Fransa 2023 için En İyi 5 VPN: Güvenli Tarama + Akış

AB’nin bir parçası olan Fransa, en sağlam veri gizliliği düzenlemelerinden birine sahiptir. Bu düzenlemeler kullanıcıların’ dijital bilgi ve gizlilik korunuyor.

Ancak mevzuatta, hükümetin vatandaşlarını takip etmesine izin veren boşluklar var’ dijital aktiviteler.

VPN bağlantısı, herhangi bir parçadan ücretsiz olarak% 100 güvenli ve güvenli bir internet bağlantısına sahip olmak için en iyi seçenektir.

Fransa için en iyi VPN

Contents

Fransa için En İyi VPN Sunucuları

 1. PureVPN: Fransa için en iyi VPN. 42 ile Fransa içindeki özel sunucular, seçenek, tüm temel VPN güvenlik özelliklerine 2,91 $ / ay’dan erişmenizi sağlar
 2. Surfshark: Uygun fiyatlı bir VPN seçeneği. Kullanıcılar erişebilir Fransa için 3 yerel sunucu tüm çevrimiçi etkinliklerini sadece 1,99 $ / ay olarak maskeleyen
 3. Ivacy: Torrent için en iyi VPN. Fransa’da 9 sunucu size sel ile en iyi sonuçları sunmak için. Sadece 2,25 $ / aylık gerçek bir pazarlık
 4. ExpressVPN: VPN’ler için en hızlı sunucular. Fransa için 3 özel sunucu. Bu VPN sağlayıcısını ayda 8.32 $ ‘dan seçerek gecikme ve düşük internet hızları yok
 5. CyberGhost: İçeriğin engelini kaldırmak için en iyi VPN. İle 440 özel Fransız sunucusu, bu sağlayıcı internetinizi 2,75 $ / mo tutarında kısıtlamalardan uzak tutar

Neden Fransa’da VPN Kullanmalı??

Bir Sanal Özel Ağ (VPN) internet bağlantınızı güvenceye alır, dijital kimliğinizi maskeler ve göz atmanın herhangi bir şekilde veya şekilde izlenmemesini sağlar.

Fransa titiz 9 Göz istihbarat ittifakının bir üyesi olduğundan, üye ülkelerden herhangi birinin gerekli gördüğü hallerde ülke içinden herhangi bir kullanıcı etkinliği izlenebilir..

Bir VPN yalnızca sizi herhangi bir gözetim biçiminden korur, aynı zamanda başka ülkelerden coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar ve aynı zamanda Fransa dışındaki izleyiciler tarafından kullanılamayabilecek yerel içeriğe erişmenizi sağlar..

Fransa 2023 için En İyi 5 VPN

Fiyatlandırmaları, sunucuları, uyumluluğu, şifreleme protokolleri ve sundukları özel özellikler temelinde açıklanan en iyi 5 Fransa VPN’i.

1. PureVPN – Fransa için En İyi VPN

 • Fiyat: $ 2.91 / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

PureVPN, cüzdanda kolay olurken tüm önemli VPN özelliklerinin ideal kombinasyonu olarak öne çıkıyor.

Hong Kong’da çalışan PureVPN, kullanıcıların 140’tan fazla ülkeden çalışan 2000’den fazla sunucuyu kullanmalarına izin veriyor. Ayrıca, kullanıcılar ayrıca 14 özel Fransız sunucusu, gurbetçilerin Fransızca içeriğe erişmesine izin vermek.

Kullanıcılar için’ eğlence ihtiyaçları, Netflix ve BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu ve hatta Disney Plus gibi diğer popüler akış sitelerinin engelini kaldırır.

Kullanıcılar ayrıca Kindle ve Smart Home cihazlarının yanı sıra 5 ayrı cihazda eşzamanlı bağlantıların keyfini çıkarmayı umabilir.

OpenVPN protokolünü izleyen AES-256 bit şifrelemeyi kullanmaya ek olarak, maksimum güvenlik sağlamak için PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec desteği de sunabilir.

