’jų geriausios vertės planas. Kito šešių mėnesių plano prenumerata gali būti 59,95 USD.

Argumentai už

 1. Galingas funkcijų sąrašas, skirtas sklandžiam naršyklės VPN naudojimui
 2. Specialios programos ir naršyklių plėtiniai
 3. Griežtas karinio laipsnio šifravimas
 4. Kelių protokolų palaikymas
 5. Nulinių žurnalų politika

Minusai

 1. Nėra skirtų P2P serverių
 2. Brangios palyginti su konkuruojančiomis paslaugomis

Gaukite „ExpressVPN“

„TorGuard“ teikia vienašališką anonimiškumą kaip geriausią naršyklės VPT

Pasivadinęs viena saugesnių naršyklių pasaulyje, „TorGuard“ padarė įspūdį mums ir daugeliui kitų VPN entuziastų dėl savo kruopštaus saugumo ir aukštų patogumų funkcijų.

„Torguard“ VPN naršyklei

Suteikiantis prieigą prie daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 50 šalių, „TorGuard“ yra puikus pasirinkimas kaip srautinis VPN naršyklėms. Kartu su integruotu palaikymu per specialias programas visose platformose, šis VPT teikėjas taip pat turi „Stealth VPN“ funkciją tiems, kurie internete ieško papildomos saugos. „Torguard“ nėra žinomų „IPv6“ nutekėjimų ar DNS gedimų, o bandymo metu greičiai išliko fenomenalūs.

Jos kainodaros planai yra šiek tiek sudėtingi, nes su kiekvienu planu jūs gausite visas paslaugas, aprūpindamas išskirtinėmis savybėmis. Geriausias jų planas išlieka kasmetinis prenumeratos pasiūlymas, kainuojantis 59,99 USD. Taip pat galite dalyvauti jų ketvirčio plane, kuris yra stebėtinai įperkamas tik už 19,99 USD, sumokėjus vieną kartą.

Argumentai už

 1. „Tor“ modelis suteikia didesnį saugumą kaip naršyklės VPN
 2. Stiprus šifravimo lygis
 3. Slapta VPN apsaugos funkcija
 4. 3000+ VPN serverių 50 šalių
 5. Dedikuotas IP adresas

Minusai

 1. Planai yra labai brangūs
 2. Funkcijų paketai gali kelti painiavą

Gaukite „TorGuard“ VPN

Geriausia nemokama 2023 m. VPN naršyklė

Didžioji dalis nemokamų VPN paslaugų ten nuvilia savo vartotojus ilgą laiką, o prisijungiant bet kam kyla pasitikėjimo klausimas. Tačiau vis dar yra kai kurių vardų, kurie laikėsi savo pačių ir dabar tarnauja kaip privatumo pavyzdys ir visapusiškai apsaugo vartotojo vientisumą..

Šie teikėjai visada buvo įtraukti į mūsų sąrašą, nes jų tiek mažai. Šiame geriausių nemokamų naršyklių VPT 2023 sąraše mes labai stengėmės, kad mūsų vertinami vartotojai pateiktų tik tuos vardus, kurie niekada neleis mums ar patiems atsisakyti pigių gudrybių, bendrų kitoms ne tokioms geroms nemokamoms VPN paslaugoms..

Čia yra sąrašas:

„TunnelBear“ – geriausias visų rūšių VPN naršyklėms

Jei yra viena nemokama naršyklės „VPN Free“ paslauga, kuri gali atitikti mokamus paslaugų teikėjus, teikiant aukščiausio lygio internetinę apsaugą interneto gyventojams, tai „Tunnelbear“ ji yra. „VPT“ su animaciniais filmais užlieja visas vartotojo sąsajas, „Tunnelbear“ siūlo atsparius serverius, išsidėsčiusius per 20 šalių. Šis nemokamas VPT leidžia išlaikyti nulinį žurnalą ir niekada nesikišti į jūsų duomenis, skirtingai nuo kitų rinkoje esančių nemokamų VPN paslaugų..

Geriausia nemokama 2023 m. VPN naršyklė

Vienintelis „Tunnelbear“ išjungimas yra jo duomenų riba. Esant 500 MB per mėnesį, jis tiesiog išsenka taip greitai, kad negalite mėgautis daugiau nei keliomis naršymo sesijomis. Bet palaukite, mes BestVPN.co radome įsilaužimą, kad suteiktume jums daugiau šios paslaugos.

