Najlepsza sieć VPN do torrentowania: Bezpiecznie pobieraj torrenty

Najlepsza sieć VPN do torrentowania

Jeśli chcesz pozostać niewidoczny dla osób ścigających naruszenia praw autorskich i lokalnych dostawców usług internetowych podczas pobierania torrentów, potrzebujesz niezawodnej usługi VPN. Poniżej znajdziesz zalecenia dotyczące najlepszych dla uTorrent / BitTorrent:

Contents

Najlepsze usługi VPN dla torrentów

 1. Ivacy: Nasz najlepszy wybór dla torrentów. Dostępne są serwery specyficzne dla P2p. Dostępne za 2,25 USD / mc .
 2. Surfshark: Najlepsza niedroga sieć VPN do udostępniania plików P2P / plików. Duże prędkości pobierania torrentów. Kosztuje 1,99 USD / mc (+ 3 miesiące za darmo).
 3. ExpressVPN: VPN o dużej wartości do torrentowania. Brak ograniczenia przepustowości lub ograniczenia prędkości. Dostępne za 8,32 USD / mc
 4. CyberGhost: Szybka i bezpieczna sieć VPN dla piratów. “Torrent Anonimowo” dostępny tryb. Cena zaczyna się od 2,75 USD / mc
 5. PureVPN: Trend wzrostowy VPN dla torrentów. Dedykowane serwery są dostępne do udostępniania plików. Dostępne za 2,91 USD / mc

5 najlepszych sieci VPN do torrentowania w 2023 r

Sprawdź szczegółowo te 5 najlepszych VPN do torrentowania po szczegółowej analizie i porównaniu ich kosztów, ocen zaufania i wydajności / funkcji P2P:

1. Ivacy

Ivacy zajmuje 1. miejsce w torrentowaniu VPN

 • Cena: 2,25 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 4.8

Ivacy, z siedzibą w Singapurze i wprowadzona na rynek w 2007 roku, wreszcie zaczęła zdobywać reputację, na którą zasługuje. Większość nie wie o tym, ale dostawca jest odpowiedzialny za stworzenie koncepcji Split Tunneling, która jest teraz tak znana.

Dostawca oferuje najlepsze funkcje dla użytkowników w Chinach i zapewnia duże prędkości, potwierdzając swoją wartość jako niezawodna sieć VPN dla torrentów. Oferuje dedykowane serwery do działań p2p, podobnie jak w przypadku platform streamingowych takich jak Netflix i Disney Plus.

Aby uzyskać do nich dostęp, możesz skontaktować się z ich 24-godzinnym wsparciem na czacie na żywo, tak jak ja. Dostarczą ci wyczerpującą listę serwerów do kontynuowania twoich działań związanych z torrentami, bez żadnych problemów prawnych lub ingerencji twojego dostawcy usług internetowych.

Do szyfrowania Ivacy używa AES-256-CBC ze standardowym kluczem RSA-2048 dla połączeń OpenVPN. Istnieje rejestrowanie sesji, ale wygasają one po 48 godzinach. Aby uzyskać najlepszą ofertę VPN, skorzystaj z dwuletniego planu, który zaczyna się od 1,99 USD / mc. (opłata 48 USD).

Opcje subskrypcji Ivacy

 1. Abonament miesięczny: 9,95 USD
 2. Roczna subskrypcja: 3,33 USD / miesiąc (40 USD rozliczane raz)
 3. Subskrypcja 2-letnia: 2,25 USD / miesiąc (48 USD rozliczane raz)

Lub uzyskaj więcej informacji na temat dostawcy, czytając tę ​​recenzję Ivacy

2. Surfshark

Logo Surfshark

 • Cena £: 1,99 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 4.4

Niedroga sieć VPN co jest wysoce zalecane do udostępniania plików Peer-to-Peer. Nowo przybyły Surfshark pozostaje wierny swojej obietnicy bezpiecznego torrentowania. Jest również o wiele bardziej zaawansowany, oferując nieograniczoną przepustowość i jednoczesne połączenia oraz solidną funkcję Kill Switch.

Dostępna jest specjalna lista serwerów P2P, ale torrentowanie jest dozwolone na wszystkich serwerach, nawet w zabronionych krajach. Surfshark może również przekierowywać ruch na specjalne serwery P2P w Kanadzie lub Holandii.

