5 najlepszych skórek Kodi do wypróbowania w 2023 roku dla Krypton i FireStick

Kodi szybko stało się ulubionym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego online “szczypce do kabli” & “nigdy nie ma przewodu”. Jest tyle rzeczy, które możesz zrobić w stosunku do Kodi XBMC, w tym oglądać filmy, słuchać muzyki, korzystać z różnych programów, oglądać pokazy slajdów, a nawet dostosowywać Kodi za pomocą najlepszych skórek dostępnych dla centrum multimedialnego. Podjąłem więc misję znalezienia najlepszych skórek Kodi dla Krypton w 2023 roku.

Ostrzeżenie! Don’t zainstaluj dodatki przed przeczytaniem naszego Przewodnika Kodi VPN
Kodi poddano surowej kontroli. Władze gorączkowo ścigają użytkowników Kodi. Sprawdź naszą najlepszą sieć VPN dla Kodi, aby dowiedzieć się, jak zachować anonimowość. Dowiedz się, jak odblokować najlepsze dodatki Kodi i zabezpieczyć swoją prywatność przed właścicielami praw autorskich.

Contents

Najlepsze skórki Kodi Krypton

Domyślna skórka ujścia Kryptona była jedną z najlepszych zmian, jakie wprowadzili programiści w oprogramowaniu, ale użytkownicy’ zwykle wymagają użycia innych skórek w Kodi Krypton, dostosowując inne funkcje wyświetlania. Pozwolić’s zacznij od naszego odliczania najlepszych skórek w wersji Kodi Krypton 17 skórek w 2023 roku:

1) Aeon Nox 5: Redux – Najlepsza skóra Kodi Krypton

Być może jeden z najbardziej atrakcyjnych & moim zdaniem najlepsze skórki Kodi Krypton “Aeon Nox 5: Redux”oferują świetne zmiany wizualne w Kodi. Możesz edytować widok projektu najlepszych dodatków Kodi, a także zmieniać tło dla każdego innego dodatku. Skórka jest dostępna w trzech motywach kolorystycznych, w tym domyślnym motywem Metalicznym, czerwonym & Motyw szary i motyw pomarańczowy.

aeon nox najlepsze skórki Kodi Krypton

Najbardziej atrakcyjną funkcją Aeon Nox 5, którą z pewnością pokochasz, są różne widoki okien, które możesz przypisać do swoich dodatków. Możesz również skonfigurować każdą inną stronę, aby miała swój unikalny widok, na przykład mogę przypisać inny widok dla każdej kategorii Exodus i strony podkategorii.

aeon nox kodi krypton wersja 17 skóra

Jak zainstalować Aeon Nox 5: Redux na Kodi Krypton wersja 17

  1. Na ekranie głównym przejdź do System >Berło >Kliknij Skóra
  2. Kliknij Uzyskaj więcej >zwój &odnaleźć Aeon 5 Nox: Redux, następnie kliknij to
  3. Pozwól Kodi zainstalować nową skórkę, gdy zostanie ukończona, poprosi “Jeśli chcesz zachować tę zmianę”, kliknij Tak
  4. Teraz powinieneś mieć Aeon 5 Nox na swoim Kodi

2) Skórka Metropolis Kodi Krypton

Kolejną najwyżej ocenianą skórką Kodi Krypton jest cukierek do oczu Metropolis, dostępny również w repozytorium dodatkowym Kodi i może być zainstalowany z menu System. Metropolis ma piękny design załadowany multimediami w postaci tekstu, najlepszych zdjęć i ikon dla każdej funkcji, co całkowicie zmienia wygląd Twojego Kodi Krypton w porównaniu do wszystkich innych najlepszych skór Kodi Krypton. Metropolis oferuje połączenie stylu retro & nowoczesne elementy, które nadają mu bardziej atrakcyjny wygląd niż większość jednorodnych skórek Kodi zbudowanych na motywach zbiegu lub ujść.