Tweet apie „Tunnelbear“ ir gausite papildomą 1 GB duomenų per mėnesį. Tai daro per sunku atsispirti. „Tunnelbear“ taip pat siūlo puikias suderinamas programas ir plėtinius, kad visos jūsų naršyklės veiktų anonimiškai.

Argumentai už

 1. Populiariausia nemokama VPN paslauga naršyklėms
 2. Galimi 5 vienu metu jungiami įrenginiai
 3. Galingas šifravimas
 4. Besiūlė ir gerai suapvalinta vartotojo sąsaja

Minusai

 1. Duomenų limitas yra 500 MB / mėn
 2. doesn’t palaikyti bendraamžius ar P2P.

„Blockless“ – lengva naudoti pradedantiesiems kaip naršyklės VPN

Daugelis programų ir programinės įrangos yra tokios sudėtingos, kad pradedantieji ir naujokai iš jų labai lengvai išsijungia. Tačiau „Blockless“ yra nemokama naršyklės VPN paslauga, leidžianti visiems vartotojams lengvai prisijungti internetu per saugų interneto ryšį.

Nepriekaištingas naršyklės VPN

Viskas, ką jums reikia padaryti norint pasiekti šį VPN, reikia prisiregistruoti naudojant „Blockless“. Nors taip nėra’nesuteikdami vartotojams galimybės pasirinkti savo pasirinktą serverį, nes tai atsitiks automatiškai, tikrindami šią paslaugą greičio nebuvo vėluojama. Atsisiuntimo ir įkėlimo greitis šiek tiek sumažėjo, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad tai nemokama paslauga, jie buvo geri.

Jį naudoja daugiau nei pusė milijono žmonių, o tai reiškia, kad jos galimybės ir paslaugos yra geriausios nemokamos naršyklės VPT.

Argumentai už

 1. Nepaprastai lengva diegti ir naudoti kaip nemokamą naršyklių VPT
 2. Galimos specialios programos
 3. Greičiau, palyginti su kitais nemokamais VPN

Minusai

 1. Ribotas funkcijų spektras

„Windscribe“ – geriausias kaip naršyklės VPN duomenų limitas

Šis VPN yra „žemyn“ – viena iš dosniausių paslaugų laisvojo VPN rinkoje. „Windscribe“ suteikia vartotojui galimybę per mėnesį panaudoti 10 GB duomenų. Čia esamas duomenų limitas yra bent 5 kartus didesnis, nei jūs gaunate kituose VPN, tačiau dosnumas to nedaro’t ten baigiasi.

Aprašykite naršyklės VPN

Naudodamiesi „Windscribe“, prietaisų, prie kurių galite prisijungti, skaičius neribojamas. Be viso to, suderinamose programose yra funkcija „Cruise Control“, leidžianti automatiškai prisijungti prie greičiausio šiuo metu turimo serverio.

Bet, jei jūs to nedarote’Kaip ir serveris, prie kurio esate prisijungę, turite galimybę pasirinkti iš kitų VPN serverių. „Windscribe“ siūlo „Chrome“ plėtinį ir „Firefox“ priedą, kad užtikrintų holistinę naršymo saugumo apsaugą. „Windscribe“ taip pat yra populiarus kaip vienas geriausių torrentų VPN ir net nemokamai viršija tam tikrą ribą.

Argumentai už

 1. Aukštas duomenų limitas, leidžiantis geriausiai pasiekti naršyklės VPN
 2. Neribotas prietaiso ryšys
 3. Yra skelbimų blokavimo priemonė ir ugniasienė
 4. Palaiko P2P / „Torrenting“

Minusai

 1. Atidaryti VPN protokolą negalima
 2. Suskirstymai dažni

„Zenmate“ – patikimas naršyklių VPT tiekėjas

Turėdama ilgametę patirtį rinkoje ir turbūt plačiausiai atpažįstamą vardą laisvajame VPN domene, „Zenmate“ yra nemokama naršyklės VPN paslauga, kuri retai kada nuvilia..