Pamiętaj tylko, aby najpierw przełączyć protokół z IKEv2 na OpenVPN (UDP), aby uzyskać silne szyfrowanie klasy wojskowej za pośrednictwem AES-256-CBC lub AES-256-GCM.

Ponieważ BVI jest bezpieczną przystanią, możesz torrentować z wielkim spokojem, a także pocieszać się wiedząc, że Surfshark ma silną politykę torrentowania i braku logowania. Oferuje nawet przełącznik zabijania.

Podczas testowania prędkości serwera USA dla P2P / torrentowania na uTorrent, Surfshark dostarczył 87,39 Mb / s pobierz i 60,63 Mb / s przesyłać średnio. Tak ogólnie to nieźle.

Opcje subskrypcji Surfshark

 1. Abonament miesięczny – 11,95 USD / mc
 2. Roczna subskrypcja – 5,99 USD / mc
 3. Subskrypcja 2-letnia – 1,99 USD / mc

Lub przeczytaj naszą szczegółową recenzję Surfshark, aby uzyskać więcej informacji

3. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

 • Cena £: 8,32 USD / miesiąc 6,67 USD / miesiąc.
 • Ocena Trustpilot: 4.8

Uniwersalny i najszybszy ExpressVPN oferuje wyjątkowe możliwości p2p dla użytkowników uTorrent. Chociaż nie ma specjalnej listy serwerów torrent, nadal możesz cieszyć się niesamowitą szybkością w dowolnym miejscu.

  5 najlepszych aplikacji VPN na Androida w 2023 roku

Korzysta z protokołu OpenVPN (TCP i UDP) dla p2p i zapewnia szyfrowanie za pomocą dwóch różnych szyfrów: AES-256-CBC i AES-256-GCM, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo.

Dodaj to do bezpiecznej jurysdykcji BVI i zweryfikowanej polityki zakazu logowania, nawet władze tureckie nie mogą ominąć, i możesz poczuć ulgę, że ExpressVPN to świetny wybór do pobierania torrentów.

Nie wspominając o tym, że dostawca jest bezpieczny przed wyciekiem adresu WebRTC / DNS / IP, a jego funkcja przełączania zabójstw działa cudownie, utrzymując twoją tożsamość w ukryciu, jeśli VPN rozłączy się podczas udostępniania p2p / plików.

Podczas testowania prędkości serwera USA dla p2p / torrentowania na uTorrent, dostarczono ExpressVPN 85,29 Mb / s pobierz i 76,92 Mb / s prześlij, wyjaśniając ponownie, że otrzymujesz niesamowicie szybkie prędkości.

Opcje subskrypcji ExpressVPN

 1. Abonament miesięczny: 12,95 USD rozliczany raz
 2. Półroczna subskrypcja: 9,99 $ / miesiąc
 3. Subskrypcja 12-miesięczna: 8,32 USD / miesiąc

Lub uzyskaj więcej informacji na temat dostawcy, czytając tę ​​recenzję ExpressVPN

4. CyberGhost

Logo CyberGhost

 • Cena: 2,75 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 4.7

Zwykle polecam CyberGhost do odblokowywania potrzeb użytkowników, ale testowanie go na uTorrent ujawniło, że jest to naprawdę świetny wybór do bezpiecznego i szybkiego pobierania torrentów.

Podobnie jak Ivacy i Surf, CyberGhost oferuje specjalną listę serwerów p2p. Możesz uzyskać do nich dostęp, wprowadzając “p2p” do paska wyszukiwania w lewym górnym rogu klienta Windows.

Serwery te wykorzystują protokół OpenVPN (UDP), a szyfrowanie odbywa się za pomocą szyfru AES-256, szyfrowania klucza RSA-4096 i uwierzytelniania mieszającego SHA384.

Dostawca jest również wolny od wszelkich wycieków adresów WebRTC / DNS / IP, oferuje serwer proxy SOCKS5 w celu przyspieszenia torrentów oraz automatyczny przełącznik zabijania w celu ochrony Twojej tożsamości.

CyberGhost dostarczył podczas testowania prędkości serwera USA dla p2p / torrentowania na uTorrent 74,22 Mb / s pobierz i 70,29 Mb / s Przekazać plik. Pobieranie torrentów było szybkie i wolne od opóźnień.