  2023'de Almanya için en iyi VPN'ler

Kullanıcıların kullanmayı umabileceği diğer önemli özelliklerden bazıları, torrent kullanırken bölünmüş tünelleme, özel IP’ler ve Derin Paket Denetimi (DPI) Korumasıdır.

Artıları

 • 14 Özel Fransızca sunucu.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.
 • 30-gün para iade garantisi.
 • Netflix, Hulu ve Disney üzerindeki engellemeyi kaldır+

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzünün geliştirilmesi gerekiyor.

2. Surfshark – Uygun Fiyatlı VPN Seçimi

 • Fiyat: 1,99 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.4

Yapmayan kullanıcılar için’çevrimiçi korunmasız kalmak istemiyorum ama aynı zamanda’Güvenilir bir VPN için harcamalardan çıkmak istemeyen Surfshark, düzenli anlaşmaları sayesinde en iyi seçimdir.

İngiliz Virgin Adaları merkezli Surfshark, 140’tan fazla ülkeye yayılmış 1040+ sunucuya sahiptir. Bunlar, Fransa’daki 3 özel sunucuyu içerir ve kullanıcıların TV5 Monde, France24 ve BFM TV’deki en sevdikleri şovlara erişmeye devam etmelerini sağlar..

Kullanıcılar ayrıca Windows, Mac, iOS, Android ve Linux kullanıcılarında çalışan sınırsız cihazlarda diğerleri de dahil olmak üzere bu özelliklerin tadını çıkarabilecekler.

Standart OpenVPN protokolüne ek olarak PPTP, L2TP, IKEv2 gibi tüm ana protokolleri destekleyen AES-256-GCM şifreleme ile birlikte gelir.

En iyi özelliği, çevrimiçi kullanıcılar için kendi İSS’nizin yapabileceği noktaya ekstra güvenlik ve anonimlik ekleyen Kamuflaj modudur.’sana söyleme’VPN kullanıyorum.

Artıları

 • Sunulan en iyi VPN fırsatlarına sahip.
 • Sınırsız cihaz desteği.
 • Mac, Android ve iOS için uyumluluk.
 • Kayıt tutmama politikası.

Eksileri

 • Müşteri hizmetlerinin geliştirilmesi gerekiyor.

3. ExpressVPN – 2023’de En Hızlı Servis Sağlayıcı

 • Fiyat: 8,32 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

ExpressVPN, yüksek sunucu hızları söz konusu olduğunda rakiplerin üzerinde baş ve omuzlar duruyor.

İngiliz Virgin Adaları’ndaki operasyon merkezi ile kullanıcılar, dünyanın 94 ülkesinde 160 yerde bulunan 3000’den fazla sunucuya erişmektedir. Buna Fransa içindeki 3 özel Fransız sunucusu dahildir.

AES-256-CBC şifrelemesini kullanırken 5-çoklu oturum açma desteği sunar. Ayrıca, genel güvenliğine ek olarak OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 ve PPTP protokolleri desteklenir.

Kullanıcıların beğenmeyi umduğu diğer önemli özelliklerden bazıları Fire TV ve Apple TV kullanmaktır. Öne çıkan özellik, İnternet bağlantısında bir kesinti olması durumunda ağdaki tüm internet trafiğini kısıtlayan otomatik bir son teknoloji ürünü öldürme anahtarı olan Ağ Kilidi’dir..

Artıları

 • 160+ ülkede en hızlı 3000+ sunucu.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.
 • Ağ Kilidi (En iyi otomatik öldürme anahtarı).
 • Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini destekler.

Eksileri

 • En pahalı VPN seçeneği.

4. Ivacy – En İyi Torrenting VPN 2023

 • Fiyat: $ 2.25 / ay
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

Ivacy bir VPN hizmetidir.’tüm favori TV şovlarına ve filmlerine erişmek için torrentlere güvenen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Singapur dışında faaliyet gösteren, 100’den fazla ülkede 1000’den fazla sunucuya sahiptir. Ayrıca, 2 özel Fransız sunucusu kullanıcıların yerel Fransızca içeriğe erişmek için kullanmak istedikleri durumlarda.