„Zenmate“ naršyklės VPN

Siūlydami neribotą leidimą naudotis duomenimis, „Zenmate“ buvo naudingas pasirinkimas milijonams žmonių visame pasaulyje, norint atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį ir apeiti autoritarines ugniasienes.

Greitis kartais gali būti vidutinis, tačiau jame yra 4 serveriai, suteikiantys galimybę rasti ir prisijungti prie to, kuris geriausiai tinka sąskaitai. Šifravimo standartai yra griežti, ir iki šiol nebuvo žinoma šio duomenų teikėjo duomenų nutekėjimo. Tikrai verta išbandyti! (Norėdami gauti išsamesnės informacijos, žiūrėkite „Zenmate“ apžvalgą)

„ZoogVPN“ palaiko aukštą privatumo principą kaip naršyklės VPN

Žurnalų tvarkymas ir šių duomenų konvertavimas į parduodamą prekę yra pernelyg dažnas reiškinys nemokamuose VPN. Tačiau „ZoogVPN“ galima patikėti dėl to, kad tai nėra jos verslo modelis, naudojantis nemokama VPN paslauga.

„Zoog“ naršyklės VPN

Šis teikėjas turi ribotas funkcijas, pvz., Nemokamą naršyklę VPN, tačiau jis teikia ypač gerą visų rūšių naršyklių apsaugą. Šioje tarnyboje nėra jokių žurnalų, todėl tai yra patikimas domenas, kuriuo galima pasitikėti jūsų internetinio privatumo poreikiais.

Šiuo metu teikia nemokamą paslaugą – 2 GB pralaidumo apribojimą, prieigą prie 3 VPN serverių, 128 bitų šifravimą ir ribotą P2P palaikymą. Taigi, jei norite tik tokio VPN, kuris apsaugotų jūsų buvimą internete, nebūdamas pernelyg už borto su savo funkcijomis, tada „ZoogVPN“ rasite ten, kur rasite sau tinkamą atitiktį..

Argumentai už

 1. Griežta duomenų naršyklės VPN politika
 2. 2 GB duomenų dangtelis
 3. Užtikrina gana stiprų šifravimą
 4. Greiti serveriai

Minusai

 1. Lėtas klientų palengvinimas
 2. Galima prisijungti prie vieno įrenginio

Geriausia „Android“ skirta VPN naršyklė

„Android“ išmanusis telefonas yra labai jautrus kenkėjiškų programų išpuoliams ir duomenų šifravimo bandymams, nes jie yra viliojantis taikinys įsilaužėliams dėl daugybės žmonių, naudojančių OS. Jei norite apsaugoti ypač slaptus duomenis savo išmaniajame telefone, „Chrome“ naršyklėje „Android“ turite turėti saugų VPN. Žemiau mes pateikėme dvi patikimas VPN paslaugas, kurios garantuos jums geriausią apsaugą ir užtikrins visą jūsų „Android“ naršymo sesiją:

„IvacyVPN“ – suteikia „Split Tunneling“ funkciją kaip „Android“ skirtą VPN naršyklę

„Android“ naršyklėse jums reikia VPT, kurie pirmenybę teikia greičiui ir našumui, palyginti su visa kita. Ir tai’tiksliai toje vietoje, kur nenaudojamas VPN’Naudinga išskirtinė „Split Tunneling“ funkcija. „Android“ gali būti dešimtys prie interneto prijungtų programų, o „Split Tunneling“ funkcija leidžia saugiu ryšiu nukreipti tik kai kurias pasirinktas programas, tokias kaip naršyklė..

Nekaltas naršyklės VPN

Ivacy VPN teikia daugiau nei 100 serverių vietų visame pasaulyje, daugialypį protokolų palaikymą, įskaitant „OpenVPN“, karinio lygio šifravimą, penkis vienalaikius prisijungimus ir puikų „Chrome“ plėtinį.

Dabar jį galite įsigyti 5 metus, sumokėję tik 60 USD sąskaitą. Pasiūlymai don’t nėra geresni nei tie, kuriuos siūlo šis VPN. Privaloma turėti „Android“ naršykles.