Opcje subskrypcji Cyberghost

 1. Abonament miesięczny: 12,99 USD / miesiąc
 2. Roczna subskrypcja: 5,99 USD / miesiąc
 3. Subskrypcja 2-letnia: 3,69 USD / miesiąc
 4. 3-roczna subskrypcja: 2,75 USD / miesiąc

Lub sprawdź tę recenzję CyberGhost, aby uzyskać bardziej szczegółową analizę

5. PureVPN

Logo PureVPN

 • Cena: 2,91 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 4.7

Jest powód, dla którego nazywam PureVPN usługą z wieloma funkcjami. Jeśli chodzi o torrentowanie, jest to jeden z niewielu dostawców, którzy oferują funkcję przekierowania portów P2P jako dodatek za 0,99 USD.

Możesz dowiedzieć się, jak go skonfigurować, aby przyspieszyć pobieranie uTorrent, co działa dobrze w połączeniu z “Udostępnianie plików” tryb dostępny u wszystkich klientów.

Dostawca używa OpenVPN (UDP) dla swoich serwerów p2p, a szyfrowanie jest dostępne za pomocą szyfru AES-256, szyfrowania kluczem RSA-4096 i uwierzytelniania mieszającego SHA384.

Zasady rejestrowania mogą być nieco mylące, ale funkcje, takie jak SOCKS5 Proxy, Split Tunneling, Automatic Kill Switch i Port Forwarding, dają mu przewagę nad innymi nazwami.

Podczas testowania prędkości serwera USA dla p2p / torrentowania na uTorrent, PureVPN zapewnia średnio 81,88 Mb / s i 69,71 Mb / s Przekazać plik.

Najlepsze oferty PureVPN

 1. 1 abonament miesięczny – 10,95 USD / mc.
 2. Abonament roczny – 5,18 USD / mc.
 3. Plan 5-letni – 2,91 USD miesięcznie (jednorazowo naliczono 99,00 USD)

Lub przeczytaj naszą szczegółową recenzję PureVPN, aby uzyskać więcej informacji.

Jak wybrałem najlepszą sieć VPN do torrentowania (kryteria rankingu)?

Jeśli używasz uTorrenta do pobierania torrentów, prawdopodobnie o tym wiesz VPN subskrybujesz powinien oferować szybkie prędkości pobierania i nieograniczoną przepustowość. Jednak inne czynniki wymagają również rozważenia przy ocenie VPN p2p. Oceniłem każdego dostawcę na podstawie:

 1. Jurysdykcja – Jeśli dostawca ma siedzibę w sojuszu Eyes 5/9/14 Eyes lub kraju z zestawem przepisów dotyczących inwazyjnego zatrzymywania danych, nie nadaje się do pobierania na uTorrent.
 2. Lokalizacje serwerów –Najlepsze sieci VPN zapewniają dużą liczbę lokalizacji serwerów, umożliwiając korzystanie z dużych prędkości przy jednoczesnym pobieraniu plików p2p / torrent.
 3. Bez wycieków – Musisz upewnić się, że dostawca jest wolny od wszelkiego rodzaju wycieków WebRTC / DNS / IP; w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić wysokie grzywny.
 4. Wydajność prędkości – Sieć VPN powinna oferować niezwykle szybkie prędkości w ciągu dnia, abyś mógł maksymalnie wykorzystać wygodę.
 5. Siła szyfrowania – Dostawcy usług internetowych mogą wyraźnie widzieć, że nielegalne działanie udostępniania plików jest w toku, jeśli połączenie nie jest chronione. Silne szyfrowanie ukrywa twoją tożsamość.
  5 najlepszych aplikacji VPN na Androida w 2023 roku

Jak przyspieszyć pobieranie uTorrent z VPN

Jeśli chodzi o pobieranie torrentów z uTorrent, często możesz być sfrustrowany niską przepustowością. Może być wiele przyczyn niskiej wydajności torrentowania.

Jeśli jednak masz już szybką sieć, dostępne są pewne poprawki w celu zwiększenia ogólnej prędkości. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zwiększyć prędkość pobierania uTorrent:

Pobierz torrenty z dużą liczbą siewników

Gdy pobierasz torrent, klient uTorrent pobiera rozcięty plik z różnych komputerów. Są to seederzy, którzy nadal udostępniają plik, nawet po zakończeniu pobierania.

Poszukaj więcej seederów torrentowych, aby zwiększyć prędkość pobierania, ale także spójrz na komentarze na stronie poniżej. Opinie innych pomagają ustalić, czy torrent nie zawiera wirusów / złośliwego oprogramowania.