  2023'de Almanya için en iyi VPN'ler

Ivacy, L2TP ve IKeV2 protokolleriyle birlikte endüstri standardı AES-256-GCM şifrelemesiyle donatılmış 5 çoklu giriş özelliğini destekler.

Vurgulama özelliği, bağlantınıza Çin’in Büyük Güvenlik Duvarı’nı atlamak için yeterli gücü veren aerodinamik bir özellik olan IvacyPrime uygulamasıdır..

Artıları

 • 2 Özel Fransızca sunucu.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.
 • VoD engellemeyi kaldırma için IvacyPrime uygulaması.
 • Torrent için bölünmüş tünel açma.

Eksileri

 • Teknik desteğin geliştirilmesi gerekiyor.

5. CyberGhost – İçeriğin Engelini Kaldırmak için En İyi VPN

 • Fiyat: $ 2.75 / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.7

CyberGhost’un saatlerce internette dolaşan kullanıcılar için özel olarak oluşturulduğu için içerik miktarının kilidini açabilecek birkaç VPN var.

Romanya dışında faaliyet gösteren şirket, 90’dan fazla ülkede 6000’den fazla sunucusu sayesinde kitlesel gözetim ittifaklarından uzak durmanızı sağlarken engelini kaldırır ve inanılmaz miktarda çevrimiçi akış platformudur.

Ayrıca inanılmaz bir 440 özel Fransız sunucusu, böylece coğrafi olarak kısıtlanmış yerel Fransızca içeriğe erişme konusunda asla endişelenmenize gerek yok.

OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokolleri tarafından desteklenen RSA-4096 anahtarı ve karma kimlik doğrulaması için SHA384 ile AES-256 bit şifreleme ile korunan 7 Çoklu oturum açma sunar.

Göze çarpan özellikleri, NoSpy veri merkezi (256 bit şifrelemeyi güçlendirmek için özel uplink kullanan özel bir sunucu) olmalı ve kullanıcılara Nvidia Shield TV ve Firestick cihazlarına erişim sağlamalıdır..

Artıları

 • 440 Özel Fransız sunucusu.
 • 7 eşzamanlı bağlantı.
 • Nvidia Shield TV ve Firestick’i destekler.
 • Özel uplink özellikli NoSpy veri merkezi.

Eksileri

 • Bağlantı hızları zaman zaman gecikebilir.

Fransız Yasalarının Gizlilikle Mücadele

Fransa’da çevrimiçi gizlilikle ilgili ana yasa AB’dir’s Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR). Ancak yasa, 50 üye devletin hepsinin ulusal ihtiyaçlarına uygun değişikliklerle kendi ulusal kanunlarını geçirmesine izin veriyor.

Değiştirilmiş Fransız yasası, göreceli à la koruma des données personnelles (Vatandaşların Korunması için Fransız Veri Koruma Yasası) 2023-493 du 20 juin 2023 tarihli LOI n. Vatandaşlara dijital etkinliklerine kimin erişebileceğini ve gözetimini yapabileceğini denetleme hakkı verir..

Ayrıca Fransız Veri Koruma Kurumu’nun gücünü de artırıyor’yeni düzenlemeleri ihlal eden kuruluşlarla ilişkilerdeki yetkileri. Bununla birlikte, Fransız hükümetinin gerekli gördüğü takdirde ulusal güvenlik yararına bazı hükümleri bozmasına izin veren bir hükmü vardır..

İnternet etkinliğiniz Fransa’da güvenli mi??

Kağıt üzerinde, evet. Fransız vatandaşları, ziyaret ettikleri her web sitesi tarafından ne kadar veri günlüğe kaydedildiği konusunda bilgilendirilmeli ve devre dışı bırakma seçeneği sunulmalıdır.

Bununla birlikte, Veri Koruma Yasası, Fransız hükümetine, önceden onay veya bildirimde bulunmaksızın, isterse bu gerekliliklerden vazgeçme yetkisi veren bir hükme sahiptir..