Argumentai už

 1. Leidžia „Split Tunneling“ užtikrinti didesnį greitį kaip „Android“ skirtas naršyklės VPN
 2. Daugiau nei 450 serverių 100 skirtingų vietų
 3. 5 vienalaikiai prisijungimai
 4. Nulinis dažnių juostos plotis
 5. „Mutliple“ protokolo palaikymas
 6. Panaikinamas geografiškai apriboto turinio, kaip „Netflix“, blokavimas

Minusai

 1. Nėra nemokamo bandymo
 2. Negalima grąžinti jokių „Bitcoin“ ar „Kripto“ grąžinimų

Susipažinkite su slaptumu

IBVPN – blokuoja kenkėjišką turinį, kaip „Android“ skirtą VPN naršyklę

Turėdamas kelis priedus ir plėtinius visoms pagrindinėms naršyklėms, IB arba Nematomas naršymas VPN yra geriausias „VPN“ pasirinkimas „Android“ skirtai VPN naršyklei. Tai’Paprastos, lengvai naudojamos kliento programos ir plėtiniai tapo nepaprastai populiariomis paslaugomis pradedantiesiems ir pradedantiesiems.

IBVPN naršyklėms

Bet taip nėra’Tai nereiškia, kad šis teikėjas pagal savybes ar saugumą yra pats naujokas. Jis siūlo AES-256 karinio lygio šifravimą, daugialypį protokolų palaikymą, įskaitant „OpenVPN“ & L2TP, 200 serverių 63 vietose, „Tor over VPN“, „Double VPN“ ir „kill“ jungiklis, užtikrinantis holistinį apsaugos tinklą „Android“ vartotojams. Geriausias paketas su visomis funkcijomis yra jų metinis „Ultimate VPN“ planas, kurio sąskaita yra vos 58,06 USD.

Argumentai už

 1. Teikia 200 serverių, skirtų maksimaliam tinklalapių, kuriems taikoma geografinė galimybė, atblokavimui kaip „VPN“ naršyklę „Android“
 2. „Tor over VPN“
 3. Dviguba VPN funkcija
 4. Automatinio pakartotinio prisijungimo funkcija, skirta apsaugoti vartotojus paslaugų gedimo atvejais
 5. Minusai:

Minusai

 1. Kartais gali būti gana lėtas
 2. Netinka Torrenting

Gaukite IBVPN

Geriausių VPN naršyklės įrenginių apžvalga

Naršyklės yra naudojamos prieigai prie interneto, tačiau labai skiriasi jų veikimo, funkcijos ir reagavimo į skirtingas operacines sistemas būdas. Čia pateiktas geriausio skirtingų įrenginių naršyklės VPN panaikinimas:

Geriausia kompiuterio VPN naršyklė

Kompiuteriai vis dar valdo kelnaitę kaip vieną iš populiariausių prietaisų, naudojamų prisijungiant prie interneto. Tai lemia fantastinis suderinamumas, kurį kompiuteriai teikia naršyklėms, tokioms kaip „Chrome“ ir „Firefox“, leidžiančios vartotojui pasiekti optimalų funkcijų pasitenkinimą ir prieinamumą.

Kaip mes išsamiai parodėme savo geriausio kompiuterio VPN, savo VPN galima lengvai įdiegti į asmeninius kompiuterius. Beveik kiekvienas VPT siūlo suderinamas programas ir naršyklės plėtinius, skirtus naudoti su kompiuteriu. Čia yra 3 populiariausi kompiuterio naršyklės VPN:

 1. „ExpressVPN“ – lengvas diegimas ir sąranka kaip VPN naršyklė visuose kompiuteriuose.
 2. „PureVPN“ – ypač prieinami kainų planai naršyklės VPN asmeniniuose kompiuteriuose.
 3. Privatus interneto ryšys – populiariausia paslauga kaip naršyklės VPT asmeniniuose kompiuteriuose.

Geriausia „iPhone“ VPN naršyklė

Įžanga, paskatinusi būsimą išmaniųjų telefonų plitimą visame pasaulyje, „iPhone“ išlieka vienu ryškiausių mūsų laikų prekės ženklų. Tačiau, priešingai nei paplitusi nuomonė, „iPhone“ gali užsikrėsti kenkėjiška programa ir virusais taip pat lengvai, kaip tai atsitinka kituose įrenginiuose.

