7 geriausi pomidorų maršrutizatoriai 2023 m

Šiandien dauguma maršrutizatorių gamintojų maitina savo įrenginius naudodami numatytąją programinę-aparatinę įrangą (nuolatinę programinę įrangą, integruotą į maršrutizatorių, tik skaitymo atmintį), suteikiančią bendrą maršrutizatorių funkciją. Kartais ši programinė įranga vartotojams gali pasirodyti nepakankama’ konfigūruoti įvairias parinktis, viena iš labiausiai paplitusių, kai maršrutizatoriuose galima nustatyti geriausias VPN paslaugas.

„Fifa Worldcup“ naujienos

Pastaba! Su daugiau & Daugiau problemų dėl saugumo kyla kiekvieną dieną, norint apsaugoti jūsų įrenginius, kai prisijungę prie interneto, būtinas VPT. Norėdami užšifruoti interneto ryšį, kad galėtumėte saugiai naršyti, rekomenduojame nustatyti pomidorų maršrutizatoriuje esantį VPN.

Gaukite VPN dabar

Contents

Kas yra pomidorų maršrutizatoriaus programinė įranga?

Pomidoras yra atvirojo kodo „HyperWRT“ pagrindu sukurta „Linux“ programinė įranga, skirta maršrutizatoriams su „Broadcom“ mikroschemomis. Tarp ilgo pranašumų sąrašo, „Tomato“ maršrutizatoriaus programinėje įrangoje yra įdiegta „Ajax“ (žiniatinklio kūrimo metodų rinkinys), leidžianti lengviau įkelti tinklalapius. & greičiau ir vėl neperkraunant puslapio. Pomidorų maršrutizatoriaus technologiją labai įvertino kūrėjai, turintys du garsius „Tomato by Shibby“ modelius ir „Advanced Tomato“, garsėjantį dėl patogumo naudoti..

8 pomidorų maršrutizatoriaus programinės įrangos naudojimo priežastys

Paprastai apibendrinčiau 5 priežastis, kodėl reikia naudoti „Tomato“ suderinamus maršrutizatorius, tačiau jums geriau būtų tai išgirsti iš ekspertų, tokių kaip „FlashRouters“:

Jei tik pas mus yra nemandagių vartotojų, patyrusių ne technikos srityje, čia pateikiamos kelios pagrindinės funkcijos, leidžiančios jums lengvai suprasti papildomą pomidorų maršrutizatoriaus naudojimo pranašumą:

 1. Išplėstinė QoS (paslaugos kokybės) pralaidumo kontrolė

Puiki galimybė srautinio perdavimo gerbėjams sukonfigūruoti pralaidumą, kuris bus skirtas įvairioms programoms ir svetainėms, tokioms kaip „Netflix“, „HBO Now“, „YouTube“ ir kt..

     2. Srauto statistika pagal vartotojo ar IP adresą

Puiki savybė, ypač skirta biuro nustatymams, leidžianti administratoriui gauti išsamią statistiką apie visus vartotojus / įrenginius, prijungtus prie Pomidorų maršrutizatoriaus.

     3. „OpenVPN“, PPTP, & L2TP VPN konfigūracija

Puiki namų savybė & biurų VPN vartotojai, leidžiantys lengvai konfigūruoti, o ne naudoti VPN programinę įrangą. Tai leidžia apsaugoti visus jūsų internetinius įrenginius, nereikia tiesiai į juos įdiegti sudėtingų ar sugedusių VPN programų. Ypač tinka senesniems įrenginiams, kurie neturi’t neturi VPN funkcijos.

     4. Išplėstinis USB palaikymas

Pomidorų maršrutizatoriaus programinė įranga taip pat atveria prieigą prie tų įrenginių, kuriuos norite pridėti prie maršrutizatoriaus, pavyzdžiui, spausdintuvų, 4G MIFI įrenginių, tinklo standžiųjų diskų ir kt..

      5. Patogi vartotojui „Ajax“ sąsaja

„Ajax“ pagrįsta sąsaja automatiškai pagreitina naršymą internete ir sutrumpina sunkiųjų tinklalapių, kuriuose yra daug medijos ir „Adobe Flash“ elementų, įkėlimo laiką..