Böylece kullanıcılar kazandı’hükümet tarafından gerçekten casusluk görüp görmediklerini uzun süre bilmiyorum.

  2023'de Almanya için en iyi VPN'ler

Bu, çevrimiçi kullanıcı etkinliğinin izlenmediğinden emin olmak ve anonim ve güvenli bir çevrimiçi bağlantıyı sürdürmek için VPN kullanımını gerekli kılacaktır..

Fransızca IP Adresi Nasıl Alınır

İyi ve güvenilir bir VPN hizmeti, muhtemelen yüzlerce farklı ülkede bulunan binlerce sunucudan seçim yapma seçeneği sunacaktır, bu Fransa’yı içermelidir..

Bir Fransız IP adresinin coğrafi kilitli olabilecek yerel içeriğe erişmesini isteyebilirsiniz.

Fransızca bir IP adresi almak için şu adımları izleyin:

 1. Güvenilir bir VPN hizmetine abone olun, önerilen seçim PureVPN’dir.Fransa için PureVPN
 2. PureVPN uygulamasını istediğiniz cihaza indirip yükleyin (aynı anda 5 farklı cihazda kullanabilirsiniz)
 3. Giriş bilgilerinizi girin ve bir Fransız sunucusu seçin.
 4. Seni yap’uygun modu seçtiniz, yani İnternet özgürlüğü.
 5. Bir kere sen’Bağlı olduğunuzda, en sevdiğiniz tüm Fransız içeriklerine göz atmaya ve yayınlamaya devam edin.

En İyi Fransa VPN SSS

Fransa’da VPN yasal mı?

Evet, Fransa’da VPN kullanımı tamamen yasaldır. Ancak, eğer’herhangi bir dijital suç işlerken yakalanmak, yani bir hack, dolandırıcılık, çevrimiçi hırsızlık veya bir VPN bağlantısı ile sahtecilik, hala yasa tarafından cezalandırılabilir bir suç olarak kabul edilir.

Ne’s en iyi ücretsiz VPN?

Ücretsiz hizmet sunan yüzlerce VPN var.

Ancak, hız azaltma, yüksek bağlantı kesme oranları ve en önemlisi, günlük tutma konusunda hiçbir garanti vermez, bunun yerine ücretli bir hizmet seçmeniz önerilir.

Ne’s Fransa için en ucuz VPN?

Seçebileceğiniz birkaç seçenek vardır:

PureVPN, 3 $ ‘ın hemen altında inanılmaz bir özellik yelpazesi sunduğu için en iyi seçimdir

Alternatif olarak, Surfshark, 2 dolardan daha düşük bir fiyata kullanışlı özelliklere sahip olduğu için mutlak bütçe dostu seçenektir

Ivacy, sadece 2,25 $ ‘dan satın alınabilir, torrent ve akış için optimize edilmiş başka bir bütçe dostu VPN’dir.

Netflix’i izlemek için bir VPN’e ihtiyacım var mı?

Hayır, Netflix’e Fransa içinden kolayca erişilebilir. Sen yine de’Netflix’te coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek istiyorsanız yine özel sunuculara sahip bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

Sonuç

Yasa Fransız vatandaşlarının dijital haklarını korurken, hükümet ve 9 Gözlü ittifakın diğer üyeleri tarafından hangi bilgilerin kaydedilebileceği konusunda oldukça fazla belirsizlik var..

Bir VPN kullanmak, internet bağlantınızın güvenliğini sağlamlaştırabilir ve dijital etkinliğinizi gizli tutabilir. Ülkenizde tam bir çevrimiçi özgürlük sağlamak istiyorsanız PureVPN en iyi seçenek olacaktır.

Surfshark, sıkı bir bütçeyle bir dizi önemli özelliğe erişmenizi sağlayan bir alternatiftir. Bu VPN sağlayıcılarıyla olan deneyiminizi bize bildirmek için aşağıya yorum yapın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me