Jei norite užtikrinti saugų, saugų ir optimalų naršymą, būtinai turite susieti VPN su savo „iPhone“ naršykle. Čia yra mūsų 3 populiariausių puikių VPN suderinamų „iPhone“ naršyklių rinkiniai:

 1. „NordVPN“ – suderinama programa „iOS“, skirta „VPN“ naršyklei „iPhone“.
 2. „TorGuard“ – „iPhone“ saugumas tampa patikimesnis kaip „iOS“ skirtas VPN naršyklė.
 3. „PureVPN“ – palaikykite srautinį transliavimą dideliu greičiu kaip „VPN“ naršyklę „iPhone“.

Geriausias „Tor“ naršyklės VPT

„Tor“ naršyklė buvo įvesta siekiant padidinti saugumą, kurį naršyklė galėjo sau leisti vartotojui. Naudodamas svogūnų nukreipimo koncepciją, norėdamas apsaugoti vartotojų duomenis ir paslėpti jų IP, „Tor“ naršyklė yra labai priimtinas pasirinkimas daugeliui technikos išmanančių vartotojų, kuriems yra jautrūs duomenų apsaugos poreikiai..

Ne kiekvienas VPN gali užtikrinti ultra suderinamumą naudoti su „Tor“ naršykle. Geriausias „Tor“ naršyklės VPT siūlo specialias funkcijas, tokias kaip „Svogūnų per Torą“ ir „Splito tunelių nustatymas“, kad būtų užtikrintas didelis našumas ir nulinis atsilikimas. Čia yra mūsų 3 populiariausi „Tor“ naršyklės VPN rinkiniai.

 1. „NordVPN“ – „Svogūnų per VPN“ ypatybė kaip „Tor Browser“ VPN.
 2. „ExpressVPN“ – neįtikėtinas serverių asortimentas, prieinamas kaip „Tor Browser“ VPN.
 3. „TorGuard“ – iš esmės suderinamas VPN su „Tor“ naršykle.

Geriausias „Chrome“ naršyklės VPT

Ko gero, „Chrome“ yra pati populiariausia naršyklė pasaulyje, todėl ji yra labai patrauklus taikinys sabotažui ir mėginimams įsilaužti. Vartotojai, diegiantys „Chrome“ naršyklę, turi būti ypač atsargūs ir užtikrinti, kad jos saugumas visada būtų jų rankose.

Geriausias „Chrome“ naršyklės VPT yra tas, kuris yra lengvas, teikia suderinamus plėtinius, optimizuoja jūsų patirtį, nereikia’t akceleratoriaus spartą ir niekada nepakenk savo saugumui. Čia’atmestas mūsų populiariausių 3 VPN pasirinkimas, kuris gali suteikti visa tai ir dar daugiau „Chrome“ naršyklės vartotojams:

 1. „ExpressVPN“ – specialūs plėtiniai, kuriuos galima naudoti kaip „Chrome“ naršyklės VPN.
 2. „PrivateInternetAccess“ – užtikrina didesnį greitį kaip „Chrome“ naršyklės VPT.
 3. „NordVPN“ – dvigubas VPN, skirtas papildomai saugos funkcijai, prieinamai „Chrome“ naršyklės VPN.

Geriausias UC naršyklės VPT

UC naršyklė yra puikus jūsų naršyklės repertuaro papildymas. Tai greitas, niūrus ir ypač paprastas naudoti. Tačiau net UC naršyklė, atsekianti Kinijos kūrėjus, gali sukelti didelį rūpestį dėl saugumo, jei nenaudojama kartu su VPN..

Žemiau pateikiame geriausio VPN UC naršyklei sąrašą:

 1. „PrivateVPN“ – viso turinio apsauga ir protokolo palaikymas, kaip UC naršyklės VPN.
 2. „ExpressVPN“ – be vargo ir suderinamas VPN UC naršyklei.
 3. „TorGuardVPN“ – saugo jūsų anonimiškumą prisijungus UC naršyklėje.

Naršyklės alternatyvos

Be populiarių naršyklių, kurios dažniausiai naudojamos, pavyzdžiui, „Chrome“ ir „Firefox“, yra ir kelios alternatyvios naršyklės tiems, kurie ieško papildomo saugumo.

Šios naršyklės iš esmės suteikia patikimą vidinį saugumą iš savo platformų, labai pašalindamos riziką, kylančią keliaujant internetiniu domenu..