      6. Dinaminis DNS paslaugos nustatymas

Tik tuo atveju, jei norite nustatyti „SmartDNS“ paslaugą, kad atblokuotumėte „VoD“ paslaugas ar kitas svetaines, nesustabdydami interneto, kaip tai daroma su VPN, „Tomato“ maršrutizatoriaus programinė įranga siūlo jums išskirtinę galimybę tai padaryti..

      7. Pralaidumo statistika

Kita išskirtinė galimybė, ypač darbo nustatymams, kai administratorius (-iai) gali stebėti išsamią pralaidumo statistiką pagal vartotoją ir visame tinkle..

      8. Integruotas „BitTorrent“

Taip, „Tomato“ maršrutizatoriaus programinėje įrangoje yra įmontuotas „BitTorrent“ klientas. Tai leidžia valdyti pralaidumą, torrentus ir kitas nuostabias funkcijas, kad pagreitintumėte atsisiuntimą. Taip pat yra „Tor“ klientas, todėl galite nukreipti eismą per skirtingus mazgus, o ne perduoti tikrąją informaciją internetu.

  Geriausios „Torrent“ svetainės ir 100% veikiančios nugriautų svetainių alternatyvos

Norėdami sužinoti daugiau ir perskaityti apie daugybę kitų „Pomidorų“ maršrutizatorių programinės įrangos pranašumų, taip pat galite peržiūrėti oficialius „Tomato“, „Advanced Tomato“ ir „Tomato by Shibby“ puslapius..

7 geriausi pomidorų maršrutizatorių modeliai jūsų namams & Darbas

„Tomato“ programinė įranga yra suderinama su didžiuliu maršrutizatorių prekės ženklų, įskaitant „ASUS“, „NetGear“, „LinkSys“, „HP“, „D-Link“, „Huawei“, „Tenda“, „ZTE“ ir kt., Sąrašą. Dėl „Best Tomato“ maršrutizatoriaus programinės įrangos universalumo, tai puikus pasirinkimas turėti abu namus & darbo nustatymai.

Žemiau yra mano 3 geriausių pomidorų maršrutizatorių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, santrauka ir 4 kitų pomidorų maršrutizatorių variantų sąrašas, norint patikrinti, ar ieškote kažko ypatingo:

Geriausias geriausias pomidorų maršrutizatorius: „ASUS RT-N66U“ dviejų juostų belaidis įrenginys-N900

Populiariausias maršrutizatorius, suderinamas su pomidorais, „Asus RT-N66U“ yra senesnis gamintojo dizainas. Tačiau jis yra populiarus dėl savo negailestingo suderinamumo su visomis „Tomato“ programinės aparatinės įrangos versijomis. RT-N66U yra suderinamas su abiem Pomidoras pagal Shibby & Pažangus pomidoras modifikacijos, leidžiančios jums pasirinkti programinę-aparatinę įrangą.

geriausias pomidorų maršrutizatorius

Nors RT-N66U yra dvigubos juostos maršrutizatorius, jame nėra modemo. Tai reiškia, kad turėsite prijungti jį prie IPT’s modemas su kabeliu. 5-GHz dažnių juostoje „RT-N66U“ siūlo didelį diapazoną ir greitį. Atminkite, kad maršrutizatoriaus greitis yra ne didesnis kaip 450 Mb / s. Maršrutizatorius taip pat siūlo tik 802.11b, 802.11g ir 802.11n palaikymą duomenų perdavimui, taigi, jei norite greitesnio 802.11ac standarto, greičiausiai eikite su naujesniu modeliu.

Be 4 gigabitų eterneto prievadų, „RT-N66U“ siūlo du USB prievadus, skirtus spausdintuvui prijungti, kad būtų naudojamas tinklas, 4G modemą, skirtą greitesniam ryšiui palaikyti, tinklo standųjį diską arba USB įrenginį, skirtą medijai bendrinti tinkle. Maršrutizatorius yra liekno ir aptakaus dizaino, todėl jis laimėjo’Neišmeskite ir jos trys antenos gali būti pašalintos, jei to nepadarysite’jiems jų nereikia.