  Filmler ve Canlı TV Şovları için En İyi 100 Kodi Eklentisi (2023 için Test Edilmiş ve Doğrulanmış Liste)

kodolis krypton metropolia

Skórka Metropolis oferuje genialne połączenie prostych ikon z odpowiednimi obrazami i atrakcyjnymi czcionkami. Skórka Metropolis zapewnia doskonałe wizualizacje podczas uzyskiwania dostępu do multimediów w dodatkach do filmów, muzyki i programów. Każdy element multimedialny jest wyświetlany z własnymi ocenami IMDB, streszczeniem i ocenami przeglądających. Znajdziesz także opis swoich ustawień i menu systemowego.

Skórka Metropolis Kodi Krypton wersja 17

Zaprojektowany z finezją & prostota, Metropolis jest prawdopodobnie najlepszą skórą dla użytkowników Kodi Krypton’ lubią łatwy w nawigacji, ale animowany interfejs. Możesz zmieniać 7 różnych atrakcyjnych motywów w skórze Metropolis oraz naprawdę fajne ikony & zakładki graficzne są absolutnie magiczne. Oprócz pięknego interfejsu użytkownika Metropolis pozwala dostosować wiele funkcji, w tym obrazy dodatkowe, grafiki fanów plakatów, obrazy galerii i zmienić widok różnych menu w Kodi’interfejs s.

ustawienie standardowe metropolii

3) Skórka AMBER Kodi Krypton

Bursztynowa skóra dla Kodi Krypton jest ogromnym tchnieniem życia w mobilnej wersji znanego centrum medialnego. Skórka Bursztynu, zgodna z wersjami Kodi Gotham i nowszymi, stanowi doskonałą synergię stylu i szybkości. Lekka skóra oferuje wyjątkową personalizację dzięki łatwym w użyciu menu, a jednocześnie oferuje motywy w 4 różnych kolorach, przy czym mój ulubiony rustykalny wygląd jest moim ulubionym.

bursztynowa skóra kodi krypton

Największą zaletą skórki Amber jest przewyższenie urządzeń z ekranem dotykowym, a jeśli używałeś Kryptona na telefonie komórkowym, zgodzisz się na nawigację & przyciski są po prostu godne ubolewania. Bursztyn nadaje Kryptonowi (szczególnie mobilnemu) elegancki wygląd, a także ułatwia przewijanie i dotykanie ekranu dotykowego.

bursztynowy kodi krypton wersja 17 skóra

4) Skórka Unity Kodi Krypton

Zainspirowany przez Google’s Material Design, Unity wygląda bardzo podobnie do ekranu telefonu z Androidem na Kodi. Stylowe menu i doskonałe przejścia menu sprawiają, że skóra jest dostępna w naszych 5 najlepszych skórkach do Kodi Krypton. Unity jest po prostu wyjątkowy i nie przypomina innych skórek Krypton Kodi.

skóra jedności kodi krypton

To’to świetny interfejs dla użytkowników Androida, którzy używają Kodi na urządzeniach z Androidem, a także można dostosować tła, ikony, wyświetlacze okien i menu. Korzystanie z prostych czcionek Skóra Unity zapewnia wyraźniejszy i bardziej żywy wygląd odtwarzaczowi multimedialnemu Kodi. Po przejściu z ujścia zauważysz, że Unity sprawia, że ​​pulpit wygląda na przestronny

unity kodi krypton wersja 17 skóra

jedność kodi krypton tło

5) Naśladuj skórkę Kodi Krypton

Mimic to kolejna skóra inspirowana ujściem z większymi czcionkami i ikonami wyświetlanymi. Mimic to świetny motyw dla użytkowników Kodi Android i tych, którzy kochają większe motywy wyświetlacza. Mimic sprawia, że ​​poruszanie się po urządzeniach dotykowych jest łatwiejsze i szybsze bez fałszywych kliknięć. Innym genialnym aspektem, który zauważyłem, było to, że skóra naśladująca jest znacznie szybsza niż ujście lub przecięcie, przesuwanie się po ekranach jest znacznie płynne, co zauważysz.
Naśladuj skórkę Kodi Krypton

Lubię też proste ikony i rozmieszczenie ikon w różnych menu. Każda ikona w menu ustawień wyświetla podmenu poniżej opcji, jak widać na zrzutach ekranu poniżej. Podczas przeglądania dodatków do ikony dołączony jest krótki opis dodatku & Nazwa. ja’Jestem pod wrażeniem Mimica’Dzięki płynnemu interfejsowi na moim telefonie z Androidem przewijanie jest lepsze i ikony widzę raz.