Tarp jų rekomenduojame naudoti „Tor Browser“, kuris užšifruoja jūsų duomenis ir leidžia jums paslėpti savo IP. Tai pagrįsta „Svogūnų maršrutų“ koncepcija, kai skirtingi užšifruoti duomenų srautai išsklaido jūsų duomenis, todėl šnipininkams sudėtinga ant jo padėti rankas..

Kai kurios kitos pageidaujamos naršyklės alternatyvos gali būti tos, kurios remiasi chromo technologiniu modeliu, pavyzdžiui, „Comodo Dragon“ ir „SRWare Iron“. Šis pagrindas leidžia jiems būti ypač saugiems ir kartu lengvai naudoti.

Epinė naršyklė yra dar viena perspektyvi galimybė tiems, kurie nori naršyklės su neveikiančiu VPN’nelaikykite veiklos žurnalų, kaip tai nutinka įprastoje „Chrome“ naršyklėje. Bet norėdami pasiekti šią funkciją, turėsite suaktyvinti privatų naršymo režimą, taip pat yra galimybė nukreipti interneto ryšį per tarpinį serverį..

Geriausias naršyklės DUK VPT

Kas yra VPN naršyklė?

Naršyklės gali būti nesaugios saugant jūsų internetinę apsaugą šiame amžiuje, kai vis labiau nuoseklūs ir vis sunkesni kenkėjiškų programų išpuoliai bei bandymai įsilaužti, keldami rimtą pavojų jūsų neskelbtiniems duomenims. Aukščiausias VPN gali leisti saugiau naudoti naršyklę ir būti tikri, kad jūsų veikla internete yra paslėpta, apsaugota ir apsaugota nuo smalsių akių..

Paprasčiau tariant, naršyklė su VPN yra naudojama kartu su geru VPN, siekiant sumažinti duomenų riziką ir užtikrinti maksimalų saugumą, kad būtų padengta pačios naršyklės sistemos pažeidžiamumas..

Kaip veikia naršyklės VPN?

Tai veikia šifruojant jūsų duomenis ir siunčiant juos saugiu tuneliu pagal jūsų pasirinktą protokolą. Galite gauti naršyklės VPN pridėję arba pačios naršyklės plėtinį, arba savo įrenginyje įdiegę VPN programos klientą.

Kaip pakeisti „VPN“ „Chrome“?

Jei kada nors norite pakeisti savo naršyklę naudodami „VPN“ „Chrome“, pirmiausia turite pašalinti savo naršyklės VPN plėtinį. Čia’Kaip tai padaryta:

 1. Eikite į nustatymus > Daugiau įrankių > Pratęsimai > Pašalinti

Įdiekite bet kurį kitą pasirinktą geriausią VPN kaip įrenginio kliento programą arba naršyklės plėtinį, kad būtų užtikrintas maksimalus anonimiškumas ir saugumas internete.

Išvada

Pastaruoju metu padaugėjo bylų, parodančių, kokia svarbi jūsų duomenų apsauga. „Cambridge Analytica“ skandalas JAV turėjo būti budėjimo kvietimas interneto gyventojams visame pasaulyje..

Nesvarbu, ar tai naršyklės, ar kompiuteriai, ar išmanieji telefonai, įsilaužėliai visada bando įsilaužti į jūsų sistemą per bet kurias galimybes. Ir kol mes galime’Visada kontroliuodami būdingas šių platformų saugos funkcijas, vis tiek galime apsisaugoti naudodamiesi VPN ir laikydamiesi saugaus naršymo praktikos, pavyzdžiui, kenksmingų nuorodų atpažinimas ir atitolimas nuo jų.

„BestVPN.co“ svetainėje visuomet stengiamės sukurti saugų internetą visiems. Mes nesidomime vien tik interneto saugumu, bet turime savo apsaugos nuo vartotojų viziją’asmens duomenys. Jei turite kokių nors rekomendacijų, patobulinimų pasiūlymų ar net vertingos kritikos, kuria galite pasidalinti su mumis, nedvejodami tai darykite toliau pateiktuose komentaruose.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Cómo ver Mr. Robot Season 3 Todos los episodios Transmisión en vivo en línea