Papildomos specifikacijos:

Maršrutizatorius palaiko FTP, HHTP, „BitTorrent“, P2P klientus ir NZB, tačiau neatsiųs failų iš svetainių, kurioms reikalingas autentifikavimas pagal įvairias vartotojų apžvalgas „CNet“. Išplėstiniai maršrutizatoriaus nustatymai yra gana išsamūs, jei to nepadarote’neįdiekite programinės įrangos „Tomato“. Galite konfigūruoti VPN, nustatyti prioritetus „QoS“ paketams, naudoti tinkinamą ugniasienę ir taip pat gauti palaikymą IPv6 ryšiams. CNet’Bendras RT-N66U garsinimas yra toks:

Vis dėlto yra keletas problemų, susijusių su „RT-N66U“ diapazonu, kai išeinate iki 25 metrų duomenų perdavimo greičio. Tai buvo pastebėta tiek 2,4GHz, tiek 5GHz radijo juostose. Galite patikrinti įvairius „RT-N66U“ pasiūlymus internetu su kainomis nuo 85,99 USD „Amazon“.

2-asis geriausias pomidorų maršrutizatorius„Tenda W1801R / W1800R Wireless AC1750“

„W1801R“ (dar žinomas kaip „W1800R“) yra senovinis maršrutizatoriaus dizainas, kurį sukūrė tinklo technologijos pradininkas „Tenda“. Nepaisant to, nepakenkite dėl savo mažos fizinės išvaizdos, nes W1081R yra žvėris ir vienas geriausių pomidorų suderinamų maršrutizatorių, kurį galima naudoti namuose. Maršrutizatorius, kurį maitina labai patikimas 600MHz procesorius, yra dviguba juosta (2,4GHz) & 5GHz) įrenginys, suderinamas su abiem „Shibby“ & Pažangiosios pomidorų mados.

geriausias pomidorų maršrutizatorius Tenda

Kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, „W1801R“ yra puikus pasirinkimas vartotojams, norintiems dalintis laikmenomis namų tinkle naudojant įmontuotą DLNA funkciją. Tenda’„W1801R“ taip pat yra puikus pasirinkimas namų vartotojams, norintiems transliuoti aukštos raiškos vaizdo įrašus & Tiesioginė televizija ir žaidimas internete. Du USB prievadai taip pat suteikia galimybę prijungti kietuosius diskus, o spausdintuvai – bendrinti tinkle. „Nikktech“ išbandęs 15 metrų atstumą, didžiausias vidutinis belaidžio ryšio greitis buvo užfiksuotas tarp 60 Mbps & 75 Mbps.

  100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

Papildomos specifikacijos:

Be dvigubos dažnių juostos, „W1801R“ gali aptarnauti 802.11 a / b / g ir n suderinamus įrenginius, taigi, nesvarbu, kokie seni ar nauji įrenginiai, jūsų prietaisai perduoda duomenis be išimties. Padedant trims galingoms antenoms, „W1801R“ yra idealus dideliems namams, kurių parametrai yra 5 ar daugiau. Buvo užfiksuotas maksimalus greitis iki 1300 Mbps, kuris namų vartotojams yra gana puikus.

„Tenda“ įmontuota programinė įranga yra juokinga ir tai yra didelis prietaiso pasirinkimas. Vadinasi, „W1801R“ reikia „Pomidorų“ maršrutizatoriaus programinės įrangos. Kadangi įrenginys naudoja amerikietišką mikroschemų rinkinį, jis grįžta į numatytąją JAV konfigūraciją, ribodamas belaidžių kanalų skaičių iki 11. Galite daug lengviau nustatyti VPN, bendrinti tinklo įrenginius ir gauti daugiau funkcijų naudodami „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą W1801R..

„Tenda W1801R“ yra puikus pasirinkimas namų vartotojams ir tiems, kurie turi mažesnį biudžetą kokybiškam maršrutizatoriui. Dėl savo kainos, W1081R yra puikus brangių maršrutizatorių modelių pakaitalas, kainuojantis tarp jūsų 60 ir 100 dolerių (atsižvelgiant į tai, iš kur jūs perkate).