  Πώς να ξεμπλοκάρετε το Kodi στο Ηνωμένο Βασίλειο και να παρακολουθήσετε τα ποδοσφαιρικά live streams της Αγγλίας

Naśladuj kodi krypton wersja 17 skórki

Skórki Kodi Krypton Pobierz linki

Aeon Nox 5: Kodi Krypton Skin Pobierz link

Link do pobrania skórki Metropolis Kodi Krypton

Link do pobrania skórki Amber Kodi Krypton

Link do pobrania skórki Unity Kodi Krypton

Link do pobierania skórki Mimic Kodi Krypton

5 najlepszych skórek Kodi do Firestick

Dzięki otwartemu oprogramowaniu Kodi jest wyjątkowo konfigurowalny. Dzięki ogromnej kolekcji dodatków / kreatorów możesz spersonalizować odtwarzacz multimedialny zgodnie z własnymi wymaganiami. Możesz nawet pobrać i zainstalować Best Kodi krypton “Skórki”, które zmieniają czcionki, wygląd i kolory kryptonu, aby zapewnić wyjątkowy i niezwykły wygląd.

Teraz, gdy niedawno wydano Amazon Fire TV 4K, rośnie także dostępność skórki Firestick Kodi. Dzięki lepszemu sprzętowi i technologii AFTV ma kompetencje sportowe o intensywnych graficznie motywach – bez zagłębiania się w piany. Więc bez zbędnych ceregieli, spójrzmy na najlepsze skórki XBMC dla Firestick poniżej:

1. Przezroczystość Skórka Amazon Fire TV

Fan-artowa skóra, której głównym celem jest promowanie przejrzystości i łatwości użytkowania. Ta skóra naśladuje styl wcześniejszych motywów XBMC i wyświetla duże obrazy stylowych urządzeń do odtwarzania multimediów i nowoczesnych salonów. Może nawet pochwalić się pionowym systemem menu, który pozwala użytkownikom na wykorzystanie własnej sztuki fanowskiej. Ta opcja najlepiej nadaje się dla użytkowników Amazon Fire TV, którzy uwielbiają dzieła sztuki i wyobrażają sobie wyświetlanie.

Najlepsze skórki Kodi do Firestick

Oprócz zapewnienia dodatkowych możliwości personalizacji wyglądu kolekcji multimediów i wyświetlania wielu obrazów dla plików, przezroczystość obsługuje również wszystkie funkcje Kodi. Deweloper ma już wstępnie skonfigurowane i zawiera wszystkie różne udogodnienia oferowane przez oprogramowanie.

Przezroczystość Skórka Amazon Fire TV

2. Skórka Titan Amazon Fire TV

Skórka Titan dla AFTV jest dla tych, którzy wymagają natychmiastowego dostępu do swoich treści medialnych. Usprawnia cały wygląd oprogramowania, promując mniej skomplikowane ustawienia – dzięki mniejszym opcjom i dostosowaniom. Titan ma podobny wygląd do systemu Windows 10, oferując wygląd bloku kafelkowego.

Skórka Titan Amazon Fire TV

W ustawieniach domyślnych skóra ma tylko ikony na ekranie głównym, podzielone na dwa rzędy. Jeden wyświetla ustawienia, dodatki i YouTube, a drugi pokazuje w bibliotekach multimediów. W dolnej środkowej części ekranu znajduje się przycisk zasilania, podobny do smartfonów.