Pobierz torrenty z dużą liczbą siewników

Skonfiguruj “Pasmo” Ustawienia dla maksymalnej prędkości

Innym sposobem na zwiększenie prędkości pobierania na uTorrent jest zmiana ustawień przepustowości.

 1. Kliknij na “Opcje” zakładka w lewym górnym rogu.
 2. Przewiń w dół i kliknij “Preferencje”.
 3. Znajdź i otwórz kartę oznaczoną “Pasmo”.
 4. Ogranicz globalną szybkość wysyłania i pobierania, po prostu zmieniając wartości w każdym polu.

Wskazane jest, aby utrzymać globalny współczynnik wysyłania na poziomie 80% prędkości wysyłania, tj. 14 kb / s. Jeśli chodzi o współczynnik globalnego pobierania, zmień wartość na a “0”.

Innym hackem, którego można użyć do zwiększenia prędkości aplikacji, jest zmiana liczby połączeń, aby uniknąć przeciążenia. Dla wielu poniższe ustawienia działały całkiem dobrze.

 1. Ustaw globalną maksymalną liczbę połączeń na 2300
 2. Ustaw maksymalną liczbę połączonych rówieśników na torrent na 250
 3. Ustaw liczbę miejsc przesyłania na torrent na 14

uTorrent konfigurujący ustawienia przepustowości

Łączenie bezpośrednio z nasionami

Często siewnik’Ustawienia zapory ogniowej często mogą hamować proces inicjowania i uniemożliwiają uTorrent pobieranie danych pobierania z pliku Torrent.

Teraz nie można zmienić konfiguracji wszystkich siewników’ ustawienia zapory, ale możesz zezwolić klientowi uTorrent na bezpośrednie pobieranie wszystkich danych, bez ingerencji zapór:

 1. Idź do “Opcje” menu i wybierz “Preferencje”.
 2. Otworzyć “Znajomości” zakładka od lewej
 3. Czek “Włącz mapowanie portów UPnP”
 4. Kleszcz “Włącz mapowanie portów NAT-PMP”.

uTorrent łączący bezpośrednio z nasionami

Dodaj wyjątek do Zapory systemu Windows

Zapora systemu Windows może blokować twojego klienta torrenta i zakłócać pobieranie i seedowanie przychodzące z połączeń BitTorrent. Utrudnia to cały torrenting.

Aby pozbyć się problemu, możesz “dodaj wyjątek do zapory ogniowej” bezpośrednio z aplikacji uTorrent, aby zwiększyć ogólne prędkości. Możesz to zrobić, przechodząc do Opcje > Preferencje > Znajomości.

uTorrent dodaje wyjątek do zapory ogniowej

Zmień ustawienia ogólne, aby zoptymalizować uTorrent

Jako kolejną opcję zwiększenia prędkości pobierania uTorrent, rozważ zmianę ogólnych ustawień klienta uTorrent.

Możesz to zrobić, przechodząc do Opcje > Preferencje > Generał. Po zakończeniu sprawdź “Dołącz.! Ud do niekompletnych plików” i “Przydziel wstępnie wszystkie pliki” opcje.

uTorrent Zmiana ustawień ogólnych

Dodaj więcej trackerów do swoich plików torrent

Urządzenia śledzące są przydatne do optymalizacji i zwiększenia prędkości pobierania torrentów. Dodanie nowych modułów śledzących poprawia wrażenia związane z torrentowaniem, ponieważ dodają nowe nasiona / elementy równorzędne do Twojego połączenia.

Ten proces obejmuje dodawanie nowych łączy do istniejących modułów śledzących określonego pliku torrent. Aby dodać nowe, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

 1. Kliknij plik torrent prawym przyciskiem myszy i kliknij “Nieruchomości”
 2. Pod “Generał” w zakładce pojawi się lista trackerów.
 3. Przewiń na dół strony, gdzie nie ma tekstu.
 4. Wklej trackery z tego linku w puste miejsce.
  5 najlepszych aplikacji VPN na Androida w 2023 roku

uTorrent dodaje więcej trackerów

Najlepsze lokalizacje VPN do udostępniania plików P2P

Jeśli pobierasz dużo na uTorrent, możesz być zainteresowany nauczeniem się, jak uzyskać najlepsze prędkości i uzyskać dostęp do najszybszych rojów p2p.