3-asis geriausias pomidorų maršrutizatorius: NETGEAR „Nighthawk AC1900 – R7000“

„R7000 Nighthawk“ yra legenda „Tomato“ maršrutizatoriaus programinės įrangos vartotojams. Tai senesnis, su „Tomato“ suderinamas maršrutizatoriaus gamintojas, tačiau ši smulkmena gali parodyti greičio prasmę. Powered by a ‘dviejų branduolių 1000 MHz procesorius, 128 GB „flash“ atminties saugojimas ir 256 MB DDR atminties. Tai tikrai galingas maršrutizatorius, skirtas nedidelių biurų nustatymams ir iki 1000 kv. Pėdų namų nustatymams (tai patvirtina įvairios namų vartotojų apžvalgos „Amazon“ & kitos svetainės).

geriausias pomidorų maršrutizatoriaus tinklas

2014 m. „NightHawkR7000“ buvo greičiausias 802.11ac maršrutizatorius, kurį galima įsigyti iš gamintojo. Kol nebuvo išleistas „R8000 NightHawk“ modelio leidimas. Neabejokite, kad R7000 yra brangus technikos gaminys. Tačiau tai yra daug galingesnis tiekimas, nei jo piniginė vertė yra maždaug 150–200 USD išvardytos „Amazon“. Suderinamas su abiem Shibby &Pažangus pomidoras Modifikacijos, tai buvo pirmasis pomidorų maršrutizatorius, išbandytas naudojant mano greičiausią VPN paslaugą per mano namų tinklą.

„R7000“ oficialus palaiko „Pomidorų“ maršrutizatorių programinę įrangą, taip pat oficialiai siūlo palaikymą „OpenVPN“ ir „Apple“’s „Time Machine“ atsarginių kopijų kūrimo technologija. „R7000“ yra didžiulis įrenginys, tačiau tai reikalinga papildomoms funkcijoms. Jo 3 puikios antenos, kaip Ronas Wesley pasakytų, yra “kruvinai puikus!”.   Tai iš anksto sukonfigūruota (jau nustatyta, kad ji automatiškai susietų su esamu tinklu) su numatytuoju vartotojo vardu & slaptažodis, nurodytas įrenginyje.

Papildomos specifikacijos:

„R7000“ dabar vairuoja „NetGear Genie“ vartotojo sąsaja, kuri leidžia nustatyti &konfigūracija labai lengva, net atnaujinant „Tomato“ maršrutizatoriaus programinę įrangą. Tačiau iš naujo paleidus „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą, „R7000“ leidžia jums patiems parašyti maršrutizatoriaus apžvalgą. Jums patiks galimybė valdyti skirtingų programų greitį, prievadų peradresavimo funkcijos, VPN sąranka & valdymas, DLNA, nuotolinė prieiga ir dar daugiau.

„NetGear“’s R7000 yra integruotas su „Broadcom BCM4709“ „Wi-Fi“ lustas leidus juo naudotis gamintojui’patentuota „TurboQAM“ technologija. Tai reiškia, kad „R7000“ leidžia vartotojams mėgautis greitesniu ryšiu, įtraukiant visus WIFI perdavimo standartus (802.11ac / n) ir nepriklausomai nuo radijo juostų (2,4 GHz arba 5 GHz). „TurboQAM“ leidžia visiems 2,4 GHz perdavimams pasiekti 200 Mbps perėjimą, o ne 150 MB / s, tai reiškia, kad jis veiks žaibiškai net su senesniais mobiliaisiais įrenginiais & USB tinklo jungtukai.

  Geriausios „Firestick“ programos 2023 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

Nors aš jį įtraukiau į trečią, tai yra mano rekomenduojamas maršrutizatorius, suderinamas su „Tomato“. Taip yra dėl mano didžiulės patirties su šiuo prietaisu. Mano ankstesnis namas buvo didesnis nei 1800 kv. M., Jame buvo 7 vartotojai, prisijungę per 12 įrenginių. Aš paprastai gaučiau vidutinį 24 MBPS greitį per 22 metrų atstumą iki savo kambario. Tarp jų taip pat buvo siena (mano plačiajuosčio ryšio jungtis buvo 30 MB).