Titan Amazon Fire TV Skin 2023

3. Skórka Nebula Amazon Fire TV

Jeśli szukasz jasnej skóry dla Kodi w Fire TV, Mgławica jest zdecydowanie właściwą opcją. Ten niezwykły i wyjątkowy motyw obsługuje PlexBMC i oferuje możliwość tworzenia niestandardowych skrótów, dodawania oszałamiającej grafiki i zapewnienia prawdziwego wrażenia kinowego. Posiada łatwy w obsłudze i zrozumiały interfejs – dzięki użyciu miniatur dla każdego wyboru / kategorii / ustawienia.

  100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2023)

Skórka Nebula Amazon Fire TV

Wygląd jest niesamowicie atrakcyjny. Dzięki prostej kategoryzacji i opcjom wyświetlania znalezienie dobrego filmu lub programu telewizyjnego do obejrzenia jest niezwykle łatwe. Ta skóra obsługuje także dodatkowe widżety, telewizję na żywo / PVR, obsługę dotykową, VideoExtras, TvTunes i cdArt.

Skórka Nebula Amazon Fire TV 2023

4. Arctic: Zephyr Skin dla Amazon Fire TV

Ta skóra Kodi dla Fire TV jest niesamowita. Jest to trzecia iteracja motywu arktycznego z jurialmunkey. Wyposażony w schludny i czysty system menu z intuicyjnym i responsywnym wyglądem, skóra najlepiej nadaje się do Amazon Fire TV, oferując całkiem uporządkowany i łatwy w użyciu wygląd. Informacje o zawartości multimedialnej znajdują się na dole ekranu.

Arctic: Zephyr Skin dla Amazon Fire TV

Możesz natychmiast uzyskać dostęp do setek filmów i programów telewizyjnych w jednym rzędzie przy minimalnej nawigacji potrzebnej do poruszania się po treści. Podobnie jak inne skórki Amazon Kodi, nie obsługuje komputera stacjonarnego i zachęca użytkowników do korzystania z pilota AFTV. Dzięki otoczeniu w chmurze otoczenia ta skóra wygląda wyjątkowo w porównaniu do innych.

Arctic: Zephyr Skin dla Amazon Fire TV 2023

5. Skórka fTV firmy Hitcher

Pozostawiając to, co najlepsze na koniec, fTV Skin by hitcher jest jedną z najbardziej niezwykłych Skórek Kodi dostępnych dla Firestick. Wyróżnia się spośród innych opcji, dzięki czemu Twój Kodi wygląda dokładnie jak interfejs Fire TV! Jeśli spojrzysz na zrzut ekranu poniżej, trudno będzie odróżnić AFTV’interfejs ze skórą.

Masz szybki dostęp do często używanych dodatków w ulubionych. Dzięki prostym elementom sterującym możesz także uzyskać natychmiastowy dostęp do programów telewizyjnych, aplikacji, zdjęć, filmów i muzyki. Uznanie dla hitchera za perfekcyjne zestawienie wszystkich szczegółów AFTV, aż do drobnych niuansów.

Skórka fTV Hitchera

Aby wykorzystać skórę’pełny potencjał wymaga pilota ze standardowymi przyciskami (menu, przewijanie do tyłu, przewijanie do przodu, szybkie, zatrzymywanie, wstrzymywanie, odtwarzanie, wybieranie i wskazówki). Nie obsługuje wprowadzania dotykowego ani myszy. Języki obce nie są obecnie dostępne.

fTV Skin by Hitcher 2023

Najlepsze skórki Firei Kodi do pobrania Linki

  1. Link do pobierania skór przezroczystości
  2. Link do pobierania skórki Titan
  3. Link do pobrania skórki mgławicy
  4. Arctic: Zephyr Skin Download Link
  5. fTV Skin by Hitcher Link do pobrania

Do zobaczenia wkrótce

Mam nadzieję, że podobało Ci się nasze odliczanie najlepszych skórek dla Kodi Krypton. Więcej niesamowitych dodatków Kodi, przewodników, najlepszych sztuczek i porad iptv do Kodi odwiedź nas wkrótce. Jeśli podoba Ci się nasze odliczanie najlepszych skórek Kodi dla Krypton, pamiętaj, aby polubić i udostępnić artykuł.

Powiązany artykuł: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me