VPN może z łatwością na to pozwolić, ale musisz także znać odpowiednie serwery, z którymi chcesz się połączyć. Prędkości torrentów są najszybsze w następujących krajach:

Łotwa Grecja
Bułgaria Serbia
Litwa Irlandia
Chorwacja Rumunia
Hiszpania Szwecja

Problemy prawne z torrentami i mandatami prawnymi P2p

Torrentowanie jest legalne na wszystkich kontach w większości krajów na całym świecie. Jest to nielegalna działalność, jeśli bierzesz udział w torrentach w celu pobrania materiałów chronionych prawem autorskim.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rodzaju i wagi obciążeń prawnych, z którymi możesz się spotkać, musisz zapoznać się z odpowiednimi przepisami dotyczącymi piractwa w swoim kraju.

Oto ogólnokrajowe zestawienie przepisów prawnych i problemów, z którymi możesz się zmierzyć, jeśli będziesz angażować się w piractwo:

Stany Zjednoczone Ameryki

USA są domem wysoce rozwiniętego reżimu prawnego regulującego kwestie związane z piractwem. Kraj ma niezwykle rygorystyczne stanowisko w kwestii pobierania nielegalnych treści za pomocą wszelkich możliwych środków.

Większość mediów chronionych prawem autorskim jest własnością dużych domów korporacyjnych, takich jak Disney, Warner Bros, Fox, Sony i tym podobne, więc często mają siłę finansową, aby móc się nimi posługiwać w różnego rodzaju procesach sądowych.

Piractwo w USA może skutkować karami prawnymi do pięciu lat pozbawienia wolności i grzywnami w wysokości 250 000 USD.

Kanada

Ten sąsiadujący z USA kraj nie jest tak rygorystyczny, jeśli chodzi o karanie osób popełniających piractwo. Jego przepisy dotyczące piractwa istnieją, ale są tak samo luźne jak jego granice, tzn. Istnieją, ale wygrałeś’zostać złapanym dużo

Jedyne odpowiednie prawo dotyczące naruszeń praw autorskich w Kanadzie to “Ustawa o modernizacji praw autorskich”. Zgodnie z tą ustawą dostawcy usług internetowych mogą wysyłać powiadomienia do podmiotów naruszających prawa autorskie.

Maksymalne, co może zrobić właściciel praw autorskich, pozywa stronę naruszającą prawa za nie więcej niż 5000 USD. Jest to zbyt prosta kwota, aby zainteresować posiadaczy praw autorskich wniesieniem sprawy sądowej.

Zjednoczone Królestwo

Ponieważ znaczna większość większych stron Torrenting, takich jak PirateBay, jest już zablokowana, Wielka Brytania nie jest przyjaznym miejscem, jeśli chodzi o fanów p2p.

Dostawcy usług internetowych z ponad 400 000 użytkowników są prawnie zobowiązani do wysyłania listów o zaprzestaniu i zaniechaniu łamania praw autorskich. Prawo nie ma jednak zastosowania do tych dostawców usług internetowych, którzy mają mniej niż wymaganą liczbę subskrybentów.

Indie

Branża piractwa indyjskiego osiąga prawie 2,7 miliarda dolarów każdego roku, powodując ogromne straty w lokalnych domach mediowych z powodu popularności Bollywood i innych kin regionalnych.

Zgodnie z indyjską ustawą o prawie autorskim osoba może zostać skazana na maksymalnie 7 lat więzienia i zostać ukarana grzywną za 200 000 INR, jeżeli zostanie naruszone prawa autorskie do dowolnego pliku multimedialnego lub projektu.

Niemcy

Również w Niemczech właściciele praw autorskich dają prawo do pozywania w ich imieniu trolli autorskich, a grzywny mogą wynosić do 500, a nawet 1000 euro.

Mimo to system nie jest tak wydajny, ponieważ trolle chronione prawem autorskim mogą śledzić tylko adresy IP, a nie rzeczywiste nazwy i tożsamości, więc wiele nadchodzących powiadomień nie jest adresowanych do osób z imienia i nazwiska.

Podsumowanie

Po rozstrzygających testach 5 istotnych czynników z udziałem ponad 70 dostawców, polecam Surfshark jako najlepszą sieć VPN do torrentowania.

Surfshark (1,99 USD / miesiąc) jest najlepszym wyborem jako Torrent VPN ze względu na jego niesamowite bezpieczeństwo, szczelność i politykę zerowego logowania.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me