4-asis geriausias pomidorų maršrutizatorius: „ASUS RT-AC3200 Wireless-AC3200“

 1. Kaina: Tarp 150 USD &180 USD
 2. Juostos: Dvigubas (2,4 GHz & 5GHz kanalai) su 802.11ac / n WIFI protokolo suderinamumu
 3. USB jungtys: Du USB 3.0 prievadai
 4. Kitos nuostabios savybės
 5. „Broadcom Turbo QAM“ technologija suteikia 33% geresnį greitį
 6. Dviejų branduolių 1 GHz procesorius su 128 MB RAM
 7. „Beam Forming“ + WIFI diapazono prailginimo technologija
 8. Integruotas daugiapakopis A.I. Apsaugos technologija nuo „Trends Micro“
 9. Integruota ASUSWRT vartotojo sąsaja

geriausias bevielis pomidorų maršrutizatorius

    5-asis geriausias pomidorų maršrutizatorius: „Netgear R8000“

 1. Kaina: Tarp 259 USD&400 USD
 2. Juostos: Tri (vienas 2,4 GHz dažnis) &du 5GHz kanalai) su 802.11ac WIFI protokolo suderinamumu
 3. USB jungtys: Vienas USB 2.0 & vienas USB 3.0 prievadas
 4. RAM / ROM: 256 MB / 128 MB
 5. Kitos nuostabios savybės
 6. Dviejų branduolių 1GHz procesorius
 7. „BeamForming +“ diapazono prailginimo technologija
 8. „NetGear Genie“ vartotojo sąsaja

„netgear r800“ pomidorų maršrutizatorius

    6-asis geriausias pomidorų maršrutizatorius: „D-Link DIR-868L“

 1. Kaina: Nuo 100 USD&190 USD
 2. Juostos: Dvigubas (2,4 GHz &5GHz kanalai) su 802.11a / b / g / n / ac WIFI protokolo suderinamumu
 3. USB jungtys: Vienas USB 3.0 prievadas
 4. RAM / ROM: 256 MB / 128 MB
 5. Kitos nuostabios savybės
 6. Dviejų branduolių 1GHz procesorius
 7. „BeamForming +“ diapazono prailginimo technologija
 8. „Wi-Fi Multimedia“ (WMM) palaikymas
 9. Įdiegtas VPN palaikymas

geriausias pomidorų maršrutizatorius

    7-asis geriausias pomidorų maršrutizatorius: „Linksys EA6900“

 1. Kaina: Tarp 120 USD & 150 USD
 2. Juostos: Dvigubas (2,4 GHz & 5GHz kanalai) su 802.11a / b / g / n / ac WIFI protokolo suderinamumu
 3. USB jungtys: Vienas USB 2.0 & Vienas USB 3.0 prievadas
 4. RAM / ROM: 256 MB / 128 MB
 5. Kitos nuostabios savybės
 6. Dviejų branduolių 800MHz procesorius
 7. „BeamForming +“ diapazono prailginimo technologija
 8. DLNAsertifikuota
 9. Integruota „Broadcom TurboQAM“ technologija
 10. „Wi-Fi Multimedia“ (WMM) palaikymas
 11. Žinomas dėl perkaitimo problemų, debesų funkcijos trūkumas, nestabilus 5 GHz dažnio priėmimas ir labai brangus

Trumpai tariant

Aš stengiausi, kad santraukos būtų kuo suprantamesnės pasauliniam skaitytojui. Tikiuosi, kad šis vadovas suteikia geresnį supratimą apie tam tikro maršrutizatoriaus prekės ženklo ir modelio naudojimą. Jei jums patiko mano geriausių pomidorų maršrutizatorių sąrašas, duok mums šaukti žemiau. Be to, jei manote, kad praleidau gerą variantą, praneškite man, kad turėsiu jo sąrašą ASAP.

Nepamirškite pasidalinti ir užsiprenumeruoti. Greitai pasimatysime su vėsesnėmis tech apžvalgomis & dienoraščiai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me